Alternews – 15.12.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

65 odpowiedzi na „Alternews – 15.12.2015

 1. OBSERWATOR pisze:

  WZORCE RZĄDZĄ ŚWIATEM i NASZYM ŻYCIEM, ZARÓWNO INDYWIDUALNYM, ORAZ ZBIOROWYM. TE WZORCE, ZWANE SĄ TEŻ PRZEZ NAUKĘ, NAWYKAMI.
  Wzorce, to po prostu rodzaj niedostrzegalnego, globalnego MIND CONTROL, tylko, że w takim ujęciu podstawowym, działającym na nas od samego urodzenia, aż do śmierci, dlatego nie jest ten mechanizm sprawowania kontroli nad naszymi umysłami, dostrzegalny, ponieważ nasze postrzeganie świata, zostało nam w odpowiedni sposób UKSZTAŁTOWANE. Wzorce mają tak silne oddziaływanie, na postrzeganie świata, że kiedy pojawiają się informacje, które nie są z nimi zgodne, to są one automatycznie WYPIERANE przez nasze umysły (np. czy istnieje inteligentne życie pozaziemskie). Są też sposoby, na to, aby wypierać z umysłów próby podważania narzuconych nam, cywilizacyjnych wzorców. Najbardziej znane wzorce postrzegania świata, z których istnienia nie zdajemy sobie sprawy i wypieranie informacji podważających te wzorce, to takie, że mamy wierzyć, że żyjemy w wolnym świecie, a próba podważania tego, to „teorie spiskowe”, próba podważania istniejących rozwiązań ekonomicznych, to np. „populizm/demagogia”, podważanie tej ściemy o demokracji, to „faszyzm”, a próba doszukiwania się czyjegoś sprawstwa w niszczeniu nas, to „antysemityzm” itd… Chodzi o to, że mamy patrzeć na świat, wg takiego WZORCA, jaki został nam narzucony i wierzyć, że wszystko jest OK, a żeby „odstraszać” tych, którzy próbują podważać te fałszywe WZORCE, mówiąc, że wcale nie jest ok, to wtedy ma miejsce atak, żeby zrobić z kogoś takiego demagoga/populistę/faszystę/antysemitę, czy wręcz chorego psychicznie, aby nikt nie odważył się się pójść, za takim INNYM tokiem myślenia, niż ten, który został nam narzucony, jako WZORZEC i żeby trzymać się z daleka od tych, którzy myślą inaczej, niż nam wolno! 🙂
  To tylko najbardziej znane przykłady, ale WZORCE, to sprawa fundamentalnego dla nas znaczenia, dotyczą one nas wszystkich, zbiorowo. Zostały nam ponarzucane wzorce/nawyki myślenia, zachowania, działania, i – zauważmy – zachowujemy się dokładnie z wpojonymi nam wzorcami myślowymi i zachowywania się.

  ODRZUĆMY JE WRESZCIE PRECZ, i WPROWADŹMY W ICH MIEJSCE NASZE WŁASNE WZORCE ŻYCIA, A WSZYSTKO TO, CO NAM ROBIĄ, ROZLECI IM SIĘ! 🙂

  Zastanawiamy się, co się dzieje? Skąd się to wszystko bierze? Odpowiedź jest prosta – SYSTEM SIĘ WALI i stąd ten chaos w świecie! 🙂 Broniąc się przed swoim upadkiem i ostatecznym końcem – wzniecają coraz większą BURZĘ, która szybko ucichnie, kiedy tylko pojmiemy, jak mamy się wobec tej burzy, tego chaosu, zachować i w konsekwencji, zachowamy się stosownie do zaistniałej sytuacji.
  Mamy w Polsce taką sytuację, że świadomość społeczeństwa, wzrosła do takiego poziomu, że już im nic nie działa. Stawiają więc wszystko na jedną kartę – podzielić naród, napuścić na siebie, do tego stopnia, żeby doprowadzić u „UZASADNIONEJ” INTERWENCJI ZEWNĘTRZNEJ. Myślą, że tak stłumią rosnącą świadomość, bo nie rozumieją, że nastała już faza końcowa obecnego świata, którego nic nie uratuje przed upadkiem 🙂 Nie wyjdzie im na ustawę o bratniej pomocy, bo się ludziska w tym połapali, to, teraz kombinują na te tworzone jakieś tam oddziały ochrony granic przed napływem uchodźców. A ponieważ uchodźcy, to nie są żadni uchodźcy, tylko najprawdopodobniej szkoleni przez nich bandyci, bo przecież ich postawa roszczeniowa, nie jest postawą zwykłych ludzi, a były też njusy, o przechwyceniu kontenera pomocy dla uchodźców, w którym znaleziona została broń, więc mogą kombinować w kierunku takim, że uchodźcy zaczną dymić, i w tym celu, pod pretekstem przywrócenia porządku, ściągną te formowane, na szybko, oddziały.

