Otwarte Forum Tematyczne – 21.07.2017

Prelekcja wygłoszona przez prof. Macieja Adamskiego na Powitaniu Wiosny 2017 r.


Zapis wykładu dr n. med. Doroty Waśko-Czopnik wygłoszony na Seminarium Borelioza w Krośnie w maju 2017 r.
Był to I wykład II sesji.
Więcej na www.seminariumborelioza.pl


Wykład pt. „Fitoterapia zespołu poboreliozowego” wygłoszony przez mgr farm. Przemysława Figurę na Seminarium Borelioza w Krośnie w maju 2017 r. Był to II wykład na II sesji.

Więcej na www.seminariumborelioza.pl


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 30 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2017

Mimo problemów osobistych, których doświadcza Robert, to optymistycznie patrzy w przyszłość. W pierwszej części programu dziękuje wszystkim tym osobom, które zareagowały na jego poprzednią audycję proponując pomoc. A w dalszej części przepowiednie dla Polski w dyktowaniach Ossowieckiego i Mieszka I.


Wystąpienie Toma Justyniarskiego, wielkiego obrońcy i miłośnika zwierząt (tych dużych i małych), na XV Harmonii Kosmosu.


Marcin Antoniak w swojej autorskiej audycji porusza bardzo ważną kwestię pomocy osobom chorym, w tym szczególnie samotnym, które w Polsce skazane są przez istniejący system opieki na odbijanie się od ściany niemocy. Niestety, nie mając własnych środków finansowych niewiele można zrobić, o czym jako osoba niepełnosprawna Marcin najlepiej wie.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , | 15 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 19.07.2017

W krótkiej wypowiedzi Lena Huppert z Fundacji QLT zaprasza na konferencje „Szczepienia XXI wieku, która odbędzie się 26 sierpnia 2017 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gość m.in. Maria Dorota Czajkowska-Majewska, Justyna Socha, Jerzy Zięba, Jerzy Jaśkowski oraz Hubert Czerniak.
Celem organizatorów jest, by Konferencja „SZCZEPIENIA XXI WIEKU” zakończyła się obwieszczeniem „DEKLARACJI WARSZAWSKIEJ – Karty wolności wyboru w przyjmowaniu tzw. szczepień ochronnych” przedstawiającej wolę świadomych swoich praw Polek i Polaków w odniesieniu do szczepień. Zostanie ona rozesłana do wszystkich organów państwowych w Polsce i najważniejszych instytucji na świecie.

Linki:
Fundacja QLT
http://fundacja-qlt.pl/

Deklaracja Warszawska
http://fundacja-qlt.pl/?deklaracja-warszawska-karta-wolnosci-wyboru-w-p%2C180


Janusz Zagórski rozmawia z Moniką Morawską, która przedstawia swoją historię mogącą posłużyć za scenariusz jakiegoś filmu.


Prelekcja Tadeusza Strzępka zarejestrowana podczas XV Harmonii Kosmosu. Tytułowa słowiańszczyzna jest tylko pretekstem do głębszych rozważań…


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 76 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 18.07.2017

„Woda-plazma-nanowoda” to panel dyskusyjny na XV Harmonii Kosmosu, w którym udział wzięli: Adam Anczykowski, Zdzisław Oszczęda, Adam Dyszy i dr Marek Mokwiński.


Zapis prelekcji Alexa Polańskiego wygłoszonej na XV Harmonii Kosmosu.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 71 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 17.07.2017

Jadwiga Naira od lat mieszka w Niemczech, ale Polska to jej matecznik. Przed kilku miesiącami odwiedziła Masyw Ślęży i podzieliła się w rozmowie z Januszem Zagórskim swoimi doświadczeniami w sferze duchowej. Poczujcie wspaniała aurę jaka wytwarza w czasie tego spotkania. Jadzia prowadzi swoje autorskie medytacje i warsztaty. Więcej na jej stronie: www.tyiwszechświat.pl


Wystąpienie Aliny Kummer na Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017.
Więcej informacji na str. www.uzdrawiajacewibracje.pl


Na XV Harmonii Kosmosu wystąpił Hawajczyk – dr Maka’ala Yates.

Dr. Maka’ala Yates, jest Kanaka Maoli (rdzennym Hawajczykiem) specjalizującym się w hawajskiej medycynie. Od ponad 30 lat praktykuje i naucza hawajskich koncepcji leczenia. Jest założycielem Indigenous Botanicals oraz Mana Lomi®.

Maka’ala pomaga doświadczonym przez los wrócić do normalnego życia i równowagi emocjonalnej, ale także w codziennych relacjach rodzinnych, towarzyskich i osobistych. Celem tej metody jest usuwanie traum, które blokują rozwój, wpływają na utratę czy pogorszenie zdrowia, zmiana zakorzenionych wzorców myślowych, przekładających się na jakość życia, odbudowanie równowagi oraz odczuwanie spokoju.


