Alternews – 2.12.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

93 thoughts on “Alternews – 2.12.2015

 1. DOKAD ZMIERZAMY STANISLAW /STAN / TYMINSKI – dziekuje wszyskim ktorzy ujawniaja tu w komentarzach fakty-sporo i bard\zo duzo z waszych wpisow dowiedzialem sie dziekuje

  1. Jan Piotr dlaczego nie wklejasz linkow ?.to prostsze dla ludzi ktorzy sobie klikną tylko.a tak podejrzewam ze tylko naprawde zainteresowani sobie poszukają.

 2. Jeszcze o podatkach.
  Podatki powinny być uproszczone maksymalnie tak by każdy mógł dobrze rozumieć system a w prostym systemie trudno ukryć „furtki” dla wybranych.
  Te „furtki” są przyczyną dla której władze (aferzyści lobbyści) tak komplikują system podatkowy.

  Podatek PIT (od dochodów) powinien mieć wysoli poziom zwolnienia od podatku tak by płaciły go wyłącznie osoby o dochodach powyżej np. średniej krajowej a to oznacza że 70% biedniejszej części obywateli nie płaciło by podatku dochodowego w ogóle.
  Podatek PIT powinien być progresywny tak by obciążał bardziej najbogatszych (prosta zasada że na słabszych składają się silniejsi bo ich na to stać).
  Podatki powinny płacić w imieniu pracowników firmy które ich zatrudniają co obniża koszty poboru podatków oraz uwalnia pracowników od biurokracji US.

  Podatek VAT powinien być podstawowym podatkiem zasilającym budżet.
  VAT na produkty podstawowe, pierwszej potrzeby (żywność, leki, ubrania, usługi komunalne, mieszkania małometrażowe, opał, prąd dla ludności … dla zwykłych ludzi) powinien być minimalny.
  VAT na towary luksusowe wyższy.
  VAT na towary super luksusowe najwyższy.

  I taka koncepcja powinna się bilansować w budżecie
  Na to jest prosty wzór matematyczny gdy się ustali tylko proporcje między progami.
  Wiadomo ile potrzebuje budżet, wiadomo jaki jest popyt na rynku (wolumen) na produkty określonej kategorii…, wiadomo jakie s`a zarobki obywateli…
  To prosty wzór i prosta symulacja pozwalająca ustawić właściwe progi z zachowaniem potrzeb budżetu.
  A zasadą powinno być karanie za deficyt budżetowy (dług) i nagradzanie za jego redukcję. Karani powinni być posłowie i ekipa rządząca a kara powinna być dotkliwa finansowa (uposażenia poselskie) ale też powinni być nagradzani na redukcję deficytu.
  (ale nie kosztem poziomu życia społeczeństwa).

  PO za to co zrobiła Polsce (zadłużenie) powinna odpowiadać sądownie a posłowie tej partii zgnić w kryminale a ich majątki powinny zostać zlicytowane na pokrycie zadłużenia państwa.

  1. Poseł i każda władza musi odpowiadać przed narodem za swoje działania.
   Obecny system gwarantuje zdrajcom i złodziejom (tylko tym swoim) praktyczną bezkarność.
   Posłowie, sędziowie łącznie z TK są praktycznie bezkarni i to jest świadomy element konstrukcji tego bandyckiego systemu.
   To, można powiedzieć, jest fundament tej konstrukcji (państwa mafijnego).
   Reszta to pochodne tego „fundamentu”.

   Zmianę systemu należy zacząć od FUNDAMENTÓW a nie od zmiany tapety.

  2. Jeszcze jeden pomysł.
   Gdyby tak karać (i nagradzać) finansowo również członków partii za to co robią jej przedstawiciele we władzach to partie takie jak PO bardzo szybko by zniknęły.
   Teraz partie „złodziejskie” i partie „zdrady narodowej” istnieją i mają się dobrze bo zdrajcy i złodzieje dobrze zarabiają na zdradzie o złodziejstwie.
   Karami za deficyt budżetowy (państwowy, lokalny..) można by ten trend szybko odwrócić a PO i PSL oraz SLD (Kwaśniewskiego) szybko by zniknęły z horyzontu politycznego.
   Pozostały by tylko partie potrafiące skutecznie rządzić były by zasilane przez ludzi popierających partie skutecznie rządzące.

   hmmm ciekawa koncepcja… zwykły Kowalski odpowiada za swój deficyt budżetowy odpowiada całym swoim majątkiem i w trybie zaocznego procesu i nagłej wizyty komornika a takie geniusze ekonomii rujnujący życie milionom polaków nie odpowiadają za swoje czyny.
   To przecież skrajna patologia systemowa.

