WPROWADZENIE DO MEDYCYNY WIELOWYMIAROWEJ

Zapraszamy na warsztaty

WPROWADZENIE DO MEDYCYNY WIELOWYMIAROWEJ

Sobótka 17-18.11.2018

(sobota i niedziela od godziny 10:00 – 18:00)

Villa Sobótka

ul. Wrocławska 50

55-050 Strzegomiany

info@villasobotka.pl

www.villasobotka.pl

tel: +48 713 071 555

Cena dwudniowych warsztatów 480 zł 

W cenę warsztatów wliczony jest serwis kawowy przez dwa dni.
Prosimy rezerwować nocleg we własnym zakresie.
Ilość miejsc jest ograniczona i o wpisaniu na listę uczestników decyduje wpłata zaliczki w wysokości 150 zł
Wpłatę zaliczki należy dokonać na konto:
Tao Uniwersum
Marina Mockałło
Nr konta: 38 1020 5558 0000 8202 3040 8184
Zapisy pod adresem:
Tel. 516 179 64
 • Prosimy uczestników warsztatów o zabranie ze sobą długopisu, zeszytu oraz wahadełka.
 • Przed warsztatami należy przeczytać książkę „Medycyna Wielowymiarowa” autorstwa L. Puczko
 • Osoby, które będą chciały zjeść obiad w Vilii Sobótka podczas warsztatów proszone są o zgłoszenie tego przy zapisie.
W zakres warsztatów wchodzą m. in. zagadnienia z zakresu:
 
– wielowymiarowego modelu człowieka
 
– diagnostyki ciała fizycznego i ciał subtelnych
 
– ustalania przyczyn powstania chorób
 
– diagnostyki ciała eterycznego
 
– techniki tworzenia rzędu wibracyjnego
 
– ustalania głębokich przyczyn chorób { programy, długi karmiczne, struktury czarnomagiczne, ingramy, subtelno – materialne infekcje, istoty ( mentalne, eteryczne, astralne, duchy ziemskie)} 
 
Zrozumienie zasad wielowymiarowości zdrowia człowieka jest tożsame ze zrozumieniem praw rządzących wszystkim co istnieje.
Prawa natury są odzwierciedleniem wszechświata i dotyczą każdego człowieka.
 
Choroba jest znakiem i zawsze przynosi nam ważny komunikat, najważniejsze jest aby go zobaczyć i zrozumieć. Dopiero po dotarciu do najgłębszych przyczyn choroby i ich uświadomieniu, rozpoczyna się proces uzdrawiania.
 
Co to jest Medycyna Wielowymiarowa?
 
To połączenie wiedzy medycyny zachodniej i wschodniej, starożytnej oraz współczesnej wiedzy ezoterycznej, a także doświadczenia gnostycznego, wszystkich podstawowych religii świata. Opisuje w sposób systemowy, wielowymiarową strukturę człowieka, składającą się z siedmiu ciał – fizycznego i sześciowarstwowego szkieletu energetycznego, otaczającego ciało fizyczne. Właśnie w tym szkielecie energetycznym, znajdują się głębokie przyczyny, większości chorób przewlekłych, których likwidacja daje efekt natychmiastowego uzdrowienia.
 
Ta wiedza była zaszyfrowana w pracach wtajemniczonych, stanowiła podstawę technik magicznych Wschodu i praktyk modlitewnych klasztorów i kościołów Zachodu.
 
Autorka metody, Ludmiła Puczko była doktorem nauk technicznych, fizykiem, specjalizowała się w dziedzinie łączności kosmicznej. Poświęciła ok. czterdziestu lat swojego życia na badanie energetyki, wibracji organizmu i wypracowanie metod diagnozowania i uzdrawiania chorób. Autorce udało się wypracować algorytm, za pomocą którego można ujawnić indywidualną matrycę w formie falowej, chorób przewlekłych oraz zlikwidować je za pomocą metody rzędów wibracyjnych.
 
Medycyna Wielowymiarowa to bezcenny dar Ludmiły Puczko dla ludzkości. Pozwoli każdemu, poczynić pierwsze realne kroki do absolutnie bezpiecznego, dokładnego badania swojego organizmu, odnajdywania najgłębszych przyczyn chorób i ich leczenia.
 
Ludmiła Puczko udowodniła, że nie istnieją choroby nieuleczalne, są tylko nierozpoznane głębokie przyczyny ich powstawania.
Pokazała, że otrzymując za pomocą metody radiestezyjnej informację z najgłębszych poziomów podświadomości, możemy docierać do przyczyn powstania ostrych, przewlekłych, potencjalnych chorób oraz stanów zapalnych, chorób każdego organu, układu fizjologicznego i organizmu człowieka jako całości. (ze wstępu do „Medycyna Wielowymiarowa”)
 
  
 
Opublikowano Inne | 1 komentarz

KONFERENCJA ,,KOBIETA SZAMANKA” Londyn 29 września 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA KONFERENCJĘ

,,KOBIETA SZAMANKA
…czyli kobieta przekraczająca granice”

już 29 WRZEŚNIA 2018
w LONDYNIE

10.00-18.00

To będzie…

Magiczne spotkanie ze Wspaniałymi Kobietami…

i ze Sobą…

Wykłady poprowadzą:
Alina Kummer
Barbara Zalewska
Irena Ustinović
Edyta Borzymowska
Izabela Trędowicz
oraz Nasz Gość Specjalny…

Krystyna Mazurówna!

Już o 10.00 rano wyruszamy na Wspólną Wyprawę!

Będziemy…

nasycać się wiedzą

praktykować ćwiczenia radości

poznawać techniki kreowania rzeczywistości

rozwijać intuicję

chłonąć Cudowne Chwile Razem,

delektować się Niezwykłością Każdej z Nas…

Oj, będzie się działo!!

PROGRAM i GOŚCIE KONFERENCJI

Alina Ananda Kummer…
Z wykształcenia mgr pedagogiki, z pasji trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca jedyną według niej słuszną drogą – Drogą Radości i Miłości. Od bioterapii poprzez pracę z ludźmi, dźwiękiem i ruchem oraz pracę z rytuałami tybetańskimi i szamanizmem doszła do ,,Jogi radości”, gdzie lekkością i śmiechem transformuje wszystko to, co potrzebuje uzdrowienia. 30 lat praktyki, sesji indywidualnych, warsztatów, szkoleń doprowadziło ją do jednego wniosku: ,,Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?”
…pokaże nam ,,Drogę do radości”
Alina opowie o sile radości w życiu, jej mocy transformowania wszystkiego, co określamy jako trudne. Dowiemy się jak cieszyć się każdą chwilą. Nasza Szamanka Radości pokaże nam różne ćwiczenia wyciszające umysł i w rezultacie prowadzące do życia w radości. Poprowadzi medytację wdzięczności, miłości i radości. Warto zabrać ze sobą notesik, aby zapisać przedstawione przez nią ćwiczenia i praktykować je w domu… Wszak wszyscy chcemy żyć w radości…

Barbara Zalewska…

Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem, mistrz bioenergoterapii, masażysta, specjalista metody Volla, jasnowidz… Z ogromnym powodzeniem stosuje chirurgię fantomową, medycynę kwantową oraz zabiegi transowe. Kobieta łamiąca schematy tego, co możliwe i wytłumaczalne. Nie tylko ,,widzi” przyczyny ale uzdrawia konsekwencje chorobowe w naszych ciałach. Łączy to co nienamacalne z tym co w naszym życiu się zdarza i jak mówi: „Wystarczy otworzyć się na bliźniego, oczyścić swoje serce, przebaczyć sobie i innym…”
…przedstawi nam „Sekrety fizyki kwantowej”
Barbara opowie czym jest fizyka kwantowa, jak działa, jakimi mechanizmami się kieruje i jakie może mieć praktyczne zastosowania w naszym życiu. Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy, to MY tworzymy swoją rzeczywistość i trzeba mieć tego świadomość. Opowie o przypadkach zastosowania fizyki kwantowej w swoim życiu i u swoich klientów oraz jakie to dało rezultaty i korzyści. Pokaże autorskie ćwiczenie: ,,Jak odnaleźć się w TU i TERAZ”, które pozwala cieszyć się życiem w każdej chwili i ułatwia świadome kreowanie rzeczywistości.

