Alternews – 1.07.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Alternews – 1.07.2015

 1. hikis pisze:

  Drogi panie Januszu
  Niech pan tak nie narzeka na te drony bo jest to ewidentnie zdjęcie gogle map :)))
  Proszę też o to żeby pan Wojtek Drewniak prowadził Alternews jest najlepszy!!!!
  Pozdrowienia
  Marcin

 2. Oscar pisze:

  Mafia podkłada pod Krym i pod Rosję kolejną bombę.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rosja-czy-40-tysiecy-zydow-przyjedzie-na-krym-2015-07

  Jak Putin się zgodzi na powrót tych żydów co wyjechali do Izraela to zostanie przez nich zniszczony.
  To jak pozwolić podłożyć bombę pod swój dom przyjmując za dobrą wiarę że podkładający tę bombę, chroniczny kłamca, oszust i zbrodniarz wojenny nieustannie atakujący Rosję na różnych frontach, nie podpali lontu w pewnym momencie.

  Nawet jak są między nimi uczciwi żydzi a na pewno są to niestety muszą ponieść konsekwencje zbrodniczej polityki mafii chazarskiej prowadzonej na całym świecie.
  To sytuacja analogiczna do losów uczciwych Niemców którzy musieli ponosić konsekwencje zbrodniczej polityki Hitlera.

 3. Oscar pisze:

  Za coś takiego tylko trybunał i zgodny z odczuciem narodu wyrok.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/rzad-kontynuuje-wyprzedaz-majatku-narodowego/

  Gdy w Polsce była prawdziwa opozycja to by ogłosiła że uzna te złodziejskie transakcje „last minut” na dokonane w złej wierze i że je zakwestionuje.
  To by wystraszyło potencjalnych nabywców bo nie mogli by kupić czegoś co jest sprzedawane w złej wierze.

  No ale PIS tego nie zrobi bo PIS to ta sama mafia i też jej służy.

  • SeJa pisze:

   Wiesz Oskar 🙂 Nie wiem czy nie szkoda sobie strzępić języka robiąc sobie tylko wrogów. Bo tak sobie myślę ze trzy cztery osoby jakie uparły się nie wiedzieć czemu ratować Polskę, jakieś wartości, człowieczeństwo w ogóle w skali czterdziesto milionowego narodu i w brew Jemu i samej Polsce to jakaś parodia. Bo czy te 3 w porywach 4 osoby to Naród? Naród nie istnieje odcięty granicami przez stulecia gdzie mordowało się każdy przejaw człowieczeństwa początkowo w czystkach, później masowych grobach a na koniec wyłuskując już zdrajców zdrady narodowej … Gdzie przez dekady promowano głupotę a tępiono wszelkie przejawy szlachetności i samej „Duszy” gdzie w sumie przypomina to bardziej obóz koncentracyjny jaki sam się pilnuje i morduje. … A pseudo jednostki chorobowe są tak wyprane że nie jest możliwym by cokolwiek skumali. … Wiecznie swoje aż zetrą pamięć po Polsce z mapy i nie trzeba tu już żadnej mafii, struktury tego narodu to największa mafia. Jak i wszelka Jego Reprezentacja. Prawda jest też taka że jako ofiary sekt Ci ludzie mają poziom inteligencji równy taboretowi a to jest tu równe geniuszowi. Szkoda transferu i strzępienia sobie języka jak to działa i co tak na prawdę lerzy u gruntów takich działań, Jeśli tu może być mowa jedynie o Wataszlandach w bonzokracji, lub wataszkracji w bonzolandzie podwórkowym. I zgadzając się z Tobą, zastanawiam się tylko jak wiele wody mósi upłynąć a i krwi pewnie zanim to zrozumiesz Ty skoro to widzisz i Środowisko wraz z założycielami ruchu tak zwanych Wolnych Ludzi, kto nie z Mieciem tego zmieciem 😉 Do prawdy nie wiem co gorsze, agentura czy charytatywnie działanie z przekonania by zniszczyć Ludzkość nawet. Gdyby ktoś był Agentem takich jak mawiasz Mafii czy innych to jeszcze można zrozumieć że nie wie, nie rozumie, bierze kasę i tak dalej. Ale jeśli nawet gotuw jest własną piersią bronić podstaw systemu tym samym mordować i własny naród jak taboret jaki to już na prawdę. Nie ma słów.

