Alternews – 19.04.2013

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

25 odpowiedzi na „Alternews – 19.04.2013

 1. Alex pisze:

  Nie można dopuścić, żeby takie partie pedalskie zboków się tworzyły i ustalały taki skandal, mało powiedziane, to jest naprawdę upadek społeczeństwa i moralności, trzeba się przeciwstawić takim rzeczom, jeśli oni sobie chcą ustalić takie prawo do gwałcenia dzieci, to normalni ludzie powiń sobie utorować prawo, do tego aby strzelać takim prosto w łeb! i to bez pytania, każdy ma do tego prawo, zlikwidować taką szumowinę. To co Pan Bóg ustalił, że jest złe, złe pozostanie, kto by sobie tego nie próbował zmienić, będzie nadal złe, a takich pedofilów trzeba będzie karcić w takim bądź razie przez sąd obywatelski, coś w stylu sędzie dred, przyłapany na wykorzystywaniu nieletnich, to od razu czapa i do piachu. Pedalstwo domaga się swoich praw, ale to wszystko jedna klika, jak pokazują badania w śród homoseksualistów jest najwięcej pedofilii, oni teraz domagają się swoich praw, chcą palca u ręki, a potem chwycą za całą dłoń, dokładnie tak samo jak ci w Holandii, dostają się do ważnych urzędów i zajmują miejsca w Polityce, a to oznacza, że jest coraz gorzej, trzeba zacząć walczyć i nie przymykać oka na pedalstwo, trzeba tępić nawet ogniem tą zarazę! i wszelkim możliwym sposobem. Wyobraźcie sobie teraz takich zboków, tacy będą adoptować dzieci i będą je wykorzystywać, a jak dziecko się poskarży, to powiedzą, że przecie 12 lat miał i sam chciał, dzieciaka zastraszą i tyle. Myślę,że na takich pedofilów, to powinna być amnestia dla Brevika, to był by nowy cel i misja dla niego. Bo już nie mam słów.

 2. lilka pisze:

  warto wejsc na prison planet pod haslo „atak pod falszywa flagą”i poogladac filmik w artykule.6min.

 3. IP: 178.103.169.120 pisze:

  Zapraszam na lekcje gry na akordeonie, wydobywanie dźwięków harmonii niebiańskiej. Pierwsza lekcja 100zł, następne po 80 zł. Mogę uczyć też przez Skype. Okazja!

 4. IP: 178.103.169.120 pisze:

  Niech każdy robi swoje. Uszanowanie.

  // I po co robisz tutaj syf durnymi wpisami ?!

 5. Stanisław pisze:

  na zaprzyjaźnionej stronie monitor-polski znalazłem ten oto materiał, mam nadzieję że zainteresuje to wydawców NTV

  http://youtu.be/0mXKflyCL8A

 6. roberto pisze:

  Oh ta Ameryka… Pare miesiecy wstecz w NTV dosc czesto poruszano sprawe z GMO. Przypadkowo natknalem sie w sieci na amerykanski dokument o GMO i skutkach experymentow na amerykanach:
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Vd_X1-moZkc

 7. Anonim pisze:

  Wcale nie durnymi i wcale nie syf. Piszę, bo można. W moich durnych wpisach jest więcej sensu niż w waszych niektórych audycjach.

  // No to już nie można – wdzięczność pozostałych userów będzie cie ścigać do grobowej deski, a nawet dzień dłużej!
  Voytek – [Admin]

