Alternews – 1.06.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

19 odpowiedzi na „Alternews – 1.06.2015

 1. stomil pisze:

  Kto nie jest z nami jest przeciw nam 😉
  https://www.youtube.com/watch?v=MaXzNA-KniM

 2. lumen pisze:

  Nowych Twarzy ..? To juz sie nowa marzy..? 70 lat oszustw i Wyznaniowych Obietnic! Z jakim Lustrem bedziecie podchodzic do kazdego,ktory przyczynil sie do rozpadu Polski? Warunkiem uzyskania Zaufania w Polskim Spoleczenstwie jest rozliczenie kazdego Politycznego Zlodzieja,odebranie mu majatku i skazanie Prawomocnym Wyrokiem Prawdziwego Polskiego Sadu na wiezienie! Wzbudzi to w spoleczenstwie Prawdziwa Nadzieje i przyhamuje zapedy przyszlych Politycznych Zlodziei i Oszustow przed ich dalszymi planami rozkradania Polski.

  • Oscar pisze:

   Trudno się z tym nie zgodzić.
   Mafia może „nowe twarze” podstawiać bez końca.
   A chętnych na rolę „nowej twarzy” jest wielu bo mafia za taką rolę bardzo dobrze płaci i wybiera sobie do tej roli najzdolniejszą szuję (brak zahamowań, gładka gadka, piękny uśmiech i ogólna uroda… spryt i odporność psychiczna….)

   Tak Reagan (aktor) został nową twarzą mafii czyli prezydentem USA, tak Kwaśniewski został nową twarzą mafijnej lewicy czyli Prezydentem wszystkich Polaków… wiele by można wymieniać (ładnych, pyskatych i nie za mądrych ale całkowicie posłusznych mafii „twarzy mafii”).

   • Oscar pisze:

    Tak się też zostaje „wybitnym”, topowym dziennikarzem, ekspertem, autorytetem… i kim tam mafia chce.

 3. Oscar pisze:

  Tym razem nie mój tekst. Znalezione w dzisiejszym AdNovum.
  O nadchodzącej do Europy III wojny światowej (która na Bliskim wschodzie trwa od wielu lat). A ostatnie zdanie jest niemal identyczne z tym którym ja zwykle kończę swoje „krakanie”.


  Wysoki przedstawiciel NATO szef Komitetu Wojskowego sojuszu, generał Petr Pavel oświadczył, że siły zbrojne sojuszu mogą użyć przeciwko Rosji broń jądrową, ale jednocześnie zastrzegł, że stanie się to w momencie gdy państwa członkowskie NATO staną się celem „wrogiej agresji”, zaś odpowiedź w takim przypadku sił zbrojnych NATO będzie tylko przy użyciu broni „taktycznej”.

  Wcześniej dowódca wojska NATO w Europie gen. Philip Breedlove ostrzegł, że:

  „Rosyjska armia koncentruje oddziały w prowizorycznej bazie przy granicy z Ukrainą. Wiele pojazdów nie ma tablic rejestracyjnych, a żołnierze dystynkcji”

  Wcześniej w zeszłym miesiącu, amerykański generał Philip Breedlove, wyraził przekonanie, że rebelianci wykorzystują kruchy rozejm, który wszedł w życie w lutym, aby poprawić stan swego uzbrojenia i przygotować się do nowej ofensywy. Nie przedstawił jednak żadnych szczegółów.

  Przy czym wtórował mu wspomniany wyżej gen. Petr Pavel, który powiedział, że:

  „Moskwa może zająć państwa bałtyckie i Kijów w ciągu dwóch dni”

  Oczywiście nadal ci wysokiej rangą dowódcy wojsk NATO nie przedstawiają żadnych dowodów na poparcie swoich tez o przygotowaniach przez armię rosyjską inwazjach na kraje bałtyckie i Ukrainę oraz bezpośredniego zaangażowania się Rosji w działania powstańców w Donbasie, ale mimo wszystko powtarzają jak zacięta katarynka ciągle tą samą frazę; o szykującej się inwazji rosyjskiej na Zachód.

