Alternews – 23.10.2015

Alternews przygotowany przez naszego berlińskiego korespondenta – Jerzego.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

49 odpowiedzi na „Alternews – 23.10.2015

 1. wojtal pisze:

  smutna jest ta fiksacja na podszytym strachem i rasizmem problemie uchodźców
  sianie strachu leje się zewsząd
  mieliście być ponad tym, z przodu

  pan jerzy z pewnością jest z tyłu i z dołu

  • Oscar pisze:

   Jest czego się bać. Bać się trzeba wojującego islamu wahabickiego i najemnych morderców różnej maści.
   Ten islam jest wykorzystywany przez światową mafię w charakterze mięsa armatniego w zbrodniczych wojnach mających na celu zniszczenia konkurencji i ograniczeń terytorialnych dla „wielkiego Izraela” na bliskim wschodzie.

   Pomysł jest prosty. Ludność na zachodzie (UE, USA) się buntuje przeciw agresji NATO a zwłaszcza przeciw czarnym workom w których wracają „weterani” tych agresji. Trzeba siły NATO zastąpić innym mięsem armatnim.

   Takie „ideowe” mięso armatnie znaleziono w postaci islamistów na bliskim wschodzie i banderowców na Ukrainie plus najemnicy czyli bandziory najróżniejszego asortymentu mordujący za kasę na zlecenie.
   Zadaniem tego mięsa jest wymordować normalnych Syryjczyków.
   A potem mafia rękoma tzw zachodu (NATO) będzie wyzwalać podbite wcześniej przez islamistów kraje w walce o „prawa człowieka” dla swoich.
   Mafia jest zainteresowana przejęciem spalonej ziemi bo tak łatwiej ją zagospodarować. W Polsce ta mafia po zdobyciu władzy też systemowo „spaliła” cała Polską gospodarkę (wymuszane bankructwa).

   Nagły masowy i zorganizowany atak imigrantów na UE ma moim zdaniem jeden cel podstawowy. Zmusić kraje UE do poparcia agresji NATO na Syrię by obalić Asada i „zakończyć szaleństwo emigracyjne”.
   Tu chodzi o zastraszenie narodów Europy w , jak zwykle, interesie mafii korzennej.

   Putin znowu mafii miesza krzyki.
   Ta emigracja może się skończyć w ciągu miesiąca jak Putin z Asadem wyrżną mafijne mięso armatnie w Syrii. Uciekający przed islamistami zaczną wracać do Syrii

   A to oznacza że do UE zaczną wracać/ uciekać islamiści którzy mordowali w Syrii na zlecenie mafii. I ta emigracja będzie jeszcze groźniejsza dla UE. Raz że to zdegenerowani do cna bandyci a dwa że to mafijna V kolumna w UE gotowa jak zawsze mordować za pieniądze a mafia pieniądze ma i hojnie płaci za mokrą robotę.

   Takie to siły rządzą Polską od 89r. (organizatorzy tej całej zadymy na bliskim wschodzie, w Jugosławii, Kosowie, Czeczenii, na Ukrainie…)
   Spróbujcie podnieść teraz głowę patriocie spod znaku S..

   A komuchy w PRLu tłumaczyły jak dzieciom, gdy tzw zachód toczył krwawe wojny kolonialne na całym świecie, że tzw zachód to zbrodnicze skrajnie zakłamane bandziory. Teraz już widać że komuchy miały rację ?

   Zachodem rządzi skrajnie zbrodnicza mafia wyrosła na bazie niczym niekontrolowanego oligarchicznego kapitalizmu.
   Ta mafia ma swoje narodowe (korzenne) i związane z tym ideologiczne (syjonistyczne) oblicze.

