Otwarte Forum Tematyczne – 1.10.2015

Gośćmi programu są: Krzysztof Cezary Buszman i zespół KiNT – Krótko i na Temat.


Janusz Zagórski rozmawia z dwoma paniami, terapeutkami: Elżbietą Szczygielską-Carl oraz Alicją Konopką-Ulanecki na stałe od dawna mieszkającymi w Stanach i pracujące metodą core energetics.

Core Energetics to metoda psychoterapii opracowana przez psychiatrę Johna Pierrakosa (1921-2001), która integruje psychoterapię zorientowaną na ciało z rozwojem aspektu duchowego. Metoda ta pokazuje jak blokujemy naszą energię i powielamy zachowania defensywne, które nabywamy w dzieciństwie, co sprawia, że prowadzimy ograniczone życie daleko odbiegające od naszych prawdziwych możliwości.

Więcej na stronie: http://www.coreenergeticspolska.com/pl/


Z Markiem Taranem rozmawiają Janusz Zagórski i jego partnerka Dominia Dominika Dominiak.


Audycja o pierwszej książce wydanej po polsku: „Przewodnik po Hiperprzestrzeni”  Stewarta i Janet Swerdlow”, która właśnie ukazała się Polsce.
W studio telewizji NTV – która objęła patronat medialny na tym wydarzeniem – organizatorzy i wydawcy: Jadwiga Lorenc, Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia i Madlen Namro organizatorka światowego cyklu seminariów S. Swerdlowa.
Dyskusja dotyczy zagadnień związanych z tym dla kogo jest tak książka, dlaczego warto ją kupić i przeczytać i co może jej lektura  zmienić człowiekowi w życiu osobistym, zawodowym oraz społecznym. Problematyka książki  związana jest ze zdrowiem i z mind control czyli z tematyką seminarium.
Więcej informacji o książce „Przewodnik po Hiperprzestrzeni” jest dostępne  na stronie wydarzenia www.seminariumswerdlow.pl Kontakt do organizatorów:
email: seminariumswerdlow@wcpz.pl tel. 501 698 652.
Ponadto została utworzona specjalna playlista na youtube z audycjami w telewizji NTV Stewarta i Janet Swedlow pod adresem www.seminariumswerdlow.com.pl

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | 199 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 30.09.2015

Prezentujemy IV odcinek cyklu poświęcony refleksologii stóp z udziałem Wandy Budzanowskiej-Bratko (eksperta refleksologii terapeutycznej z 25-letnim stażem pracy na stopach). Wybrane osoby (spośród uczestników tegorocznych wczasów zorganizowanych przez NTV) poddało się serii trzech zabiegów refleksologii na stopach i dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami przed kamerą.

Organizowany jest kurs Refleksologii Terapeutycznej pod patronatem NTV, który poprowadzi Wanda Budzanowska-Bratko.
Szczegóły na http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/kurs-refleksologii-terapeutycznej


Dziś, 30 września 2015, udało się sfinalizować przybycie do studia NTV Pawła Kukiza, lidera ruchu Kukiz’15 – Potrafisz Polsko. Rozmowę z naszym gościem poprowadził Janusz Zagórski, choć akurat tutaj najwięcej do powiedzenia miał Kukiz i nie dał się zagadać…


Janusz Zagórski rozmawia z Arturem Dobrowolskim z NTV Warszawa aktywnie działającym w Ruchu Kukiza Kukiz’15.


Zapis z wystąpienia Janusza Zagórskiego na Powitaniu Jesieni 2015. Mówca skoncentrował się na aktualnej sytuacji politycznej w kraju przed wyborami parlamentarnymi oraz czasie nadchodzących przemian, a także zbliżającym się terminie Kongresu NTV (18.10.2015).

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 271 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 29.09.2015

Ósma rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Problemy ogólnej teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-boków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym:
http://orcid.org/0000-0002-50007-360X/


Zapis z zajęć warsztatowych, które odbyły się w ramach 13 Harmonii Kosmosu poprowadzonych przez lek. med. Nelly Radwanowską.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 77 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 28.09.2015

Kolejna rozmowa Janusza Zagórskiego z Bożeną Przyjemską, która jest jednocześnie zapowiedzią listopadowego seminarium: „Jedzenie naszym lekarstwem”. Więcej szczegółów na:
http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/jedzenie-naszym-lekarstwem-seminarium-bozeny-przyjemskiej/


Komunikaty bieżące Redakcji NTV.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , | 79 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 25.09.2015