  Zrozummy wreszcie, że nie mamy do czynienia z żadną legalnie wybraną władzą, tylko z nielegalną, zakonspirowaną, zorganizowana grupą przestępczą – z ludobójcami! Ta banda psycholi jest w mniejszości, nieporównywalnej mniejszości, więc nie ma żadnych szans, ze społeczeństwem, które chce doszczętnie ograbić i wymordować, w tzw. „bezpośrednim starciu”, więc ucieka sie do KNOWAŃ, SPISKÓW i PODSTĘPNEGO DZIAŁANIA, pod pretekstem zapewnienia bezpieczeństwa państwa! 🙂 Trudno w to uwierzyć, prawda? A dlaczego? Czy nie dlatego, że zaprogramowany w naszych umysłach WZORZEC świata i działającej w nim legalnie wybieranej władzy, wypiera taką informację, jako prawdziwą? No to zadajmy sobie proste pytanie; CZY CZUJEMY SIĘ W TYM ŚWIECIE BEZPIECZNI? CZY NASZE ŻYCIE WYGLĄDA TAK, JAK CHCIELIBYŚMY, ABY WYGLĄDAŁO – DOSTATNIO i BEZPIECZNIE?!
  Przecież nie trzeba żadnych wnikliwych analiz przeprowadzać, aby odpowiedzieć sobie, że wcale NIE CZUJEMY SIĘ BEZPIECZNI, że NASZE ŻYCIE NIE JEST ŻYCIEM W DOSTATKU i BEZPIECZEŃSTWIE! Dlaczego więc, nasze życie, nie jest takie, jakie chcielibyśmy, aby było? Czy to nie jest możliwe, żeby cały ten nasz świat, był miejscem bezpiecznym, żeby życie w nim było dostatnie dla wszystkich – generalnie warte życia?! OCZYWIŚCIE, ŻE JEST TO MOŻLIWE i JEST TO w PEŁNI WYKONALNE! No więc dlaczego tak nie jest w praktyce?
  Istnieją TYLKO dwie możliwości, dlaczego tak nie jest:
  1 – ALBO mamy do czynienia z BANDĄ NIEUDACZNIKÓW, których miejsce jest na bruku, a nie w ławach rządowych, albo…
  2 – ALBO MAMY DO CZYNIENIA Z BANDĄ DOBRZE WYSZKOLONYCH KRYMINALISTÓW, których zadaniem jest nas zniszczyć i robią to systematycznie, a miejsce kryminalistów jest przecież w więzieniu! No więc która z tych odpowiedzi jest prawdziwa? hmmm… zastanówmy się 🙂 czy gdyby to była tylko banda zwykłych patałachów-nieudaczników, to czy mielibyśmy, jako społeczeństwo, aż taki wielki problem z pozbyciem się ich i POWYWALANIEM ich wszystkich na „zbity bruk”? 🙂 NIE! Mamy problem z pozbyciem się ich, ponieważ są oni dobrze wyszkoloną bandą kryminalistów, która od zawsze prowadzi pasożytniczy tryb życia, i tak go wykształciła, że dzisiaj ma nad nami przewagę! (w 1:24- https://www.youtube.com/watch?v=AaNjFx4o-_0 )
  Musimy zrozumieć, że przestępczość zawsze jest w mniejszości, wobec ludzi uczciwych, więc nie ma żadnych szans, w bezpośrednim starciu. Nawet, jak jest dobrze uzbrojona i otwarcie terroryzuje społeczeństwo, to też nie trwa to wiecznie, bo ludzie chcą czuć się wolni i w końcu się uwalniają od tych, którzy ich terroryzują! Nawet, jak przestępczość posiada armię na swoich usługach, to też wiemy, np. z historii, że zniewolenie nigdy nie jest wieczne, bo ludzie chcą czuć się wolni i znajdują na to jakiś sposób! Jakie więc INNE możliwości działania, ma przestępczość zorganizowana, aby przedłużyć sobie możliwości istnienia? Jedyną najpewniejszą formą niedostrzegalnego zniewolenia społeczeństwa, jest danie mu FAŁSZYWEGO POCZUCIA WOLNOŚCI, poprzez utworzenie takiemu społeczeństwu, tzw. „państwa”, które narzuca tak zniewolonemu społeczeństwu, swoje własne, bandyckie prawa, a kontrolując w takim państwie podaż pieniądza, może robić z gospodarką – tym jedynym żywicielem społeczeństwa – co tylko zechce, pozbawiając społeczeństwo środków do życia! Czy nie mamy właśnie z takim działaniem do czynienia?! Jednak przychodzi w końcu taki czas, że ludzie chcą prawdziwej wolności. Co wtedy pozostaje takim zbrodniarzom, którzy wszędzie są „spaleni”, bo zachciało im się podboju całego świata, więc – będąc wszędzie przegranymi – nie mają nawet dokąd uciec? W panice, robiąc w gacie przed konsekwencjami za popełnione przez nich zbrodnie, nasilają coraz bardziej brutalne działania, zmierzające do SKONFLIKTOWANIA NARODU/ÓW i doprowadzenia do WOJNY, żeby POZABIJAĆ PRZEBUDZONĄ ŚWIADOMOŚĆ, NAD KTÓRĄ JUŻ NIE PANUJĄ! I właśnie na to teraz patrzymy, na takie właśnie działania, w całym świecie, oraz w Polsce, bo Polski boją się najbardziej! 🙂
  Zrozummy wreszcie, że to nie jest nasz rząd – tam jest wyłącznie przestępczość zorganizowana, posługująca się polskimi nazwiskami. Cała ta demokracja, to zwykła zasłona prawdziwych przestępczych działań, na naszym narodzie. Na każdym narodzie. Opiera się właśnie na wykształconych w nas, WZORCACH zachowania, w które uwierzyliśmy, że są właściwe, że są prawdą, że tak właśnie powinno być. Czyżby? Naprawdę tak powinno być, że władza państwowa jest wybierana, co cztery lata? A jaką to daje społeczeństwu CIĄGŁOŚĆ DZIAŁANIA/ISTNIENIA, jako państwa? ŻADNĄ! Wręcz przeciwnie – to daje tylko tej zakonspirowanej przestępczości zorganizowanej, ukrywającej sie pod nazwą „demokratycznych struktur państwa”, zapewnienie ciągłości w ich bandyckim działaniu, bo kiedy wkur…ny naród, już ma dość „jednych” bandytów, co do których już nie ma wątpliwości, że są to bandyci, to są mu podstawiani „drudzy”, którzy przejmują „pałeczkę władzy” i cała ta bandycka sztafeta, z wiejskiej, dalej podażą w tym samym kierunku, a naiwne społeczeństwo cieszy się, że wreszcie coś się zmieni! 🙂 nic się nie zmieni, dopóki to MY SAMI, ODDOLNIE, nie dokonamy tej zmiany – zmiany tych zgubnych WZORCÓW/NAWYKÓW myślenia, w których istnieją także te, które zwodzą nas, że żyjemy w wolnym świecie, mamy swoją własną władzę, którą sami wybieramy, i władza ta, zapewni nam bezpieczeństwo i dobrobyt! 🙂 Przecież to są kłamcy/oszuści/bandyci/przestępcy zorganizowani, którym grunt się już tak bardzo pali pod nogami, że widzą jedyny ratunek dla siebie, w tym, że doprowadzą do totalnego chaosu, w którym wzajemnie się pozabijamy – przejrzyjmy wreszcie na oczy! Oni są chodzącym zakłamaniem, wszystkie słowa, jakie wypowiadają, to same kłamstwa – kłamstwo jest dla nich powietrzem, którym oddychają, bez którego by wyzdychali. Dlatego nie patrzmy na to, co mówią, bo nie ich słowa liczą się, ale ich czyny. Ich bandyckie wobec nas czyny, świadczą o tym, kim oni są, a nie ich zakłamane facjaty, pełne pięknych frazesów o demokracji i poszanowaniu prawa! 🙂
  Jeśli więc będziemy na nich liczyć, to się przeliczymy, bo oni są przebiegłymi kłamcami, którzy składają nam fałszywe oferty, na które my się nabieramy. Życie ma nas uczyć życia, więc już mieliśmy chyba wystarczająco dużo dowodów, na to, że niczego nie zmienimy, w naszym życiu, za pomocą POŚREDNIKÓW ZMIANY, bo ZMIANA JEST W NAS 🙂
  Nigdy nie znamy prawdziwych intencji, innych ludzi, więc dlaczego naiwnie wierzymy, że oni chcą dla nas dobrze? Praktyka pokazuje nam, że nigdy nie chcą dla nas dobrze – zawsze okazują się być oszustami! Czy dalej chcemy powierzać swój los, innym, skoro to my podsiadamy tę moc DECYDOWANIA o nas samych?

