Nauka i technologia nowej ery – 26.08.2014

Janusz Zagórski w rozmowie z Tomaszem Święszkiem, Tomaszem Grubą i Łukaszem Szuścickim o zakończonym 2 Konwencie Wiedzy Alternatywnej, który odbył się w Gdańsku w dniach 16 – 17 sierpnia 2014 r.

Rozmowa z mgr. Markiem Walendą o mikrokinezyterapii, którą Janusz zagórski przeprowadził podczas 2 Konwentu Wiedzy Alternatywnej w Gdańsku.

Mikrokinezyterapia działa na zasadzie pamięci komórkowej, czyli zdolności organizmu do zapamiętywania doznanych urazów (np. wypadki komunikacyjne, szok, trauma po śmierci bliskiej osoby) w pamięci komórek ciała. Jak wiadomo, ciało ludzkie ma zdolność adaptacji do środowiska i w przypadku urazów (fizycznych, emocjonalnych, toksycznych i in.) mobilizuje swoje siły lecznicze. W przypadku, gdy bodziec szkodliwy jest silniejszy niż siły obronne organizmu, pojawia się choroba. Zadanie mikrokinezyterapii polega na zlokalizowaniu powstałych blokad (tzw. blizn pourazowych) w różnych mięśniach, tkankach lub narządach. Wykonuje się to poprzez delikatną stymulację (mikropalpację) na odpowiednim obszarze skóry. Korekty powstałych zaburzeń dokonuje się na odpowiednich obszarach skóry lub/i mięśni. Usunięcie blokady przyczynia się do polepszenia stanu zdrowia. Nie ma znaczenia, jak dawno temu nastąpił uraz ani to, czy pacjent pamięta go świadomie.

Przemysław Piwko o wodzie wie chyba wszystko. W programie omawia znaczenie wody w aspekcie naszego zdrowia.

Janusz Zagórski rozmawia z Joanna Niczyporuk organizatorką Warsztatów Smakuj Życie o programie tej imprezy.

Janusz Zagórski o szczegółach seminarium S. Swerdlowa we Wrocławiu.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 7 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 25.08.2014

Janusz Zagórski i najnowsze info o wizycie Stewarta Swerdlowa we Wrocławiu.

Jarosław Kasprzak w rozmowie z Przemysławem Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP o składzie szczepionek.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , | 2 komentarzy

UFO? Oni już tu są! – 22.08.2014

Może nie do końca w temacie UFO niemniej jednak Dionizy Pietroń dzieli się kilkoma swoimi obserwacjami i przemyśleniami na temat życia i zman, które się w nim dokonują a ponadto o m.in. wpływem skażeń elektromagnetycznych na tzw. miejsca mocy. Również podał kilka informacji o wyjeździe do Bośni.

Prezentowany tu materiał to wypowiedź Witka (uczestnika wczasów z ufo) na stałe mieszkającego w Hamburgu. Witek opowiada i prezentuje materiały o mało znanych u nas dwóch niezwykłych historiach  z tamtych stron…

Część druga programu, w której Ewa Wierzbicka przedstawia alternatywną historię ludzkości w oparciu o książkę Chrisa Thomasa – „The Human Soul (Universal Soul)”.

Opublikowano 5. Pt: UFO? Oni już tu są!, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , | 115 komentarzy

Oblicza Duchowości – 21.08.2014

Prelekcja wygłoszona w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Iwona Gawlicka jest twórcą metody holistycznego, wielopoziomowego oczyszczania człowieka. Metoda ta zajmuje się diagnostyką i oczyszczaniem ciał subtelnych z wszelkiego typu kodów, podpięć, pasożytów i wampiryzmu, co powoduje przywrócenie człowiek do stanu równowagi zarówno na poziomie psychicznym, jak i fizycznym. Wyleczenia chorób fizycznych są częstym efektem takiego oczyszczania na poziomach subtelnych.

http://drogadowolnosci.net/

Zapis prelekcji Krystyny Maciąg wygłoszonej na XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Trzecie spotkanie z Moniką Kwik. W tym odcinku tematem przewodnim jest tantra.

Alex Berdowicz romawia z Madlen Namro – łódzką pisarką, autorką powieści SF „Komandosi”, „Tropiciele” oraz „Selekcjonerzy”, opowiadań z cyklu „Czarna Perła”, zbioru bajek „Zaczarowany Świat” oraz baśni „Zimowe Opowieści”, Rainbow Stories”(wyd. W. Brytania), „Storie per Bambini” (wyd. Włochy) oraz „All of my favorite stories” (wyd.USA).

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , | 103 komentarzy

Stop NWO – 20.08.2014

Prelekcja wygłoszona przez Ewę Palwelę w ramach „4 Wczasów  z NTV i UFO” będąca w istocie kontynuacją trzech poprzednich odcinków emitowanych na kanale NTV.

Prelekcja wygłoszona przez Martina McKey’a w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r., w której omówił ideę wolnego oprogramowania oraz zwrócił uwagę na ruchy wolnościowe w aspekcie wybierania rozwiazań opartych na otwartych projektach jako metodę „walki” z systemem”.

 

 

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 27 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 19.08.2014

Zapis wystąpienia Przemysława Cuske z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia STOP NOP, które miało miejsce na „2 Konwencie Wiedzy Alternatywnej” w dniach 16 – 17 sierpnia 2014 r. Główne zagadnienia to przypomnienie stanu prawnego w aspekcie przymusu szczepień w Polsce, jak również najnowsze informacje na temat rozprzestrzeniającego się obecnie wirusa ebola.

Zapis prelekcji Dionizego Pietronia wygłoszonej na „4 Wczasach NTV i UFO”. Głównym wątkiem wystąpienia jest wpływ fal elektromagnetycznych na zdrowie.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 44 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 18.08.2014

Zapis z wystąpienia Włodzimierza H. Zylbertala na XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Robert Wagner – rolnik od lat prowadzący gospodarstwo ekologiczne i jego prelekcja w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Prelekcja dr Mieczysława Cenina wygłoszona w ramach XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

 

 

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 14 komentarzy

Oblicza Duchowości – 14.08.2014

Zapis spotkania Tadeusza Owsianki z uczestnikami 4 Wczasów z UFO.

Janusz Zagórski rozmawia z Marcinem Michalikiem na temat jego doświadczeń i wiedzy uzyskanej w wyniku OOBE czyli doświadczania wyjścia z ciała.

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , | 220 komentarzy

Stop nowemu porządkowi świata – 13.08.2014

Z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego rozmawiamy o możliwości wprowadzenia systemu monetarnego opartego na złocie. W programie Trader analizuje większość zastrzeżeń, jak np.: niewystarczającą ilość złota w stosunku do pieniądza będącego w obiegu. Również zostało zarysowanych kilka scenariuszy, jak taka zmiana mogłaby wyglądać…

Trzecie spotkanie z Ewą Pawela i jej historia eksperymentów kontroli umysłu, której została poddana jej rodzina i ona sama.

 

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 32 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 12.08.2014

Zapis prelekcji Renaty Kapelińskiej na XII Harmonii Kosmosu 2014 r.

Tadeusz Mroziński w programie zajmuje m.in. się omówieniem ruchów Ziemi, w tym jej ruchu precesyjnego i odnosi się do jego wpływu na tzw. globalne ocieplenie.

W pierwszej części Andre Rezos przedstawia swoją historię pracy, która doprowadziła go do zainteresowania się emisją dwutlenku węgla.

 

 

 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 26 komentarzy