Projekt Republika Ślężańska – przypomnienie podstawowych celów

         Nowa Cywilizacja w Masywie Ślęży

Projekt Republika Ślężańska

Oto w kilku punktach najważniejsze zadania jakie sobie stawiamy:

 • Wprowadzenie zasad Demokracji Bezpośredniej poprzez stworzenie systemu „demokracji on line”. Radni mają tutaj respektować wolę większości mieszkańców, wyrażaną na posiedzeniach Rady Miasta i Gminy transmitowanych na żywo do internetu, poprzez głosowanie za pomocą specjalnego, transparentnego programu komputerowego.

 • Upowszechnianie najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod szeroko pojmowanych terapii naturalnych w celu poprawy zdrowia miejscowej społeczności.

 • Wspieranie przedsiębiorczości lokalnej realizowane między innymi poprzez wprowadzenie do obiegu waluty lokalnej i założenie Banku Municypalnego.

 • Wprowadzanie polityki osadnictwa opartej o rygorystyczne zasady ekologicznego budownictwa i upowszechnianie naturalnych metod uprawy ziemi.

 • Uczynienie z tego miejsca wielkiego ośrodka gromadzącego i propagującego skrywaną do tej pory wiedzę o prawdziwej historii ludzkości i scenariuszach zmian naszej cywilizacji.

 • Utworzenie centrum eksperymentalno – wystawienniczego zajmującego się pokazywaniem ekologicznych sposobów pozyskiwania i wykorzystywania energii oraz szerzenie praktycznej wiedzy na temat niekonwencjonalnych, proekologicznych i alternatywnych technologii.

 • Aranżowanie życia kulturalno – artystycznego wyrażającego potrzebę bycia w harmonii z samym sobą , z ludźmi i przyrodą.

 • Wprowadzanie nowatorskich działań edukacyjnych służących zdobywaniu wartościowej wiedzy i praktycznych, ważnych umiejętności życiowych, promowanie dialogu społecznego

Przed nami gigantyczna zbiorowa praca całego środowiska alternatywnego i mieszkańców tego regionu. Ten projekt jest na dzisiaj unikatowy w Europie. To nie jest budowanie jakieś enklawy, czy zamkniętej wspólnoty. To wejście w realną polską, lokalną rzeczywistość, kontakt z ludźmi o otwartych sercach i umysłach.

Każdy człowiek jest na swój sposób geniuszem. W jakiejś sprawie ma do zaproponowania coś niepowtarzalnego i nadzwyczajnego. I tego chcemy szukać wśród ludzi, chcemy w nich obudzić te nadzwyczajne moce i możliwości i przekonać ich, że jak połączymy siły to stworzymy razem wielką rzecz dla siebie i innych.

Nie trzeba mieszkać w masywie Ślęży, by uczestniczyć w tym niepowtarzalnym i ekscytującym eksperymencie. Ty też możesz dołączyć do nas.

W imieniu inicjatorów

Janusz Zagórski

Opublikowano Inne | 8 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 25.05.2017

Janusz Zagórski przedstawia informację na temat najbliższych imprez, nad którymi patronat objęło NTV.


Janusz Zgórski zapowiada kolejny materiał filmowy – nagraną na początku kwietnia 2017 r. w studio NTV we Wrocławiu rozmowę z Luczisem na temat taoistycznych praktyk.


W studio NTV ponownie Luczis i rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski na temat odmładzania i taoistycznych praktyk.

LUCZIS jest duchowym nauczycielem nauki o Miłości i mistrzem Tantry Jogi.
Naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny.  Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas. Wkrótce z udziałem Luczisa odbędą się seminaria w tym we Wrocławiu.

Więcej na http://loveoflife.pl/pl/


Janusz Zagórski rozmawia z Robertem Gajdzińskim przez Skype o  dyktowaniach ludzi w duchu oraz sobotnim (27.05.2017) autorskim  seminarium Roberta we Wrocławiu.


Rozmowa Janusza Zagórskiego, nagrana w plenerze nieopodal zalewu w Sulistrowicach, z jasnowidzem i medium panią Anną Beatą Stanclik.  Pretekstem do spotkania przed kamerą jest zbliżający się termin seminarium, które pani Ania poprowadzi we Wrocławiu w dniach 10-11 czerwca 2017 r.

Więcej o  seminarium i programie na:
http://niezaleznatelewizja.pl/seminarium-z-jasnowidzem-2/


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , | 7 komentarzy

STOP NWO – 24.05.2017

Janusz Zagórski rozmawia dr Katherine Horton, która podjęła  się przeprowadzenia naukowego śledztwa przeciwko stosowaniu technologii mind control na obywatelach i niej samej. O tym do czego doszła w swych badaniach i czego się dowiedziała opowiada i pokazuje w tej audycji. Rozmowę tłumaczyła, jak zwykle, niezawodna i perfekcyjna Maria.


