Otwarte Forum Tematyczne – 19.01.2017

Prelekcja Jadwigi Kalinowskiej wygłoszona na XIV Harmonii Kosmosu w czerwcu 2016 r.


Janusz Zagórski rozmawia z Bogusławą della Porta.


Jesteśmy pomiędzy starym a nowym Wszechświatem, również w sensie energetycznym, naszej energii w ciele. Pracujmy więc nad własnym, dodatnim bilansem energetycznym w okresie tych zmian aby zabezpieczyć się przed negatywnymi zjawiskami, które mają miejsce.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 22 komentarze

STOP NWO – 18.01.2017

Dawno nie goszczący na antenie NTV Trader21 z Niezależnego Portalu Finansowego i jego prognoza ze sfery świata finansów, ekonomii i polityki na rok 2017. Nie da się ukryć, że we współczesnym świecie nie rozdzieli się działań politycznych od ekonomii, banków i gospodarki. Z tej też pozycji Trader21 prognozuje możliwe scenariusze rozwoju wydarzeń w świecie i trudno było mu nie zacząć od Donalda Trampa i przewidywań związanych z Ameryką. A potem Rosja, Chiny, UE… i Turcja.

I na koniec na stronie https://konkurs.fxcuffs.pl/ konkurs w którym można zagłosować m.in. na blogera roku zgłaszając blog „Independent Trader” prowadzony przez naszego Tradera21 lub osobowość roku. Do tych dwóch kategorii Trader21 został nominowany.


Opublikowano 3. Śr: Stop Nowemu Porządkowi Świata, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , | 13 komentarzy

Alternews – 18.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 8 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 17.01.2017

Prelekcja Jarosława Dobruckiego na XIV Harmonii Kosmosu, wygłoszona na tzw. II scenie. Z wystąpienia dowiadujemy się o próbie odłączenia się od systemu i życiu na własny rachunek oraz o trudnościach jakie trzeba pokonać aby zacząć być prawdziwie niezależnym i wolnym.


Prelekcja Ireneusza Bazana na I Forum Wynalazczości Alternatywnej poświęcona tematowi magazynowania energii mechanicznej.
Forum odbyło się w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


I Forum Wynalazczości Alternatywnej i wystąpienie Bogusława Chrostowskiego, w którym zademonstrował swój model silnika Bediniego. Forum odbyło się w listopadzie 2016 r. we Wrocławiu.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , | 1 komentarz

Otwarte Forum Tematyczne – 16.01.2017

Janusz Zagórski w kolejnej rozmowie z prof. Walentyna Burkową, która od 40 lat mieszka na Syberii i tam prowadzi badania naukowe. W tym nieskażonym cywilizacją rejonie pozyskuje się wysokiej jakości preparaty z syberyjskich roślin, których moc uzdrawiającego działania jest nieporównywalne większa niż z jakiegokolwiek innego rejonu.
Więcej informacji na http://bioliteurope.pl/
Rozmowę tłumaczyła mgr Halina Jurkowska blisko współpracująca z prof. W. Burkową.


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , | 82 komentarze

Alternews – 16.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 38 komentarzy

Otwarte Forum Tematyczne – 13.01.2017

W studio NTV Ewa Pawela i Witold Hake w kolejnym programie z cyklu „Przegląd wydarzeń mind control”. Tematem audycji są m.in. nielegalne eksperymenty na ludziach w wyniku różnych oddziaływań np. promieniowaniem mikrofalowym.


Przedstawiamy rozmowę, jaką przeprowadził Janusz Zagórski z Łukaszem Kulakiem, autorem poczytnych książek opisujących starożytne cywilizacje. Łukasz był zaproszonym gościem na wrocławska edycję Polconu 2016, na którym wystąpił ze swoją prelekcją.

Łukasz Kulak pasjonuje się zagadnieniami powstania życia na Ziemi i wpływu elit na życie człowieka. Wyznaje koncepcję, że technologie oraz religia starożytnych cywilizacji zostały podarowane ludziom przez przybyszów z kosmosu, którzy na Ziemi byli uważani za bogów.

Poniżej cytat z jego książki „Zatajona Prawda”:
„Można mieć wrażenie, że prezydenci, premierzy i inni liderzy reprezentują naród, występują w imieniu społeczeństwa danego kraju, jednak jest to wielka iluzja. Tak naprawdę osoby sprawujące władzę (na całym świecie) są przedstawicielami ukrytej agendy gadzich bytów, której celem jest zniewolenie nieświadomej ludzkości”.