Zapis wykładu Mariusza Piotrowskiego wygłoszonego na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.


10 maja w Krośnie odbyło się „Seminarium Borelioza – problemy diagnostyczne i terapeutyczne”. Po zakończeniu I sesji wystąpień zaproszonych mówców odbyła się dyskusja.
Więcej na stronie: http://www.seminariumborelioza.pl/


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , | 18 komentarzy

POWITANIE JESIENI 2017

POWITANIE  JESIENI

29 września  – 01 października 2017 r.

 Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

Wszystkie nasze spotkania cykliczne, trwają od wielu lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji. Te imprezy wpisały się już w stały, cykliczny harmonogram naszych spotkań – 2 razy do roku. Zarówno sam profil działania NTV, jak i cel tych spotkań  są nacechowane rozwojem świadomości ludzi i chęcią stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie. Nasze spotkania  służą przebudzeniu i tworzeniu harmonii w naszym otoczeniu oraz kreowaniu zmiany świadomości życia dla nas wszystkich.

Wśród wykładowców – spotkacie wiele znajomych już postaci, ale także i wiele nowych osób,  będą koncerty, warsztaty, medytacje… będzie jak zwykle  cudownie! Spotykamy się w Sobótce – u samego podnóża magicznej góry  Ślęży. Na szczycie Ślęzy odbędzie się tradycyjnie już  medytacja w kręgu, przy dźwiękach bębna i gongów. Medytacja ta dedykowana jest dla całej Matki Ziemi – z prośbą o pokój, miłość i pojednanie.

Dla nas mamy zarezerwowane 2 hotele („Sobotel” i „Villa Sobótka”) oraz  wynegocjowane  dobre warunki i znaczne zniżki za pobyt w tych hotelach. Mamy  też zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy).

Warunkiem negocjacji cenowych było przyjęcie przez  organizatora rezerwacji miejsc w tych 2 hotelach. Zatem utworzyłam już specjalnie do tego celu konto i rezerwacja w tych  hotelach  będzie się odbywała tylko przeze mnie. Proszę – nie rezerwujcie zatem noclegów na własną rękę. Przed dokonaniem wpłat, proszę o kontakt ze mną (tel. 602 596 451, e-mail: kamawroc@wp.pl), by ustalić, czy są  jeszcze wolne miejsca, otrzymać nr konta wpłat oraz uzgodnić warunki (ile osób, z kim łączyć, od kiedy pobyt itp.).

Zapraszam do rezerwowania już miejsc. Ilość miejsc w tych 2 hotelach jest ograniczona. Zatem istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat. Ja przyjmuję rezerwację w tych dwóch hotelach, które zabukowałam tylko dla nas, na czas naszej imprezy. Pozostałe osoby, które nie zdążą zrobić rezerwacji, będą we własnym zakresie zobligowane do poszukania sobie noclegów.

Aby zniwelować trudności, związane z organizacją całości imprezy, a przede wszystkim – rezerwacją miejsc hotelowych (na bazie poprzednich doświadczeń)€proszę, by przyjąć do wiadomości, że będzie istniała możliwość rezygnacji  z uczestnictwa do 2 tygodni przed imprezą. Po tym czasie proszę o dokonywanie zamian we własnym zakresie i rozliczanie między sobą  wpłat za pobyt na Powitaniu Jesieni.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. Program imprezy zostanie przekazany w terminie późniejszym.

Z miłością i pozdrowieniami

Krystyna Maciąg
Organizator Powitania Jesieni 2017

Tel. 602 596 451
e-mail: kamawroc@wp.pl

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Skomentuj

Otwarte Forum Tematyczne – 14.07.2017

Ewa Pawela przypomina ostatnie ostatnie działania podjęte w stowarzyszeniu STOPZET, a mianowicie list do prezydenta USA – Donalda Trumpa oraz apel do uczestników szczytu G20. Ponadto w programie o broniach laserowych i elektromagnetycznych, które stały się priorytetem Ministerstwa Obrony Narodowej (MON) oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR).

Linki:
STOPZET http://stopzet.org/

NCBR http://www.ncbr.gov.pl/

Do wywiadu z prof. M. Chorowskim:
http://www.defence24.pl/546018,prof-chorowski-bron-elektromagnetyczna-priorytetem-ncbr-wywiad

WAT i broń energii skierowanej:
http://www.ioe.wat.edu.pl/aktualnosci3/bron-skierowanej-energii-podsumowanie-wynikow-programu-strategicznego/

Liga Świata i Broń neuro-elektro-magnetyczna:
https://ligaswiatowa.wordpress.com/2015/01/17/bron-neuro-elektro-magnetyczna-czestotliwosci-wykorzystywane-manipulowania-zachowaniem-kontrola-umyslu/


Wystąpienie Jarosław Dobruckiego zarejestrowane podczas Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 roku.