Janusz Zagórski rozmawia z Edytą Jaroszewską-Nowak, która podjęła akcję zainicjowania lokalnego (gminnego) referendum w województwie Zachodniopomorskim w gminie Świdwin w sprawie GMO. Zadane pytanie miałoby mieć taką postać: „Czy zgadzasz się by GMO było uprawiane w gminie?”


Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 23 komentarze

Alternews – 24.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 28 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 23.05.2017

Wypowiedź Jerzego Rostkowskiego, pisarza, autora m.in. takich pozycji jak: „Świat Muszkieterów. Zapomnij albo zgiń” czy „Podziemia III Rzeszy”. W swej twórczości odnosi się do wydarzeń i tajemnic związanych z II wojną światową.

Tytułowi Muszkieterzy to polską organizacja wywiadowcza działającą podczas drugiej wojny światowej, złożoną w członków elit społecznych i wojskowych. Bardzo głęboko zakonspirowana, licząca kilkaset osób, która prowadziła działalność wywiadowczą przeciwko Niemcom.

Jerzy Rostkowski od wielu lat zajmuję się tajemnicami drugiej wojny światowej. Jak sam mówi o sobie: „…uważam, że najzwyczajniej „robię swoje” – odnajduję niepublikowane tajemnice i je opisuję”.


Pierwsza część rozmowy z Andrzejem Bazgierem w ramach jego cyklicznego programu „Warianty Rzeczywistości”. W tej audycji Andrzej skoncentrował się na omówieniu aspektów związanych ze sztuczna inteligencją.


Janusz Zagórski szczegółowo przedstawia program III Konferencji „Zdrowi Ślężanie”, która odbędzie się w Sobótce w dniach 26-27 (piątek-sobota) maja 2017 r.
Więcej na http://niezaleznatelewizja.pl/iii-konferencja-zdrowi-slezanie/


Janusz Zagórski rozmawia przez Skype z Robertem Gajdzińskim o jego autorskim seminarium „Co mówią zmarli?”.
Więcej na http://niezaleznatelewizja.pl/co-mowia-zmarli-seminarium/


Janusz Zagórski rozmawia z Michałem Wiechą współorganizatorem trzeciej już edycji Alternatywnego Festiwalu, który odbędzie się w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie w dniach 27-28 maja 2017 r.
Szczegółowy program imprezy na: http://alternatywnyfestiwal.pl/


W dniach 23 – 25 czerwca 2017 na polu namiotowym nad Zalewem w Sulistrowicach – Masyw Ślęży odbędzie się XV Jubileuszowy Zlot Wolnych Ludzi „Harmonia Kosmosu”. Janusz Zagórski obchodzi słynne już pole na którym odbędzie się impreza i zaprasza do przyjazdu zainteresowanych.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , | 14 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 22.05.2017

„Pomierzyć niemierzalne” – to pierwsza część prelekcji Włodzimierza Zylbertala pod patronatem Wolnej Wszechnicy Polskiej, wygłoszonej we Wrocławiu 8 maja 2017 r.

Włodzimierz Zylbertal – filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki „zjawisk paranormalnych”, autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie. Prowadzi własną niekomercyjną placówkę badawczą – Laboratorium Energii Subtelnych, zajmującą się wypracowaniem naukowych metod badania zjawisk paranormalnych. Jest też wykładowcą podstaw psychotroniki w krakowskim Studium Psychotroniki im Juliana Ochorowicza.
Wykonuje szeroko pojęte doradztwo życiowe (zawodowe, osobiste, partnerskie); korzystając z potencjału swego laboratorium oferuje także badanie zdolności ekstrasensorycznych – bioterapeutycznych i radiestezyjnych. W laboratorium wykonuje także osobiste energetyzatory, pomagające w wielu problemach psychicznych i zdrowotnych. Jest też ekspertem w sprawach profesjonalnej ochrony radiestezyjnej.

Więcej na http://www.labes.edu.pl/


Bożena Przyjemska swoją króciutką wypowiedź poświęciła omówieniu kwestii szkodliwości glutenu w naszej diecie, a także chorób związanych z przewodem pokarmowych, jak celiakia czy nieszczelność jelit.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 53 komentarze

Alternews – 22.05.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 10 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 19.05.2017

Gościem Janusza Zagórskiego jest Sławomir Wiktor ze Stowarzyszenia STOPZET. Rozmowa oscyluje wokół szeroko pojętego tematu mind control, gang stalkingu, a także technologii generowania głosów w głowie.
Więcej na blogu https://thoughtsnotmine.wordpress.com/


Marcin Antoniak tym razem podjął  się wypowiedzi na temat, którego dotąd nie poruszał w swoich autorskich programach. W tej audycji w rozmowie z Januszem Zagórskim odnosi się do fundamentalnych kwestii ustrojowo-politycznych z punktu widzenia osoby niepełnosprawnej i jej miejsca w Nowej Polsce.


