Alternews – 1.12.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „Alternews – 1.12.2015

 1. Oscar pisze:

  Argument ostateczny w sprawie twórców ISIS.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/usa-swoich-nie-porzucaja-uratowaly-rannego-przywodce-isis-2015-12

  Groźne dla Polski jest to że twórcy ISIS są sojusznikiem politycznym PIS a nawet więcej, PIS jest ich sługusem.
  Tak proszę państwa PIS czy;li teraz Polska tzn my będziemy bronić własną piersią (w lepszym przypadku własną kasą) interesów Banderowców i ISIS.
  Tak szanowne państwo wybrało.
  I obawiam się że znowu będzie płacz tym razem na prawdziwych zgliszczach (a nie jak dotychczas na zgliszczach gospodarczych, demokracji i suwerenności) że nie tak chcieliśmy że oszukali nas a wszystko przez tych komuchów.

 2. Oscar pisze:

  O suwerenności Polski względem USA.

  http://wolnemedia.net/gospodarka/fatca-wchodzi-w-zycie/

  Pytanie retoryczne jest takie: czy opisany mechanizm działa również w drugą stronę.
  Czyli czy amerykanie składają takie same oświadczenia w interesie Polski (polskiego fiskusa) ? Że o wizach nie wspomnę (amerykanie wiz nie potrzebują by wjechać do swojej kolonii a Polacy potrzebują by wjechać na teren dominatora).

  Kraj który nie posiada wzajemnie zrównoważonych relacji prawnych nie jest krajem suwerennym wobec partnera.
  Dla przykładu dodam że Rosja bardzo przestrzega zasady wzajemności w relacjach politycznych i nie dopuszcza do dyskryminacji Rosji (np w zakresie embarga).
  Polska stosuje relacje wasala wobec Ussraela i UE czyli globalnej mafii.

  • UZI pisze:

   Rosja przestrzega zasady wzajemności ? Wróć do książek od średniowiecza przynajmniej do zakończenia II wojny światowej . 😛
   NAJPIERW HISTORIA

   • Oscar pisze:

    Ja piszę o czasach współczesnych a nie o historii.
    Mówimy o tym co się teraz dzieje a nie o tm co działo się kilkadziesiąt czy kilka set lat temu.
    Teraz żyjemy i teraz troszczymy się o naszą przyszłość o przyszłość naszych dzieci, wnuków.

    W historii nie ma ani jednego większego podmiotu politycznego bytu który by nie dokonywał zbrodni, nie rabował, nie niszczył innych. Wystarczy uczciwie porównać historię istniejących bytów politycznych.
    Najgroźniejsze są te twory które robią to teraz.

  • Majestic pisze:

   Oscar , masz Racje w zupełności ,tak Trzymaj !

  • Gregory pisze:

   to jest szach-szantaż, tak samo wizy jak i przymus udziału Polski w wojnach USA w zamian za iluzoryczne obietnice bezpieczeństwa bratniej pomocy NATO w ŚrodkoweoWschodniej Europie…

  • GOLDPRESS pisze:

   Straszna ta umowa ! Podpisują co chcą Pelikany zasrane Komorowski i Duda ! Precz !

 3. Oscar pisze:

  Popieramy Amerykę i jej demokrację … czy łącznie takimi jej przejawami ?.
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/72003-amerykanski-rzad-grozi-operatorom-dronow-mowiacym-prawde-o-walce-z-terroryzmem#

  Niedługo i wasze konta zostaną zablokowane gdy przestaniecie się zgadzać z jedynie słuszną władzą (globalnej mafii)

  • UZI pisze:

   Żaden WOLNY CZŁOWIEK nie popiera ani USA ani USSR……………………..

