Otwarte Forum Tematyczne – 19.10.2017

We wrześniu 2017 roku w Londynie odbyła się konferencja na temat możliwości ludzkiego umysłu zorganizowana przez Izabelę Trędowicz. Jednym z jej gości był najsłynniejszy polski jasnowidz Krzysztof Jackowski. Jego wystąpienie było wręcz rewelacyjne. Z pasją i wielką szczerością opowiedział o sobie i darze jasnowidzenia jakim obdarowała go opatrzność.


Nagranie Anny Stec z jej mamą Zofią Stec o jej „Magicznym Ogrodzie”. Zosia od niedawna interesuje się permakulturą, i prowadzi swój ogród wsłuchując się we wskazówki Anastazji.
Wszystkich zainteresowanych naszym wspólnym projektem zapraszamy na skromnego ale słonecznego fanpage’a Zosi pod nazwą „Magiczny ogród”. Pozdrawiamy – Zosia i Ania.


Tadeusz Owsianko w swoim cyklicznym, autorskim programie z nową porcją przesłań, wizji oraz symboli znamionujących transformację naszego wszechświata i nas samych, a ponadto ostra polemika w odpowiedzi na korespondencję od widzów.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 6 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 18.10.2017

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu seminarium Luczisa pt., „NAUKI o MIŁOŚCI”, które odbyło się we Wrocławiu w listopadzie 2016 r. Ta część została poświęcona omówieniu relacji energetycznych na poziomie fizycznym i duchowym dla pary dwóch osób – kobiety i mężczyzny.

Jednocześnie zapraszamy na nowe seminarium pod patronatem NTV z udziałem Luczisa, które odbędzie się w dniach 28-29 października 2017 r. też we Wrocławiu. Temat seminarium to „Uzdrawianie i odmładzanie według starosłowiańskiej sztuki miłości”.
Szczegóły na:
http://niezaleznatelewizja.pl/luczis-seminarium-we-wroclawiu-28-29-x-2017/

Strona Luczisa: http://www.loveoflife.pl/


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 6 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 17.10.2017

W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia.
Oto zapis wideo jego obszernej wypowiedzi na temat zagrożeń wynikających z masowych szczepień ludzi.


W jakimś sensie to bezprecedensowe zdarzenie – robocza narada liderów różnych niezależnych środowisk. Robert Wagner, obok takich między innymi osób jak: Jadwiga Łopata, Julian Rose, Edyta Jaroszewska, Janusz Zagórski stworzyli zespół techniczny zwołujący taką naradą w dniu 28 i 29 października 2017 we Wrocławiu. Udział mogą wziąć w niej różni animatorzy działań niezależnych, którzy są zapraszani lub po zgłoszeniu się są rekomendowani przez członków zespołu technicznego.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , | 16 komentarzy

Luczis – Nauczyciel z Syberii – Szczegółowy program zajęć we Wrocławiu 28.X.2017

Luczis

Szczegółowy program zajęć

Jedną z fundamentalnych zasad starosłowiańskiej wiedzy duchowej jest założenie, że świat energii rządzi światem materii, a wszystkie problemy i konflikty w świecie materialnym w takich obszarach jak zdrowie, finanse czy relacje partnerskie mają swoje praprzyczyny w świecie duchowym i świecie energii.

Dlatego jakiekolwiek próby poprawy swojego zdrowia czy sytuacji materialnej wyłącznie na poziomie świata materii, bez uwzględnienia zasad rządzących światem energii nigdy nie przyniosą trwałych efektów, a my będziemy doświadczać niekończącego się „efektu jojo”.

Najpotężniejszą energią dostępną człowiekowi jest energia życia zwana też energią seksualną. Dzięki tej energii człowiek jest w stanie żyć w pełnym zdrowiu i witalności zdecydowanie powyżej 100 lat nie tylko zachowując zdrowie fizyczne, ale także, a może przede wszystkim, rozwijając wyższe ciała energetyczne, mentalne i duchowe, wzrastając pięknie jako wielowymiarowa istota.

Współczesny świat, potrzebujący bardziej biorobotów niż wolnych, rozkwitających istot ludzkich robi wszystko, aby ludzie nie wykorzystywali swojego potencjału energetycznego na własne potrzeby, a masowo tracili ją zasilając nieświadomie poszczególne elementy Matrixa.

