Oblicza Duchowości – 17.08.2017

Marcin Antoniak w swoim cyklicznym programie tym razem rozważa aspekt małżeństwa bardziej jako związku dwóch dusz niż seksualnej pary, choć kwestia seksu jest też bardzo istotna.


Prelekcja Luczisa, którą wygłosił na XV Harmonii Kosmosu poświęcona była starosłowiańskim rytuałom miłości, zachowania zdrowia i długowieczności. Luczis z humorem poruszał trudne tematy związane z seksem i wzajemnymi relacjami dwóch płci w tym zakresie.


 

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 2 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 16.08.2017

Druga część kontrowersyjnego wystąpienia Johna Moore podczas konferencji „From illusion to reality” jaka odbyła się w Pradze 22 lipca 2017. Kontrowersje budzi, przede wszystkim, twierdzenie Johna Moora o rychłym nadejściu Nibiru w pobliże Słońca i następnie jej przejścia w pasie asteroid pomiędzy Marsem a Jowiszem, co może spowodować niewyobrażalne katastrofy na Ziemi. Liczymy na docenienie pracy Marii, która tłumaczyła to wystąpienie nie mając zapewnionej kabiny dla tłumaczy.


W kolejnej audycji przybliżającej problematykę kontroli umysłu Ewa Pawela podejmuje temat oddziaływań psychotronicznych na zgromadzone tłumy. Takich działań można było się dopatrzeć w czasie sławetnego Majdanu na Ukrainie, choć nie tylko tam.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 8 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 15.08.2017

Nowy budynek zostaje oddany do użytku pacjentów w Akademii Medycyny Regeneracyjnej Aliaksandra Haretskiego w Świebodzicach. Poprzez tą inwestycję zmienia się podejście do pacjenta i jakość świadczonych usług w zakresie terapii oczyszczania i regeneracji organizmu o czym dokładnie opowiada Aliaksandr Haretski.


Zapis prelekcji Roberta Krakowiaka wygłoszonej na Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.


Jarucha w rozmowie przez skype o swoim nowym projekcie muzycznym. Celem tego projektu jest zebranie pieniędzy na nagranie i wytłoczenie płyty Jaruhy pt.: „Natchnienie Przodków”. Na portalu Polak Potrafi trwa akcja zbiórki środków na ten cel.
https://polakpotrafi.pl/projekt/plyta-jaruhy-natchnienie-przodkow

A w dalszej części audycji o teledysku „Lechistan” i o projekcie budowlano-ekologicznym – domu kopułowym.


Janusz Zagórski rozmawia z Sandrą Fecht i Frances Toews o różnych patologicznych oddziaływaniach na ludzi.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , | 4 komentarze

Otwarte Forum Tematyczne – 14.08.2017

Janusz Zagórski rozmawia z Jadwigą Nairo o różnych aspektach transformacji w czasie wczasów NTV w Tąpadłach w sierpniu 2017.


Krzysztof Czoba przedstawia praktyczne zastosowanie między innymi free-PEMF.


Pierwsza relacja z wyprawy ekipy NTV do Ałtaju w Rosji.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | Skomentuj

Otwarte Forum Tematyczne – 11.08.2017

Gościem Janusza Nawolskiego w studiu NTV jest Marcin Knop organizator „Pikniku Święto Zdrowia”, na który zapraszamy 27 sierpnia 2017 r. do miejscowości Brzeziny. Wśród zaproszonych gości wystąpią m.in.: Jerzy Zięba, dr Hubert Czerniak, dr Andrzej Vogt, dr Jarosław Sachajko, Marta Dul, Robert Wagner i Janusz Nawolski – prowadzący tę rozmowę.
Wstęp wolny, kontakt do organizatora, tel.: 604 794 015.

Dla wszystkich zainteresowanych strona na FB dotycząca imprezy: https://www.facebook.com/bula1979/?notify_field=website&modal=profile_completion

Lokalizacja imprezy mapa: https://www.google.pl/maps/place/Le%C5%9Bny+Dw%C3%B3r/@51.597113,18.2601584,15z/data=!4m13!1m7!3m6!1s0x471a951fa20c40b3:0xd776a6de79d9e639!2sBrzeziny!3b1!8m2!3d51.5854511!4d18.3026319!3m4!1s0x0:0x3a1d5e3a369f2a2a!8m2!3d51.5975743!4d18.2595617


W czasie podróży po Polsce ekipa NTV trafiła do małej miejscowości Chroberz kolo Pińczowa. Okazało się, że w miejscowym Dworku zobaczyć można prawdziwe skarby historii tych ziem.