 8. Roman Kaczmarek pisze:

  Szanowny Alexie !
  jestem gejem i cholernie nie podoba mi się twój wpis !!! może łaskawie raczysz podać dokładne źródło twierdzące,że w śród homoseksualistów jest najwięcej pedofili. to bzdura wyssana z palca !!! jako gej -znam wielu takich ludzi jak ja- mogę potwierdzić ,że wszyscy którym znam i śmiem twierdzić , iż większość gejów tak samo jak heteroseksualiści nie tolerują pedofilii- sam osobiście każdego kto skrzywdził w ten sposób jakiekolwiek dziecko ,powiesiłbym za jaja na drzewie !!! więc z łaski swojej nie oczerniaj wszystkich gejów ,bo ja równie dobrze na tej zasadzie mógłbym stwierdzić ,że wszyscy o imieniu Alex to złodzieje , bo jakieś tam badania tak mówią ! mam dosyć bezmyślnego utożsamiania gejów z pedofilami ! każdy NORMALNY gej nie krzywdzi swoim postępowaniem nikogo, a zwłaszcza dzieci ! protestuję więc przeciwko porównywaniu nas do pedofili , którzy bez względu na to ,czy są homo, czy hetero zasługują na najwyższy wymiar kary jeśli wykorzystali dziecko ,co jest obrzydliwe !

 9. Alex pisze:

  DO – Roman Kaczmarek

  Przede wszystkim moja wypowiedz jest skierowana do tych, którzy rzeczywiście bardzo złe rzeczy czynią nie ważne jacy są czy hetero czy homo. Ostatnio sporo się mówi o badaniach w Polsce i zagranicą na ten temat słyszałem, że większość pedofilów jest homoseksualistami, bądź na odwrót, to nie ma znaczenia, poszukaj w necie. Nie zagłębiam się w szczegóły co i jak, w necie można pełno takich rzeczy znaleźć, rózne instytucje to badały. Na wstępie zobacz ten film.

  Jest troszke o innej tematyce.
  http://vimeo.com/10370879#at=0

  Tylko czy zadałeś sobie kiedyś pytanie, co sądzi Pan Bóg o homoseksualizmie ???
  Wiesz, że ludzie którzy to czynią nie otrzymają zbawienia? i nie wejdą do królestwa Bożego? To jest pewne na 100%

  Także pewne j jest pewne ,że Bóg wybacza wszystko tym, którzy się do Jezusa zwracają bezpośrednio z serca i z wiara i proszą Go o wybaczenie, którzy pokutują ze swoich uczynków przed Panem, którzy porzucą swój grzeszny styl życia i odstąpią od swoich nieżądnych czynów i od swoich przestępst, naprawdę Bóg wybacza, jeśli nie wierzysz, to otwórz Biblie tam wszystko jest napisane. Zastanów się nad tym, co będzie dalej? po śmierci? a Bóg grzechów nienawidzi. Zapamiętaj jedno, do Jezusa Chrytusa zwrócić możesz się zawsze, On słucha, módl się swoimi słowami, nawet prostymi, ale z wiarą bez powątpiewania, zapytaj czy Mu się to podoba co robisz i jak żyjesz? co o tym myśli. Osobiście życze Ci abyś odnalazł prawdziwą droge do zbawienia i aby Bóg obdarzył Cię zrozumieniem i odpowiedziami jaką drogą iść przez życie.

  polecam także książkę – http://www.wielkiboj.pl/

  Pozdrawiam
  Alex

 10. Qcyp pisze:

  ‘Homoseksualista, kobieta czy mężczyzna, jest neurotykiem (kiedy nie
  jest to sprawa hormonów). Nie można potępiać neurotyków, ale, jak
  wszyscy neurotycy, powinni szukać terapii. We wszystkich rzeczach,
  miejcie wzgląd na to, co zarządziła Natura i będziesz mieć
  odpowiedzi na swoje pytania.
  Natura dała każdej żyjącej istocie możliwość rozmnażania, aby różne
  gatunki mogły kontynuować swoje istnienie. Zgodnie z wolą Stwórcy,
  osobniki męskie i żeńskie zostały stworzone we wszystkich gatunkach.
  Niemniej jednak ludziom, dodał cechy,których nie dał innym gatunkom. Na przykład kobieta może rozkwitać w seksualnym spełnieniu osiągając zakres wrażeń seksualnych, które mogą wyzwolić Palantinus i spowodować, że ciało fluidyczne wywoła ogromne polepszenia w jej ciele fizycznym. Może to następować przez liczne dni w miesiącu i nie zajdzie w ciążę. Z drugiej strony krowa przyjmie byka tylko
  podczas kilku godzin w miesiącu i jest to motywowane wyłącznie
  popędem, aby płodzić potomstwo. Gdy jest cielna, nie przyjmuje już
  ‚zalotów’ byka. Tak oto macie porównanie pomiędzy dwoma stworzeniami
  Natury.

