Alternews – 12.02.2016

Wydanie Alternewsa przygotował nasz berliński korespondent – Jerzy.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 57 komentarzy

Oblicza Duchowości – 11.02.2016

Studio Czasu i Przestrzeni – gościem programu jest Monika Mastyk, pedagog, z zamiłowania kucharz eksperymentalny. Więcej można zobaczyć na jej stronie internetowej: http://deserybeza.pl/oferta


Dorota Pasalska w kolejnym odcinku cyklicznego programu „Duchowe Oblicza Muzyki” rozmawia z Kamilem Rogińskim o rezonansie, falach, słyszeniu i wydobywaniu dźwięków z instrumentów strunowych na przykładzie m.in. monochordu.


Janusz Zagórski rozmawia z panią Emilią Żurek – somatoterapeutką.


Pierwszy z serii kilku programów, które poświęcimy osobie Lee Carroll’a, amerykańskiego channelera. Jest to związane z jego przyjazdem do Polski na seminarium w maju. NTV objął patronat nad tą imprezą. W programie Janusz Zagórski rozmawia z Januszem Grabowskim, który od dawna zna się z Lee Carroll’em. W tej rozmowie przybliża nam jego postać.
Więcej na stronie: https://kryon.pl/


Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 65 komentarzy

Alternews – 11.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 53 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 10.02.2016

W studio NTV Ewa Pawela i Witold Hake. Rozmowa, która poprowadził Janusz Zagórski dotyczy rządowych dokumentów na temat stosowania i przyjęcia do realizacji tzw. broni nieśmiercionośnych. Szczegółowo omówiono poszczególne projekty m.in. mikrofalowe bronie obezwładniające, laserowe systemy broni nieśmiercionośnych, nanotechnologii i chipów. To co jeszcze nie tak dawno wydawało się domeną SF, teraz praktycznie wchodzi do realizacji w Polsce. Wiele testów i eksperymentów na obywatelach RP odbywa się w naszym kraju, gdyż nie ma tu odpowiednich regulacji prawnych i można bezkarnie prowadzić tego typu działalność na zlecenie ośrodków z UE, USA.


Zapis prelekcji Renaty Kapelińskiej wygłoszonej na Kongresie NTV we Wrocławiu w październiku 2015 r.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 36 komentarzy

Alternews – 10.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 118 komentarzy

Powitanie Wiosny 2016 r.

POWITANIE WIOSNY
08 – 10 kwietnia 2016 r.

Centrum Konferencyjno – Hotelowe SOBOTEL
Sobótka – Masyw Ślęży

 

Wszystkie nasze spotkania cykliczne , trwają od wielu lat, pod patronatem Niezależnej Telewizji (www.niezaleznatelewizja.pl). Zarówno sam profil działania NTV, jak i cel tych spotkań  są nacechowane rozwojem świadomości ludzi i chęcią stworzenia warunków do życia w pięknym, przepojonym uczciwością i miłością świecie.

Dlatego imprezy te są non profit. Taka forma spotkań sprawdziła się przez lata i spowodowała tak ogromny wzrost zainteresowania. Obecnie, na cykliczne imprezy Powitania Wiosny i Powitania Jesieni przyjeżdża z całego świata około 200 osób i liczba ta stale wzrasta. Te imprezy wpisały się już w stały, cykliczny harmonogram naszych spotkań – 2 razy do roku.

Program imprezy zawiera zarówno prelekcje, warsztaty jak i medytacje, koncerty. Wszyscy prelegenci i artyści, występujący podczas tych 3-dniowych imprez, nie pobierają żadnych honorariów. Tak więc, zarówno osoby występujące , jak i organizatorzy działają non profit. Jest to cegiełka każdego z nas, w kreowanie zmiany świadomości życia dla nas wszystkich. Dlatego tak bardzo zależało mi, by dać szansę jak największej ilości osób skorzystania z tej pięknej inicjatywy przebudzania ludzkich serc.

Nadmienię, że wszystkie wystąpienia i koncerty są nagrywane, następnie emitowane w Niezależnej Telewizji i każdorazowo, po emisji  zamieszczane na you tube czy vimeo. Pozwala to oglądnąć program tym, którzy nie mogli osobiście zauczestniczyć w imprezie. Im więcej ludzi się przebudzi, tym większą mamy bowiem szansę zaistnienia w lepszym świecie.

