Otwarte Forum Tematyczne – 2.09.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Katarzyną Budzik o problemach stwarzanych przez państwo, którym to poświęcona została konferencja Poszkodowanych przedsiębiorców przez organy RP.


Kuba Miernik, dziennikarz obywatelski, udowadnia nam, że życie w UK jest tańsze niż w Polsce. Z przytoczonego zestawienia faktycznie wygląda, że w przeliczeniu wszystko jest u nas droższe i gorszego gatunku. Niestety, trudni nie oprzeć się wrażeniu, że Polak i tak kupi każdy chłam to po co się wysilać. I coś w tym jest bo w popularnej sieci hipermarketów w UK towar jest znacznie lepszej jakości.


Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim z Fundacji Lex Nostra.


Prezentujemy I odcinek cyklu poświęcony refleksologii stóp z udziałem Wandy Budzanowskiej-Bratko (eksperta refleksologii terapeutycznej z 25-letnim stażem pracy na stopach). Wybrane osoby (spośród uczestników tegorocznych wczasów zorganizowanych przez NTV) poddało się serii trzech zabiegów refleksologii na stopach. W tym odcinku o swoimi spostrzeżeniami i wrażeniami dzielą się Ela i Maria.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 11 komentarzy

Kurs Refleksologii Terapeutycznej

Fundacja „Dobre Wibracje”
we współpracy z Polskim Instytutem Refleksologii

z a p r a s z a

na podstawowy kurs I stopnia REFLEKSOLOGII TERAPEUTYCZNEJ
dla potrzeb własnych, rodziny i zawodu

„Przez pracę na stopach szukasz dobrego zdrowia”

28 – 29 LISTOPADA 2015 (sobota – niedziela)

 

ZAJĘCIA POPROWADZI

Wanda Budzanowska-Bratko – ekspert refleksologii terapeutycznej
z 25 letnim doświadczeniem pracy na stopach

Poznasz, czym jest praca refleksologii na stopach dla dobrego zdrowia, jak współpracują ze sobą wszystkie organy, gruczoły i części ciała człowieka poprzez chodzenie kciuka i palców po stopach.

Dwa razy wykonasz pełny zabieg z zachowaniem niezbędnych technik pracy dla współpracy wszystkich układów ciała człowieka w poszukiwaniu dobrego zdrowia, zrozumiesz jak pracuje ciało człowieka w tej pracy, poznasz jak szybko będziesz likwidować bóle, usprawniać pracę krwiobiegu, wyciszać pracę układu nerwowego, pobudzać do pracy układ obronny – układ spontanicznego uzdrawiania każdego z nas, doprowadzać ciało, umysł i ducha do balansu biologicznego.

Wstępnie zapoznasz się jak czytać mowę stóp dla poszukiwania zdrowia.

Po dwu dniach praktyki gotowy jesteś do wykonywania zabiegów na stopach rodziny i najbliższych i znajomych.

Każdy uczestnik w ramach kursu otrzymuje:

  • 3 podręczniki do nauki zawodu
  • dysk audio zabiegu I stopnia
  • mapa stóp
  • skrypt dla notatek pracy w zawodzie

Na zajęcia należy przynieść ze sobą małą poduszkę (jasiek), duży ręcznik, wygodne ubranie, dodatkową parę czystych skarpetek, obciąć krótko paznokcie rąk i nóg. Posiłek we własnym zakresie. Proszę uprzejmie o umycie włosów-głowy przed zajęciami.

Informacje i zapisy

Patronat medialny: NTV – niezależna telewizja.pl (ntv1.pl)

Miejsce: Wrocław, ul. Łaciarska 28 (Dom Ekonomisty, wejście od ul. Nożowniczej)

Zajęcia: sobota 10.00 –   17.00, niedziela 8.00 – 15.00

Organizator: Fundacja „Dobre Wibracje”, współpraca – Wojciech Drewniak i Janusz Zagórski

Zapisy: info@otn.com.pl , tel.: 501 402 936.
Koszt zajęć: 800.00 zł. Celem rezerwacji miejsca na zajęciach prosimy o dokonanie wpłaty zaliczkowej (nie podlega zwrotowi ) w kwocie 150,00 zł do 13 listopada 2015 na konto:

Fundacja „Dobre Wibracje”
67 2490 0005 0000 4600 9873 7266

 wraz z dopiskiem: refleksologia”. Proszę podać przy przelewie adres e-mail i telefon. Różnicę dopłacamy na miejscu.

 Zapraszamy

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | 1 komentarz

Otwarte Forum Tematyczne – 1.09.2015

Przemysław Cuske i Stowarzyszenie STOP NOP. Pełna informacja i wolność wyboru. Jak nie dać się przymusowi szczepień. Zapis wystąpienia na 4 Konwencie Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku w sierpniu 2015 r.


