Alternews – 6.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | Skomentuj

Nauka i technologia nowej ery – 5.05.2015

Dziesiąta rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Kulisy teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-booków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym http://orcid.org/0000-0002-5007-306X


Janusz Zagórski rozmawia z Tomaszem Nauwerkiem o słowiańskich złych bożkach, bóstwach czyli demonach.

Kontakt do pana Tomasza: tomaszn.pro@gmail.com
Więcej na stronach:
http://www.chck.pl
http://www.facebook.com/P.O.Kulturoznawcy


19 kwietnia 2015 r. obyło się Forum Zdrowia NTV, w którym udział wzięła Bożena Przyjemska. Było to właściwie seminarium pod hasłem „Dlaczego chorujemy? Jak temu zapobiec?”. Udostępniony tu materiał to I część zapisu z tego interesującego spotkania.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 3 komentarzy

Alternews – 5.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 28 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 4.05.2015

Z rolnikiem ekologicznym, prowadzącym duże ekologiczne gospodarstwo rozmawia Janusz Zagórski. Omówiono wiele problemów z jakimi boryka się rolnictwo, nie tylko ekologiczne, w Polsce, stan prawny i nowe regulacje, oraz skalę protestów rolniczych w Warszawie.


Tym razem Michel Rachel, gości w programie specjalistów w zakresie hipnozy i relaksacji: Andrzeja Kaczorowskiego i Jarosława Filipka. Tematem spotkania jest praca z podświadomością, czyli metody doskonalenia umysłu.

Aby otrzymać płytkę, należy wysłać mail na adres: michel.rachel@wp.pl
Pierwsze pięć osób, otrzyma maila zwrotnego.

Więcej informacji na temat kursów i wykładowców na stronie:  http://www.kaczorowski.info
oraz
http://www.kaczorowski.tv/product/show/14/pl-plyty-audio-synchronizacja-polkul-mozgowych

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 3 komentarzy

Alternews – 4.05.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 21 komentarzy

Oblicza Duchowości – 30.04.2015

W studio NTV gościmy Irenę Konefał i Grzegorza Sawickiego, którzy w rozmowie z Januszem Zagórskim dzielą się swoimi spostrzeżeniami z uczestnictwa w seminariach Ramaathisa-Mama, jak również dogłębnego  przestudiowania wydanych przez niego pozycji książkowych.


Janusz Zagórski rozmawia z Anną Burakowska wydawca i tłumaczką książek Ramaathisa-Mama w Polsce.


Tadeusz Owsianko z nowa porcją wiedzy duchowej o aktualnych przemianach duchowych we wszechświecie i tu na Ziemi.


„Zapis umierania. Refleksje lekarza o śmierci i umieraniu” – to książka, której autorem jest dzisiejszy gość programu Studio Czasu i Przestrzeni – Prof. dr hab. n. med. Stanisław GŁUSZEK, polski chirurg, wykładowca.
Program prowadzi Michel Rachel

https://books.google.pl/books?id=4TcBqAAACAAJ&dq=zapis+umierania&hl=pl&sa=X&ei=7aRCVfWEGYKrU9-ygcgC&ved=0CB8Q6AEwAA


 

Janusz Zagórski rozmawia z ambasadorem i tłumaczem książek George’a Paschalidisa – Nikolasem Lazaridisem.

George Paschalidis jest greckim badaczem i dokonał jedynego w swoim rodzaju, we współczesnej historii ludzkości odkrycia: Modelu Trzech Typów Osobowości i trzech różnych funkcji naszego mózgu, które są odpowiednikiem tychże trzech typów. Model ten odnosi się do funkcjonowania ludzkiego mózgu i ciała. Zgodnie z tym Modelem, wszystkich ludzi można sklasyfikować i zaliczyć tylko do jednego z trzech typów, charakteryzujących się wspólnymi cechami biologicznej budowy i osobowości: typ A, B i C.