   Po angielsku: united states of america, union of soviet socialist republik

   Przypadek? 😛

  • Majestic pisze:

   Rosjanie to Nasi Bracia ,ale nie oto chodzi to My ich przez tysiąclecia mordowaliśmy , obrażamy się ze Nas nie kochają ???,na dodatek rusofobia , każdy kto myśli inaczej ma okazje się uswiadomic ,no chyba ze jest tu albo tam ??? https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s http://porozmawiajmy.tv/tajne-watki-historii-polski-i-zakazane-wynalazki-czesc-2-ferdynand-barbasiewicz/

   • Qcyp pisze:

    http://telewizjarepublika.pl/404-lata-temu-rosyjski-car-ugial-kolana-przed-polskim-krolem-rocznica-holdu-ruskiego,25442.html
    404 lata temu rosyjski car ugiął kolana przed polskim królem. Rocznica „Hołdu Ruskiego”

   • Iza45 pisze:

    Ugiął. To fakt. Potem „byliśmy” w Moskwie robić bydło (opisy polskich świadków są wstrząsające/podają to w rusofobicznej Republice?/).. a potem Rosja nas zmiażdżyła, albo sami się zmiażdżyliśmy swoja głupotą i przekupstwem. I teraz powtórka z rozrywki. Straciliśmy wtedy okazję do stworzenia imperium słowiańskiego.. a teraz za dużo uraz po obydwóch stronach. i jeszcze szczekaczka pisowska w tle.. jak nie peowska, to pisowska brrrrr

    Jest taki cytat w Potopie Sienkiewicza, polecę z pamięci, bo jest ta sama sytuacja- ze każdy w swoją stronę ciągnie sukno Rzeczpospolitej. I Ją w końcu rozedrą.. i znowu będziemy zwalać winę na wszystkich wokół.. oj jak to Janek Pietrzak rzekł: historia uczy, że jeszcze nikogo niczego nie nauczyła….

   • Iza45 pisze:

    Oko za oko uczni świat ślepym. Mahatma Gandhi

    PS Ale to dobrze Qcyp, ze maska uduchowionego „miszcza” Ci spadła. Że nienawiść wypływa z Ciebie i jej nie dusisz (za Jungiem: wolę być pełny, niż dobry ;). Przepuść Ją, niech wypłynie do końca.. to wyparta część Ciebie. Mnie w nacjonalizmy nie wciągniesz. Za dużo krwi od tych ideologii spłynęło. A Śląsk jest śląski i Ci to każdy hanys powie. Dobranoc.

   • Majestic pisze:

    Izuniu Wspaniale 🙂 niektórym się wydaje ze znają „HISTORIE” , ale zazwyczaj to prowokacje i świadome wprowadzanie w błąd ,kiedyś w końcówce lat 30 Adolf powiedzial ze Polska ma zakusy na Saksonie Bremen Hamburg i landy wschodnie patrząc obecnie , bo historia u sąsiadów względem sąsiada żyje faktami u nich samych dlatego zostało to tak wyeksponowane rozumiesz Iza ? druga strona zamierzchłych czasów Rus ,Ukraina, Litwa ,Słowacja, Czechy itd operuje wspólną historią z Naszym Krajem ale u Nas Obcy to wymazali i egzystuje to jako Mity i Bajki .W Włoszech do dzisiaj jest żywa tradycja Etruskich , mimo prześladowań przez setki lat , trwających do dzisiaj, niesamowite arcydzieła techniki sztuki te oczywiscie nie ukrywane są tak eksponowane aby nie było widać pisma Głagolicy , te same obiekty na fotografiach są retuszowane albo pokazywane tak aby aby pismo nie było widoczne .tak samo jak „”””Cyrylica „”” on wynalazł na poczekaniu skomplikowane pismo runiczne !!?? ? oczywiscie ze dla Słowian było proste zwyczajne naturalne , ALE on mowę Słowian podobną przecież do Gęsiej !! wmontował w jakieś hieroglify , wynalazł Pismo dla Słowian !? ale to do dzisiaj nikomu nie przeszkadza Obcy na katedrach słowa i pisowni milczą o tym no bo OBCY ,tak samo jak kalendarz Słowian TEN prymitywny Naród Narody posiadały swój kalendarz Kosmiczny Kalendarz 7523 rok obecnie nowej ery , ale uczeni OBCY nie znają tego bo obcy !? dlatego Nasze „Mity i bajki ” jeżeli są podawane jako mity i bajki to jest to sabotażem i wprowadzanie w błąd, Pozdrawiam https://www.youtube.com/watch?v=PR2zf6ZIu5c

