Alternews – 16.06.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

47 odpowiedzi na „Alternews – 16.06.2015

  • Piotr pisze:

   Pięknie, jeśli nie jakiś fejk, to kto ma ochotę zostać obiektem?

  • SeJa pisze:

   To prawdopodobnie jakaś próba wyłudzenia i oszustwa na czyjeś konto. Żadna szanująca się uczelnia ani program oficjalnie finansowany nie poważył by się na wyłudzanie danych chętnych i bóg wie co jeszcze w zamian za obietnicę niebagatelnego wynagrodzenia tylko dla idioty na działania anonimowe. To z góry jest przyznaniem działań nieprawnych, w zakresie eksperymentów na ludziach z ciężkimi powikłaniami w tle w najlepszym razie, więc Kryminał. A takie działania mogą podejmować jedynie przestępcy w celach oszustw i oby tylko. 😉
   Katedry w tym Łódzka zawsze działały jawnie, a przynajmniej co do pozorowanego meritum. …

   Zaś Ci oszuści wciągną człowieka w sieć swoich obietnic i wyłudzą wszystko, niby jako info do projektu żeby mieć wyniki zmiennych. … Po czym zniszczą kretyna, nabiorą kredytów … A kretyn na pewno nic im nie zrobi i nikt inny. 😉

 1. lumen pisze:

  Z zalem i glebokim smutkiem obserwuje tutaj wypowiedzi,tych ktorym nadal przyswieca urojenie za Prawem i Sprawiedliwoscia… Zacznijcie od pilnego wyboru Prawdziwych Polskich Sedziow i Prawdziwych Polskich Prokuratorow by w imieniu Polskiego Prawa i w imieniu Wszystkich Polakow pociagneli do Odpowiedzialnosci Karnej Wszystkich Politycznych Zbrodniarzy i Zlodziei. Kodeks Karny wybudowany na podstawie Polskiej Kostytucji obowiazuje doslownie Wszystkich Polskich Obywateli…za wyjatkiem Polskich Politykow,ktorym takie jak tutaj „wypowiedzi” przysluguje „prawo zrozumienia” dla popelnianych politycznych bledow. Otworzcie szeroko Brame tej „sprawiedliwosci” i po Katolicku Wybaczcie a nastepni Polityczni Zbrodniarze i Zlodzieje maja juz w swoich planach kolejne rozkradanie Polski i niszczenie Polakow. Mysle ze nie jest jeszcze za pozno ale jak widze to Polacy za posrednictwem takich jak ten Mediow juz chodza z Jezusowym ..Nadstawionym drugim policzkiem…Bowiem do ..obfitych lask bozych dochodzi sie przez cierpienie…

  • Piotr pisze:

   ale dlaczego pod koniec wpisu zrezygnowałeś Z Wielkich Liter, Które Potrzebne są Każdemu Misiowi?

 2. lumen pisze:

  Polskie Prawo ma za zadanie ochrone Polakow i gwarantowac bespieczenstwo wobec wszelkich krzywd dokonywanych na Polskich Obywatelach. Czyzby ignorowanie tych Prawnych Zasad bylo i nadal jest Przywilejem Polskich Politykow? Jak jest tak naprawde? Czy Katolicki sw.Krzyz jako symbol wyznaniowego „dodawania” wycisniety jednak wyraznie na Polskim Narodzie moze byc symbolem podzialow poniewaz dzieli na czworo?… Prosze o komentarze…

 3. Qcyp pisze:

  Wszyscy którzy gloryfikują holokaust czyli ofiarę cało palną są obecnie powiązani z bardzo agresywną rasą panoszącą się na Ziemi.Ta rasa musi być bardzo silna ponieważ 69 innych raz odwiedzających Ziemie przestrzega nas przed nimi.Jeśli nie pomożemy np; pany Stonodze i innym zrozumieć tematu taki Kulczyk, który z pewnością jest powiązany z tymi zbrodniarzami ,bezpardonowo rozprawi się ze wszystkimi kto stanie mu na drodze.Zaznaczam to są bardzo niebezpieczni pachołki którzy wypełniają polecenia jeszcze bardziej mrocznych stworów.Człowiek powinien znać Prawdę że jest manipulowany/stymulowany pieniądzem za którym czyha agresywne zło.To wszystko dzieje się na naszych oczach jednak za zwyczaj większość ludzi sądzi że to jest przypadek .Nic bardziej mylnego ,to jest skrupulatnie przygotowany plan zniewolenia i ograbienia ludzi i Ziemi.
  Obudźcie się manekin konsumenci!!!!!!!!!!

