Alternews – 12.02.2016

Wydanie Alternewsa przygotował nasz berliński korespondent – Jerzy.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

142 odpowiedzi na „Alternews – 12.02.2016

 1. arabistka pisze:

  Panie Jurku proszę o lepsze przygotowywanie się do wystąpień. Za dużo tych błędów merytorycznych. Nie wypada widzom w głowie mieszać.
  1. Alawici, to nie jest sekta chrześcijańska . Podaję cytat z wikipedii:
  Alawizm, także: alawijja, nusajryzm, nusajrijja, nasirijja, ansarijja, namirijja[1] – synkretyczny szyicki prąd religijny, ostatni żywy odłam wczesnego radykalnego szyizmu[1] lub odrębna, wyrosła na gruncie wczesnego szyizmu religia synkretyczna, której centralną ideą jest deifikacja kalifa Alego[2]. Sami alawici uważają się za muzułmanów, szyitów, chociaż wydawane w tym zakresie oficjalne deklaracje nie muszą być szczere i mogą wynikać z pobudek politycznych (w myśl zasady takijji)[3].
  2. Galileusz nie zginął na stosie ,tylko Giordano Bruno. A ciocia wikipedia podaje : Galileusz zmarł 8 stycznia 1642 roku w Arcetri (obecnie część Florencji), w wieku 77 lat.

  • Lisek pisze:

   Jaka telewizja, tacy korespondenci.

  • Majestic pisze:

   nie mówi się ze zginął na stosie ,to fałszowanie historii aby wymazać zbrodnicze czyny religijne , został zamordowany !!!+! a zginął na stosie prętów uranowych jakoś miesza w głowach , a może On wpadł do tego stosu , bo już „były” przypadki ze ktoś spożywając obiad wbił sobie nóż w plecy na wylot !?

  • Gregory pisze:

   „2. Galileusz nie zginął na stosie”
   NIE PAMIETASZ O KTÓREJ GODZINIE? TO BARDZO WAŻNE

   • Majestic pisze:

    no właśnie po zachodzie slonca czy nie ? Gregory, myślisz ze był już czas letni ? a płomienie palącego się chrustu wywolaly łunę nad miastem stąd te „Naukowy” spór ?

  • Majestic pisze:

   Galileusz . w korespondencji chodzilo o to ze to On odkrył zaobserwował wybuch Super Nowej , sens i przekaz jest prawidlowy po co ta „Naukowa „Poprawność ?

 2. Lisek pisze:

  A poza tym NNNNNNUUUUUUUDDDDDDDAAAAAAAA!

  • Lisek pisze:

   W ogóle to się kompromitujecie dając głos każdemu znajomemu. Nie wystarczy kupić kamerę i nagrywać ślinotok. O czym już pisałem. Ale kogo to obchodzi? Byle zobaczyć swoje narcystyczne wypociny na ekranie kompa.

 3. Oscar pisze:

  Trzeciej wojny nie będzie.
  Gołym okiem widać że zachód nie ma możliwości na prowadzenia III wojny światowej ochota by się znalazła ale strach własny tyłek jest większy od chęci mordowania dla zysków.
  Gdyby nie neutralizująca potęga militarna Rosji i jej skuteczność to Syria by już była zamordowana.
  Zachód pod butem wiadomej mafii to niestety tylko i aż globalne bandziory.
  Bogactwo zachody wprost wynika z uprawiania globalnego bandytyzmu i jest uzyskiwane kosztem biedy i niesprawiedliwości podbijanych, zniewalanych i ograbianych narodów.
  Polska jest jedną z takich ofiar.
  Polska wcale nie jest równoprawnym członkiem, UE Polska jest jedną z kolonii UE.
  Cała Europa wschodnia to nowe kolonie UE.
  UE robi wszystko by te kolonie stały się całkowicie uzależnione gospodarczo od UE,
  Wygaszono cały lokalny przemysł, wygaszono rolnictwo, hodowlę, przejęto dystrybucję żywności (strategiczny dział) i oczywiście przejęto media by skutecznie ogłupiać Polaków, zniszczono edukację narodową, napisano „historię” od nowa, nakazano pokochać tych których Polacy od wieków nienawidzili czyli jednym słowem całkowite upodlenie narodu Polskiego.
  Tak nie postępuje przyjaciel, tak postępuje wróg.
  Współpraca z wrogiem, w jego interesach, wbrew interesom własnego narodu nazywa się naukowo ZDRADĄ NARODOWĄ. Kary za zdradę narodową są surowe w każdym wolnym kraju ( w koloniach zdrada narodowa jest wysoko nagradzana karierą, stołkami itp a surowo karany jest patriotyzm, Lepper to dobry przykład patriotyzmu).

 4. Majestic pisze:

  Oscar co sadzisz o zapędach fanatyka i baz mafii na terenie kraju ?

  • Oscar pisze:

   Nie wiadomo w co gra fanatyk a jak nie wiadomo to wiadomo że coś kręci.
   Jakby nie kręcił to by było wiadomo w co gra ( w przypadku Leppera było wiadomo i dlatego został wyeliminowany).
   Mnie to martwi.

 5. Gregory pisze:

  Wymowność zdjęć jak i opiniotwórczość niezła ,w sensie stricte merytorycznym, jak na Niemca, za to sam tytuł tendencyjny,
  JAKI FAUL?!! to zaledwie nie podanie piłki i pójście samemu na bramkę!.
  DLA NIEMCA TO FAUL: nie podać piłki, nie pokłonić się, nie lizać buta / i dostać posadę za to w Brukseli/

  http://fakty.interia.pl/swiat/news-niemieckie-media-komentuja-wizyte-beaty-szydlo-w-berlinie,nId,2145434

 6. budda pisze:

  /www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw rzasza niemiecka nie skapitulowala – nadal trwa tzw. niemcy

 7. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw o rzeszy niemieckiej i marinetce merkel -dr. Brzeski podaje Fakty -dylemat kiedy bedzie Panstwo Niemieckie???

 8. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=s2nhLJSKiaM -pewne segmenty gospodarki sa pod kontrola tzw .spolki oo -niemiec i rosji . do polski i polakow nalezy znikoma czesc???

 9. Qcyp pisze:

  Dedykuje tą piosenkę wszystkim braciom Arabskiego pochodzenia ,aby raz na zawsze rozprawili się z germańska zarazą.A I TRZYMAJCIE SIĘ W Calais, koniec tego syfu już jest bliski hihihihhihuiihihihihi?? ?
  https://www.youtube.com/watch?v=8be8zBJWDJw

  • Majestic pisze:

   ja proponuje planetę ziemie wysadzić , z całym tym syfem , ale jest jedno, ale , gdzie ten z orbity i komu rzucałby worki kaszy manny !? no i czym by się sam żywił !??

 10. budda pisze:

  Qcyp- jest bajka -teoria ze germania to pochodna LECHI -slowiansczyzny zbuntowani bracia ??? -ha ha ha i co na to???

