Alternews – 21.12.2015

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

39 odpowiedzi na „Alternews – 21.12.2015

 1. { :-) }. pisze:

  { 🙂 }.., .., …
  https://www.youtube.com/watch?v=KCtIpbnstTQ
  🙂 Niema czasu na smenty, *ani dołowanie jadży 🙂 https://www.youtube.com/watch?v=Pqaxe5o2Apo

 2. Oscar pisze:

  Bardzo mądry tekst o tym jak to internet osłabia a wręcz zabija NWO.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/nwo-kolos-na-glinianych-nogach-2015-12

  My też się do tego przyczyniamy propagując ciekawe informacje znalezione w sieci i komentując je szeroko. Okazuje się że prawda zabija zło.
  Zło może się rozwijać skutecznie tylko w środowisku kłamstwa, obłudy fałszu itp. Kultury dla których kłamstwo, fałsz i obłuda są „tradycyjnymi” narzędziami działania to kultury zła w czystej postaci.
  Postarajcie się sami wskazać na ośrodki takiego właśnie kłamstwa, obłudy, zakłamania.. czyli ośrodki rzeczonego zła.
  Ja widzę następujące ośrodki poziomie kłamstwa dużo powyżej dopuszczalnej normy dla uczciwego człowieka: wiadoma mafia ze swoimi globalnymi „wolnymi” mediami, politycy tzw zachodu w tym Polscy, KK w Polsce, przedstawiciele III RP na wszystkich szczeblach (pacjent umiera pod szpitalem ale procedury nie zostały złamane, policja bije ludzi na komisariacie ale zeznania policjantów temu zaprzeczają, rozmowy u Sowy niczego nie dowodzą, najgorsze świństwa i przestępstwa urzędnicy przykrywają „zgodnością z obowiązującymi procedurami”… itp.
  Każdy bandzior, aferzysta, złodziej, oszust a nawet handlarz, akwizytor stosuje kłamstwo jako niezwykle skuteczną metodą osiągania celów.
  Okłamują was w reklamach (to forma akwizycji), okłamują was w sondażach, to kłamstwo o was samych bo wmawiają wam że myślicie co innego niż myślicie.

  Kłamstwo to bardzo dobry wyznacznik zła.
  A zło trzeba tępić.
  na nasze szczęście złoczyńcy wymyślili internet na własną zgubę.
  W ich zamiarze internet miał dać im przewagę nad resztą świata a stał się skuteczną bronią przez zalewem kłamstwa.

  Jak świat pokona kłamstwo to pokona zło.
  Walka z kłamstwem nigdy się nie kończy b kłamstwo ciągle się odradza ale trzeba stworzyć warunku skrajnie niekorzystne dla funkcjonowania kłamstwa czyli kłamców.

  Dzisiaj kłamcy już przegrali z prawdą (internetową) już nie mogą grać roli „sprawiedliwych”, „uczciwych”, „zatroskanych”, „ekspertów”, „obiektywnych”, „niezależnych”… bo internet ich demaskuje na każdym kroku.
  Kłamcy czyli zło ciągle jeszcze są silni finansowo, gospodarczo i militarnie, to skutek wielu lat skutecznego wykorzystywania kłamstwa do grabienia ludzkości.
  Dzisiaj kłamcy (mafia) zostali obnażeni i już ich kłamstwa nie są skuteczne.
  Zło umiera na naszych oczach .. choć dzieje się to powoli to jednak powinno cieszyć.

  • Robert pisze:

   „na nasze szczęście złoczyńcy wymyślili internet na własną zgubę” Nie Oscar, to nie oni wymyślili internet. Oni nie są zdolni do wymyślenia niczego. Natomiast fenomenalnie zawłaszczają czyjeś omysły czyniąc z nich źródła swojego dochodu. Gdyby oni potrafili wymyślić cokolwiek, to internet nigdy nie zaistniałby w postaci jaką znamy. PiEkno tego wynalazku polega właśnie na tym że niepostrzeżenie wrósł w ich infrastrukturę tak bardzo, że nie da się go jednym ruchem ot tak po prostu wyłączyć nie doprowadzając jednocześnie do załamania ich systemu. Stąd to ich rozpaczliwe wierzganie, wykorzystywanie „prawa autorskiego ” jako narzędzia cenzury i inne ciągle podejmowane próby nałożenia kagańca na internet pod różnymi pretekstami.