  Światem rządzą WZORCE, nasze życie opiera się na WZORCACH, i jeśli dobrze się przyjrzymy, to zauważymy, że ten obecny, bandycki system, RÓWNIEŻ opiera się na WZORCACH umysłowych, które w nas zostały wykształcone, bo bez wykształcenia ich w nas, system ten, nie mógłby istnieć. Wystarczy więc pozmieniać te WZORCE – pozbyć się wzorców pochodzących od SYSTEMU, a w ich miejsce WPROWADZIĆ nowe – NASZE WZORCE. Wzorce, które umożliwią nam zapoczątkowanie istnienia takiego świata, jakiego my pragniemy, bo do tego sie to sprowadza.
  KIEDY ZNIKNĄ STARE WZORCE – ZNIKNIE STARY ŚWIAT, a w jego miejsce powstanie NOWY, OPARTY NA NOWYCH WZORCACH! 🙂

  Jak najprościej pojąć, zrozumieć, czym jest wzorzec umysłowy, zwany też nawykiem? To po prostu ZAPROGRAMOWANY, w umyśle podświadomym, AUTOMATYZM naszego codziennego ZACHOWANIA/DZIAŁANIA. Naukowcy obliczyli np., że posiadając 8 rzeczy, stanowiących nasz ubiór, możemy się ubrać na – uwaga – 1680 różnych sposobów! 🙂 Nie trzeba nam jednak, aż takiej dokładności, żeby samemu zauważyć, że możemy ubierać się na WIELE różnych sposobów, ale ZAWSZE ubieramy się w jakiś JEDEN sposób – ubieramy się wg. jednego, ZAPROGRAMOWANEGO w naszym umyśle WZORCA 🙂 albo kiedy tworzymy hasła, to tez robimy to, wg. jakiegoś określonego wzorca. Obsługa kompa, też odbywa się wg. określonego, automatyzmu – wzorca, czy wiązanie butów. Każda czynność, którą robimy „na pamięć”, zupełnie nie będąc świadomym tego, że ją robimy, wykonywana jest wg. określonego automatyzmu w naszym umyśle – wzorca działania. Dzieje się tak, ponieważ umysł świadomy, jest umysłem twórczym, i w jego gestii, jest zbieranie informacji, tworzenie, wymyślanie, rozwijanie. Kiedy coś, jakaś czynność, okazuje się być przydatną w naszym życiu dla nas, to zostaje to wprowadzone i zapisane, w umyśle podświadomym, jako wzorzec/nawyk. Wszystko, co pojawia się, w naszym życiu, jako NOWE, wydaje się być, na początku, trudne i wymagające skupiania się nad taka nową czynnością, do czasu, aż nie stanie się ona AUTOMATYCZNYM nawykiem – WZORCEM działania. Sportowcy swoje nawyki/wzorce działania, doprowadzają na treningach, do perfekcji, poprawiając je nieustannie. Wszystkiego można sie nauczyć, i zauważmy, że kiedy coś jest dla nas, nowe, to wydaje się być trudne. Jedni te trudności pokonują szybciej, inni wolniej, aż pojawia się w działaniu taka nawykowa automatyzacja umysłu – taki WZORZEC, kiedy funkcję tę, przejmuje UMYSŁ PODŚWIADOMY. Ważne jest, aby to zrozumieć, ponieważ ZMIAN musimy dokonać ZAWSZE właśnie tam i właśnie w taki sposób, jakbyśmy się tego dopiero uczyli, powtarzali, aż wejdzie nam to w taki nawyk i stanie sie takim WZORCEM, jak np. jazda samochodem. Ci, którzy bardzo dobrze opanowali tę umiejętność, i dużo jeżdżą, z pewnością musieli się spotkać, w swoim życiu, z taka sytuacją, że kiedy pokonywali samochodem jakąś dobrze znaną im drogę, np. z pracy do domu, i w czasie jazdy, zamyślili się, to mogli doświadczyć czegoś takiego, że kiedy dojechali już do domu, to zdali sobie sprawę, z tego, że nie pamiętają przebiegu całej podróży, tą znaną im drogą, a mimo to, bezpiecznie dotarli do domu. Jak to możliwe? Waśnie dlatego jest to możliwe, że wtedy, kiedy umysł świadomy „wyłączył się” i pogrążył w rozmyślaniach, to samochód był prowadzony, przez umysł podświadomy, który jest PROGRAMOWALNYM „ROBOTEM”, odpowiedzialnym za doświadczanie świata. Dlatego ZAWSZE doświadczamy świata zgodnego z naszymi WZORCAMI, zapisanymi w umyśle podświadomym. Jeśli droga nie jest droga nową, tylko jest taką, która była wielokrotnie powtarzana, to dzięki powtarzalności, została ona zapisana w podświadomości, więc umysł podświadomy, może przejąc kontrolę, nad prowadzeniem