POWITANIE  JESIENI 28 września – 30 września 2018 r.

POWITANIE  JESIENI

28 września – 30 września 2018 r.

 

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Nasze spotkania w Masywie Ślęży – Powitania Wiosny i Powitania Jesieni – trwają cykliczne, od 6 lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji. Po raz kolejny już, otrzymaliśmy także patronat medialny miesięcznika „Czwarty Wymiar” – jest to ogromne wyróżnienie i zarazem poparcie naszych inicjatyw działania. Mają te spotkania bowiem na celu rozwój świadomości ludzi i chęć stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Ta piękna tradycja spotkań jednoczy nas, pozwala otwierać nasze serca i być siewcami i latarnikami dla tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę świadomego przebudzenia.

Spotykamy się w Sobótce  – u samego podnóża magicznej góry  Ślęży. Przez 3 dni będziemy uczestniczyć w medytacjach, prelekcjach, koncertach. Na szczycie Ślęzy odbędzie się, tradycyjnie już – medytacja w kręgu, przy dźwiękach bębna, konchy i gongów. Medytacja ta dedykowana jest dla całej Matki Ziemi – z prośbą o pokój, miłość i pojednanie.

Mamy zarezerwowane na tą imprezę hotele, zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy). Zapraszam już do rezerwacji miejsc – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. Wszystkich zainteresowanych proszę o e-maila do mnie – prześlę warunki uczestnictwa.

Program imprezy zostanie przekazany w terminie późniejszym.

Rezerwacja miejsc i wszelkie informacje:

Krystyna Maciąg

Organizator Powitania Wiosny 2018

 Tel. 602 596 451

e-mail: kamawroc@wp.pl

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania POWITANIE  JESIENI 28 września – 30 września 2018 r. została wyłączona

Program Harmonii Kosmosu 2018

Piątek, 22 czerwca 2018

A – SCENA A – SCENA GŁÓWNA PO LEWEJ OD WEJŚCIA

B – SCENA B – NAMIOT PO PRAWEJ OD WEJŚCIA

C – SCENA C – NAMIOT WARSZTATOWY NA KOŃCU

O – OGNISKO – NA KOŃCU OBOK SCENY C

A – 11:00 – PALENIE ŚWIĘTEGO OGNIA – OFIARA KU POMYŚLNOŚCI ŚWIATA – JAIRAM DASH – INDIE

A – 12:00 – OTWARCIE XVI ZLOTU – JANUSZ ZAGÓRSKI, EKIPA NTV, FUNDACJA ALTERPEDIA

A – 12:30 – KONCERT – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

A – 13:00 – RYSZARD WALUŚ – WEDY – TAJEMNA WIEDZA STAROŻYTNYCH INDII

B – 12:30 – MARIA GRITSCH – NAJZDROWSZE DOMY – DREWNO KSIĘŻYCOWE

A – 13:30 – JOANNA CZARNY – TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA – NA CZYM POLEGA I NA JAKIE PROBLEMY POMAGA

B – 13:00 – JERZY GRZESZCZUK – CHOROBY HAPTENOWE

A – 14:00 – DANUTA TERPIŁOWSKA – PRZEKAZY MOCY, MĄDROŚCI I MIŁOŚCI

B – 13:30 – TADEUSZ MROZIŃSKI – KODY GŁAGOLICY – PRADAWNEGO JĘZYKA SŁOWIAN

B – 14:00 – DR EWA BEDNARCZYK-WITOSZEK – DIETA UWALNIAJĄCA OD CHORÓB

A – 14:30 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – GERMAŃSKA MEDYCYNA DR G.R. HAMERA JAKO BAZA TOTALNEJ BIOLOGII

B – 14:30 – JADWIGA KALINOWSKA – KUDZU ROOT – RATUNEK DLA UZALEŻNIONYCH

C – 14:30 – RYSZARD WALCZAK – KRYSZTAŁOWA GÓRA W KRASKOWIE ZE ŹRÓDŁAMI WODY ŻYCIA

A – 15:00 – ANNA NALU NIŻYŃSKA – SOUL BODY FUSION – PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA

B – 15:00 – JANUSZ LEWICKI – SPRAWIEDLIWA EKONOMIA

O – 15:00 – ADA LISIEWSKA – DLA DZIECI… I NIE TYLKO – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU

A – 15:30 – KONCERT – KOCUR NDS

B – 15:30 – MAREK ROLAND & OLGA PIETKIEWICZ – ZASTOSOWANIE DIETY NISKIEJ ENTROPII W LECZENIU CHORÓB DEGENERACYJNYCH

C – 15:30 – MONIKA JURASZEK – SEKRETY ZDROWEGO I PIĘKNEGO UMYSŁU

A – 16:00 – MAŁGORZATA WOŁUKANIS – JAK MOŻNA OCHRONIĆ SIEBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 16:10 – JAROSŁAW STADNIK I ŁUKASZ TARNOWSKI – KONOPIE W PRZEMYŚLE I MEDYCYNIE