 3. Oscar pisze:

  Tu ciekawy artykuł na temat „grupy trzymającej sondaże”.
  To kolejny mechanizm podtrzymujący, umacniający system kłamstwa i wyzysku.

  http://nwonews.pl/artykul,4551,grupa-trzymajaca-sondaze-jak-obalic-rzad-gdy-staje-sie-niebezpieczny

  Sondaże to jedna z metod okłamywania narodu w temacie co naród myśli o różnych ważnych sprawach. Czyli okłamują Was nawet na temat tego co Wy myślicie.
  A najgorsze jest to że wielu wierzy w te kłamstwa i usiłuje dostosować swoje myślenie do ogólnego „trendu”.

 4. https://www.youtube.com/watch?v=dw20FTLS8GI NASZE EMOCJE MOGA NAM SLUZYC ALBO MOGA NAS ZNISZCZYC. TO CZEGO DOSWIADCZAMY ZALEZNE JEST OD NASZEJ ZDOLNOSCI DO WYKORZYSTANIA EMOCJI I NADAWANIA IM KIERUNKU -GREGG BRADEN

 5. g-k pisze:

  Myślę, że warto przekazywać dalej apel by ;
  „walczyć spokojem z upiorami P.R.L.”

  http://nwonews.pl/dyskusja,4550,0#47457

  • Oscar pisze:

   Nie demonizujcie PRLu
   PRL był socjalny, socjalistyczny aż do wyrzygania (nadmiar socjalu zabijał inicjatywę prywatną).
   Balcerowicz, Petru i PO to neoliberałowie czyli skrajnie przeciwstawne zaprzeczenie socjalu i socjalizmu.
   To że żyli w czasach PRLu i przyjęli ideologię neoliberalizmu oznacza tylko tyle że zdradzili i PRL i naród który potrzebuje socjalu czyli socjalizmu.

   Od jednej ściany poszliśmy do drugiej a optimum jest gdzieś pomiędzy tymi ścianami.
   Przy czym PRL nie był przy lewej ścianie zwłaszcza za Gierka. Ściana po lewej stronie to komunizm a w Polsce był socjalizm (niezgrabny, niewydolny ale socjalizm).
   Należało doskonalić socjalizm (tak robił Gierek) a nie go zamordować razem z tysiącami niewinnych ludzi którzy ginęli bez pomocy lekarskiej, gdzieś pod mostami, w aktach samobójczych bez środków do życia…wypędzeni na zmywaki żyjący na ulicach Europy.

   Państwo, system, który nie zapewnia obywatelom bezpieczeństwa (głównie socjalnego bo inne zagrożenia są nieczęste… katastrofy, wojny, nieurodzaje..)
   to państwo w oczywisty sposób zbrodnicze, antynarodowe.
   Takie systemy panują w koloniach w krajach podbitych w krajach rasistowskich itp.

 6. TAK OSCAR IM WIECEJ NAS BEDZIE SWIADOMYCH I ZARZADZAJACYCH SAMYMI SOBA TO TO SI DOKONA i na zewnatrz nas -sztuka w tym ze trzeba poznac -rozpoznac czym jest SERCE /podaje w/w linki JACKA SOKALA I GREGGA BRADENA/ – ta zabawa w zycie ma sie tak ze wiedza -info i FAKTY nic nie czynia POTRZEBA TO ROBIC I TO SWIADOMIE W TU I TERAZ CIAGLE -mowi twez pieknie NELLY – w/w link jak uwolnic sie zmatrixa-zachecam do czynow- dzieki i pozdrawiam ZYCZE WSZYSKIM ODKRYWCOM WESOLYCH SWIAT I BYCIA SIWDOMIE OBECNYM ZJEDNOCZONYM ZE SOBA SAMYM