Zapis prelekcji Mariusza Alina wygłoszonej na Powitaniu Wiosny 2017 w Sobótce.

Mariusz Alin jest na diecie pranicznej od 2012 (inedia, breatharianizm). Życie światłem jest przełomowym doświadczeniem w jego rozwoju duchowym i byciu wśród ludzi.
Z wykształcenia terapeuta zajęciowy, ze specjalizacją psychoterapii.
Jest też dyplomowanym bioenergoterapeutą. Zajmuje się od 20 lat pomaganiem ludziom w rozwoju interpersonalnym, zawodowym
i duchowym. Prowadzi grupy wsparcia, indywidualne sesje „inspiracji”, prelekcje oraz warsztaty rozwoju duchowego.


W Opolu Lubelskim w dniach 6 – 7 maja 2017 odbył się II Zlot Rozwiązań nie z tej Ziemi organizowany między innymi Jurka Orła i Krzysztofa Jędrzejczaka przy wsparciu Klubu Sympatyków NTV z Lublina. Drugi dzień zlotu rozpoczął swoim wystąpieniem znany promotor niekonwencjonalnych rozwiązań Krzysztof Jędrzejczak.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | 120 komentarzy

III Konferencja: „Zdrowi Ślężanie”

Projekt Republika Ślężańska

III Konferencja

Program „Zdrowi Ślężanie”

26 – 27 maja (piątek – sobota) 2017

Sobótka, Hotel Ślęża, ulica Św. Jakuba 4

 

Masz kłopoty ze zdrowiem ?

Skorzystaj z możliwości medycyny naturalnej !
w Sobótce

 

PROGRAM

(aktualizacja: 23.05.2017)

WAŻNE : Edward Szypunow, słynny kręgarz, przyjmuje TYLKO w piątek od 12:00. Zapisy przez ZdrowiSlezanie@gmail.com.

ZAPRASZAMY

26 maja (piątek) 2017

17.00 Janusz Zagórski/Andrzej Grabarz – Podsumowanie efektów II Konferencji „Zdrowi Ślężanie”

 

Wypowiedzi osób po terapiach

(Po terapiach Heleny Smereczynskiej)
17.15 Waldemar Zander
17.20 Malgorzata Swierkowska
17.25 Edward Piesciuk

(Po terapii Mirosława Dulemby)
17.30 Monika Pater

(Po terapii Andrzeja Grabarz)
17.35 Pan Adam

 

Wykłady terapeutów

18:00 Helena Smereczyńska – znana terapeutka: diagnostyka i terapie dla zdrowia

18:30 Dr.Teo Bryłka – samoleczenie kręgosłupa

19:00 Izabela Trędowicz (z Londynu) – możliwości autodiagnozy

19:30 Krzysztof Czoba – budujemy własne urządzenia biorezonansowe

20:00 Mirosław Dulemba – Quantec, technologia dla zdrowia

20:30 Alicja Kumer – Joga Śmiechu. Dobre wibracje jako forma uzdrawiania

21:00 Edward Szypunow – słynny kręgarz (sesje tylko w piątek od 12:00. Zapisy przez ZdrowiSlezanie@gmail.com)

21:30 Andrzej Grabarz – Dien Chan (terapia poznana w Szwajcarii). Temat: „Rzuć Palenie” i inne…

22.00 PODSUMOWANIE

Zakończenie I dnia

27 maja (sobota) 2017

9.00 Sesje terapeutyczne indywidualne (uczestnictwo wedle listy zapisów dokonanych w piątek)

17.00 Zakończenie terapii

Zakończenie II dnia

ZAPRASZAMY – Wstęp wolny

Konferencje „Zdrowi Śleżanie” są częscią globalnego Projektu Republika Ślężańska. Oto jego założenia:

Nowa Cywilizacja w Masywie Ślęży

Projekt Republika Ślężańska

Oto w kilku punktach najważniejsze zadania jakie sobie stawiamy:

 • Wprowadzenie zasad Demokracji Bezpośredniej poprzez stworzenie systemu „demokracji on line”. Radni mają tutaj respektować wolę większości mieszkańców, wyrażaną na posiedzeniach Rady Miasta i Gminy transmitowanych na żywo do internetu, poprzez głosowanie za pomocą specjalnego, transparentnego programu komputerowego.