  • Qcyp pisze:

   Szerze wątpię.Widać to po rysach twarzy że ewolucja ich ominęła(wystające zęby, postura king kong).A wszystkie technologiczne wynalazki są zasługą Ariow i Słowianów. ?? ?

   • Qcyp pisze:

    Tak to prymitywni ludzie a większość pracujcie na tych nieokrzesańców ?? ?

  • Qcyp pisze:

   Niemcy? Jacy Niemcy? – Historia Europy 600 – 1000 A. D.
   Czyli o przedniemieckiej historii Niemiec i reszty Europy

   Co nam mówią w szkole?

   W szkole powiedziano mi tak:

   Polska powstała w 966 r. w momencie “przyjęcia chrztu”
   Polacy wzięli chrzest od Czechów, bo nie chcieli wpływów niemieckich
   Niemcy to Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego

   Logicznie myślący uczeń wnioskuje z tego, że:

   Przed 966 r. Polski nie było
   Czeskie państwo jest starsze od polskiego
   Niemieckie państwo to mocarstwo i cywilizacja, a polskie to smród, brud i ubóstwo

   Gdzie jest wałek?
   https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/02/13/niemcy-jacy-niemcy-historia-europy-600-1000-a-d/

   • Qcyp pisze:

    Pójdźmy dalej? pachołki wymyślili wam PANOM hallowiny.boxinday,valentynki,isther,boze narodzenie itd A wy jak uśpieni idioci CIESZYCIE SIĘ Z watykanistko -bankierski Ego CHŁAMU?

   • Majestic pisze:

    no Qcyp ale teraz Twoja Sprawiedliwa i Prawa partita Wszystko zmieni ,tak zapewniałeś !? ja widzę zaś budowę potężnego Ciemnogrodu z watahami moherów .

 11. budda pisze:

  tak ten eksperyment na nas slowianach -rozbiciu i braku FAKTOW HISTORII- zamiescilem linki o wykladach profesorow o faktach ???- mowia z gorycza o tym ze ok. 70% polek i polakow sa pozbawieni faktow i historycznych a tym samym korzeni???-potwierdzam bo mam siostry i braci a i moje dzieci /rozwiodlem sie-dzieci mialem jak ex- miala dobry humor/ i stwierdzam ze moje dzieci rowniez historii nie znja??? a co z drzewem bez korzeni???-po histori to kultura??? i to sa wlasnie pytanie o DOM nasz dom ojczyzne nasza??? –

  • Qcyp pisze:

   Tak ale musi coś tąpnąć bo inaczej będziemy ciągnąc ten wóz drabiniasty ,,możnych i bogatych tego świata”?? ?

 12. pisze pisze:

  http://telewizjarepublika.pl/prezydent-duda-w-monachium-bylismy-przeciwni-nord-stream-1-teraz-jestesmy-przeciwni-nord-stream-2,29512.html Partnerstwo miedzy krajami oznacza szacunek ,poszanowanie tradycji i interesow i naszych zmartwien-zaznaczyl polski prezydent

 13. pisze pisze:

  http://telewizjarepublika.pl/75-rocznica-deportacji-polakow-na-sybir-borowski-rosjanie-nie-chca-wspolpracowac,29494.html w czterech deportach wywieziono w glab ZWIAZKU RADZIECKIEGO 800 tysiecy POLAKOW ,a rosyjskie archiwum mowia o 300 tys. ceikawe gdzie sie podzialo 500 tys???

  • Majestic pisze:

   nie Rosyjskie, to zwyrodniała forma zachodniego myślenia czyli komunizm zwany ZSRR , cala ta zabawa Rosjan kosztowała co najmniej 50 milionów ofiar ,a cale te obecne nagonki to jedynie rusofobia Rosję trzeba przecież wykreować na wroga nr 1 , setki tysiecy zamordowanych na Kresach przez upa , zamieciono delikatnie pod dywan , nich Krew tych Ofiar spłynie szerokim strumieniem na tych co swiadomie zacierają ślady zbrodni , zbijając na tym kapitał polityczny i dosłowny .Kaczorland postara się goja otumanić z każdej strony .

 14. Lisek pisze:

  Dla fanów wampirów.
  „Vampires Real?! Video Footage Of Man Passing By A Mirror Without Reflection”:
  http://www.disclose.tv/news/vampires_real_video_footage_of_man_passing_by_a_mirror_without_reflection/127379

 15. Lisek pisze:

  UFO w Polsce.
  „Cyclist catches strange lights over a cornfield in Krakow, Poland”:
  http://www.disclose.tv/action/viewvideo/220356/cyclist_catches_strange_lights_over_a_cornfield_in_krakow_poland/

 16. Qcyp pisze:

  Czy Henry Ford, legendarny producent samochodów, znalazł część odpowiedzi na przyczynę żydowskich wypędzeń?

  „Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

  „Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce. Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

  „Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”
  –Henry Ford „Międzynarodowy żyd”
  https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2016/02/13/wypedzanie-zydow-na-przestrzeni-1000-lat-dlaczego/

 17. HanSOLO pisze:

  Naśmiewacie się z NTV i jej korespondentów, a nie wzięliście pod uwagę że Pan Jurek od kilkudziesięciu lat, przebywa i żyje w Niemczech? Języka Polskiego jak widać nie zapomniał, ma jednak prawo do błędów językowych, stylistycznych i innych. Rażą Was jego wypowiedzi i oceny tematów? Aby być dobrym polakiem trzeba uszanować człowieka, który mimo iż nie przebywa w Kraju, to jednak stara się przekazywać nam wiadomości, których w naszych mediach nie znajdziecie. Bardzo nie ładnie Moi Drodzy. Przyjrzyjcie się naszym publicznym mediom i to podwórko krytykujcie a uczciwych zostawcie w spokoju. Tym, którzy krytykują daleko jest by dorównać Panu Jurkowi jak i innym pozostałym. Laik pozostanie laikiem, który z zawężonym umysłem widzi jedynie swoje dobro ignorując tych którzy z sercem i zaangażowaniem poszerzają nasze horyzonty. A ci, którzy krytykują samą NTV niech się zastanowią. Nikt Was nie zmusza do oglądania programów a jeśli już ktoś wyrazi chęć uczestnictwa, to zdobądźcie się na odrobinę więcej pokory dla pracy włożonej przez założycieli NTV i prowadzących. Dzięki Niezależnej Telewizji wielu ludziom otworzyły się oczy na to, jak bardzo upadla Was system w którym przyszło Wam egzystować. Zastanówcie się nad tym i … więcej empatii. Tego Wam dzisiaj życzę.

 18. Lisek pisze:

  Zrób mielone będę o szóstej:
  https://www.youtube.com/watch?v=7ap8hvNjrnA

  • piotr pisze:

   jeśli to cie bawi, szczerze ci współczuję
   rozumiem gostka, chce jakoś zarobić na masełko do bułki
   nie rozumiem tych, co za to płacą
   nie rozumiem ciebie, po co to wstawiasz?