Wystąpienie Irminy Mrozowicz-Szmidt zarejestrowane podczas Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 roku.


Lek. med. Krzysztof Błecha z Centrum Ziołolecznictwa Ojca Grzegorza Sroki wygłosił wykład pt.: „Nadrozpoznawalność boreliozy w ocenie lekarza praktyka” na seminarium poświęconym boreliozie, które miało miejsce w Krośnie w maju 2017 r.
Był to 6 wykład na I sesji.
Więcej na: www.seminariumboreliozy.pl


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , | 21 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 13.07.2017

Żywiołowe i porywające słuchaczy wystąpienie Wiedźmy Anji na XV Harmonii Kosmosu.


Krótkie wystąpienie osteopaty i naturoterapeuty – Aleksandra Nazymko na Harmonii Kosmosu.

Osteopatia jest nadzieją dla pacjentów, których komfort życia i dobre samopoczucie zaburza uciążliwy ból oraz którym nie jest w stanie pomóc tradycyjna medycyna, także z powodu trudności w postawieniu diagnozy. Np ból kręgosłupa może być przyczyną i skutkiem problemu w zupełnie innej części organizmu.
Leczenie ma na celu odzyskanie prawidłowej ruchomości tkanek, przywrócenie normalnego stanu czynnościowego, powodując uwolnienie systemu od dysfunkcji i bólu.


Kasia i Thomas przywieźli z sobą na Harmonię Kosmosu wielki bęben – Motherdrum. Co rano przy dźwiękach tego potężnego instrumentu serwowali uczestnikom zlotu pobudkę. Prezentowany materiał zawiera zapis z takiego poranka…


Tadeusz Owsianko w swoim cyklicznym programie „Moja Wiedza o Wszechświecie” przedstawia interpretację nowych wizji i symboli zwiastujących transformację duchowego wszechświata oraz nową erę miłości, o czym szczegółowo w audycji.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 62 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 12.07.2017

Tresura Matrixa czyli Andrzej Krystaszek i Oleg Pawliszcze, którzy z dużym poczuciem humoru dali występ na jubileuszowej XV Harmonii Kosmosu.


Prelekcja Janusza Grabowskiego wygłoszona na Powitaniu Wiosny w Sobótce 2017 r.


Prelekcja Małgorzaty Wołukanis wygłoszona na XV Harmonii Kosmosu.


Krótka rozmowa tuż po zakończeniu XV Harmonii Kosmosu, która Janusz Zagórski przeprowadził z Iwoną prowadzącą z ramienia NTV nasz firmowy fanpage na fecebooku.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , | 5 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 11.07.2017

Zapis prelekcji Dariusza Liszewskiego wygłoszonej na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.
Radionika to nazwa zapomnianej technologii medycznej rozwiniętej w czasach nowożytnych na przełomie XIX i XX wieku. Opiera się na założeniu, że każdego człowieka otacza pole energetyczne, które wytwarza jego organizm. Jakiekolwiek zakłócenia tego pola są dowodem choroby. Gdy sieje usunie, pacjent odzyskuje zdrowie fizyczne i psychiczne.


Czwarta i ostatnia część rozważań Pawła Góralskiego o Ciemnej Materii.
Więcej na http://pomylki-einsteina-i-nie-tylko.pl/


Wystąpienie Jadwigi Kalinowskiej na XV Harmonii Kosmosu.

Kudzu Vine Pueraria Lobata jest rośliną jadalną, występującą w Ameryce i Azji. Korzeń tej rośliny posiada dużą zawartość skrobi bogatej w związki zwane izoflawonoidami. Stosuje się go w diecie oraz przy wspomaganiu wielu dolegliwości. Zawarte w Korzeniu jadalnej rośliny Kudzu, pueraria lobata, izoflawony: pueraryna, daidzyna i daidzeina, wpływają na funkcję trawienia i na fizjologię stresu. Wspomagają redukcję napięcia nerwowego i zmęczenia. Łagodzą chęć sięgania po używki, jak alkohol i nikotyna. Korzeń Kudzu ma odczyn zasadowy, wspomaga trawienie, oczyszcza organizm, reguluje apetyt. Nie zawiera glutenu ani laktozy.

Mimo tak wielu pożytecznych właściwości tej rośliny w Polsce (ale też i na świecie) nikt nie jest zainteresowany wprowadzeniem tego specyfiku do szerszego obiegu. Jego działanie w aspekcie powodowania niechęci sięgania po używki jest nie do przecenienia i tu by był duży przełom w terapii AA i antynarkotykowej jednak trafia się na mur obojętności i niezrozumienia począwszy od urzędników państwowych. To tak, jakby celowo komuś zależało na utrzymaniu obecnego stanu rzeczy…


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | Możliwość komentowania Otwarte Forum Tematyczne – 11.07.2017 została wyłączona