Otwarte Forum Tematyczne – 28.09.2016

Cykliczna audycja przygotowana przez Andrzeja Grabarza, w której omawia ostatnie wydarzenia ze światowej sceny politycznej i gospodarczej.


Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim o sprawach prowadzonych przez Fundację.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy wystąpienie Jadwigi Łopaty i sir Juliana Rose z ICPPC.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , | 18 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 27.09.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Markiem Kalmusem,  prezesem Stowarzyszenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej.


W ostatnich dniach września 2016 r. odeszły dwie znamienite osoby: Jacek Rossakiewicz i Wojciech F. Sergiel. Ich śmierć poruszyła nie tylko nasze środowisko. Z obydwoma NTV współpracowała, a Wojtka Sergiela nasi widzowie dobrze pamiętają z ostatniej Harmonii Kosmosu i długich wystąpień oraz jako twórce i pasjonata konstrukcji domów kopułowych.
Wszystkiego dobrego na tamtym, lepszym świecie.


Jerzy Orzeł opowiada o swoich doświadczeniach z wodą i ogniem, które doprowadziły do skonstruowania „samochodu na wodę”, a w zasadzie dodaniu do procesu spalania w silniku pary wodnej.


Ostatnia część spotkania w gospodarstwie ekologicznej uprawy aronii w Jarkowie na Dolnym Śląsku.
Mirosław Lech, właściciel, opowiada o przetworach, które powstają ze zbioru aronii.
więcej informacji na www.ekoaronia.pl


W Studio NTV Janusz Zagórski rozmawia z prof. Maciejem Adamskim. Przebudzenie duchowości w nowej rzeczywistości, to temat spotkania z profesorem w dniach 05-06 listopada br. we Wrocławiu. Zapisy na te warsztaty na mail:
seminaria.wroclaw@gmail.com
Więcej informacji na stronie:
http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-przebudzenie-duchowe-w-nowej-rzeczywistosci/


Komunikat Janusza Zagórskiego o seminarium Jadwigi Łopaty i Juliana Rose, które planowane jest na 3 października 2016 r. w Sobótce.

Więcej informacji: http://niezaleznatelewizja.pl/2-pazdziernika-2016-nowy-etap-relalizacji-projektu-republiki-slezanskiej/


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 3 komentarze

Warsztaty: PRZEBUDZENIE DUCHOWE W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI

„PRZEBUDZENIE DUCHOWE
W NOWEJ RZECZYWISTOŚCI”

Spotkanie z prof. Maciejem Adamskim

05 – 06 listopada 2016 r.

Sala konferencyjna Quality System Hotel

Wrocław, Aleja Marcina Kromera 16

Jeśli zapomniałeś, co znaczy być kochanym bezwarunkowo; Jeżeli nie pamiętasz, czym jest Boża Miłość, to wtedy powstaje w tobie obraz, takiej miłości, jaką widzisz w otaczającym cię świecie.

 Maciej Adamski


PLAN WARSZTATÓW

 1. Wszystko jest energią.
 2. System energetyczny człowieka.
 3. Kim jesteśmy, dokąd zmierzamy.
 4. Paradygmaty bazowe ludzkiej egzystencji.
 5. Co steruje naszym życiem.
 6. Świadome zarządzanie energią.
 7. Na co tracimy w życiu energię.
 8. Etyczne i duchowe aspekty ludzkiego cierpienia.
 9. Przebudzenie duchowe.
 10. Wpływ dźwięku mis i gongów tybetańskich na zdrowie i życie człowieka.

Poruszane zagadnienia:

 • Cel naszego istnienia;
 • Co przyciągamy do siebie?
 • Jak odnaleźć swój cel życiowy?
 • Co powoduje zagubienia, nieszczęścia, cierpienia?
 • Dlaczego z trudem przychodzi nam zrozumienie, że życie na Ziemi jest szansą?

W czasie seminarium zostanie przeprowadzona medytacja, świadome przesyłanie energii, ćwiczenia wzmacniające oraz relaksacja dźwiękiem.