   1. Może właśnie PO trzęsie się ze strachu, gdy PiS przejmie wszystkie instytucje sejmowe i……będzie „robił co będzie chciał”. Np nową konstytucję z……..przywróceniem kary śmierci za zdradę stanu. Pójdą wisieć… Nie dziwne więc że pazurami i zębami trzymają się swych na razie immunitetów, z jakąś nadzieją patrząc w przyszłość, że może jakoś PiSowi noga się podwinie.
    PiS wie, że nie może przegrać tej batalii o TK; potem przyjdzie czas na rzecznika obywatelskiego (może ktoś z Kukizów’15stu 🙂
    Musi też już teraz myśleć o wygraniu przyszłych wyborów, ponieważ PO zrobi z nich sito za 4 lata, jeśli oni teraz nie zrobią z PO tego… Muszą ich wyciąć w pień jak chwasty nie oglądając się na dekalog…

 3. To nie PIS robił bydło w Sejmie. Kochany Panie Redaktorze niechże się Pan ogarnie.

 4. Bardzo ciekawy artykuł imperialnej polityce USA.

  https://pracownia4.wordpress.com/2015/12/03/rosja-kontra-nato-wskie-gladio-2-0-turecki-dzihad-od-chin-po-syrie/

  Warto przeczytać by wiedzieć z kim się wiążemy kajdanami bezwarunkowego wasalizmu.
  W głębokim tle refleksja .. jakie to w Polsce są zakonspirowane grupy wyposażone w broń których zadaniem jest brutalna likwidacja wszelkich działań niekorzystnych dla imperatora (piszą że imperium tak robi w innych krajach).
  Z kogo się te grupy składają, gdzie mają swoje bazy, siedziby, ile i jakiej mają broni, kto nimi dowodzi ?
  Mnie od dłuższego czasu chodzi po głowie (od lat 80tych) że na takie bazy świetnie nadają się masowo budowane w latach 80tych, za zagraniczne pieniądze (jakie czyje..?), kościoły obrzędu katolickiego. Przy każdym nowym kościele pokaźne zaplecze, hotel z wieloma salami, koszary, cholera wie co i na co bo oficjalnie w kościele pracuje kilka osób a pomieszczeń jest dla kilkuset osób.
  A kościoły to doskonała przykrywka dla nielegalnej działalności, można schować się w tłumie i na spotkania chodzić w godzinach mszy świętej.
  Tylko z tego wynika że szefowie tych instytucji czyli proboszcze muszą być zorientowani i zaangażowani czyli przeszkoleni i hierarchia musi o tym wiedzieć.
  Do tego w Polsce powstało wiele innych dziwnych obiektów albo to religijnych albo to jakiś dziwnych firm co to nikt nie wie co tam się dzieje… że o firmach ochroniarskich będących prywatną własnością koszernych szefów nie wspomnę (o tym już pisano w mediach).

  Imperium na pewno nie pozwoli swoim niewolnikom tak po prostu odejść bo taką sobie podjęli decyzję.

  Tak się tylko zastanawiam na tle przytoczonego artykułu.
  Nie żebym kogoś posądzał. Nie drążę by nie stracić głowy w jakimś przypadkowym przypadku.

  1. Dodam jeszcze że Szare Wilki z Turcji, to jak wynika z artykułu, jedna z organizacji pod kontrolą CIA. Przypomnę że to właśnie członek Szarych Wilków, nijaki Ali Akca strzelał do waszego Papieża JPII.
   Jakoś tak strzelał że nie zastrzelił, broń miał bardzo małokalibrową, by za mocno nie zranić (z kałacha by zabił). Jakoś tak zeznawał że wyszło na to że to „Putin” kazał zabić i jakoś tak się stało że wyszedł na wolność i napisał książkę za którą dostał milion dolarów całkiem jak nasz „noblysta” „Waleza” za nienakręcenie filmu o sobie.
   Książki też pewnie nie musiał wydawać, kasę dostał za prawa autorskie całkiem już jak „Waleza”.
   Widać tu spójny łańcuszek analogii i powiązań ? Można powiedzieć wręcz że to gruby łańcuch.
   Ale .. to tylko „teoria spiskowa”… podobno nie ma spisków, są tylko przypadkowe przypadki i niczym nie uzasadnione „teorie spiskowe”.