 11. Duke Nukem pisze:

  Alex , obejrzyj sobie dwa filmy: „Plastikowa planeta” i „Znikająca męskość”.
  A potem usiądź i POMYŚL. Ludzie ludziom.

 12. Dwóch homoseksualistów stanie przed sądem za gwałt nad dziećmi, które adoptowali. W sumie państwo pozwoliło im zaadoptować dziewięcioro chłopców. To istny horror!

  Sąd Najwyższy zajmie się sprawą dwóch homoseksualistów, którzy adoptowali w sumie dziewięcioro chłopców, a co najmniej dwóch z nich zgwałcili. W 2011 r. mężczyźni zostali oskarżeni o gwałt na dwóch adoptowanych chłopcach. W ub. piątek miało dojść do skandalicznej ugody przed Sądem Najwyższym (mężczyźni mieli otrzymać niewielkie wyroki w zawieszeniu), ale wskutek zeznań kolejnych dzieci prokuratorzy zdecydowali się na proces. Sędzia SN orzekła, że proces ma być publiczny.

  Oskarżeni homoseksualiści to: George Harasz i Douglas Wirth. Według prawa stanu Connecticut są tzw. „homoseksualnym małżeństwem”. „W styczniu 2011 r. postawiono im zarzuty nadużyć seksualnych wobec dwóch z dziewięciu adoptowanych dzieci. W ub. piątek, kiedy miało dojść do ugody (mniejszy wyrok) wyszły na jaw dalsze seksualne czyny dwóch homoseksualistów, jakich dopuszczali się na swoich kolejnych zaadoptowanych dzieciach. „Jeden z chłopców złożył wstrząsające zeznanie, prosząc, by sąd nie godził się na ugodę”.
  Czytaj dalej

 13. aid pisze:

  Ciekaostka:
  jak wygląda coca-cola po przefiltrowaniu?

  http://www.youtube.com/watch?v=_CjgmhaBEGk

 14. Roman Kaczmarek pisze:

  Alex – nie interesuje mnie co Bóg myśli o homoseksualiźmie. Obchodzi mnie to ,
  że kocham bardzo drugiego człowieka-a że to nie kobieta… sorry Gregory 🙂
  Poza tym nie ma ”czegoś takiego” jak były gej ! Są dowody naukowe , iż homoseksualizmu nie da się wyleczyć. Bo i jak można leczyć coś co NIE JEST chorobą ?! To może leczmy też leworęcznych ?!

  Qcyp – homoseksualizm istnieje także wśród kilkudziesięciu gatunków zwierząt 🙂

  feminaliberata – oczywiście ,że to co zrobili ci dwaj geje jest ohydne-sam bym ich powiesił za to! Tylko co to ma do rzeczy ?! Czy dlatego ,że istnieją tacy degeneraci,
  to ja nie mam prawa żyć razem z ukochanym człowiekiem ponieważ ten człowiek nie jest kobietą ?!! Śmiech na sali panowie… żal.pl 😉

 15. @RK
  „Tylko co to ma do rzeczy ?!”
  Między jednym a drugim istnieje bardzo cienka granica. Już teraz uważa się, że 16-letnie dziecko jest dorosłe. To przecież tylko liczba umowna, nie wiadomo komu co wpadnie do łba i ustali, że można sypiać z jeszcze młodszą osobą. Obecnie dzieci bardzo szybko dojrzewają fizycznie ale psychicznie nadal są jeszcze dziećmi.

  Ja nie mam nic przeciwko, żyj sobie ze swoim ukochanym człowiekiem tylko nie wymagaj od ludzi by Cię nie krytykowali, ludzi żyjących od pokoleń z modelem społecznym – matka ojciec i dziecko (model zawarty również w Konstytucji) model potrzebny do rozwoju normalnego społeczeństwa.
  Ja wiem, patologie są wszędzie po obu stronach modeli i trzeba z nimi ostro walczyć bo inaczej staniemy się zgnilizną tego Świata.