  • SeJa pisze:

   Ale Panu Stonodze też tylko o kasę poszło. A konkretnie tak ich kochał, nawet lepiej od nich kradł i co ? Wzgardzili Nim, nie jest swój. Wdepnął raz i trzeci a tyle miał nachachmęcić, nakraść i nakombinować, utopić w końcu kasy podatników bo o to myślał przecież chodzi by każdy zarobił ile wlezie choćby za miliony za ołówek jak Oni, a Oni co? Wyrolowali Go. Ta zniewaga krwi wymaga, nawet zdrowie i Życie Matki Go nie powstrzyma, w końcu jest większym demonem od Nich co z tego że nie swój, a nie dali mu robić przekrętów z Nimi? On nie rozumie. Śmiech na sali. 🙂 Mało tego, chcą zamieszek, może pierestrojki w szeregach, wykorzystają głupiego Kukiza i Stonogę. …

 4. Oscar pisze:

  Bardzo bełkotliwy pełen aluzji, dwuznaczności tekst nt JPII.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/jan-pawel-ii-i-jego-glebokie-korzenie-2015-06

  Dla mnie te tekst potwierdza korzenne powiązania JPII z mafią i jej religią.
  JPII odszedł od KK w kierunku Tory ale nie mógł tego oczywiście Polakom powiedzieć więc ich okłamywał gadaniem na okrągło tak by mafia rozumiała co mówi a Polacy nie.
  Taka jest geneza nowomowy JPII.
  Ta żydowska nowomowa jest stosowana na szeroką skalę w propagandzie.
  np „społeczność międzynarodowa” oznacza w tej nowomowie żydowską społeczność międzynarodową.
  „demokracja” oznacza żydowską wersje demokracji czyli dyktaturę żydowskiego kapitału.
  „wolność” oznacza okupację żydowskiej mafii.
  „solidarność” oznacza kolaborację z mafią żydowską a właściwie wasalizm wobec tej mafii.
  „wybitny Polak” oznacza najczęściej znanego lub lansowanego przez mafię żyda Polskiego pochodzenia.
  „Kapitał zagraniczny” najczęściej oznacza kapitał żydowski zlokalizowany w różnych krajach świata jako przykrywka żeby nikt nie rozpoznał kapitału żydowskiego.

  itd itp.

 5. mareczek pisze:

  To jeszcze nie ten czas. Ludzie z kolibra i reszta towarzystwa pana Pawła, nie dorosła jeszcze aby myśleć o szerokiej koalicji anty-systemowej. Kluczem do zmiany jest odejście od demokracji przedstawicielskiej w kierunku upodmiotowienia społeczeństwa. W kierunku demokracji bezpośredniej. Cała reszta powinna być tego naturalną konsekwencją. Mnie tak naprawdę wali w co wierzy i kogo na ścianie wiesza sobie mój sąsiad, jeżeli i ja i on wciąż chudzimy po tym samym dziurawym chodniku i gapimy się na tą samą nieczynną lampę uliczną. Ta rewolucja musi zacząć się na dole i kręcić się wokół spraw najprostszych. Nie wiem dlaczego NTV nie zauważa, na przykład ludzi z tak zwanych ruchów miejskich, którzy w moim, zresztą niezbyt dużym mieście monitorują miejski budżet, rozliczając urzędników i radnych z prawie każdej złotówki. Co ciekawe nikt z tych ludzi nie wziął udziału w niedawno odbytych wyborach samorządowych, pozostając nadal poza systemem.
  Przez całą kampanię pan Pawełek walczył o jedno, jedyne referendum krajowe i to w sprawie, która tylko pozornie miała by ulepszyć istniejący już system. Ani razu nie zająknął się, niestety na temat podobnych rozstrzygnięć, ale na poziomie gminy, miasta, lub powiatu. A tu, moi kochani chodzi bardziej o to, aby stworzyć warunki prawno-ustrojowe do tego, żeby ludzie mogli skupiać się wokół spraw naprawdę małych: chodnik, oświetlenie, zgoda na budowę kolejnego dyskontu, umierający lokalny handel… Bez takich rozwiązań, które zapewniły by takim grupom realnego wpływu na to co się dzieje w ich najbliższej okolicy nie mamy o czym rozmawiać. Protestujący w tej czy innej sprawie w zderzeniu z gminną biurokracją nie mają, póki co żadnych szans. Dla przykładu młodych z koliberka, w moim wspomnianym już niewielkim miasteczku, takie historie jak chodni, czy lampa w ogóle nie interesują. Wola zmieniać nazwy ulic, rozwieszać biło-żółte flagi i wychwalać generał Franco.

  • SeJa pisze:

   Tak czy owak dziel i rządź, wkręcaj i nakręcaj wykręcających się i umacniaj jedyny słuszny model Demonicznej kreacji cesarstwa Rzymskiego z bogiem Mamonem co zniszczy każde społeczeństwo i zrobi z nich tym większych o ile to możliwe niewolników.