C – 16:30 – JOANNA CZARNY – WARSZTAT – MASAŻ METAMORFICZNY (Metamorphic Technique)

A – 16:40 – MARIAN FIEDOROWICZ – JAN OD BOGA – ŁÓŻKO KRYSZTAŁOWE – BUDOWA I DZIAŁANIE

B – 16:40 – PRZEMYSŁAW BARCZYŃSKI – WPŁYW PRZEKONAŃ NA ŻYCIE

B – 17:00 – JAREK BIZBERG – UZDRAWIAJ ATMOSFERĘ, ZIEMIĘ I SIEBIE – Agnihotra i jej znaczenie we współczesnym świecie

A – 17:30 – KONCERT JARUHA – SŁOWIAŃSKIE MANTRY – PREMIERA PŁYTY „NATCHNIENIE PRZODKÓW. ERA WILKA”

B – 17:30 – ADAM KACZMAREK – GLOBALNA WOJNA ŚWIATOWA CIENIA, ZIEMSKIE PRZYMIERZE, WIELKIE PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI

C – 17:30 – EWA SZYMCZAK – UZDRAWIANIE POPRZEZ ŚWIADOMOŚĆ (kolor, światło, esencja, energia i dźwięk)

A – 18:00 – ROMAN NACHT – OCENA GLOBALNEJ SYTUACJI W POLSCE I NA ŚWIECIE

B – 18:00 – ADAM KLONEK – TAO TO MAŁO

C – 18:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 18:30 – GRZEGORZ SKWAREK & PRASHANT TRIVEDI – PRAWDA – PRA-VEDA – TIMELESS VEDIC

B – 18:30 – EDWARD SZYPUNOW – CHOROBY A RELACJE SPOŁECZNE

C – 19:00 – ADAM KLONEK – WARSZTAT – TAO TO MAŁO

B – 19:00 – JUSTYNA PIĄTEK – POLE PRAWDY I PODŚWIADOMOŚĆ W PRACY Z LUDŹMI – JAK PRACOWAĆ Z WYJĄTKOWYMI DZIEĆMI

A – 19:30 – ROBERT WAGNER – JAK PRODUKOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 19:30 – PRZEMYSŁAW MRÓZ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNY UL I PSZCZELĄ RODZINĘ

C – 20:00 – ROZWOJOWY TEATR – SPEKTAKL IMPROWIZOWANY

A – 20:00 – AAYLA – SZAMANIZM SYBERYJSKI – PRACA Z PRZODKAMI, SZAMAŃSKI TANIEC MOCY

B – 20:00 – KAROL PATYJEWICZ – NUMEROLOGIA ODKŁAMANA

B – 20:30 – ANDRZEJ SARTYS – JOGA KUNDALINI – SAMOŚWIADOMOŚĆ, CIAŁO, ENERGIA

A – 20:45 – CEREMONIA PALENIA AGNIHOTRY O ZACHODZIE SŁOŃCA

B – 21:00 – SŁAWOMIR LERNACIŃSKI – CYWILIZACJA LUDZKA A NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

C – 21:00 – RAFAŁ WEREŻYŃSKI – KURS CUDÓW I DROGA SERCA – MOJA DROGA DO CHRYSTUSOWEJ ŚWIADOMOŚCI

A – 21:30 – MARIUSZ PIOTROWSKI – BRETARIANIZM – JAK DŁUGO MOŻNA NIE JEŚĆ

B – 21:40 – IWONA LITEWCZUK – ŚWIADOMOŚĆ CZYLI ASPEKT DUCHOWOŚCI PORUSZANY W KINEMATOGRAFII

A – 22:00 – WIOLETTA EWA TUCHOWSKA – ŚWIADOMOŚĆ SERCA I ŁONA A PRAKTYKI W MIEJSCACH MOCY

B – 22:10 – DOROTA HAŁADYN-BIEL – ZAKLĘTA MOC TWOJEGO RODU

O – 22:30 – KONCERT – NIBIRU PROJECT – GONGI NA PRZESILENIE – TOMASZ NIEWIADOMY I MICHAŁ LITWINIEC

B – 22:40 – ALEX POLANSKI – ZDROWIE CZY CHOROBA, OTO JEST PYTANIE

Sobota, 23 czerwca 2018

A – 08:00 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:00 – MONIKA MŁYNARCZYK – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 08:30 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 08:30 – VENI – CZTERY FILARY ODŻYWIANIA PRANĄ

A – 09:00 – JOLANTA ŁAGUNA-WOŹNIAK – UZDRAWIANIE PRZEZ DRŻENIE – WPROWADZENIE DO METODY TRE®

B – 09:00 – IZABELA EWA OŁDAK – BUDOWANIE WEWNĘTRZNEGO DRZEWA ŻYCIA

A – 09:30 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – PAMIĘĆ WODY I MINERAŁY

B – 09:30 – ANDRZEJ ŁOZIŃSKI – INTUICYJNE POSTRZEGANIE W ASPEKCIE ROZWOJU DUCHOWEGO

C – 09:30 – MONIKA MŁYNARCZYK – ĆWICZENIA – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 10:00 – KONCERT AK47 – ADAM KUBIAK – HIP HOP A WIEDZA I ROZWÓJ DUCHOWY

