UFO? Oni już tu są! – 29.08.2014

Gość specjalny 4 Wczasów z UFO Michael Rice oraz Dominika Dominiak opowiadają o swoich doświadczeniach spotkania z niefizycznymi istotami z innych wymiarów.

Wykład na temat astroteologii, zaprezentowany podczas „Wczasów z UFO” 2 sierpnia 2014 przez Alexa Berdowicza. Poruszane zagadnienia:

- religia jako metafora astrologii
- kim jest Jordan Maxwell
- symboliczne znaczenie niektórych opowieści biblijnych
- etymologia niektórych słów związanych z religiami
- współczesny kult Słońca, Saturna i Księżyca
- epoka barana, ryb i wodnika
- jakim bogom składane są ofiary podczas rytuałów religijnych
- wolna wola a nieświadome niewolnictwo religijne

 

Opublikowano 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 38 komentarzy

Oblicza Duchowości – 28.08.2014

Tadeusz owsianko i kolejna porcja świeżych informacji o wszechświecie i jego duchowych energiach.

Janusz Zagórski w rozmowie z Romanem Nachtem. Rozmowa osadzona jest wokół  książki pana Romana – „Podwójna Spirala”. A dodatkowo poznajemy szereg niezwykłych faktów z życia bohatera, o których z dystansem do samego siebie wspaniale i z humorem opowiada pan Roman.

Zapis wypowiedzi Pauliny Moskalik udzielonej dla widzów NTV na zapleczu XII Harmonii Kosmosu.

Rozmowa Janusza Zagórskiego z Pawłem Kobielusem z Ekoosady Bardo w Kotlinie Kłodzkiej. W dniu 18 sierpnia 2014 r. pożar strawił budowany dom.

 

 

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 54 komentarzy

Stop NWO – 27.08.2014

Zapowiedź programu oraz kilka refrekscj na temat polskiej biedy na podstawie zestawień witryny http://polskabieda.com/

Paweł Nogal w rozmowie z Andrzejem Bazgierem z portalu schodamidonieba.pl o najistotniejszych wydarzeniach politycznych minionych tygodni sierpnia.

Paweł Nogal w rozmowie z Krzysztofem Lachowskim o nowych inicjatywach z zakresu edukacji ekonomicznej.

Janusz Zagórski i Paweł Nogal w rozmowie z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego, który przeprowadził analizę globalnych rozgrywek ekonomiczno-finansowych z Ukraina w tle.

 

 

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 8 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 26.08.2014

Janusz Zagórski w rozmowie z Tomaszem Święszkiem, Tomaszem Grubą i Łukaszem Szuścickim o zakończonym 2 Konwencie Wiedzy Alternatywnej, który odbył się w Gdańsku w dniach 16 – 17 sierpnia 2014 r.

Rozmowa z mgr. Markiem Walendą o mikrokinezyterapii, którą Janusz zagórski przeprowadził podczas 2 Konwentu Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku.

Mikrokinezyterapia działa na zasadzie pamięci komórkowej, czyli zdolności organizmu do zapamiętywania doznanych urazów (np. wypadki komunikacyjne, szok, trauma po śmierci bliskiej osoby) w pamięci komórek ciała. Jak wiadomo, ciało ludzkie ma zdolność adaptacji do środowiska i w przypadku urazów (fizycznych, emocjonalnych, toksycznych i in.) mobilizuje swoje siły lecznicze. W przypadku, gdy bodziec szkodliwy jest silniejszy niż siły obronne organizmu, pojawia się choroba. Zadanie mikrokinezyterapii polega na zlokalizowaniu powstałych blokad (tzw. blizn pourazowych) w różnych mięśniach, tkankach lub narządach. Wykonuje się to poprzez delikatną stymulację (mikropalpację) na odpowiednim obszarze skóry. Korekty powstałych zaburzeń dokonuje się na odpowiednich obszarach skóry lub/i mięśni. Usunięcie blokady przyczynia się do polepszenia stanu zdrowia. Nie ma znaczenia, jak dawno temu nastąpił uraz ani to, czy pacjent pamięta go świadomie.

Przemysław Piwko o wodzie wie chyba wszystko. W programie omawia znaczenie wody w aspekcie naszego zdrowia.