UWAGA:

PROSIMY O ZABRANIE KARIMAT – zajęcia z dźwiękiem

TERMIN i KOSZT:

05 listopada 2016 r. godz. 10:30 – 17:30
06 listopada 2016 r. godz.
10:00 – 17:00

Koszt dwudniowych zajęć: 250 zł / osoba

Celem rezerwacji miejsca na zajęciach prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 250,00 zł. do 31 października 2016 na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia Riad
50 8882 1032 2001 0027 1934 0001

 wraz z dopiskiem: „Darowizna celowa: warsztaty –  Adamski”.
Prosimy o wysłanie maila potwierdzającego dokonanie wpłaty (kopia dowodu wpłaty nie jest konieczna) wraz z nr kontaktowego telefonu.

Zgłoszenia mailowe: seminaria.wroclaw@gmail.com

Kontakt telefoniczny: Maciej Adamski – 603 058 161
Michel Rachel – 507 825 202

 

ZAPRASZAMY


Prof. dr hab. inż. MACIEJ ADAMSKI

Zainteresowania twórcze: system energetyczny człowieka, sens i istota egzystencji człowieka, futurologia życia w aspekcie konstruktywnym jak i zagrożeń współczesnego świata, hiper przestrzeń i przestrzeń astralna. Intuicja w percepcji życia codziennego. Holistyczne postrzeganie człowieka i wszechświata. Istota duszy i duchowości, przebudzenie duchowe, reinkarnacja, stan bardo. Prawo rezonansu i radykalne wybaczenie.

Duchowość – to indywidualne poszukiwanie sensu i celu w życiu, które może, ale nie musi być związane z konkretną religią.

Przebudzenie Duchowe – to droga do odnalezienia samego siebie w sobie. To podróż w głąb siebie, to całkowita przemiana, kreująca nowy fundament naszego życia, nowej rzeczywistości. Małym krokiem, który może dać nam wolność, uwolnienie od tego, co stare, jest umiejętność wybaczenia sobie i innym. Podstawą nowoczesnej terapii duchowej jest prawda o tym, że podświadomość reaguje stosownie do stopnia naszego uwierzenia.
Aby słyszeć siebie należy angażować i edukować podświadomość.

Nasz światopogląd, nasze przekonania to, co myślimy o własnej naturze i wszechświata, życiu, umieraniu, zdrowiu, chorobie, sensie życia, determinuje naszą podatność na nadzieję czy beznadzieję. Życie w dysharmonii z samym sobą (uczucia, tęsknoty, pragnienia) wprowadza zachowania zastępcze.

Świadomość wkracza do umysłu – powstaje ego. Ego rosnąc bez kontroli zaczyna nas niszczyć. Brakuje nam wewnętrznego nawigatora, za którym możemy bezpiecznie podążać. Cały czas jest On wewnątrz nas, wystarczy go odszukać.

Nowa wiedza jest początkiem ważnych przeobrażeń w naszym życiu.


 

Opublikowano Ogólna, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , , , | 4 komentarze

Seminarium Luczisa we Wrocławiu

LUCZIS
Nauczyciel z Syberii

Seminarium

Nauki o Miłości

6 listopada 2016 rok (g. 11.00 – 18.00)
Wrocław

W programie Seminarium między innymi:

 • Duchowość – Miłość – Seksualność
 • Co trzeba robić, by na długie lata zachować zdrowie i witalność
 • Bóg lubi się kochać
 • Dlaczego we wszystkich religiach seksualność stanowi jest tabu
 • Praktyczne ćwiczenia jogi tantrycznej
 • Dlaczego człowiek jako istota został podzielony na kobietę i mężczyznę

Organizator:  Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia „RIAD”

Koszt uczestnictwa: 250 zł. Wpłaty na konto tej Fundacji

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia RIAD
50 8882 1032 2001 0027 1934 0001

wraz z dopiskiem: „Darowizna celowa: Seminarium Luczis.
Prosimy o wysłanie maila potwierdzającego dokonanie wpłaty (kopia dowodu wpłaty nie jest konieczna) wraz z nr kontaktowego telefonu.