B – 10:00 – ROBERT KWIATEK – SREBRO I ZŁOTO KOLOIDALNE – NATURALNE ZAKAZANE ŚRODKI DO WALKI Z INFEKCJAMI MIKROORGANIZMÓW ORAZ ZARYS NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

A – 10:30 – AAYLA – TWOJE ZWIERZĘ MOCY – JAKIE TO MA DLA CIEBIE ZNACZENIE I JAK JE ODNALEŹĆ

B – 10:30 – BEATA JESKE – WIEDZA ZAPOMNIANA. PREKURSOR COACHING I ODKRYĆ FIZYKI KWANTOWEJ PRENTICE MULFORD – OMÓWIENIE JEGO KSIĄŻKI „PRZECIW ŚMIERCI”

B – 11:00 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – TRAUMY – TRAUMY TRANSGENERACYJNE, METODY PRACY (EMDR, EFT, TAPPING)

C – 11:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 11:30 – ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – PISEMNE PRZEKAZY ZE ŹRÓDŁA. DYKTOWANIA BOGA STWÓRCY ORAZ DYKTOWANIA LUDZI W DUCHU, TOM IV: GWIAZDY KINA

B – 11:30 – MARINA MOCKAŁŁO I BOGUSŁAW ARTUR – ALCHEMIA TWORZENIA

A – 12:00 – KONCERT – HARMONIC LIFE – MISTYCZNE INSTRUMENTY UWALNIAJĄCE ŚWIADOMOŚĆ I MIŁOŚĆ ISTNIENIA NA PLANECIE ZIEMIA

B – 12:00 – ALINA ANANDA KUMMER – DROGA DO RADOŚCI Z SZAMANKĄ RADOŚCI

C – 12:00 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA – WARSZTAT – DRZEWO GENEALOGICZNE Z USTAWIENIAMI HELLINGERA

A – 12:30 – ROMAN THEN – SYMBOLIKA, RUNY, LOGO NTV

B – 12:30 – MARTA DUL – KURACJE ZDROWOTNE ŚW. HILDEGARDY

A – 13:00 – EWA PAWELA – KONTROLA UMYSŁU – CO Z TYM ZROBIĆ

B – 13:00 – PAWEŁ TANAJŁO – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA SZANSĄ DLA POLSKI

C – 13:00 – ANDRZEJ GRZYBOWSKI – TEATR UMYSŁU

A – 13:30 – WOJCIECH DOBRZYŃSKI – NISS – APOKALIPSA PIENIĄDZA DŁUŻNEGO

B – 13:30 – RENATA I WŁADYSŁAW BATKIEWICZ – FILOZOFICZNA MAGIA DŁONI W STAROSŁOWIAŃSKIM MASAŻU BRZUCHA

A – 14:00 – ANNA GARNCAREK – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU

B – 14:00 – JAROSŁAW DOBRUCKI – JAK ZBUDOWAĆ SAMOWYSTARCZALNY DOM

C – 14:00 – ANNA GARDZILEWICZ – WARSZTAT – HAWAJSKI TANIEC HULA

A – 14:30 – LEK. MED. IRMINA MROZOWICZ-SZMIDT – DETOX – CO I JAK

B – 14:30 – ADNRZEJ GRABARZ – SAMOUZDRAWIANIE W 1 MINUTĘ

A – 15:00 – DR JAN POKRYWKA – W KIERUNKU ODMŁADZANIA CZŁOWIEKA

B – 15:00WŁODEK ŁAGODZKI – DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ JOGI

C – 15:00 – ANNA GARNCAREK – WARSZTAT – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU 3

O – 15:00 – DLA DZIECI – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU – ADA LISIEWSKA

A – 15:30 – KRZYSZTOF JACKOWSKI – WOKÓŁ PRZYSZŁOŚCI POLSKI I ŚWIATA

B – 15:30 – REGINA SIDORKIEWICZ – AURA – WEJŚCIE DO ŚWIATA DUSZ

C – 16:00 – ROZWOJOWY TEATR – WARSZTAT – INTELIGENCJA EMOCJONALNA

B – 16:00 – OLGA PIETKIEWICZ i ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – KARMICZNA GENEZA ŚPIĄCZKI. CZY ŚPIĄCZKA MOŻE BYĆ KONSEKWENCJĄ WTRĄCENIA RYWALKI DO LOCHÓW?

