Alternews – 10.02.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagorski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

118 odpowiedzi na „Alternews – 10.02.2016

 1. Oscar pisze:

  hehehe musiała się ukazać nowa odsłona Alternewsa bo w poprzednim
  pojawiło się za dużo ciekawych tekstów.
  Normalnie stara odsłona wisi kilka dni… chyba ze ktoś napisze coś ciekawego wtedy stara zostaje natychmiast przykryta nową.
  To kolejny po niezliczonych dowodach na prawdziwe sympatie właścicieli Alternews.

  Ta prawda wyłazi codziennie jak koszerna słoma z koszernych butów.
  Razi tylko to udawanie „szczero-polskiego patriotyzmu”.
  To też pasuje do koszernej kultury przebieranek. udawania kogoś innego …
  czyli oszukiwania odbiorców.

 2. Lisek pisze:

  Nielegalny pomiar Iskrą 1, próba wejścia w posiadanie prawa jazdy przez policje:
  https://www.youtube.com/watch?v=BRBgtIhvAYo

  • Piotr pisze:

   jakoś nie słychać o tym, aby to pharma
   ponosiła czy zaczęła ponosić w Polsce koszty / odszkodowania
   za niepożądane skutki poszczepienne,
   czasami wręcz tragiczne w skutkach

   jakieś grosze włożyli i od lat wkładają w kieszenie
   umiłowanych i czcigodnych naszych decydentów
   czy to z prawa, czy z lewa, czy skąd tam oni nadstawiają swoje portfele
   i w efekcie koszty NOPów ponosi każdy,
   tylko nie producent szczepionki – choćby celowo ja spaprał
   co zdarza się nie tak rzadko

   koszty materialne i pozamaterialne ponosi sam wyszczepiony, jego rodzina,
   społeczeństwo a prawdziwi od-szczepieńcy (odszczepieńcy!) śmieją się w kułak,
   jaki to lud polski głupi, że tak się daje ogłupiać i sprzedawać

   a jeszcze nie wszyscy dopuszczają do swej świadomości fakt,
   że szczepionka nie jest lekiem
   i dlatego nie musi być poddawana
   nieco bardziej zaostrzonym procedurom
   przed wprowadzeniem na rynek,
   jakim poddawany jest lek

   Quo vadis Poloniae?

 3. budda pisze:

  to mnie cieszy to dobrze ze kasa przestaje robic KASE !!! moim marzeniem i wielu ludzi jest zycie -istnienie tzw. PIENIEDZY-WEKSLI-PAPIEROW WARTOSCIOWYCH calkowite wyzzbycie sie i pozbycie kart kredytowych -bankow to podstawa dla calego ZLA w tej CYWILIZACJI !!! to przyczyna handlu i sprzedarzy ludzi i wojen . A ci tzw. uchodzcy i te sztuczny LAMENT tzw. KRYZYSOWY TO KOLEJNY KAMUFLAZ -PODAWALEM TU LINK O NOWEJ UNI I JEJ PRAWACH KTORE WCHODZA W ZYCIE W MAJU 2016 uwazam to jeden z aspektow a jest ich o wiele wiecej

 4. g-k pisze:

  W mojej ocenie warto zapoznać się z wypatrzonymi w necie informacjami;

  https://gloria.tv/media/6oyZvigjk61

 5. budda pisze:

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/77974-szokujacy-dokument-tajne-miedzynarodowe-memorandum-wchodzace-w-zycie-z-dniem-1-maja-2016-r lisek i inni przeczytajcie ten akt dla NIEWOLNIKOW KTORY WCHODZI WZYCIE OD 1 MAJA 2016 NA WSTEPIE JEST O RELIGI A GLEBIEJ JEST O CALEJ UNI I WSZYSTKICH MIESZKANCACH
  tym co nie przeczytali a co wchodzi w zycie za dwa miesiace a o tym CIHO-CISZA . Co mowi Artykul 11D od dnia 1.05.2016 Utworzeenie Europejskiego Urzedu do spraw reform . Artykul 11 E 1.05.2016 Utworzenie Europejskiego Biura do Spraw reform z Kapitalem Zakladowym 800.000.000 euro Artykul 11 K Utworzenia nowego biura reform Religijnych w kazdym z krajow w zgodzie z Watykanem itd. itp. w MEDIACH -wielkie szume -ZADYMIANIE -ZAMULANIE A TU ZA DWA MIESIACE MIESZKANCY UNI PO 1.05.2016 OBUDZA ISE W NOWEJ RZECZYWISTOSCI – polecam zapoznajcie sie i byc moze zacznijcie o tym pisac do wszystkich tzw. wladcow albo jakie macie podpowiedzi aby sie UWOLNIC Z KOLEJNEJ NIEWOLI ZNACZNIE GORSZEJ JAKA MIELISCIE!!!!!!!!!-
  Odpowiedz

 6. Oscar pisze:

  Strategia szuji.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160211/2044714/rosja-usa-syria.html

  Wczoraj USA ogłosiło że Rosjanie zbombardowali w Aleppo dwa szpitale.
  Dzisiaj okazało się że tych bombardowań dokonały samoloty USA.
  Klasyczna strategia szuji.
  Te szuje to obecnie najwięksi „przyjaciele” rządzących.
  Na takich fundamentach nie da się zbudować demokracji.
  No chyba że chodzi o „demokrację” szuji czyli opartą na kłamstwach fałszerstwach, niesprawiedliwości, prawdzie wybiórczej, prowokacjach, oszczerstwach, wyzysku rabunku i zbrodni.
  Taką mniej więcej demokrację mamy od 89r.
  Ukraińcy też mają taką demokrację po zamachy stanu na Majdanie.
  To „demokracje” skrojone przez „wielkiego brata” czyli wiadomą mafię na potrzeby Bantustanów.

 7. budda pisze:

  ten link g-k w/w to uzupelnienie to co zamiescilem ponownie w/w/ – nikt w mediach o tym nie mowi mam PROSBE abyscie pisali do polskich wladz i unijnych i zadawali bezposrednio pytania indywidualnie -kazdy jest przeciez doskonala ISTOTA ma te same prawa jak kazdy inny na tej ziemi !!! kim kolwiek jest – wg. mojego rozpoznania nie ma zadnych KRAJOW to fikcja rzadza i przejely wladze grupa cwanikow -klanow rodzinnych i wyczerpaly sie ich mozliwosci zastraszania -ciemierzenia i zniewolania – jada ciagle tym samym PROGRAMEM -leku strachu i teroru manipulujac GLOWA -umyslem i mozgami – poprzez TECHNOLOGIE . Z sercami -ODWAGA I MADROSCIA PRZEBIEGLOSCIA SA BESSILNI I WLASNIE TERAZ JEST DECYDUJACY MOMENT NA DOKONANIE ZMIAN – DALSZE ZABIJANIE WZAJEMNE LUDZI I NAPUSZCZANIE NACJI NA NARODY -PLEMIONAA NA PLEMIONA SA BEZ SENSU ??? -te tchorzliwe automaty -roboty kierujace tymi metodami sa inteligentne /inteligencja wcale nie jest KORZYSTNA / nie da sie tego nawet opisac -poprostu i wiecej LUDZI -WYZWOLI U SIEBIE ODWAGE TO DOKONA SIE KORZYSTNA ZMIANA