 19. Thotal pisze:

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kod-ma-specow-z-usa-2016-02

  trzeba znaleźć sposób na odkodowanie człowieka…

  • Oscar pisze:

   KOD to organizacja agenturalna. Zwykli naiwniacy to tylko przykrywka dla klasycznej agentury.

  • Majestic pisze:

   „przestarzały system Patriot „” przestarzałe elektrownie ” fukushima ” ” hektolitry zatrutych szczepionek ” co jeszcze możemy zrobić dla Ciebie naiwny Goju ? a, zadłużymy Cie o dwa następne biliony abyś wyjechał na zmywaki .

  • lilka pisze:

   Dzis kodowcy cos bredzili ze manifestuja bo chca pokazac ze wszystkich kochaja ,cos tam ,takie pieprzenie jak za Tuska -milosc ,kochajmy sie bracia ,manifestujmy nasza milosc,no i co?
   nasunelo mi sie ze ta cala polityka milosci tuskowa to jest inzynieria polityczna.Wielu ludzi sie lapie na slowa milosc ,przyjazn ,kochamy sie ,zero przemocy,kochajmy nawet naszycvh wrogow,uchodzcy agresywni stosujacy przemoc,no tak ale to nadal uchodźcy,trzeba ich rozumiec,trzeba im wspolczuc nawet jak nienawidza nas.
   Inzynieria dla naiwnych.
   Ten sam zatruty gen wpuscili swego czasu w srodowiska alternatywne i wielu sie na to dalo zlapac.Kochamy naszych wrogow,wogole wszystkich kochamy i nadstawiamy policzek,niczym Jesus.
   Az sie niedobrze robi.
   A dzis widze Kijowskiego jak mowi te brednie o kochaniu.Niech kocha lepiej swoje dzieci,sknera jedna.brak słow.

   • Gregory pisze:

    lilka: ta cala polityka milosci tuskowa to jest inzynieria polityczna.Wielu ludzi sie lapie na slowa milosc

    buddysta Tomek Lipiński dał się wtedy na to złowić nawet (ja też…) i śpiewał w kampanii u boku Tuska na estradach. tak było… Chwała pamięci o przeszłości

   • lilka pisze:

    Az zal ze taki ktos jak Lipinski dal sie naciagac na jakies polityczne popieranie a juz tym bardziej PO.
    Kiedys taki niezalezny buntownik a na starosc zglupiał.Ale bylo minęlo,kazdy jakies tam bledy popelnia,tracą napewno artysci na popieraniu politycznym.Kukiz tez popieral niegdys PO i tez sie przeliczyl,zawrocil z drogi i jest ok.
    Kora tez popierala PO a potem ich o posiadanie ta wladza oskarzyla.A to bylo dla pieska czy cos,nie pamietam juz dokladnie tych afer 😉

 20. Oscar pisze:

  Ludzie to drapieżniki w sensie gatunkowym.
  Drapieżniki lubią zabijać, to instynkt przetrwania.
  Zwierzęta zabijają dla przeżycia dla wyżywienia.
  Ludzkość poszła dalej, ludzie zabijają nie tylko dla przeżycia ale też dla wzbogacenia się oraz dla przyjemności, dla widowiska.
  Jak systemowo przeciwstawić się temu instynktowi zabijania ?
  To proste, tyle że utuczeni na zbrodniach (wojny, mordy, wyzysk) oligarchowie na to nie pozwalają.

  A powinno być tak że nikt indywidualnie, prywatnie, bez wyboru, nie powinien mieć władzy nad innymi ludźmi.
  Tylko ludzie z wyboru i to z wyboru tych nad którymi mają mieć władzę (nie dotyczy przestępców).

  Taka prosta demokratyczna zasada oznacza konieczność likwidacji wszelkiej maści oligarchów, właścicieli wielkich włości, narzucanych narodom władców politycznych i religijnych.
  Kapitalizm doprowadził do sytuacji że chciwi wyzyskiwacze milionów ludzi na świecie
  posiadają władzę niema absolutną nad narodami a władze polityczne są w istocie sługusami tych oligarchów. Demokracja jest oczywiście udawana, jest farsą dla naiwnych. USA jest najbardziej wyraźnym przykładem takiej „demokracji”.
  Mafia wiadomych oligarchów rządzi światem poprzez swoje marionetki.
  Mafia wiadomych oligarchów rządzi światem poprzez swoje media.
  Mafia wiadomych oligarchów rabuje zasoby światowe skazując miliony ludzi na skrajną biedę

  Rozwiązaniem jest progresywny system podatkowy oraz wymuszony systemowo wzrost udziałów legalnych państwowych struktur w geszeftach oligarchów przekraczających ustalone progi potencjału ekonomicznego, pracowniczego, rynkowego.
  Duże geszefty powinny być kontrolowane, współzarządzane przez struktury państwowe (gminne, wojewódzkie, centralne) które powinny być udziałowcami w takich geszeftach.
  A struktury państwowe powinny być zarządzane przez ludzi pochodzących z demokratycznych wyborów (z jasno określonym trybem odwołania).
  Również w strukturach wymiaru sprawiedliwości powinni rządzić ludzie demokratycznie wybrani. „Oligarchów wymiaru sprawiedliwości” (raczej niesprawiedliwości) należy wyeliminować z systemu.
  Sędziowie, prokuratorzy którzy przegrywają sprawy powinni dostawać punkty karne jak kierowcy. Po przekroczeniu limitu degradacja (w tym finansowa) na niższy stopień, po przekroczeniu kolejnego limitu odebranie tytułu i zakaz pracy w sądownictwie czy prokuraturze.
  Podobny mechanizm powinien dotyczyć urzędników państwowych i wszystkich przedstawicieli państwa (np lekarzy).
  A punkty powinno się dostawać z automatu po przegranej sprawie a nie że kolesie rozpatrzą i nie dopatrzą się przewinienia u kolesia albo szwagra.

  Świat można naprawić.
  Trzeba to robić drobnymi kroczkami najpierw ograniczając możliwości oligarchów (prawnie), wprowadzając kolejne mechanizmy eliminujące mafię rządząca krajem i innymi krajami też.

  W tej walce obecne rządy, UE, NATO, setki innych „prodemokratycznych” struktur, post solidaruchy, mainstreamowe media, aktualne „autorytety”, cały system aktualnej „demokracji” są w istocie wrogami zniewolonych narodów.

  Narody są wprost przeżarte rakową tkanką struktur koszernej „demokracji”.
  Te struktury wżerają się niezwykle głęboko w tkankę narodu.

  Ale krok po kroczku można się ich pozbyć.
  Te struktury są nieliczne w stosunku do narodu, ich siłą jest to że posiadają niemal nieograniczoną ilość pieniędzy, posiadają media i są zagnieżdżone w strukturach szeroko pojętej władzy.
  W internecie znalazłem informację że np Bułgaria jest rządzona przez ok 50 tys dobrze opłacanych przedstawicieli wiadomej mafii i to wystarcza do utrzymania całego wielomilionowego narodu w ryzach oraz skuteczne dojenie zasobów tego narodu.
  W Polsce, w Rumunii, na Ukrainie i w wielu innych podbitych przez mafię krajach jest podobnie. Nawet w USA tak jest (a może raczej po pierwsze w USA tak jest bo to tam jest źródło mafii a nie jak wam wmawiają koszerne mafijne media, źródło demokracji).