B – 16:30 – EKOWIOSKA BHRUGU ARANYA – MIEJSCE GDZIE EKOLOGIA SPOTYKA SIĘ Z DUCHOWOŚCIĄ

A – 16:45 – HUBERT CZERNIAK – ODWAŻNI LEKARZE KONTRA MAFIA MEDYCZNA

C – 17:00 – EDYTA WYSK – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH + WARSZTAT „ZRÓB TO SAM”

B – 17:00 – MAŁGORZATA PALUCH I KRZYSZTOF PAWCZUK – NADWAGA WG GERMAŃSKIEJ NOWEJ MEDYCYNY

B – 17:30 – WALENTYNA MATUSZ – NADWAGA – KONCEPT ŻYWIENIOWY W POCESACH ZDROWIENIA

A – 17:45 – TERESA ADAMSKA & RYSZARD TYNECKI – MAPY SUROWCOWE POLSKI – KONCESJA 2017-2018 – UMOWY

B – 18:00 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – MINERAŁY I WODA DLA ZDROWIA LUDZI

C – 18:00 – PAULINA ILIJEW & JAKUB WITKOWSKI – ZDROWIENIE POPRZEZ MIŁOŚĆ DZIĘKI HIPNOTERAPII

A – 18:15 – JANUSZ ZAGÓRSKI – STRATEGIA OBRONY WOLNOŚCI I SUWERENNOŚCI POLAKÓW I DROGA DO ZMIANY USTROJU POLITYCZNEGO

B – 18:30 – RYSZARD PIOTR – JAK BYĆ ZDROWYM CAŁE ŻYCIE

A – 18:45 – DOMINIKA DOMINIAK – MANTRY A INSPIRACJE Z JAMAJKI

A – 19:15 – JERZY ZIĘBA – WALKA O ZROWIE POLAKÓW MOTOREM ZMIANY USTROJU SPOŁECZNO-POLITYCZNEGO W POLSCE

B – 19:00 – CELINA CHACIŃSKA – DWIE DIETY DOKTORA KWAŚNIEWSKIEGO

C – 19:00 – PIOTR GUTOWSKI – HIPNOZA W TWOIM ŻYCIU – POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚĆI

B – 19:30 – DARIUSZ WEZGRAJ – TERAPIE OZONEM

B – 20:00 – TADEUSZ OWSIANKO – NARODZINY NOWEGO ŚWIATA

C – 20:00 – KRZYSZTOF KAZMIEROWICZ – O FENG SHUI W ŚRODOWISKU NATURALNYM

B – 20:30 – ARZU KABARUKHINA – PODSTAWY WIELOASPEKTOWEGO MYŚLENIA

C – 21:00 – BEATA SOCHA – BIOENERGOTERAPEUTKA BEATRIS – DOSTRAJANIE SIĘ DO CZĘSTOTLIWOŚCI BOGA W NAS

A – 21:30 JAROSŁAW DOBRUCKI – WALKA O WPŁYWY NA ŚWIECIE

B – 21:30 – ANTONI PRZECHRZTA – OBYWATELSKI MONITORING POLITYKI ZDROWOTNEJ PAŃSTWA

C – 22:00 – ROBERT GAJDZIŃSKI – PERFORMANS REINKARNACYJNY

A – 22:00 – GRZEGORZ KORZENIEC I AGNIESZKA LAMIROWSKA – SPEKTAKL FRAKTALE, DŹWIĘKI, OBRAZ

B – 22:00 – MARIUSZ PIOTROWSKI – O NIEJEDZENIU

B – 22:30 – IZABELA EWA OŁDAK – O ZWIERZĘTACH MOCY

 

Niedziela, 24 czerwca 2018

B – 08:00 – JAGODA SZAŁAJ – TERAPIA CIAŁA I UMYSŁU

A – 08:30 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:30 – WIOLETTA CICHOCKA – WIELOPOZIOMOWE UZDRAWIANIE PROGRAMÓW I OBCIĄŻEŃ W DRZEWIE RODOWYM

A – 09:00 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 09:00 – STANISŁAW OLSZEWSKI – RAK PRZEDŁUŻA ŻYCIE

C – 09:00 – VENI – TAJEMNICE PRZYRODY – ODMŁADZANIE, SPEŁNIENIE I DOBROBYT. OGRODY BEZ CHEMII

A – 09:30 – DYSKUSJA PANELOWA WOKÓŁ DAVIDA ICKA – MAŁGORZATA MAŃKOWSKA, PAWEŁ NOGAL, MARIUSZ PIOTROWSKI, JANUSZ ZAGÓRSKI

B – 09:30 – TOMASZ CHODNIKIEWICZ – EKONOMIA WOLNOŚCI – NAUKI I ŚCIEŻKA JEZUSA Z NAZARETU – SPÓŁDZIELCZOŚĆ A HARMONIA KOSMOSU WŚRÓD ZIEMIAN

C – 09:30 – MARCIN MASERAK (MMMRRRCIN) – GDY BRAKUJE WZORCÓW MĘSKOŚCI

A – 10:00DR INŻ. MAREK MOKWIŃSKI – WOLNA WODA – DROGA PRZEPŁYWU PRAWDZIWEJ WOLNEJ ENERGII NIOSĄCEJ ŻYCIE

B – 10:00 – DANIEL CANKOW – W KONTAKCIE CZY BEZ? JAK INTERPRETOWAĆ NAPŁYWAJĄCE DO NAS ENERGIE?