Seminarium składać się będzie z części teoretycznej, na której Luczis szczegółowo omówi zasady pracy z energią seksualną, wskaże główne obszary i sytuacje w których jest ona nam „wykradana” każdego dnia oraz wytłumaczy, jak chronić się przed tym i przekierować swoją energię na rozwój siebie i swoich najbliższych jednocześnie nie popadając w konflikt z Matrixem. Najważniejsze zagadnienia poruszane w części teoretycznej:

 • Co to jest seks nr 1 i seks nr 2?

 • Zachowanie, przekierowanie, transformacja, sublimacja – cztery kroki pracy z energią dla przywrócenia zdrowia i zachowania witalności do późnej starości

 • Jak wszczepiane są nam programy kontroli i kto na tym korzysta

 • Jak odzyskać energię życiową, tworzyć nową i wykorzystać do realizacji celów, dla zdrowia, urody, rozwoju duchowego oraz oczyszczania i tworzenia pozytywnej karmy

 • Cztery fazy relacji: głód, nasycenie, przesycenie i odrzucenie

 • Jak nie przekraczać fazy nasycenia i dlaczego jest to takie ważne

 • Co to jest Kundalini i co Ją blokuje przed normalną aktywnością

 • Dlaczego nie działają afirmacje lub realizują się całkowicie przeciwstawnie

 • Dlaczego celibat nie jest skutecznym narzędziem rozwoju duchowego

 • Jak pracować z energią seksualną samodzielnie, a jak w parze

 • Monogamia i poligamia w kontekście starosłowiańskiej wiedzy o miłości

Najważniejszą częścią seminarium będzie część praktyczna, w trakcie której uczestnicy pod okiem Luczisa nauczą się wykonywać wszystkie najważniejsze ćwiczenia dla zachowania i wewnętrznej transformacji energii życiowej na własne potrzeby. Techniki te w większości są niezwykle proste, nie wymagają wielkiego zaangażowania czasu i można je wykonywać w trakcie normalnych codziennych aktywności. W programie:

 • Techniki pracy z energią dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku (także po menopauzie)

 • Najważniejsze techniki oczyszczające ciało fizyczne i ciała energetyczne

 • Fundamenty Tao Miłości: Orbita Mikrokosmosu, oddech jąder i oddech jajników, Wielki Ciąg, praca z punktami energetycznymi w ciele

 • Techniki pracy z energią seksualną na poziomie fizycznym, energetycznym, mentalnym i duchowym

 • Niezawodne sposoby na oziębłość, impotencję i przedwczesny wytrysk

Informacje: www.loveoflife.pl

 Zgłoszenia: fundacjariad@gmail.com

Wpłaty do 26.X.2017  na konto Fundacji RIAD
Bank PBS Kędzierzyn-Koźle: 23 8882 1032 2001 0027 1934 0002

Inwestycja: 550 zł.


Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Skomentuj

Otwarte Forum Tematyczne – 16.10.2017

Oto zapis wystąpień i dyskusji jaka odbyły się 7.X.2017 w Warszawie na spotkaniu w Narodowym Instytucie Studiów Strategicznych. To ważna debata środowisk niezależnych na temat co dalej?


W czwartej audycji w ramach prozdrowotnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach zostały omówione aspekty duchowego zdrowia człowieka, na które na ogół są pomijane w konwencjonalnych terapiach czy tzw. medycynie akademickiej. W swojej wypowiedzi Aliaksandr Haretski duży nacisk położył na Duszę, kwestię modlitwy i autosugestii w terapii, a także poruszył oddziaływanie egzorcyzmów na najbliższą rodzinę osób poddawanych tym rytuałom.


Dyktowanie świętego stygmatyka Ojca Pio. Dary od Boga są zawsze świadome i nie mają nic wspólnego z „wchodzeniem w ciało”, co jest opętaniem i siłami zła. Ojciec Pio dyktuje o swoim życiu i chce pomagać, każdemu, kto poprosi o pomoc!


Bezpośrednia relacja z Puszczy Białowieskiej. Joanna aktywistka z Obozu dla Puszczy broniącego lasu przed nielegalnym wyrębem władz.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 59 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 13.10.2017

Komunikacja mentalna i uczuciowa z przyrodą to wspaniałe doświadczenie jakie ludzkość posiada od tysięcy lat. Od kiedy jednak naszą kulturę zdominował scjentystyczny światopogląd a duchowość ortodoksja kościelna „rozmowy” z tym światem zeszły na margines. Mamy jednak czas renesansu dawnych wartości. Weronika Dąbrowska pięknie mówi o interakcjach z drzewami a nawet prowadzi tego typu warsztaty. Info: izabelatredowicz@gmail.com oraz 078 378 320 63.


