Otwarte Forum Tematyczne – 22.05.2015

Pierwsza część rozmowy Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Sławickim, w której obaj dotykają fascynującego zagadnienia, a zarazem próby zmierzenia się z tematem holograficznego wszechświata.


Materiał przygotowany specjalnie na wrocławską konferencję „Stop Mind Control” (odbyła się 29 marca 2015 r.), swoiste przesłanie dla jej uczestników na początek od Melanie Vritschan, a w dalszej części od Petera Mooringa.


Wystąpienie Zofii Filipiak zarejestrowane na wrocławskiej konferencji „Stop Mind Control” (odbyła się 29 marca 2015 r.), która poinformowała o utworzeniu stowarzyszenia STOPZET czyli Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom”.


Imagoterapia to terapia autorska, jaką stosuje w praktyce dzisiejszy gość – hipnoterapeuta Andrzej Kaczorowski. W audycji uczestniczy także kolejny gość – dr Aleksander Daniłow – lekarz psychiatra i seksuolog z Charkowa. Obaj Panowie opowiadają o doświadczeniach związanych z hipnozą i jej wykorzystaniu w celach leczniczych.
W audycji przedstawiony zostaje materiał „chodzenie po żarze”, nagrany podczas ostatniego Profesjonalnego Kursu Hipnozy, organizowanego we Wrocławiu, przez dr Andrzeja Kaczorowskiego.

Płyty, które są prezentem dla widzów – można odebrać – wyłącznie osobiście – w studio Niezależnej Telewizji we Wrocławiu, przy ul. Łaciarskiej 28, po wcześniejszym ustaleniu daty na mail: michel.rachel@wp.pl

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 2 komentarzy

Alternews – 22.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 30 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 21.05.2015

Piętnasta rozmowa z Jerzym Ziębą (autor bestsellera „Ukryte Terapie”), która odbyła się w studio NTV. Rozmowę poprowadził Janusz Zagórski.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , | 5 komentarzy

Oblicza Duchowości – 21.05.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Agnieszka Jurko o jej fascynacji Egiptem, Luksorem i piramidami.

Agnieszka od 2007 roku zawodowo zajmuje się organizacją warsztatów rozwoju osobistego w Polsce i w Egipcie. Podczas pobytu w Egipcie organizuje medytacje m.in. w Wielkiej Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie oraz zwiedzanie  Kairu,  Luksoru, Abu Simbel, Abydos, Dendery  i inne magicznych miejsc.

Jest absolwentką warszawskich uczelni (licencjat z Turystyki i Hotelarstwa oraz studia magisterskie z Marketingu i Zarządzania). W 2007 r ukończyła dwuletnie podyplomowe studia „Techniki Relaksacyjne” na wrocławskim AWF, należy do Stowarzyszenia Praktyków i Trenerów Relaksacji „Przestrzeń”. Jest też absolwentką rocznej szkoły Psychologii Zorientowanej na Proces.


W studiu NTV gościmy zawodowego radiestetę i bioenergoterapeutę – Romualda Kosznika, który w swojej praktyce stosuje metody Totalnej Biologii.

Metoda Totalnej Biologii jest koncepcją opracowaną przez Claude’a Sabbah. Przybliża nam zrozumienie naszego istnienia z biologicznego punktu widzenia. Zachęca do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.


Janusz Zagórski rozmawia z Krzysztofem Wirpszą (trener rozwoju duchowego, nauczyciel jęz. angielskiego, coach) o doświadczaniu absolutu i treningu transpersonalnym.

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | 31 komentarzy

Alternews – 21.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 43 komentarzy

Stop nowemu porządkowi świata – 20.05.2015

W studio NTV Paweł Nogal i Janusz Zagórski omawiają sytuację przed II turą wyborów. Skomentowano się m.in. zdjęciu programu Pospieszalskiego z anteny TVP oraz kwestii etyki dziennikarskiej na przykładzie T. Lisa.


Janusz Zagórski rozmawia z Traderem21 z Niezależnego Portalu F.finansowego. Skoncentrowano się na dwóch tematach: omówieniu zawartości programów wyborczych (obu kandydatów w wyborach prezydenckich 2015) w zakresie gospodarki i finansów, a w zasadzie czego zabrakło w tych programach i dlaczego. Drugi temat to mechanizm stóp procentowych.

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 32 komentarzy

Alternews – 20.05.2015

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , , | 10 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 19.05.2015

Pierwsza rozmowa Janusza Zagórskiego z de Zbigniewem Osiakiem z nowego cyklu „Problemy teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-boków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym:
http;//orcid.org/0000-0002-5007-306X/


Naszym gościem jest Profesor Iwona Wawer – chemik, profesor nauk farmaceutycznych, pracuje na Wydziale Farmaceutycznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Zajmuje się chemią fizyczną, a więc dyscypliną wykorzystującą metody fizyki w badaniach związków chemicznych.

W rozmowie z Januszem Zagórskim opowiada o właściwościach konopi indyjskich. Kiedyś konopie były roślinami bardzo popularnymi w Polsce. Wykorzystywane były bardzo szeroko, zarówno w przemyśle jak i do celów spożywczych. Obecnie interesuje się nimi świat medycyny, ponieważ mają szereg pozytywnych dla zdrowia właściwości. Jest okrucieństwem ze strony środowisk medycznych limitowanie środków przeciwbólowych! Już najwyższy czas, aby w Polsce były dostępne z powodów medycznych! Aptekarze są przygotowani do tego, aby apteki sprzedawały marihuanę do celów leczniczych! Musi być tylko życzliwość i zmiana przepisów ze strony polityków.

Polska Akademia Zdrowia uruchamia wielki projekt „Polacy dla Polaków” mający na celu doprowadzenie do legalnej, kontrolowanej produkcji i dystrybucji konopi indyjskich na terenie Polski!

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | 92 komentarzy

Alternews – 19.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 12 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2015

Rozmowa Janusza Zagórskiego z malarzem artystą – Markiem Ostoją-Ostaszewskim. Okazją do spotkania była wystawa prac pana Marka, które możemy w trakcie audycji oglądać.


19 kwietnia 2015 r. obyło się Forum Zdrowia NTV, w którym udział wzięła Bożena Przyjemska. Było to właściwie seminarium pod hasłem „Dlaczego chorujemy? Jak temu zapobiec?”. Udostępniony tu materiał to II część zapisu z tego interesującego spotkania.


Króciutka wypowiedź Doroty Gudaniec, matki walczącej o dostępność oleju z konopi na ratowanie zdrowia swojego małego dziecka. Materiał zarejestrował Janusz Zagórski.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 12 komentarzy