O swoich dziwnych doświadczeniach z Nieznanym w Masywie Ślęży opowiadają Iwona Yvona oraz Pan Henio (mieszkaniec Tąpadeł). Nagranie zostało zarejestrowane na 7 wczasach z UFO 2017 r. w miejscowości Tąpadła nieopodal Masywu Ślęży.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , | 4 komentarze

Oblicza Duchowości – 10.08.2017

Miłość, sex i wartości… duchowe. Tadeusz Owsianko w swoim cyklicznym programie kontynuuje wątek swojej miłosnej historii, a ponadto odpowiedzi na korespondencję od widzów.


Robert Alexander Gajdziński zgłębia temat „Życia po Życiu” w dyktowaniach ludzi w duchu. W tej kwestii podyktował nawet sam Albert Einstein.


Zapis prelekcji Roberta Kowalskiego wygłoszonej na Harmonii Kosmosu 2017 r.


 

Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 95 komentarzy

Warsztaty free-PEMF

Warsztaty free-PEMF

Twój biorezonans
Pierwszy taki projekt w Polsce.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wielu widzów NTV organizujemy, wspólnie z twórcą projektu biotronika.pl Krzysztofem Czobą oraz z Fundacją RIAD, warsztaty budowy własnych urządzeń free-PEMF do stymulacji pulsującym polem elektromagnetycznym niskiej częstotliwości np. naturalnymi wibracjami Ziemi.

Celem warsztatów jest umożliwienie osobom, które chcą posiadać urządzenia biorezonansowe, a nie mają wystarczającej wiedzy i umiejętności na samodzielne złożenie tych urządzeń po okiem instruktora. Szczegółowe informacje o urządzeniu i wykorzystaniu free-PEMF znajdziesz na stronie: biotronika.pl

Każdy z uczestników samodzielnie złoży własny zestaw free-PEMF na warsztatach, zostanie przeszkolony z jego obsługi.

UWAGA!
Z powodów organizacyjnych zmieniliśmy drugi termin warsztatów free-PEMF z 30 września na 14 października 2017 r.

Warsztaty są jednodniowe, trwające od godziny 9:00 do 17:00 w terminach: 16 września 2017 r.  oraz 14 października 2017 r. Dokładny adres warsztatów podamy po podpisaniu umowy wynajmu sali.

Cena warsztatów wynosi 600 zł od osoby. W cenie uwzględniono koszt elementów składowych urządzenia.

Korzyści z posiadania free-PEMF są nieograniczone. Od profilaktyki zdrowotnej, poprzez działanie antystresowe, relaksacyjne, obniżające ciśnienie i poprawiające cyrkulację krwi, do przeciwbólowego, przeciwobrzękowego, gojąco-regerującego, anty-reumatycznego, przyspieszające leczenie kontuzji, detoksykacyjnego, harmonizującego i wiele innych.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia drogą elektroniczną na adres:

ntvwroclaw@gmail.com

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona do 16 osób, dlatego będzie liczyła się kolejność zgłoszeń. Osoby, które dostaną zwrotnie potwierdzenia zgłoszenia prosimy o wpłacenie zaliczki w wysokości 200 zł na konto:

Fundacja Promocji Aktywnego Trybu Życia RIAD

23 88821032 2001 0027 1934 0002

PBS Kędzierzyn-Koźle

z dopiskiem „Warsztaty free-PEMF w dniu….” (wpisując jeden z podanych terminów ).

Pozostałą część kosztów warsztatów będzie można wpłacić bezpośrednio przed warsztatami.


 

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , | Możliwość komentowania Warsztaty free-PEMF została wyłączona

Otwarte Forum Tematyczne – 27.07.2017

Tadeusz Owsianko kontynuuje egzegezę nowych symboli, wizji oraz swoich stanów miłosnych, a wszystko to w sosie ezoteryczno-duchowym niekoniecznie strawnym dla widzów, co widać po omówionej korespondencji.