  Ciekawe prawda ?

  • Majestic pisze:

   tak jest Oscar jedynie można do tego dodać a nic ując ,ciekawe jaki szykują scenariusz dla Syrii to ostatnie „zmiękczenie ” śmierdzi zgnilizną . http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/saudowie-turcja-planuja-interwencje-ladowa-w-syrii-regionalna-wojna-w-azji-jest-blizej-niz

   • Oscar pisze:

    Ja myślę że Putin szykuje pułapkę na bandziorów.
    Na poziomie politycznym mówi o pokoju, zaniechaniu walk ale w taki sposób że zostawia furtkę Asadowi na dobicie przegranych terrorystów.
    Jak nie przystaną na propozycje i nie pozwolą Asadowi dobić terrorystów i wyzwolić cały kraj.. to wpadną w pułapkę.
    Powinni mieć świadomość że bez osłony lotniczej są z góry przegrani. A niebem nad Syrią rządzi Rosja.

    Jedyne w co mogą grać to gra na sprowokowanie szerszego konfliktu z udziałem NATO i USA ale USA i NATO nie mają sił na globalny konflikt.

    Szalona i nieodpowiedzialna samodzielna inwazja lądowa Turcji i Arabii Saudyjskiej na Syrię spotka się z dobrze przygotowaną odpowiedzą.
    Myślę że wpuszczą ich wojska dość głęboko na na teren Syrii, wymuszą na ONZ oczywiste potępienie agresji … i potem zlikwidują w trybie pilnym tak by rana się długo nie jątrzyła.
    Asad sam tego nie jest w stanie zrobić ale Rosja jeszcze nie pokazała tego co może jej lotnictwo.
    Dotychczasowe bombardowania to ataki punktowe z wykorzystaniem głównie tradycyjnych bomb o małym zasięgu rażenia.
    Rosja ma wiele lotniczych technologii niszczenia „techniki” przeciwnika. A wojsko regularne bez „techniki” i bez osłony lotniczej to stado baranów łatwe do wyrżnięcia przez zaprawionych w bojach wojaków Asada.

    Jeżeli dojdzie do ataku na Syrię to Turcy i Saudyjczycy zostawią całe swoje żelastwo w Syrii oraz wielu swoich zabitych podczas panicznej ucieczki.

    Tak to widzę, Putin jak dotychczas nie prowadzi ryzykownych gier, zawsze ma asa w rękawie.
    W ciągu kilku dni dowiemy się czy mam rację.

   • Oscar pisze:

    Tu przykład możliwości lotnictwa rosyjskiego w kwestii niszczenia techniki przeciwnika.
    https://www.youtube.com/watch?v=xyKPqPAv224

    Takie kasetowe ładunki do niszczenia techniki mają pewnie i w postaci bomb i w postaci rozmaitych rakiet.

    Wystarczy namierzyć zgrupowanie techniki , a mają przecież wywiad satelitarny i inne, i odpalić kasetowe „niszczyciele”.
    Odległość nie gra roli.

    A to pewnie nie jedyne „niespodzianki” dla agresorów.

  • Gregory pisze:

   Oscar: „Jak systemowo przeciwstawić się temu instynktowi zabijania ? // Świat można naprawić.”

   wiadomo że wszystko we Wszechswiecie…a już na pewno pośród homo sapiens planeta Ziemia, odbywa się za sprawą i pomocą postanowień prawnych, dekretów (umów społecznych, politycznych itd.). Dlatego jedynym sposobem (i nie ma innego) jest ZDELEGALIZOWANIE WOJEN (potem głodu itd.). Wiesz że wojny są LAGALNE? Czy jest gdzieś w jakimś prawie jakiegoś państwa napisane: Wojna jest nielegalna? Czy jest napisane w jakiejś umowie międzynarodowej (unijnej? innej?) „wojna jest nielegalna? Nie pamiętam. Jeśli nie ma, to tak jakby było napisane: wojna jest legalna.
   „To co nie jest zabronione jest dozwolone” lech bolek walesa Laureat Pokojowej Nagrody Nobla

   • Majestic pisze:

    Nagrody JOBLA , te nagrody są jedynie dla manipulatorów i ukrywania prawdy,NIC więcej !!!+!

   • Izabela pisze:

    .. czy wyście towarzyszu grigoriju zwariowali 😀 zakazy, nakazy.. czy człowiek cywilizowany, świadomy potrzebuje nawet dekalogu? Te nakazy to sobie można.. to pora świadomie wychowywać dzieci. Edukacja domowa najlepiej…To jest proces ta ewolucja świadomości. Przecież na zdrowy rozum, gdybyśmy jako ludzkość zastrajkowali to co by nam zrobiła garstka Iluminatów? Nic! A jednak, póki świadomość, nie przekroczy magicznej „odwagi”.. to…kręcimy się w tej betoniarce inkarnacyjnej i uczymy się na błędach.. spoko.. 😀 Do zobaczenia w następnej inkarnacji 😉

  • Gregory pisze:

   Oscar: „Ludzie to drapieżniki w sensie gatunkowym. Drapieżniki lubią zabijać, to instynkt przetrwania. // krok po kroczku można się ich pozbyć”
   – panie jak „chcesz” (ma się) coś tu zrobić „krok po kroczku??!, opamiętaj się pan, rozejrzyj na jakiej planecie Ci przyszło żyć?!!
   Na dzień po ustaniu „ostatniej” …w sensie …poprzedniej wojny światowej, narody wymęczone nią wspólnie okrzyknęły: „Nigdy Więcej Wojen! – niech wojna hitlerowska będzie dla nas narodów przestrogą na wieki wieków” (amen) .
   O tym właśnie po mediach wołano dla ciemnego, głupiego ludu –
   a w laboratoriach tworzono broń atomową.
   Homo Sapiens ma wpisane chyba w geny zażeranie się zwierżece na śmierć, tylko zanurzenie kłów tygrysa w tchawicy bawołu i pożarcie go nazywają „zezwierzęconym barbarzyństwem” odwracając w obrzydzeniu kark. Natomiast wybicie się nawzajem (kanibalizm) w milionach w ciągu dnia czy roku: wojną humanitarną, wyższym stanem konieczności, a politycy „wyższą” (sic!) moralnością…
   (ONI) wiedzą (wszak sami swych synów nie dadzą do wojny) o tym wpisaniu mordu w gen Ciemnego Homo Sapiens, wystarczy podsycać ten gen aby nie wygasał, czekał w gotowości, temu służą media pełne seriali wojennych…kryminałów spływających krwią i…tańców na głowie na lodzie…
   Czy można tu mówic (ogarnąć) o jakiejś przyczynie a raczej WINIE? Owszem tak. ONI… od NICH zależy co jest w mediach, w polityce międzynarodowej. Co produkują w fabrykach: Czy jest to bezglutenowy chleb, czy broń masowego mordu?………………? a nawet jeśli mało mogą, i są tylko marionetkami na sznurkach, to jednak mimo wszystko więcej od Zupełnie Ciemnych Homo Sapiens, sami pchają się do tego (tych) „zawodu”, więc są Odpowiedzialni!… Politycy (dziennikarze, kapłani)