Żyjesz w kraju, w którym kret jest otoczony lepszą opieką prawną niż Ty. Posiadanie odmiennych poglądów uznawane jest za chorobę psychiczną. Większość obywateli myśli, że nic nie da się zmienić. A może to jakaś zbiorowa hipnoza?

Ma szansę na powstanie wyjątkowy film. To produkcja pod tytułem „Moja wina”, która niejednokrotnie stanowi wierny obraz naszych czasów. Ten obraz w swoim zarysie bliski będzie czarnej komedii, ale takie jest znamię obecnych czasów, zwłaszcza w naszym kraju. Obecnie pomysłodawcy zbierają fundusze na pełnometrażową produkcję.

Główny bohater to przeciętny pracownik administracji państwowej, który przekraczając próg ministerstwa, odsłania tajniki pracy, a co za tym idzie m.in. kulisy powstawania prawa i rozporządzeń. Jak przyznają twórcy jest to ciekawa opowieść o materializacji ludzkich myśli, ale i miłości tak wielkiej, że zmienia świat.

W Audycji Janusz Zagórski rozmawia o tym projekcie z pomysłodawczynią, scenarzystką i reżyserem tej produkcji – Pablo Marią Tkacz oraz Alikiem Dzikim muzykiem znanego  zespołu IZRAEL, który w filmie wciela się w rolę doktora.

Obecnie twórcy szukają funduszy na realizację pełnometrażowej wersji tego filmowego pomysłu. Po to właśnie powstał zwiastun, by pokazać, że będzie to coś naprawdę intrygującego, a jednocześnie obrazującego naszą współczesną rzeczywistość. Zwiastun w wersji 2.0 dołączamy na końcu programu.

LINKI:
Pierwszy zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=Gj-12jaFALU

Zbiórka środków na pełny metraż na portalu zrzutka:
https://zrzutka.pl/6hug8h

„Moja wina” na Facebook:
https://www.facebook.com/mojawina.film/


Opublikowano 1. Pn: Otwarte Forum Tematyczne, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , , , , , , , , , , , , | 78 komentarzy

XIV spotkanie z medycyną naturalną w Kazimierzu Dolnym

     XIV-e spotkanie z medycyną naturalną z cyklu                      comiesięcznych spotkań

im. dr. Jana Gizy

Sobota, godz. 15.00, 14 stycznia 2017

KOKPiT (Dom Kultury)

Ulica Lubelska 12

-Kazimierz Dolny-

Patronat -Fundacja „Zielony Kazimierz” i NTV

Z udziałem:

-Tadeusz Strzępek –wprowadzenie i kilka zdań

o szczepieniach…

-Magdalena Reczek –rola diety w prowadzeniu terapii oraz wpływ kosmetyków i środków chemicznych na zdrowie człowieka…

-Łukasz Lubicki –jelita drugim mózgiem, jak ich kondycja wpływa na utrzymanie naszego zdrowia. Probiotyki…

Ponieważ salę wynajmujemy –składka kilka zł od osoby…

Opublikowano Ogólna, Wydarzenia i imprezy | 1 komentarz

Oblicza Duchowości – 12.01.2017

Prelekcja wygłoszona na Powitaniu Jesieni 2016 r. w Sobótce.

Maciej Adamski – profesor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.  Zainteresowania twórcze: system energetyczny człowieka, sens i istota egzystencji człowieka, futurologia życia w aspekcie konstruktywnym jak i zagrożeń współczesnego świata, hiper przestrzeń i przestrzeń astralna. Intuicja w percepcji życia codziennego. Holistyczne postrzeganie człowieka i wszechświata. Istota duszy i duchowości, przebudzenie duchowe, reinkarnacja, stan bardo. Prawo rezonansu i radykalne wybaczanie. Wszystko jest energią. Podstawowe zasady pracy z energiami w polach energii. Zagrożenia energetyczne. Polaryzacja negatywnych energii. Najnowsze odkrycia naukowe a przeskok ewolucyjny ku nowej ludzkości. Relaksacja i terapia gongami i misami tybetańskimi. Efektywność pracy terapeuty w zakresie świadomego zarządzania energią.


Opublikowano 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji | Otagowano , , , , , , , | 16 komentarzy

Alternews – 12.01.2017

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Opublikowano AlterNews, Archiwum audycji | Otagowano , , | 56 komentarzy