Prelekcja wygłoszona przez Grażynę Zygmunt na XV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2017 r.


Tytuł audycji nawiązuje do nowej książki Roberta Gajdzińskiego, którą przygotowuje on do wydania. W tej audycji przedstawia kilka wybranych dyktowań spośród 23, przygotowanych do książki.


O Jodze śmiechu – Alina Kummer dzieli się z nami swoją radosną energią w czasie swojego pobytu w Masywie Ślęży.
Więcej informacji: http://uzdrawiajacewibracje.pl/


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , | 380 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 26.07.2017

Kontrola umysłów i wpływanie na zachowanie mas ludzkich i całych społeczeństw od dawna interesowało władców tego świata. Nie inaczej też było w Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich (ZSRR), a samym zagadnieniem interesował się Lenin, który chciał aby aby rosyjskie masy naśladowały komunistyczny wzorzec reagowania i myślenia. Z tym zwrócił się do Pawłowa, no bo jak u psów można wyrobić bezwarunkowy odruch (zwany odruchem Pawłowa) to czemu nie u ludzi. Do tego zaprzęgnięto radzieckich naukowców, o czym w programie mówi Ewa Pawela.

Linki z audycji:

http://www.newsweek.pl/historia/masowe-transfuzje-krwi–krzyzowanie-czlowieka-z-malpa–telepatia–radzieckie-eksperymenty-na-ludziach,99536,1,1.html

https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/4139-z-piekla-rodem-okultystyczne-korzenie-komunizmu

https://www.youtube.com/watch?v=f5Lyo8AFG78


W trzecim dniu XV Harmonii Kosmosu odbył się panel dyskusyjny przedstawicieli różnych środowisk anty-systemowych pod hasłem „Czy środowiska alternatywne mogą zjednoczyć się w działaniu i wokół czego?”. Dyskusję panelistów poprowadził Janusz Zagórski.


„Nowoczesne, holistyczne podejście do przewlekle chorego człowieka” to tytuł prelekcji wygłoszonej przez lek. med. Irminy Mrozowicz-Szmidt na Powitaniu Wiosny 2017 r.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , | 3 komentarze

Podstawy Ochrony Psychoenergetycznej – Monika Burzyńska

Wykład Moniki Burzyńskiej na Festiwalu Alternatywnym w Krakowie w maju 2017 r.

Poruszane zagadnienia:

1. Podstawy systemu energetycznego człowieka.

2. Postawa psychiczna zapewniająca ochronę psychoenergetyczną.

3. Rodzaje zagrożeń psychoenergetycznych:
• niski astral
• ataki psychoenergetyczne
• podłączenia pasożytnicze
• klątwy, złe oko
• oddziaływania ze strony egregorów

4. Wstęp do diagnostyki dla osób bez uzdolnień supersensorycznych i bioenergoterapeutycznych

5. Rodzaje technik ochrony psychoenergetycznej
• Metody psychotroniczne
• Metody wizualizacyjne
• Wybrane symbole ochronne
• Krótki przegląd naturalnych rytuałów oczyszczających
• Ludowe metody ochrony.

Wykład zakończyła medytacja z symbolem nieskończoności, odcinająca pasożytnicze podłączenia energetyczne.

Monika Burzyńska zajmuje się badaniem ludzkiej świadomości i energetyki. Prowadzi Instytut Arete. Od 20 lat pracuje z medytacją i technikami wizualizacyjnymi. Bada nasze słowiańskie korzenie. Jest wykładowcą w Studium Psychologii Psychotronicznej. Lekarz z wykształcenia (niepracujący w zawodzie). Od wielu lat pracuje na rzecz rozwoju pełnego ludzkiego potencjału. Bada i testuje sposoby, metody i techniki ze wszystkich zakątków Ziemi, i z całego zakresu ludzkiej historii, do których zdoła dotrzeć.
Sprawdza (zazwyczaj najpierw na sobie), które z tych metod mogą otworzyć przed ludźmi drogę do rozwoju i poszerzenia swojej świadomości.


 

Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , | 2 komentarze