   • Majestic pisze:

    Qcyp ” 404 lata temu” nie było już Polskiej Rodzimej Szlachty inaczej mowiac wszystkie Rody Polskie które piastowały funkcje Państwowe już nie istniały wyrznięto wszystkich albo zubożono i upodlono , Nowi panowie ( dyktatorzy ) przez setki lat napływając uchyli się polskiej mowy i tradycyjnie jako OBCY przyjmowali Nazwiska swoich ofiar i dzielili ziemie Słowian miedzy sobą, dlatego cześć obecnej prawicy znowu chce dziesieciny , feudalizmu zacofania i powrotu TRADYCJI ale tej obcej . gdy opanowano Polan https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw zaczęto mordować Rusa””” przed polskim królem.””” Qcyp chciałeś powiedzieć ??? przed Królem Polakiem ? Słowianinem ? może nie wiesz ale ta niby szlachta Krajowa to jedna europejska rodzina a w każdym kraju inaczej się nazywają ,w czasie wszystkich wojen praktycznie nic nie tracili , nie ginęli, nie walczyli w pierwszej linii na bagnety .

   • GOLDPRESS pisze:

    Majestic dobrze gada, podobnie jak ten pan z filmików.

  • Gregory pisze:

   dobre: „Oto ledwie kilkadziesiąt godzin później (po masakrze w teatrze Bataclan) francuskie Mirage już bombardują cele w Syrii, a lotniskowiec Charles de Gaulle płynie pełną parą w tamtym kierunku. Niejako na marginesie Paryż ogłasza, że wcześniej planowane cięcia w budżecie na wydatki „obronne” jednak nie nastąpią – co samo w sobie, przyznajmy, dla poważnych ludzi interesu mogło być aż nadto wystarczającym motywem do akcji na 10 teatrów Bataclan. Francuzi nie chcą najwyraźniej, by gra na Bliskim Wschodzie toczyła się bez ich udziału – energicznie wchodzą do gry, od razu podbijając stawkę.
   Ledwie parę dni mija od masakry paryskiej, a już dowiadujemy się, że Komisja Europejska zdążyła wystąpić z projektem radykalnego ograniczenia dostępu do broni palnej na terenie całego eurokołchozu. Zbyteczne dodawać, że projekt odpowiedniego dokumentu od dawna był już gotowy – i tylko czekał na swoją chwilę. Chwila nadeszła i oto eurokomisarze Juncker z Bieńkowską (sic!) od razu wyciągają z zanadrza jakąś europejską wersję amerykańskiego „Patriot Act”
   Po raz kolejny okazuje się więc, że gdyby państwo rezunów islamskich nie istniało – trzeba by je wymyślić”

 4. Qcyp pisze:

  Chcecie postawić Tuska, Kopacz i poprzedni rząd przed Trybunałem Stanu? Podpiszcie się,
  http://polskaniepodlegla.pl/wydarzenia/item/4391-chcecie-postawic-tuska-kopacz-i-jego-rzad-przed-trybunalem-stanu-podpiszcie-sie

  • Gregory pisze:

   Nie wolno się mścić, to nie po bożemu
   Trzeba dać im szansę na skruchę i żal 😀

   • GOLDPRESS pisze:

    Tak niedoczekanie. 😀

   • Oscar pisze:

    To są złodzieje i wrogowie Polaków bez sumienia.
    Darowanie im winy oznacza dla nich tylko tyle że mogą działać dalej bo są bezkarni.
    Ich się nie daje nawrócić, przekonać, ich można tylko zniszczyć jako siłę polityczną, pozbawić możliwości skutecznego ograbiania Polski, zdradzania Polskich interesów.
    A najprostszą metodą pozbycia się złodziei i zdrajców jest karanie za złodziejstwo i za zdradę.
    Tak robi Rosja i dlatego jest jeszcze suwerenna.
    Ale .. tu UWAGA .. karać można tylko za winy UDOWODNIONE…. a nie za winy insynuowane.