 7. ana pisze:

  http://pressmania.pl/?p=23533&cpage=1#comment-8218
  „Z kolei Helsińska Fundacja Praw Człowieka, której wieloletnim prezesem był prof. Andrzej Rzepliński (obecny prezes Trybunału Konstytucyjnego), w 2015 roku otrzymała prawie 1.000.000,- USD od Open Society Foundation należącej do… G. Sorosa!”
  „George Soros od dawna wspiera grupy, które są szkodliwe dla Izraela. Organizacje te żyją z demonizowania Izraela i wzywają do bojkotu żydowskiego państwa.’

  • piotr pisze:

   czy niespodzianka?
   nie, bo wkładają kasę w obie przeciwstawne strony
   zgodnie z zasadą „wojna na kredyt i odbudowa na kredyt”

 8. Lisek pisze:

  Sąd Najwyższy może unieważnić wybory! Czy Polsce grozi chaos i obca interwencja?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/sad-najwyzszy-moze-uniewaznic-wybory-czy-polsce-grozi-chaos-i-obca-interwencja-2015-12

  Robią nas w konia: KOD – przebierańcy, oszuści i prowokatorzy wyciągają ludzi na ulice!
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/robia-nas-w-konia-kod-przebierancy-oszusci-i-prowokatorzy-wyciagaja-ludzi-na-ulice-2015-12

 9. Lisek pisze:

  KOD=Kolesiostwo ODerwane (od koryta).
  Komitet Obrony Demokracji – Kim oni są ?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/komitet-obrony-demokracji-kim-oni-sa-2015-12

 10. Lisek pisze:

  Masz prawo wiedzieć! Córki znanych ojców, prezesa TK i byłego prezydenta, w jednej firmie:
  http://m.niezalezna.pl/73645-masz-prawo-wiedziec-corki-znanych-ojcow-prezesa-tk-i-bylego-prezydenta-w-jednej-firmie

 11. Lisek pisze:

  A tak poza tym, bo zapomnę, Wesołych i spokojnych Świąt BN, życzę Panu, Panie Januszu, współpracownikom, a także Czytelnikom/Widzom NTV.
  Może to będą ostatnie takie święta przed tym, co nam szykują?

 12. niewazne kto pisze:

  Z KOMENTARZY DO NAJNOWSZEGO ARTYKULU MATKI KURKI:
  Komentarz i grafika znalezione w sieci: —- cytuję —-

  Oto swego rodzaju paradoks Ludzie nie wyszli na ulicę gdy POPSL zmieniał wiek emerytalny zmuszając ludzi do pracy prawie do śmierci. Ludzie nie protestowali gdy POPSL ukradło ich oszczędności z OFE. Ludzie nie protestowali gdy POPSL zamiatało dziesiątki afer pod dywan nie rozliczone 42 afery w tym skok na kredyty we frankach na które banki nie miały pokrycia. Ludzie nie protestowali gdy na taśmach słyszeli jak politycy PO sprzedają ojczyznę rozdzierając jej strzępki między siebie. Ludzie nie protestowali gdy w ciągu 8 lat rządów PO wymieniła ponad 10 sędziów w TK zapewniając sobie ciągłość władzy… Ludzie nie protestowali gdy wychodziły związki mediów z władzą patrz kontrakty i rządowe zamówienia za grube miliony dla Agory Ludzie nie protestowali gdy w myśl prawa PO często wyrzucano ludzi z domów ich siedzib lub mieszkań na bruk. Ludzie nie protestowali gdy z powodu biedy odbierano dzieci rodzicom i oddawano do adopcji… Ludzie nie protestowali gdy projekty publiczne trafiały w sejmie zdominowanym przez PO do kosza…

  Za to dziś słyszymy ludzi którzy mówią Cytat – JA PROTESTUJE bo w tvn24 mówili że jest źle i że Kaczyński robi zamach stanu!!!

  albo ze Nowoczesna płaci 40 zł za udział w … Przykład film nadany właśnie w kłamliwej TVN który nie wycieli przez nieuwagę