C – 10:00 – TABOR ANNA – CO ROBIĆ GDY WSZYSTKIE WYNIKI BADAŃ WYCHODZĄ W NORMIE, A TY CZUJESZ SIĘ CORAZ GORZEJ

A – 10:30 – DOROTA GUDANIEC – CZŁOWIEK-ETYKA-POLITYKA

B – 10:30 – BOGDAN GŁOWACKI – WODA – UNIWERSALNY LEK

A – 11:00KRZYSZTOF TYTKO – ZASOBY SUROWCOWE W POLSKICH RĘKACH!

B – 11:00 – DARIUSZ ADAMOWICZ – SZTUKA INSPIRACJI – EMOCJE

A – 11:30 – DR JAROSŁAW SACHAJKO – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI ROLNICTWA – JAKA POWINNA BYĆ STRATEGIA ROZWOJU POLSKIEGO ROLNICTWA

B – 11:30 – WIESŁAWA KUTERA NOWAK & JAROSŁAW NOWAK – TY ŚPISZ – NATURA DZIAŁA

C – 11:30 – WIOLETTA TUCHOWSKA – WARSZTAT – INTUICYJNY ŚPIEW I TANIEC DUSZY CZYLI ROZWÓJ WEWNĘTRZNEJ ALCHEMII KOBIECOŚCI

A – 12:00 – IRENEUSZ MIELEC – ENERGIA PIRAMID, ZASADY FENGSHUI

B – 12:00 – ALEKSANDRA & PETE MASON – UZDRAWIANIE PRZEZ PĘPEK – WYKŁAD ORAZ CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

A – 12:30 – ROMAN ANDRZEJ ŚNIADY – HISTORIA ŚLĘŻAN. ŻYCIE, RELIGIA, KUCHNIA

B – 12:30 – KASIA MAREK – BLIŹNIACZE DUSZE

C – 13:00 – LUDMIŁA FRĄCKOWIAK – KOSMICZNE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE ZDROWIA LUDZKOŚCI

A – 13:00 – DEBATA – SUWERENNOŚĆ NARODU I PAŃSTWA POLSKIEGO W OBECNYCH CZASACH – TERESA ADAMSKA, KRZYSZTOF BOSAK (RUCH NARODOWY), TOMASZ CHODNIKIEWICZ, HUBERT CZERNIAK, WOJCIECH DOBRZYŃSKI (NISS), JAROSŁAW SACHAJKO (KUKIZ15), ZBIGNIEW TYNENCKI, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 13:00 – MAŁGORZATA I MARIAN PIOTROWSKI – DUCH LECHA W POLSCE

B – 13:30 – KONCERT – AGNIESZKA I TOMASZ ŚPIEWAK – JESTEŚ AUTORKĄ NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL MOJEGO ŻYCIA 5

A – 14:00 – DEBATA – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA I E-DEMOKRACJA – KIERUNEK ZMIAN USTROJOWYCH W POLSCE – ANDRZEJ GRABARZ, PAWEŁ NOGAL, JAROSŁAW SACHAJKO, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 14:00 – KATARZYNA BARCZYŃSKA – POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA

C – 14:00 – ROBERT KWIATEK – DROGA PRZEMIANY ŚWIADOMOŚCI W ZIEMSKIEJ SZKOLE ŻYCIA

B – 14:30 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA I MIREK ŁADOŚ – TOTALNA BIOLOGIA

A – 15:00 – DEBATA – JAK RATOWAĆ ZDROWIE POLAKÓW – HUBERT CZERNIAK, DOROTA GUDANIEC, JANUSZ NAWOLSKI, ANTONI PRZECHRZTA, ROMAN A. ŚNIADY, ANNA TABOR, JERZY ZIĘBA,

B – 15:00 – MIROSŁAW PRYCIK – NIEWIDZIALNY ŚWIAT MIKROORGANIZMÓW. CZY BAKTERIA MA DUSZĘ?

B – 15:30 – IWONA IWASZKIEWICZ – CIAŁO ŚWIĄTYNIĄ DUSZY. PRZEZ STOPY DO ZDROWIA

A – 16:00 – KONCERT – POLSKIE PRZEBOJE – PITIBAND – BOGUSŁWA CYRWUS I PIOTR CYRWUS

B – 16:00 – JUSTYNA & SEBASTIAN SERGIEL – DOMY Z DUSZĄ. ENERGIA KSZTAŁTÓW

A – 16:30 – KONCERT – MIREK ŁADOŚ Z NOWICY PLUS GOŚĆ

B – 16:30 – PIOTR KRAUS – PROJEKT OPTYMALIZM, CZYLI DLACZEGO NALEŻY PRZEPROWADZIĆ REFORMĘ W SŁUŻBIE ZDROWIA

A – 17:00 – LOSOWANIE NAGRÓD – Na odwrocie wejściówki prosimy wpisać czytelnie imię i nazwisko, a w niedzielę przed losowaniem nagód wrzucić wejściówkę do wyznaczonego pudełka. Tylko osoby, które zgłoszą się po nagrodę zaraz po jej wylosowaniu będą mogły ją otrzymać ponieważ nie wysyłamy nagród oraz nie przechowujemy ich do odbioru na później.