  Jak by tego było mało dowódca Sojuszniczego Dowództwa Sił Połączonych NATO gen. Hans-Lothar Domrose w zeszłą niedzielę 28 maja w wywiadzie udzielonemu dla niemieckiego magazynu „Focus” , że Putin to twardy polityk, potrafiący przewidywać różne sytuacje, a zarazem „hazardzista”, który „jest gotów do użycia broni jądrowej przeciwko siłom NATO”.

  Tym sposobem przygotowywany jest ze strony dowództwa sił NATO w Europie grunt pod ewentualne użycie broni jądrowej przeciwko Rosji. Oczywiście na razie mówi się tylko o „taktycznej broni jądrowej”, ale kto wie co będą ci panowie mówić za kilka miesięcy?

  Warto przy tym przywołać tu słowa głównego analityka amerykańskiej instytucji szpiegowskiej NSA, Johna Schindlera, który powiedział, że III Wojna Światowa- wg. informacji uzyskanych od jednego wysokiej rangi generała sojuszu NATO- może rozpocząć się w lecie tego roku:

  „Będziemy w stanie wojny już w lecie tego roku- i szczęściem będzie to, że nie przerodzi się ona w konflikt jądrowy- powiedział wysokiej rangą przedstawiciel NATO na spotkaniu z byłymi dowódcami US Navy i specjalistami ds. wywiadu NSA”

  Na zakończenie dodam, że zapytany przez agencję „Reuters”, rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, „czy koncentracja nieoznakowanego sprzętu wojskowego i żołnierzy bez dystynkcji przy rosyjsko-ukraińskiej granicy wskazuje na przygotowywanie rosyjskiej inwazji na Ukrainę?”, Pieskow jednoznacznie oświadczył:

  „Uważam sformułowanie tego pytania, »czy inwazja jest przygotowywana «, za niestosowne”.

  Dmitrij Pieskow, cytowany również przez agencję „Interfax”, dodał, że pytania o przemieszczanie wojsk na terytorium Federacji Rosyjskiej należy kierować do ministerstwa obrony.

  A więc jak z tego wynika zbliżamy się do preludium kolejnej wojny światowej, która tak jak dwie pozostałe będzie się toczyć na naszym terenie, co przy uwzględnianej już możliwości użycia „taktycznej broni jądrowej” przez wysokiego przedstawiciela paktu militarnego NATO, może doprowadzić do całkowitego zniszczenia Polski, przeznaczonej w planach wojennych na teren frontowy.

  I za to wszystko możemy podziękować tym politykom, którzy od 25 pięciu lat rządzą w tym kraju.

 4. mimi pisze:

  A kto się ujmie za nami Polakami? Rodowici mieszkańcy obywatelami drugiej kategorii.
  I co? Myślicie że się kasa nie znajdzie? A ja myślałam że się nie uchowają i sami wyjadą.
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/polska-lamie-dyrektywe-za-niskie-zasilki-dla-uchodzcow/2s980

 5. mimi pisze:

  Tak oto stare komuchy do dziś brylują na salonach władzy.
  http://www.gazetawarszawska.com/historia/1045-leszek-balcerowicz-aaron-bucholtz.
  Komunistyczna mafia ma się dobrze.

 6. Oscar pisze:

  Tu ciekawy artykuł o tym w jaki w sposób robi się w konia czyli w „pożytecznych idiotów” zwykłych naiwnych przeciętnie inteligentnych ( a takich jest najwięcej i to oni stanowią tzw masy) ludzi.

  http://ojczyzna.pl/ARTYKULY/BRZESKI-R_Wojna-Informacyjna.htm

 7. Oscar pisze:

  Tu poczytajcie sobie. Niby incydent ale to tylko czubek góry lodowej.