samochodu i tak się bardzo często dzieje, kiedy również umiejętności prowadzenia pojazdu, są na takim poziomie, że pozwalają na „przełączenie” umysłu świadomego. Ale jeśli na takiej dobrze zapisanej w podświadomości drodze, pojawiłoby się nagle coś, czego w tym zapisie nie ma, np. jakieś nagłe roboty drogowe, czy inna przeszkoda, z którą program w podświadomości nie wiedziałby, co ma zrobić (bo to tylko „robot”, który perfekcyjnie wykonuje wprowadzone tam „komendy” działania), to wówczas następuje szybkie „przełączenie” dalszego prowadzenia pojazdu, do umysłu świadomego, aby ten zdecydował, jak zachować się, w tej nieoczekiwanej sytuacji, ponieważ umysł podświadomy, nie posiada, w swoim zapisie, takiej informacji.

  Tak właśnie działamy i musimy sobie to uświadomić, ponieważ nie zmienimy niczego, bez wcześniejszego „przeprogramowania” naszych umysłów, na inne – zupełnie NOWE WZORCE działania naszych umysłów.
  W rozmowie „Nowa ekonomia na sercowej wibracji” ( https://www.youtube.com/watch?v=LGDSKDsJnoI ), poruszona została kwestia, m.in, „stworzenia systemu” (padło pytanie, jak to zrobić) oraz „nowej duchowości”.
  My nie musimy stwarzać żadnego systemu, bo każdy stworzony przez człowieka system – wcześniej czy później – upada. Nie ma takiej potrzeby, gdyż naszym zadaniem jest jedynie ROZPOZNANIE już istniejącego systemu, zrozumienie go i podjęcie wspólnej, oddolnej, wzajemnej współpracy, w oparciu o ten system, który istniał, istnieje i zawsze będzie istniał, ponieważ jest to JEDYNY system, który jest niezawodny, gdyż pochodzi on od samego STWÓRCY 🙂 jest to system DOSKONAŁY, który nie ma sobie równych, i jest WIECZNY. Nie możemy z nim „walczyć”, co nieustannie robimy, za sprawą wpojonych nam WZORCÓW myślenia/postępowania. Naszym zadaniem jest go ROZPOZNAĆ i oprzeć nasze współistnienie, na nim. System ten jest „napędzany” naszą duchowością/świadomością. Znaczy to, że w tzw. realnym świecie, ZAWSZE doświadczamy naszego globalnego stanu duchowości. Dlatego, żeby zmienić ten nasz świat, najpierw musimy zmienić naszą duchowość/świadomość GLOBALNĄ, gdyż system ten nieustannie ODZWIERCIEDLA jej stan, tak samo, jak lustro odzwierciedla stojący przed nim stan umysłu. Wiemy, że jeśli widzimy w lustrze smutną twarz , to nie zmieniamy odbicia w lustrze, tylko sami najpierw zmieniamy naszą świadomość – uśmiechamy się, i ta zmiana zostaje nam natychmiast odzwierciedlona w lustrze. Świat materialny działa w sposób analogiczny, więc nie zmieni się w nim nic, dopóki my się nie zmienimy, dopóki nie pozmieniamy naszych WZORCÓW myślowych. Musimy tylko wiedzieć, jak mamy tej zmiany dokonać. Mamy wszystko gotowe, nie musimy niczego samy wymyślać. Jedyne, co musimy wiedzieć, to tylko to, jak mamy się się tym „narzędziem” posługiwać, żeby „działało” tak, jak my tego chcemy. To trochę tak, jak z młotkiem i wbijaniem gwoździa. Jeśli nie wiemy, jak trzeba poprawnie trzymać młotek, żeby wbić gwóźdź i będziemy próbowali go wbijać, uderzając w niego drewnianą częścią młotka, to tylko namęczymy się niepotrzebnie, a efekt będzie z tego żaden. Ale jeśli wiemy, jak poprawnie trzymać młotek, to – niektórzy – jednym uderzeniem potrafią wbić gwóźdź! 🙂 Analogicznie jest w naszym przypadku – musimy najpierw wiedzieć, być świadomymi tego JAKĄ ROLĘ PEŁNI DUCHOWOŚĆ W NASZYM ŻYCIU oraz JAK POPRAWNIE POSŁUGIWAĆ SIĘ DUCHOWOŚCIĄ. Bez tej wiedzy, zmęczymy się tylko i stracimy nadzieję na szybko widoczne efekty. Jednak wcale nie musimy się męczyć, ale żeby nie męczyć się, to najpierw musimy zapoznać się z „instrukcją obsługi młotka”, aby go poprawnie „chwycić” i tak nim WSPÓLNIE „przyp….lić”, żeby CAŁY ŚWIAT ZADRŻAŁ w POSADACH, a dzieci ciemności pos…ały się ze strachu 🙂