B – 17:00 – MARZENA TOMASZCZAK – BAJKI DLA DZIECI I POEZJA DLA DOROSŁYCH PISANE SERCEM

B – 17:30 – KONCERT # 2 – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

Dziękujemy, że Jesteście z nami 🙂

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Program Harmonii Kosmosu 2018 została wyłączona

Piramida i jej możliwości zastosowania dla dobra człowieka

Program dwudniowych warsztatów „Piramida i jej możliwości zastosowania dla dobra człowieka”

Sobótka ……………………………………..

I dzień.

9.00 Rejestracja uczestników

10.00 Historia piramid

11.30 Najnowsze odkrycia i hipotezy

13.00 Właściwości radiestezyjne piramid

14.30 Przerwa obiadowa

16.00 Prezentacja zdjęć i filmów dotyczących dziwnych zjawisk związanych z piramidami ( Orbsy, mgły, formacje świetlne).

18.00 Praktyczne możliwości zastosowania piramid w poprawie życia ludzi.

II dzień.

10.00 Omówienie budowy piramid i urządzeń piramido pochodnych.

11.30 Praktyczne wykonywanie modeli piramid przez uczestników. Budowa Nikramu i ćwiczenia z jego zastosowaniem.

14.30 Przerwa obiadowa

16.00 Zapisy zjawisk towarzyszących działającym piramidom, zdjęcia i filmy uczestników.

17.00 Dyskusja i prezentacja zdjęć i filmów uczestników wykonanych podczas doświadczeń z własnoręcznie wykonanymi piramidami.

18.00 Zakończenie warsztatów

Opublikowano Inne | 8 komentarzy

Harmonia Kosmosu 2018

UWAGA! Program HK: http://niezaleznatelewizja.pl/program-harmonii-kosmosu-2018/

Posiłki są we własnym zakresie ale na pewno będzie można zakupić na miejscu coś smacznego i zdrowego.

Poniżej kilka ważnych spraw organizacyjnych dotyczących HK:

KONTAKT

• Osoby zgłaszające się na HK jako prelegenci są proszone o kontaktowanie się z nami pod adresem: harmoniakosmosu.program@gmail.com – Jeżeli jeszcze nie dotarła do Was odpowiedź na Wasze zgłoszenie, to nadejdzie ona niedługo.
• Osoby zgłaszające się jako wystawcy proszone są o kontakt pod adresem ntvwroclaw@gmail.com
• Zapytania odnośnie innych spraw można kierować pod adres: harmonia.kosmosu@gmail.com

KOSZTY I OPŁATY

• Wejściówki – Opłaty za uczestnictwo.
Można zakupić na miejscu – tylko za gotówkę lub przelewem na konto Alterpedia, ul. Św. Jakuba 4, 55-050 Sobótka, nr konta: 75958500072014022006250005. Odbiór biletów na miejscu. W tytule przelewu proszę wpisać za jakie dni jest to opłata, np.: „HK – opłata za udział – karnet 3 dni”, lub „HK – oplata za udział – sobota i niedziela”.

Cena za karnet trzydniowy wynosi 80 zł
Cena tylko za piątek: 25 zł
Cena tylko za sobotę: 30 zł
Cena tylko za niedzielę: 30 zł

• Pole namiotowe – pole, na którym odbywa się HK.
Opłata tylko na miejscu, gotówką: 5 zł od osoby / dobę.
W niedzielę wieczorem po zakończeniu HK trzeba opuścić pole namiotowe. Pozostałe noclegi prosimy rezerwować we własnym zakresie.

• Parking samochodowy, kampery, budynek sanitarny.
Nie można wjeżdżać i parkować samochodów oraz kamperów na terenie pola, na którym będzie odbywała się HK.
Można będzie to zrobić na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego, który jest obok, gdzie obowiązuje cennik tego ośrodka, więcej informacji na www.sulistrowice.eu
Tam również będzie dostępny budynek sanitarny z prysznicami, za korzystanie z którego ośrodek pobiera opłatę 7 zł / osoby / dobę.

DOJAZD – AUTOBUSY Z WROCŁAWIA: http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=40

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa NTV i Fundacja Alterpedia

Opublikowano Inne | 4 komentarze

WARSZTATY Z AGNIESZKĄ ZIEMBIŃSKĄ I MIROSŁAWEM ŁADOSIEM: TOTALNA BIOLOGIA: DRZEWO GENEALOGICZNE

WARSZTATY Z AGNIESZKĄ ZIEMBIŃSKĄ I MIROSŁAWEM ŁADOSIEM: TOTALNA BIOLOGIA: DRZEWO GENEALOGICZNE, 24-25.02.2018 r. Sobótka. Zapisy tel: 507053125.
Facebook: Gabinet psychologiczny „W drodze”.

Opublikowano Inne | 22 komentarze

„Energia punktu zerowego” – seminarium Andrzeja Sulimy – 24 – 25 luty 2018 rok – Sobótka

W dniach 24 – 25 luty (sobota- niedziela) 2018 w Sobótce – Strzegomiany w „Villa Sobótka”:

Seminarium autorskie Andrzeja Sulimy „Energia punktu zerowego”.