Info: nowaera88@gmail.com

ZAPRASZAMY


 

Opublikowano Ogólna, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , , , | 1 komentarz

Otwarte Forum Tematyczne – 26.09.2016

W maju 2016 roku odbyło się w Krakowie seminarium z udziałem czanelera Lee Carroll’a, który od lat publikuje przesłania od duchowej istoty (bytu) o imieniu Kryon. Korzystając z okazji i pośrednictwa Janusza Grabowskiego, który organizował pobyt i seminarium w Polsce Lee Carroll’a nagraliśmy obszerną rozmowę o dość szerokim spektrum zagadnień. Roli prowadzącego i tłumacza podjął się Janusz Grabowski, a za kamerą stanął Janusz Zagórski.


Drugi fragment warszawskiego seminarium Adama Anczykowskiego, którym jednocześnie zapraszamy na kolejny cykl jego autorskich warsztatów – „KOSMICZNE TRANSMUTACJE” 2016/2017.


26 sierpnia 2016 r. odbyła się w Błędowej Tyczyńskiej konferencja pt. „Nasza Ziemia, Nasza Żywność, Nasze Zdrowie” wraz z kiermaszem lokalnych produktów rolnych – zdrowej żywności. W konferencji udział wzięli m.in.: Jerzy Zięba, prof. Przemysław Sanecki oraz prof. Leszek Woźniak z Politechniki Rzeszowskiej, dr Janina Błażej, Jadwiga Łopata i Julian Rose, red. Krzysztof Kamiński oraz Tadeusz Rolnik – rolnik ekologiczny z Podkarpacia.
W tym materiale prezentujemy wystąpienie dr inż. Janiny Błażej z Uniwersytetu Rzeszowskiego, Prezesa Podkarpackiego Stowarzyszenia Rolnictwa Ekologicznego „EKOGAL”.


Dziś (26 września 2016) ruszyła akcja ufundowania projektu na portalu Polak Potrafi – Studio NTV Sobótka oraz Republika Ślężańska. Zapraszamy na stronę projektu i prosimy o wsparcie tej inicjatywy.
https://polakpotrafi.pl/projekt/studio-ntv-sobotka-


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 6 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2016

W studio NTV po raz pierwszy Tomek Walendziak i Krystian Stec – organizator warsztatów Luczisa w Polsce i rozmowa, którą poprowadził Janusz Zagórski, przybliżająca nam postać Luczisa.

Luczis naucza Duchowych Praw Natury. Posiada zdolność widzenia rzeczywistości duchowej, która otacza i przenika świat fizyczny.  Pomaga innym pojąć, zaakceptować, a potem zmienić swoje losy, tak, aby mogli wypełnić misję, z jaką przyszli na Ziemię, a przede wszystkim otworzyć się i na nowo połączyć z Energią Miłości, odnajdując szczęście w Miłości Życia, bezgranicznej, wszechogarniającej i wszechobecnej Boskiej Istocie, której prawdziwe Ja istnieje wszędzie dookoła, a także w każdym z nas.

Jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym, pisze książki, tworzy poezję i rysuje. Prowadzi warsztaty jogi tantrycznej, których uczestnicy otrzymują klucz do zmysłowej krainy mistyki tantry i tao miłości. Na kursach wykłada także”jasnośnienie” i interpretację snów, prowadzi też zajęcia tantry dla par oraz masażu tantrycznego. Swoją wiedzę wykłada na cyklicznych konferencjach internetowych.

We Wrocławiu, w dniu 6 listopada Luczis poprowadzi seminarium pt.: „Nauki o Miłości”.

Strona Luczisa: http://loveoflife.pl/pl/luczis


Obszerny zapis wystąpienia Elen Elijah na XIV Harmonii Kosmosu, poświęconego zrozumieniu aspektów miłości, roli i związku pomiędzy Kobietą i Mężczyzną.