   A u mnie we wsi są chodniki i mimo że młodzi walą z airgun powyżej 40J w latarnie każda świeci jak na złość, bo monitoring misi działać. …

 6. mareczek pisze:

  Zapomniałem wspomnieć o flircie pana Pawła ze środowiskiem pracodawców, a to może oznaczać tylko dalsze uszczuplenie i tak już minimalnych praw pracowniczych. Nasi pracodawcy i tak już obsługują wyłącznie wielkie korporacje, wykonując dla nich różne, z reguły pomocnicze prace. Jeżeli pan Paweł naprawdę chce upodmiotowić to społeczeństwo, to nie kumał by się z ludźmi którzy w sposób naturalny, dla swojej warstwy dążą do uprzedmiotowienia pracownika najemnego.
  Zmiany w debacie publicznej i w polityce w ogóle są naprawdę widoczne. To już nie ten sam kraj co przed trzema, czterema laty. Ale nikt jakoś nie dostrzega, poza może kilkoma niewielkimi środowiskami, którędy to wszystko pójść powinno. Dodatkowo mainstream i służby robią i zrobią wszystko, aby to jeszcze bardziej rozmyć. Czy Stonoga jest czy nie jest agentem, kto stoi za Kukizem… A co to nas, moi kochani obchodzi. Zamiast zastanawiać się czy głosować na jowy, czy nie, które za wiele nie zmienią, zacznijmy zbierać podpisy w sprawie referendum na rzecz referendów. Takich niewielkich gminno-miejskich, nie kumulujących jakichś ogromnych kosztów.
  Ludzie muszę mieć wokół czego się zbierać i mieć realne szanse na załatwienie swoich spraw. Inaczej wciąż będziemy uczestniczyć w proszonych podwieczorkach gdzie serwować nam będą frustrację zaprawioną bezsilnością. Na razie chodniki i lampy, a później wolna energia i waluty lokalne. Inaczej się nie da.

  • SeJa pisze:

   No wiesz, ale ja na grillu u sąsiadów się nie widzę, nie da się dogadać co do wspólnot mieszkaniowych gdzie kowalski nie rozumie czym różni się czynszówka od własnego, to o czym mowa? Zróbmy sejmiki co do etykiet worków na śmieci i sejmiki kosiarzy poboczy i sejmiki właścicieli garaży … to na pewno rozwiąże problem firm wykonawczych 😀 😀 😀 😀

 7. Stanisław pisze:

  Śmiem przypuszczać że gdyby zamiast anemicznego klaskania na wystąpieniu wiadomego icka ów polityk pokazał choćby gest Kozakiewicza czy też środkowy palec tej zepsutej swołoczy, zrobiłby dużo pozytywnego dla wyrwania ciemnego luda z letargu.

  Dlaczego tak bardzo boimy się publicznie powiedzieć ickowi by spadał nam z oczu ? Przecież to nawet u nas swołocz z nierządu chciała sprzedać Nasze Polskie Lasy by temu ścierwu płacić jakieś wyimaginowane długi, nie mówiąc już że co miesiąc wypłacamy dodatek emerytalny dla około 50.000 icków lub ich rodzinom – rozdmuchajmy to, bo mało luda wie o tym.

  Jeżeli Kulczyk tak bardzo lubi się podlizywać ickowi, że daje dotacje do muzeum holoszwindlu, niech łaskawie sp………a z mojej ojczyzny.

  • SeJa pisze:

   Komuś w końcu trzeba dupę lizać i pisać donosy 😉 Skoro już i Ksiądz przemyka się rowami 😉

 8. Oscar pisze:

  Tak sobie myślę nad formułą państwa które by odpowiadało obywatelom.

  Wymyśliłem tak.
  Polska powinna być państwem ludzi szczęśliwych.
  Zadaniem polityków powinna być realizacja tego podstawowego celu.
  Tu dochodzimy do kwestii kiedy człowiek jest szczęśliwy.
  Liczne dowody i mądrości udowadniają że pieniądze szczęścia nie dają.
  Pieniądze są oczywiście potrzebne do zbudowania infrastruktury w której mają żyć szczęśliwi ludzie. Pieniądze są też potrzebne jako najsprawniejszy sposób dystrybucji dochodu narodowego oraz obrotu gospodarczego.
  Kluczowe pytanie kiedy człowiek jest szczęśliwy ? (odpowiedź na to pytanie precyzuje cele jaki Państwo czyli politycy powinno realizować w interesie obywateli).

  Kwestii warunkujących szczęście jest kilka
  – bezpieczeństwo socjalne (żarcie, dach nad głową, minimum stałych dochodów, opieka medyczna, środowisko do życia.. woda w kranie, WC, ogrzewanie zimą…)
  – bezpieczeństwo fizyczne i psychiczne (brak zagrożenia utraty zdrowia i życia a skutek wojen, bandytyzmu, chuligaństwa, przemocy, złodziejstwa, lichwy, wymuszania haraczy, dyktatury ze strony wielkich koncernów)
  – brak obciążeń biurokratycznych (zredukowane do absolutnego minimum w sensie obowiązków obywatela) ZUS, US, tysięczne rachunki za wodę, gaz, prąd, śmieci, ….
  To wszystko nie jest obywatelowi potrzebne do szczęśliwego życia.
  To wszystko zatruwa życie obywatela, czyni go nieszczęśliwym, osaczonym, małym, bezradnym, bezsilnym.
  – swobodny dostęp do edukacji (bez uwarunkowań finansowych, układowych itp)
  jedynym uwarunkowaniem powinny być realne postępy w nauce.

  Ludzie chcą się zajmować swoim życiem, budować swoją przyszłość a nie uczestniczyć w wyścigu szczurów w pogoni za wypracowywaniem jak największych zysków dla wyzyskiwaczy, dal naciągaczy, dla wymuszaczy haraczy a nie dla siebie.
  Ludzie chcą pracować, realizować się w określonych dziedzinach ale dla siebie nie dla wyzyskiwaczy w charakterze niewolnika albo taniej siły roboczej.