Irena Ustinović…

Urodzona w Wilnie bizneswoman, na stałe mieszkająca w Warszawie. Trenerka ,,Radykalnego Wybaczania”, regressingu, szamanizmu, councellingu. Prowadzi na co dzień medytacje oraz sesje mentoringowe. Kobieta piękna i wrażliwa, swoją delikatnością sprawia, że kontakt z nią jest prawdziwą przyjemnością. Od wielu lat łączy pracę na rynku nieruchomości ze ścieżką świadomego rozwoju duchowego. Od ośmiu lat promuje metodę ,,Sczytywania duszy”, prowadząc liczne sesje indywidualne oraz warsztaty na których uczy swojej metody.

…wskaże, że ,,Serce jest drogą do intuicji”

Irena opowie o intuicyjnym podejmowaniu decyzji opartym na sercu. Jak poczuć czego ,,naprawdę” pragniemy i co jest dla nas właściwe. Przedstawi metody na odnalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz rozwijających intuicję. Poruszy też temat radzenia sobie ze stresem i niepokojem. Zaprezentuje techniki i ćwiczenia do wykorzystania po wykładzie. Poprowadzi krótką medytację, która jest swoistym ,,punktem startowym” odnalezienia odpowiedzi w nas samych. Jej wykład stanie się dla uczestników konferencji początkiem podejmowania najlepszych dla nich decyzji na przyszłość, decyzji opartych na prawdziwym przewodnictwie naszych serc.

Edyta Borzymowska…

Inżynier elektronik, a jednocześnie… coach, ducholog, mówca motywacyjny, specjalista Nowej Medycyny z wielką pasją łącząca dowody naukowe i fizykę kwantową ze starożytną wiedzą duchową. Z entuzjazmem inspiruje i prowadziposzukujących zdrowia i uzdrowienia, odmłodzenia i witalności, miłości i sensu życia oraz wewnętrznego spokoju i codziennej radości, znajdując skuteczne i konkretne rozwiązania w każdej sytuacji życiowej. Bada logikę i precyzję praw rządzących naszym życiem na Ziemi, poszukując Prawdy oraz ukrytych głębiej znaczeń przychodzących informacji – zgodnie z zasadą „nic nie jest takie, na jakie wygląda…”

…podaruje nam ,,Klucz do Zdrowego i Szczęśliwego Życia”

Edyta zabierze nas do świata magii ludzkiego ciała… dowodząc m.in., że choroba jest najlepszym dla nas rozwiązaniem i świadczy o uruchomieniu procesu zdrowienia! Czy wiesz, że nie łykając pigułki możesz sama uzdrowić się nie tylko z uporczywej migreny czy grypy, ale i z chorób uznawanych za chroniczne i nieuleczalne? A wszystko to oparte jest na naukowo potwierdzonej wiedzy o mózgu, który cały czas zarządza – bez Twojego udziału – wszystkimi procesami w Twoim ciele! Okazuje się, że cierpienie i choroba są w istocie mową tego, co ukryte i są potrzebne tylko do momentu, w którym zrozumiesz ich SENS… Przekonaj się o tym sama! Podczas wykładu będziemy wspólnie ćwiczyć i doświadczać, odkrywając na nowo swoje możliwości, Siebie i swoje Boskie Ciało…

Izabela Trędowicz…

Z wykształcenia pedagog, wykładowca i… pielęgniarka. Z porywów duszy jasnowidz, nauczyciel duchowy. Twórca metody ,,Love Life”, promującej radość życia, świadomą pracę nad sobą oraz ,,szlachetne bogacenie się”. Bo ,,jeśli słuchasz duszy… to ona Cię we wszystkim prowadzi, nawet w zarabianiu”. Kobieta wiecznie poszukująca doznań, podróżnik, poeta, pisarz, pasjonat fotografii… Zakochana w ludzkich możliwościach i w chęci zmiany tego świata na lepszy, piękniejszy, weselszy…. Głęboko wierząca, że możesz wszystko… wystarczy zacząć!

…pokaże nam ,,Uzdrawiające miejsca mocy”

Izabela przedstawi kilka najważniejszych miejsc mocy w Wielkiej Brytanii oraz na magicznej wyspie Bali. Dlaczego te miejsca właśnie? O tym opowie na wykładzie, bowiem nie są to miejsca przypadkowe. Wytłumaczy, jak oddziałują one na nas, jakie są sposoby integracji ich energetyki z naszą aurą oraz jak odczytywać przekazy i informacje poszczególnych miejsc. A także, jak uczynić z ciała źródło informacji, aby rozpoznawać, co jest dla nas budujące, a od czego warto ,,trzymać się z daleka”. Przedstawi między innymi ,,ćwiczenie wahadła”, które pozwala każdemu w prosty sposób uzyskiwać wiarygodną odpowiedź na ważne pytanie: ,,czy to jest dla mnie dobre?”.

O godzinie 16.05 rozpocznie się blok pytań do naszych Gości.

Przez godzinę będą odpowiadać na Wasze pytania.

Ten czas należy do Was!

A na Wielki Finał – Nasz Gość Specjalny

Krystyna Mazurówna…
Wybitna polska tancerka, choreografka, dziennikarka, pisarka… Autorka kilku książek. Na stałe pracująca we Francji, a urodzona we Lwowie. Solistka słynnego Casino de Paris. Od lat 90. felietonistka w nowojorskim tygodniku „Kurier Plus”. Od ubiegłego roku w cudowny sposób opisuje radość życia na portalu ,,teBaby.pl”. Choreografka w telewizyjnym programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz” i jurorka w programie telewizji Polsat „Got to Dance. Tylko taniec”.

…opowie o tym, że ,,Wszystko zależy od nas”
Pani Krystyna Mazurówna opowie o tym co ją inspiruje do wnikania we własne wnętrze, jak szuka odpowiedzi na rozwiązywanie wszelkich problemów życiowych i jak świadomie się samorealizuje opierając się na intuicji. Czym jest dla niej przekraczanie granic i samostanowienie oparte na wewnętrznej wrażliwości, dlaczego w życiu ważna jest odwaga i wewnętrzna zgoda, aby zawsze być ,,sobą”. Przedstawi swoją kolejną książkę, szczególnie dla nas emigrantów ważną ,,Nasi za granicą”, która opisuje losy Polaków, mieszkających poza granicami Ojczyzny.

Zapraszamy serdecznie na szamańską sobotę…!

BILETY 55 FUNTÓW

ZAKUP NA MIEJSCU LUB ZAMÓWIENIA:

izabelatredowicz@gmail.com

Tel. 0044 783 783 2063

WIĘCEJ INFORMACJI

www.love-life.pl

MIEJSCE KONFERENCJI

Uxbridge Campus

Cowley 106 Oxford Road Uxbridge Middlesex UB8 1NA

Sala Park Room na III piętrze

Dla Uczestników Konferencji, którzy przyjadą  do godziny 10.00 parking pod budynkiem jest bezpłatny

Dojazd metremUxbridge Underground Station  (siedem minut pieszo)

Linie: Metropolitan Line lub Piccadilly Line

* * * * *

Dziękujemy za przesłanie niniejszego zaproszenia do osób, które mogą być nim zainteresowane *

Opublikowano Inne | 3 komentarze

Warsztaty Łączenia Terapii Arkadiusz Trześniowski

ZAPRASZAM SERDECZNIE WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

Terapeutów

i osób pragnących poprawić swój stan zdrowia

23 listopada – 25 listopada 2018

(piątek – sobota – niedziela)

WARSZTATY ŁĄCZENIA TERAPII

SOBÓTKA, HOTEL ŚLĘŻA,

ŚW.JAKUBA 4

Arkadiusz Trześniowski

MOJE PRZYGOTOWANIE

Jestem dyplomowanym Fizjoterapeutą łączącym w swej pracy najskuteczniejsze metody fizjo i naturoterapii. Posiadam wieloletnią praktykę w zakresie likwidowania i usprawniania szeregu dolegliwości m.in. znoszenie neuralgi i innych nerwobólów, odbudowa odporności psychologicznej na sytuacje stresowe, regulacja układu trawiennego, odbudowa jakości krwi, bóle stawów, dyskopatie, kolano biegacza, łokieć tenisisty, migrenowe bóle głowy, zespoły bolesnego barku oraz inne bóle i dolegliwości różnego pochodzenia.  W terapiach wykorzystuję wiedzę i odpowiednie techniki z zakresu akupunktury, klawiterapii, muzykoterapii dogłębno komórkowej, hirudoterapi, terapii czaszkowo-krzyżowej, osteopatii, terapii manualnej oraz kilkunastu sprawdzonych metod masażu z wykorzystaniem najnowocześniejszych technik. Bardzo często przyczyna  bólu, czy dysfunkcji leży w miejscu oddalonym od jego fizycznych objawów. Techniki diagnostyczne, z których korzystam,  pozwalają mi na ich umiejętne rozpoznanie i leczenie. Długoletnia praktyka oraz posiadane kompetencje dają mi możliwość dobrania najbardziej skutecznych autorskich metod łączenia terapii. Moim celem jest maksymalne usprawnienie pacjenta w jak najkrótszym czasie. Poza terapiami prowadzę również szkolenia i warsztaty, umożliwiające zdobycie stosownej wiedzy i zaznajomienia się z technikami, które mogą być wykorzystywane przez moich kursantów zarówno w prowadzonych przez nich gabinetach fizjoterapeutycznych, jak również przez osoby indywidualne, chcące poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności na użytek własny (do wykorzystania w domu). 

