Alternews – 1.04.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Alternews – 1.04.2014

 1. Piotrek pisze:

  Jak widać problem z primaaprilisowymi żartami w Polsce jest taki, że praktycznie nie ma takiej bzdury, która nie mogłaby okazać się prawdą 🙂 Takich czasów dożyliśmy 🙂

  Powodzenia jutro! 🙂

 2. KO pisze:

  Ile można walkowac temat Ukrainy.

 3. Stanisław pisze:

  Panie Januszu – pomyłka niezamierzona to ludzka rzecz, przeprosiliście Państwo tę mafię medyczną a oni jednak wytoczyli Wam sprawę.

  Przydałoby się upublicznić ich pismo jakie przyszło po programie , Waszą odpowiedź ( w postaci przeczytania przed kamerą i pliku możliwego do pobrania )

  Tak jak już wcześniej wspomniałem – to zachowanie mafii medycznej ( tu nazwa firmy ) jest godne potępienia i ze swojej strony jako zwykły obywatel zrobię wszystko aby to negatywne zachowanie pazernej swołoczy rozpowszechnić , aby ludzie otwarli oczy i dali sobie spokój z ich suplementami.

 4. Oscar pisze:

  Odnawialna źródła energii.
  Z oceną tego co robi rząd z odnawialną energią nie mogę się nie zgodzić się z Panem Zagórskim. Jeden wielki i bezczelny skandal.
  Najpierw Pawlak przygotował projekt ustawy który premiował wyłącznie swoich czyli rolników a potem w ramach rekonstrukcji wbudowano premiowanie wielkich koncernów.
  A wszystko kosztem małych producentów energii którym ta ustawa miał służyć.
  Mały jak wyprodukuje energię to musi ją sprzedać poniżej ceny rynkowej na poziomie 80% ceny tak by kupujący wielki koncern zarabiał czyli pasożytował na tym małym producencie nie ponosząc żadnych kosztów ani nie wykazując żadnej aktywności.
  To jest czysty bandytyzm, niewolnictwo. Ten rząd nie liczy się już ze społeczeństwem w ogóle.
  To nie jedyny dowód. Mamy ich dziesiątki każdego dnia. Umarzane są ewidentne i oczywiste afery, brak pieniędzy dla ludzi całkowicie zdanych na pomoc podczas gdy kasa dla swoich chciwych przekrętasów czy szwagrów jest nieograniczona praktycznie, na zbrojenia jest, na szkolenia Banderowców jest, na kibel w warszawie za kilka milionów jest, na Pendolino co będzie jeździć wolniej niż dotychczasowe pociągi jest….itd itp, na miliardy utopione w deficytowe stadiony jest, na systemy komputerowe za setki milionów które nie działają a wręcz szkodzą jest (Wrocław regulacja ruchu).
  Polską rządzi banda niekompetentnych i bezwzględnych łobuzów.
  I tak jest praktycznie od 89r.

  • Doswiadomosci pisze:

   Dobrze prawisz kolego… wielu świadomych tego stanu rzeczy dałoby wiele by ten tzw „porządek” społeczny zakończył swoje istnienie wcześniej niż później.. miejmy nadzieję, że tak się właśnie stanie

 5. Qcyp pisze:

  Cały rok,możne nawet lata, piękne nie poukładane włosy a tu cyk, wezwanie do sądu i zaraz zmiana wizerunku. A ten cichutki głosik na temat NWO ,co to miało być?
  Czuje tutaj wyższość urządów ,panów wielkich urzędników nad maleńkim Januszkiem,który sam siebie w ten sposób szkodzi i nie pomyślał o transmisji na żywo z rozprawy.

  Jak mamy działać, kiedy nic nie wiemy?

  Po co te tematy zastępcze RUSKIE, UKRAINA,SMOLEŃSK?
  Taką sprawę nagłaśnia się na całą Polskę i Europe, żeby żadnej korporacji nie przyszło nawet do głowy zaczepić Wolnych Ludzi.

 6. Qcyp pisze:

  Bezrobocie we Włoszech najwyższe od 37 lat
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_02/Bezrobocie-we-Wloszech-najwyzsze-od-37-lat-5200/
  Oto skutek amerykańsko-watykanskiej polityki.

 7. Oscar pisze:

  Przeczytajcie uważnie ten artykuł.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/msw-ukrainy-brak-nieprawidlowosci-przy-zatrzymaniu-muzyczki/me71z
  Wynika z niego że Muzyczko się sam zastrzelił podczas próby ucieczki.
  Ta „demokracja” fascynuje wręcz swoim przywiązaniem do prawdy.
  Cieszy się Rosja z dwóch powodów.
  Jednego Banderowca mniej oraz teraz Banderowcy stają się wrogiem wrogów Rosji.
  To wprost wymarzony układ dla wykorzystania Banderowców z korzyścią dla Rosji.
  Wystarczy podtrzymać i tak gorący płomień nienawiści do samozwańczych władz Ukrainy oraz do ich zagranicznych promotorów.