    To jest cienka granica między prawem a nadużyciem prawa.
    A prawo za PO było nadużywane nagminnie, totalnie i bezczelnie. Tworzyli prawo nocą by zrobić sobie prawne podkładki do grabieży Polski lub do zdrady jej interesów.

   • GOLDPRESS pisze:

    Zgadzam się, trzeba ich karać, albo leczyć.

   • Iza45 pisze:

    Jak nie po bożemu? Przecież psychopata Jahwe mówi- ze za dobro nagradza a za zło każe.. a ten „gupi” Dzizas vel Aariok jakieś farmazony pociskał, ze to nie sztuka kochać tych, co nad dobrze czynią, bo wtedy jesteśmy faryzeuszami, ale wrogów. No „gupek” jak nic, co nie? Psychol Jahwe to jest git buk.

   • Iza45 pisze:

    Oskar dokładnie, winy udowodnione. Ale wiesz.. jest takie brzydkie powiedzenie, które sobie zacytuję.. _urwa _urwie łba nie urwie. Nic z tego nie będzie.. tam już są szykowane spadochrony .. PiS coś musi zrobić (bo motłoch* żądny krwi podjudzony przez Radio Maryja czeka w blokach startowych) to parę płotek ukaże.. jak PO z Ziobrę czy Kamińskiego..

    Napisałam „motłoch” bo tym dla nich jesteśmy..

 5. Qcyp pisze:

  ANATOL KASZEN – POLSKI ŻYD, UDZIELA WYWIADU TELEWIZJI NARODOWEJ; WROCŁAW 25.07.2014
  https://www.youtube.com/watch?v=HRLYSpBoHbg

  • Gregory pisze:

   JPII pochodzenia żydowskiego https://www.youtube.com/watch?v=APr2OzOPBoQ
   Michnik męczony przy każdej okazji https://www.youtube.com/watch?v=h6GYot5VmPg
   brat Michnika: „Jestem na emeryturze i już nie zajmuje się tymi sprawami…
   https://www.youtube.com/watch?v=0I7BdtntbNI

   • GOLDPRESS pisze:

    Dobre 😀 mniejsza z tym Michnikiem, ale papież Polak Pochodzenia Żydowskiego? Każdy jest jaki jest i kim jest, Polakiem się czuł… ? Przyjeżdżał w polskie Góry w Polsce się urodził, nie znamy swoich pochodzeń bo znając życie, nikt nie jest tym kim naprawdę i gdzie się urodził. Zawsze są jakieś powiązania… 🙂 Żyd czy nie Żyd Człowiek a teraz Święty ! 🙂

  • Oscar pisze:

   Mi się nie zgadzają rachunki.
   Żyd mówi że do Polski przyjedzie 4.5 mln żydów z Izraela gdy zniknie Izrael.
   Z drugiej strony inni żydzi mi mówią że podczas Holocaustu zginęło 6 mln żydów a większość pochodzenia Polskiego.
   Z trzeciej strony wiemy że część żydów z Polski wyjechała w 68r na zachód (tak 100 – 200 tysięcy max).
   W Polsce podobno teraz już prawie nie ma żydów (choć w TV i w rozmaitych władzach, mediach, przy korycie i miejscach uprzywilejowanych jak np wymiar (nie)sprawiedliwości widzimy ich gigantyczną nadreprezentacje.
   Rodzi się pytanie skąd tyle „polskich” żydów w Izraelu ? skoro zostali wymordowani podczas II wojny światowej?
   Ile było w Polsce żydów przed wojną ( w Polsce razem ziemiami wschodnimi czyli częścią Ukrainy, Białorusi i Litwy).
   Czy żyd z Litwy jest polakiem , albo z dzisiejszej Ukrainy ?
   Pewnie jest bo żydzi mają cały wachlarz paszportów i taki żyd z Lwowa jest Polakiem, Litwinem, Izraelczykiem i jak mieszał w USA to Amerykaninem…
   Tam gdzie jest korzyść to żyd wyciąga odpowiedni paszport i mówi(żąda) mnie się należy. A tam gdzie jest obowiązek to żyd wyciąga inny paszport i mówi mnie to nie dotyczy jestem obywatelem innego kraju.

   Tak działa „demokracja” po żydowsku ale tylko dla żydów („nur fur jude”)
   Dla Polaków już tak ta demokracja nie działa.
   Z tym trzeba walczyć bo to bardzo szkodliwe dla innych narodów zjawisko.

 6. GOLDPRESS pisze:

  Zbigniew Stonoga zatrzymał z policją Pedofila który umawiał się z 13 letnią dziewczynką. Przyszedł na spotkanie z różą, nie ma filmiku. Działo się to 1 grudnia w Krakowie.

 7. Gregory pisze:

  W miarę odważnie jak na mainstream:
  http://nt.interia.pl/technauka/news-scan-pyramids-technologie-pomogly-rozszyfrowac-tajemnice-pir,nId,1925363?parametr=embed_tyt_zdj_lead
  „Celem prowadzonych prac jest ustalenie w jaki sposób piramidy zostały wzniesione. Kwestia ta do dziś pozostaje zagadką. Nie brakuje teorii, iż zaangażowana mogła być w to obca cywilizacja. Zaskakująca jest bowiem precyzja, z jaką zostały one wybudowane, jak również sposób w jaki układano potężne, ważące po kilka ton, kamienne bloki, których w przypadku Piramidy Cheopsa jest – zgodnie z ustaleniami naukowców – około 2,3 miliona”

 8. Qcyp pisze:

  Prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od sędziów Trybunału Konstytucyjnego
  Prezydent Andrzej Duda odebrał ślubowanie od czterech spośród pięciu nowo wybranych sędziów Trybunału Konstytucyjnego. Wczoraj kandydatów zgłoszonych przez PiS wybrał Sejm. – Zachowana została ciągłość pracy Trybunału – powiedział Duda, którego cytuje oficjalna strona internetowa Kancelarii Prezydenta.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prezydent-andrzej-duda-odebral-slubowanie-od-sedziow-trybunalu-konstytucyjnego/yjvxss
  HiHiHIhiHI?
  Rewolucja trwa?

 9. SlawekP. pisze:

  PO juz robi po gaciach!

 10. Oscar pisze:

  500 zł na dziecko to ok.
  Ale 500 zł na pierwsze dziecko zależne od dochodów to już może być straszny bałagan.
  Jeżeli przyjmiemy że alimenty liczą się jako dochód to stworzymy sytuację że wielu rodzinom opłaci się „nie dostawać alimentów” bo dostaną 500 zł więcej na dziecko.
  pod warunkiem że alimenty będą dostawać pod stołem.
  Chyba lepiej przyjąć że alimenty nie są liczone do dochodów.
  Pozostanie problem ukrywania dochodów w rodzinach blisko progu dochodowego.
  To też jest kryminogenny mechanizm czuli pokusa do oszukiwania.
  Moim zdaniem granica nie powinna być sztywna ale rozmyta.
  Czyli na pierwsze dziecko dostajemy kwotę która jest procentowo proporcjonalna do stosunku naszych dochodów w stosunku do wyznaczonej kwoty granicznej ale nie więcej niż 500 zł.
  Czyli jak granicą jest 800zł/dziecko a zarabiamy np 1000 zł/dziecko do
  otrzymujemy (800/1000)*500 zł=400 zł.
  a jak zarabiamy 2000zł/dziecko to dostajemy (800/2000)*500 = 250zł
  Regułę można wyprofilować tak żeby było sprawiedliwie a przejście łagodne.
  Wszędzie tam gdzie jest twarda kwotowa granica rodzą się konflikty na granicy (o 1 grosz np).
  Wszystkie mechanizmy z progami powinny mieć takie płynne granice.
  W podatku PIT tak jest.
  Czyli nie wszystko albo nic ale wszystko albo jakoś proporcjonalnie mniej.