Ukończone kursy:

– Muzykoterapia Dogłębno Komórkowa (Dr Barbara Romanowska, Warszawa),

– Instruktor Akademii Dżwięku Dr Barbary Romanowskiej,

– Międzynoarodowa Szkoła Akupunktury TCM (Acu – Art, Dr Bartosz Chmielnicki, Katowice),

– Stems An Branches ( Dr Rani Ayal, Katowice),

– Akupunktura w Ginekologii ( Dr Rani Ayal, Katowice),

– One Minute Diagnoze (Dr Yair Maimon, Katowice),

– Terapia wisceralna (Władysław Batkiewicz, Poznań),

– Fitoterapia  (Biolit, Prof. Walentyna Nikołajewna – Burkowa, Bosorgino – Ałtaj, Syberia),

– Klawiterapia (Dr Ferdynand Barbasiewicz, Warszawa),

– Hirudoterapia (Bio-Gen: Dr Maciej Paruzel,  Dr Krzysztof Lenart,  Dr Bożena Flis, Opole),

– Terapia  Czaszczkowo – Krzyżowa i rozluźniania powięziowo – mięśniowego (Bożena Przyjemska, Bielsko-Biała),

– Masaż Segmentarny, Sportowy, Klasyczny, Drenaż Limfatyczny, Refleksologia (Wydział Oświaty, Katowice),

– Terapia Manualna (Ger Plaatsman, AWF Katowice),

– Dietetyka w Medycynie Chińskiej, Pięć Przemian (Barbara Turlińska, Katowice),

– Terapia wisceralna (Władysław Batkiewicz, Poznań),

–  Ocena, Diagnostyka, Stabilizacja  – Performers Stability  (Dr.Michał Handala,Opole),

– Zastosowanie piłek pezzi i taśm oporowych w rehabilitacji ( mgr Łukasz Skowron, Sosnowiec),

– Electric puncture diagnostic and therapy by DiaDens-T, DiaDens-Dt, devices for dynamic electric nerve stimulation use. (Dr.Tatiana Szymoszkowa, Wrocław).

Autorskie metody łączenia terapii

Agenda

1)Podstawy medycyny chińskiej

-praca z zegarem biologicznym

-wywiad z pacjentem i znaczenie emocji w życiu codziennym

-podstawy diagnostyki z pulsu

2)Odreagowanie psychologiczne i nerwowe

-udrożnienie kanałów energetycznych

-udrożnienie naczyń krwionośnych mózgu

-regulacja tarczycy

-znoszenie napięć narządów klatki piersiowej

-usprawnianie pracy wątroby

-znoszenie nerwicy wegetatywnej układu pokarmowego

-odreagowanie rdzenia kręgowego

-aktywacja kortyzonu

-przewodzenie nerwowe

3)Detoksykacja i wzmocnienie układu immunologicznego

-akupresura stopy

-akupresura ucha

-akupresura czaszki

4)Terapia według przemian medycynie chińskiej

-strategia używania punktów akupunkturowych

-resuscytacja w zapaści enzymatyczno-metabolicznej

-połączenia trzewne a dolegliwości bólowe obwodowe

5)Terapia czaszkowo-krzyżowa

-zrzucanie napięć

6)Suplementacja

-fitoterapia Halina Jurkowska ( Biolit)

BIOLIT – Firma Biolit, to prekursor wytwarzania produktów prozdrowotnych
na bazie surowców pochodzenia naturalnego z czystych ekologicznie
terenów Ałtaju.
Działania firmy Biolit wykraczają poza czuwanie nad zbiorem i uprawą
surowców, produkcję i dystrybucję naturalnych suplementów diety opartych
o unikalne w skali Europy wodne ekstrakty roślinne.Procesy
technologiczne prowadzone są bez udziału alkoholu i innych
rozpuszczalników lotnych, dzięki czemu nasze produkty zachowują wartości
biologiczne roślin (w tym adaptogenów), z
 których zostały wytworzone
i
 mają szersze zastosowania terapeutyczne. Biolit stosuje 15 różnych
technologii wytwarzania, z
 których 11 chronionych jest patentami.
Ochrona patentową objęto również 24 opracowane receptury lecznicze.
Przedkliniczne i
 kliniczne badania produktów prowadzone są według
wymogów stosowanych do preparatów leczniczych, co stanowi chlubny
wyjątek w
 branży kosmetyków/suplementów.
Substancje czynne zawarte w naszych produktach regulują funkcje układu
sercowo-naczyniowego, kostno-stawowego, moczowo-płciowego, pokarmowego
i
 metabolizm węglowodanów. Wspierają odporność organizmu i regulują
gospodarkę hormonalną, są bezpieczne dla każdego. Do najbardziej
popularnych o działaniu ogólnoustrojowym należy produkt o nazwie
Toksidon maj- wodny wyciąg korzenia łopianu majowego, Florenta -wodny
wyciąg jodły syberyjskiej, Pantobiol2+- sproszkowane poroże jelenia
pantowego, Populin base- wodny wyciąg kory osiki i inne.
  Niepodważalnym atutem firmy Biolit jest szeroki asortyment unikalnych
w
 skali Europy produktów fitoterapeutycznych, zalecanych przez lekarzy
syberyjskich w
 sekwencyjnym stosowaniu w zależności od potrzeb
organizmu, które łagodzą skutki uboczne terapii farmakologicznych.
  W poszukiwaniu optymalnych sposobów wykorzystania dobrodziejstw natury
współpracuje z Uniwersytetami, ośrodkami badawczymi i indywidualnymi
naukowcami.
  Wśród strategicznych, naukowych partnerów firmy Biolit znajduje się
Syberyjski Państwowy Uniwersytet Medyczny w Tomsku, który jest jedną z
wiodących medycznych uczelni Rosyjskiej Federacji. Ponadto firma Biolit
dzieli się wiedzą i badaniami naukowymi. Swoją misję edukacyjną
realizuje również poprzez liczne wykłady, szkolenia, współpracę z
ośrodkami naukowymi w Polsce, a także biorąc udział w licznych targach ,
seminariach dla lekarzy i farmaceutów, konferencjach międzynarodowych, a
od niedawna także za pomocą mediów społecznościowych. Promuje
holistyczne podejście do zdrowia ludzkiego.
MISJA FIRMY:
Holistyczne działanie skierowane ku umacnianiu zdrowia ludzkiego przy
zastosowaniu wyłącznie naturalnych surowców.

KOSZT UDZIAŁU W WARSZTATCH 1700ZŁ

Informacje i zgłoszenia: dotykdlazdrowia.pl

Opublikowano Inne | 5 komentarzy

POWITANIE  JESIENI 28 września – 30 września 2018 r.

POWITANIE  JESIENI

28 września – 30 września 2018 r.

 

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Nasze spotkania w Masywie Ślęży – Powitania Wiosny i Powitania Jesieni – trwają cykliczne, od 6 lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji. Po raz kolejny już, otrzymaliśmy także patronat medialny miesięcznika „Czwarty Wymiar” – jest to ogromne wyróżnienie i zarazem poparcie naszych inicjatyw działania. Mają te spotkania bowiem na celu rozwój świadomości ludzi i chęć stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Ta piękna tradycja spotkań jednoczy nas, pozwala otwierać nasze serca i być siewcami i latarnikami dla tych, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę świadomego przebudzenia.

Spotykamy się w Sobótce  – u samego podnóża magicznej góry  Ślęży. Przez 3 dni będziemy uczestniczyć w medytacjach, prelekcjach, koncertach. Na szczycie Ślęzy odbędzie się, tradycyjnie już – medytacja w kręgu, przy dźwiękach bębna, konchy i gongów. Medytacja ta dedykowana jest dla całej Matki Ziemi – z prośbą o pokój, miłość i pojednanie.

Mamy zarezerwowane na tą imprezę hotele, zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy). Zapraszam już do rezerwacji miejsc – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. Wszystkich zainteresowanych proszę o e-maila do mnie – prześlę warunki uczestnictwa.