Ewa Pawela o broni elektromagnetycznej w kontekście wykrycia, że dyplomaci amerykańscy na Kubie są poddawani działaniu jakiejś dziwnej broni elektromagnetycznej lub infradźwiękowej w wyniku czego doświadczali objawów krwawienia z nosa, nudności, zawrotów głowy oraz silnych bólów głowy. Inne symptomy to łagodne uszkodzenia mózgu, utrata słuchu czy utrata pamięci. Wg Waszyngtonu, co najmniej 21 dyplomatów służących w komunistycznej Hawanie stało się ofiarą tajnej broni.

Przydatne linki:
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/technotroniczne_ataki_na,p395100735

http://pe.org.pl/articles/2015/3/22.pdf

https://www.ciop.pl/CIOPPortalWAR/appmanager/ciop/pl?_nfpb=true&_pageLabel=P15600349351347547316936&magazineEditionId=316


Niezwykły człowiek – profesor Stanisław Wiąckowski – będzie 14.X.2017 roku w Kazimierzu Dolnym na spotkaniu z publicznością. Mówi o tym Tadeusz Strzępek w rozmowie z Januszem Zagórskim.


Suwerenny pieniądz – w dniu 11.X 2017 roku odbyło się spotkanie na ten temat w Narodowym Instytucie Studiów Strategicznych w Warszawie. Oto głos w dyskusji Piotra Jankowskiego.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 181 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 12.10.2017

Robert A Gajdziński przedstawia dyktowanie hiszpańskiego poety – FEDERICO GARCII LORCI, zamordowanego w wieku 38 lat w czasie wojny domowej w Hiszpanii. Przejmujące, osobiste wyładowanie emocjonalne ducha, któremu nagle i bez powodu urwano fizyczne życie w młodym wieku.


W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji.
Jedną z nich był wspólny występ Grażyny i Ryszarda Klein czyli córki i ojca, którzy połączyli w jedną całość dwa tematy, wzajemnie się uzupełniające poprzez wytworzenie wspaniałej atmosfery dźwiękowej przez grę Grażynę na monochordzie i jej ciepłe wokalizy. Do tego minikoncert pt. „Tęsknota serca”, w którym poszczególne utwory przeplatały się wystąpieniem Ryszarda o bliźniaczych duszach.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 17 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 10.10.2017

Suwerenny pieniądz, suwerenna Polska – jak się integrować – to główne tematy narady w NISS. jaka odbyła się 8 października w Warszawie. Otwarcie narady – Przewodniczący Rady NISS – Wojciech Dobrzyński.


Audycja o odwadze, o tym dlaczego warto być zaangażowanym, mieć cel w życiu i tym, iż życie nie wymaga poświęceń.


W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji.
Leszek Żądło – polski psychotronik, autor poradników rozwoju duchowego oraz książek z dziedziny psychotroniki, Huny i ezoteryki – swój wykład poświęcił omówieniu działania czakramów (centrów energetycznych) w ciele człowieka.


Janusz Zagórski rozmawia z Justyną Sochą ze Stowarzyszenia STOP NOP o sądowej rozprawie przeciwko Justynie oraz rządowych planach wprowadzenia masowych, obowiązkowych szczepień dotyczących wszystkich obywateli (również dorosłych). Te rządowe działania jasno wpisują się w plan depopulacji ludności tym bardziej, że obejmują szczepionki, które w innych krajach są wycofane lub dobrowolne.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 144 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 9.10.2017

Dyskusja panelowa jaka odbyła się 13 maja we Wrocławiu pod tytułem „100- lecie Objawień Fatimskich” z udziałem Igora Witkowskiego, Janusza Zagórskiego, Artura Mickiewicza, Sławomira Szerera. Dyskutanci próbują odpowiedzieć na pytanie –
Fatima – co dalej?


Iluż nas przy leczeniu kanałowym zębów miało aplikowane amalgamaty zawierające rtęć ? Jak to było niebezpieczne dla zdrowia? O swoim doświadczeniu w tym względzie opowiada Mariusz z Niemiec.