  Państwo jest odpowiedzialne za stworzenie takiego środowiska do życia dla obywateli aby obywatele byli szczęśliwi.
  Do tego celu Państwo potrzebuje oczywiście sporo pieniędzy.
  A gdzie „wytwarzane są pieniądze” ? W gospodarce w przedsiębiorstwach (produkcja eksport).
  Państwo powinno tworzyć sprawną gospodarkę i sterować jej rozwojem, ewolucją w interesie Państwa czyli obywateli.
  Wniosek prosty Państwo powinno posiadać znaczące udziały w gospodarce i finansować program społeczny z zysków czyli dywidend z tej działalności.
  Współwłasność i dywidenda to znacznie skuteczniejszy sposób finansowania państwa
  niż mnożenie podatków gnojących i zatruwających życie zwykłych obywateli.
  Dzięki współwłasności Państwo uzyskuje dostęp do „kuchni” działalności w firmach i w prosty sposób steruje tymi firmy (jako udziałowiec) w interesie społecznym.
  Skala udziałów Państwa powinna zależeć od skali przedsiębiorstwa. Im większe przedsiębiorstwo tym większy udział państwa. Tak np sieci hipermarketów, banki, koncerny powinny mieć znaczący udział Państwa Polskiego.
  Wtedy zyski by nie uciekały zagranicą, poziom wyzysku pracowników byłby kontrolowany przez państwo, biurokracja spadła by wielokrotnie (ZUS, US) bo system podatkowy i system ubezpieczeń społecznych znacznie by się uprościły.
  Państwo jako udziałowiec mogło by udostępniać tanie kredyty firmom z Polskim kapitałem.

  Kapitał zagraniczny powinien być zapraszany do Polaki ale nie jako grabieżca, wyzyskiwacz, monopolista ale jako partner czyli współudziałowiec który dzieli się z państwem zyskami osiąganymi na Polskim i zagranicznych rynkach.

  Kwota wolna od podatku powinna być taka by 80% zwykłych ludzi nie musiało mieć żadnych kontaktów z fiskusem. Emeryci powinni być zwolnieni z podatków.
  Opieka zdrowotna powinna być taka sama dla wszystkich obywateli Polski i bezpłatna (finansowana z dochodów Państwa). Dla gości z zagranicy opieka zdrowotna powinna być płatna (umowy o ubezpieczeniach zdrowotnych).

  Obywatel powinien mieć zagwarantowane minimum socjalne i miejsce pracy takiej jaką lubi (bo lubi to robić lub bo lubi że dużo płacą) w której może podnosić swój standard życiowy w stosunku do gwarantowanego minimum.

  Państwo powinno wspierać ekologię, kulturę, sport, edukację… innowacyjność… profilaktykę zdrowotną.

  Bardzo znamienny jest przykład Kuby.
  Tam ludzie są szczęśliwi mimo bardzo niskiego poziomu życia.
  Dlaczego ? Bo czują się bezpiecznie. Ja oczywiście nie postuluje takiego poziomu życia który wynika wprost z bandyckiego embarga na wszystko ze strony USA.
  Ale widać że nawet takie „Kubańskie” minimum socjalne czyni tych ludzi szczęśliwymi.

  W Polsce ludzie są bardzo nieszczęśliwi a dla dlaczego ? Bo nie czyją się bezpiecznie są zagrożeni ze wszystkich stron i dla każdego zagrożenia są bardzo malutcy, bezsilni, słabi (słabi wobec US, ZUS, banków koncernów, dostarczających prąd, media, wodę, wywożących śmieci, komorników, ZAIKSu, licznych oszustów instytucjonalnych, wymuszaczy haraczy itp)
  Obywatel w Polsce jest jest zwierzyną łowną dla instytucjonalnych bandytów (w tym państwowych, prywatnych, zagranicznych…).
  A obywatel powinien być głównym przedmiotem troski Państwa i ochrony przed bandytami różnej maści.
  To bandyci powinni się bać a nie obywatel, to bandyci powinni być prześladowani, biedni, zaszczuci a nie obywatel.
  W Polsce solidaruchów jest dokładnie odwrotnie.

  A wszystko to zawdzięczamy solidaruchom i KK z JPII na czele,

  • SeJa pisze:

   Czyli człowiek jest szczęśliwy, po dwu refleksjach. Gdzie pierwsza nie myśl za wiele bo to Ci nie służy, a druga czemu ja mam to czytać i wyłączywszy jestem szczęśliwa 😛

   A tak poważniej. Wtedy jest szczęśliwy kiedy nie musi martwić się o pieniądze. Reasumując prawda? (to napisałeś) Wtedy kiedy ma ich tyle, że wystarczy i nawet zostanie … A dokładniej kiedy ma je w dupie … A każdy myśli że wygrał w Totolotka, bo jest ofiarą zakaźnej choroby psychicznej skoro tego nie rozumie. KAŻDY PROBLEM SPROWADZA SIĘ DO KASY- KAŻDY JEST JEJ POWODEM i każdy myśli że jak będzie miał więcej kasy, to ma obietnicę szczęścia a jest ODWROTNIE.