Janusz Zagórski rozmawia z Joanna Niczyporuk organizatorką Warsztatów Smakuj Życie o programie tej imprezy.

Janusz Zagórski o szczegółach seminarium S. Swerdlowa we Wrocławiu.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 37 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 25.08.2014

Janusz Zagórski i najnowsze info o wizycie Stewarta Swerdlowa we Wrocławiu.

Jarosław Kasprzak w rozmowie z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP o składzie szczepionek.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , | 5 komentarzy

UFO? Oni już tu są! – 22.08.2014

Może nie do końca w temacie UFO niemniej jednak Dionizy Pietroń dzieli się kilkoma swoimi obserwacjami i przemyśleniami na temat życia i zman, które się w nim dokonują a ponadto o m.in. wpływem skażeń elektromagnetycznych na tzw. miejsca mocy. Również podał kilka informacji o wyjeździe do Bośni.

Prezentowany tu materiał to wypowiedź Witka (uczestnika wczasów z ufo) na stałe mieszkającego w Hamburgu. Witek opowiada i prezentuje materiały o mało znanych u nas dwóch niezwykłych historiach  z tamtych stron…

Część druga programu, w której Ewa Wierzbicka przedstawia alternatywną historię ludzkości w oparciu o książkę Chrisa Thomasa – „The Human Soul (Universal Soul)”.

Opublikowano 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | 166 komentarzy

Oblicza Duchowości – 21.08.2014

Prelekcja wygłoszona w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Iwona Gawlicka jest twórcą metody holistycznego, wielopoziomowego oczyszczania człowieka. Metoda ta zajmuje się diagnostyką i oczyszczaniem ciał subtelnych z wszelkiego typu kodów, podpięć, pasożytów i wampiryzmu, co powoduje przywrócenie człowiek do stanu równowagi zarówno na poziomie psychicznym, jak i fizycznym. Wyleczenia chorób fizycznych są częstym efektem takiego oczyszczania na poziomach subtelnych.

http://drogadowolnosci.net/

Zapis prelekcji Krystyny Maciąg wygłoszonej na XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Trzecie spotkanie z Moniką Kwik. W tym odcinku tematem przewodnim jest tantra.

Alex Berdowicz romawia z Madlen Namro – łódzką pisarką, autorką powieści SF „Komandosi”, „Tropiciele” oraz „Selekcjonerzy”, opowiadań z cyklu „Czarna Perła”, zbioru bajek „Zaczarowany Świat” oraz baśni „Zimowe Opowieści”, Rainbow Stories”(wyd. W. Brytania), „Storie per Bambini” (wyd. Włochy) oraz „All of my favorite stories” (wyd.USA).

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , | 103 komentarzy

Stop NWO – 20.08.2014

Prelekcja wygłoszona przez Ewę Palwelę w ramach „4 Wczasów  z NTV i UFO” będąca w istocie kontynuacją trzech poprzednich odcinków emitowanych na kanale NTV.

Prelekcja wygłoszona przez Martina McKey’a w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r., w której omówił ideę wolnego oprogramowania oraz zwrócił uwagę na ruchy wolnościowe w aspekcie wybierania rozwiazań opartych na otwartych projektach jako metodę „walki” z systemem”.

 

 

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 27 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 19.08.2014

Zapis wystąpienia Przemysława Cuske z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia STOP NOP, które miało miejsce na „2 Konwencie Wiedzy Alternatywnej” w dniach 16 – 17 sierpnia 2014 r. Główne zagadnienia to przypomnienie stanu prawnego w aspekcie przymusu szczepień w Polsce, jak również najnowsze informacje na temat rozprzestrzeniającego się obecnie wirusa ebola.

Zapis prelekcji Dionizego Pietronia wygłoszonej na „4 Wczasach NTV i UFO”. Głównym wątkiem wystąpienia jest wpływ fal elektromagnetycznych na zdrowie.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 44 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 18.08.2014

Zapis z wystąpienia Włodzimierza H. Zylbertala na XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Robert Wagner – rolnik od lat prowadzący gospodarstwo ekologiczne i jego prelekcja w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Prelekcja dr Mieczysława Cenina wygłoszona w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

 

 

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 14 komentarzy