  cdn.

  • GOLDPRESS pisze:

   🙂 !

  • B. pisze:

   Nic dodać nic ująć.Czekam na cdn. 🙂

  • C. pisze:

   O totot taktak 🙂 i wreszcie istota sprawy bez popisu z cyklu mój mega ego tomik poezyji ! Jednak z tymi instrukcjami jest jak widać tak że każdy ma swoją i nie to nawet ze różną, ale sprzeczną ! Czekam na cdn: „instrukcję obsługi młotka”. Tylko ciekawe czy znów będzie reklama książek czy warsztaty za 6,50 ;-P

   >>>Mamy wszystko gotowe, nie musimy niczego samy wymyślać. Jedyne, co musimy wiedzieć, to tylko to, jak mamy się się tym „narzędziem” posługiwać, żeby „działało” tak, jak my tego chcemy<<<

  • Sybil pisze:

   O nie proszę! Tylko nie kompulsywne bicie piany.

  • Tosza pisze:

   Dobrze zapowiadający się wpis. Pierwszy akapit – całkowicie się zgadzam. Jesteśmy pod działaniem MIND CONTROL w postaci programów szkodliwych, które nazywasz wzorcami.
   Kostuchom „dupy się nie palą”, ich system nie upada. Jest dopracowany doskonale i szczelnie. Robią jedynie ostatni korekty.
   Logika i używanie własnego mózgu jest w stanie Wam pomóc. W przykładzie z młotkiem nie trzeba wiedzieć jak go trzymać, wystarczy takie narzędzie wziąć do ręki i włączyć logiczne myślenie. Nawet gdyby nie umiałeś młotkiem operować, to po chwili namysłu SAM dojdziesz jak nim posługiwać się w celu wbicia gwoździa, lub w celu wbicia komuś w łeb w celach obrony.
   Codziennie odkrywam, że kiedy działam automatycznie (czyli według nawyku czy programu), to kostuchom łatwo jest mną sterować. Łatwo używać mnie jako ich narzędzie. Uczę się zatrzymywać i zastanawiać się nad każdym, nawet prozaicznym swoim działaniem, nie jest to proste, jest to żmudne, często jestem zniechęcona, bo wciąż zostaję przyłapana na tych samych błędach. Nie wiem czy mnie się uda. I nie wierzę w to, że stanie się cud i te programy same odpadną jedynie z powodu tego, że mam ich świadomość i świadomość mojego zniewolenia na tej planecie.

   • C. pisze:

    >>>Logika i używanie własnego mózgu jest w stanie Wam pomóc.<<< Wam czy raczej Nam ! bo po tym co napisałaś na końcu widać że Ty też masz problem ! że się namyślasz ale jednak SAMa nie doszłaś jak posługiwać młotkiem się w celu wbicia gwoździa.

    Też się uczę tego "zatrzymywać i zastanawiać" czyli uważności jak zwał tak zwał i też mam świadomość…..
    Otóż to "dobrze zapowiadający się wpis"……co dwie głowy to nie jedna….pozdrawiam 🙂

   • C. pisze:

    >>>Logika i używanie własnego mózgu jest w stanie Wam pomóc<<< Wam czy raczej Nam (pracujmy nad ego :))
    bo po tym co napisałaś na końcu widać że i Ty też SAMa nie doszłaś jak się posługiwać młotkiem w celu wbicia gwoździa.

    Też uczę się zatrzymywać i zastanawiać się czyli uważności……jak zwał tak zwał i też mam świadomość mojego zniewolenia na tej planecie…..i jak się tu wyrwać z tych narzuconych wzorców/programów…..pozdrawiam 🙂

   • C. pisze:

    ….komp się kisi czy cóś 😛

 2. GOLDPRESS pisze:

  Martin Schulz w swoich komentarzach na temat sytuacji w Polsce wykazuje się jawną stronniczością i podgrzewa atmosferę debaty w Polsce. Nie przypominam sobie, by wykazywał się podobną energią, gdy rządząca wcześniej Polską robiła czystkę w mediach publicznych, gdy gnębiła opozycję, gdy starała się podporządkować Trybunał Konstytucyjny jednej partii i gdy uchylała się od wykonania 49 orzeczeń tegoż Trybunału w poprzednich latach
  http://www.fronda.pl/a/pis-mocno-odpowiada-schulzowi-w-pe-nie-ma-pan-uprawnien-by-ingerowac-w-konstytucyjne-sprawy-polski,62302.html

  • Oscar pisze:

   Przecież to „międzynarodowy” żyd.
   On reprezentuje poglądy tej części globalnej mafii która wykorzystywała PO do swoich celów. PISem zarządzą inny odłam tej samej mafii.
   Szultz i koledzy z mafii stracili swoje narzędzie do realizacji ich celów w Polsce.
   Ja się nie dziwię że się wściekają.