  Dziś za to w jednym szeregu z komunistami ramie w ramię z panią Kazimierą Sztuką panem Petru panem Giertychem całą SLD PSL PO protestowali ludzie którym władza albo wyprała do cna rozumy i zdrowe poczucie uczciwości i rozsądku albo ci którzy tej że władzy coś zawdzięczają Nasuwa się pytanie co ? Kolejki w służbie zdrowia umowy śmieciowe pracę do 70 lat !!! A może to TK i jego PRLowscy sędziowie byli i są tak ważni!!!

  No to ten zamach stanu wyglądał tak że PO w czerwcu po przegranej Komorowskiego powołało dodatkowo 5 swoich do TK zapewniając sobie 14 z 15 swoich w trybunale przy udziale pana przewodniczącego oraz 3 innych sędziów TK PO pisała ustawę Wówczas jedynie PIS protestował Trybunał milczał tak jak i reszta społeczeństwa. Ale w imię komunistycznej konstytucji jest to norma że pluralizm to tak aby nasze było zawsze na wierzchu… Cel tego był prosty doprowadzić do wcześniejszych wyborów przy wsparciu opłacanych z zewnątrz mediów i wpływów którym wolna i niepodległa Polska nie leży w ich planach… Nawet jeśli by uznać że PIS wprowadził 5 swoich sędziów do TK to i tak PO ma i będzie w myśl prawa jakie sami stworzyli większość w TK na lata całe No ale o tym w TVN24 ani w wyborczej nie mówią…

  Najgorsze jest to że ludzie którzy bronią tej tzw. demokracji i konstytucji którą pisali komuniści gdzie człowiek Polak i obywatel jest mniej warty niż śmieć jest to że ludzie nie znają historii własnej ojczyzny!!! Media opłacane przez zachodnich magnatów robią wam wodę z mózgów tak samo jak kiedyś ruska propaganda… Zmienili się panowie którym się służy A Polska miała być wolna!!! Czy jest? Każdy kto jest obywatelem i chciał załatwić choćby jakąś sprawę wie że To państwo władzy i biurokracji państwo układów i pleców państwo przekupnych sędziów i łapówek i wy to nazywacie demokracją i państwem prawa?

  W Magdalence komuchy razem z Wałęsą i innymi przepijali razem z mordercami narodu nad grobami pomordowanych później zasiadali z nimi wraz w jednym rządzie a dla was to jest demokracja? Ludzie w grobach się przewracają ale ci którzy naprawdę walczyli o wolną i niepodległą Polskę !!!!
  Rozpaczacie nad tym że PIS powołał 5 sędziów w miejsce gdzie Mafia POPSLSLD powołała razem 14 sędziów TK To jest pluralizm w wykonaniu PO Obecnie TK ma ponad 10 sędziów z wybory PO w ciągu 8 lat złodziejskich rządów 42 afery nie rozliczone i zamiecione pod dywan nie wzruszały was obrońców demokracji!!! Handlowanie po knajpach Polską i tworzenie układów które można było wysłuchać na taśmach to was nie ruszyło!!!! Co dziennie dzieją się rzeczy za które każda władza przez 25 lat powinna się wstydzić!!! Ludzie są pozbawiani mieszkań wywalani na bruk jak śmieci Dzieci po śmierci matki żyją w ruderze a pani Kopacz udziela schronienia tysiącom islamistów To jest ta wasza demokracja i sprawiedliwość dla tych co blisko koryta dla tych którzy nauczyli się pływać w tym szambie!!!

  W referendum konstytucyjnym za obecną konstytucją głosowało 52,71% głosów. Frekwencja w referendum wyniosła 42,86%. Niektórzy piszą tu i uważają że to naród wybrał konstytucję To naprawdę łatwo obliczyć ilu Polaków wybrało obecny ustrój państwa i łatwo stwierdzić jak została zmanipulowana opinia społeczna w tej kwestii !!! Założono więc bezpiecznik aby nikt w referendum nie mógł dokonać zmiany konstytucji poza tym dziś referendum aby było wiążące musi być 50 procentowa frekwencja Ta w której połowa poparła Komunistyczną konstytucję miała zaledwie 42,86% TO SĄ FAKTY !!! o Których w TVN nie mówią ani nie piszą w wyborczej PO też nie trąbi o tym na demonstracji ani pan Petru Bo prawda zawsze była w Polsce nie wygodna!!!