 21. Oscar pisze:

  Chyba to już dla wszystkich „oczywista oczywistość”

  Dowody jednoznacznie wskazują, że USA pomagają terrorystom z ISIS – stwierdził chcący zachować anonimowość wysoki urzędnik iracki…

  Pod pozorem walki z ISIS, Amerykanie i ich sojusznicy dostarczają terrorystom niezbędne zaopatrzenie w tym broń jak i im pomagają na różne sposoby.
  Niedawno np. w okolicy miejscowości Faludża wylądował amerykański helikopter, który ewakuował miejscowych przywódców terrorystów…
  Irakijczyk stwierdził, że ewakuacja dowódców terrorystów tudzież ich doradców odbywa się na masową skalę przed każdą wcześniej zaplanowaną ofensywą armii irackiej

  http://southfront.org/evidence-shows-us-helping-isil-to-survive-in-iraq/

  Liked by 3 people
  azazel44 , Luty 14, 2016 at 09:58

  Dla wszystkich oczywista ale dla Jarka, Dudy, Waszczykowskiego, Macierewicza i im podobnych .. to chyba nie ? (PO jest pod tym względem takie samo to po prostu post solidaruchy)

  Sojusz z USA oznacza sojusz z ISIS i banderowcami (o banderowcach to już wiemy od dawna że to teraz nasi „przyjaciele” polityczni).

  Bardzo ..ujowo jest być członkiem bandy zbrodniarzy.
  Polacy tak ..ujowo mają z wyboru solidaruchów to im oraz JPII zawdzięczamy te „wybory”.
  Teraz łyso, żal i wściekłość (dalej nie na tych co trzeba)… niestety już mleko się rozlało,
  zsiadło i zaczyna mocno śmierdzieć nawet dla solidaruchów choć udają że niczego nie czują a smród jest, coraz większy a za chwilę pojawi się krew, gruzy, śmierć.
  Jacy „przyjaciele” takie losy. Przyjaźnie z bandytami źle się kończą w przypadku „różnicy zdań”.

 22. Majestic pisze:

  czy jest już nowe logo- motto TV ? ” ciemny lud wszystko kupi ” https://www.youtube.com/watch?v=4xy-QbVkUSI

 23. Kalina pisze:

  Nasmiewanie sie z NTV moim sposobem :
  Kiedys NTV bylo zainteresowane UFO . Ale do czasu kiedy UFO bylo gdzies tam niezydintyfikowanym obiektem latajacym . No tak do czasu kiedy UFO tylko latalo po niebie i swiecilo to bylo fajne UFO takie nieszkodliwe . Ale jak UFO cygar moglo byc zidentyfikowane na przyklad , ze to jest reptilianskie UFO to zaczal sie problem z NTV- UFO .

  W NTV porusza sie sprawy :
  Co wypada a co niewypada mowic .
  Zwraca sie tez uwage na to co ludzie powiedza . Dokladnie jak moja tesciowa . Co sasiedzi powiedza
  zasciankowe NTV .
  wywazone NTV
  pozytywne NTV
  spirytualne NTV
  Kulinarne NTV
  mantrowe NtV
  bezpiecznie metafizyczne NTV
  Miesozerne NTV
  Ostatnio nawet vegeterianskie NTV
  kultywujace religijne swieta NTV
  Astrologiczne NTV
  Zarabiajace na spokojna starosc NTV
  Totalnie probujace sie balnsowac NTV .
  Czas dla NTVna emerytalny dpoczynek juz jest wporzadku 🙂
  Zycze przyjemnej strosci .
  Trzy razy sztuka w moich podchodach tutaj .
  Love You bye bye NTV

 24. Kalina pisze:

  No NTV
  Nie wspomnialam jeszcze zapomnialam o jednym bardzo mnie odrzucajacym sie w zeszmaceniu waszego programu .
  American femous Chanellings
  Juz ich niewielu slucha w anglosaskich krajach tylko pare tysiecy zaprogramowanych odpadow wierzacych jeszcze w astralne coda . jestem bezwzgledna w tym co pisze poniewaz wiem kto to robi dlatego .
  Macie jeszcze ich pare znaczacych w srodowisku New Age .Wymienilam ich imiona na paru forach :
  Bashar
  Kryon
  Abracham Esther Hicks
  Seth by Jane Roberts
  Ashayana Dean
  Lisa Renee
  Patrycja Cori
  barbara marciniak
  Konwersacja z Bogiem Neale Donald Walsch
  Juz byl jeden z Indii propagowany . Wystarczy raz zaczac a juz poleci dalej .
  Cobra tez juz jest slawny w Polsce .Chyba jakies inne alternatywno-spirytualne forum nimi obraca .
  Oczywiscie wiele z nich twierdzi , ze nie sa chanellers ha ha ha .
  Na starosc sie dziecinnieje ale rzadzi sie jak napoleon .Tak mi powiedziala moja kolezanka .

  • Mila pisze:

   Tak Kalinko! A uczestnicy tego forum proponują obejrzeć ,,coś od Arona, coś od Kobry, zbiorowe medytacje od Kristal,,
   Niektórzy tkwią w tym kłamstwie po same uszy i co jest najciekawsze, uważają się za bardzo świadomych ludzi, choć są zagubieni po prostu.

   • Kalina pisze:

    To jest milab,s programing ta cala zgraja chanellerow .
    Niech lepiej potlumacza innych ludzi to im sie oczy otworza .
    Ja przed chwila sluchalam nagranie z 2007 roku tego panaJamesa Bartley .No i pare rzeczy jest powiedziane tak , ze pasuje do calej tej sytuacji obecnej na ziemi . https://www.youtube.com/watch?v=FHeDtt62PYo
    Zreszta w Monitorze polskim jest tez glebsze wyjasnienie po polsku .Na temat Kryon chanellingu .
    http://www.monitor-polski.pl/zle-informacje-dla-zwolennikow-kryona-i-tzw-chanellingow/#more-12209

   • Qcyp pisze:

    Tak ludzie żyją marzeniami ;skaczą od związku do związku myśląc że teraz złapali pana boga za nogi hihihihihihi?
    https://www.youtube.com/watch?v=jpQyuAMkSnA

