Otwarte Forum Tematyczne – 5.07.2016

Zapis wystąpienia Izabeli Litwin na Konferencji „Dwa Filary Gospodarki Obfitości”, która odbyła się w Warszawie  w dniach 17-18 czerwca 2016 r.


Święto Niezapominajki organizowane w Wagnerówce u Roberta Wagnera – o długowieczności mówi lek. med. Jan Pokrywka.


Zapis prelekcji Barbary Miłkowskiej wygłoszonej na XIV Harmonii Kosmosu. Wystąpienie jest poświęcone pladze chorób cywilizacyjnych i sposobom radzenia sobie z tym problemem.


Ten wpis został opublikowany w kategorii 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Otwarte Forum Tematyczne – 5.07.2016

 1. Gaja pisze:

  Polecam ten ciekawy materiał do odsłuchania /jest w dziewięciu odcinkach / https://www.youtube.com/watch?v=0KZBac0Xnb0

 2. Majestic pisze:

  Zamaskowane pojazdy obcych http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-kolumbii-obserwowano-ogromna-okragla-chmure-przypominajaca-obcy-statek-z-filmu-pt-dzien http://innemedium.pl/wiadomosc/chmura-jak-latajacy-spodek-zawisla-nad-szanghajem to nie są jakieś fenomeny itp tych obiektów „lata ” tysiące , tych zamaskowanych jak i tych co przenikają do naszej rzeczywistosci aktywność w przestrzeni jest jak na drodze szybkiego ruchu, prawie całość pochodzi od gadzich ras mniej lub więcej technicznych nawet te pojazdy „wimany ” które udostępnili zmodyfikowanym , wybranym ,czyli hybrydom wyglądającym na ludzi .ich idealnym schronieniem jest skorupa ziemska zwłaszcza teraz gdy ziemia przekroczyła równik galaktyczny ,ze swoimi kolaborantami biorobotami hybrydami wybudowali co najmniej 1500 baz -miast pod ziemią wiedząc doskonale o wiele wcześniej o kosmicznym” lecie ” końcem ery ciemności w 2012 roku , ich obecnym celem jest zebranie ostatniego sytego żniwa na wszystkich poziomach prawdziwej ludzkiej egzystencji dlatego hybrydy usilnie karzą się zbroić zakładać tarcze rakietowe itp aby wywołać wystarczajaco efektywny konflikt z dużą ilością ofiar , zwlaszcza w krajach Słowiańskich gdzie odsetek Prawdziwych Boskich Istot jest największy dla hybryd powiedzmy bio- komputerów prawdziwi ludzie to zwierzęta -goje , a całość sprowadza się do relacji tak jak kalkulator kontra Czlowiek ,bo reszta jest im nie potrzebna , dlatego w praktyce w relacjach Czlowiek przegra ( ten nieświadomy ) .

 3. bio pisze:

  Ciekawe ile w tym rzeczywistej prawdy,a checi „szukania na silę”…
  Mimo wszystko,warto byłoby wyjasnic tą zagadkę.Tylko…,jesli rzeczywiscie sa tam pozostałosci „zakazanej histori”,to straznicy moherowo-pustynnego paradygmatu nie pozwolą na jej ujawninie.
  „Krypty Królów Słowianskich na Łysej Górze”;

  https://www.youtube.com/watch?v=9fRDZCrzS58

  • seja pisze:

   . . .

  • Majestic pisze:

   bio za mało informacji ,dlaczego okoliczna straż nie wypompuje wody w ramach ćwiczeń ,w dobie zaawansowanych maszyn parowych cięto bloki skalne i były one idealnym budulcem do zbiorników wodnych mostów i wiaduktów w tym okresie , stalaktyty widać że są bardzo cienkie u nasady wiec mogą być nie stare zakladajac ze nikt tam nie sprzątał ,pytań jest cala lista ,Słowianie zawsze palili zwłoki zmarłych , nie wykluczone ze jest to bardzo stary zbiornik przecież podobne zbiorniki akwedukty budowali Etruscy w dzisiejszej Italii , Grecja Italia rejony Turcji pierwotnie to Imperium Lechitów a całość to potężne zjednoczenie zwane Tartaria . wszystko tam można sprawdzić po wyczyszczeniu pomieszczeń georadarem i innymi metodami jakie miał ewentualne przebudowy jakie hydrologiczne funkcje spełniał , jeżeli to zbiornik, to w pierwotnym stanie w swoim monolicie musiał już w czasie budowy zawierać wszystkie techniczne rozwiazania , no i być może stary zbiornik już za czasów krucjaty został adaptowany jako krypty ? jak wiemy Czechy Morawy Słowacy byli niemal o dwieście lat wcześniej wchłonięci Śląsk i południowe dzielnice tak samo podzieliły ich los . Osobiście chciałbym aby te Krypty były Kryptami a w najgorszym przypadku budowla albo zbiornik z czasów Unii Lechitów. Zobaczymy ?

   • bio pisze:

    W innych filmikach nurkowie wspominają o jakims zaworze
    na dnie „krypt”.Cos mi sie widzi, ze niemaszki w trakcie IIw.w
    (albo sowieci) tam ryli i byc moze cos wynalezli(spekulacja)

    https://www.youtube.com/watch?v=7iKqfaLqZaA

   • Majestic pisze:

    bio osuszyć oczyścić i badać .do rur można obecnie kamery wpuścić zaprowadzą do końca rury można wypłukać z osadu tak jak to robią poszukiwacze bursztynu wiec zero problemu Pozdrowionka

  • seja pisze:

   pi pii krypty czy nie na pewno nasze, i mające więcej w w piiii-zdu/n lat niż cała ta pseudo cywili-a/lzacja pasterzy kóz. więc na pewno czapki z głów 😛 bo jakoś oliwa na wierz wypływa, mimo iż tam tylko czarownice kultywowały podobno na swych latających sprzętach domowych, a im nawet fałszerstwa nie pomogły by znaleźć więcej niż kupę piachu i kupę piachu i wielkie nic, na kupie piachu jakiegoś tam tułacza pasterza… jak pisze bio, celowa robota… w piiiii
   https://kefir2010.wordpress.com/2015/09/05/najwiekszy-przekret-prawny-wszech-czasow-stalismy-sie-niewolnikami-korporacji-o-nazwie-iii-rp-czesc-2/

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.