  —- koniec cytatu —-
  Zdjęcie użytkownika PodziemnaTV.

  By wojo —

 13. Lisek pisze:

  No właśnie, czemu nie można umieszczać tutaj zdjęć? Może z nowym rokiem, mogłaby się zmienić nieco formuła komentowania na bogatszą?

  • piotr pisze:

   ale kucypy wklejałyby zdjęcia panienek w negliżu ,
   oczywiście dla naszego ustawicznego rozwoju duchowego 🙂

   • Qcyp pisze:

    Głodnemu chleb na myśli?

   • look pisze:

    .. ech te rozwinięte kucypy :o)))

   • Qcyp pisze:

    A jak!?

   • look pisze:

    .. no tak że kucypy są gotowe na spotkanie z obcą/inną cywilizacją………….na swoim poziomie :o))))))))))

   • Qcyp pisze:

    Właśnie na swoim poziomie(subtelność zmysłów) .?Czucie i rozumienie w jednej chwili.Widzenie poza Ziemską scenę Prawdy otaczającego nas świata i nas NIOSĄCYCH WIEDZE, spragnionych świeżości.Całkiem innego paradygmatu światła.?

   • piotr pisze:

    >Głodnemu chleb na myśli
    głodnemu ustawicznego rozwoju duchowego 🙂

   • Qcyp pisze:

    Masło maślane.:)

   • look pisze:

    Qcyp – głodnemu masło maślane na myśli :o)))
    Piotr – otóż to.. głodnemu ustawicznego rozwoju duchowego 🙂

   • Qcyp pisze:

    A Sybil ?Nie ma na myśli własnych?Tylko czyjeś uronione urojenia ?

   • look pisze:

    Nie czytałam przekazów Sybil to nie wiem, ale po tym co Qcyp pisze to można domniemywać, że tak że ma jakieś takie urojone urojenia może i nawet czyjeś .. moherowe alboco !?

 14. ssak pisze:

  to nie my to wychodzą pastewne ,zważone warzywa
  a januszek nadal naiwny ,jak przygotowane to może braun mieszał w tym projekcie a no i lansuje na król tęgą 2000 letnią postać , to też się podoba, tanie państwo
  a jak redaktorze twoje slowa dzielne som, odkrywcze,że dzielić i rządzić a może być zdzielić i rządzić a więc głosując na po or pis sld i nn e bydlaki komu żeś udzieliłeś poparcia i rządzisz, nie czujesz ducha rywalizacji
  a przecież nie wszyscy są szaleni acz dyscyplina partyjna pisuar jest najsztywniejsza a i od kiedy ktoś z uprzedzeniami jest kompetentny nie tylko u steru u władzy normalnie każdy powinien mieć wlasne zdanie ale to nie jest własne lecz nabyty stereotypowy strach ,
  najemnicy demokracji to jest dekatyzacja można za orać

 15. Qcyp pisze:

  Jesteśmy aktorami w sztuce Paradygmatu Światła

  Paradygmat Światła składa się z wielu odcieni, a mianowicie z fałszywego światła, fałszywej ciemności, jak i organicznego światła i …
  http://sciezkadriady.19a.pl/artykuly-driada/jestesmy-aktorami-w-sztuce-paradygmatu-swiatla/

  • GOLDPRESS pisze:

   Świetne Qcyp ! To mi się bardzo podoba, jedna Wielka zabawa, jakbyśmy byli dziecmi i wieczny plac zabaw (uczucia/emocje/przezycia) Super podejście, trzeba wypróbować 😀 A raczej, niech się dzieje !! 🙂 🙂 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.