 5. lilka jak udzielisz mi instrukcji jak mam wklejac to bede to robil-jestem starej daty i w tym temacie zacofany -dziekuje

  1. Jest link . np. w w w. youtube . p l . zaznaczasz cały link tak, aby był niebieski. Klikasz na niego prawym przyciskiem myszy i klikasz kopiuj. Następnie, jeżeli chcesz wkleić klikasz tam, gdzie piszesz prawym przyciskiem i klikasz wklej.

  2. Jan Piotr ,mam nadzieje ze umiesz skakać pomiedzy zakładkami.a jesli nawet nie to jak skopiujesz link to mozesz zamknać strone otworzyc nową i wtedy wkleic .Bo wszystko co kopiujesz idzie do pamieci tymczasowej ,czyli istnieje gdzies dopoki tego nie wkleisz.
   mozna kopiowac cale dlugie teksty ,nie tylko krotkie linki..
   a tak poza tym jak czegos nie wiesz ,to wpisz w wyszukiwarke pytanie i odpowiedź wraz z wytlumaczeniem sie napewno znajdzie .

   1. z IRANU POWINNY POLECIEĆ RAKIETY NA IZRAEL .TYLKO W TEN SPOSÓB MOŻNA ZATRZYMAĆ TO SZALEŃSTWO.

   2. Te „RAKIETY”
    to tak w walce o pokój/dobro/prawdę/prawo/sprawiedliwość !? buchachacha drogi Qcypie

   3. HaHaHa TOŻ to słępy i głuchy widzi i słyszy że WALKA o POKÓJ to nonsens .. drogi Qcypie ślepy i głuchy Ocypie .. rakiete to se wsadź wiesz gdzie hihihaha!

  1. Oscar sądzę ze to się inaczej rozwiąże ,Turcja miała być dystrybutorem tego zamieszania , ale zbagatelizowali Kurdów jeżeli w tym temacie Iran pójdzie na małe ustępstwa będziemy mieli nowe państwo i będzie ciekawie Oni nie zapomnieli kto im odebrał ich przywódce, praktycznie już maja zaczątki swojego państwa na obecnym terytorium Iraku potrzeba tylko zapalnika , a nim jest przyzwolenie Rosji nic więcej ,wiec będzie się działo ?

 6. MAM NADZIEJE ZE PREZYDENT NIE PÓJDZIE NA KOMPROMIS Z TYMI DRANIAMI.oni tylko na to czekają na lukę /słabość/wyrwę.Ja bym poszedł po całości wojsko na ulice!Akurat zbliża się 13 grudnia przypomniał bym komuchom co znaczy prezydent.

 7. dZIEKI Karoli -postaram sie opanowac/korzystam w uk. z biblioteki -1 godz.i przerwa/dam rade poki co obejrzycie 3cz. Ferdynanda-wtajemniczeni wiedza ktos wkleja jego wywiad. Mamy kolejna wkrotce ZAGLADE tej pieknej cywilizacji . Zadaje sobie i wam kochani pytanie czy ci tzw. ludzie robia to swiadomie czy bez swiadomosci-tylko chciwosc i GLUPOTA ?????? prosze moze o tym n piszcie wiecej??????????

  1. to zagłada umysłów ,horyzont zdarzeń , otwarta swiadomosc cieszy się z oczyszczenia , to wolność duszy , strach, wstyd , jest piękny i wspaniały bo jest do złamania ,powinniśmy się „martwic” czy aby dostatecznie sięgniemy po piękno i harmonie ,bo to kwestia otwarcia bramy boskiej czyli sumienia ,współodczuwanie, rezonans wszechrzeczy ,czucie każdego źdźbła trawy smaganej wiatrem na bezkresach prerii , reszta to pikuś .Pamietacie Tablice na Ślęży ? My Rodu Słowiańskiego doznamy Tego co Nam zabrano , zrabowano , cofniemy się tysiace lat , a jednocześnie dokonamy ewolucji kosmicznej .i bądźmy LUDŹMI ! bo gdy przyjdzie czas nie będzie już zjazdu z autostrady ,Kochajmy wszystkich Braci i Siostry Narodów Słowiańskich Naczelną Rasę nie zmodyfikowaną „niewybraną ” bo jako jedna rodzina znajdziemy się w tym samym miejscu i czasie ,nikogo więcej nie będzie jak dobrniemy do końca -poczatku Nowej Rzeczywistości .