Elen Elijah –  Lekarz Dusz, nauczycielka duchowa, jasnowidz, regreserka, także terapie rodzinne, uzależnień, depresje, twórczyni Uniwersytetu Wirtualnego, poetka, autorka książek, posługuje się również channelingiem.
Więcej na: www.epokaserca.pl
Facebook: Elen Elijah


Spotkanie z Anną Beatą Stanclik i rozmowa na temat nadchodzącego seminarium w dniach 26 – 27 listopada we Wrocławiu. Więcej informacji na stronie:
www.niezaleznatelewizja.pl/seminarium-z-jasnowidzem/

Zapisy: seminarium.wroclaw@gmail.com


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 104 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 22.09.2016

Krystyna Maciąg zaprasza na cykliczną imprezę – „Powitanie Jesieni 2016„. Nie zabrakło również szczegółowego omówienia programu oraz informacji organizacyjnych i tych tzw. ostatniej chwili.


Gościem Edyty Borzymowskiej jest ponownie Aneta Skarżyński – śpiewaczka operowa (mezzosopran), malarka i pisarka. W tej odsłonie, plastycznej, poznajemy jej drugą wielką pasję – malarstwo. W tle jej obraz „Metronomiom”. Na koniec programu króciutka  prezentacja obrazów z gatunku realizmu baśniowego autorstwa Anety Skarżyński.
Więcej o artystce na stronie:
www.aneta-skarzynski.wixsite.com/arts


Pierwsza część prelekcji o znaczeniu dźwięku OM i wedyjskiej nauce o dźwiękach, którą przedstawił INDU na XIV Harmonii Kosmosu w Sulistrowicach w 2016 r.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , | 9 komentarzy

Seminarium: „Choroby z autoagresji”

Zapraszamy na autorskie seminarium
Bożeny Przyjemskiej

pt.:
CHOROBY Z AUTOAGRESJI
epidemią XXI wieku

W programie:

Budowa i funkcje układu immunologicznego

Przyczyny powstania chorób z autoagresji

 • Zatrucie środowiska
 • Rola diety w powstawaniu chorób z autoagresji
 • Produkty przetworzone
 • Produkty zmienione genetycznie

Produkty powodujące stany zapalne

 • Cukier
 • Gluten
 • Kazeina

Omówienie niektórych chorób z autoagresji

 • Celiakia choroba ogólnoustrojowa

Wyjaśnienie roli gliadyny w tworzeniu przeciwciał

 • Choroby psychiczne rola nietolerancji pokarmowych
 • Choroby układu nerwowego
 • Choroby skóry
 • Choroby tarczycy
 • Choroby krwi
 • Choroby układu ruchu i reumatyczne
 • Choroby układu oddechowego
 • Choroby metaboliczne
 • Choroby układu wydalniczego

Zapobieganie i leczeni

 • Dieta bez zbożowa i bez kazeinowa
 • Odbudowa śluzówki jelit
 • Odbudowa flory jelitowej
 • Oczyszczanie organizmu
 • Rola witaminy D3 i C w leczeniu układu immunologicznego

Informacje i zapisy:

Patronat medialny: NTV – niezależna telewizja.pl (ntv1.pl)

Miejsce: Wrocław, ul. Łaciarska 28 (siedziba NTV, „Dom Ekonomisty”, wejście od ul. Nożowniczej).

Zajęcia: Sobota, 5 listopada 2016 r. w godz. 11:00 – 18:00

Organizator: Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia Riad przy współpracy NTV – Wojciech Drewniak i Janusz Zagórski.

Zapisy: info@otn.com.pl , tel.: (+48) 501 402 936.

Koszt seminarium: 150.00 zł. Celem rezerwacji miejsca na zajęciach prosimy o dokonanie wpłaty w kwocie 150,00 zł. do 31 października 2016 na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia Riad
50 8882 1032 2001 0027 1934 0001

 wraz z dopiskiem: „Darowizna celowa: Seminarium „Choroby z autoagresji”. Prosimy o wysłanie maila potwierdzającego dokonanie wpłaty (kopia dowodu wpłaty nie jest konieczna) wraz z nr kontaktowego telefonu.