  • Iza45 pisze:

   Oskar a potrafisz sobie wyobrazić, że nagle jedyny podatek to 10%? Że nie ma armii urzędników? Że są proste przepisy, które zachęcają ludzi do ich naturalnej przedsiębiorczości? Że oddychasz pełną piersią? Kiedy jesteś w końcu wolny? I „państwo” czytaj lobbyści, urzędnicy nie mówią Ci co masz myśleć i robić? I wtedy masz w d.. 500zł i nikt Ci w zamian nie wyciąga z kieszeni 1000zł? przecież trzeba będzie znowu powołać urzędników, stworzyć procedury buahah sprawdzać, rozliczać hahah Paranoja jest goła..

   • Qcyp pisze:

    Ty Iza będziesz płaciła 80% Podatku!Zaraz odechce ci się matrixowania .Zajmiesz się Duchem, któremu nic nie potrzeba gdyż jest doskonały?A i dzieciom dasz dobry przykład hihihihi?

   • GOLDPRESS pisze:

    Ja Wam wszystkim pomogę, podacie mi numery Waszych kont, a ja reguralnie będę Wam wysyłał kasę, nie wiem ile to potrwa, bo mogą mnie zablokować, ale wyjść z tej sytuacji jest pełno, po co mamy przejmować się kasą, ja i moi bliscy nie będą ! Taki mam plan 😀

   • Iza45 pisze:

    Ja płacę więcej niż 80% podatku, jak każdy (szczególnie Ci najbiedniejsi to odczuwają).. A Ty ślepy jesteś po prostu. Mój Duch się mną opiekuje i On jest Źródłem mego dobrobytu.. ale Ty tego nie rozumiesz… tylko ten kto nie ma w niczym i nikim oparcia znajduje Boga/Ducha.

   • GOLDPRESS pisze:

    Izka ja jestem z Tobą 😀 I love you, chciałbym być Twoim oparciem, tylko żebyś nie zatraciła ducha i Boga. Masz rację kto był na dnie wie, czym jest Bóg Duch i dobro i zło 🙂 kto się podniósł, jak Ty docenia to i buduje dalej ten nieograniczony Świat w Bogu 🙂 I love You.

   • Iza45 pisze:

    Goldi.. <3.. Kucypa też kocham, bo to Brat w Duchu.

   • GOLDPRESS pisze:

    Przecież wim ! 😀

   • GOLDPRESS pisze:

    Wybrałaś najtrudniejszą drogę, Kochania.
    Sam wim, jak to jest, bo też tą drogą podążam, dużo uniesień ale ciężko się przebić, by ktoś poczuł Twoją miłość… Rozumiem Cię 🙂 😀 <3

 11. { :-) }. pisze:

  { 🙂 }.
  * Że oddychasz pełną piersią? -> Za karme grzesz-nico byj siem 10-ć x-y we pierwśy/powiedział kśondz, zadajonc podkóte małolaće/ 😀
  ,.. Ale prose ksiendza ja rzem mom maluske cycuś-e, y wypchnełam *cyconos watom, noto byj sie we-vate-rzek ksiondz 😀
  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=5ihtX86JzmA

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.