   • GOLDPRESS pisze:

    Dzięki chciałem znać opinię na temat tego gościa !

   • { :-) }. pisze:

    { 🙂 }.
    No masz Tomasz-ku, nomalnie zwycienżyłeś, ku mnie 😀
    🙂 http://rebelianci.org/488870/Czy-roznimy-sie-tylko-skala-Pantone
    🙂

   • lilka pisze:

    Oskar a co to za odlam tej samej mafi co zarządza pisem.Jak sie zwie?i gdzie urzęduje?

   • Oscar pisze:

    Najkrócej to republikanie w USA.
    Jarek wielokrotnie deklarował że jest republikaninem.
    PO do demokraci a PIS to republikanie.
    Ogólnie wiadomo że mafia rządzi w obu tych partach w USA.
    PIS i PO to „amerykański” model demokracji czyli żydowski model.
    W USA u władzy jest wyłącznie oligarchiczne żydostwa, niezależnie od wyników wyborów a Polska to tylko kolonia tej mafii, jedna z wielu.

   • lilka pisze:

    a ja mysle ze Jarek to solidarnosc polska.reprezentacja solidarnosciowych idealow sprzed lat,z tym ze z nauką wyniesioną jak sie nie dac wyrolować teraz,bo kiedys ten potencjal Żydzi wykorzystali do swoich celow.Oczywiscie przywodcy byli finansowani z zachodu ,a tych prawdziwych solidaruchow jak zwiesz ich wykopali.A teraz zebrali szyki i znow maja poparcie spoleczne.bogatsi o wiedze jak dziala mafia.dlatego mafia krzyczy wniebvoglosy bo wie czym to teraz grozi.Kiedys pod szyldem solidarnosci polskiej zrobili sobie swoj wlasny folwark,a teraz solidarnosc ich wykopała.Dra sie teraz az milo popatrzec,tylko sluchac juz tych jękow przerazenia sie nie chce.

   • Oscar pisze:

    @Lilka obudzisz się znowu po czasie.
    Obserwuj pilnie co robi PIS.
    Patrz kim są czołowi przedstawiciele PIS.
    Patrz im na ręce.
    W pewnym momencie się obudzisz.

    Ja będę punktował PIS gdy będzie się demaskował i chwalił gdy będzie robił rzeczy pożyteczne dla Polski.
    Socjal, służba zdrowia, …ograniczenie grabieży Polski przez banki i koncerny… to dobre działania.
    Ale bazy NATO w Polsce, wsparcie dla Banderowców, poparcie bandyckiej polityki USA i Izraela (czyli mafii), polityka dwóch wrogów (Rosji i Niemiec) to działania skrajnie niebezpieczne dla Polski.

   • Majestic pisze:

    juz Józef Stalin powiedzial : nieważne kto wygra, liczy się alternatywa polityczna z tego samego źródła; Lilka pisze „bogatsi o wiedze jak działa mafia” no właśnie kto ? wyborcy, widzowie? to mafia jest bogatsza w odmienne chwyty ,to nie jest jakiś Narodowy ZRYW , jedynie wykorzystanie nastrojów, obiecanek ,zachcianek . Oni już byli przy korycie ,oni wszyscy to OBCY ,dlaczego przemilczali wielkie Grabieże Kraju !!??? gdzie był jakiś konsekwentny głos ? jak wiemy jedynie Samoobrona nieudolnie próbowała coś powiedzieć ,Liga Rodzin coś usiłowała dać, aby „zwiększyć popęd ” jakieś tam pieniądze , i nic z tego nie wyszło , jakoś te Demokraty i Republikanie miały to w zadach ,afera taśmowa można przyjąć ze „nielegalne” nagrania ,ale powiedzmy ktoś ze świadków tych rozmów mógłby zrobić doniesienie do prokuratury na sama treść ,odsłuchałem usłyszałem i jestem świadkiem !? , na zachodzie europy ale w innych krajach też można nawet oskarżyć zaskarżyć kogoś, coś, całkiem nieznajomego ,ale tutaj jakoś tez te sprawy ucichły ? kto niby protestował ? wiec jedni i drudzy to Obcy i IGRZYSKA dla Gojów .

   • lilka pisze:

    Majestic oni ciagle maja te same chwyty od setek lat sie ucza jak manipulowac i klamać.Nie bylo netu i robili co chcieli.Teraz zapominasz o ekspresowym tempie rozprzestrzeniania sie informacji.A tak poza tym to punktujcie pis za błedy a chwalcie za dobre ustawy.
    tak to powinno wygladac ,po owocach ich poznacie.to jedyne kryterium.
    Czy mafia by cos od siebie dala ludziom?nigdy.
    oni tylko zabierają,wiec jak sie to ma do np 500 na dziecko ,obnizony wiek,podczas gdy mafia ten wiek podwyzsza.to nie tajemnica.