Program

24 luty 2018

Jak powiedział Nikola Tesla, geniusz, który zrodził prąd przemienny, którego wszyscy używamy do zasilania naszych domów, w 1891 roku przed Amerykańskim Instytutem Inżynierów Elektryków: „Wiele pokoleń minie, nasze maszyny będą napędzane przez moc uzyskiwaną w każdym punkcie we wszechświecie… w przestrzeni kosmicznej jest energia… to tylko kwestia czasu, kiedy ludziom uda się przypiąć ich maszynerię do samego koła natury… energia elektryczna jest wszędzie obecna w nieograniczonych ilościach i może napędzać światowe maszyny bez potrzeby używania węgla, ropy czy gazu…”

Wierzymy, że ten czas jest teraz, a źródłem energii jest Energia Punktu Zerowego.

  1. Energia Punktu Zerowego – Zakłamanie w mediach
  2. Energia Punktu Zerowego – w naturze
  3. Energia Punktu Zerowego – w przestrzeni
  4. Energia Punktu Zerowego – w organizmach żywych
  5. Energia Punktu Zerowego – a zdrowie
  6. Energia Punktu Zerowego – a system energo-informacyjny człowieka
  7. Energia Punktu Zerowego – jest nieograniczona, naturalna, jest wszędzie i jest darmowa
  8. Energia Punktu Zerowego – generator energii
  9. Energia Punktu Zerowego – silnik
  10. Energia Punktu Zerowego – elektrownia

25 luty 2018

  1. Pytania odpowiedzi. (Wspólna debata, wymiana poglądów i doświadczeń)

Zaczynamy o godzinie 11.00 w sobotę 24 lutego. Przerwa obiadowa o 14.00. Od 15.00 dalsze zajęcia do godziny 19.00. W niedzielę 25 lutego zaczynamy o 9 rano a kończymy o 17.00.

Informacje organizacyjne: 790469278

Informacje o noclegach

Villa Sobótka
ul. Wrocławska 50
55-050 Strzegomiany
www.villasobotka.pl
tel: +48 713 071 555

Dopisek „Energia Punktu Zerowego”

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Opublikowano Inne | 1 komentarz

Biologizacja Rolnictwa jest OPŁACALNA

KOMUNIKAT
Szanowni Państwo
w imieniu organizatorów
zapraszamy na Konferencję
z cyklu:
„Biologizacja Rolnictwa
jest OPŁACALNA”
Tematyką konferencji są innowacje
finansowe, informatyczne i agrotechniczne dedykowane rolnikom,
którzy chcą wytwarzać
Zdrową Żywność
TANIO i SKUTECZNIE
Wdrażanie i wykorzystanie innowacji dla polepszenia kondycji finansowej każdego gospodarstwa rolnego
oraz
systematycznego eliminowania
chemii syntetycznej
jest niezwykle ważne i służy poprawie konkurencyjności polskiego rolnictwa
Serdecznie Zapraszamy!

MIEJSCE KONFERENCJI
Sobótka Hotel Ślęża
Sobótka, ul Świętego Jakuba 4
DATA 11.02.2018
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa jak najszybciej nie później jednak niż
do 9-go lutego
Udziału w konferencji jest bezpłatny
SEKRETARIAT KONFERENCJI
TEL. +48 71 315 20 72; SMS +48 693 073 666
e-mail: konferencja@probiolife.pl

Opublikowano Inne | 2 komentarze

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu

Niezależna telewizja internetowa NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie polskich ofiar elektronicznego nękania i gangstalkingu STOPZET zapraszają 8 lutego 2018 roku na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu organizowanego po raz kolejny na antenie NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde, charyzmatycznej demaskatorski strategii Nowego Porządku Świata.

W tym roku naszymi zagranicznymi gośćmi będą czołowi obrońcy praw człowieka ze Stanów Zjednoczonych walczący z totalną inwigilacją, elektronicznym zniewalaniem całych społeczeństw i zakusami transhumanistów dążących do „ulepszenia” naszego gatunku przy pomocy między innymi sztucznej inteligencji.

Zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli organizacji zrzeszających ofiary tajnych eksperymentów z bronią psychotroniczną czy neuronową, jak i weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA, CIA), którzy widząc w jakim kierunku zmierza świat po 11 września 2001, zrezygnowali ze swoich eksponowanych stanowisk i apanaży. Pomimo nacisków i prześladowań stanęli po stronie współobywateli, także tych najciężej poszkodowanych przez system, czyli po stronie ludzkich królików doświadczalnych wykorzystywanych bez ich woli i wiedzy w wojskowych programach bezdotykowych tortur czy kontroli umysłu.

8 lutego wspólnie opowiedzą nam o swoich doświadczeniach oraz o zagrożeniu, jakim dla każdego mieszkańca naszej planety jest możliwość zdalnego sterowania jego centralnym systemem nerwowym. Zapytamy ich także o sposoby powstrzymania tej globalnej opresji generującej skalę cierpienia, jakiej nie wymyślili nawet ludzie pokroju Orwella czy Huxleya.