 4. Johnveto pisze:

  @ Oskar … oni wszyscy służą mamonie….
  Daj im po 1500 zł na miesiąc, to nie będzie żadnej partii -niczego.
  Nie mają wyższych ludzkich uczuć, nie obchodzi ich los ludzi, dzieci, byle się samemu nachapać.
  Widziałeś, żeby te wszystkie ideologiczne zgraje zrobiły jakąś akcję w stosunku do ludzi, którzy z różnych powodów, różnych życiowych sytuacji nie mają nawet na chleb dla własnych dzieci ? Ile ludzi jest chorych, bo nie mają nawet na podstawowe lekarstwa.
  A, jak wygląda służba zdrowia ? To raczej przypomina średniowiecze.

  To kosmiczni degeneraci, których nie stać zwykłe ludzkie uczucia.

  Nie ma żadnego PO/PIS/SLD/PSL i tej całej reszty…!
  Liczy się tylko tyle, ile jesteś podarować serca drugiemu człowiekowi…
  Ale, dla nich takie pojęcia są w ogóle nie znane.

  PIS to piękny i kolorowy szyld. To mowa trawa. Niech mi Kaczyński i ta cała jego ”partia” pokaże gdzie jest w Polsce Prawo i Sprawiedliwość . NO GDZIE ?

  Panie Kaczyński i ta cała reszta odrealnionych od rzeczywistości ludzi – żegnamy Was.

  Po owocach – poznacie !

  • SeJa pisze:

   Nic dodać 🙂

  • SeJa pisze:

   Nie no wiesz Zrobili, jeden ponoć wąsa zgolił inni łaskawie za „zarobione” premie fundują sobie wycieczkę do Afryki na Kilimandżaro by pomagać chorym Dzieciom ale już za nasze pieniądze jakie i tak ukradną, leki wycofają, refundacje cofną.

   http://www.24opole.pl/16603,Posel_Kepinski_zdobedzie_Kilimandzaro_dla_chorych_dzieci,wiadomosc.html

   Tego Świat nie widział, Oni na prawdę już osiągają SZCZYT szczytów i tu bardzo brzydkie słowa. Ale zawsze można sobie włączyć Propagandowe TV pooglądać jak pracują, sędziowie w służbie narodu, policjanci, nauczyciele, strażacy, lekarze na rozmaitych ostrych dyżurach … Takie bajki i takie rzeczy tylko w TV 😉

   To nie są Istoty Ludzkie.

 5. Oscar pisze:

  Trzeba pisać trzeba uświadamiać, trzeba wywlekać na jaw zdradę narodową i zwykłe złodziejstwo…
  Inaczej ich media sprawią że „świat” będzie piękny, złodzieje i zdrajcy będą patriotami, bogaci wyzyskiwacze autorytetami moralnymi a biedni ograbiani ludzie zostaną leniami, nierobami kryminalistami, chuliganami, buntownikami…

  Trzeba pisać prawdę o tym zbrodniczym systemie wprowadzonym przez solidaruchów i KK z JPII na czele.

  • SeJa pisze:

   Od dawna wiem, że kto jest niewygodny choćby, a jeśli przeciwny temu co się dzieję, delikatnie ujmując to co się dzieje, to jest kto: Terrorysta.

   Przy czym To Ciemiężcy i krwiopijcy sami tworzą ten prawdziwy terroryzm, nawet ten by zaostrzać restrykcje i mieć preteksty do wojen … W każdej formie, a innych tak nazywają by odwracać pojęcia, uwagę, manipulować opinią publiczną … To system jest mafią, terroryzuje świat i narody, by wyrazić co myślę powiem że Demony mogą Im tylko pozazdrościć bo same nie potrafią być aż takimi potworami.

   Wiadomo każdy ten Prawdziwy Terrorysta bo, za systemem kryją się konkretne Potwory. Potrafi dbać o wizerunek, czasem uściśnie dziecko, uśmiechnie się do kamery i wciśnie czek na budowę nowego ośrodka indoktrynacji niewolniczej ku uciesze gawiedzi czy inne mydliny na oczy. A kto to widzi ten jest zły.