 3. GOLDPRESS pisze:

  „-Schulz jest znany z takiego niemającego miary języka. To jedna z tych wypowiedzi, o których trzeba powiedzieć, że jest z jednej strony skandaliczna, a z drugiej – kompletnie idiotyczna. Człowiek średnio wykształcony, a wiemy, że takim jest Martin Schulz, rozumie, co to jest zamach stanu. Zamach stanu ma miejsce wówczas, gdy mniejszość zdobywa przy użyciu siły władzę, która jej się nie należy. W Polsce tak nie było i nie trzeba być geniuszem, by to stwierdzić. Słusznie powiedział pan poseł Wojciechowski, że jeżeli ktoś chce zdobyć nad Polską władzę środkami siłowymi, to raczej opozycja. Ale my nie traktujemy tego jako zamachu stanu, lecz raczej jako folklor polityczny. Jakkolwiek jest to folklor, który ucieka się do języka znacznie poniżej elementarnej tolerancji”.
  http://www.fronda.pl/a/prof-ryszard-legutko-dla-frondapl-tak-sa-tacy-polacy-ktorzy-chca-by-rzadzil-nami-obcy-suweren,62234.html

 4. { :-) }. pisze:

  { 🙂 }.

  JoKum pacze, paczy nafet Kumy *myki 😀 , śyćke . Y Kum łot *leonuf skumał, rze Kuma ubjusfia siem *pszekomaRZać zy Kumem tysz-Cycuś tez …;-0 ??? … 1-en słowem *pełno Ciem-tu, a jakoby Ciem-tu */Ty jako była,je jasność/ 🙂 …
  Atuna 🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=DAMM8JVbr8g , jeśli Kuma kumka, co JoKum Ku-mnie, 🙂 … https://www.youtube.com/watch?v=mmkDQdiiIFk
  🙂 Pees. Cidana.

 5. eriel pisze:

  Panie Januszu, każdy nowy podatek obciąży nas, osoby fizyczne. Samo ogłoszenie możliwości wprowadzenia podatku bankowego spowodowała dyskusje w sektorze finansowym o podniesieniu marż od nowego roku. Kredyty będą droższe, depozyty tańsze.
  Nie wierzę więc, że nowa władza myśli o mnie 🙂 Wręcz przeciwnie, szuka jak uszczknąć z moich zasobów, sprzedając swój pomysł jako działania zmierzające do poprawy sytuacji finansowej obywateli. Nie jestem naiwna i mam ogromną nadzieję, że nowe podatki nie zostaną wprowadzone. Pozdrawiam, Eriel

  • Oscar pisze:

   Strachy na Lachy.
   Jak banki podniosą marże i ograniczą kredyty to obniżą sobie zyski a one te banki są chciwe i na zyskach im zależy.
   Te które podniosą marże przegrają z tymi które marży nie podniosą.
   Strachy na Lachy.

  • Iza45 pisze:

   Katolicyzm Wrzodaka to ja mam gdzieś.. ale.. :

   „Jedni chcą usunąć z TK aparatczyka z PZPR-u, by zrobił miejsce swojemu z PZPR-u (Rzeplińslki, Cioch).

   Podnieta naiwnych niewolników trwa, już są pierwsze efekty, można zgodnie z nową ustawa o ,,inflacji” wydrukować papiery dłużne skarbu państwa na kwotę około 30 mld zł i zastawić ich na wysoki procent u światowej mafii banksterskiej, zamiast w swoim banku NBP, min. dla takich posunięć jest potrzebna sztuczna awantura, by odwrócić uwagę niewolnikom od spraw zasadniczych.”

   http://wrzodakz.neon24.pl/post/128056,marsz-za-marszem

   Ja dodam, ze ćwierkają wróbelki o ustawie do cenzurowania internetu :-))))))))))))))))))

   • Iza45 pisze:

    I jeszcze…
    http://wrzodakz.neon24.pl/post/122281,prawicowe-dzieci

    a propos Gazety hehe Polskiej (środowisko!).. ludzie obudźcie się!
    jest wiele, naprawdę wiele materiałów w internecie o co chodzi w PL, Europie i świecie.

   • Iza45 pisze:

    Bronisław Wildstein mason /kolega Antoniego M/:
    za wikipedią
    „W październiku 2015 został członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez prezydenta Andrzeja Dudę”

    Z masonerii się żywym nie wychodzi heheh te kity, ze nie jest już wolnomularzem to może pociskam szaraczkom…/najlepszy tekst w wikipedii, ze na fali Sierpnia wyjechał do Wiednia heheh dobre a stan wojenny zastał go we Francji, bidulek/

   • Qcyp pisze:

    Psy szczekają a karawana jedzie dalej .Lemingi systemowe ,ups 🙂
    duchowe,tylko w drugą stronę..? ? ?

   • Iza45 pisze:

    Karawan chyba 😀 Wiśta wio.. do przepaści.. a potem szkółka duchowa hehe z kadzidełkami.. 😀 😀 😀 Agencie specjalnej troski…

 6. Oscar pisze:

  Pozornie pozytywna wiadomość.
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/nawet-100-tys-polakow-ze-wschodu-przyjedzie-do-polski-jest-projekt-ustawy/7cbjqh

  Ale tylko pozornie.
  Przyjedzie do Polski 100 tys ale „Polaków” takich jak Michnik i koledzy z tej „Polskiej” gazety.
  Mafii brakuje w Polsce kadr do rządzenia Polską.
  Tyle mają tutaj władzy i stanowisk do obsadzenia że im lokalna mniejszość „polaków” już nie wystarcza. Już obsadzają stołki swoimi miernotami intelektualnymi bo innych nie mają, zasoby tych bardziej inteligentnych można liczyć na dziesiątki sztuk a potrzeba tysięcy.
  Mafia się dusi z powodu braku swoich kadr, trochę podpiera się banderowcami ale z oczywistych względów bardziej lojalni są swoi.