   Kwarantanna planety przeznaczonej do zagłady z powodu nie możności wyzdrowienia, po infekcji jaka zniszczyła wcześniejsze WIELKIE Cywilizacje przez byty miłujące ZNIEWOLENIE w imię OIETNICY wolnOścI 😉

   • Oscar pisze:

    SeJa prezentujesz typowo żydowską filozofię.
    I ten kult pieniądza na dodatek, fuj.
    Pieniądz jest niezbędny do życia ale nie może być fundamentem szczęścia.
    Pieniądz to raczej źródło wszelkich nieszczęść jako że wywołuje zwłaszcza u żydów niepohamowaną chciwość.

    Można sobie wyobrazić społeczność gdzie pieniądz jest tylko „na drobne wydatki” a reszta jest w ramach prawa człowieka, praw obywatela. Gdy chcesz więcej to wtedy staraj się zarabiać pieniądze (pracuj, twórz i sprzedawaj…stań pod latarnią).

    System w którym Bogiem jest pieniądz (a tak go postrzegają żydzi) jest systemem zbrodniczym z definicji to system który zmienia ludzi w walczące ze sobą o pieniądze bezwzględne, podłe, podstępne szuje.
    Tacy ludzie (te szuje) nie są szczęśliwi nawet jak te walkę wygrywają niszcząc dziesiątki innych słabszych ludzi.

    Człowiek jest szczęśliwy nad brzegiem rzeki wśród zieleni, ptaków. Człowiek jest szczęśliwy gdy coś fajnego zrobi, zbuduje, wynajdzie… gdy coś zrozumie… gdy społeczność go szczerze doceni bo coś wartościowego zrobił.
    A taka chciwa szuja próbująca nieustannie wyrwać kasę od słabszych (wyzysk, wymuszenie haraczy), wyłudzić, naciągnąć, oszukać, sprywatyzować, … nigdy nie jest szczęśliwa…
    albo inaczej …jest szczęśliwa jak zwykły bandzior który musi mieć oczy dookoła głowy i spać z nożem pod poduszką.

    A takie nam mafia żydowska zbudowała relacje społeczne.
    (wyścig szczurów, walka, matactwa, zakłamanie, oszustwa, wymuszenia)… to w czystej postaci kultura żydowska narzucona spokojnym i pokojowym Słowianom.

   • SeJa pisze:

    No i tyle apropo demokracji w tym tej bardziej bezpośredniej nawet na grillu 🙂
    Nawet nie staraj się zrozumieć, uznajmy że wyraziłam jedynie swoje zdanie co do postrzegania kilku kwestii, ale nie tam gdzie trzeba 🙂

    Powodzenia w budowaniu Demokracji 😉

 9. R.K. pisze:

  STOP wywłaszczaniu Polaków
  http://www.citizengo.org/pl/signit/24314/view

  właśnie podpisałem petycję „STOP wywłaszczaniu Polaków z ojcowskiej ziemi!” na CitizenGO.

  Myślę, że to bardzo ważna sprawa i dlatego zachęcam Cię do do podpisu pod ! nią. Link:

  http://www.citizengo.org/pl/24314-szanowna-pani-premier-kampania-nie-rzucim-ziemi-i-federacja-obrony-podhala-zrzeszajaca?tc=ty&tcid=13537041

 10. jan piotr z wyspy pisze:

  hallo. Dziekujemy Janusz-ze jestes tu iteraz na tej ziemi i moge dziekowac i wypowiadac swoj punkt widzenia i slyszenia to co mowisz i mowia te istoty w twojej tv.dziekujemy Mateuszowi za link o dzialaniu Kukiza. Bardzo nas cieszy ze zaczelo sie dziac i dzieje sie bardzo duzo i szybko /Stonoga daje nam impuls na ODWAGE -BRANIE SPRAW W SWOJE SERCA I MOZGI / PAMIETAJMY O ROZSADKU TO CO MOWI JANUSZ !!!!!!!! Nasze slowianskie „DNA” -OZYLO -BUDZI SIE NARAZ TAK WIELE POLEK I POLAKOW. Starajmy sie widziec to co sie dzieje to co KORZYSTNE DLA /ja/i /ty/= MY .NIE MA TAKIEJ POCJI ABY PRZYWIDZIEC ANI ZAPLANOWAC DOKLADNIE -WSZYSTKO DZIEJE SIE ROWNOCZESNIE A PRZEKAZ IDZIE LINIWO-/tzw.prawdy-ktorej nie ma/ sa FAKTY zacznijmy madrze i wlasciwie poslugiwac sie tymi narzedziami FAKTAMI . Powiem tak jakich dokonamy WYBOROW TU I TERAZ indywidualnie /ja/i /ty/ = MY to taki prosty newsowy przekaz . Zyjemy teraz w doskonalym i cudownym okresie naszej CYWILIZACJI. Tu u Janusza jest tak wiele madrych i cudownych istot podpowiadajacych np.Roman Nacht- Ramatis i wielu innych . Kto wie to wie jestesmy niezrownowazona ENERGIA- a teraz trwa PROCES ROWNOWAZENIA I ROWNOWAGI NA WSZYSTICH POZIOMACH NASZEJ WIELOWYMIAROWEGO ISTNIENIA. Tak wiedza-madre dzialania oparte na wspolczuciu-wybaczeniu to nowe narzedzia-w historii poslugiwalismy sie odwetem -sadami -wojnami itd i itp. kazdy ma WYBOR I MY WSZYSCY MAMY WYBOR zyczymy nam wszyskim KORZYSTNYCH WYBOROW 3Xwin pamietajmy o tym energia jest ciagla i trwala a zmiany w niej powoduja inne zmiany itd. itp. dziekujemy dziekujemy dziekujemy