ZAPRASZAMY

Opublikowano Ogólna, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , , , | Skomentuj

Geniusz żyje w każdym z nas. Powszechna i demokratyczna natura geniusza.

WARSZTAT
„Geniusz żyje w każdym z nas.

Powszechna i demokratyczna natura geniusza”

Współorganizowany  z Niezależną Telewizją
oraz w ramach projektu Republika Ślężańska

3 – 4 grudnia 2016
Sobótka, Hotel Ślęża , św. Jakuba 4

Czy odkryłeś swoje powołanie? Czy doświadczasz totalności istnienia i satysfakcji z tego faktu płynącej? Czy jesteś szczęśliwy? Czy relacje i społeczności, w których żyjesz napawają cię dumą i poczuciem, że żyjesz w świecie tobie bliskim? Czy odczuwasz, że masz wpływ na bieg rzeczy w twoim życiu? Czy uważasz, że życie ma sens? Czy doświadczyłeś zrozumienia, ktoś zachwycił się tobą, powiedział, że jest z ciebie dumny? Czy często zdarza ci się zachwycać genialnością, pięknem, doskonałym porządkiem natury? Może zadziwiły cię niezrozumiałe, zagadkowe lub nieprawdopodobnie piękne, pełne mocy sny? Czy zdarza ci się dać czemuś porwać, zafascynować, poczuć brak ograniczeń i barier? Czy miałeś poczucie, że jesteś prowadzony, odnalazłeś natchnienie, inspirację dającą ci poczucie realizacji czegoś ważnego, wyjątkowego, potrzebnego tobie i innym? Czy zauważasz lub komunikują to inni, że jesteś niepowtarzalny, wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, unikalny? Czy rutyna dnia codziennego w twoim życiu nie wywołuje poczucia zmęczenia, straconego czasu, niewykorzystania szans, odczucia zagubienia? Zdarza ci się podążyć za intuicją mimo że racjonalny umysł mówi co innego? Czy przepełnia cię czasami poczucie tęsknoty, odczuwasz w głębi duszy niepokój, zniecierpliwienie, brak satysfakcji?

Te i wiele innych symptomów, odczuć, komunikatów płynących z twego wnętrza lub z otaczającej rzeczywistości może pomóc w naprowadzeniu cię na ścieżkę twojej, duszy, serca, mocy, zachwytu i inspiracji, pełni i spontaniczności. To ścieżka geniusza, dajmoniona, naguala, jaźni. Człowieka kompletnego i naturalnego.

Gdy uwolnisz się od iluzji fałszywych wyobrażeń, stereotypowych poglądów, filtrów zaburzających percepcję, blokad w ciele, które nie pozwalają tobie na spontaniczną ekspresję i odczuwanie, od ocen i osądów oddzielających od tego co naturalnie tworzy jedność wszystkich składników rzeczywistości, wtedy poczujesz swobodę i lekkość.  Odkryjesz, że coraz pełniej i bardziej naturalnie potrafisz przeżywać każdą chwilę, szybciej i trafniej podejmiesz istotne decyzje, znajdziesz więcej odwagi do współpracy z innymi, publicznego wyrażania tego co myślisz i czujesz bez obawy o ocenę i osąd. Świat w tajemniczy sposób doprowadzi do synchronicznych wydarzeń co zaowocuje w darach jakie do ciebie spłyną. Dostrzeżesz spełnienie i obfitość w każdej chwili swojego życia.

Warsztat będzie przeprowadzony w formie praktycznych ćwiczeń pozwalających na skonfrontowanie się z doświadczeniami nagromadzonymi w postaci uwarunkowań ograniczających samoakceptację, poczucie wartości, generujących obawy i lęki, utrudniającymi komunikację z otoczeniem, dostęp do pokładów energii niezbędnych do podejmowania wyzwań i znaczących decyzji życiowych we wszystkich obszarach, dezorientujących i usztywniających przekonań głęboko zakorzenionych w kulturowych oraz społecznych stereotypach.