Druga część rozmowy przeprowadzonej z Adamem Anczykowskim przez Janusza Zagórskiego w Warszawie we wrześniu 2017 roku. Najbardziej rozpoznawalny temat związany z Adamem to zgłębiane natury Wszechświata. Jesienią tego rozpoczyna się jego nowy cykl zajęć we Wrocławiu pod znanym tytułem Kosmiczne Transmutacje.


Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na Powitaniu Jesieni 2017 r., w którym podzielił się m.in. refleksjami ze swojej podróży do Rosji, do Kraju Ałtajskiego.


Trzecia audycja w ramach prozdrowotnego projektu Aliaksandra Haretskiego uruchomionego w Akademii Medycyny Regeneracyjnej w Świebodzicach została poświęcona problemom związanymi z kośćmi i stawami.


W dniach 11 – 12 listopada br. w Ośrodku Wypoczynkowym Anpol Stare Olesno odbędzie się ogólnopolskie zgromadzenie ludzi dobrej woli – Dzień Niepodległości w Anpolu pt.: „Twoje jutro zaczyna się dziś”. W wydarzeniu zapowiedzieli swój udział znani naukowcy, terapeuci i artyści. Wszelkie informacje i szczegóły:
https://www.facebook.com/events/317904292017510/?acontext=%7B%22ref%22%3A%2222%22%2C%22feed_story_type%22%3A%2222%22%2C%22action_history%22%3A%22null%22%7D&pnref=story


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 4 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 6.10.2017

W czasie pobytu ekipy NTV w Opolu Lubelskim w maju 2017 roku na II Zlocie Rozwiązań Nie z tej Ziemi Janusz Zagórski zaprosił do wypowiedzi przed kamerą Stanisława Olszewskiego. Z wielką głębią i spokojem nasz gość mówi o doświadczaniu życia i zdrowiu człowieka.


Niniejszym rozpoczynamy cykl pod tytułem „Archiwalne audycje NTV„, który obejmie kilkaset wybranych audycji z lat 2012 do 2016. Będą one edytowane więc ich pierwotna wersja pozostaje w tym samym miejscu jak do tej pory. Wychodzimy z założenia, że przy ogromie informacji w necie większość naszych widzów nie ma czasu by szukać na naszym archiwum jakiś ciekawych audycji sprzed lat. Tym cyklem robimy to my. Oczywiście wiele z tych audycji nie będzie czasami miało najlepszej jakości. Jednak ich wartość merytoryczna i historyczna warte są tego by je przypomnieć naszym widzom. Zapraszamy.


W dniach 23 – 24 września 2017 r. w ośrodku ANPOL w Starym Oleśnie odbył się I Zlot Zwolenników Czakramu Wawelskiego. Oprócz tematyki związanej bezpośrednio z Czakramem Wawelskim można było wysłuchać wielu innych prelekcji. Pierwszą na otwarcie Zlotu wygłosił Antoni Przechrzta, uzdrowiciel, nauczyciel duchowego uzdrawiania i postrzegania pozazmysłowego oraz psychoterapeuta.
Członek i licencjonowany nauczycielem NFSH The Healing Trust – największej federacji duchowych uzdrowicieli w Wielkiej Brytanii i na świecie. Prowadzi Instytut Realizacji Siebie, jest prezesem Polskiego Stowarzyszenia Duchowych Uzdrowicieli PSDU.


Ewa Pawela wraca w swoim autorskim programie do problemu tzw. nachodźców, których tak naprawdę nikt nie chce u siebie w kraju. Ponieważ propaganda nie za bardzo poskutkowała więc proponuje się podawanie chemii (oksytocyna – hormon szczęścia i miłości). To akurat eksperyment w Niemczech. Natomiast Dania stawia na programy psychologiczne i tam ruszył projekt pt. „Przytul terrorystę”…
Więcej szczegółów w audycji, a poniżej źródłowe linki:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dania-rozpoczyna-program-przytul-terroryste/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/badanie_sugeruje,p933133601

https://warszawskagazeta.pl/polityka/item/5143-niemcy-chca-kontrolowac-umysly-niebezpieczne-testy-nowej-chemicznej-metody-panowania-nad-ludzkim-z

http://stopzet.org/2017/07/06/apel-uczestnikow-szczytu-g20-2017-hamburgu/


W czasie konferencji „Szczepienia XXI wieku” zorganizowanej w dniu 26 sierpnia 2017 w Warszawie przez Lenę Huppert wystąpił między innymi z 1,5 godzinnym znakomitym wykładem Jerzy Zięba. Oto zapis wideo.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , | 81 komentarzy