 16. Kalina pisze:

  aid
  Ta shuo shenme?:)

 17. Kalina pisze:

  No coz probowkowe rodzenie nam zostalo:)

 18. Kalina pisze:

  Wlasciwie to decydujmy sie kim chcemy byc przed przyjsciem na Ziemie tak bedzie lepiej dla potrzymania naszej rasy Human a nie homo sapiens.

 19. Alex pisze:

  Roman Kaczmarek – Grubo się mylisz, są ludzie którzy byli homoseksualistami jest wiele świadectw i spokojnie dali sobie z tym radę, zrozumieli, że popełniali błąd, teraz mają żony i rodziny jakoś się z tego wyleczyli, są bardzo szczęśliwi, mówią, że wcześniej ulegli zwiedzeniu fałszywym uczuciom które poprowadziły ich w przepaść homoseksualizmu, dzikich nieludzkich namiętności, o tym zaświadczają i właśnie to są prawdziwe dowody, tak jak ten filmik, który podałem wcześniej, że jednak się da z tego wyjść z pomocą Bożą, bo samemu to rzeczywiście będzie ciężko, trzeba wiedzieć, że jeśli się będziesz o to modlił, to Bóg zabierze od ciebie te złe namiętności raz na zawsze, dla chcącego nic trudnego, życie jest najlepszym dowodem i ludzie którzy o tym opowiadają sobie z tym poradzili właśnie z pomocą Jezusa. Ten kto chce być grzeszny, taki będzie, a kto chce być normalny będzie normalny, więc najlepszym dowodem naukowym jest samo życie. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że ty mówisz, że po prostu nie chcesz się zmieniać, nie słuchasz głosu własnego sumienia, ale mówię Ci, że jeśli takim pozostaniesz, to do królestwa niebieskiego nie wejdziesz! weź sobie to do serca, zbawienia nie będzie, decyzja należy do Ciebie, sam musisz podjąć decyzję gdzie chcesz iść, ana lewo ,czy na prawo. Pan Jezus wróci już niebawem na ziemie wraz ze swoimi aniołami i sąd się rozpocznie. Dlatego mówię i nawołuje nawróć się do Boga i pokutuj, odstąp od swoich grzechów, a oszczędzisz swoje życie! zyskując zbawienie.

  A to że są takie homoseksualna zwierzęta, to właśnie jest efekt grzechu i syndrom tego upadłego świata, to znaczy że chcesz się do tych zwierząt upodabniać? przecież te zwierzęta są bezmyślne nie widzą co czynią, nie potrafią rozpoznać tak jak człowiek.

  Są także zwierzęta co zabijają, to co trzeba by także zabijać bo i one to robią? czy to rzeczywiście jest dobra droga dla człowieka? raczej nie

  jak pies podchodzi do psa, to wącha mu tam gdzie światło nie dociera, to oznacza, że człowiek od razu powinien tak samo czynić? także nie

  Bóg obdarzył człowieka mądrością i dał mu sumienie, żeby mógł mądrze rozsądzać, żeby mógł rozpoznać co jest złe, a co dobre, a zwierzęta mają tylko instynkt.

  Czy ten człowiek jest mądry? – http://www.youtube.com/watch?v=z-IEzVPRDf8

  Obejrzyj ten krótki filmik – http://vimeo.com/10183100#

 20. Kalina pisze:

  Alex
  Czy ty sobie piszesz tak z glowy czy z doswiadczenia . Poniewaz ja mialam bardzo duzo doczynienia z guys i lesbian . I nie znam nikogo z moich znajomych , ktorzy stali sie ze swojej orientacji homoseksualnej tak zwanym poprawnym spoleczenstwem .
  Raczej znam odwrotnie , ze zostawili swoje zwiazki i dzieci przechodzac na swoja ulubiona orientacje plci po latach . Bylo to bardziej bolesne dla ich bylych zon czy mezow kiedy sie o tym dowiedzieli . Musze powiedziec , ze bardzo bolesne i trudne do zaakceptowania przez ich bylych partnerow i dzieci . Sex jest czynnikiem spojnym .
  Kiedy sie dowiadujesz po latach , ze twoj maz czy zona nagle sa kims innym niz byli .
  Mam wrazenie , ze lepiej jak zwiaski homoseksualne tworza sie odrazu a nie droga prob i bledow poniewaz kreuje sie pozniej duzo wiecej ofiar .