  http://www.warszawskagazeta.pl/kraj/item/506-hodujemy-weza-na-wlasnej-piersi#

  To „cuś” się rozwija w Polsce od 89r r za sprawą solidaruchów.
  To „cuś” w czasach PRLu było dobrze traktowane ale politycznie przytłumione (pozostałości akcja Wisła).
  Był taki zespół „Czerwono Czarni” i śpiewał „pomaluj mi świat na żółto i na niebiesko.
  To była demonstracja polityczna banderowców, dobrze zamaskowana, ale jednocześnie widoczna (Czerwono czarne – kolory banderowców, żółto niebieski – kolory Ukrainy).
  PRL przeoczył tą rosną hydrę banderowską a po 89r hydra hazarsko-banderowska przejęła władzę w Polsce.
  A wszystko to zawdzięczamy… dalej już znacie

 8. mimi pisze:

  Tak stare komuchy Mazowiecki Balcerowicz Kuroń Geremek zaplanowali transformację gospodarczą. Kuroń pospieszał Sachsa podczas jego wizyty w Polsce, że plan gospodarczy ma być gotowy na rano. No i napisał na kolanie, a wiedział co robi bo jego praca magisterska na temat: jak doprowadzić państwo do upadku poprzez regulacje ekonomiczne – została utajniona, ponieważ Sachs został uznany za świetnego doradcę w Europie i ktoś mógłby skojarzyć że świadomie robi dokładnie to co niszczy gospodarkę. (Jak odnajdę źródło z którego zaczerpnęłam te wiadomości, to umieszczę na forum)
  A tu garść wiadomości o transformacji gospodarczej w Polsce.
  http://myslozbrodnia.blogspot.ie/2006/05/zachd-ju-w-1993-wiedzia-e-plan.html
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Sachs

  • Oscar pisze:

   No patrz pani.. na czele solidaruchów stały komuchy, tak postanowiły demokratyczne przecież, solidaruchy (zjazdy, wybory, glosowania, hymny, modlitwy, patosy, styropiany…).
   Taki Sachs wychowanek Sorosa to też komuch. A Soros ? wychował Sachsa i tysiące jemu podobnych „komuchów” którzy organizują rewolucje kolorowe w dziesiątkach krajów na świecie, zawsze w takich które tym „komuchom” się nie podporządkowują…. komuch jak nic.
   Tych „komuchów” finansują różne Rockefellery, J.P.Morgany i inna CIA… czy M..sad
   To na pewno też komuchy skoro finansują komuchów (albo kompletni idioci).
   No ale oni wszyscy wychwalali JPII w swoich „komunistycznych” mediach i blisko z nim współpracowali … (Watykańskie kanały przerzutowe kasy, sprzętu, bibuły… ambona w pełni zgodna z mediami tych „komuchów”..)
   to mamy już współprace JPII z komuchami … to też najpewniej komuch no bo jak inaczej.

   Idiotami te „komuchy” nie są na pewno. Idioci nie potrafili by podbić pół Świata
   i zniewolić go lichwą.
   No to wychodzi na to że to komuchy, skoro nie idioci.

   A taki Putin ? z którym te komuchy zaciekle walczą, to musi być jakiś wstrętny kapitalista.
   Powinniśmy bronić Putina przed „komuchami” (przed Sorosem, Rockefellerem i innym komuchami).

   To nic osobistego, to tylko czysta matematyczna logika oparta na tezach mimi.
   Nie będę tu przytaczał fundamentalnych twierdzeń logiki, wnioskowania….
   Sami poszukajcie.

   • mimi pisze:

    Komuchy mają to do siebie, że zawsze są na sprzedaż. Jak niepodzielnie panował w Polsce Związek Radziecki to sprzedawali się w PZPR. Ale jak tylko pojawiła się możliwość że kupi ich zachód to grupowo zmienili orientację na pro-zachodnią i wtedy nazwali siebie solidarnościowcami. Są to ludzie którzy nadal pomagają rozkradać Polskę najpierw na rzecz Związku Radzieckiego a teraz góralskiej mafii. I nie udawaj Oskar że nie wiesz o co mi chodzi, bo Ty znasz to bliżej.