Ponieważ wchodzimy w nowy etap naszego życia, więc i standard naszych spotkań został dostosowany do nowej rzeczywistości. Od Powitania Jesieni 2015 r. nasze imprezy odbywają się w bardziej komfortowych warunkach – w Centrum Konferencyjno – Hotelowym „SOBOTEL” w Sobótce. Ta formuła spotkań w całkiem nowych energiach i nowym standardzie – cudownie się sprawdziła. Wśród wykładowców – spotkacie wiele znajomych juz postaci, będą koncerty, warsztaty, medytacje… będzie po prostu cudownie! Spotykamy się w Sobótce – u samego podnóża magicznej góry Ślęży .

Zarezerwowałam 2 hotele, obok siebie, ale liczba miejsc w hotelach jest ograniczona. Wynegocjowałam dobre warunki i znaczne zniżki za pobyt w tych hotelach. Mamy zapewnione całodobowe wyżywienie (śniadania, obiadokolacje i serwis kawowy).

Warunkiem negocjacji cenowych było przyjęcie na organizatora rezerwacji miejsc w tych 2 hotelach. Zatem utworzyłam już specjalnie do tego celu konto i rezerwacja będzie się odbywała tylko przeze mnie. Proszę – nie rezerwujcie zatem noclegów na własną rękę.

Przed dokonaniem wpłat, proszę o kontakt ze mną (tel. 602 596 451, e-mail: kamawroc@wp.pl), by ustalić, czy są jeszcze wolne miejsca oraz uzgodnić warunki (ile osób, z kim łączyć, od kiedy pobyt itp.).

Ilość miejsc w tych 2 hotelach jest ograniczona. Zatem – istnieje zasada pierwszeństwa rezerwacji i wpłat. Ja przyjmuję rezerwację w tych dwóch hotelach, które zabukowałam tylko dla nas, na czas Powitania Wiosny. Pozostałe osoby, które nie zdążą zrobić rezerwacji, będą we własnym zakresie zobligowane do poszukania sobie noclegów.

Aby zniwelować trudności, związane z organizacją całości imprezy, a przede wszystkim – rezerwacją miejsc hotelowych (na bazie poprzednich doświadczeń) – proszę, by przyjąć do wiadomości, że będzie istniała możliwość rezygnacji z wcześniejszej rezerwacji do 2 tygodni przed imprezą. Po tym czasie proszę o dokonywanie zamian we własnym zakresie i rozliczanie między sobą wpłat za pobyt na Powitaniu Wiosny.

Z ogromną radością oczekuję na Wasze zgłoszenia uczestnictwa, w tej pięknej imprezie przebudzania ludzkich serc i naszej świadomości. Program imprezy zostanie przekaz

Z miłością i pozdrowieniami

Krystyna Maciąg
Organizator Powitania Jesieni 2016

Tel. 602 596 451
e-mail: kamawroc@wp.pl

Opublikowano Inne, Wydarzenia i imprezy | Otagowano , , , , | Skomentuj

Otwarte Forum Tematyczne – 9.02.2016

Janusz Zagórski rozmawia z Agnieszka Pietruszewską o neurosensytyce, metodzie, która daje człowiekowi wpływ na jego samopoczucie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Jest to metoda do samodzielnego stosowanie z niemal 100% skutecznością, jak twierdzi pani Agnieszka.


Trzecia rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Fizyka mało znana”, tematem której są „Pojęcia, które zrobiły karierę”, Linki do jego publikacji, e-booków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym:
http://orcid.org/0000-0002-5007-306X
E-booki można kupić w księgarni internetowej:
http://www.rw2010.pl W wyszukiwarce należny wpisać Osiak lub fizyka.


Janusz Zagórski w niebanalnej rozmowie z Marcinem Antoniakiem o trudnej sztuce pokonywania własnych ograniczeń, co na co dzień przerabia pan Marcin jako osoba niepełnosprawna.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 123 komentarzy

Alternews – 9.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 27 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 8.02.2016

Premierowa korespondencja Andrzeja Grabarza ze Szwajcarii na temat światowych trendów 2016 roku.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , | 188 komentarzy

Alternews – 8.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 70 komentarzy