POWITANIE JESIENI 2018

PROGRAM

28 września 2018 (piątek)

12.00 – OFICJALNE POWITANIE GOŚCI – Krystyna Maciąg

12.20 – KRYSZTAŁOWE PRZEBUDZENIE. KRYSZTAŁOWE BAJKI – Marzena Tomaszczak

13.00 – ZWIERZĘTA UCZĄ NAS MIŁOŚCI – Tom Justyniarski

13.40 – OBRAZ ŁADU KOSMICZNEGO – Tadeusz Mroziński

14.20 – Przerwa kawowa

14.30 – NIEZWYKŁE DZIECI NOWEJ GENERACJI Tatiana Jewsiejewa

\

15.10 – PRZEBUDZENIE NA OBFITOŚĆ ZA POMOCĄ THETA HEALING –Marianna Bartke

15.50 – Obiadokolacja

17.00POZWÓL SOBIE NA BYCIE SZCZĘŚLIWYM –Małgorzata Krzyżanowska

17.40 – SEKRETY ZDROWEGO I PIĘKNEGO UMYSŁU, CZYLI JAK ŻYĆ W PEŁNI

SWOJEGO POTENCJAŁU – Monika Juraszek

18.20 – JAK OBUDZIĆ W SOBIE GENIUSZ – Jarosław Ziółkowski

19.00 – Przerwa kawowa

19.20 NASZA PRZESZŁOŚĆ I PRZYSZŁOŚĆ SĄ TERAZ, SĄ DOSKONAŁE – WIEŚCI Z

POLA KRYSZTAŁOWEGO – Katarzyna Barczyńska

20.00 – UWAŻNOŚĆ, WNIKLIWOŚĆ, LOGIKA, CZYSTY UMYSŁ – Leszek Wieliczko

20.40 – MIŁOŚĆ, KTÓRA WIERCI SIĘ W TOBIE – PODRÓŻ SŁOWNO-MUZYCZNA

Grażyna Klein & Mariusz Alin

22.00 – OGNISKO…ROZMOWY, ŚPIEWY, TAŃCE – PRZY DŹWIĘKACH BĘBNÓW

29 września 2018 (sobota)

9.30 – WYJŚCIE NA ŚLĘŻĘ Z PRZEŁĘCZY TĄPADŁA – przy dźwiękach bębnów (M.Alin)

11.00 – MEDYTACJA NA SZCZYCIE ŚLĘŻY – Krystyna Maciąg, Grażyna Klein

14.30 – W CZYM MOŻE POMÓC HIPNOZA? HIPNOTERAPIA KWANTOWA WEDŁUG

DOLORES CANNON – Mira Łużny

15.10 – ŚWIATOWY SYSTEM FINANSOWY – Izabela Litwin

15.50 – Obiadokolacja

17.00 – NIE PODDAWAJ SIĘ – koncert jesienny – Tomasz Motyka

17.40 – SNY O ZMARŁYCH – DOŚWIADCZENIE MISTYCZNE, CZY KOMUNIKAT Z

NADŚWIADOMOŚCI? – Ada Edelman

18.20 – MEDYTACJA POKOJU I MOC WYBACZANIA – Zuzanna Ostafin

19.00 – MAŁE JA SIĘ BOI, A DUŻE JA SIĘ UŚMIECHA. KOGO MAM SŁUCHAĆ I JAK

PRZESTAĆ SIĘ BAĆ? – Jacek Sokal

19.40 – Przerwa kawowa

20.00 – KRYSZTAŁOWA CEREMONIA, OTWIERAJĄCA SERCE (koncert) – Camila Vatral

21.40 – ROZMOWY, DYSKUSJE, INTEGRACJA, ZABAWA

30 września 2018 (niedziela)

9.00 – BĄDŹ LEKARZEM WE WŁASNYM DOMU. POTĘGA ZIÓŁ I DIETY W LECZENIU

WSZELKICH SCHORZEŃ – Łukasz Matlak

9.30 – 1-MINUTOWE UZDRAWIANIE – WEDŁUG MEDYCYNY WIETNAMSKIEJ

Andrzej Grabarz

10.10 – MOC INTENCJI I DECYZJI W ZDROWIENIU – Anna Stoitsi-Nieprzecka

10.50 TECHNIKA UWALNIANIA WEDŁUG DAWIDA HAWKINSA Łucja Szajda

11.30 – Przerwa kawowa

11.50 – PIJAWKA SPRZYMIERZEŃCEM NASZEGO ZDROWIA – Irena Paruzel

12.30 – KONFLIKTY REWIROWE – PRZYCZYNY CHORÓB W RODZINIE, PRACY,

ZWIĄZKACH – Małgorzata Paluch

13.10 – MIKROKONCERT MIS I HARFY KRYSZTAŁOWEJ – Katarzyna Burdzy

13.40 – Przerwa kawowa

14.00 – PRZEZNACZENIE ENERGII SEKSUALNEJ – Ryszard Klein

14.40 – PEŁNA RÓWNOWAGA – PODSTAWĄ NASZEGO ZDROWIA – Elżbieta Wiśniewska

15.20 – WODA PLAZMOWA I PLAZMOWANA LIQUIDUM DIVINEAlex Polanski

16.00 – ABYŚMY BYLI RAZEM – zakończenie – Krystyna Maciąg

16.10 – Obiadokolacja (dla wyjeżdżających – od godz. 14.30)

Informacje u organizatora: Krystyna Maciąg – tel. 602 596 451

 

Rezerwacja miejsc i wszelkie informacje:

Krystyna Maciąg

Organizator Powitania Wiosny 2018

 Tel. 602 596 451

e-mail: kamawroc@wp.pl

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania POWITANIE  JESIENI 28 września – 30 września 2018 r. została wyłączona

Program Harmonii Kosmosu 2018

Piątek, 22 czerwca 2018

A – SCENA A – SCENA GŁÓWNA PO LEWEJ OD WEJŚCIA

B – SCENA B – NAMIOT PO PRAWEJ OD WEJŚCIA

C – SCENA C – NAMIOT WARSZTATOWY NA KOŃCU

O – OGNISKO – NA KOŃCU OBOK SCENY C

A – 11:00 – PALENIE ŚWIĘTEGO OGNIA – OFIARA KU POMYŚLNOŚCI ŚWIATA – JAIRAM DASH – INDIE

A – 12:00 – OTWARCIE XVI ZLOTU – JANUSZ ZAGÓRSKI, EKIPA NTV, FUNDACJA ALTERPEDIA

A – 12:30 – KONCERT – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

A – 13:00 – RYSZARD WALUŚ – WEDY – TAJEMNA WIEDZA STAROŻYTNYCH INDII

B – 12:30 – MARIA GRITSCH – NAJZDROWSZE DOMY – DREWNO KSIĘŻYCOWE

A – 13:30 – JOANNA CZARNY – TERAPIA CZASZKOWO-KRZYŻOWA – NA CZYM POLEGA I NA JAKIE PROBLEMY POMAGA

B – 13:00 – JERZY GRZESZCZUK – CHOROBY HAPTENOWE

A – 14:00 – DANUTA TERPIŁOWSKA – PRZEKAZY MOCY, MĄDROŚCI I MIŁOŚCI

B – 13:30 – TADEUSZ MROZIŃSKI – KODY GŁAGOLICY – PRADAWNEGO JĘZYKA SŁOWIAN

B – 14:00 – DR EWA BEDNARCZYK-WITOSZEK – DIETA UWALNIAJĄCA OD CHORÓB

A – 14:30 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – GERMAŃSKA MEDYCYNA DR G.R. HAMERA JAKO BAZA TOTALNEJ BIOLOGII

B – 14:30 – JADWIGA KALINOWSKA – KUDZU ROOT – RATUNEK DLA UZALEŻNIONYCH

C – 14:30 – RYSZARD WALCZAK – KRYSZTAŁOWA GÓRA W KRASKOWIE ZE ŹRÓDŁAMI WODY ŻYCIA

A – 15:00 – ANNA NALU NIŻYŃSKA – SOUL BODY FUSION – PROCES, KTÓRY PRZYWRACA JEDNOŚĆ DUSZY I CIAŁA

B – 15:00 – JANUSZ LEWICKI – SPRAWIEDLIWA EKONOMIA

O – 15:00 – ADA LISIEWSKA – DLA DZIECI… I NIE TYLKO – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU

A – 15:30 – KONCERT – KOCUR NDS

B – 15:30 – MAREK ROLAND & OLGA PIETKIEWICZ – ZASTOSOWANIE DIETY NISKIEJ ENTROPII W LECZENIU CHORÓB DEGENERACYJNYCH

C – 15:30 – MONIKA JURASZEK – SEKRETY ZDROWEGO I PIĘKNEGO UMYSŁU

A – 16:00 – MAŁGORZATA WOŁUKANIS – JAK MOŻNA OCHRONIĆ SIEBIE W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 16:10 – JAROSŁAW STADNIK I ŁUKASZ TARNOWSKI – KONOPIE W PRZEMYŚLE I MEDYCYNIE

C – 16:30 – JOANNA CZARNY – WARSZTAT – MASAŻ METAMORFICZNY (Metamorphic Technique)

A – 16:40 – MARIAN FIEDOROWICZ – JAN OD BOGA – ŁÓŻKO KRYSZTAŁOWE – BUDOWA I DZIAŁANIE

B – 16:40 – PRZEMYSŁAW BARCZYŃSKI – WPŁYW PRZEKONAŃ NA ŻYCIE

B – 17:00 – JAREK BIZBERG – UZDRAWIAJ ATMOSFERĘ, ZIEMIĘ I SIEBIE – Agnihotra i jej znaczenie we współczesnym świecie

A – 17:30 – KONCERT JARUHA – SŁOWIAŃSKIE MANTRY – PREMIERA PŁYTY „NATCHNIENIE PRZODKÓW. ERA WILKA”

B – 17:30 – ADAM KACZMAREK – GLOBALNA WOJNA ŚWIATOWA CIENIA, ZIEMSKIE PRZYMIERZE, WIELKIE PRZEBUDZENIE LUDZKOŚCI

C – 17:30 – EWA SZYMCZAK – UZDRAWIANIE POPRZEZ ŚWIADOMOŚĆ (kolor, światło, esencja, energia i dźwięk)

A – 18:00 – ROMAN NACHT – OCENA GLOBALNEJ SYTUACJI W POLSCE I NA ŚWIECIE

B – 18:00 – ADAM KLONEK – TAO TO MAŁO

C – 18:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 18:30 – GRZEGORZ SKWAREK & PRASHANT TRIVEDI – PRAWDA – PRA-VEDA – TIMELESS VEDIC

B – 18:30 – EDWARD SZYPUNOW – CHOROBY A RELACJE SPOŁECZNE

C – 19:00 – ADAM KLONEK – WARSZTAT – TAO TO MAŁO

B – 19:00 – JUSTYNA PIĄTEK – POLE PRAWDY I PODŚWIADOMOŚĆ W PRACY Z LUDŹMI – JAK PRACOWAĆ Z WYJĄTKOWYMI DZIEĆMI

A – 19:30 – ROBERT WAGNER – JAK PRODUKOWAĆ ZDROWĄ ŻYWNOŚĆ W DZISIEJSZYCH CZASACH

B – 19:30 – PRZEMYSŁAW MRÓZ – JAK ZAŁOŻYĆ WŁASNY UL I PSZCZELĄ RODZINĘ

C – 20:00 – ROZWOJOWY TEATR – SPEKTAKL IMPROWIZOWANY

A – 20:00 – AAYLA – SZAMANIZM SYBERYJSKI – PRACA Z PRZODKAMI, SZAMAŃSKI TANIEC MOCY

B – 20:00 – KAROL PATYJEWICZ – NUMEROLOGIA ODKŁAMANA

B – 20:30 – ANDRZEJ SARTYS – JOGA KUNDALINI – SAMOŚWIADOMOŚĆ, CIAŁO, ENERGIA

A – 20:45 – CEREMONIA PALENIA AGNIHOTRY O ZACHODZIE SŁOŃCA

B – 21:00 – SŁAWOMIR LERNACIŃSKI – CYWILIZACJA LUDZKA A NIEZIDENTYFIKOWANE OBIEKTY LATAJĄCE

C – 21:00 – RAFAŁ WEREŻYŃSKI – KURS CUDÓW I DROGA SERCA – MOJA DROGA DO CHRYSTUSOWEJ ŚWIADOMOŚCI

A – 21:30 – MARIUSZ PIOTROWSKI – BRETARIANIZM – JAK DŁUGO MOŻNA NIE JEŚĆ

B – 21:40 – IWONA LITEWCZUK – ŚWIADOMOŚĆ CZYLI ASPEKT DUCHOWOŚCI PORUSZANY W KINEMATOGRAFII

A – 22:00 – WIOLETTA EWA TUCHOWSKA – ŚWIADOMOŚĆ SERCA I ŁONA A PRAKTYKI W MIEJSCACH MOCY

B – 22:10 – DOROTA HAŁADYN-BIEL – ZAKLĘTA MOC TWOJEGO RODU

O – 22:30 – KONCERT – NIBIRU PROJECT – GONGI NA PRZESILENIE – TOMASZ NIEWIADOMY I MICHAŁ LITWINIEC

B – 22:40 – ALEX POLANSKI – ZDROWIE CZY CHOROBA, OTO JEST PYTANIE

Sobota, 23 czerwca 2018

A – 08:00 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:00 – MONIKA MŁYNARCZYK – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 08:30 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 08:30 – VENI – CZTERY FILARY ODŻYWIANIA PRANĄ

A – 09:00 – JOLANTA ŁAGUNA-WOŹNIAK – UZDRAWIANIE PRZEZ DRŻENIE – WPROWADZENIE DO METODY TRE®

B – 09:00 – IZABELA EWA OŁDAK – BUDOWANIE WEWNĘTRZNEGO DRZEWA ŻYCIA

A – 09:30 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – PAMIĘĆ WODY I MINERAŁY

B – 09:30 – ANDRZEJ ŁOZIŃSKI – INTUICYJNE POSTRZEGANIE W ASPEKCIE ROZWOJU DUCHOWEGO

C – 09:30 – MONIKA MŁYNARCZYK – ĆWICZENIA – JOGA POWIĘZIOWA YIN – UWALNIANIE EMOCJI UWIĘZIONYCH W CIELE

A – 10:00 – KONCERT AK47 – ADAM KUBIAK – HIP HOP A WIEDZA I ROZWÓJ DUCHOWY

B – 10:00 – ROBERT KWIATEK – SREBRO I ZŁOTO KOLOIDALNE – NATURALNE ZAKAZANE ŚRODKI DO WALKI Z INFEKCJAMI MIKROORGANIZMÓW ORAZ ZARYS NOWOCZESNYCH TECHNOLOGII

A – 10:30 – AAYLA – TWOJE ZWIERZĘ MOCY – JAKIE TO MA DLA CIEBIE ZNACZENIE I JAK JE ODNALEŹĆ

B – 10:30 – BEATA JESKE – WIEDZA ZAPOMNIANA. PREKURSOR COACHING I ODKRYĆ FIZYKI KWANTOWEJ PRENTICE MULFORD – OMÓWIENIE JEGO KSIĄŻKI „PRZECIW ŚMIERCI”

B – 11:00 – ELŻBIETA WIŚNIEWSKA – TRAUMY – TRAUMY TRANSGENERACYJNE, METODY PRACY (EMDR, EFT, TAPPING)

C – 11:00 – GAYA BOŻEK – SŁOWIAŃSKA GIMNASTYKA KOBIET

A – 11:30 – ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – PISEMNE PRZEKAZY ZE ŹRÓDŁA. DYKTOWANIA BOGA STWÓRCY ORAZ DYKTOWANIA LUDZI W DUCHU, TOM IV: GWIAZDY KINA

B – 11:30 – MARINA MOCKAŁŁO I BOGUSŁAW ARTUR – ALCHEMIA TWORZENIA

A – 12:00 – KONCERT – HARMONIC LIFE – MISTYCZNE INSTRUMENTY UWALNIAJĄCE ŚWIADOMOŚĆ I MIŁOŚĆ ISTNIENIA NA PLANECIE ZIEMIA

B – 12:00 – ALINA ANANDA KUMMER – DROGA DO RADOŚCI Z SZAMANKĄ RADOŚCI

C – 12:00 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA – WARSZTAT – DRZEWO GENEALOGICZNE Z USTAWIENIAMI HELLINGERA

A – 12:30 – ROMAN THEN – SYMBOLIKA, RUNY, LOGO NTV

B – 12:30 – MARTA DUL – KURACJE ZDROWOTNE ŚW. HILDEGARDY

A – 13:00 – EWA PAWELA – KONTROLA UMYSŁU – CO Z TYM ZROBIĆ

B – 13:00 – PAWEŁ TANAJŁO – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA SZANSĄ DLA POLSKI