 11. jan piotr z wyspy pisze:

  obejrzyj -Ramaathis Mam -Wroclawskie seminarium cz.1-5/6/15- to bardzo dobre podpowiedzi dlaczego jestesmy wiezniami-niewolnikami !!!!!! i jak TERAZ NASTAL CZAS ZRZUCANIA PET i UWALNIANIA SIE TO IWDAC WSZEDZIE I DZIEJE SIE widac to na tzw. POLITYCZNEJ SCENIE -to czesc naszego zycia -wazna a jest zalezna od /ja/i /ty/ posluze sie slowami Ramaathisa – „jestesmy expansja wielowymiaru nikt nas do niczgo ni zmusza to MY -sami wybrali IGNORANCJE-aby stac sie MADRYM -potrzeba wyjsc z wiezienia i jest to SEKRET ZYCIA !!!!. Polecam wiedze i madre wybory pozwola nam na przemiane w sposob lagodny i korzystny .dziekujemy dziekujemy dziekujemy.

 12. jan piotr z wyspy pisze:

  budze sie i prosze ciebie obudz sie ty -/w/w -Ramaathis Mam -polecam

 13. jan piotr z wyspy pisze:

  Widac pobudke -zaczelo sie dziac i to co Stonoga uczynil z odwagi swej i czyni Kukiz i Janusz i wielu z nas to cieszy i jest ta zabawa wyjatkowa /niebezpieczna i trzeba madrze dzialac wiedza i madrym dzialaniem/ podpowiada jak w/w Ramaathis Mam -obejrzyjcie te podpowiedzi przemawia przekaz tego madrego czlowieka sam wiele doswiadczylem i ucze sie i tak bardzo pragne uwidziec was wszystkich szczesliwych i wolnych bez bankow -rzadow -sadow i tzw. praw i obowiazkow??????!!!!???? Cala cywilizacje dzialajaca dla dobra /ja/ i /ty/ = „MY” to takie proste marzenie !!!!!ha ha ha -dziekujemy

 14. meee pisze:

  anty systemowy Janusz jest za legalizacją marychy ale tylko dla celów medycznych meee dwie nogi dobrze cztery nogi źle meee hahahahhahaha to się nazywa wolnościowe podejście a wódzia szkodzi bardziej ale Janusz lubi wódzie i do tego jest katolikiem , ogólnie cała ta antysystemowość i otwartosc umysłu jest baaardzo ograniczona, do tego te swiedlowy ramathisy mamy i trzaskanie kaski żenada

 15. meee pisze:

  i to moderowanie i usuwanie niewygodnych komentarzy na tym wolnościowym forum kolejna żenada , ciekawe ile mój powisi o ile w ogóle się pojawi

  //
  Chyba pomyliłeś portale, bo ja poza wulgaryzmami niewiele usuwam…

  Voytek – [Admin]

  • meee pisze:

   tak a nie musisz czytać każdego nim się wyświetli? co to znaczy oczekuje na moderacje w takim razie? brawo że mało co usuwasz rzekomo niezła fucha czytanie wszystkiego od deski do deski płacą chociaż za to?

   //————————–>
   Widać, że jesteś tu nowy i nie bardzo się orientujesz czym jest NTV. Otóż, w skrócie jest to projekt społeczny otrzymujący się z darowizn. Oczekiwanie na komentarza na moderacje to tylko tyle aż będę miał czas usiąść do kompa i pozatwierdzać. I jeszcze jedno, moderacja to też fucha społeczna = robisz za frajer lub gratis dla dobra sprawy.

   Voytek – [Admin]

 16. meee pisze:

  nawet na onecie komentarze nie czekają na moderacje co najwyżej są usuwane kiedy ktoś je zgłosi jako obraźliwe może też mają jakieś filtry ale z reguły pojawiają się od razu a tu „rozmowa kontrolowana, rozmowa kontrolowana …..”
  błahahahahaha żenada pseudo wolnościowa dyktatura świrów

  • Qcyp pisze:

   @meee czasami moderacja jest wyłączana, wtedy zaczyna się prawdziwe PISANIE,każdy pisze co myśli.SZKODA ZE TAK ZADKO.