 8. budda pisze:

  e) broń, wymordowaliśmy ich. Okłamywaliśmy ich. Oszustwem zdobyliśmy ich ziemię. Zmusiliśmy ich do podpisywania oszukańczych umów, które zwaliśmy układami i warunków, których nigdy nie dotrzymywaliśmy. Przekształciliśmy etnicznych Amerykanów w żebraków na kontynencie, który dawał życie od niepamiętnych czasów. Jakkolwiek by nie interpretować tej historii, my nie byliśmy prawi, nie byliśmy sprawiedliwi i nie przestrzegaliśmy litery prawa.”
  Odpowiedz
  budda pisze:
  10 lutego 2016 o 19:16
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/78518-polskie-dylematy-w-obliczu-nieuniknionego-upadku-zachodu A TO LINK DO TEGO TEXSTU WYZEJ DAJE DO MYSLENIA Z KIM MY GRAMY
  Odpowiedz
  budda pisze:
  10 lutego 2016 o 19:19
  Niestety Polacy w swym zaślepieniu i bezkrytycznym uwielbieniu Zachodu, nie chcą skonstatować tej gorzkiej prawdy. Żelazny Kanclerz Niemiec, Bismarck[vi], zwykł określać[vii] swych polskojęzycznych poddanych mianem Irokezów, co stanowiło skrót myślowy opisujący beznadziejnie naiwne i prymitywne ludy na drodze do nieuniknionej zagłady. Pomimo to, nawet dziś, kiedy zagłada ta dochodzi do swego finału, nie skłania to polskojęzycznych „europejczyków” do zmiany swego paradygmatu w tym aspekcie.
  Monstrum, w jakie na dzisiejszym etapie przekształcił się Zachód, zaczyna pożerać samo siebie. Jest to wyraźnie widoczne na przykładzie financjalizacji[viii] gospodarki, czy „emigracyjnej agresji muzułmanów” na Unię Europejską. Jego władcy, zdając sobie z tego sprawę, usiłują odwrócić bieg wydarzeń poprzez rozpętanie III Wojny Światowej. W swym szaleństwie zdają się nie zauważać, że stanowić ona będzie niewyobrażalny kataklizm dla całej Ludzkości.
  Tak, czy inaczej, zbrodnie dokonywane przez Zachód w przeciągu stuleci, zaczynają jak bumerang doń wracać.
  Jeśli Polska, będąca kolonią Zachodu podzieli jego los, to sprawę będzie można uznać za zamkniętą. Warto jednak przygotować się na wypadek gdyby, jakimś zrządzeniem Opatrzności, uniknęła Ona zagłady.
  Przewidując nieunikniony rozwój wydarzeń pisałem już o tym w 2008 roku[ix] [x] w swej anglojęzycznej publikacji zatytułowanej: „Plight of Central European Nations in the Wake of Western Oder Demise”, cytuję:
  „In all this, the Empire overlooks one important detail. It currently is in a state of rapid disintegration. Insane policies of ruling plutocracy brought demographic catastrophe in Europe, additionally coupled with Islamic immigration, economic catastrophe in USA, and utter military defeat in the Middle East. Although, the West does not recognize these “achievements” yet, they are indeed tangible. As a result of it, the Empire will be in total disarray within a few years at the most.”
  “W tym wszystkim, Imperium przeoczyło jeden istotny element. Zachód znajduje się w procesie szybkiego rozpadu. Obłędna polityka rządzącej plutokracji sprowadziła demograficzną katastrofę na Europie połączoną z islamską emigracją, ekonomiczną katastrofę w USA, oraz militarną klęskę na Bliskim Wschodzie. Pomimo tego, że Zachód jeszcze nie konstatuje tych „osiągnięć”, to stanowią one w pełni realną rzeczywistość, W rezultacie czego, w przeciągu kilku lat, Imperium znajdzie się w stanie totalnego rozkładu ”.
  to zamiescilem wczoraj JAK BYLEM DZIECKIEM CZYTALEM KSIAZKI O INDIANACH -I JAK ICH WYMORDOWANO w/w jest text podany przez tych CWANIAKOW TO CIAGLE TA SAMA GRUPA TRZYMAJACA WLADZE A TERAZ DECYDUJE SIE CZY KAZDY ODWAZNY W SOBIE I JADNOCZAC SIE WSPOLNIE DOKONAMY ZMIANY -CZY TEZ POZWLOIMY NA RYCYKLING CYWILIZACJI WRAZ Z ZIEMIA???

 9. budda pisze:

  http://fatamorgan.neon24.pl/post/129467,smolensk-nadal-manipulowany-przez-uklad-polacy-rzna-glupa brak komsji sledzczej autor tego linku stwierdza ze polska jest rzadzona przez uklad

 10. lilka pisze:

  Nie bylo by psychatrykow gdyby byly programy odrobaczajace ludzi.Bo choroby psychiczne sa wywolywane przez robale.Np toksoplazma moze wywolywac schizofrenie.Faceci są ponoc bardziej agresywni i podejrzliwi a kobiety ufne i otwarte.
  tegoryjce w mozgu to takze moze byc schizofrenia,a takze przywry,ich toksyny?
  Glisty wywoluja zaburzenia psychiczne.Takze toksyny grzybow moga wywolywac schizy,nerwice.
  Ale program fluoryzacji zebow w szkolach to oczywiscie,po nim wystepuja deformacje szkliwa zebow u dzieci,plamy .
  Nawet WHO stwerdzilo ze ok 90 % wszystkich chorob to pasozyty,czyli wszelkiego rodzaju robale.
  Wystarczyloby dobrze poodrobaczać chorych psychicznie,choc jest to juz wyzsza szkola bo chodzi o mozg,zeby psychiatrzy nie mieli co robic.
  A ludziom i dzieciom nalezy wprowadzac w szkole conajmniej lekcje nt odrobaczania.
  9 na 10 osob nosi w sobie robaki 😀
  Ludzie w swiej nieswiadomosci zarazają innych i tak produkujemy mnostwo chorob a farmacja ktora utajnia informacje na pow tematy korzysta.Przeciez kazda choroba u nich jest o przyczynie nieznanej,czy to nie jest podejrzane?

  • Qcyp pisze:

   DOBRZE ?CIESZE SIĘ ŻE TO WIESZ .ALE CZY TERAZ ODRZUCISZ SUPLEMENTY?Wiedząc że jesteś nosicielem, podejmiesz właściwe kroki do utylizacji niepotrzebnych gości? Czy stworzysz swoją całkiem nową strukturę neuronowa .?Czy jak w przypadku izy kitka gai i wielu wielu innych ,OKOLICZNOŚCI SĄ ZBYT SILNE ABY ZACZĄĆ CAŁKIEM INNE nowe wolne ŻYCIE?

   Reinkarnacja za życia hiihihihihihi?

   • lilka pisze:

    Niestety nie orientuje sie w przypadku izy kitka i gai.;P o co chodzi?:]
    Skoro ja wiem ,to znaczy ze nic nie robie 😉

  • Qcyp pisze:

   9 na 10 osób nosi w sobie robaki ?

   ZIEMIANIE wszyscy macie grzech pierworodny/robale! ?
   Biblii ot tak sobie nie napisali.Tą księgę trzeba czytać ze zrozumieniem ,często wiedzą kwantową.
   Dlatego trzymam się od was z daleka ?

   • Pio pisze:

    Czy oczyszczenie i umycie sie,robi juz z nas dobrego i madrego
    człowieka?
    Czy tylko,ze mniej smierdzimy? 😉

   • Qcyp pisze:

    o Pio ?
    Pogrążasz się.
    Chrzest to nic innego jak oczyszczanie zapisów telegonicznych.Oczywiście ten do 300 lat po Chrystusie CZYLI zanurzanie całego ciała,ZAKLĘCIE i jesteś nowo narodzony?