C – 13:00 – ANDRZEJ GRZYBOWSKI – TEATR UMYSŁU

A – 13:30 – WOJCIECH DOBRZYŃSKI – NISS – APOKALIPSA PIENIĄDZA DŁUŻNEGO

B – 13:30 – RENATA I WŁADYSŁAW BATKIEWICZ – FILOZOFICZNA MAGIA DŁONI W STAROSŁOWIAŃSKIM MASAŻU BRZUCHA

A – 14:00 – ANNA GARNCAREK – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU

B – 14:00 – JAROSŁAW DOBRUCKI – JAK ZBUDOWAĆ SAMOWYSTARCZALNY DOM

C – 14:00 – ANNA GARDZILEWICZ – WARSZTAT – HAWAJSKI TANIEC HULA

A – 14:30 – LEK. MED. IRMINA MROZOWICZ-SZMIDT – DETOX – CO I JAK

B – 14:30 – ADNRZEJ GRABARZ – SAMOUZDRAWIANIE W 1 MINUTĘ

A – 15:00 – DR JAN POKRYWKA – W KIERUNKU ODMŁADZANIA CZŁOWIEKA

B – 15:00WŁODEK ŁAGODZKI – DZIESIĘĆ PRZYKAZAŃ JOGI

C – 15:00 – ANNA GARNCAREK – WARSZTAT – DĄŻENIE KU ŚWIATŁU 3

O – 15:00 – DLA DZIECI – PUSZCZANIE BANIEK NA POWIETRZU – ADA LISIEWSKA

A – 15:30 – KRZYSZTOF JACKOWSKI – WOKÓŁ PRZYSZŁOŚCI POLSKI I ŚWIATA

B – 15:30 – REGINA SIDORKIEWICZ – AURA – WEJŚCIE DO ŚWIATA DUSZ

C – 16:00 – ROZWOJOWY TEATR – WARSZTAT – INTELIGENCJA EMOCJONALNA

B – 16:00 – OLGA PIETKIEWICZ i ROBERT ALEXANDER GAJDZIŃSKI – KARMICZNA GENEZA ŚPIĄCZKI. CZY ŚPIĄCZKA MOŻE BYĆ KONSEKWENCJĄ WTRĄCENIA RYWALKI DO LOCHÓW?

B – 16:30 – EKOWIOSKA BHRUGU ARANYA – MIEJSCE GDZIE EKOLOGIA SPOTYKA SIĘ Z DUCHOWOŚCIĄ

A – 16:45 – HUBERT CZERNIAK – ODWAŻNI LEKARZE KONTRA MAFIA MEDYCZNA

C – 17:00 – EDYTA WYSK – W ZDROWYM CIELE ZDROWY DUCH + WARSZTAT „ZRÓB TO SAM”

B – 17:00 – MAŁGORZATA PALUCH I KRZYSZTOF PAWCZUK – NADWAGA WG GERMAŃSKIEJ NOWEJ MEDYCYNY

B – 17:30 – WALENTYNA MATUSZ – NADWAGA – KONCEPT ŻYWIENIOWY W POCESACH ZDROWIENIA

A – 17:45 – TERESA ADAMSKA & RYSZARD TYNECKI – MAPY SUROWCOWE POLSKI – KONCESJA 2017-2018 – UMOWY

B – 18:00 – KRZYSZTOF KRZYSZCZAK – MINERAŁY I WODA DLA ZDROWIA LUDZI

C – 18:00 – PAULINA ILIJEW & JAKUB WITKOWSKI – ZDROWIENIE POPRZEZ MIŁOŚĆ DZIĘKI HIPNOTERAPII

A – 18:15 – JANUSZ ZAGÓRSKI – STRATEGIA OBRONY WOLNOŚCI I SUWERENNOŚCI POLAKÓW I DROGA DO ZMIANY USTROJU POLITYCZNEGO

B – 18:30 – RYSZARD PIOTR – JAK BYĆ ZDROWYM CAŁE ŻYCIE

A – 18:45 – DOMINIKA DOMINIAK – MANTRY A INSPIRACJE Z JAMAJKI

A – 19:15 – JERZY ZIĘBA – WALKA O ZROWIE POLAKÓW MOTOREM ZMIANY USTROJU SPOŁECZNO-POLITYCZNEGO W POLSCE

B – 19:00 – CELINA CHACIŃSKA – DWIE DIETY DOKTORA KWAŚNIEWSKIEGO

C – 19:00 – PIOTR GUTOWSKI – HIPNOZA W TWOIM ŻYCIU – POZNAJ SWOJE MOŻLIWOŚĆI

B – 19:30 – DARIUSZ WEZGRAJ – TERAPIE OZONEM

B – 20:00 – TADEUSZ OWSIANKO – NARODZINY NOWEGO ŚWIATA

C – 20:00 – KRZYSZTOF KAZMIEROWICZ – O FENG SHUI W ŚRODOWISKU NATURALNYM

B – 20:30 – ARZU KABARUKHINA – PODSTAWY WIELOASPEKTOWEGO MYŚLENIA

C – 21:00 – BEATA SOCHA – BIOENERGOTERAPEUTKA BEATRIS – DOSTRAJANIE SIĘ DO CZĘSTOTLIWOŚCI BOGA W NAS

A – 21:30 JAROSŁAW DOBRUCKI – WALKA O WPŁYWY NA ŚWIECIE

B – 21:30 – ANTONI PRZECHRZTA – OBYWATELSKI MONITORING POLITYKI ZDROWOTNEJ PAŃSTWA

C – 22:00 – ROBERT GAJDZIŃSKI – PERFORMANS REINKARNACYJNY

A – 22:00 – GRZEGORZ KORZENIEC I AGNIESZKA LAMIROWSKA – SPEKTAKL FRAKTALE, DŹWIĘKI, OBRAZ

B – 22:00 – MARIUSZ PIOTROWSKI – O NIEJEDZENIU

B – 22:30 – IZABELA EWA OŁDAK – O ZWIERZĘTACH MOCY

 

Niedziela, 24 czerwca 2018

B – 08:00 – JAGODA SZAŁAJ – TERAPIA CIAŁA I UMYSŁU

A – 08:30 – ANNA KOTELA – QI GONG – GIMNASTYKA ZDROWOTNA Z MEDYCYNY CHIŃSKIEJ

B – 08:30 – WIOLETTA CICHOCKA – WIELOPOZIOMOWE UZDRAWIANIE PROGRAMÓW I OBCIĄŻEŃ W DRZEWIE RODOWYM

A – 09:00 – THOMAS – POBÓDKA BĘBNEM MUTHERDRUMM

B – 09:00 – STANISŁAW OLSZEWSKI – RAK PRZEDŁUŻA ŻYCIE

C – 09:00 – VENI – TAJEMNICE PRZYRODY – ODMŁADZANIE, SPEŁNIENIE I DOBROBYT. OGRODY BEZ CHEMII

A – 09:30 – DYSKUSJA PANELOWA WOKÓŁ DAVIDA ICKA – MAŁGORZATA MAŃKOWSKA, PAWEŁ NOGAL, MARIUSZ PIOTROWSKI, JANUSZ ZAGÓRSKI

B – 09:30 – TOMASZ CHODNIKIEWICZ – EKONOMIA WOLNOŚCI – NAUKI I ŚCIEŻKA JEZUSA Z NAZARETU – SPÓŁDZIELCZOŚĆ A HARMONIA KOSMOSU WŚRÓD ZIEMIAN

C – 09:30 – MARCIN MASERAK (MMMRRRCIN) – GDY BRAKUJE WZORCÓW MĘSKOŚCI

A – 10:00DR INŻ. MAREK MOKWIŃSKI – WOLNA WODA – DROGA PRZEPŁYWU PRAWDZIWEJ WOLNEJ ENERGII NIOSĄCEJ ŻYCIE

B – 10:00 – DANIEL CANKOW – W KONTAKCIE CZY BEZ? JAK INTERPRETOWAĆ NAPŁYWAJĄCE DO NAS ENERGIE?

C – 10:00 – TABOR ANNA – CO ROBIĆ GDY WSZYSTKIE WYNIKI BADAŃ WYCHODZĄ W NORMIE, A TY CZUJESZ SIĘ CORAZ GORZEJ

A – 10:30 – DOROTA GUDANIEC – CZŁOWIEK-ETYKA-POLITYKA

B – 10:30 – BOGDAN GŁOWACKI – WODA – UNIWERSALNY LEK

A – 11:00KRZYSZTOF TYTKO – ZASOBY SUROWCOWE W POLSKICH RĘKACH!

