Otwarte Forum Tematyczne – 2.12.2016

Zapis prelekcji Igora Witkowskiego wygłoszonej na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


Cosplay to nieodłączna część konwentów fantastyki naukowej więc na Polconie też się odbył. W zaimprowizowanym studio Janusz Zagórski i Michel Rachel rozmawiają z organizatorem Cosplay’a  Sławomirem Szakala znanym cosplayerom pod ksywką „Szakal”. A na koniec kilka migawek z finału Cosplay’a.

Cosplay (z ang. costume playing – zabawa w przebieranie) – zapoczątkowane w Stanach Zjednoczonych przebieranie się za postaci z mangi, anime, gier komputerowych i filmów popularne w kulturze japońskiej.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | Skomentuj

Otwarte Forum Tematyczne – 1.12.2016

O misach alchemicznych, dźwiękach i niebanalnej wiedzy w temacie pracy terapeutycznej z wibracją mis z Grzegorzem Korzeńcem rozmawia Janusz Zagorski.


Tadeusz Owsianko o przesileniu związanym z datą przejścia 1 grudnia, a poza tym trochę nowej symboliki, odpowiedzi na korespondencję oraz omówienie nowej wizji.


Apel matki, która przyjechała prosić o  pomoc dla swojego 10-letniego synka Kryspina, który przebywa w szpitalu w ciężkim stanie po rozległym zawale.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 17 komentarzy

Stop NWO – 30.11.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Ole Dammegardem (specjalistą od demaskowania operacji fałszywej flagi) m.in. o wygranej Donalda Trumpa, klanach rodzin Bushów i Clintonów. A na koniec Ole Dammegard… śpiewa piosenkę 😉
Rozmowę pięknie tłumaczyła, jak zwykle, Maria. Dziękujemy 🙂


Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , | 18 komentarzy

Alternews – 30.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 14 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 29.11.2016

Zapis panelu dyskusyjnego poświęconego technologii Keshe, który się odbył na I Forum Wynalazczości Alternatywnej w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu. I tak jak w prelekcjach poprzedzających panel zarysował się dwugłos, tak i w dyskusji dalej był obecny podział. Dla jednej strony ta technologia działa, dla drugiej ta technologia to zwyczajna ściema. Wnioski z zaprezentowanych materiałów pozostawiamy do samodzielnego wyciągnięcia widzom.


Kolejny materiał o zatruwających toksynach przygotowany przez Dariusza Zarębę – tym razem odnoszący się do zatruwania ducha i umysłu.


W studio NTV następujący goście (od lewej siedzą): mgr Janusz Nawolski – farmaceuta, Adam Kołaczek – producent, Arkadiusz Uznański – lekarz naturoterapeuta oraz prowadzący Janusz Zagórski. Rozmowa dotyczy filmu pt. „Plaga 1 – RAK”. Pierwszy odcinek już się ukazał. Jest to pierwszy polski dokument, który obnaża mechanizmy powodujące, że rak jest coraz częstszą przyczyną zgonów w tzw. świecie zachodnim, do którego należy Polska. Do 11.12.2016 trwa akcja zbiórki środków na kolejne odcinki na portalu wspieram.to https://wspieram.to/7plag/

Więcej o projekcie na http://7plag.info/

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | 31 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 28.11.2016

Janusz Zagórski z wizytą u Łukasza Lubickiego w Kazimierzu Dolnym. Tym razem pan Łukasz prezentuje swoją domową ziołową apteczkę.
Więcej o ziołach i ich zastosowaniu będzie można  się dowiedzieć na jego  seminarium. Szczegóły na stronie: http://niezaleznatelewizja.pl/seminarium-z-lukaszem-lubickim/


W studio NTV gościem jest lekarz Arkadiusz Uznański, naturoterapeuta, konsultant pacjentów leczonych olejem z konopi medycznych, a także terapeuta KAMBO.

Po informacjach w mediach o śmierci kobiety po Ceremonii Kambo w Grodzisku Mazowieckim pojawiło się w obiegu wiele niespójnych informacji związanych z tą medycyną, w rezultacie czego, odbiorca otrzymuje wypaczony obraz dezawuujący terapię KAMBO.

W programie omówiono następujące zagadnienia:
– Czym jest Kambo
– Jak działa Kambo
– Przeciwwskazania do Kambo,
– Naukowe badania nad Kambo,
– Przebieg Ceremonii Kambo,
– Pozyskiwanie Kambo,
– Kambo w Polsce.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , | 2 komentarze

Alternews – 28.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 28 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 25.11.2016

I Forum Wynalazczości Alternatywnej i prezentacja przez kolegów Mateusza i Marcina Systemu Balansującego zbudowanego wg technologii Keshe. Choć współczesny paradygmat naukowy nie ogarnia tej technologii to najbardziej przekonywująca może być tu skuteczność w zakresie radzenia sobie z dolegliwościami zdrowotnymi, na które uskarża się wiele osób. Sporo osób potwierdza poprawę stanu zdrowia bądź ustąpienia  dolegliwości po poddaniu się działaniu konstrukcji urządzeń z technologią Keshe.


W studio NTV znany astrolog – Włodzimierz Zylbertal i jego autorska prognoza wybiegająca daleko w przyszłość…


POLCON 2016 i rozmowa w zaimprowizowanym na terenie imprezy studiu Janusza Zagórskiego z honorowym gościem tej imprezy – panią Jadwigą Zajdel. Pani Jadwiga była żoną Janusza Zajdla fizyka i pisarza science-fiction. Po jego śmierci w 1985 zajmuje się opieką nad spuścizną literacką męża. W 1986 odebrała w jego imieniu nagrodę fandomu Sfinks, która zmieniła nazwę na Nagrodę im. Janusza A. Zajdla, a ona objęła nad nią honorowy patronat i każdorazowo wręcza ją zwycięzcom na kolejnych Polconach.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 112 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 24.11.2016

W dniach 3 – 4 grudnia odbędzie się w Łodzi I Ogólnopolskie Forum Zielarskie. W ramach Forum odbędą się wykłady, targi zielarskie, szkolenia i warsztaty. O tym wydarzeniu z Joanna Nestorowicz rozmawia Janusz Zagórski.


Janusz Zagórski rozmawia z Tatianą Jewsiejewą, o projekcie „Dzieci Indygo”, którego Tatiana jest pomysłodawcą.


POLCON 2016 odbył się w sierpniu w Hali Stulecia we Wrocławiu. Janusz Zagórski rozmawia z uczestnikami tej imprezy.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | Skomentuj

Alternews – 24.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 40 komentarzy