Swoją wiedzę George Paschalidis przekazuje poprzez swoich dwanaście książek, które stały się bestsellerami w Grecji. Trzy pierwsze książki są już przetłumaczone i są w sprzedaży w USA w języku angielskimi i w Niemczech w języku niemieckim. Już wkrótce książki będą dostępne we Francji, we Włoszech, Rosji i w Polsce.


Janusz Zagórski w rozmowie poprzez skype z Ryszardem Wiercińskim, znanym już widzom NTV ze swoich zmagań ze stwardnieniem rozsianym. Tym razem pan Ryszard jednak opowiada nam o swoim mistycznym doświadczeniu.

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 178 komentarzy

Alternews – 30.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 125 komentarzy

Stop NWO – 29.04.2015

Reportaż z protestu poszkodowanych przez kredyty frankowe, który się odbył 25 kwietnia w Warszawie pod hasłem „Stop bankowemu bezprawiu”. Materiał przygotował Artur Dobrowolski z NTV Warszawa.


Mojmir Babáček był honorowym gościem konferencji „Stop Mind Control”, która odbyła się we Wrocławiu w dniu 29 marca 2015 r. Wygłosił referat zatytułowany „System nerwowy człowieka a promieniowanie elektromagnetyczne”.

Mojmir Babáček jest niezależnym dziennikarzem i działaczem obywatelskim (założyciel Międzynarodowego Ruchu na rzecz zakazu manipulacji ludzkiego układu nerwowego środki techniczne). Ukończył studia na Wydziale Sztuk Pięknych Uniwersytetu Karola, na kierunku filozofii i ekonomii politycznej. W 1978 roku podpisał Kartę 77. W 1981 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie pracował m.in. jako programista komputerowy.


Janusz Zagórski rozmawia z reżyserem, pisarzem i filozofem – Bogusławem Jasińskim. Motywem przewodnim rozmowy bardziej o charakterze filozoficznym jest przejaw totalitaryzmu we współczesnej cywilizacji.


Bill Warner – autor książki „Szariat dla niemuzułmanów”, wygłosi prelekcję 30 kwietnia 2015 r. we Wrocławiu.

Islam to nie tylko religia. To również system polityczny, posiadający własny zestaw praw zwany szariatem. Fundamenty prawne szariatu są całkowicie odmienne od naszych i odrzucają podstawowe prawa człowieka. Prawo szariatu w wielu przypadkach ma bezpośredni wpływ na niemuzułmanów i budzi uzasadnione obawy. Muzułmanie coraz częściej wysuwają zadania o wprowadzanie szariatu. Co oznacza prawo szariatu dla obywateli krajów niemuzułmańskich? Jakie mogą być dalekosiężne konsekwencje umożliwienia muzułmanom stosowania równoległego systemu prawnego, zamieniającego nasze prawa prawami szariatu?

Na to unikatowe spotkanie z Billem Warnerem zaprasza – Beata Sokolnicka.

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , | 6 komentarzy

Alternews – 29.04.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 43 komentarzy

Nauka i technologia nowej ery – 28.04.2015

Janusz Zagórski rozmawia z dr Krzysztofem Michalikiem o sieciach neuronowych, ich zasadach działania i uczenia się.


Kolejne spotkanie z panem Marcinem Łobejko, doktorantem Uniwersytetu Ślaskiego w Katowicach, z którym rozmawiał Janusz Zagórski. Główny nurt rozmowy odbiegł od tytułowego tematu, ale za to poruszona szereg uzupełniających kwestii.


Janusz Zagórski rozmawia z panią Lilianą Elmborg, autorką książki „Skuteczne terapie oczyszczające”, która dość gruntownie przebadała dostępne na rynku konstrukcje zapperów dochodząc do zaskakujących wniosków, potwierdzonych przez Laboratorium Diagnostyki Mikrobiologicznej Szpitala Klinicznego  w Lublinie.


PAZ czyli Polska Akademia Zdrowia, a w studio Prezes Zarządu Marek Wawrzeńczyk oraz wiceprezes Jerzy Hanus. Rozmowa, która poprowadził Janusz Zagórski, dotyczyła celów i działalności PAZu.

Opublikowano 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 116 komentarzy