B – 11:00 – DARIUSZ ADAMOWICZ – SZTUKA INSPIRACJI – EMOCJE

A – 11:30 – DR JAROSŁAW SACHAJKO – PRZEWODNICZĄCY KOMISJI ROLNICTWA – JAKA POWINNA BYĆ STRATEGIA ROZWOJU POLSKIEGO ROLNICTWA

B – 11:30 – WIESŁAWA KUTERA NOWAK & JAROSŁAW NOWAK – TY ŚPISZ – NATURA DZIAŁA

C – 11:30 – WIOLETTA TUCHOWSKA – WARSZTAT – INTUICYJNY ŚPIEW I TANIEC DUSZY CZYLI ROZWÓJ WEWNĘTRZNEJ ALCHEMII KOBIECOŚCI

A – 12:00 – IRENEUSZ MIELEC – ENERGIA PIRAMID, ZASADY FENGSHUI

B – 12:00 – ALEKSANDRA & PETE MASON – UZDRAWIANIE PRZEZ PĘPEK – WYKŁAD ORAZ CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

A – 12:30 – ROMAN ANDRZEJ ŚNIADY – HISTORIA ŚLĘŻAN. ŻYCIE, RELIGIA, KUCHNIA

B – 12:30 – KASIA MAREK – BLIŹNIACZE DUSZE

C – 13:00 – LUDMIŁA FRĄCKOWIAK – KOSMICZNE TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE ZDROWIA LUDZKOŚCI

A – 13:00 – DEBATA – SUWERENNOŚĆ NARODU I PAŃSTWA POLSKIEGO W OBECNYCH CZASACH – TERESA ADAMSKA, KRZYSZTOF BOSAK (RUCH NARODOWY), TOMASZ CHODNIKIEWICZ, HUBERT CZERNIAK, WOJCIECH DOBRZYŃSKI (NISS), JAROSŁAW SACHAJKO (KUKIZ15), ZBIGNIEW TYNENCKI, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 13:00 – MAŁGORZATA I MARIAN PIOTROWSKI – DUCH LECHA W POLSCE

B – 13:30 – KONCERT – AGNIESZKA I TOMASZ ŚPIEWAK – JESTEŚ AUTORKĄ NAJPIĘKNIEJSZYCH CHWIL MOJEGO ŻYCIA 5

A – 14:00 – DEBATA – DEMOKRACJA BEZPOŚREDNIA I E-DEMOKRACJA – KIERUNEK ZMIAN USTROJOWYCH W POLSCE – ANDRZEJ GRABARZ, PAWEŁ NOGAL, JAROSŁAW SACHAJKO, JERZY ZIĘBA, JANUSZ ZAGÓRSKI (NTV)

B – 14:00 – KATARZYNA BARCZYŃSKA – POLE KRYSZTAŁOWE CZŁOWIEKA

C – 14:00 – ROBERT KWIATEK – DROGA PRZEMIANY ŚWIADOMOŚCI W ZIEMSKIEJ SZKOLE ŻYCIA

B – 14:30 – AGNIESZKA ZIEMBIŃSKA I MIREK ŁADOŚ – TOTALNA BIOLOGIA

A – 15:00 – DEBATA – JAK RATOWAĆ ZDROWIE POLAKÓW – HUBERT CZERNIAK, DOROTA GUDANIEC, JANUSZ NAWOLSKI, ANTONI PRZECHRZTA, ROMAN A. ŚNIADY, ANNA TABOR, JERZY ZIĘBA,

B – 15:00 – MIROSŁAW PRYCIK – NIEWIDZIALNY ŚWIAT MIKROORGANIZMÓW. CZY BAKTERIA MA DUSZĘ?

B – 15:30 – IWONA IWASZKIEWICZ – CIAŁO ŚWIĄTYNIĄ DUSZY. PRZEZ STOPY DO ZDROWIA

A – 16:00 – KONCERT – POLSKIE PRZEBOJE – PITIBAND – BOGUSŁWA CYRWUS I PIOTR CYRWUS

B – 16:00 – JUSTYNA & SEBASTIAN SERGIEL – DOMY Z DUSZĄ. ENERGIA KSZTAŁTÓW

A – 16:30 – KONCERT – MIREK ŁADOŚ Z NOWICY PLUS GOŚĆ

B – 16:30 – PIOTR KRAUS – PROJEKT OPTYMALIZM, CZYLI DLACZEGO NALEŻY PRZEPROWADZIĆ REFORMĘ W SŁUŻBIE ZDROWIA

A – 17:00 – LOSOWANIE NAGRÓD – Na odwrocie wejściówki prosimy wpisać czytelnie imię i nazwisko, a w niedzielę przed losowaniem nagód wrzucić wejściówkę do wyznaczonego pudełka. Tylko osoby, które zgłoszą się po nagrodę zaraz po jej wylosowaniu będą mogły ją otrzymać ponieważ nie wysyłamy nagród oraz nie przechowujemy ich do odbioru na później.

B – 17:00 – MARZENA TOMASZCZAK – BAJKI DLA DZIECI I POEZJA DLA DOROSŁYCH PISANE SERCEM

B – 17:30 – KONCERT # 2 – KRZYSZTOF MUCHA – KONCERT REGGAE

Dziękujemy, że Jesteście z nami 🙂

Opublikowano Inne | Możliwość komentowania Program Harmonii Kosmosu 2018 została wyłączona

Harmonia Kosmosu 2018

UWAGA! Program HK: http://niezaleznatelewizja.pl/program-harmonii-kosmosu-2018/

Posiłki są we własnym zakresie ale na pewno będzie można zakupić na miejscu coś smacznego i zdrowego.

Poniżej kilka ważnych spraw organizacyjnych dotyczących HK:

KONTAKT

• Osoby zgłaszające się na HK jako prelegenci są proszone o kontaktowanie się z nami pod adresem: harmoniakosmosu.program@gmail.com – Jeżeli jeszcze nie dotarła do Was odpowiedź na Wasze zgłoszenie, to nadejdzie ona niedługo.
• Osoby zgłaszające się jako wystawcy proszone są o kontakt pod adresem ntvwroclaw@gmail.com
• Zapytania odnośnie innych spraw można kierować pod adres: harmonia.kosmosu@gmail.com

KOSZTY I OPŁATY

• Wejściówki – Opłaty za uczestnictwo.
Można zakupić na miejscu – tylko za gotówkę lub przelewem na konto Alterpedia, ul. Św. Jakuba 4, 55-050 Sobótka, nr konta: 75958500072014022006250005. Odbiór biletów na miejscu. W tytule przelewu proszę wpisać za jakie dni jest to opłata, np.: „HK – opłata za udział – karnet 3 dni”, lub „HK – oplata za udział – sobota i niedziela”.

Cena za karnet trzydniowy wynosi 80 zł
Cena tylko za piątek: 25 zł
Cena tylko za sobotę: 30 zł
Cena tylko za niedzielę: 30 zł

• Pole namiotowe – pole, na którym odbywa się HK.
Opłata tylko na miejscu, gotówką: 5 zł od osoby / dobę.
W niedzielę wieczorem po zakończeniu HK trzeba opuścić pole namiotowe. Pozostałe noclegi prosimy rezerwować we własnym zakresie.

• Parking samochodowy, kampery, budynek sanitarny.
Nie można wjeżdżać i parkować samochodów oraz kamperów na terenie pola, na którym będzie odbywała się HK.
Można będzie to zrobić na terenie Ośrodka Wypoczynku Świątecznego, który jest obok, gdzie obowiązuje cennik tego ośrodka, więcej informacji na www.sulistrowice.eu
Tam również będzie dostępny budynek sanitarny z prysznicami, za korzystanie z którego ośrodek pobiera opłatę 7 zł / osoby / dobę.

DOJAZD – AUTOBUSY Z WROCŁAWIA: http://www.sleza.sobotka.net/index.php?go=40

Pozdrawiamy serdecznie,

Ekipa NTV i Fundacja Alterpedia

Opublikowano Inne | 4 komentarze

WARSZTATY Z AGNIESZKĄ ZIEMBIŃSKĄ I MIROSŁAWEM ŁADOSIEM: TOTALNA BIOLOGIA: DRZEWO GENEALOGICZNE

WARSZTATY Z AGNIESZKĄ ZIEMBIŃSKĄ I MIROSŁAWEM ŁADOSIEM: TOTALNA BIOLOGIA: DRZEWO GENEALOGICZNE, 24-25.02.2018 r. Sobótka. Zapisy tel: 507053125.
Facebook: Gabinet psychologiczny „W drodze”.

