Alternews – 16.10.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski i Paweł Nogal.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Alternews – 16.10.2013

 1. nikt pisze:

  Panie Januszu, naprawde, na spokojnie ze Smoleńskiem, tylko spokój. Wielkie dzięki dla drugiego pana za jego punkt widzenia, który zdecydowanie podzielam.

  jajko ? raczej smierdzacy zbuk. mam nadzieje ze bedziemy spokojni i mądrzy.

 2. radoslaw grotowski pisze:

  Z całym szacunkiem dla Panów ,lecz pozwolę sobie na zwrócenie uwagi Panu Pawłowi że
  amerykanie nie rusza tzw.dupska w sprawie smoleńskiej z chociażby dwóch powodów ?
  1/ rząd polski jaki by nie był ,nie jest zainteresowany taką pomocą.2/ amerykanie /z tego co wiem/ już przekazali m.innymi zdj.sat. Ponadto generalnie patrząc /po męsku/ Tusk świadomie czy z podstawowego braku mentalności męża stanu -kilka min po ;już ustalił
  stanowisko /swoje/ co do badania -a właściwie umycia rąk od badania polskiego. I mimo
  iż taki polityk /Cimoszewicz/ właściwie to ujął tuż po katastrofie …no cóż polski nie ma kto bronić ,a wirus komuchowy zawładnął naszymi duszami. Ci którzy by bronili leza pomordowani w lasach i innych niewiadomych miejscach.

 3. Stanisław pisze:

  Jak by nie patrzeć na to co stało się w Smoleńsku, oddanie śledztwa w Rosyjskie ręce jest ZDRADĄ Narodu Polskiego przez „ludzi” wybranych na kluczowe stanowiska.

  To jest coś jak „Układ Zamknięty” tylko o większych mackach.

 4. tomtom pisze:

  Proponuję aby to Pan Paweł Nogal był stałym komentatorem Alternews. Potrafi bardzo dobrze ocenić proporcje ważności wydarzeń. Pan Janusz jako że dał się wkręcić w wojenkę Po/Pis i za punkt honoru przyjął aby temat smoleński zajmował przynajmniej 2/3 wiadomości jego newsów, może utworzyć dodatkowe „Smoleńsknews”. Mógłby tam prawić godzinę na ww temat i przedstawiać prezentacje niezależnych naukowców. Na pewno miałby grono stałych słuchaczy.
  Jeśli chodzi o sprawę o wiele istotniejszą dla losów większości ziemian czyli niedoszły reset dolarowej piramidy finansowej, to pragnę zwrócić uwagę że Obama w połowie kryzysu odwiedził główną siedzibę FEMA , gdzie prawdopodobnie ustalono że władze nie są jeszcze wystarczająco przygotowane na reset i wprowadzenie stanu wyjątkowego. Wobec czego należy się dogadać w sprawie kolejnego dodruku pieniędzy.

 5. maq pisze:

  Stanisław

  Rząd rosyjski nie liczy się z politykami naszego kraju bo jesteśmy słabym narodem. Nie oddaliby nam tak ważnego śledztwa.

 6. maq pisze:

  Przyznanie się do kłamstwa w tv trwam > od 7:15

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prof-Jacek-Ronda-ekspert-zespolu-Macierewicza-to-byl-blef-na-tym-dokumencie-nic-nie-bylo,wid,16083926,wiadomosc.html

  Zobaczcie jak można łatwo przemienić kłamstwo w coś innego (blef) nie tracąc dobrego humoru! Dla mnie gość powinien mieć już prokuratorskie zarzuty.

 7. Stanisław pisze:

  Rosja w śledztwie gra swoje karty, dając do zrozumienia”wielkiej Ameryce” że gdy spróbują pomóc wyświetlić sprawę , oni ujawnią to, kto stał tak naprawdę za 911.

  Mam nadzieję że cała nasza wierchuszka zamieszana w morderstwo smoleńskie w końcu stanie pod ścianą i dostanie to na co sobie zasłużyła, może powinien ich odwiedzić „nasz seryjny samobójca” ? W końcu kto jaką bronią wojuje ( nierząd polski ) od takiej samej broni powinien zginąć ?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.