  • lilka pisze:

   Nie bedziemy ponad tym bo nie chcemy sie cofac w rozwoju.Islamizacja europy oznacza wojny,awantury,obrażanie,nieakceptacje,nienawisc,niszczenie,gwalty ,rozboje i przymykanie oczu na to wszystko wladzy zgodnie z jakas poprawnoscia polityczna czy czyms .
   Spójrz prawdzie w oczy.tak to bedzie wygladalo.
   Jak juz naprawde bedziesz mial dosc to pojdziesz na kolanach do wladzy niech cos z tym wszystkim zrobi.I ona zrobi NWO.Totalny reżim.
   A wtedy ci islamisci to juz bedą jak w domu,bo tak chcą życ.
   Kobiety wór na głowe i mozna isc w miasto.
   Kobiety jak jakieś duchy normalnie.
   Akceptacje to moge okazać panu co sprzedaje kebaba.Nic do niego nie mam,bo on mi niczego nie narzuca i nie jest agresywny.A tych wszystkich pseudo uchodxców nie wolno tu wpuszczac.
   Zadne tam :milosc ,przyjaźn i właźcie europejczykom na głowe.
   Mamy w miare pokojową cywilizacje,bardzo niedoskonała i nie wolno tego niszczyc,burzyc ludziom spokoju.Trzeba tylko ta cywilizacje udoskonalać.

 2. BoBo pisze:

  Cała nadzieja w Putinie ! tak sobie pomyślałam …mało śmieszne …pozdrawiam

 3. UZI pisze:

  Może mi ktoś wytłumaczy…….

  Jak się ma to do tego, że Ziemia wchodzi właśnie w czwartą gęstość. ?

 4. Qcyp pisze:

  Zagrożenie przychodzi z całkiem innej strony niż jesteśmy przygotowani to samo dotyczy chorób czy emigracji.Polacy nigdy nie byli pasożytami i nie żerowali na innych krajach, wiec nie maja się czego obawiać.Natomiast USA,GB,HOLANDIA,DANIA NIEMCY,FRANCJA WLOCHy,Portugalia,Hiszpania . Są bezpośrednio odpowiedzialni za kolonializm i wyzysk podbitych krajów.Czy nie jest naturalnym zadośćuczynieniem przygarniecie i spłata Emigrantów?Dlaczego to my, czy inne kraje Europy wschodniej mamy płacić za agresywna politykę zachodnich mocarstw?Kiedy tak naprawdę Niemcy i inne zamieszane w to kraje nie zapłaciły nam za 2 wojnę światowa?Za nasze upodlenie materialne w wyniku którego jesteśmy pariasami Europy/Świata.

  • Oscar pisze:

   Ta wypowiedź wpisuje się w głos mainstreamowych mediów popierających najazd obcych na Europę.
   I nic dziwnego … znamy „qcypa” i wiemy who is who.

   Poniżej starałem się opisać who i who w dzisiejszym świecie i o co komu chodzi.

   • Qcyp pisze:

    Najazd obcych na Europe?
    No tak ,tylko Gierek i jego pachołki jeździły do Paryża to widziały obcych już od lat 70- tych.Jak również rozsiane UB-tki po całym świecie ale Oskarek NIC o tym NIE wiedział ,musiał w tm czasie zapierdzielać na prominentów KC PZPR A O PASZPORCIE mógł tylko pomarzyć przed zaśnięciem aby wyjechać i zobaczyć tych ,,OBCYCH”?

   • Qcyp pisze:

    Ja to nie wiem jak ty żeś Oskar przetrwał pogrom Gomułkowski??

   • Oscar pisze:

    Oscar za Gierka troszkę pojeździł po świecie.
    A w Paryżu to sobie pomieszkał kilka miesięcy.
    Fajne wspomnienia. Tylko ten tłok i smród kolorowych w metro…

   • Qcyp pisze:

    To super że byleś w Paryżu, będziesz miał jaśniejszy pogląd na Emigrantów którzy zalali Europe ju dawno temu(post kolonializm).A od jakieś 10 lat my również Emigrujemy za chlebem(ekonomiczny kolonializm).I ci kolorowi i my zostaliśmy oszukani,ZOSTALIŚMY wygonieni z kraju przez podstępna wojną ekonomiczna.Mamy tego samego wroga, tylko że im intelekt nie pozwoli na zrozumienie/pojecie ,KTO ODPOWIADA ZA NASZĄ I ICH KRZYWDĘ!