   1. Nic nam nie zabrano. Niesiemy zapisy w DNA. Po to teraz jest ta zadyma PiS kontra PO aby odwrócić uwagę.. wiadomo energia podąża za uwagą. Po to motłoch wzbudzono.. do walki sztucznej pomiędzy PO (buraki salonowe ze słomą w butach) i PiS (mali chłopcy w majteczkach, mściciele ostatniej akcji 😉 a to jedna banda, mafiozi na sznurkach Władców marionetek hehe.. Niech się palą, niech się walą.. a my robimy swoje 😉

   2. „Nic nam nie zabrano” no właśnie , to jest tak jak z uwiezionym gołębiem jak w czas uda mu się uciec to zawsze poleci-wróci w stronę swojego domu , tak Iza obojętnie jak to nazwiemy ? najważniejsze ze jest światło na końcu tunelu .Pozdrawiam Ps piękny tekst Napisałaś Podpisuje się pod Nim ?

   3. genetyka jest jednym ze wskaźników i pokazuje stan obecny ,Słowianie po opuszczeniu HIPERBOREI przemieścili się na obecne tereny Syberii czyli północne rejony Azji i Europy ,Chiny były stosunkowo małym krajem mniejszym o wiele jak wytyczają granice pierwotnego muru , na południu Indii dominowały ludy odpowiadające dzisiejszym mieszkańcom Bangladeszu .z Hiperborei wyszły tez ludy Aryjskie ale ich dożo nie było w tamtym czasie obecnie prawdziwi aria są w Afganistańskie i nieco w przyległych krajach zobaczcie sobie ten film https://www.youtube.com/watch?v=URqN0Iu64D4#t=41 WSZYSTKIE Rasy na ziemi to przesiedleńcy -osadnicy , nie mamy nic wspulnego z innymi rasami teorie ewolucji wymyślono dla czystej manipulacji i zaćmienia umysłów , teorie te maja jakiś sens ale odnosi się to do setek milionów lat ,ewolucja obecnych ras odbywała się na rożnych systemach słonecznych wiec szukanie na ziemi jakiś korzeni to czysta kpina i wydawanie pieniedzy dla cwaniaków i nierobów którzy żyją z klamstwa i manipulacji, aby potrzymać taki „prestiż „rozszerzono Nagrody” Jobla ” .

   4. jest takich miejsc tysiace , pozostałości po Słowianach, wojny bogów , czytaj; inwazja reptyli ,zniszczyła cały dorobek Słowian po opuszczeniu Hiperborei , po tym okresie powrócono do pierwotnych korzeni czyli pełnej duchowości jako styl życia , zaprzestano przerabiać materie , powrót do duchowości pozwolił do przesunięcia linii czasowych co dawało bezpieczeństwo egzystencji , intruzi nie mieli styczności z rzeczywistością Słowian do dzisiaj zostały” zaburzenia ” prześwity tamtej czasoprzestrzeni to są tak zwane miraże . Megality Słowiańskie na Syberii https://www.youtube.com/watch?v=frpy9Kd5E5o

   5. Majestic… no nie wiem. mamy na forum wielbiciela Hitlera, cobyśmy kominami Auschwitz nie wyszli czy nie wylądowali w jakimś Buchenwaldzie.. ale na pohybel strachom na lachom 😉

 8. Trybunał Konstytucyjny – jak to zrobił Viktor Orban? Polska może brać przykład.
  Kiedy w 2010 r. Viktor Orbán został premierem Węgier i energicznie zajął się naprawą państwa na jego głowę sypały się gromy, że nie szanuje demokracji. Taka była reakcja opozycji i Europy kiedy węgierski przywódca uznał, że należy zmienić konstytucję, która była reliktem poprzedniego ustroju „została napisana w 1949 roku (sic!)”.

  Wiele kontrowersji wzbudziło też to, że rola Trybunału Konstytucyjnego została mocno zmarginalizowana. Jednak gdyby nie te zmiany Węgry prawdopodobnie by zbankrutowały i nie byłoby możliwe wprowadzenie korzystnych dla narodu reform. Podobną sytuację jaka była niedawno nad Dunajem przerabiamy obecnie nad Wisłą.