Warsztat poprowadzi Bogdan Oś –  Wizjoner procesów społecznych, trener rozwoju osobistego, terapeuta. Motywuje, inspiruje, odkrywa geniusza w każdym człowieku. Pasjonat i badacz procesów autokreacji i socjokreacji. Ponad 20 lat doświadczeń, studiów, praktyki terapeutycznej i społecznej. Bogate doświadczenia w obszarze praktyki muzycznej i teatralnej.

Kontakt: Bogdan Oś, czlowiek.bo@gmail.com; tel. 609725360


Bogdan Oś

 Psycholog, terapeuta, trener rozwoju osobistego, animator i badacz procesów społecznych (socjokreacja, partycypacja społeczna), współtwórca i współwłaściciel firmy KeyNovelty, Deep Power oraz Humandiamond.

Twórca i wieloletni prezes Stowarzyszenia „Akademia Wspierania Rozwoju Człowieka”.

Studia i praktyka Psychologii Zorientowanej na Proces prężnie rozwijającego się holistycznego kierunku psychologii i psychoterapii (warsztaty, seminaria, procesy grupowe, superwizje) Arnold Mindell, Amy Mindell, Max Schupbach, Elen Schupbach, Lane Arye, Conor McKenna, Clarre Hill, Barbara Zust, Pierre Mourine, Robert King, Jane Dworkin, Arlene i Jean Claude Audergon, Sonja Straub, Bogna Szymkiewicz, Tomasz Teodorczyk  (USA, Szwajcaria, Francja, Szkocja, Polska)

Studia i seminaria z psychologii Carla Gustava Junga (Klub Jungowski, prof. Jerzy Prokopiuk, prof. Krzysztof Mourin, prof. Andrzej Wierciński) – procesy społeczne i kulturowe w ujęciu archetypalnym, holistyczny rozwój osobowości człowieka i organizacji społecznych

Prowadzenie warsztatów i szkoleń (rozwiązywanie problemów, kultura organizacyjna) dla firm oraz społeczności w Polsce (m.in. Nationale Nederlan den, Zakłady Tytoniowe w Krakowie (Philip Morris), Partners, Invenio, OVB, Dreamtec, Earth Power International, współpraca z AlterModus, społeczność Wolna Szkoła Waldorfska w Bielsku-Białej) i wiele innych.

Współuczestnictwo w realizacji partnerskich projektów społecznych (Inkubator Organizacji Pozarządowych oraz Ośrodek Kreatywności Obywatelskiej w Bielsku-Białej) Europejski Fundusz Społeczny i Fundusze Norweskie. Uczestnictwo w projekcie CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu) Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej w Gliwicach

Współpraca z samorządami, przedstawicielami biznesu (BCC), uczelniami, mediami, ośrodkami kultury i edukacji, organizacjami pozarządowymi (NGO) w Polsce (badania naukowe, debaty, konferencje, festiwale nauki i sztuki, seminaria, warsztaty, wykłady, szkolenia)

Pasja socjokreacji (inspiracja i współpraca), zainteresowania naukowym podłożem procesów rozwoju człowieka, organizacji i społeczności (antropologia, psychologia, socjologia, filozofia, biologia, fizyka, systemy, organizacja, komunikacja), budowanie zespołów i radość ze współpracy z ludźmi.


 

Opublikowano Ogólna, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , | 1 komentarz

Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2016

Przedstawiamy wywiad, który dla NTV udzielił Harald Kautz-Vella w dniu 23 lipca 2016 r. po pierwszym dniu trwania międzynarodowej Konferencji w Pradze pt. „From Illusion To Reality„. Dziękujemy Marii za pomoc w realizacji materiału i tłumaczenie wywiadu 🙂


Wykład wygłoszony na XIV Harmonii Kosmosu przez Stanisława Kubaszaka będący uzupełnieniem prelekcji Katarzyny Doś.W swoim wystąpieniu prelegent praktycznie zademonstrował szkodliwy pływ promieniowania elektromagnetycznego na organizm człowieka i antidotum w postaci generatora jonów ujemnych.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | 144 komentarze