 8. Qcyp pisze:

  NASA: dzisiaj potężny wybuch słoneczny dosięgnie Ziemi
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_02/NASA-dzisiaj-potezny-wybuch-sloneczny-dosiegnie-Ziemi-4521/

 9. Mieszko pisze:

  Oscar

  Większość ludzi o tym wie, ale nic nie może zrobić . Firma Solid -złodziej i bandyta nagle obniżył stawkę z 6 zł na 5,20 na godzine , a niektórzy jak mieli 5,50zł maja teraz 4,80 na godzine .

  Nie informowali nikogo, dowiedzieliśmy sie kiedy brakowało na wypłatę ….

  A teraz najlepsze
  Mam umowę zlecenie oczywiscie bo na tym żerują takie firmy (złodzieje ),i kiedy mnie zwolnią po 2 latach to niedostane zasiłku ponieważ ,aby dostać zasiłek trzeba zarabiać najniższa krajową przez cały rok …wystarczy mieć jeden miesiąc 10 zł mniej i zapomnij o zasiłku. Nie wspominając ze niema urlopów ….. niema L4 …

  Może pan Zagórski sie zainteresuje takimi ludźmi jak ja i tysiące w całej polsce ? gdzie przy 240 godzinach zarabiają 1.248 zł przy stawce 5,20 ….

  Wszystko idzie w górę a ci bandyci ( SOLID )nam obcinają stawkę …..

 10. ola pisze:

  Trzymam kciuki 🙂

  • Oscar pisze:

   Dobry filmik.
   Niby o Iranie i to prawda, ale jednocześnie opowiada historię Polski, Jugosławii, Kosowa, Iraku (nieudane próby), Nikaragui, Chile, Libii, Egiptu, Syrii (w trakcje), Ukrainy, Białorusi (nieudane próby), Rosji Jelcyna, Rosji Putina (nieudane próby)…Gruzji i wielu innych krajów mniej znanych w Azji Środkowej, w Afryce, na Bliskim Wschodzie. Jednym słowem film o „spontanicznych” kolorowych rewolucjach.
   Jak widać ta „pokojowa” i „demokratyczna” technologia jest stosowana na skalę światową. A źli są oczywiście ruscy a dobrze to tzw zachód.
   Widać skalę idiotyzmu u pożytecznych idiotów i cynizmu u tych którzy ten kit ludziom wciskają ?
   Oj widać mimo że niektórzy z całych sił zamykają oczy by nie widzieć.
   Oni już wiedzą ale jeszcze nie przyjmują do wiadomości.
   Całkiem jak Jarek i Antoni w kwestii Smoleńska.

 11. Qcyp pisze:

  Wszędzie na świecie jest to samo,pieniądz zawładną duszą ludzka.Śmiem twierdzić że pozytywne myślenie niczemu nie służy i te całe wizualizacje,medytacje itd, to tylko fasada dobrego samopoczucia ,za która czai się strach,agresja,przemoc,rywalizacja,zazdrość,nieśmiałość,hipokryzja często wobec siebie samego,wzruszenie nie wiadomo dlaczego? itd .
  A żeby być WOLNY od tego wszystkiego, NAZWĘ TO ZŁUDZENIEM,potrzeba niezwykłej Energii KONCENTRACJI.Koncentracji codziennego życia ,zmywanie sprzątanie, mycie ciała, zębów, wszystkich prostych czynności, czym prościej tym wspanialej . Nie ma miejsca na żaden fałsz, złudzenie na to wszystko z czego zbudowany jest Matrix.

  • Alina7 pisze:

   Tak. W żadnym wypadku, nie wolno pozwolić sobie na wewnętrzną ciszę, bo zza tej „fasady dobrego samopoczucia” wyszłyby – „strach,agresja,przemoc,rywalizacja,zazdrość,nieśmiałość,hipokryzja często wobec siebie samego,wzruszenie nie wiadomo dlaczego? itd .”

   • Alina7 pisze:

    Krisznamurti mówił, że koncentrowanie się na prostych, codziennych czynnościach, takich jak „zmywanie sprzątanie, mycie ciała, zębów” – to dobra, medytacja. Toteż medytujesz, czy chcesz tego, czy nie. A więc oczekuj, że takie uczucia jak „strach,agresja,przemoc,rywalizacja,zazdrość,nieśmiałość,hipokryzja często wobec siebie samego,wzruszenie nie wiadomo dlaczego? itd .” ujawnią się i uwolnisz je, czego Ci serdecznie życzę.