Kolejne spotkanie z dr Krzysztofem Michalikiem, w którym  rozmowa dotyczy sztucznego życia. W epoce wszechogarniającej nas informatyki, systemów komputerowych czy sztucznej inteligencji ten temat wydaje się być bardzo na czasie.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | 4 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 31.08.2015

19 kwietnia 2015 r. obyło się Forum Zdrowia NTV, w którym udział wzięła Bożena Przyjemska. Było to właściwie seminarium pod hasłem „Dlaczego chorujemy? Jak temu zapobiec?”. Udostępniony tu materiał to V (ostatnia) część zapisu z tego interesującego spotkania.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , | 18 komentarzy

II Zlot Sympatyków NTV

Międzynarodowy
II Zlot Sympatyków NTV

(XIV Zlot Wolnych Ludzi)
pod hasłem „Nowa Polska”
(oraz spotkania regionalne)

 

18 października (niedziela) 2015 rok
10.00 – 21.00
Wrocław

Sala Audytoryjna Wrocławskiego Centrum Kongresowego
ul. Wystawowa (obok Hali Stulecia, dawniej Hali Ludowej)

Organizatorzy: Janusz Zagórski i Fundacja Dobre Wibracje
Patronat medialny: NTV i „Czwarty Wymiar”

Jesteśmy uczestnikami wielkich zmian zarówno w Polsce i na całej naszej planecie. Obecna cywilizacja pogrąża się w coraz większym chaosie. Wielu z nas dostrzega ten kryzys i szuka jego przyczyn. Budzi się świadomość w jak głębokie patologie popadł ten system. Ludzie wyczuwają potrzebę jakiegoś wielkiego zwrotu.

Dlaczego jest tak źle ? Diagnoza tego co jest to pierwsza część wiedzy dzięki której możemy na nowo ułożyć sobie świat. Druga dotyczy wizji, programu i metod budowania rzeczywistości pełnej harmonii, pokoju, współpracy, sprawiedliwości i radości. Nie można dać sobie wmówić, iż to tylko fantazje i pozbawione szans życzenia.

W każdym kraju coraz więcej świadomych ludzi debatuje nad nowym paradygmatem życia radykalnie odmiennym od dotychczasowego, budowanego w oparciu o stare dogmaty nauki i religii.

W Polsce także od lat trwa ten proces. Jednym z jego głównych nurtów to Projekt NTV, czyli internetowa stacja telewizyjna kreująca między innymi nieformalny ruch społeczny o nazwie Ruch Wolnych Ludzi. Swoistym protoplastą tych działań było powstałe na początku lat 90 – tych ubiegło stulecia Forum Nowej Cywilizacji. Pod jego auspicjami powstał unikatowy jak na tamte czasy projekt medialny „Wylatowo – on line”, pierwszy w polskim środowisku alternatywnym program live w internecie.

Wolni Ludzie mają od kilkunastu lat swoje zloty na Masywie Ślęży. Tam zostały ogłoszone też pierwsze nasze dokumenty takie jak: Deklaracja Ślężańska 2007 czy Proklamacja 2009 ukazujące filozoficzno – duchowe fundamenty tego ruchu.

Hasło „NTV” i „Wolni Ludzie” oznacza dzisiaj powstawanie wielkiej rodziny mądrych, wolnych i odważnych ludzi gotowych zmieniać na lepsze siebie, Polskę i świat.

Jesteśmy w naszym kraju w szczególnym momencie. Zbliżają się wybory parlamentarne – jedno z ostatnich narzędzi jakie posiadamy jako obywatele i Naród by w tym kraju choć trochę decydować o sobie. Nasze środowisko nie wystawia kandydatów w tych wyborach, ale będzie w nich bardzo aktywne. Otoczenie nie jest jeszcze przygotowane na przyjęcie tak radykalnych zmian jakie my proponujemy i nasi kandydaci mieliby małe szanse na sukces. Potrzebujemy także więcej czasu na integrację tego gigantycznego potencjału intelektualno – energetycznego jakim dysponujemy, wypracowanie consensusu co do konkretnego kształtu przyszłego ustroju ekonomiczno-społecznego, jego duchowych fundamentów oraz sposobów i metod dochodzenia do tego celu.

W czasie kampanii wyborczej jak rzadko kiedy uwaga obywateli koncentruje się na sprawach publicznych. Dlatego aktywność w czasie jej trwania (mimo, że bez własnej listy wyborczej) daje niepowtarzalną okazję do zaprezentowania naszej niezwykłej wizji nowej rzeczywistości szerszym kręgom społecznym. Całą tą dwumiesięczną akcję nazywamy:

NOWA POLSKA

Jej finał, czyli 18.X. 2015 rokuII Zlot Sympatyków NTV (Pierwszy odbył się w 2012 roku) poprzedzony jest regionalnymi spotkaniami sympatyków NTV na których omawiać będziemy wybrane aspekty naszej wizji. Szczegóły tych spotkań w największych miastach Polski podawać będziemy na bieżąco między innymi w NTV.