  Viktor Orbán wygrał wybory w 2010 r. ponieważ obiecał swoim rodakom, że dokona reform, które poprawią sytuację w kraju. Węgrzy mieli już dość totalnie skompromitowanego poprzedniego rządu, którego zresztą lider, socjalistyczny premier Ferenc Gyurcsány sam przyznał: „Kłamaliśmy rano, wieczorem i w nocy”. Madziarowie znaleźli się w fatalnej sytuacji, a ich ojczyźnie groziło bankructwo. Orbán nie miał innego wyjścia jak przeprowadzać reformy błyskawicznie i bez oglądania się na protesty opozycji.
  http://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/4523-trybunal-konstytucyjny-jak-to-zrobil-viktor-orban-polska-moze-brac-przyklad

  1. Jest coś co łączy naród węgierski – wspólna narodowa idea (Polakom jej na razie brak, nie wiem co mogłoby nią być? Przeobrażenie mediów i wklepanie Polakom prawd historycznych ze sprawą okrągłego stolca włącznie?)
   Węgrzy mają coś, o czym mało kto wie – Koronę św. Stefana-symbol korony jest od XVIII wieku stale obecny w herbie Węgier-i przypomina o wielkości tego państwa, dla obecnych Węgrów zwłaszcza w kontekście Rusi Przykarpackiej którą Stalin przydzielił Ukrainie, a co zawsze było Węgrami. I o tę Ruś Orban obiecał Węgrom.

   1. „Polakom jej na razie brak,” od wyeliminowania Rodu Piastów niema już Polski ,dopóki obcy będą na wiejskiej nie będziemy mieli tego „Coś ” zobaczmy jak Obcy zorganizowali Powstanie w W-wie , aby wytępić Gojów ,podzielili Europe na własne strefy wpływów o wiele wcześniej a naiwnym Prawdziwym Patriotom kazali iść z gołymi rękoma na pojazdy pancerne , okupanci byli tylko narzędziem , a prawdziwi zbrodniarze to ci co wydali rozkazy w imię „boga”” ojczyzny”” tradycji „

 9. Veto ramię w ramię! Polska i Węgry blokują ważne porozumienie w Brukseli!
  Mamy pierwsze polskie veto w Brukseli! Decyzją ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro, nasz kraj nie podpisze rozporządzenia o tzw. wzmocnionej współpracy.

  Dokument ten miał ułatwiać współprace w zakresie cywilno-prawnym. Negocjacje trwały pięć lat. Z podpisania rozporządzenia wycofały się Polska i Węgry.

  Współpraca ma regulować współpracę m.in. w sprawę spadków i praw dziedziczenia na terenie całej Unii. Problem w tym, że chodzi w niej również o związki partnerskie i właśnie dlatego minister Zbigniew Ziobro nie podpisał porozumienia. Zdaniem Ziobry, który wysłał w tej sprawie do Brukseli list, powinna istnieć możliwość respektowania zasady jedynie przez małżeństwa heteroseksualne.

  Minister sprawiedliwość powołał się na polską konstytucję, jednak zdanie Polski i Węgier odrzucił przewodniczący obradom Luksemburg.

  Oczywiście ta decyzja utrudni polskim obywatelom życie za granicom
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/4522-veto-ramie-w-ramie-polska-i-wegry-blokuja-wazne-porozumienie-w-brukseli

  1. Futurologia, pobożne życzenia, mało oparcia na faktach a dużo domyślania.
   Takie twory są mało precyzyjne w rokowaniach.
   Inna sprawa że na tematy kondycji mafii mafijne media nic nie napiszą gdy ta kondycja słabnie. Mafia to temat taboo dla mafijnych mediów.
   Mafia lubi pozostawać w głębokim cieniu a grać swoimi pionkami (sługusami).
   Siła mafii to jej finanse, gospodarka USA oraz UE.
   UE już zaczyna sabotować mafię (rozpada się), Obama robi to samo ale to wszystko są działania bardzo ostrożne by nie powiedzieć strachliwe.
   To jest proces a odwagi w działaniach będzie przybywać w miarę słabnięcia mafii.
   Najodważniejsi będą ci ostatni i oni będą gotowi wyrżnąć mafię i okolicę a nawet niewinnych przedstawicieli narodu który tę mafię stworzył, gdy mafia będzie już całkiem bezbronna.
   I kto obroni wtedy bezbronną i niegroźną już „bazę narodową” mafii ?
   Najzacieklej atakować będą jej byłe sługusy (znane zjawisko próby samooczyszczenia przez zajęcie ekstremalnej pozycji przeciwnej) a bronić jej (bazy narodowej mafii) będą ci którzy przetrącili kręgosłup mafii gdy ta była silna i dokonywała gigantycznych zbrodni.
   Ważne by sprawiedliwie osądzić w międzynarodowym trybunale prawdziwych inicjatorów tych zbrodni oraz wykonawców tych zbrodni.
   (i zamknąć drzwi do Argentyny, Chile czy innych antypodów gdzie mogli by się schować).
   I nie wiem czy droga do celu będzie długa czy krótka czy opór będzie elastyczny czy twardy i nagle pęknie i się załamie, rozsypie..
   Poparcie społeczne dla mafii ciągle spada i pracują dla niej już tylko szuje za pieniądze, za kariery oraz osoby słabe skutecznie szantażowane, zastraszane.
   To nie jest dobre „wojsko”, to nie jest wierne „wojsko”.
   A idealistów jest tyle co narodowych członków mafii czyli tyle co nic.
   Ofiar zbrodni tej mafii jest wielosetkrotnie więcej. Ofiary nie zapominają.