 7. Sybil pisze:

  Kaczyński: naród nie może być ograniczony przez elementy Konstytucji
  – Suwerenem jest naród i nie może on być ograniczony w swoich uprawnieniach przez elementy Konstytucji czy jakichś innych aktów normatywnych, opartych o arbitralne klauzule generalne – mówił w rozmowie z Informacyjną Agencją Radiową prezes PiS Jarosław Kaczyński, jako przykład podając określenie „Polska jest demokratycznym państwem prawa”.

  Dokładnie!Konstytucja to taka zagroda dla baranów.2o przykazań z góry Sykaj to też ograniczenie,dobrze że Mojżesz podchnął się i opuścił 2 cześć dekalogu, inaczej beczelibyśmy jeszcze z 2000lat 🙂

 8. Anna pisze:

  Oskar dzięki za wpisy i linki.
  Ciekawe jest to gdzie tak znikają niektórzy uchodźcy z tych ośrodków pod osłoną nocy,byli i nie ma. Może dostali lepsze kwatery.
  Czy aryjski Adolf miał cudzoziemską legię?
  https://youtu.be/Sfvl8ROlr3A
  Natowskie bazy w całej Europie u nas też, te na bliskim wschodzie zostały przejęte przez tzw terrorystów :
  https://adnovumteam.wordpress.com/2015/12/11/syria-73-dzien-sprzatania-swiata/

 9. GOLDPRESS pisze:

  CIECH to nie wszystko! Rząd Tuska dużo poniżej wartości sprzedał także kopalnię Adamów! Dlaczego media milczą?!
  wpis z dnia 15/12/2015
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02688-Rzad-Tuska-sprzedal-ponizej-wartosci-KWB-Adamow.htm

 10. jan piotr z wyspy krolowej pisze:

  tak zaczelo sie FAKTY -jak zaczynaja sie UJAWNIAC to dzieje sie ciekawie -interesujaco????- widac i czyta sie jak znikoma jest wiedza -a przede wszystkim FAKTY-sa w tym matrixsie wszystko bylo FIKCJA i TEORIA /MEDIA- tzw glosiciele telenowele -tasiemcowce i tacy jak wojewodzki misznik -jurban a i p. KIEPSKI w telewizorach -tzw. nasze spoleczenstwo w wiekszosci ma z takich ZRODEL INFO i w konfrontacji z FAKTAMI niech kto czyta sam sobie odpowie to co mamy ??????? – a to dopiero poczatek -praktycznie POTRZEBNA JEST STERT NA WSZYSTKICH POZIOMACH OD POCZATKU NA ZDROWYM ROZSADKU I JEDYNIE KAZDY SAM POTRZEBUJE DOKONAC WYBORU /oddzielic ziarno od plew????/ -dziekuje i pozdrawiam

 11. jan piotr z wyspy krolowej pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=4Ij8PExvwu0
  a w tym linku jeden z podpowiadaczy jak poszukiwac w sobie

 12. jan piotr z wyspy krolowej pisze:

  http://porozmawiajmy.tv/nie-wolno-zadawac-niewygodnych-pytan-czesc-1-monika-burzynska/ MONIKA DZIELI SIE Z ZE SWOIMI ODKRYCIAMI – O PIENIADZACH -ZYDACH -KONSTANTYNIE- I O TYM MATRIXSIE KTORYM PRZYSZO NAM ROZPOZNAWAC – KTO CHCE NIECH NIECH OBEJRZY -TO KOLEJNE FAKTY

 13. jan piotr z wyspy krolowej pisze:

  http://porozmawiajmy.tv/nie-wolno-zadawac-niewygodnych-pytan-czesc-1-monika-burzynska/ JESTEM ZACHWYCONY TYM WYWIADEM MY SLOWIANIE WYLADOWALISMY TU NA TEJ ZIEMI Z GWIAZDOZBIORU -LWA- / przemawia do mnie FAKTY KTORE PODAJE -czescowo sam rozpoznalem i te fakty Moniki pokrywaja sie z moimi odkryciami -zachecam do dzielenia sie wlasnie z FAKTAMI I TYLKO FAKTAMI – WIELE RAZY NAWOLYWALEM DO TEGO NA TYM FORUM I NADAL POLECAM WSZYSTIM ODKRYWCOM I POSZUKIWACZO -pozdrawiam i dziekuje

 14. lilka pisze:

  Tuskowe mohery sie teraz obrocily przeciw nim w postaci ludzi gorszego sortu heheheh.

 15. Qcyp pisze:

  Targowiczątka proszą o bratnią pomoc. Polacy są wyczuleni na postawy donosicielsko-konfidenckie Wyróżniony

  Najpierw cię ignorują. Potem śmieją się z ciebie. Później z tobą walczą. Później wygrywasz – ten cytat z Mahatmy Gandhiego idealnie pasuje do sytuacji Jarosława Kaczyńskiego.
  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4724-targowiczatka-prosza-o-bratnia-pomoc-polacy-sa-wyczuleni-na-postawy-donosicielsko-konfidenckie

 16. jan piotr z wyspy krolowej pisze:

  http://porozmawiajmy.tv/nie-wolno-zadawac-niewygodnych-pytan-czesc-1-monika-burzynska/ Qcyp -dzieki zachecam do lektory tego linka -prosze dlatego -jestes tu stalym i dobrym komentatorem -odkrywcza FAKTOW/Monika swoimi info daje to co pokrywa sie z moimi poszukiwaniami od 60 lat -i jest jeden z niewielu przypadkow tu w necie ze moge potwierdzic zgodnsci info czyli jednego stalego zrodla-dzieki -pozdrawiam -zachecam tez wszystkich stalych korespondentow o zapoznanie sie z tym linkiem-dziekuje

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.