   • filipek pisze:

    Dobre pytanie Pio. Wymoczyłeś dupsko w zimnej wodzie wyklepałeś zaklęcie i od razu czujesz się nowonarodzony lepszy…od innych Qcyp?

   • Pio pisze:

    Czy zewnetrzne rytuały,mogą zmienic wnetrze człowieka?
    Czy wogóle potrzebujemy rytuałów?
    Kto je nam kazał sprawowac?
    Bóg czy kapłani?
    Czy Bóg potrzebuje jakichkolwiek zaklęc i rytuałów?
    Czy tylko kapłani?
    Czy mozemy zyc bez kapłanów?
    A czy kapłani mogą zyc bez nas(mas)?

   • Izabela pisze:

    Mądre pytania Pio. A im bardziej jesteś dorosły/dojrzały duchowo tym bardziej widzisz śmieszność tych „luckich” wymysłów.. bo oczy Boga nie widzą ZŁA (iluzja) i Wszystko co stworzył jest DOBRE. Lucjan/Lucyfer (jako świadomosć zbiorowa) tego nie pojmie, bo on jest twórcą podziału: dobro-zło.. aż spadł na dno podświadomości jako Szatan buahahha… kosmiczny dowcip…Bóg jest świadomością rozróżniającą, czyli wybiera co jest właściwe i udoskonala formę.. w nieskończoność…a co niewłaściwe jest iluzją i ją Niszczy, czego człowiek nie akceptuje, nie rozumie (ego jest ograniczoną świadomością) i wymyśla „szatany, archonty, pecha, nieszczęście” i inne głupoty…

   • Qcyp pisze:

    Mówię tylko za siebie.Woda zdrowia doda?Rytuały to inny sposób wyrażania technik aby Ciało Astralne było jak najbliżej Natury bez względu na jakiej mu żyć przyszło planecie.
    Ale faktycznie jesteście tak niezainfekowany że nic wam nie pomoże?A o durszlaku w waszym świetle nie wspomnę?Ostatecznie to właśnie,, pojazd” was interesuje a nie ,,kierowca”?hihihihihihihihi

   • Izabela pisze:

    a Ty masz w d.. świątynię Boga – Ciało i zostaniesz wyautowany. W astralu już Jesteś a żyjesz Tu (materia/Ciało) i to jest cel stworzenia. Jako w górze tak i na dole ma się dokonać! I dokona. Świadome przejawienie Boga w Ciele.. stąd a Słowo Ciałem się stało. Święte małżeństwo Boga i Bogini, świadomości męskich i żeńskich. Yang i Yin w mandali Absolutu.

   • Qcyp pisze:

    Czy istoty ludzkie mogą się kiedykolwiek zmienić/WYZDROWIEĆ radykalnie tak, ażeby popatrzyły na świat od nowa – innymi oczyma, innym sercem, nie wypełnionym dłużej MATREIALIZMEM – Umysłem, który jest bardzo jasny, który dysponuje potężną energią Nową strukturą neuronowa .?
    ??????????????????????????????????????????????????????

   • Izabela pisze:

    Materializm jest miłością do materii-Bogini. Na razie jest to wykoślawione, ale na tym polega ewolucja Świadomości. Ty Lucyferze na razie reprezentujesz tę świadomość jak w tym obrazie, ta Ruda to Materia ten narcyz to Lucyfer..:
    https://www.youtube.com/watch?v=Ku1HJ2DI7Xk

    Doprowadza Boginię do ostateczności rozpaczy.. tak jest dzisiaj.. ale na końcu, bez początku (jak to Mandali Absolutu, gdzie koniec jest początkiem) będzie uświęcenie Bogini. To jest Cel.

   • Qcyp pisze:

    Materializm/materia to bardzo niska/ciężka energia.I tylko ciężkie ociężale umysły pasują do niej jak ulał.?

   • Pio pisze:

    „Ostatecznie to właśnie,, pojazd” was interesuje a nie ,,kierowca””
    Ktos tu własnie mówił o „wodnych rytuałach”.
    A one, to chyba bardziej pojazdowi niz kierowcy. 🙂
    Zreszta ,wszystkie drogi prowadza do Domu.
    A kto, którą,to jego droga… (jak juz wspomniałem)

   • Majestic pisze:

    On Lucyfer ? za cienki chyba ?

   • Majestic pisze:

    ? muszę z zasady! Qcyp w obronę zafajdać , zawsze chroniłem przegranych ,zmęczonych życiem , każda ruina czlowieka potrzebuje wsparcia https://www.youtube.com/watch?v=USUt_njfw6Y

   • Izabela pisze:

    Widzisz Qcyp znowu obraziłeś Boginię -tak Jej symbolem jest woda, żeby było śmieszniej jak symbolem Ducha jest ogień. No nic to, Ona cierpliwa jak Matka Boska.. jednak nim stanie się ową Matką na skutek zdeptania i odrzucenia przez Lucyfera również upada i jest Kali-Lilith.. ma swój mrok i zabija.. a potem płacze krwawymi łzami bo Ciało bez Ducha tak jak Duch bez Ciała to piekło, niepełnia, pustka.. Tylko razem w świętości , tylko razem w mandali Absolutu… Zresztą w doświadczeniach transcendentnych można tego doświadczyć jak Świadomość z Materia tworzą perfekcyjny mechanizm i że są w nieustającej interakcji. Weszłam w duchowość od strony Ciała-jako wiedźma i jeżeli ktoś o Ciele wygaduje banialuki to jest głupcem.. właśnie będąc uważnym można zobaczyć jak pięknie współgrają Bóg i Bogini w Ciele a potem w przestrzeni poprzez zdarzenia synchroniczne… Magia. Bez rytuałów i zaklęć.

   • filipek pisze:

    Qcyp napisał :”Ostatecznie to właśnie,, pojazd” was interesuje a nie ,,kierowca” hihihihihihihihi”

    Często widoczne jest że
    kocha się to co ktoś daje, a nie tego który daje hłehłehłe

  • Majestic pisze:

   lilka , kupiłem taki na wypadek jak ebole „będą” szaleć , albo świnia z grypą „ucieknie” z labora https://www.youtube.com/watch?v=wDPcOzrXNXw

 11. budda pisze:

  http://porozmawiajmy.tv/miedzynarodowy-dzien-walki-z-kontrola-umyslu-8-lutego-2016/
  magnetyczne fale skalarne -itp. itd. w/w linku i u Janusza i juz tu pisalem pisanie do tych zrobocialych urzednikow unijnych – kto was ogladal to co zrobil Janusz i Alex oraz dr. Rauni Kilde i ich uczestnicy -bardzo dziekuje Januszowi -Alexsowi i wszyskim ktorzy robia dobra robote informujac ludzi jak ta cicha MANIPULACJA DZIALA i jak nie wielu LUDZI MA WIEDZE I INFO O TYM

 12. budda pisze:

  http://niezalezna.pl/76162-glenn-jorgensen-wzywa-macieja-laska-do-konfrontacji tu 10tysiecy w konfrontacji FAKTOW – Qcyp interesujaco dobre wyzwanie to mnie cieszy niech fakty zaczna byc faktami