 17. aya pisze:

  Cdn. czyli ciąg dalszy…

  https://www.youtube.com/watch?v=nSIVDYpHacQ

  Oto krótki przegląd tego w jaki sposób w latach przynajmniej 2000-2015 ”polskie rządy” , ”polska prokuratura”, ” polski wymiar sprawiedliwości”, ”służby specjalne”, a właściwie mówiąc potocznie społeczne mafie sukcesywnie – rozkradały i niszczyły Polskę w imię własnych interesów.

  Ma to kolejny wymiar – ”Zagrożenie Bezpieczeństwa Narodowego Państwa”

  A, Naród Polski obudzi się wtedy, gdy nie będzie miał za co zapłacić czynszu, podatku, gdy wejdzie komornik, a dzieci powiedzą – mamo, tato … jesteśmy głodni.

  Tak. Do tego to prowadzi….
  Nie widzisz tego ? To się przypatrz ….
  Kup sobie piwo, zrób sobie grila i żyj swoim złudzeniem, że jesteś szczęśliwy….?…!

 18. Lucjan pisze:

  Witam ! Trochę to inaczej zrozumiałem ???
  Kukiz punktuje medialne manipulacje

  Opublikowano: 16.06.2015 | Kategorie: Media, Polityka, Wiadomości z kraju

  „Nauczcie się rzetelności. Nie siejcie propagandy. Szanujcie Polaków” – apeluje Kukiz do TVN i „GW”.

  Paweł Kukiz jest zdziwiony ostatnim numerem pisma Tomasza Lisa. Okazuje się, że „Newsweek” wie więcej o planach Kukiza niż on sam. Tak przynajmniej wynika z reakcji Kukiza na tekst pisma. „Jeśli ktoś lubi bajki i literaturę fantasy to polecam link do przeczytania. Pan żurnalista wie już, z kim Kukiz pójdzie do wyborów i kto jest „człowiekiem Kukiza”” – zaznacza Kukiz.

  Dodaje, że „system będzie robić teraz wszystko by ich dyskredytować”. „To było oczywiste i do przewidzenia. O jednym musicie wiedzieć, drogi Systemie: co innego Komitety Referendalne a co innego nasze przyszłe Listy Wyborcze” – zauważa Kukiz.

  I dodaje, że „w przypadku Komitetów Referendalnych jest mi absolutnie obojętne czy moim nazwiskiem posługują się środowiska „Samoobrony”, kółka wędkarskie, pan Jagiełło, Stokłosa, prawica, lewica, centrum, czarni, zieloni, czerwoni czy różowi…” Pawłowi Kukizowi chodzi bowiem o promocję idei JOW-ów w Polsce. W sprawie referendum tylko tym się ma kierować.

  Jednak co innego w przypadku budowy list wyborczych. „Jeśli jednak chodzi o Listy Wyborcze, to proszę pamiętać, że ustalane one będą ZESPOŁOWO a ich podstawowym wyróżnikiem ma być TRANSPARENTNOŚĆ- czyli przejrzystość i czystość. Będą one (i już są) ustalane wspólnie – przez KoLibra i wywodzących się z KoLibra środowisk , Ruch JOW-owski, stowarzyszenia walczące o podmiotowość obywateli, środowiska pracodawców, którym bliskie są idee Centrum A. Smitha i obrońców praw pracowniczych. Podkreślam- obrońców praw PRACOWNICZYCH a nie swoich własnych stołków, które sobie wymościli pozorowaniem walki o interes pracownika” – wyjaśnia Kukiz i zaznacza, że „nie będzie miejsca na listach wyborczych dla tych, którzy ponad Polskę, dobro Wspólnoty, przekładają swój partykularny interes – chęć objęcia urzędu dla pieniędzy czy ‚władzę dla władzy’”.

  Kukiz dodał, że „przyjął na siebie rolę pełnomocnika wyborczego właśnie po to by jak najbardziej zminimalizować prawdopodobieństwo „wkręcenia się” na listy osób nieczytelnych, niejasnych, „szemranych””.

  Na koniec swojego wpisu, w którym Kukiz prostuje manipulacje na temat budowanej przez niego formacji, były kandydat na Prezydenta RP zapowiada: „Już w przyszłym tygodniu podam Wam adres strony internetowej, nad którą kończymy pracę i na której znajdziecie wszystkie podstawowe informacje dotyczące naszej wspólnej walki o wolną Polskę. Znajdziecie na niej m.in. nazwiska 16 osób-reprezentantów naszej sprawy. Po jednej na województwo”.

  Okazuje się, że cytowany wpis znów został zmanipulowany. Kukiz wskazuje, że TVN i „Gazeta Wyborcza” dezinformują społeczeństwo manipulując jego wpisem. „Na początek dnia kolejne kłamstwo TVN24. Może nie kłamstwo – „przekłamanie” albo lepiej – dezinformacja. TVN24 informuje, że „Na przyszły tydzień Paweł Kukiz zapowiedział start strony internetowej, na której znajdą się nazwiska 16 liderów list wyborczych, po jednym na województwo.”