Audycja o kolejnym Seminarium Autorskim Stewarta Swerdlowa „Zdrowie i Mind Control”  w Polsce, tym razem w Poznaniu w dniach 17-18.10.2015 (sobota i niedziela) W studio telewizji NTV – która objęła patronat medialny na tym wydarzeniem – organizatorzy : Jadwiga Lorenc, Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia i Madlen Namro organizatorka światowego cyklu seminariów S. Swerdlowa.
Dyskusja dotyczy zagadnień zdrowia  i mind control, ich wzajemnego związku. Podczas dwudniowego seminarium będzie klika autorskich sesji tematycznych, gdzie uczestniczy poznają wiele cennych i praktycznych technik aby poprawić swoje zdrowie a także jeśli mają problem z mind contol jak się przed nim bronić i jak się deprogramować. Więcej informacji na temat seminarium jest dostępne na stronie www.seminariumswerdlow.pl a kontakt do organizatorów:
mail : seminariumswerdlow@wcpz.pl tel. 501 698 652.
Ponadto została utworzona specjalna playlista na youtube z audycjami w telewizji NTV Stewarta i Janet Swerdlow pod adresem www.seminariumswerdlow.com.pl


Janusz Zagórski w nowym spocie zapowiadającym Kongres NTV.


Janusz Zagórski rozmawia przez skype z Adamem Anczykowskim.


Prelekcja Igora Witkowskiego wygłoszona na „5 Wczasach z UFO”, w sierpniu 2015 r.

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , | 55 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 24.09.2015

W dzisiejszym spotkaniu Michel Rachel rozmawia z Michałem Krasnosielskim – koordynatorem wolontariatu Hospicjum we Wrocławiu.


Kolejna porcja nowych informacji o przemianach duchowego wszechświata, a także odpowiedzi na korespondencję.


W studio NTV ponownie Bogdan Skrzęta i rozmowa na temat map świadomości D. R. Hawkinsa.

W 1975r. dr Hawkins rozpoczął badania nad kinezjologiczną reakcją na prawdę i kłamstwo. Jego wieloletnie badania z udziałem tysięcy osób potwierdziły, że reakcja kinezjologiczna odzwierciedla zdolność ludzkiego organizmu do odróżnienia nie tylko bodźca pozytywnego od negatywnego, ale też anabolicznego (ulepszającego życie) od katabolicznego (pochłaniającego życie) oraz, co najbardziej doniosłe, prawdę od fałszu!

W miarę dalszych badań, wykorzystując test kinezjologiczny, dr Hawkins stworzył sposób kalibracji relatywnej prawdy, dzięki której stanowiska intelektualne, wypowiedzi, czy ideologie mogły zostać sklasyfikowane na skali od 1 do 1000. Liczby określające kalibracje nie odzwierciedlają wzrostu arytmetycznego, lecz logarytmiczny. Dla przykładu: poziom 300 nie jest podwojeniem poziomu 150 lecz oznacza wykładnik potęgi liczby dziesięć (10300). Niewielki wzrost o kilka punktów reprezentuje zatem znaczny wzrost mocy.


Janusz Zagórski rozmawia z Jerzym Tulikiem, mistrzem w rzemiośle Radiestezja. Rozmowa dotyczy nie tylko radiestezji jako takiej, ale poruszono równiez wiele innych wątków prozdrowotnych. Tytułowy Biały Ozyrys to opracowanie metody i konstrukcji emitorów, którego dokonał nestor radiestezji Leszek Tulik we współpracy z synem – Jerzym Tulikiem. Metoda sprawdzona w działaniu jako metoda samoistna, jak również w skojarzeniu z każdą inną terapią i medycyną konwencjonalną. Od lat jej stosowanie daje bardzo dobre efekty w wielu jednostkach chorobowych.


We wrześniu 2015 roku w Warszawie odbył się Kongres na rzecz redukcji szkodliwego wpływu organów kontrolnych na przedsiębiorczość w Polsce. Prezentowany materiał to zapis wprowadzenia do Kongresu przez Przewodniczącego Porozumienia na rzecz przedsiębiorców poszkodowanych w outsourcingu pracowniczym przez organy RP – Wiesława Wójcika V-ce Prezesa ZPPM LEWIATAN.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , | 400 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 23.09.2015

Zapowiadany wcześniej na antenie NTV, teraz w całości, wywiad z Peterem Fitzek – założycielem Nowych Niemiec, przeprowadzony przez Jerzego Naglika.