   • Majestic pisze:

    tu chodzi o weryfikacje o nic więcej ,”Niektórzy tkwią” no tkwią , nawet wyrafinowane klamstwa posiadają okruchy prawdy bo byłyby skazane od poczatku na klęskę ,aby poznać zamiary wroga należy z nim obcować i czytać w miedzy wierszach .Czy ktokolwiek tutaj ma jakąś receptę na prawdę na rzeczywistość ? gdzie jest niby punkt odniesienia ? do kogo? czego ? prawdopodobnie Wszystkich tu obecnych nie będzie tutaj za sto lat w aktualnych skafandrach i co niby pozostanie ? poszukiwanie prawd jest zgubieniem ? dwa tys lat oznajmionej prawdy i co ?! setki milionów zamordowanych bestialsko w wojnach i pogromach do dnia dzisiejszego ,właśnie na tym polega skrawek swiadomosci aby mieć to na uwadze , nie będę blokować Arona , ma takie samo prawo do swojej opinii jak każdy ,a ze mówi o szykującej się wojnie która może ewentualnie nastąpić to co w tym złego ? ze ostrzega ? mówi kto rozdaje karty , przecież widać do czego zmierzają właściciele ziemi , tez się z wszystkim nie muszę zgadzać i się nie zgadzam ale spisywanie kogoś na straty zanim wystartował to jakoś nie pozytywnie w rewirach energii .

   • Małgorzata pisze:

    Majestic, ile jeszcze razy umieścisz tutaj to świństwo.Kiedy to Ci się już znudzi?Dziecinada i ohyda.

   • Majestic pisze:

    w 39 takie ostrzeżenia co niektórzy tez uważali za świństwo bo mieli swoje ówczesne NATO na linii Maginota i kanale La Manche a puzniej jak szczury przez Rumunie , uważasz ze obecne zapędy takich samych co wtedy uciekali przez Rumunie na swoje posiadłości z góry upatrzone nie są identyczne ? przez te zgraje obcych szczurów zginęło 6 milionów obywateli uważasz ze czasy się zmieniły , ohydnie to będzie dopiero wyglądało .

   • Majestic pisze:

    ŚWIŃSTWO DZIECINADA OHYDA , Małgorzata jak nie masz litości dla Siebie to ok, ale mniej nieco dla innych bo to jest ohydne raczej ( albo świadoma dywersja, któż to wie ? ) https://www.youtube.com/watch?v=dsYbm6igOFo

   • Tomek pisze:

    he he majestic, też go słucham z podziemnej tv, a raczej słuchałem, dobrze gadał, to były początki, kiedy wszedłem na NTV to go słuchałem, nie wiedziałem, że jeszcze działa, warto posłuchać, za co się właśnie biorę 😀 ciekawe o czym mówi, to inteligentny facet jeszcze nie zepsuty.

   • Tomek pisze:

    Ha czyli miałem rację, że chcą zapłodnić całą Ziemię, mówiłem to już 2 lata temu, terroryści, to pikuś, chociaż są grozni, najgorsze jest to przeludnienie, zaludnienie Ziemi Islamistami, kto im zagrozi? gdy będzie ich 5/6 Ziemi, będą mogli wszystko, napaść na każdy kraj, na Polskę też. Dlatego przyszłość nie jest wesoła, chyba, że będzie porozumienie między religiami, ale racej szykuje się Wojna Religijna, niestety.

   • Majestic pisze:

    Witaj Tomek , no krwawa jatka się szykuje NWO Turcja oficjalnie zaatakowała Syrię to dziwne bo to NATO, wiec nie dziwne .

   • Tomek pisze:

    Witaj Medżik, tak czytałem, Rosja się rzuca na Turcję. Może byc krwawo, i w Europie może być wojna.

   • Izabela pisze:

    Wszyscy dążą do wojny.. no co za gatunek ten homo sapiens.. dawno nie było jatki w Europie? Czekacie na nią? na błysk Ra? I co to zmieni? kolejne traumy do leczenia.. kuźwa nudna ta planeta 😀 Nihil novi sub sole, jak nie dzidami to atomówkami… kurka wodna, bosze ty widzisz i nie grzmisz hahaah

   • Tomek pisze:

    ja tam czuwam nad przyjściem Mesajaha 🙂 lub Antychrysta 😀 Bo to czasy ostateczne tak mi się wydaję

   • Izabela pisze:

    jakie zaś czasy ostateczne, to słowa straszaki szczególnie lansowane przez swiadków jehowych oni inaczej nie potrafią, muszą się bać i czekać na cud 😀 znaczy te Eden i te 144 tys hahahah daj spokój.. 😀
    Chrystus i AntyChrystus jak to w dualizmie to dwa bieguny tej samej Świadomości w Jaźni. Jak spotkasz anty- to go zbaw (uwolnij z piekła podświadomości/Umysłu) akceptacją i spokojem i patrz co się będzie dziać! Tak jak to Paweł w NT napisał to człowiek sądzi anioły (a kim jest anioł jak nie Duchem- łącznikiem między Człowiekiem a Logosem-Absolutem).. czyli zdejmuje iluzję Umysłu… proponuję jak zwykle medytację buddyjską 😉 Buddyści medytują nad formami demonicznymi.. a na Zachodzie walka jak zwykle i jak zwykle wojna. Kurka co za dżezzzzz…

   • Tomek pisze:

    ja rozumiem, tylko, że ja bym po prostu chciał, by taki Mesjasz Lub prawdziwy cielesny Antychryst, zeszli na Ziemię, żadne 144 tys, ale tacy jeżdzcy apokalipsy, lub otworzyły się Niebiosa, chciałbym żeby to się wydarzyło i żeby zapanował porządek, ale w to nie wierzę, może jakbym uwierzył, to wrota nieba, by się otworzyły, ale jeszcze nie pora, bo liczę na dzieci które się rodzą, że są przyszłością z Nowym Światem i marzeniami które ten Świat oferuje… Paradoks w czasie wojny myśleć o marzeniach, ale w nich tkwi uwolnienie, pomyślmy o małych dzieciach a odechce się każdej wojny, chyba, że Ci zwyrodnialcy myślą tylko o sobie, trzeba ich zneutralizować, po kolei, a do tego potrzebny jest Chrystus, bo oni mają siłę przemocy i władzy, i posłuszni mogą być tylko jakiemuś Panu, w którego o dziwo jak piszę wierzę poniekąd. Bo ja wiem, że świadomość to Chrystus i Antychryst, ale oni tego nie wiedzą.
    https://www.youtube.com/watch?v=BNrbJzs4SSU

   • Izabela pisze:

    .. a ja przeżyłam 4 jeźdźców.. śmierć, choroba, bankructwo i miłość 🙂 To symbolika.. a nie żywi jeźdźcy tak jak antychryst.. czy chrystus.. to symbole… cięcia iluzji ego… by przebudziło się dla Stwórcy. Bo nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło i nie taki diabeł straszy jak go malują… 🙂 Jak ktoś nie rozumie SYMBOLIKI Apokalipsy to nie rozumie, bo widocznie tego nie przeżył. I wiem, ze szatan-antychryst to największy lęk człowieka- Śmierć – świadomość śmierci dla Ciała, uwieziony właśnie w Ciele-podświadomości. Jak ktoś to przeszedł to rozumie tez czym jest zmartwychwstanie czyli Chrystus w Jaźni..