 10. Niezły i dosadny opis aktualnej sytuacji na świecie.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bez-oslonek-turcja-zachod-i-iii-rp-2015-12

  Tak to faktycznie wygląda.
  A wszystko przez naruszenie przez Rosję (i Chiny) dominacji dolara w światowym handlu
  który to papierowy, drukowany bez opamiętania dolar jest podstawą „potęgi” Ussraela
  a głównie oligarchów wiadomej mafii bo to do nich należy USSrael i UE oraz wiele innych krajów na tym nieszczęśliwym świecie.

 11. Gdzieś mi się tam w sieci znalazło kiedyś,że jeśli wzburzenie narodu wobec polityków i ich poczynań przechodzi w faze wyśmiania kabotynizmu jakim lawirują ze swych tronów to jest to bardzo zły omen dla nich,bardzo zły.
  To zwiastuje koniec.

  https://youtu.be/cTWNlZGfErs

 12. dziekuje kochani jestescie wielcy to piszecie -w waszych info -faktach jest wiecej info niz Janusz znajduje i przekazuje ha ha ha -ciekawe czy ma czas i czyta jaka tu uczta FAKTY HISTORII UJAWNIAJA SIE – dziekuje i pozdrawiam polki i polacy i slowianie to DOSKONALE ISTOTY

 13. marzylem aby zaglosowano na Kukiz-15 i aby ta NOWA KONSTYTUCJA -/jego i moje marzenie/dokonlo destrukcji i ZACZYNAMY od FUNDAMENTOW??? Teraz widze po tych cyrkowych -szczekaniu i ujadaniu cwaniakow co zawladneli wszystkim od odry do buga-MADROSC POLEK I POLAKOW I TO SIE STALO ma sens PIS -daje rade i wie jak to jest zagmatwane /uwazam ze Kukisa -teoria jakby wygral to zjedli by go zywcem/ -ta przejsciowa dyzenfekcja i sprzatanie idzie dobrze. Wspierajmy -pisanie i FAKTY -INFO TO obecnie Doskonala POKOJOWA PRZEMIANA. Cale wieki opierali tzw. rzadzenie na zaklamaniu /wczesniej przed wojna anlfabetyzm-bieda/ strachu i leku i silowych obeslawolnieniach !!!!! Teraz dzieki ich internet-przekazom -mamy doskonaly moment w historii cywilizacji i albo zrobimy zaglade /materialna/-albo dokonamy oczekiwanego RAJU-PARADIS /w kazdym z nas -sercu to jest/ A to co sie dzieje to tak jak z burza i huraganem w naturze -uwazam ze kazdy z was rozumie sens i to co chce przekazac dziekuje ze jestescie tu i teraz na tej ziemi i stukacie FAKTY I INFO -PRAWDE -trwajcie w milosci

  1. Mój ojciec zawsze wypowiadał się dobrze o Hitlerze.Mówił też że ludzie a szczególnie Polacy przejrzą na oczy i wezmą sprawy w swojskie erce tak jak to zrobili Narodowi Socjaliści.Nie chwaląc się pozostał mi po tacie tylko socjalizm hihihihihihi?A i nienawidził kościoła i księży? .Ja jestem ponad tym szambem a PiS POPIERAM tylko i wyłącznie ze względu na Dywidendę Narodową która sam zaproponuje Dudzie .Rówieśnik z rówieśnikiem musi się dogadać.hihihihi?