 13. budda pisze:

  dodam dokonanie wyboru to odwaga zyc tym co wewnatrz wiem -czuje -pragne -wiekszosc wybiera stare znane wzorce-programy /min control-chetnie pomaga/ -i tak sobie zmienia nazwe -doping na chwile pociesza sie i idalej tzw. nowe trwa postaremu ??? sam experymentowalem -zmiane programow u siebie to trwa juz ponad 30 lat -wiem jak to trudny proces teraz jest latwiej /internet/ -praktycznie ten proces juz potrzebny jest 24 godziny na dobe /oczywista uwolniwszy sie od innych nalogow-programow nasylanych i w ktorych jestesmy w tym 3 wymiarze ciagle jako ciala / -bez wspolpracy tzw. duszy -jej przewodnictwa wszelkie krotkotrwale zabigi koncza sie jeszcze wiekszym upadkieem -.Podam moj przyklad w 1998 bylem w stanie rownowgi i znakomitwego zjednoczenia /to co okreslaja joga itp. itd. nazewnictwo jest bez znaczenia???/ -uleglem litosci /w wiezieniach mowia litosc to zbrodnia???/ potwierdzam potrzeba sie kirowac wspolczuciem-ten moment cofnal mnie a przez ponad 10 lat potrzebowalem aby przywrocic ta rownowage???

 14. Majestic pisze:

  Dzisiaj agencje doniosły , ze potwierdzono istnienie fal grawitacyjnych i mozliwosci ich mierzenia i lokalizacji http://www.pulskosmosu.pl/2016/02/11/fale-grawitacyjne-powtorzenie-wiedzy-przed-konferencja-ligo/

  • seja pisze:

   to dopiero wstęp do preludium 😛

   • Majestic pisze:

    a jaki będzie finał Sejciu ?

   • seja pisze:

    koniec końców? początek początku … nieodzownie 🙂

    a co w między czasie i w konsekwencji i kto i jak na własny młyn przeleje to już bardzo długa historia. bo też warto zauważyć, że ujawnia się tylko to co już świetnie a nawet lepiej jest wiadome, o czym otwarcie od lat co po niektórzy piszą. może to być wyliczone na część ujawnienia żeby ktoś nie dostał zawału, zanim go załatwią, nie chce im się latać śmigłowcami i myśliwcami, a gospodarka już i tak pozamiatana.

    to okazuje się bo już i tak wiadomo i mleko się rozlało, że są fale grawitacyjne jakie tak a nie inaczej na poziomie cząsteczkowym się tworzą i się okaże nieodzownie że tworzą się w eterze i okaże się że eter jest skwantowany mechaniczny i elektromagnetyczny, nie elektryczny, transformuje pojęcie masy i grawitacji, spojrzymy inaczej na pojęcie energii. pojawią się niezliczone praktyczne zastosowania o wiele bardziej rewolucyjne niż wynalezienie pisma i elektryczności oraz koła razem wzięte.

    ale zwykle to znaczy do tej pory, wcześniej to był próg cywilizacyjny jakiego nie potrafiliśmy przekroczyć nie chcąc się rozstać z pieniądzem … więc zwykle była zagłada i reset. a później od nowa ktoś wymyślał koło… z jednej strony ktoś nie chce byśmy to odkryli, z drugiej jest już wszystko jedno.. a jak będzie tym razem? zobaczymy, trzeba wierzyć że jednak się nie pozabijamy w ofierze za i na …

    a jak wy uważacie ?

  • { :-) }. pisze:
 15. Oscar pisze:

  Kolejny przykład polityki szuji.
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160211/2050240/steinmeier-monachium-syria.html
  Taką samą strategię te same szuje stosują na Ukrainie.
  W momencie gdy ich najemnicy przegrywają szuje nagle odczuwają wielką potrzebę „wstrzymania przemocy”.
  Gdy ich siepacze organizują czystki i mordują ludzi na wielką skalę oni takiej potrzeby nie dostrzegają.

  To są przedstawiciele tej „wzorcowej” demokracji (koszernej w swojej istocie).

 16. pisze pisze:

  http://www.dlapolski.pl/pilnie-wznowic-i-dokonczyc-ekshumacje-w-jedwabnem polska bedzie nieustannie narazona na zaklamana wersje z zachodu i wschodu i samoobnizanie samooceny polski

 17. pisze pisze:

  http://www.dlapolski.pl/pieniadz-powstaje-w-systemie-bankowym najpierw musi wplynac kapital a dopiero udzielany jest kredyt

 18. Pio pisze:

  Iza 🙂
  „oczy Boga nie widzą ZŁA” i „…Bóg jest świadomością rozróżniającą, czyli wybiera co jest właściwe…” i jeszcze „…a co niewłaściwe jest iluzją i ją Niszczy…”
  -nie to zebym sie Ciebie czepiał,ale troszke to sie gryzie…

  • Qcyp pisze:

   się gryzie…?To jakaś koszmarna niedorzeczność.A kto zniszczył Sodomę i Gomorę? Czyje oczy widziały zło, SPÓŁKOWANIE ZE ZWIERZĘTAMI, STOSUNKI HOMOSEKSUALNE,bałwochwalstwo,ofiary z ludzi ?Iza wykazujcie się ignorancją nic nie wie o prawach stwórcy Wielkiego Ducha.
   ZŁA KOBIETA JEŚLI NIE WIDZI ZŁA/PIENIĄDZA.?

   • Pio pisze:

    No własnie,czy to był ten bóg,czy ten Bóg?
    Czy juz tylko kazdy wybiera tego, który mu na daną chwile pasuje?

   • Qcyp pisze:

    Bóg to czysty Eter najwyższa świadomość Wielki Duch znajdujący się w centrum wszechświata i nie ma możliwości aby to on zniżał się na Ziemie aby karać wymierzać prawo.Ma natomiast zastępy wysoko rozwiniętych astronautów, którzy wykonują jego wole CZYLI, PRAWO WSZECHŚWIATA.Sathan to tez astronauta tylko ze mu się w glowce powaliło,pewnie zmiana klimatu hihihihihihihi?

   • Pio pisze:

    Słusznie prawisz Astronauto . 😉

   • filipek pisze:

    Słusznie czynią zastępy wysoko rozwiniętych, którzy wykonują wolę Wielkiego Ducha 🙂

 19. Ktosiek pisze:

  Panie Januszu
  pan zwyczajnie nie rozumie wolnego rynku.

  Przepisy pozwalaja na ulgi w podatkach,ktore sa stworzone wlasnie dla tych firm.
  Wolny rynek,ale bez ulg podatkowych i jednoczesnie z niskimi podatkami sciaga kapital i rozwija rynek pracy.
  Niech pan sie nie martwi wtedy,ze za malo nam zaplaca,poniewaz im nizsze podatki tym wieksza konkurencja(nizsze ceny) i latwosc zakladania firm bez zbyt duzego ryzyka.

  To co mamy w Polsce niema nic wspolnego z wolnym rynkiem.

  Kazdy Polak legalnie pracujac i konsumujac placi blisko 80 procent podatku(liczac z zusem).
  W taki sposob wlasnie wiekszosc Polakow ledwo wiaze koniec z koncem,wiec w jaki sposob maja stac sie konkurencyjni dla tych duzych firm.

  Wiekszosc Polakow nierozumie trikow politykow-jak np. nowy program Pisu 500+.
  Taki projekt moze doprowadzic do tego ,ze ludzie niemajacy dzieci i ledwo wiazacy koniec z koncem beda dalej uciekac za granice bo to z pracy statystycznego Kowaskiego ten projekt bezie realizowany.
  Moze to doprowadzic do olbrzymiej inflacji i bankructwa kraju.