Opublikowano Inne | 22 komentarze

„Energia punktu zerowego” – seminarium Andrzeja Sulimy – 24 – 25 luty 2018 rok – Sobótka

W dniach 24 – 25 luty (sobota- niedziela) 2018 w Sobótce – Strzegomiany w „Villa Sobótka”:

Seminarium autorskie Andrzeja Sulimy „Energia punktu zerowego”.

Program

24 luty 2018

Jak powiedział Nikola Tesla, geniusz, który zrodził prąd przemienny, którego wszyscy używamy do zasilania naszych domów, w 1891 roku przed Amerykańskim Instytutem Inżynierów Elektryków: „Wiele pokoleń minie, nasze maszyny będą napędzane przez moc uzyskiwaną w każdym punkcie we wszechświecie… w przestrzeni kosmicznej jest energia… to tylko kwestia czasu, kiedy ludziom uda się przypiąć ich maszynerię do samego koła natury… energia elektryczna jest wszędzie obecna w nieograniczonych ilościach i może napędzać światowe maszyny bez potrzeby używania węgla, ropy czy gazu…”

Wierzymy, że ten czas jest teraz, a źródłem energii jest Energia Punktu Zerowego.

 1. Energia Punktu Zerowego – Zakłamanie w mediach
 2. Energia Punktu Zerowego – w naturze
 3. Energia Punktu Zerowego – w przestrzeni
 4. Energia Punktu Zerowego – w organizmach żywych
 5. Energia Punktu Zerowego – a zdrowie
 6. Energia Punktu Zerowego – a system energo-informacyjny człowieka
 7. Energia Punktu Zerowego – jest nieograniczona, naturalna, jest wszędzie i jest darmowa
 8. Energia Punktu Zerowego – generator energii
 9. Energia Punktu Zerowego – silnik
 10. Energia Punktu Zerowego – elektrownia

25 luty 2018

 1. Pytania odpowiedzi. (Wspólna debata, wymiana poglądów i doświadczeń)

Zaczynamy o godzinie 11.00 w sobotę 24 lutego. Przerwa obiadowa o 14.00. Od 15.00 dalsze zajęcia do godziny 19.00. W niedzielę 25 lutego zaczynamy o 9 rano a kończymy o 17.00.

Informacje organizacyjne: 790469278

Informacje o noclegach

Villa Sobótka
ul. Wrocławska 50
55-050 Strzegomiany
www.villasobotka.pl
tel: +48 713 071 555

Dopisek „Energia Punktu Zerowego”

Zapraszamy!

 

 

 

 

 

Opublikowano Inne | 1 komentarz

Biologizacja Rolnictwa jest OPŁACALNA

KOMUNIKAT
Szanowni Państwo
w imieniu organizatorów
zapraszamy na Konferencję
z cyklu:
„Biologizacja Rolnictwa
jest OPŁACALNA”
Tematyką konferencji są innowacje
finansowe, informatyczne i agrotechniczne dedykowane rolnikom,
którzy chcą wytwarzać
Zdrową Żywność
TANIO i SKUTECZNIE
Wdrażanie i wykorzystanie innowacji dla polepszenia kondycji finansowej każdego gospodarstwa rolnego
oraz
systematycznego eliminowania
chemii syntetycznej
jest niezwykle ważne i służy poprawie konkurencyjności polskiego rolnictwa
Serdecznie Zapraszamy!

MIEJSCE KONFERENCJI
Sobótka Hotel Ślęża
Sobótka, ul Świętego Jakuba 4
DATA 11.02.2018
ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o potwierdzenie uczestnictwa jak najszybciej nie później jednak niż
do 9-go lutego
Udziału w konferencji jest bezpłatny
SEKRETARIAT KONFERENCJI
TEL. +48 71 315 20 72; SMS +48 693 073 666
e-mail: konferencja@probiolife.pl

Opublikowano Inne | 2 komentarze

III Międzynarodowy Dzień Walki z Kontrolą Umysłu

Niezależna telewizja internetowa NTV, kanał MIND WARS PL oraz stowarzyszenie polskich ofiar elektronicznego nękania i gangstalkingu STOPZET zapraszają 8 lutego 2018 roku na obchody III Międzynarodowego Dnia Walki z Kontrolą Umysłu organizowanego po raz kolejny na antenie NTV w rocznicę śmierci dr Rauni Luukanen-Kilde, charyzmatycznej demaskatorski strategii Nowego Porządku Świata.

W tym roku naszymi zagranicznymi gośćmi będą czołowi obrońcy praw człowieka ze Stanów Zjednoczonych walczący z totalną inwigilacją, elektronicznym zniewalaniem całych społeczeństw i zakusami transhumanistów dążących do „ulepszenia” naszego gatunku przy pomocy między innymi sztucznej inteligencji.

Zaprosiliśmy zarówno przedstawicieli organizacji zrzeszających ofiary tajnych eksperymentów z bronią psychotroniczną czy neuronową, jak i weteranów amerykańskich służb specjalnych (NSA, CIA), którzy widząc w jakim kierunku zmierza świat po 11 września 2001, zrezygnowali ze swoich eksponowanych stanowisk i apanaży. Pomimo nacisków i prześladowań stanęli po stronie współobywateli, także tych najciężej poszkodowanych przez system, czyli po stronie ludzkich królików doświadczalnych wykorzystywanych bez ich woli i wiedzy w wojskowych programach bezdotykowych tortur czy kontroli umysłu.

8 lutego wspólnie opowiedzą nam o swoich doświadczeniach oraz o zagrożeniu, jakim dla każdego mieszkańca naszej planety jest możliwość zdalnego sterowania jego centralnym systemem nerwowym. Zapytamy ich także o sposoby powstrzymania tej globalnej opresji generującej skalę cierpienia, jakiej nie wymyślili nawet ludzie pokroju Orwella czy Huxleya.

Na końcu poprosimy o wspólną modlitwę i wizualizację płynącą z naszych serc i umysłów, która siłą miłości unieszkodliwi to złowrogie oprogramowanie zamieniające wolnych ludzi w marionetki.

Serdecznie zapraszamy.

GOŚĆMI PROGRAMU VIA SKYPE BĘDĄ:

Krzysztof Wall – autor kanału Mind Wars PL


Sławomir Wiktor – autor strony ThoughtsNOTmine i autor kanału Mind Wars PL

Ella Free – aktywistka TI, gospodarz radio programu Triumph Over Targeting oraz gospodarz stacji radiowej w programie Whistleblower Nation. Autorka strony: freedomfortargetedindividuals.org.

RamolaD – aktywistka TI, autorka programu Ramola D Reports, dziennikarka, pisarka, oraz członek grupy Techno Crime Fighters Forum, autorka strony: everydayconcerned.net

Derrick Robinson – aktywista TI, prezes stowarzyszenia PACTS International, gospodarz radio programu PACTS International, autor strony: pactsntl.org

Karen Stewart – aktywistka TI, demaskatorka NSA – 28 lat na stanowisku analityka lingwisty, członek grupy Techno Crime Fighters Forum

Willian Binney: whistleblower, były dyrektor techniczny NSA, ponad 30 lat pracy jako kryptolog analityk, w czasie Zimnej Wojny odpowiedzialny za sektor Europy Wschodniej, bohater filmu dokumentalnego „A Good American”

Kirk Wiebe: whistleblower, były pracownik NSA, ponad 26 lat pracy jako starszy analityk

Dr Robert Duncan: whistleblower, były pracownik CIA, DOD (Departamentu Obrony narodowej) i DOJ (Ministerstwa Sprawiedliwości), gdzie pracował nad technologiami „voice of god weapons” (technologia głosów w głowie), największy światowy autorytet w tematyce kontroli umysłu, autor książek „Project Soul Catcher” (Projekt Łapacz Dusz), „How to tame a demon” (Jak poskromić demona) i „Matrix Deciphered” (Matrix rozszyfrowany).

W STUDIO:

Zofia Filipiak – prezes stowarzyszenia STOPZET , Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom, strona: stopzet.org

Ewa Pawela – sygnalistka kontroli umysłu

Janusz Zagórski – właściciel NTV

Transmisja live ze studia NTV w Sobótce

8 lutego 2018 (czwartek) godz: 12:00 – 14:00

Na kanale YouTube niezaleznatelewizja.pl

www.stopzet.org

YouTube: Mind Wars PL

Playlista NTV z filmami o kontroli umysłu (114 filmów): https://www.youtube.com/playlist?list=PLeHAPs-QKbkCa-sc5Wm6rHHXRO1IknjCW

Opublikowano Inne | 3 komentarze