Na końcu poprosimy o wspólną modlitwę i wizualizację płynącą z naszych serc i umysłów, która siłą miłości unieszkodliwi to złowrogie oprogramowanie zamieniające wolnych ludzi w marionetki.

Serdecznie zapraszamy.

GOŚĆMI PROGRAMU VIA SKYPE BĘDĄ:

Krzysztof Wall – autor kanału Mind Wars PL


Sławomir Wiktor – autor strony ThoughtsNOTmine i autor kanału Mind Wars PL

Ella Free – aktywistka TI, gospodarz radio programu Triumph Over Targeting oraz gospodarz stacji radiowej w programie Whistleblower Nation. Autorka strony: freedomfortargetedindividuals.org.

RamolaD – aktywistka TI, autorka programu Ramola D Reports, dziennikarka, pisarka, oraz członek grupy Techno Crime Fighters Forum, autorka strony: everydayconcerned.net

Derrick Robinson – aktywista TI, prezes stowarzyszenia PACTS International, gospodarz radio programu PACTS International, autor strony: pactsntl.org

Karen Stewart – aktywistka TI, demaskatorka NSA – 28 lat na stanowisku analityka lingwisty, członek grupy Techno Crime Fighters Forum

Willian Binney: whistleblower, były dyrektor techniczny NSA, ponad 30 lat pracy jako kryptolog analityk, w czasie Zimnej Wojny odpowiedzialny za sektor Europy Wschodniej, bohater filmu dokumentalnego „A Good American”

Kirk Wiebe: whistleblower, były pracownik NSA, ponad 26 lat pracy jako starszy analityk

Dr Robert Duncan: whistleblower, były pracownik CIA, DOD (Departamentu Obrony narodowej) i DOJ (Ministerstwa Sprawiedliwości), gdzie pracował nad technologiami „voice of god weapons” (technologia głosów w głowie), największy światowy autorytet w tematyce kontroli umysłu, autor książek „Project Soul Catcher” (Projekt Łapacz Dusz), „How to tame a demon” (Jak poskromić demona) i „Matrix Deciphered” (Matrix rozszyfrowany).

W STUDIO:

Zofia Filipiak – prezes stowarzyszenia STOPZET , Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, strona: stopzet.org

Ewa Pawela – sygnalistka kontroli umysłu

Janusz Zagórski – właściciel NTV

Transmisja live ze studia NTV w Sobótce

8 lutego 2018 (czwartek) godz: 12:00 – 14:00

Na kanale YouTube niezaleznatelewizja.pl

www.stopzet.org

YouTube: Mind Wars PL

Playlista NTV z filmami o kontroli umysłu (114 filmów): https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Opublikowano Inne | 3 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 1.12.2017

Prof.Olivier Cachard (Francja), gość „II Międzynarodowego Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” udzielił ekipie NTV krótkiego wywiadu. Rozmowę zza kadru poprowadził Janusz Zagórski, a rolę tłumaczki profesora przejęła Ewa Pawela.


Wystąpienie dr Barbary Gałdzińskiej-Calik – eksperta Urzędu Miasta Krakowa do spraw promieniowania elektromagnetycznego (PEM) na „II Międzynarodowym Forum ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi”. W swojej prezentacji przedstawiła wyniki pomiarów PEM w Krakowie na podstawie odczytów z osobistych tzw. dozymetrów.


Wystąpienie prof. dra hab. Rudolfa Klimka na Konferencji o szczepieniach, która odbyła się w Warszawie 20.11.2017 r.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 276 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 30.11.2017

Prof. Dominique Belpomme, gość „II Międzynarodowego Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” udzielił ekipie NTV krótkiego wywiadu. Rozmowę zza kadru poprowadził Janusz Zagórski, a rolę tłumaczki profesora przejęła Ewa Pawela.


„II Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” zorganizowane przez Radę Miasta Krakowa pod patronatem Prezydenta Jacka Majchrowskiego.
Jednym z zagranicznych mówców był prof. Olivier Cachard, który wygłosił wykład pt. „Aspekty prawne ochrony mieszkańców przed zanieczyszczeniem polami elektromagnetycznymi – na przykładzie Francji”. Jak widać, Francja wysuwa się na czoło krajów, które podejmują realne działania w zakresie regulacji zapisów prawnych mających na celu poprawę bezpieczeństwa swoich obywateli, a w szczególności dzieci przed szkodliwym wpływem promieniowania elektromagnetycznego ze szczególnym uwzględnieniem telefonii komórkowej i sieci wi-fi.


Wystąpienie dr Judy Mikovits na Konferencji o szczepieniach, która odbyła się w Warszawie 20.11.2017 r.


Tadeusz Owsianko i kolejne przesłania z duchowego wszechświata. W programie odpowiedzi na korespondencję od widzów, nowe wizje i symbole dokumentujące czas przemian na Ziemi i w kosmosie.

Poniżej link, na który powołuje się T. Owsianko:
https://www.youtube.com/watch?v=kC_swyXo7Dk


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , | 47 komentarzy