Prezentujemy IV odcinek cyklu poświęcony refleksologii stóp z udziałem Wandy Budzanowskiej-Bratko (eksperta refleksologii terapeutycznej z 25-letnim stażem pracy na stopach). Wybrane osoby (spośród uczestników tegorocznych wczasów zorganizowanych przez NTV) poddało się serii trzech zabiegów refleksologii na stopach i dzielą się swoimi spostrzeżeniami oraz wrażeniami przed kamerą.

Organizowany jest kurs Refleksologii Terapeutycznej pod patronatem NTV, który poprowadzi Wanda Budzanowska-Bratko.
Szczegóły na http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/kurs-refleksologii-terapeutycznej


Rozmowa Janusza Zagórskiego z Bożeną Przyjemską, która jest jednocześnie zapowiedzią listopadowego seminarium pod tym samym tytułem. Więcej szczegółów na:
http://niezaleznatelewizja.pl/2015/09/jedzenie-naszym-lekarstwem-seminarium-bozeny-przyjemskiej/


Relacja ze spotkania sympatyków NTV w Białymstoku.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 32 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 22.09.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Janem Kolano o jego niezwykłych projektach i pomysłach.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , | 11 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 21.09.2015

Informacja programowa II Zlotu Sympatyków NTV.


Jarosław Kasprzak z Wielkopolskiego Centrum promocji Zdrowia przygotował nowy cykl programów, który można nazwać Akademia Dysbakteriozy. W pierwszym odcinku gościem jest dr n. med. Leszek Krześniak, który zaznajamia nas z tym pojęciem i odpowiada na tytułowe pytanie – czym jest dysbakterioza.

 

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , | 130 komentarzy

Powitanie Jesieni 2015 – PROGRAM


POWITANIE JESIENI

25 – 27 września 2015 r.

 Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

 

Wszystkie nasze spotkania cykliczne , trwają od wielu lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji (www.niezaleznatelewizja.pl). Zarówno sam profil działania NTV, jak i cel tych spotkań  są nacechowane rozwojem świadomości ludzi i chęcią stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie.

Dlatego imprezy te są non profit. Taka forma spotkań sprawdziła się przez lata i spowodowała tak ogromny wzrost zainteresowania, że zaczęliśmy na dalsze imprezy szukać ośrodka, który pomieściłby coraz powiększająca się ilość uczestników tych spotkań. Obecnie, na cykliczne imprezy Powitania Wiosny (marzec) i Powitania Jesieni (wrzesień) przyjeżdża z całego świata około 200 osób i liczba ta stale wzrasta. Te imprezy wpisały się już w stały, cykliczny harmonogram naszych spotkań – 2 razy do roku.

Program imprezy zawiera zarówno prelekcje, warsztaty jak i medytacje, koncerty. Wszyscy prelegenci i artyści, występujący podczas tych 3-dniowych imprez, nie pobierają żadnych honorariów. Tak więc, zarówno osoby występujące , jak i organizatorzy działają non profit. Jest to cegiełka każdego z nas, w kreowanie zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Dlatego tak bardzo zależało mi, by dać szansę jak największej ilości osób skorzystania z tej pięknej inicjatywy przebudzania ludzkich serc.

Nadmienię, że wszystkie wystąpienia i koncerty są nagrywane, następnie emitowane w Niezależnej Telewizji i każdorazowo, po emisji  zamieszczane na YouTube czy Vimeo. Pozwala to oglądnąć program tym, którzy nie mogli osobiście zauczestniczyć w imprezie. Im więcej ludzi się przebudzi, tym większą mamy bowiem szansę zaistnienia w lepszym świecie.

Ponieważ wchodzimy w nowy etap naszego życia, więc i standard naszych spotkań został dostosowany do nowej rzeczywistości – tak bardzo się cieszę, że tym razem spotkamy się już w całkiem nowych energiach i nowym standardzie naszych spotkań. Wśród wykładowców – spotkacie wiele znajomych juz postaci, będą koncerty, warsztaty, medytacje….będzie po prostu cudownie! Spotykamy się tym razem w pięknym Centrum Konferencyjno – Hotelowym SOBOTEL w Sobótce, u samego podnóża Ślęzy.

Zarezerwowałam 2 hotele, obok siebie, ale liczba miejsc w hotelach jest ograniczona. Wynegocjowałam dobre warunki i znaczne zniżki za pobyt w tych hotelach. Mamy zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy). Warunkiem negocjacji cenowych było przyjęcie na organizatora rezerwacji miejsc w hotelach. Zatem utworzyłam już specjalnie do tego celu konto i rezerwacja będzie się odbywała tylko przeze mnie. Proszę – nie rezerwujcie zatem noclegów na własną rękę. Przed dokonaniem wpłat, proszę o kontakt ze mną (tel. 602 596 451, e-mail: kamawroc@wp.pl), by ustalić, czy są jeszcze wolne miejsca oraz uzgodnić warunki (ile osób, z kim łączyć, od kiedy pobyt itp.).