   • Tomek pisze:

    Bo Ty Iza znasz te nazwy wszystkie, i umiesz to nazwać, każdy kto coś przeżył, przeżywa, wewnętrzne Niebo i Piekło nawet dzieci 😉 Pozdrowionka witaj i miłego dnia.

   • Izabela pisze:

    Witaj, pamiętaj rzeczy nienazwane nie istnieją w Świadomości 🙂 Miłego dnia.. patataj lecę.. :-*

 25. Lisek pisze:

  Grozi nam początek III wojny światowej? Rosja szykuje się do starcia:
  http://niezalezna.pl/76312-grozi-nam-poczatek-iii-wojny-swiatowej-rosja-szykuje-sie-do-starcia

 26. Lisek pisze:

  UFO to wymysł?
  „Nie uwierzysz. Uruchomiły się kamery zainstalowane w Wylatowie. Co zarejestrowały?”:
  https://www.youtube.com/watch?v=zdDXeGwnjWs

 27. Lisek pisze:

  CW24 TV:
  Nie uwierzysz. Co tak naprawdę zawiera biblia i koran?
  https://www.youtube.com/watch?v=GCUUHgF2KZA

 28. Qcyp pisze:

  4 jeźdźców? O TO DUŻO ZŁA BYŁO W TOBIE
  chciwość/IGNORANCJA/RYWALIZACJA/NAMIĘTNOŚĆ.. ?. ?. ?

  • Izabela pisze:

   Oczywiście a w Tobie? Ileż w Tobie „zła” ? Nie widzisz u siebie tylko u kogoś, to dopiero ślepota kurza 😀 :-*

   • Qcyp pisze:

    Moim największym złem była namiętność.Ale wystarczy aktywacja jakaś cudowna kobieta albo ……..sama wiesz namiętności są dziecinne hihihihihihihih. ?

   • Tomek pisze:

    hihihihihihihih. ? – dziecko !!!! Wieczne dziecko z tego Boga qcypa 🙂

   • Qcyp pisze:

    A i nie wyzbyłem eis ignorancji czyli ,,nie ufam nikomu i niczemu,, wierze/pewność we własną ignorancje Ale jest coraz lepiej ,ciężka droga.Tutaj nie można sobie pozwolić na żarty. ?

   • Izabela pisze:

    .. wręcz przeciwnie, poczucie humoru to zbawienie, dystans i swoboda.. wybór i brak samobiczowania tylko rozumienie.. gdy zrozumiesz i nazwiesz przyczynę swego cierpienia wtedy piekło staje się niebem.. nie trzeba afirmować, gimnastykować Umysłu (bo to nie pies ani kot-tylko samoświadoma Istota, jej trzeba światła wiedzy i Miłości.. nic więcej.. ale Lucek jeszcze tego nie wie.. lucek to taki zeus, on też gardzi ludźmi… ma ludziowstręt.. 😀 i dlatego spada do piekła.. jaja jak berety..

   • . pisze:

    Czasem odnosze wrazenie,ze próbujesz Tu hamowac pewne rzeczy.Mam nadzieje, ze to tylko moje złudzenie…

    http://niezaleznatelewizja.pl/2016/02/alternews-10-02-2016/#comment-83493

 29. Qcyp pisze:

  Leć Iza. ? daj upust własnym programom zanim cie zmiotą/pogrąża na nowo hihihihihihihi/. ?

 30. Izabela pisze:

  🙂 Coś Ci powiem Qcyp, ja przynajmniej poznałam swoje zło i go nie projektuję na innych.. nie jestem świętojebliwa jak wielu „jasnych” co to są toksyczni, aż zęby bolą. Wszystko ma swój przeciwny biegu, ignorancja-wiedza, chciwość – altruizm, rywalizacja-współpraca, namiętność-asceza.. i to ja wybieram czego w danej sytuacji chcę użyć – doświadczyć. To jest wolność od… ale ty tego Lucyferze nie rozumiesz, dlatego szatan tobą rządzi :-*

  • Qcyp pisze:

   Nic nie wybierasz !!!!!!Autopilot . ?
   A TERAZ SIEDZI SPOKOJNIE CZEKAJ BOŚ NIE ZROZUMIAŁA O CO LOTO. ?

   • Qcyp pisze:

    Przypominasz mi babkę z kursu na prawo jazdy ,ona też była pewna że zda, nawet jej mąż kupił samochód i co? ona nie zdała płacz i lament itd a instruktor przeprosił mnie w obecności wszystkich hihihihihi. ?
    Miał mu kaktus na ręce wyrosnąć jak zdam. ?

   • Izabela pisze:

    Sam jesteś autopilot.. :D.. eh Qcyp.. Qcyp..

 31. Tomek pisze:

  Wy tu tak gadu gadu, a to bardzo ciekawe z tym autopilotem.
  Bo czy sami wybieramy sobie to czego chcemy doświadczyć? Czy jest to możliwe? przecież sytuacji jest miliony, jak się dostosować, czy dostosowywujemy się? I czy warto? Dzielić się trzeba emocjami, słowami… autopilot, czy funkcjonuje u każdego? jak samemu sterować Iza? czuje że odpływam, alarm !! 😀

  • Izabela pisze:

   Jak masz sterować? otworzyć się na Ducha i działać w materii – przejawiać Ducha. Bez ocen.. co przychodzi to robić a jak nie wychodzi puszczać, bez oczekiwań sukcesu bo po iluś razach sam zobaczysz ze sukces to porażka a porażka to sukces hahahha mówię Ci kosmiczny dowcip.. ta złudna gra dobra ze złem…

   • Tomek pisze:

    😀 to złudna gra dobra ze złem, myślisz, że to złudne? Ze nie ma takiej gry? 😀 😀

 32. budda pisze:

  witam – poczytalem i dam komentarz -w/w wpisow -postaram sie bez OCEN???- Polecam ks. -SCIEZKI JOGI-MARIA GRODECKA-r.wyd. 1988 – aby obylo sie bez komentarzy co to jest JOGA -podam najpierw definicje autorki a puzniej moja-JOGA to najstarszy system filozoficzno -religijny ,znany w Indiach od najdawnieszych czasow .Podstawowe jego zalozenia to reinkarnacja i karma. Z asalozen tych wywodzi sie system zalecen etycznych i praktycznych technik ,zmierzajacych do samodoskonalenia..Etyka jogi oraz medytacja zakladaja swiadoma prace nad wlasnym rozwojem duchowym ,moralnymi umyslowym ,w kirunku otwarcia sie na poznanie prawdy i sposob istnienia przewyzszajacy nieporownanie poziom dotychczsowej ,,przecietnej egzystencji ludzkiej.Poczatek jogi gubi sie w tak odleglej przszlosci,iz niektorzy w indiach twierdza ,ze przkazali ja ludziom sami bogowie ,wtedy gdy przebywali na ziemi .Cale tysiaclecia byla praktykowana i przkazywana uczniom przez ich nauczycieli w cichych ustroniach i zamknietych aszramach,jako wiedza tajemna,pilnie strzezona przed profanami. Chociaz otaczany w przeszlosci tajemnica ,system jogi zawsze byl dostepny dla ludzi szczerze zainteresowanych i szukajacych drogi samodoskonalenia.Jedna z przyczyn otaczjacych joge tajemniczosci jest niebezpiczenstwo jej uprawianiu. Stosowanie niektorych jej technik powoduje podniesienie wibracji energetycznych w komorkach ciala ,co wyzwala pewne sily duchowe mogace stanowic zagrozenie dla osoby do tego nie przygotowanej???Ich wplyw na organizm ludzki jest podobny do dzialania napiecia pradu na maszyne elektryczna-zniszczy i przepali jej zwoje,jezeli maszyna nie zostanie przedtem przystosowana do przeplywu podwyzszonego napiecia.Podobnie ,aby sprostac przeplywowi wzmozonych sil duchowych ,trzebaprzedtem przetworzyc i przerobic cala swoja strukture psychiczna,a ponadto uodpornic i wzmocvnic organizm. W przeciwnym razie sily te moga sie stac niebezpieczne dla zdrowia,rownowagi i harmoni wewnetrznej. Dopoki czlowiek jest zachlanny ,zadny wladzy ,dopoki motywy egoistyczne dominuja we wszelkich jego poczynaniach ,a ze wszystkich jego stron narzucaja sie zobowiazania i niesplacone dlugi karmiczne ,dopoty podjecie praktyk jogi jest dla niego nierwskazane. Dopiero gdy odwraca sie od zewnetrznosci ku Glebi i tresci ,joga staje sie pozadana i owocna. to tytulem wstepu jezeli jedna osoba przeczyta ten text to uznam to za sukcec???ha ha ha -podam tez swoj punkt widzenia – JOGA=ZJEDNOCZENIE , tak to dla mnie znaczy i taki przkaz daje -sama instrukcja tak samo jak wiedza NIC nie daja I SA bez znaczenia jak sie samemu indywidualnie jak autorka mowi W/w textem dana osoba nie przygotuje czyli swiadomie dokona przygotowan i czynnie przeprowadzi dane podpowiedzi ??? kazdy jest inny i nne ma doswiadczenia/karme/ -i praktycznie sam instrukaz jest bez znaczenia -mozna porownac do tych wszystkich bzdur ktore sie tu pojawiaja ??? bede pisal o tym systemie wiecej /ks. liczy 100 stron / zamiescilem zaledwie jedna strone /podam jeszcze nazwisko tlumacza inych przekazow Wanda Dynowska -ksiazka moze jedynie obudzic drzemiace w nnas wspomnienia przezyc -otyworzyc droge do zrozumienia,co stanowi tresc jogi -rzeczywistej tozsamosci czlowieka ze zrodlem Wszechistnienia. -a kazdy ma do wybory materializm i jego skutki -np. rycykling o czym tak wielu tu marzy??? i POKOJ RAJ -PARADIS -DOBRO -WSPOLPRACE BEZWARUNKOWA BEZ MONEY – z komentarzy jasno wylania sie jak juz tu wiele razy pisalem ok. 70% bez wiedzy zapatrzonych i zyjacych w matrixsie a chcacych aby tak ktos za nich zrobil i wykonal ROBOTE???

 33. budda pisze:

  http://telewizjarepublika.pl/jaki-dosc-robienia-z-polski-sprawcow-holokaustu,29560.html naszym obowiazkiem jest dbanie o dobry wizerunek za granica -mowil wicem. spr. zag. Patryk Jaki

 34. budda pisze:

  http://cyprianpolak.neon24.pl/post/129659,bomba-informacyjna-putina-w-najblizszy-wtorek Putin ma oglosic calemu swiatu dokument ujawniajacy ze rezim usa i krajow zach. -kartele farmcetyczne od lat z premedytacja okaleczaja -zabijaja miliony dzieci szczepionkami??? BRAWO PUTIN -MALADIEC??? ha ha ha to dobre zaczelo sie ujawnianie FAKTOW JEST DOBRYM WYBOREM

 35. PISZE pisze:

  http://drnowopolskiblog.neon24.pl/post/129654,jagiellonska-iii-rp-w-wojnie-na-dwa-fronty jedynym ratunkiem dla polski byloby wymiecenie dokumentne i zaczecie od ZERA

  • Qcyp pisze:

   mało ciasu kruca bomba, spieszą się kurde balans? ?
   Trza by zadać Kaczyńskiemu pytanie ,,czy tez chce nas zaczipować?
   WYGLĄDA NA TO żE PO Raz KOLEJNY POZORNE zło przeobrazi się w dobro.Chodzi mi o 3 wojnie światową hihihihihhihi? ?

  • Majestic pisze:

   PISZE pisze: no a jeszcze niedawno była to teoria spiskowa !? tak będzie w wiekszosci krajów , jak „terroryzm”zawita całą parą to będzie chipowanie na całego, witaj „Obozie koncentracyjny ziemia” tutaj NWO

 36. PISZE pisze:

  prezydent duda ma wiedze -mowi madrze to co czuje to dobry prezydent -wg. mnie pierwszy godny czlowiek tego narodu dbajacy o losy tej ziemi i innych ziem slowianszczyzny

 37. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=D72EfzCeX7w NIC NIE NALEZY SIE NIKOMU.prof. Boguslaw Wolniewicz -sejm polski ma podjac UCHWALE WSZELKIE ROSZCZENIA UWAZAMY OSTATECZNIE ZA ZAMKNIETE -wg. prawa rzymskiego -roszczenia przedawnija sie po 30 latach??? – a nowe roszczenia to PROWOKACJE WOJEN???- to madra wypowiedz

 38. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=21-i6P_oQ-c glowne zagrozenie jest od wewntrz???-

 39. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=hiRGCt6w0b0 BARBARZYNCA XXI w -UCZUCIE TRIUMFU – skad to znamy z tenisa ???-pilki noznej to tak ukryty przekaz DUCH zachodu nie dosc ze wygra mecz to jeszcze zniewaza ???- to wlasnie sa ukryte zrodla przekazu -sport olbrzymi WZOR DLA MLODZIEZY-TO ROZPAD CYWILIZACJI CHRZSCIJANSKIEJ a rodzi cywilizacje ZCHAMIENIA ??? -jakos nikt z tu piszacych tego PROBLEMU NI ZAUWAZA

 40. budda pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=IaW23574QDs dlaczego nikt o tym nie wie??? – ZAKAZANE POLSKIE PIRAMIDY W SRODKU KRAJU -WIETRZYCHOWICE starsze dwa razy od stonhge maja 5500 lat na terenie Imperium Lechitow -Kolowrot -symbol boga swiatla

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.