 • Upowszechnianie najbardziej skutecznych i sprawdzonych metod szeroko pojmowanych terapii naturalnych w celu poprawy zdrowia miejscowej społeczności.

 • Wspieranie przedsiębiorczości lokalnej realizowane między innymi poprzez wprowadzenie do obiegu waluty lokalnej i założenie Banku Municypalnego.

 • Wprowadzanie polityki osadnictwa opartej o rygorystyczne zasady ekologicznego budownictwa i upowszechnianie naturalnych metod uprawy ziemi.

 • Uczynienie z tego miejsca wielkiego ośrodka gromadzącego i propagującego skrywaną do tej pory wiedzę o prawdziwej historii ludzkości i scenariuszach zmian naszej cywilizacji.

 • Utworzenie centrum eksperymentalno – wystawienniczego zajmującego się pokazywaniem ekologicznych sposobów pozyskiwania i wykorzystywania energii oraz szerzenie praktycznej wiedzy na temat niekonwencjonalnych, proekologicznych i alternatywnych technologii.

 • Aranżowanie życia kulturalno – artystycznego wyrażającego potrzebę bycia w harmonii z samym sobą , z ludźmi i przyrodą.

 • Wprowadzanie nowatorskich działań edukacyjnych służących zdobywaniu wartościowej wiedzy i praktycznych, ważnych umiejętności życiowych, promowanie dialogu społecznego

   Przed nami gigantyczna zbiorowa praca całego środowiska alternatywnego i mieszkańców tego regionu. Ten projekt jest na dzisiaj unikatowy w Europie. To nie jest budowanie jakieś enklawy, czy zamkniętej wspólnoty. To wejście w realną polską, lokalną rzeczywistość, kontakt z ludźmi o otwartych sercach i umysłach.

   Każdy człowiek jest na swój sposób geniuszem. W jakiejś sprawie ma do zaproponowania coś niepowtarzalnego i nadzwyczajnego. I tego chcemy szukać wśród ludzi, chcemy w nich obudzić te nadzwyczajne moce i możliwości i przekonać ich, że jak połączymy siły to stworzymy razem wielką rzecz dla siebie i innych.

   Nie trzeba mieszkać w masywie Ślęży, by uczestniczyć w tym niepowtarzalnym i ekscytującym eksperymencie. Ty też możesz dołączyć do nas.

W imieniu inicjatorów

Janusz Zagórski


Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , | Możliwość komentowania III Konferencja: „Zdrowi Ślężanie” została wyłączona

Otwarte Forum Tematyczne – 18.05.2017

W dniu 13 maja 2017 we Wrocławiu odbyła się jedyna w swoim rodzaju konferencja poświęcona objawieniom fatimskim organizowana przez Janusza Zagórskiego (NTV) i Fundację RIAD. Jako drugi prelegent wystąpił na niej Igor Witkowski z prezentacją – „Pozaziemska inżynieria religijna”.


W dniach 26 – 27 maja (piątek – sobota) 2017 w Sobótce już po raz trzeci odbędzie się konferencja „Zdrowi Ślężanie” organizowana pod patronatem NTV. Oto jej krótka zapowiedź Janusza Zagorskiego i Andrzeja Grabarza nagrana w nocy w Studio NTV Sobótka.
**********  Kontakt: ZdrowiSlezanie@gmail.com ************
Wstęp wolny.


Robert Alexander Gajdziński w cyklu „Dlaczego musiałem zginąć?” przedstawia kolejne Dyktowanie spisane przez Nell Halinę Noell. W tej odsłonie dyktuje Zbyszek Cybulski.

Zainteresowanych nabyciem książek, Robert informuje, że jest jeszcze dostępny Tom I „Co Mówią Zmarli – Dyktowania Ludzi w Duchu”. Pakiety Tom I i Tom II do nabycia od 28 kwietnia do wyczerpania nakładu z hurtowni w Londynie.
Zamówienia na www.newrealitybooks.com w zakładce „książki”.

27 maja we Wrocławiu odbędzie się seminarium autorskie Roberta Gajdzińskiego pt.: „Co mówią zmarli? Dyktowania ludzi w Duchu”. Szczegóły na: http://niezaleznatelewizja.pl/co-mowia-zmarli-seminarium/


Tadeusz Owsianko w cyklicznym programie „Moja wiedza o Wszechświecie”. W tej audycji dalej nawiązuje do poruszanych kwestii w poprzednim odcinku, a więc seks, miłość, duchowy związek dwojga osób i to wszystko na bazie symboli i nowych grafik ukazujących transformację Ziemi i naszego nie tylko duchowego Wszechświata.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 100 komentarzy