Otwarte Forum Tematyczne – 31.07.2015

Druga rozmowa Janusza Zagórskiego z Grzegorzem Sławickim o cywilizacjach pozaziemskich, w której poruszono m.in. kwestię Federacji Galaktycznej.


Zapis prelekcji, która miała miejsce na „4 Wczasach UFO” w 2014 r. Pani Krystyna dzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie stosowania i prowadzenia głodówek. Jej wykład trudno przecenić bowiem rożne rodzaje głodówek „przerobiła” na sobie.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 6 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 30.07.2015

Janusz Zagórski rozmawia z Robertem z Londynu prowadzącym NTNS (Najmniejsza Telewizja Na Świecie) o organizowanym Polskim Sympozjum Ufologicznym w Londynie. Robert zdradza trochę szczegółów programowych tej imprezy, w której NTV też będzie miała swój udział…


Janusz Zagórski snuje wizje „Polski Marzeń” czyli  programu „Nowa Polska”. Ma to być swoista konsolidacja ludzi czujących i myślących w podobny sposób i działanie na rzecz zmiany i przemiany naszego kraju.


Jak zwykle, Tadeusz Owsianko raczy nas porcją świeżej wiedzy duchowej o wszechświecie, bieżących przemianach oraz nowych symbolach i ich wymowie. Nie zabrakło także odpowiedzi na korespondencję. A najciekawsze na samym początku – co z tym tytułowym Polonezem… Popatrzcie i posłuchajcie głodni strawy duchowej 😉

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 48 komentarzy

Stop NWO – 29.07.2015

Druga część rozmowy Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Kękusiem o jego heroicznej walce z polskim wymiarem sprawiedliwości, pałowaniu się z sądami (ponoć niezawisłymi) i udowadnianiu, że nie jest wielbłądem czyli o tym, że jest poczytalny i zdrowy na umyśle choć system szykuje dla niego psychuszkę (oddział zamknięty bez klamek).


Rozmowa z Traderem21 z Niezależnego Portalu Finansowego. W programie Trader21 omawia kwestię systemu w którym istnieje tylko pieniądz elektroniczny. Niestety poza pozorną wygodą jest to element finalnego zniewolenia ludzi z czego większość absolutnie nie chce czy nie potrafi zdać sobie sprawy. Na koniec rozmowy Trader21 omawia sytuację w Grecji dla której odsunięto wyrok w czasie o kilka tygodni czy miesięcy.

Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , | 13 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 28.07.2015

Nietypowe spotkanie z Jerzym Ziębą, bowiem zaprosił on do programu specjalnego gościa – Tomasza Nadolskiego. Rozmowa dotyczy fundamentalnych spraw dla nas Polaków, a mianowicie zdrowia i egzystencji w aspekcie zachowania zdrowia jak i leczenia Polaków w Polsce. A nasz młody gość jest tu żywym przykładem nakładających się patologii w polskim systemie leczenia.


Zapis dyskusji panelowej na XIII Harmonii Kosmosu z udziałem:
lek. med. Jan Pokrywka
lek. med. Daniela Ostrowska
lek. med. Irmina Mrozowicz-Szmidt
Maciej Jamróz (farmaceuta)
Lena Huppert (Fundacja QLT))
Janusz Nawolski (farmaceuta)

Panel poprowadził Janusz Zagórski.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 66 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 27.07.2015

Janusz Zagórski rozmawia z farmaceutą Januszem Nawolskim o wspomaganiu leczenia chorób nowotworowych. Okazuje się, że kluczem może być  nawet określona dieta…

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , | 6 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 24.07.2015

Prośba Dominiki Dominiak o rzadką krew AB rh+ dla jej babci. Którą można oddać w szpitalu MSWiA w Warszawie dla Barbary Rusek w dni powszednie od 7:30 – 13:00.
Dodatkowo prośba o wsparcie medytacją w intencji zdrowia dla babci w godzinach 22:00 – 22:15.


Janusz Zagórski rozmawia ze Zbigniewem Kękusiem, który od wielu lat toczy heroiczną walkę z polskim wymiarem „sprawiedliwości” i sądownictwem. Jego historia żywo przypomina słynną powieść Franza Kafki „Proces”.


Zapis wystąpienia dr hab. Zdzisława Ilskiego na XIII Harmonii Kosmosu o Jednomandatowych Okręgach Wyborczych. Prelekcja pod koniec zamieniła się w dyskusję, która dzielnie moderował Janusz Zagórski.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 131 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 23.07.2015

Apel Dominiki Dominiak o krew AB rh+ dla jej babci – Barbary Rusek, która przebywa w szpitalu MSWiA przy ul. Wołowskiej w Warszawie.  Można oddać zamiennie krew każdej grupy w punkcie krwiodawstwa szpitala MSWiA w Warszawie” w dni powszednie od rana do 13:00

W nagranej wypowiedzi chodzi oczywiście o 1 jednostkę krwi (450 ml), a nie jak błędnie powiedziano  1 ml.


W studio NTV gościmy Elisabeth i Andrzeja Nikodemowiczów. W rozmowie, która poprowadził Janusz Zagórski poznajemy ich historię miłości….


Zapis wystąpienia Marka Tarana z Harmonii Kosmosu 2015, które miało miejsce na tzw. drugiej scenie w namiocie. Jest to rozszerzenie i uzupełnienie wykładu ze sceny głównej.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 47 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 22.07.2015

Jerzy Zięba o fundacji „Polacy dla Polaków”, o unikatowej w sumie inicjatywie dzięki której będzie możliwe zadbanie o zdrowie Polaków, chorych dzieci i dorosłych – wszystkich Polaków.
http://www.polacydlapolakow.pl/


Przekrojowa rozmowa, w której poruszono różne wątki od ezoteryki po psychologię. Rozmówcą Janusza Zagórskiego jest dr Krzysztof Kolecki więc też i nie mogło zabraknąć kwestii związanych z enteogenami.

Krzysztof Kolecki ma odwagę być nieortodoksyjny. Nie wierzy, że nauka – zwłaszcza psychologia – ma odpowiedzi na wszystkie pytania. Nie ufa naukowcom, którzy ograniczają się do empiryki: badań medycznych, testów psychologicznych, matematycznej i statystycznej analizy danych. Nie wierzy, że zjawiska naukowe – tym bardziej umysł ludzki – da się sprowadzić do funkcji biologicznych i procesów chemicznych. Drażni go arogancja ludzi, którzy na wszystko mają „naukową” odpowiedź. A gdy nie potrafią znaleźć odpowiedzi – wyśmiewają i wręcz wykluczają ze swego grona tych, którzy proponują niekonwencjonalną interpretację.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , | 107 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 21.07.2015

Piata rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Problemy ogólnej teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-boków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostepne w bazie ORCID pod adresem internetowym http://orcid.org/0000-0002-5007-306X


Kolejne spotkanie z Adamem Anczykowskim, gościem XIII Harmonii Kosmosu, będące rozwinięciem napoczętego tematu ze sceny głównej. Jest to I część nagrania prelekcji z namiotu – jednocześnie przepraszamy za nie najlepszą jakość dźwięku.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 57 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 20.07.2015

Katarzyna Świstelnicka i Piotr Kaliński z Instytutu Świadomości Kwantowej i prelekcja o metodzie dwupunktowej wygłoszona na XIII Harmonii Kosmosu.

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , | 1 komentarz