   • Qcyp pisze:

    Te wszystkie wybryki Natury jak medytacje i cisze wymuszone objaśnia świetnie Dr Hammer w nowej medycynie i jego traumatycznych przeżyciach związanych z utratą Syna.Krishnamurti to teoretyk jak i wielu innych Aszramowców,widzących Prawdę a nie widzących własnych wewnętrznych konfliktów i sprzeczności.Obecnie nie ma szansy dla żadnych szarlatanów Osho,de mello,sai baba, jest za to Nowa Medycyna, która tłumaczy wiele oj wiele hihihiohi

   • Qcyp pisze:

    ALEŻ TO JEST PROSTE ,TRZEBA COŚ ROBIĆ ŻEBY MIEĆ ZADOWOLENIE,RADOŚĆ,SZCZĘŚCIE A NIE SIEDZIEĆ W KONCIE I PRÓBOWAĆ TŁAMSIĆ WSZYSTKIE MYŚLI.KSIĘŻA KATOLICCY SA TEGO PRZYKŁADEM, POWSTRZYMYWANA INSTYNKTÓW NATURALNYCH.

  • "gUral" pisze:

   🙂
   „Absztyfikanci grubej Berty
   i katowickie węglokopy,
   i borysławskie naftowierty,
   i lodzermensche, bycze chłopy,
   warszawskie bubki, żygolaki” 😀 http://www.youtube.com/watch?v=EdmZYu9Lths
   🙂

  • Iza40 pisze:

   Ty po prostu źle rozumiesz słowo medytacja. Medytacja to jest świadomość Teraz. Czyli Bycie/Istnienie w tej chwili, czy to sprzątasz, czy piszesz czy idziesz. Koncentracja kojarzy mi się z wysiłkiem, tłumieniem. Medytacja jest postawą obserwującą To Co Jest. Bez osądu. Bo kto powiedział, że gniew jest zły? W medytacji po prostu to obserwujesz, wygładzasz fałdki :-). A potem nastaje NATURALNA a nie wymuszona (poprzez koncentrację) Cisza. Cień trzeba przepracować a nie tłumić lub udawać, że jest się „świetym”. Nie ma „świętych” Jest Człowiek z całą gamą uczuć i emocji. I wszystkie są „dobre”.

   • Qcyp pisze:

    NIE……Iza dopóki będzie istniał system ,jesteśmy systemem ,pieniędzmi A PIENIĄDZE NIE MEDYTUJĄ HIHIHI .W każdej chwili mogą odłączyć ciebie od zasilania i w tej samej chwili dostajesz DHS Hammera i jesteś załatwiona z innymi przebydzonymi.
    Inne zdarzenia, codzienne ,systemowe, możesz sobie wyobrazić do czego doprowadzają Ludzkie Zmysły tkwiące w chorym patologicznym systemie (matrixa). Medytowanie TO CZYSTA ILUZJA i wielki komfort dla nielicznych, to ucieczka w kont,poddanie się, zejście z drogi możnowładcom tego świata. .Żadne medytacje czy wizualizacje tego nie zmienią, natomiast SKONCENTROWANE działanie ,akcja, zmiana jest widoczna tu i teraz.
    BÓL NIE JEST KWADRATEM LUB TRÓJKĄTEM JEST BYLEM, TO TAKIE OCZYWISTE HIHIHIHI

  • Alina7 pisze:

   Krishnamurti to teoretyk?
   Qcypku -hihihiohi

   • Qcyp pisze:

    Oczywiście droga Alinko.Gdyby żył Prawdą poruszałby i to dogłębnie kwestie zniewolenia zasadniczą ,czyli pieniądz zło najgorsze.Ale dzięki WIELKIEMU DUCHOWI byli ludzie którzy otwarcie i ze spokojem przeciwstawili się ,pokazywali inną drogę, nie bratali się z szatanem(mamon)Pierwszy to GANDHI ,następny MARTIN LUTER KING, OLOF PALME. ALDO MORO,Enrico Mattei, TO SĄ Mistycy w działaniu a nie w medytowaniu i kamuflowaniu własnych konfliktów wewnętrznych i zwodzeniu Ludzi.Dlatego ponieśli najwyższą cenę.Jeśli ci wielcy myśliciele osho ,de mello, krishnamurti, itd byli by realnym zagrożeniem dla rządzącej światowej mafi, dołączyli by do grona WIELKICH LUDZI A tak pławili się w luksusach i mieli daleko i głęboko wszystkich, prócz siebie samych i swoich rodzin.

 12. andrzej pisze:

  powodzenia przed sadem!

 13. "gUral" pisze:

  🙂
  Qcyp, błondzisz Bracie 😀 „czyli pieniądz zło najgorsze.” hihihi.
  http://www.youtube.com/watch?v=gVa5HUGGPmo 😛
  Pozdro 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.