  Panie Januszu,Mam nadzieje,ze wkoncu pan zrozumie przyczyny ubustwa w tym kraju,a jest nia bez watpienia odbieranie nadmiernych pieniedzy ludziom pracujacym pod plaszczykiem skomplikowanego systemu podatkowego.

  Zobaczy pan sobie na Szwajcarie tam kupe ludzi prowadzi drobne dzialalnosci

  • Lisek pisze:

   Polska to nie Wielka Brytania. Nie można siedzieć i nic nie robić, samo się nie zrobi. Od czegoś trzeba zacząć. 500 złotych to nie tylko pieniądze na dziecko, ale inwestycja w przyszłego obywatela (model Szwedzki). System podatkowy się rozwali z innych powodów, głównie kradzieży, korupcji, afer… i durnych inwestycji (pendolino).

  • Oscar pisze:

   Panie naiwny.
   Kapitalista swoim niewolnikom płaci tylko tyle ile musi i ani grosza więcej.
   Ile by nie zarabiał na „wolnym rynku” to zawsze będzie mu za mało.
   Płace na „wolnym rynku” zawsze są najniższe z możliwych a zyski kapitalisty wyzyskiwacza wytwarzane przez niewolników zawsze są maksymalizowane wyłącznie w interesie wyzyskiwacza.
   Pracownik dla wyzyskiwacza tuczącego się na ciężkiej pracy pracownika jest dokładnie tym samym czym trzoda chlewna dla rolnika albo kurczak dla właściciela fermy kurzej.
   Oni patrzą na swoją trzodę wyłącznie pod kątem zysków i nie widzą w kurczaku kurczaka ani w pracowniku człowieka.

   Kapitalizm to w istocie przypudrowane niewolnictwo i skrajny systemowy wyzysk.
   Bo skąd się biorą śmieciówki, lewe umowy bez ZUSu, nierejestrowana praca w nadgodzinach, najniższe w UE płace, wywalanie na mordę z roboty gdy tylko pracownik nie daje zysków wyzyskiwaczowi… i wiele innych zbrodni przeciw ludzkości.

   • Qcyp pisze:

    NISKIE GRUBIAŃSKIE WIBRACJE OTO POLITYKA
    https://www.youtube.com/watch?v=P-WP6POdTgY

   • Ktosiek pisze:

    Naiwny to ty jestes.
    Zawsze kazdy placi tyle ile musi tzn. najmniej jak sie da.(Ty chcialbys kupic w salonie malucha w cenie mercedesa?)
    Kazda firama istnieje tylko dlatego,ze przynosi zyski.
    Te co ich nieprzynosza bankrutuja.
    Kazdy pracuje tylko wtedy,gy mu sie to oplaca.
    Tzn. Nie widzi innych perspektyw.

    Przykladowo:
    Pan X pracuje w firmie Y i zbiera dla niej jagody.
    Pan X dostaje za ciezka prace 1250 zl, a firma Y dorzuca dla panstwa jeszcze 1000zl. Powiedzmy,ze firma Y zarobila na nim 200 zl.

    Sasiad pana X idzie do sklepu kupic te jagody i placi koszt pracy pana X 1250 zl + koszt haraczu odprowadzanego za jego prace do panstwa 1000 zl + zysk firmy Y 200 zl + koszty poniesione przez firme Y (np.transport benzuma z akcyza,kasa fiskalna wymieniana co 5 lat,podatek od nieruchomosci,ruchomosci,ubytki itd.)zalozmy 20 zl.(od pracownika)+ zarobek sprzedawcy w sklepie zalozmy 10 procent.
    Ile zaplaci sasiad pana X za te same jagody kupujac je legalnie? Liczymy 2717 zl?

    Nic z tegp dochodzi jesze 23 procent vatu co daje nam ok 3440 zl. Przy czym pan X zarobil 1250zl.
    Ile latwiej i taniej bylo by dla spoleczenstwa-gdyby Pan X mógł legalnie sprzedac swoje jagody sasiadowi za np. 2000 zl.
    Uzasadniony podatek jest od ruchomosci i nieruchomosci.
    Absurdem jest tez podaterk procentowy-progresywny tzn. jak cena towaru,uslugi rosnie to podatek tez wzrasta.
    W koncowycym efekcie-konsumenci czyli wszyscy ktorzy nie odzywiaja sie”prana” dostaja podwojnie po dupie za wzrost ceny i wzrost podatku.
    To jest bledne kolo-poniewaz rzad co roku chce wydusic z nas coraz wiecej podnosi podatek.
    Firmy chcac przetrwac podnosza cene.
    To ten chory system doprowadza do niewolnictwa i upadku moralnego spoleczenstwa,rodzin.
    W obecnym przypdaku nawet zebrak musi 3 razy wiecej wyzebrac by zyc.

 20. budda pisze:

  poczytalem co piszecie ??? zamieszcze komentarz -/byc moze kogo wymienie albo nie bedzie psy na mnie wieszal/- wg. mojego punktu Qcyp ,Oscar, Majestic czasami Lisek ,Seja ,Lilka ,Pio ,Ktosiek i wielu innych ma wiedze ,wie o co tu chodzi, daje przekazy -fakty jasne i oparte na faktach z szacunkiem sobie i innym /przekazu dokonac pisemnie w komentarzach to fajerwersztyk aby dogodzic wszyskim wibracjom -czestotliwosciom/-tak bylo to zaprogramowane i kontynuowane -wczesniej bylo znacznie gorzej -teraz za sprawa internetu a i juz nowych /podobnych telepati -sztucznych technologi idzie i pojdzie zdecydowanie latwo/ mam taki prosty przyklad o ktorym wiekszosc zapomina piszac na forum komentarze. Wszyscy ODDYCHAMY i TO ODDECH / po klapsie w tylek lekarza polznej a tereaz juz partnera -ojca / uruchamia i zasila cialo??? Kazdy zyje i oddycha -wchlania tlen -wraz z prana /ka /itd itp. nazw jak zwykle wiele zapewne tyle ile CYWILIZACJI MIELISMY WCZESNIEJ.A jedzenie to NALOG JAK ALKOCHOL NIKOTYNA ,NARKOTYKI , PIENIADZE, mozna jeszcze sporo tu wymieniac???Moglbym jeszcze pare faktow przytoczyc -uwazam ze juz wystarczy -przekonalem sie ze i tak niewielu z was tu czyta??? wszyscy pisza ??? a nie znaja co te kolejne lustro -ISTOTA przekazzala ??? – nakoniec inne porownanie tego ZJAWISKA CUDU ZWANEGO ZYCIEM /np. kropla wody wzieta z oceanu czy ona jest madrzejsza -ma wiecej wiedzy -info OD OCEANU???/ TO SAMO Z ODDYCHANIEM WSZYSCY ODDYCHAMY I W TYM SAMYM ZYJEMY???- TO JAK MOZNA PISAC ZE KTOS JEST WAMPIREM JAK TU NIEKTORZY PISZA??? dobra wiadomsc to co ktos wczoraj zamiescil o FALACH GRAWITACYJNYCH -byc moze niektorym czestotliwosciom bedzie latwiej przyjac TEMATY ZYCIA???