W ramach przygotowań do II Zlotu

Regionalne spotkania Sympatyków NTV:

8.IX (wtorek) 2015
godziny 17.00 – 21.00

Bydgoszcz

Sala konferencyjna
KAMIENICA 12
ul. Poznańska 12


9.IX (środa) 2015
godziny 17.00 – 21.00

Białystok

Sala konferencyjna
Hotelu Turkus, ul Jana Pawła II nr 53

 Dalsze terminy spotkań regionalnych wkrótce
Na spotkania regionalne wstęp wolny!


Jak wziąć udział w niezwykłym przewidzianym na 1000 osób
II Zlocie Sympatyków NTV
18 października we Wrocławiu ?

W TYM WYPADKU NALEŻY nabyć karnet uczestnictwa przelewając do 15 października kwotę 100 zł na konto Fundacji Dobre Wibracje:

Alior Bank
nr.: 67 2490 0005 0000 4600 9873 7266
dopisek: II Zlot NTV

 W danych do przelewu proszę o podanie e-mail lub numeru telefonu.

W miarę wolnych miejsc bilety będę sprzedawane w dniu i miejscu imprezy w cenie 120 zł

 Program realizowany będzie równolegle w dwóch salach:

Audytoryjnej na ok 1000 osób i Konferencyjnej na 200 osób.

Szczegóły Programu wkrótce:

info: Janusz Zagórski, ntv1.pl

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | 3 komentarzy

Apel do ludzi całego świata – Krystyna Maciąg

Kochani – w związku z Powitaniem Jesieni, czasem, gdy zamyka się Brama Starego Czasu, a otwierają Wrota Nowego Czasu… – gdy na szczycie Ślęży będziemy przekazywać w medytacji energię dla Matki Ziemi – zgłaszają się ludzie z różnych stron świata, by razem z nami, połączyć się w tym pięknym przekazie. Zamieszczam Apel do Ludzi Świata, którzy zechcą dołączyć do naszej medytacji na swoich kontynentach. Apel jest w dwóch językach – polskim i angielskim. Proszę – udostępniajcie go dalej…


Masyw_Ślęży_header_pl

Od wielu lat, wiosną i jesienią spotykamy się w Polsce na magicznej górze Ślęży, zwanej Śląskim Olimpem, by połączyć się w medytacyjnym kręgu i przesłać energię miłości oraz pokoju dla Matki Ziemi.

Ponieważ jest to niezwykły czas przełomu i przebudzenia, kiedy to wchodzimy w wymiar energii Nowego Czasu, chcemy połączyć się w tej wyjątkowej medytacji z ludźmi wszystkich kontynentów.

W dniu 26 września 2015 r., o godz. 11:30 polskiego czasu (GMT + 2), na szczycie góry Ślęży (współrzędne: 50 51 55 N, 16 42 32 E), przy dźwiękach bębnów, stojąc w magicznym kręgu, połączymy nasze dłonie i rozpoczniemy medytację, w której przekażemy Matce Ziemi naszą energię miłości i pokoju.

Zachęcam i zapraszam ludzi z całego świata do włączenia się w tę przepiękną inicjatywę. Obejmijmy swoimi dłońmi całą kulę ziemską, w jednym czasie! Medytujcie wspólnie z nami tam, gdzie będziecie, każdy w swoim kraju.

Niech Matka Ziemia poczuje puls naszych połączonych serc. Niech zasili tą energią miłości i pokoju swoje wnętrze, by odnowiło się oblicze Ziemi…, tej Ziemi.

Przesłaniem tej medytacji jest także rozwój świadomości ludzi, w celu stworzenia warunków do życia w nowej energii i pięknym, przepojonym miłością oraz pokojem świecie.

Zapraszam serdecznie,

Krystyna Maciąg, organizator
email: kamawroc@wp.pl

Patronem medialnym imprezy jest Niezależna Telewizja NTV:

Całość medytacji będzie nagrywana, emitowana w NTV i zamieszczana na You Tube. Pozwoli to odczuć ten piękny przekaz tym, którzy nie będą mogli w tym czasie być z nami.

Poprzednią medytację na szczycie Ślęży z Powitania Wiosny 2015 można obejrzeć pod linkiem:

https://www.youtube.com/watch?v=YbLbpz5ehik

Prosimy również o sygnał od Was, że chcecie połączyć się z nami w ten przekaz dla Matki Ziemi. Wpiszcie się proszę w poniższym formularzu. Wszystkie wpisy zostaną opublikowane, aby każdy z nas mógł zobaczyć, w jak wielkiej medytacyjnej grupie się spotkamy.