   1. „Ja jestem ponad tym szambem a PiS POPIERAM tylko i wyłącznie ze względu na” – skoro się coś „popiera” to nie jest się „ponad tym”…”Ha HA HA TOŻ to słępy i głuchy widzi i słyszy że”…jedno zaprzecza drugiemu…buchacha

   2. Popiera znaczy daje im PiS-owi moją siłę.Gdybym był wewnątrz korzystał bym z tej siły.Dalej nie rozumujesz słów i jeszcze się czepiasz mojej weny twórczej hihihihih? wiesz jesteś ,,wredna” pożyczyłem ci nicka a ty nie podziękowałaś ?

 14. zobacz ile NATURA potrzebuje miliardow lat aby zaistnialo to co MAMY-watch?=x2Xy7cEAtMA – A TERAZ MOZE TO POJSC DO RECYKINGU -dzieki ludzkiej CHCIWOSCI I GLUPOCIE

  1. tysiąc lat temu pisali zaborcy raporty jak co i gdzie zniszczono , z tych szczątkowych informacji można coś odtworzyć, inaczej by scierwa wszystkiemu zaprzeczyli ,a hołota by to kupiła i sprzedawała taką „wiedze” Gojom

 15. Iza45 pisze:Majestic… no nie wiem. mamy na forum wielbiciela Hitlera, cobyśmy kominami Auschwitz nie wyszli czy nie wylądowali w jakimś Buchenwaldzie.. ale na pohybel strachom na lachom ?

  Macie? A to fajnie a gdzie?Mój tatuś coś napisał??

  1. No widzisz Qcyp doświadczyłeś tego co czyniłeś wielokrotnie………insynuacji !!!

  2. Qcyp, nie wiem co Ci się stało. Nie wnikam. Nie ma przypadków (choć Ty w nie wierzysz) i napisałeś co napisałeś, nie wnikam po co? Po co pisać, ze tatuś jest wielbicielem Hitlera? No powiedz mi prosto po co? Żeby co udowodnić? Ze rodzina zawsze pod prąd szła? Że wszyscy raczej są w zgrozie, gdy słyszą nazwisko Hitler a Twoja rodzina wielbi? Czy tylko tatuś? O czym to świadczy? Tak, Kaczyński ma inklinacje do bycia AH. Wczoraj to chciałam napisać.. nawet jakaś skrzętnie ukrywana tajemnica w tle z nazwiskiem Kalkstein.. (na stronie internetowej Kukiz 15 mojej wsi można to oficjalnie przeczytać). Nie chciałam Ciebie urazić, tylko Twoje słowa mną wstrząsnęły.. jakby co to sorry..

   Wiktoria Ciebie we wredności to nikt nie przebije.. ja wymiękam przy Tobie 😉 I nie wchodź między wódkę a zakąskę.

   1. Jest tylko jedno wyjście-uświadamianie ludzi, że ta sitwa okrągłostołowa z PiSem i Po to zbrodniarze. I strajk generalny, wykopanie agentury watykańskiej i odbudowa kraju. Z Nową Konstytucją….. ale ja tego na razie nie widzę… aha Antek zapowiedział gotowość naszego wojska do wsparcia Francuzów w Syrii.. a pisałeś, że do tego nie dojdzie..

   2. Przecież ty też wielbisz Hitlera. No bo jak inaczej zrozumieć to zło które czynił na kila dekad stało się dobrem.Oj ty mój hitlerku?

   3. Nie, nie wielbię. Współczuję Mu dzieciństwa (Kaczyńskiemu też).. co do ‚zła”..wiesz co.. tu nie jest miejsce do takich pogawędek, bo wiesz, ze śledzą nas oczy:) złośliwe.. może kiedyś.. wytłumaczę o mojej perspektywie rozumienia tego zła… i tego Jam częścią tej Siły..

   4. Propaganda na WP ,bądź bardziej uważna, czytaj wiadomości odwrotnie Reversspeaking?

   5. Iza, widzisz każdy generał musi mieć swoja wojnę , kiedyś tez z francuzami walczyliśmy z terroryzmem na San Domingo i nikt nie wrócił ? w 39 ramie w ramie zajadali się żabami wypełniając zobowiązania ? a teraz będziemy Afrykę wyzwalać aby świetność kolonialna wróciła byłych zaborców ? a Nas zapamiętają jako morderców http://www.monitor-polski.pl/sir-julian-rose-naprzod-polsko-przestan-kulic-sie-w-cieniu-falszywego-protektora/#more-11911

   6. Do czego to doszło, aby obcokrajowiec tak pięknie służył Polsce i budził Ducha Narodu… a Polacy śpią i chrapią lub drą sukno Rzeczpospolitej między sobą..
    Jestem temu wielkiemu Człowiekowi bardzo wdzięczna za to, co w ogóle robi wspólnie z Jadwigą Łopatą.
    http://icppc.pl/index.php/pl/

    Co do wojenek.. wolna wola Polaków. Chcą to niech idą mordować i być mordowani.. ja się odcinam od tego.
    Pozdrawiam Medżik.