  • Pio pisze:

   Jan Piotr 😉
   Tak,kazdy z nas moze cos tu wniesc ciekawego i pozytecznego.Czasem sa to
   emocje(skrajne),a czasem pozyteczna informacja lub dezinformacja(swiadoma lub nie).Jest tez duzo teorii,trafia sie i praktyka.
   Dobrze jest ze dzielimy sie,zwłaszcza pozytecznymi rzeczami.Bo czasem ciezko samemu dokopac sie do sedna.(czas,checi,zycie)

   Tu chciałbym sie podzielic,z czescia moich spostrzezen odnosnie „wampiryzmu”.
   Tak, oddychamy jednym powietrzem,tylko nie wszyscy potrafimy sie nim
   odpowiednio odzywic.Sam widzisz, ze nie jest tak łatwo byc na samej pranie.
   Pomijajac juz odzywianie praniczne,częsc ludzi o okreslonych dysfuncjach
   np.nałogi: alkohol,narkotyki itp.lub zycie w ciagłym stresie smutku itd.
   Powoduje to, ze wydatkujemy swoją energie(w duzych ilosciach) na rzeczy, które w zaden sposób jej nie zrekompensuja.A z drugiej strony,nie umieja,nie wiedza lub nie chca w naturalny sposób, nadrobic jej ubytki.
   I bedac w takim stanie,siegamy do najłatwiejszych rozwiazan(raczej nieswiadomie) tj.bierzemy sobie od innych.Nie pytaj w jaki sposób(technicznie)to sie odbywa,bo nie znam szczegółow na ten moment.
   Spytasz skad ta spostrzezenia.
   Ano stad, ze od jakiegos czasu,gdy moja swiadomosc sie poszerza,zwieksza sie tez moje energetyczne uwrazliwienie…czuję fizycznie(moze nie zawsze) jak inni próbują sie do mnie podpinac.Głównie sa to ukłucia w okolicach watroby(jeden ze zbiorników energii) a takze na plecach.
   I gdy u mnie, jest wystarczająco silny przepływ energii to te osoby zaczynaja kaszlec(tzw.zachłysniecie)i wyrzuca ich.Co przy okazji, kaszel troche ich oczyszcza energetycznie(wykaszlują złogi)
   A gdy jestem osłabiony,rozkojarzony(brak uwaznosci)to wkłucia sie udaja,a ja nagle mam problem z złapaniem pełnego oddechu(przytkanie), robie sie rozdrazniony i ogólnie nastroje spadaja…-nie ma to nic wspólnego z astma etc.
   A jak ‚wracam do siebie” z uwaznoscia i oddechem,wszystko sie normuje.
   Zreszta pare osób to potwierdziło.
   Wiem ze moze niektórym,moze sie to wydac niedorzecznoscia.Szanuje ich zdanie.Pisze to,czego czesto fizycznie doswiadczam.(zadne hologramy itp.)
   Tak wiec, cos jest na rzeczy z tym „pozyczaniem” energii .I dotyczy to nas wszystkich,oczywiscie w róznym stopniu.Moze jest to tylko czesc prawdy.
   Ale patrzac całosciowo,na poziomie fizycznym, globalnie.Rozne panstwa walcza o dostep do energii,(ropa,gaz,wegiel itp)na poziomie ducha,tez jestesmy dojeni,to czemu miedzy sobą,mamy tego nie robic…
   Osobiscie wole zeby kazdy był samowystarczalny.
   Nie mam zwyczaju na publiczne obnazanie sie,ale ufam, ze to moze jakos, komus pomóc…(oczywiscie w pozytywnym sensie)

   film dla dopełnienia,(czytac miedzy wierszami)

   https://www.youtube.com/watch?v=Iirka1TCqKM

   Pozdrawiam.
   🙂

   • Izabela pisze:

    Jak ktoś ciebie doi to masz dziury w ciele duchowym a podobne przyciąga podobne.. stąd ma ciebie gdzie wyhaczyć. Wątroba.. hmm Pio 😛
    Ostatni atak jakieś dwa lata temu pewnego maga miałam w czakrę gardła.. po zrozumieniu dlaczego (co we mnie to przyciagnęło?) już nie łapie mnie żadne atak.. a każdy atak, jeśli zaistnieje będę błogosławić, bo pokazuje co we mnie domaga się uwagi, akceptacji… Poza tym nic nie dzieje się bez zgody i woli WJ. I wszystko jest po coś. Służy wzrostowi.

   • Pio pisze:

    Nie do konca tak jest…ale ok.z grzecznosci nie zaprzecze. 🙂

    Powiem tylko, to ze czegos nie widzimy,nie czujemy itp.nie oznacza, ze to nas nie dotyczy…i jestesmy „chronieni”.
    Zreszta ci co widza,wiedza…

   • Izabela pisze:

    Co widzisz? Wszystko co widzisz to świat Jaźni, jak we śnie. Zdejmij negatyw a poznasz Prawdę i Ona Ciebie wyzwoli (z rozdarcia.) Już się nie dziwię, ze wątroba.. 😀 Pio … Ok.. z grzeczności nie kontynuuję 😀
    Jaki Wersal 😛 😀

   • Pio pisze:

    Najczesciej to watroba lub nadnercza sa zachaczane.(u wiekszosci zainteresowanych),czy chca ,czy nie.

    Czemu wypierasz …,czego się boisz…?
    Juz kolejny raz,i nie tylko w rozmowach ze mną.
    Czemu tak kurczowo siedzisz w tej psychologi.Myslisz ze wszystko co tam piszą jest prawdziwe?(w jakiejs czesci na pewno i odnosza skutek).Dlaczego lekarze sa czesto bezradni ,odnosnie wielu przypadków,a gdzie wystarczy dobry energoterapeuta,aby
    znalezc przyczyne i rozwiazanie.I gdzie wtedy sa ich madre ksiegi?najlepiej psychotropa zaaplikowac i spokój.I biznes kreci sie dalej.(nie, nie miałem osobiscie do czynienia)

    Myslisz ze „mozni”tego swiata, zostawili ta dziedzine nauki w spokoju,i jej odpowiednio nie zmanipulowali.Przeciez to jest jedno z wazniejszych narzedzi do manipulacji ludzmi…

    Czarny i czerwony ostrzega tez m.in przed konfliktem…
    Dlatego koncze.
    Tyle w temacie.

   • Izabela pisze:

    Psychologią? Psychologia jest piętro niżej od świata Ducha (ale warto ją poznać, przy przerabianiu traum rodowych -zapis w DNA). A świat Ducha jest światem paradoksów. Czego mam się bać? Byłam obiektem ataków rozmaitych i wyniosłam z tego cenne nauki duchowe. Po zdjęciu mroku nie-wiedzy. To raczej Ty się boisz stąd wątroba. Nadnercza? Tu się wpinają astralni tym co przechodzą (gwałcąc prawa Natury) na pranę :D. Czy ktoś to komuś coś robi bez jego wiedzy (zaproszenia, również na poziomach nieświadomych?)? Kończyc możemy, bo to taka zawoalowana ucieczka, ja tam się nie boję dyskusji…tyle że ja nie dzielę świata na czarno-biały ale widzę dopełnienie w kontrastach, bo taki jest świat Ducha. W każdym z nas jest i mrok i światło. W każdym. Mrok to niewiedza na temat rzeczywistości, na temat Boga.. czegóż mam się bać jak On Jest we mnie? No czego? Mój Bóg to nie dupek… 🙂

    Słuchałeś Tarana na temat symboliki kolorów: bieli, czerwieni i czerni? Bo inaczej to zabobony jak z liczbą 666, co mnie do śmiechu doprowadza..