Ilość miejsc w tych 2 hotelach jest ograniczona. Zatem – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat. Ja przyjmuję rezerwację w tych dwóch hotelach, które zabukowałam tylko dla nas, na czas Powitania Jesieni. Pozostałe osoby, które nie zdążą zrobić rezerwacji, będą we własnym zakresie zobligowane do poszukania sobie noclegów.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i świadomości.

Z miłością i pozdrowieniami

Krystyna Maciąg – Organizator Powitania Jesieni 2015
Tel.: +48 602 596 451
e-mail: kamawroc@wp.pl


PROGRAM

25 września 2015 (piątek)

13.00   –   Oficjalne powitanie gości – Krystyna Maciąg

13.30   –   Medytacja dla Matki Ziemi – Helena Nieczyporenko

14.00   –   Subtelne energie Nowej Ziemi – Mira Łużny

14.30   –   Przerwa kawowa

14.40   –   Kosmiczna symbolika w mitach legendach i religiach – Tadeusz Mroziński

15.10   –   Wielka moc małej grupy – Mieczysław Cenin

15.40   –   Przebudzenie jesieni muzyką – Robert Zabielski

16.10   –   Obiado-kolacja

17.30   –   Music Medicina -koncert – Camila Vatral, Grzegorz Zielonko i Paweł Zając

18.30   –   Medycyna chińska – możliwości terapeutyczne – prof. Sun Peilin (Chiny)

19.00   –   Kim powinien być współczesny lider w społeczności –Tomasz Kukułowicz

19.30   –   Odkryj swój życiowy cel – warsztat – Wiktor Gołuszko

21.00   –   Przerwa kawowa

21.10   –   Medytacja w rytmie bębna etnicznego – Mariusz Alin

22.00   –   Ognisko…rozmowy, śpiewy, tańce – grają Ewa Wierzbicka i Tomek Motyka

 

26 września 2015 (sobota)

8.00   –   Śniadanie

9.30   –   Wyjście na Ślężę z Przełęczy Tąpadła, medytacja Światła z dźwiękiem
bębnów… w łączności z ludźmi innych kontynentów, w kręgu –
Wędrujący Teatr Kobiet

 15.00   – Jedność ludzkości – interpretacje i substytuty, czyli co zrobić i na co
się nie dać nabrać –   Jacek Sokal

16.00   – Obiado – kolacja (przygrywa Ewa Wierzbicka i Tomek Motyka)

17.20   –     Starożytne Vedy a zaginione cywilizacje z wnętrza Ziemi
Danuta Anna Sharma

18.00   –   Autentyczny człowiek – ewolucja świadomości na podstawie Księgi
Wiedzy – Agnieszka Tambor

 18.40   –   Projekt Nowa Polska – Janusz Zagórski

19.10   –   Przerwa kawowa

19.20   –   Tajemnica aury człowieka – Regina Sidorkiewicz

20.00   –   Przebudzenie i co dalej – Ryszard Klein

20.40   –   Blask serca – koncert Grażyna Klein

21.40   –   Rozmowy kuluarowe, czas wolny.

 

 

27 września 2015 (niedziela)

8.00   –   Śniadanie

9.00   –   Przebudzenie świetlistego umysłu – 3 bramy (medytacja) –
Wiesia Mieczkowska

9.30   –   Nasze zdrowie w aspekcie medycyny komórkowej – Anna Stuczeń

10.00   –   Poznaj samego siebie – Marita Przybyło

10.40   –   Przerwa kawowa

11.00   –   Jestem, jaka jestem (spektakl) – Wędrujący Teatr Kobiet

12.00   –   Germańska Heilkunde – Malgorzata Paluch

12.30   –   Przerwa kawowa

12.40   –   Terapie kwantowe – metoda Domancica – Joanna Stępień

13.10   –   Świadome odżywianie – Celina Chacińska

13.40   –  Kryształy serca – mój rytm na ziemi – Katarzyna Barczyńska

14.10   –   Przerwa kawowa

14.20   –   Świadomość – niezwykła postać stwórczej energii – Janusz Dąbrowski

15.00   –   Obiado – kolacja

16.20   –   Kąpiel w dźwięku gongów – Dorota Pasalska i Dariusz Krysa

17.20   –   zakończenie….”Abyśmy byli razem”…..

 

Informacje u organizatora: Krystyna Maciąg – tel. 602 596 451

 

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , | 5 komentarzy