   Ps. nie ma we mnie negatywnych emocji, to są fakty. Z jakich warto by wyciągnąć trzeźwe wnioski, bo nie chodzi o uprawnioną złość czy działanie emocjonalne. Ja to wiem od lat.

   • SeJa pisze:

    A co do kRk, to też uważam że, to nie tylko filar tego Zbrodniczego systemu, ale szary eminencja Świata jaki ma „jeden” cel, niewolić i niszczyć.

    Prawdę powiedziawszy tu nawet nie chodzi o pieniądze, bo problem pieniędzy i pragnień Boga Mamona sami kreują, sami sobie mogą produkować iluzję i drukować Pieniądze, więc tyle dla nich znaczą one same co woda w kranie, to nie jest Ich celem. A co za tym idzie i cały kryzys to pic na wodę, sami Go kreują. To ludzie mają być zniewoleni tymi narzędziami w ich zamyśle. I skutecznie tym odwracają od siebie i tego co robią uwagę, by nikt nie widział a każdy wzdychał za kasą i tylko o niej myślał, modlił się i afirmował jak niewolnik a ściślej Zombi.
    Wszystko w imię obietnic lepszego jutra, choćby w przyszłym życiu, a tak na prawdę w każdym aspekcie rozbijają psychikę, stawiają ludzi przeciw nie tylko sąsiadowi ale i sobie samym.

    Postawili się ponad wszelkim prawem, więc sami wyjęli się z pod prawa i powinni być ścigani żywi lub lepiej Martwi za zbrodnie przeciwko ludzkości. WSZYSCY.

   • SeJa pisze:

    Sami mogą jedynie tyle, na ile Im pozwalamy. I tylko taką moc nad nami jaką Im sami Daliśmy i dajemy. 😉

    https://www.youtube.com/watch?v=2bIn-jurWhM

  • SeJa pisze:

   Nawiasem taka ciekawostka, banał ale jakoś nikt nie wie o co chodzi. Mianowicie znawcy Objawienia Jana (Apokalipsa) są zgodni co do faktu że Jan odnosił się do Cesarstwa Rzymskiego. Do Cesarza nawet skoro namiestnika Boga na Ziemi jaki ma w mocy królów namaszczać = Papież i model państwa Rzymskiego z jej Demokracją, sejm senat … i nawiasem w nawiasie początek upadku Słowian i Polski.

   I Ci znawcy mówią że to się tyczy tego co było bo nie widzą co jest 😉 Jak przepowiadano już przed tą erą jak wielka bestia ogarnie, zniewoli całą ziemię swymi stalowymi zębami, patrzą a nie widzą czyj BUT niewoli świat 😉

   Ale to tak jak mówię to taka ciekawostka 🙂

   Ta karczma Rzym się nazywa 😛

   • SeJa pisze:

    I kolejna Ciekawostka, zaszyfrował to po Grecku, jak na Grecką Tragedię przystało 😉 Zupełnie przypadkiem. 😀

   • SeJa pisze:

    Takich Ciekawostek jest bardzo wiele. Jak na przykład skruszenie dwu nóg (Jeden Kompleks u podstawy z Gliny i znoju a im wyżej tym z droższych kruszców a głowa ze złota) Molocha Czyli Centrum handlu światowego WTC. Skruszony został z Nieba = Samolot.

    Upadł upadł wielki Babilon, siedlisko diabłów i ducha nieczystego i wołać będą na morzu i na lądzie Gdzie i jak kupimy i jak teraz sprzedamy.

    A to w mieście jakiego symbolem jest kobieta o iluż rogach, w jednej ręce trzymająca księgę Życia (konstytucję) a w drogiej ręce płonący kielich obrzydliwości (Rywalizacja = Znicz Olimpijski = Atrybut Cesarstwa Igrzyska …) Czyli Statua Wolności u brzegu Nowego Jorku.

    Tam jest wszystko opisane, ale tak ukryte by nie widzieli choć patrzą. Oczywiście mówię tylko że to jest wiadome wszystko co się stanie. Że nawet było opisywane i nie jeden raz przez tych jacy na prawdę wiedzą.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.