   • Pio pisze:

    M.Taran, nie jest dla mnie autorytetem.
    Swoją wiedze zwłaszcza w tym temacie,mam głównie poprzez własne doswiadczenie.A te „madre ksiegi”pokazały juz swój owoc.
    Słucham swojej intuicji,a ona mi mówi,ze nie ma sensu…przynajmniej teraz.

    „Tu się wpinają astralni tym co przechodzą (gwałcąc prawa Natury) na pranę…”- hmm…,bez komentarza.

    Czasem odnosze wrazenie,ze próbujesz Tu hamowac pewne rzeczy.Mam nadzieje, ze to tylko moje złudzenie…

   • filipek pisze:

    Pio do Izabela: „Czasem odnosze wrazenie,ze próbujesz Tu hamowac pewne rzeczy.”

    A to ci nowina. Guru to guru jest od górowania 😛

 21. budda pisze:

  http://niezalezna.pl/76204-polacy-w-szwecji-organizuja-sie-beda-pokojowe-patrole-broniace-kobiet to dobra i znakomite DZIALANIE . Byc moze w Polsce tak zamiast podnosic ciezary/ dzwigac wode/ tak za moich czsow mowiono o tym nalogu??? – Uwolnilem si od 20 lat . ZOORGANIZOWAC TAKIE GRUPY TO DOBRY WSTEP DO NASTEPNYCH KROKOW DO PRTZEJECIA POKOJOWO NORMALNEGO FUNKCJONOWANIA /oczywista mysle tu o swiadomych uwolnionch od nalogow i z ETYKA / -mamy taki burdel juz wiele razy pisalem ze wzgledu na LITOSC???-to jest przymykanie oka na klamstwo -zarty -bol i cierpienie innych ??? i znowu mozna mnozyc az dojdziem do pieniazka i zabijania???

 22. budda pisze:

  niektorzy nazywaja litosc -TOLERANCJA??? -TAK POWYMYSLANO POLITYCZNE SLOWA KAMUFLAZE I TAK TEN BURDEL ROZRUSL SIE ???

 23. budda pisze:

  Kolejna odsłona teatrzyku III RP
  ZACHOWAJ ARTYKUŁPOLEĆ ZNAJOMYM

  Od ćwierćwiecza, czyli od chwili gdy dyrektywy przestały spływać do Warszawy z Kremla, wszystkie bez wyjątku „wolne polskie rządy” używały jednego schematu wdrażania wszelakich „zbawiennych dla Polski i Polaków” programów.

  Pierwszym strategicznym celem postawionym przez Stany Zjednoczone zainstalowanemu niedawno w Warszawie „rządowi” PiS, jest sprowadzenie do Polski jak największej ilości sprzętu i personelu NATO (USA).

  Od ćwierćwiecza, czyli od chwili gdy dyrektywy przestały spływać do Warszawy z Kremla, wszystkie bez wyjątku „wolne polskie rządy” używały jednego schematu wdrażania wszelakich „zbawiennych dla Polski i Polaków” programów. Tak jest i dziś, w przypadku kolejnej odsłony teatrzyku groteski i absurdu III RP.

  Wprzódy „patriotyczny rząd” podnosi wielki raban, w temacie „bezpieczeństwa” państwa, przekonując „rozumne” społeczeństwo o konieczności zainstalowania w Polsce stałych baz NATO. W odpowiedzi na to, Zachód kryguje się, okazując niechęć do wdrażania takich rozwiązań. W następstwie czego, „rząd” w Warszawie stara się „zmiękczyć” nieubłaganą postawę „sojuszników”, oferując „kompromis”. W tym przypadku, jest to oferta wysłania, do Syrii, na koszt podatnika, kontyngentu polskich najemników z tzw. „Wojska Polskiego”[i]. Akceptując ten „kompromis” ministrowie obrony NATO, jednogłośnie podejmują decyzję o rozmieszczeniu wspomnianych aktywów militarnych na terytorium naszej Ojczyzny[ii], jednakowoż jedynie w formacie tymczasowym. W ten prosty sposób amerykańska agentura w III RP wypełnia wymagania Waszyngtonu, na dodatek rachunkiem za to obciążając polskich obywateli. Na Bliskim Wschodzie, Polskie „mięso armatnie” wykorzystane będzie w walce z legalnym rządem Syrii Baszara Assada, a jak się „poszczęści” to również ze znienawidzonymi rosyjskimi „agresorami”, dodając tym swą kontrybucję do „zbożnego celu” rozpętania III Wojny Światowej. Co prawda oficjalne deklaracje mówią o walce z Islamskim Kalifatem ISIS, ale kto przy zdrowych zmysłach spodziewałby się tego, że NATO (USA) starać się będzie zniszczyć to najnowsze „arcydzieło” CIA?

  Tak więc Polacy ponownie wkraczają na wytartą już ścieżkę walki o „własne interesy narodowe”, otrzymując przy tym od zachodnich „sojuszników”, po raz kolejny, nalepkę „skrajnych nacjonalistów”. Taka „pryncypialna” postawa Zachodu, ma w oczach polskich naiwnych patriotów, legitymizować działania PiSu, który w obronie „polskiej racji stanu” nie waha się nawet antagonizować „unijnych partnerów” !

  Z globalnego punktu widzenia, w sprawie tej ważny jest jeden pozorny szczegół, jakim jest zmiana kierunku „eksportu” polskiego „mięsa armatniego”. W początkowej amerykańskiej koncepcji, nowy „polski rząd”, miał za zadanie wspierać wszelkimi środkami banderowskie „władze” w Kijowie. Całkowite załamanie się Ukrainy w aspekcie politycznym, gospodarczym i militarnym, oraz manewr Kremla, przesuwający środek ciężkości walki na kierunek syryjski, zmusiły Waszyngton do rzucenia w tą stronę wszystkich „odwodów”: tureckich, saudyjskich, no i oczywiście „imperialnych polskich”.

  Z narodowego punktu widzenia, strategia Zachodu w stosunku do Polski i Polaków nie uległa zmianie. Zacytuję tu zdanie z mego niedawnego artykułu pt. „Na dziś w budowie – druga Ukraina w III RP”:

  „Celem władców w odniesieniu do Słowiańszczyzny jest jej całkowite unicestwienie. Mężczyźni mają się nawzajem wymordować, a kobiety służyć w zachodnich burdelach i muzułmańskich haremach.”[iii]

  Co prawda nie lubię się powtarzać, ale w obecnej sytuacji, jedyne co pozostało, to powtarzać do znudzenia jedne i te same tezy, ilustrując je jedynie coraz to nowymi „przykładami z życia”, w nadziej że może w końcu oczywista prawda dotrze do świadomości polskiego społeczeństwa.