  3. To może nie pij tyle tej wódki a i zakąskami tak się nie objadaj 😀 bo widać coś ci szkodzi skoro masz jakieś urojenia 😛 widać wredność jest w tobie Iza45 lubisz się śmiać (też z siebie) czy też jesteś sztywniakiem 😛 a Wiktoria jest w porządku ty do pięt jej nie dorastasz wredna zła kobieto 😛

   1. Krzywdę sobie teraz zrobiłeś/aś.. nie pytaj potem skąd ten velon. I dlaczego Tu jest piekło.. i dlaczego cierpisz Człowieku. Wybaczam Ci co napisałeś/aś ,bo demon Ciebie opętał i nie wiesz co czynisz.. Bywaj.

 16. Hola hola nie bądź mi Waść AH.. i nie rozkazuj, bo stanę się narowista.. narka. 😀

  1. Iza 🙂
   Qcyp,Wiktoria,Kitek,Qc…to TA SAMA osoba…
   nie wiadomo czy oddelegowana…,czy z zamiłowania lubi mącic i burzyc.
   Trzeba przyznac, ze sie przykłada.

   1. hihihihihi 😛 😛 😛

  1. Tak jest w końcu wejdą czyste technologie spalania węgla.Czyli Polska technologia ,zresztą zapewne słyszałeś o rożnych możliwościach spalania węgla?

   1. Ty wierzysz w te brednie ? oczywiscie ze slyszalem , podpisał bo to lobby , powiernictwo ,ludzi nie stać na węgiel a gdzie tu jakieś technologie ? technologia to będzie z 70 lat , zapewne już podpisał zakup atomowych w „us ” jako dodatek do urojonej tarczy .Ktoś napisał, Belzebub ?! Ciemna Góra ,to chyba pasuje idealnie ?

 17. Słuchajcie Arona ,to Głos prawdy i nadziei, niech Każdy nabierze rezonansu to najlepszy sposób dać z siebie przynajmniej to minimum , a to zaś pozwoli znowu przynajmniej być obserwatorem aby ze spokojem odróżnić dobro od zła , Aron dla mnie obecnie jest przekaźnikiem Światła Wszystkiego tego co się nie musi ukrywać , korzystajmy z szansy i prezentu aby nowe miało wystarczajaco dużo czasu w Naszych umysłach na spokojną wegetacje , zneutralizuje to czas Apokalipsy , z Tego Miejsca Pozdrawiam Jasnowidza Arona , Który w jakiś sposób wzmocnił to co już dawało efekty zwątpienia , wiec ludzi dobrej woli jest coraz więcej i nie trzeba zaprzeczać sobie samemu w chwilach wahania i zwątpienia , idźmy linią światła ! Apocalypse Now https://www.youtube.com/watch?v=H3-KxJEa_cU

  1. Allach,Bóg chrześcijan to Najwyższą świadomość, Nieźle? ach pokręcony ten Aronik.
   Prędzej wielbłąd przejdzie przez ucho igielne, niż bogaty wejdzie do Królestwa Niebieskiego/ Jezus Chrystus/

   1. Naucz się słuchać ze zrozumieniem albo wróć do szkoły podstawowej. 😛 A jak nie rozumiesz języka Nowego Testamentu i paraboli literackiej to zamilcz lepiej.

   2. Kucyp a jakim językiem ma mówić ? o kreatorze , o hiper fizyce ??? właśnie mówi tak aby dotarło do Wszystkich , intencja przekazu i jej wydźwięk , czego oczekujesz po kilku tysiącach lat zacienia umysłów i swiadomosci ? prawda jest sprytnie wmanipulowana w fałsz , aby wyglądało na pozytywne intencje , „””””Nieźle? ach pokręcony ten Aronik.”””” no to udowodnij to , co stoi na przeszkodzie ? On niczego nie ukrywa mówi jak jest , czy to co prezentuje jest negatywne !?? mi się wydaje ze niezrozumiale , i jest to tak normalne i Ludzkie ze dlatego nie pojęte wiec Gratuluje .

Comments are closed.