   • mimi pisze:

    Komuchów nazywam komuchami po pierwszym ich właścicielu.
    I chociaż zmieniają chorągiewki – dla mnie zawsze będą sprzedajnymi komuchami zaprzańcami którzy oddali Polskę Rosjanom za miskę żarcia i sklepy za „żółtymi zasłonkami”

   • mimi pisze:

    Natomiast Oskarowi (ciekawe dlaczego tak wybiórczo) wygodniej jest nazywać ich solidaruchami czyli po pierwszej zmianie nazwy. Są tacy którzy zmienili nazwę kolejny raz i teraz są PO-wcami lub PiS-owcami. Ja pozostanę przy swoim: komuna – pierwszy właściciel tych sprzedawczyków = komuchy.

   • mimi pisze:

    No korci mnie żeby odpowiedzieć również i na to – to oczywiście nic osobistego, ale podążając torem Twojego pokrętnego ustawionego przez wiadomy ustrój rozumowania – przez analogię – Soros, Rockefeller, Sachs to nikt inny jak solidaruchy.

 9. mimi pisze:

  Za podziemna TV

  Ryszard Petru był nieformalnym doradcą Premiera Donalda Tuska
  – taka informacja znajduje się w notatce służbowej ambasadora USA w Polsce, którą można przeczytać w całości na wikileaks:

  W notatce służbowej z 19 marca 2009 w punkcie 3 autor charakteryzuje Ryszarda Petru, następującymi słowami:

  „były współpracownik Balcerowicza a obecnie nieformalny doradca Premiera Tuska”

  Taki to ci powiew świeżości bankstera, który od prawie 20 lat „doradzał” swoim PARTYJNYM kolegom z Unii Wolności – najpierw jako formalny doradca wicepremiera Balcerowicza – potem jako nieformalny doradca Premiera Tuska…

  Kochani zafascynowani „nowoczesnością” Pana Petru – błagam Was o opamiętanie i odrobinę trzeźwego spojrzenia na to z kim macie do czynienia.
  Trwa podmianka szyldów partyjnych WEWNĄTRZ jednej i tej samej klasy politycznej, wewnątrz jednej i tej samej grupy ludzi, która mami nas pięknymi hasłami od wielu, wielu lat.

  Człowiek bez stanowiska rządowego w imieniu Polaków negocjuje ewentualną pożyczkę wysokości 10 mld dolarów???

  https://wikileaks.org/plusd/cables/09WARSAW288_a.html

  i materiał bonusowy (Braun i Balcerowicz):

  https://www.youtube.com/watch?t=23&v=DMJIAxT-lKI

 10. g-k pisze:

  sądzę, że niewielu z nas zdaje sobie sprawę ile wyniosło przeciętne wynagrodzeni w ubiegłym kwartale na podstawie, którego w tzw.NFZ wylicza opłaty za kserokopie dokumentacji zdrowotnej:

  http://www.nfz-szczecin.pl/dokumentacja_medyczna.htm

  • anonim pisze:

   Internet internetem, dużo ludzi mimo ogólnej dostępności z niego nie korzysta. Wielu Polaków kupuje gazetę codzienną z której nie doczyta się tych brutalnych prawd, a popijanie przy tym piwka odpowiedzialnego za niewiarygodnie skuteczny zanik pamięci ,gdzie ów czytający nie pamięta co polityk mówił pół roku temu jest obowiązkowym rytuałem w większości polskich domów.
   Takim to sposobem żydzi rozpili Polskę,Rosję,CzechoSłowację itd za pomocą swoich reklamowanych celebrytów prowadzących telewizyjne libacje i popburdelową kulturę.
   Sami rozmawiając z ludzmi , którzy zachwycają się takimi personami jak Korwin, Braun, Palikot i inni możemy zauwazyć , że nie wiedzą nawet że to żydzi ,a nawet odskakują jakby z przestrachem od takiej informacji 🙂
   Prócz internetu niezbędna jest również prasa o polityce prawdziwie koszernej, napewno znaleźliby się wolontariusze do rozniesienia jej po okolicy.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.