  [i] http://news.antiwar.com/2016/02/09/angling-for-nato-bases-poland-commits-more-troops-to-middle-east/
  [ii] http://news.antiwar.com/2016/02/10/nato-dms-agree-to-more-troops-on-russia-frontier/
  [iii] http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/129220
  Tagi: iii rp iii rp nwo globalizacja syria pis
  2076 odsłon | zgłoś nadużycie | do obserwowanych
  FacebookWykop.plŚledzikTwitter

 24. Pio pisze:

  Iza,Seja, moze jescze ktos 🙂
  Mam pytanie,o znaczenie snu.Moze ktos,dorzuci cos konkretnego ?Symbolike koloru juz przeglądłem.
  „Spotykam murzyna w czerwonych spodenkach(czerwien zywa,czysta),spodenki sa skórzane,skóra raczej sztuczna,z fakturą rombu.Podobaja mi sie te spodenki.Mówie mu o tym.zagaduje go.Murzyn wyglada na sympatycznego,jakby troche niesmiały…”

  • Qcyp pisze:

   Sny nic nie znaczą przy najmniej na tym poziomie co jesteś TO tylko lekka projekcja dnia poprzedniego bądź kolejnych poprzednich.,,Musisz wejść na górę na sam szczyty aby widzieć i rozumieć sny”!W marzeniach sennych masz całą informacje przekaz od Wyższej Jaźni ,tylko kto śni a kto czuwa? hihihihhih?

  • Izabela pisze:

   No to Go ośmiel 🙂 w sobie.. to Twój aspekt związany z materią i seksualnością Pio…
   Tantra się kłania nisko 🙂 Polecam zresztą.

  • Pio pisze:

   Iza:-)
   Juz go osmieliłem…Nie widac…? 😉
   Ocyp 🙂
   Ty dasz sie lubic,tylko zebys sam tego chciał… 🙂

   Dzieki za chęci.

   • filipek pisze:

    „chciał”…czego? tego seksu z fajnym słowianinem? 🙂

   • Izabela pisze:

    Pio 🙂 Widzę, że przekroczyłeś siebie i piszesz, Tu. Są to jedne z dojrzalszych wypowiedzi i cieszą moje oczy, pomimo jeszcze widocznego rozdarcia na „dobro i zło” 😀 No ale nie od razu Kraków zbudowano.. Gdyby chodziło o wyrażanie Ducha to sen dotyczyłby czakry gardła: kolor, fizycznie-szyja, usta, byłoby coś o pisaniu, mógłby być i komputer. To tak na szybko symbolika. Tu mamy murzyna- czyli aspekt nieświadomy, czerwone spodenki- i kolor i miejsce noszenia tej garderoby wskazują na czakry ziemskie- czyli Boginię. Sztuczna skóra- na poziomie nieświadomym masz tu zagowzdkę. Co się robi z taką informacją podaną przez Wyższą Jaźń? Uświadamia się i przekracza w materii. Nie znam Ciebie Pio, nie wiem czymś ie zajmujesz w materii ale sen wskazuje na jakiś cień, czegoś nie akceptujesz. (opis czakry korzenia) I pamiętaj co inne poziom ego (czyli co uważasz, ze myślisz) a co innego poziom nieświadomy-czyli ten do którego wchodzisz we śnie. Tam widzisz kody, wzorce nieuświadomione.. do akceptacji i uświadomienia sobie. Taki prezent od Boga i Bogini abyś zaczął czynić nieświadome świadomym. Po tu tu jesteśmy 🙂 Tantra. 🙂

    PS Symboliki sennej nigdy nie odczytujemy dosłownie..

   • Pio pisze:

    Izabela 🙂
    Dziekuje za analize,rade i checi. 🙂

    Co do” rozdarcia”… ,juz to przerabialismy-inne perspektywy patrzenia i oddziaływania. 😉

   • Izabela pisze:

    Nie za ma co.. 🙂
    … jak to kahuni powiadają sen jest rzeczywistością a rzeczywistość snem..
    🙂

 25. filipek pisze:

  Znaczenie snu: sztuczność ci imponuje, sztuczność ci się podoba, masz ochotę na nieśmiałego murzyna.

 26. filipek pisze:

  Pio to tobie podobały się te sztuczne spodenki i to ty zagadywałeś murzyna 😛

 27. Qcyp pisze:

  masz ochotę na nieśmiałego murzyna.
  Jak nie sex
  Druga możliwość to kanibalizm
  Czy są inne mozliwosci o których filipek nie pisze ale z kontekstu jasno wynika o jakie fju bzdziu mu chodzi

  • Izabela pisze:

   Ciekawe, ze ci to Qcyp przyszyło do głowy.. takie masz treści nieuswiadomione? Wow.

   • Qcyp pisze:

    Pokaż jakie ty masz treści no proszę, chyba się nie boisz z kompromitować??

   • Izabela pisze:

    O ja mam okropne treści Qcyp, okropne.. 😀 i piękne też. Jest we mnie Wszystko 🙂

   • Qcyp pisze:

    Konkrety poproszę ?Wszak może jestem zbyt ograniczony by widzieć 3 możliwość A JEDNOCZEŚNIE weźmiemy W RAMY /SZABLON MYŚLENIE FILIPKA?

   • Izabela pisze:

    A co to przesłuchanie? 😀 😀 😀

   • filipek pisze:

    „Jak nie sex
    Druga możliwość to kanibalizm”
    „może jestem zbyt ograniczony by widzieć 3 możliwość”

    To wygląda na to ze jesteś ograniczony
    skoro moje”masz ochotę na nieśmiałego murzyna”
    kojarzy ci się tylko na dwa sposoby: seks – kanibalizm
    a co powiesz na to:
    mieć ochotę zbliżyć się do murzyna niekoniecznie w celu kopulacji ale mieć ochotę na przyjaźń z murzynem, na poznanie jego,zawiązania przyjaźni, wsparcia, pocieszenia, wymiany myśli itepe……..

    Ja tam mam wiele ochot na coś, nie związanych z seksem i pożeraniem 🙂

    oj pio oj kucyp głodnym chleb na myśli 😛 😛

   • Qcyp pisze:

    Ciekawość? ? ?? ? ?
    ? ? ?? ? ?

   • filipek pisze:

    Przesłuchiwanie to on nie raz tu uskuteczniał 😛 😛

 28. Qcyp pisze:

  mieć ochotę na przyjaźń z murzynem, na poznanie jego,zawiązania przyjaźni, wsparcia, pocieszenia, wymiany myśli itepe……..

  Ale oczywiście wszystko sztuczne/udawanie. Wszak było napisane,, sztuczność ci imponuje, sztuczność ci się podoba, masz ochotę na nieśmiałego murzyna.”
  Czyli……????

  • Izabela pisze:

   hahahahhaha Qcyp.. aleś namotał.. lepiej zostaw to 😀
   Sztuczne – tak to widzi podświadomość, to jakiś wzorzec. Każdy negatyw (tu sztucznośc) to cień nie-wiedzy. I zadaniem ego jest zdejmować ten cień-negatyw poprzez wiedzę. Wprowadzać światło w mrok, prześwietlać iluzję a „zło” to iluzja wynikająca z ignorancji. Gnothi seauton.

   • Qcyp pisze:

    W ZADNYM WYPADKU TO FILIPEK PISZE NAJPIERW O SZTUCZNOŚCI A PÓŹNIEJ CHCE/TŁUMACZY,,mieć ochotę zbliżyć się do murzyna niekoniecznie w celu kopulacji ale mieć ochotę na przyjaźń z murzynem, na poznanie jego,zawiązania przyjaźni, wsparcia, pocieszenia, wymiany myśli itepe……..
    Według mnie jest to nie spójnie i nie szczere, wręcz powierzchowne? Znalem podobna osobę tu na forum ale skompromitowała się pozmieniała nicki i odeszła……chyba??

   • filipek pisze:

    Manipulacja. Po co komuś coś wmawiać. Wystarczy poczytać ze zrozumieniem. Kto mota to się zamota. I tyle.

  • filipek pisze:

   hłehłehłe Qcyp taki krętacz specjalista od motania 😛

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.