Formularz:
www.transformacja.net.pl/#participate


Mount_Sleza_header_en

 

It is for many years, that we meet in Poland twice a year in spring and autumn, on top of the magical Mount Ślęża, called the Silesian Olympus, to create a meditative circle and send the energy of love and peace to Mother Earth.

Through this special meditation we would like to connect people of all continents, for it is a remarkable breakthrough and awakening time, as we enter the dimension of the New Era energy.

On September 26, 2015, at. 11.30 of polish time (GMT + 2) on the top of the Mount Ślęża (50 51 55 N, 16 42 32 E), Poland, with the sounds of drums, standing in the magic circle, we are going to hold hands and meditate to pass our energy of love and peace to Mother Earth.

I would like to inspire and invite people all over the world to join us in this beautiful initiative. Let us embrace in one moment the entire globe with our arms! Meditate with us staying where you are, in your own country.

Let Mother Earth feel the pulse of our connected hearts. Let her fill up with this energy of love and peace her inner world to reshape the face of the Earth …, this Earth.

Another message of this meditation is to develop human consciousness in order to create proper conditions for life in the new energy and beautiful world, imbued with love and peace.

Welcoming you with love,

Krystyna Maciag, initiative organiser
e-mail: kamawroc@wp.pl

Media patronage of the event by Independent Television NTV

The meditation will be recorded, broadcast on NTV and published on You Tube. This will allow those who are not able to be with us at this moment to feel the beautiful message.

The previous meditation, that was held on the top of Mount Sleza during the Spring Welcome 2015 event can be viewed at the following link:

https://www.youtube.com/watch?v=YbLbpz5ehik

We ask you also to pass your intention to connect with us in this special day, by submitting the form below. All the submissions will be published, so that everybody could see how grate is the meditative group we are going to meet in.

The form you will find posted on the following web site:
www.transformacja.net.pl/#participate

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | 22 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 28.08.2015

Rozmowa z Peterem Mooringiem i Beatą Zalewską, którzy organizują drugą EUROPEJSKA KONFERENCJA NA TEMAT SKRYTEGO NĘKANIA OSÓB CYWILNYCH. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 października 2015 r. w Berlinie.
Więcej na https://www.covertharassmentconference.com/


Jerzy Zięba ponownie mówi o patologii polskiego systemu lecznictwa podając konkretne przykłady złego stanowienia przepisów czy promowania i wprowadzania wręcz szkodliwych produktów dla naszego zdrowia.


Janusz Zagórski rozmawia z Maciejem Lisowskim, dyrektorem Fundacji Lex Nostra. Fundacja działa na rzecz ochrony przedsiębiorców pokrzywdzonych przez aparat państwowy oraz organy i instytucje publiczne.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 5 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 27.08.2015

Kolejne spotkanie na antenie NTV z Jerzym Ziębą, autorem bestsellerowej książki – „Ukryte Terapie”.


Tadeusz owsianko dzieli się swoja wiedzą u duchowej naturze wszechświata. W dzisiejszym spotkaniu, jak zwykle, omówienie korespondencji oraz nowa symbolika wokół której zbudowana jest narracja odcinka.


Janusz podaje trochę więcej szczegółów  o programie II Zlotu Sympatyków NTV.

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 112 komentarzy

Stop NWO – 26.08.2015

Zapis wystąpienia Janusza Zagórskiego na 4 Konwencie Wiedzy Alternatywnej, w Gdańsku, w sierpniu 2015 r.


W studio NTV dr hab. Michael Abdalla (UAM w Poznaniu) i rozmowa prowadzona przez Janusza Zagórskiego. Niespotykana rzeczą u naszego gościa jest bardzo dobra znajomość języka aramejskiego, która umożliwiła mu zapoznanie się z wieloma historycznymi tekstami i przekazami w oryginale.

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , | 18 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 25.08.2015

Szósta rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Problemy ogólnej teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-boków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym:
http://orcid.org/0000-0002-50007-360X/


Z prelekcji wygłoszonej na „5 Wczasach z UFO’ w 2015 r. przez Jerzego Naglika dowiadujemy się jak odkryto biofotony, czym one w istocie są oraz jaką zdrowotną rolę pełnią w naszym życiu.


Bożena Przyjemska opowiada trochę o sobie, o swoich wydanych pozycjach książkowych, a także o wpływie odżywiania na nasze zdrowie. Rozmowa jest wprowadzeniem w tematykę, która będzie poruszana na wrocławskim seminarium pani Bożeny w dniu 11 listopada 2015 r.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 36 komentarzy