 21. Roman Kaczmarek pisze:

  Kalina – masz całkowitą rację ! dzięki i pozdrawiam Ciebie 🙂
  a ty Alex przestań już bredzić ,bo się ośmieszasz coraz bardziej !
  jaki grzech jest powodem homoseksualizmu u zwierząt ???????
  to zwierzęta grzeszą ?!? a może przez nasze grzechy te biedne pieski,
  owieczki i inne gazele są homo ?! bu ha ha haaaaa !!!!!
  i nie zamydlaj mi oczu Bogiem -bo nie wiadomo czy on w ogóle istnieje-
  ani jakimś śmiesznym królestwem niebieskim itp bzdurami. religia to opium dla mas,
  które robi z durnych ludzi jeszcze durniejszymi z wodą zamiast mózgu 😉
  nie zamierzam dalej więc dyskutować w tym temacie z takim moherem jak ty Alex 🙂
  wiem jedno -tu i teraz żyję , tu i teraz mam prawo być szczęśliwym a wiem na milion procent ,że będę szczęśliwy będąc tylko z facetem i mam do tego święte prawo !!!
  więc zachowaj swoje brednie dla takich nawiedzonych jak i ty 🙂

 22. Roman Kaczmarek pisze:

  P.S. Były już coming outy w polityce, ale takiego jeszcze nie było! Senator Kelvin Atkinson wyoutował się… podczas parlamentarnej debaty nad zniesieniem zakazu małżeństw homoseksualnych w stanie Nevada (USA). W ferworze dyskusji senator wypalił: „Wiem, że wielu z was usłyszy to po raz pierwszy, ale powiem to: jestem gejem. Jestem czarnym gejem. Jeśli wprowadzenie małżeństw homoseksualnych miałoby zagrozić waszym heteroseksualnym małżeństwom, to z nimi już teraz musi być coś nie tak!”
  Senat przegłosował zniesienie zakazu.

 23. Kalina pisze:

  feminaliberata
  Jak juz to sprawiedliwie i do konca .
  Szkoda , ze fanatycy jakiejkolwiek religii nie stana przed sadem , ze wpakowali swojej dzieci w ten fantyzm . Terror mentalny jest tak samo ochydny jak terror fizyczny .

 24. Kalina pisze:

  Jak juz jestesmy przy tym temacie guyow .
  Njabardziej cenionym facetem przeze mnie jest guy w Australii Bob Brown (bardzo skromny), ktory walczy o lasy na Ziemi wiec nie wiem czy jego emocjonalny stosunek w zyciu prywatnym ma wplyw na wielka pasje walki o Planete Ziemie . Robi to wkladajac cale swoje serce , jest zdeterminowany i dzieki niemu wiele zyskalismy niz stracilismy .
  No nic wsrod guys sa bardzo rozni ludzie . Ja osobiscie mam duzo pozytywnych odczuc od moich dawnych przyjaciol z pracy , ktorzy byli guyami i musze powiedziec , ze wspominam ich bardzo milo .

 25. @Kalina
  Nigdzie nie napisałam o religii, ale zgadzam się każdy człowiek powinien mieć prawo wyboru co do religii. Młody człowiek powinien decydować dopiero jak dorośnie, jaką religię wybrać lub nie. Obecnie jest to indoktrynacja od urodzenia. Widać większość ludzi nie dorosła do tego, by wychowywać dzieci bez religii bo innych normalnych nabytych lub wrodzonych wzorców nie posiada. Ludziom nie mieści się w głowach jak można dobrze wychować dziecko (młodego człowieka) nie wywołując w nim poczucia strachu czy lęku. Ten strach czyni z ludzi niewolników, ogranicza w rozwoju.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.