  „Proszę, popatrzcie na mój post niżej. Napisałem tam, że przedstawię nazwiska ” 16 osób-REPREZENTANTÓW naszej sprawy”. REPREZENTANT to nie to samo co LIDER LISTY, drogi TVN-ie. Reprezentant to ktoś w rodzaju rzecznika a nie funkcja polityczna. Nauczcie się w końcu RZETELNOŚCI dziennikarskiej. Nie siejcie propagandy. Szanujcie Polaków” – apeluje Kukiz. I dodaje: „TVN24 donosi, iż powiedziałem, że „Naszą wspólną sprawę musi cechować ETYKIETA””. „Nie „etykieta” a ETYKA napisałem w swoim poście, nieetyczna telewizjo. To drobna różnica” – zauważa Kukiz.

  Okazuje się, że również „Gazeta Wyborcza” nierzetelnie przytoczyła słowa Kukiza. „A „Wyborcza” to już po bandzie poszła. Wali po oczach tytułem, że 16 KANDYDATÓW (!) przedstawię. Tzw. „dowolna interpretacja” mojej facebookowej informacji… Jeśli wynika ona ze złej woli „Gazety Wyborczej” to mamy do czynienia z propagandą i dezinformacją. Jeśli zaś wynika ona z niechlujstwa, to sprawa jest mniejszego kalibru i możemy nazwać ją dziennikarską nierzetelnością. W każdym bądź razie świetna lekcja dla studentów dziennikarstwa” – zauważa Paweł Kukiz.

  Jak widać kampania dezinformacji wymierzonej w Pawła Kukiza jest w toku. Przypadek, czy celowe działanie?

  Autorstwo: ez
  Źródło: Stefczyk.info

 19. stomil pisze:

  czekamy na tę debatę może być ciekawie
  https://www.youtube.com/watch?v=Gp49xH2eVGQ
  ja uważam tak jak Janusz, Stonoga na pewno zna ludzi ze służb ale kolo ma anarchię we krwi, mi się podoba, tak trzymać, uświadamiać idiotom że ci durnie sikają nam na głowy bo co poniektórzy ciągle z uporem maniaka powtarzają że to tylko deszcz, dopiero konkret na stół wybija ich z transu.

 20. Oscar pisze:

  Nie tylko ja to tak widzę.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123498,w-pozornym-panstwie-zydzi-wypromuja-wszystko-co-zechca

  I niestety tak to wygląda gdy zeskrobać tapetę a’la „Wolność”, „Polska”, „Demokracja”…”Solidarność”
  Pod tapetą nie widać ani Wolności ani Polski ani Demokracji ani „Solidarności” (społecznej).
  A co widać to ładnie opisał autor powyższego tekstu.
  Solidaruchy obudźcie się w końcu z amoku tej żydowskiej propagandy którą was mafia skutecznie zatruła w latach 80tych (to prawdziwa broń masowego rażenia okaleczająca psychicznie na długie lata a czasem do końca życia).
  Może ktoś wynajdzie jakąś odtrutkę ?
  Naturalną odtrutką jest samodzielne myślenie przy minimalnym poziomie inteligencji.
  Tą odtrutką niestety nie wszyscy dysponują.
  Innym rodzajem odtrutki dla wierzących może być ambona ale najpierw trzeba ambonę oczyścić z trucicieli. Przed obecnym Papieżem kawał trudnej, paskudnej i brudnej roboty oczyszczania ambon z trucicieli. A to musi potrwać.

  Polska musi cierpliwie czekać bo na rozum solidarnościowych mas specjalnie nie można liczyć.

 21. Oscar pisze:

  Tutaj en sam autor o Kukizie.
  Gada prawie jak ja tylko chyba bardziej jadowicie.

  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/123548,obywatelska-emerytura-kukiza-zlodziejom-na-przeciw

  I coś w tym jest i widać to już gołym okiem.
  Obudź się zamoczony mafijną propagandą, narodzie.

 22. sunstan pisze:

  Do SeJa!
  Zamilcz prostaku !! Głupcem jesteś TY.!!!
  A Pawłowi czy Stonodze nie jesteś w stanie dosięgnąć do pięt.
  Tutaj są ludzie nie z Twojej bajki więc zamilcz mużyku!!!!

  • SeJa pisze:

   I takie tiii… buduje realia w jakich żyjemy wszyscy 🙂 Schowaj proszę swoje uczucia nienawiści i po gruszki (w tym na wierzbie) dla równych sobie 😉 A ja gdzież bym śmiała przymierzać się do miary cudzych pięt

   Achillesie 😉
   https://youtu.be/TKrcKYBxKdw?t=17

  • Iza45 pisze:

   Wszystko zawsze można powiedzieć, napisać w inny sposób. Nie uważasz?
   Poza tym Aga nie jest prostakiem.
   Pozdrawiam

  • Qcyp pisze:

   @sunstan To o czym SeJa pisze jest nie dla twojego obecnego stanu Świadomości.Może coś pojmiesz po zagładzie nuklearnej o ile postarasz się przetrwać w obecnym kształcie fizycznym, lecz na pewno z inną percepcją na pieniądz za który nie kupisz jedzenia ani wody.

 23. g-k pisze:

  wypatrzone w sieci jak sądzę – warte uwagi i przemyślenia

  https://www.youtube.com/watch?v=0dEmQLA17VM

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.