 5. Oscar pisze:

  Klaruje się obraz dziwnych wydarzeń na Bliskim wschodzie.
  Nagłe zrywy islamistów wspierane finansowo i zbrojnie przez zachód (Libia, Egipt, Syria…) i spontaniczne zrywy stłumione krwawo przy akceptacji zachodu (Bahrain, Arabia Saudyjska, Katar), nagłe powstanie ISIS niby zwalczanego przez zachód a w istocie wspieranego, przedziwna postawa Turcji otwierającej swoje granice dla dostaw dla terrorystów, szkolenie terrorystów w państwach współpracujących z zachodem, udział zachodnich jednostek specjalnych po stronie terrorystów, wydźwięk prasy zachodniej (koszernej) w istocie wspierającej terrorystów i teraz nagła zorganizowana inwazja imigrantów na Europę a głównie na oporne Niemcy (mocna wspierana przez koszerne media i koszernych „autorytetów”), ostatnie bombardowanie przez USA kluczowej infrastruktury Syrii czyli np elektrowni w Aleppo.

  Te wszystkie z pozoru dziwne wydarzenie można poukładać przy pomocy jednego prostego koszernego klucza.
  Cała zadyma na bliskim wschodzie to robienie „przestrzeni życiowej” dla wielkiego Izraela. Żeby zrobić przestrzeń to trzeba mieszkańców tej przestrzeni albo wymordować albo wypędzić (tak jak zrobiono z Palestyńczykami).

  Wymordować można podczas wojny domowej i z udziałem najemników co się dzieje na naszych oczach a wypędzić ludność można też przy pomocy tej wojny a dodatkowo by nie wrócili trzeba jak najbardziej zniszczyć podstawową, życiową infrastrukturę kraju.
  Elektrownie są taką podstawową strukturą.
  Żeby ludzie uciekli wojna musi być skrajnie brutalna i taka jest, islamiści i najemnicy mordują na wielką skalę wszystkich których nie uważają za swoich (ktoś im takie zadanie najwyraźniej postawił i kazał się tym jeszcze chwalić).
  Żeby ludziom pomóc uciekać, najlepiej jak najdalej od własnego kraju, a nie siedzieć w obozach dla uchodźców w pobliżu własnego kraju, trzeba dać im taką szansę, zmusić ich do emigracji skrajnie trudnymi warunkami w tych obozach. Trzeba im tę emigrację zorganizować, wesprzeć medialnie, sfinansować a ich samych zmotywować (strachem i nadzieją).

  I tak dokładnie się dzieje.
  Te wojny, sposób ich prowadzenia, mordowanie wszystkich którzy nie uciekli, zorganizowane emigracji, niszczenie infrastruktury życiowej… to wszystko realizacja jednego planu… przestrzeni życiowej dla wielkiego Izraela.
  Oni chcą wypędzić miliony mieszkańców bliskiego wschodu z bliskiego wschodu,
  lub zamordować ich rękoma islamistów i najemników… im to jest obojętne , ma być czyste pole do zagospodarowania.

  Ideologiczne podobny projekt na małą skalę próbował zrealizować Saakaszwili w Osetii. Znamienny jest tu kryptonim tej zbrodniczej akcji „Czystje Pole” Czyste Pole” czy wypędzenie lub wymordowanie mieszkańców. Czyim pupilkiem był i jest Saakaszwili ?
  Projekt pokrzyżował Putin (a wspierał jeden Lech)
  Podobna strategia realizowana jest w Donbasie. Wymordowanie lub wypędzenie mieszkańców i zniszczenie im infrastruktury bytowej (wielomiesięczne całodobowe ostrzały artyleryjskie miast. Czyimi pupilkami są władze Ukrainy ?
  Ten projekt też paraliżuje Putin.
  I każdy idzie że Projekt oczyszczenia Syrii z Syryjczyków też paraliżuje Putin.
  (raz w czasie prowokacji z bronią chemiczną i teraz w realnej walce z islamistami)

  No i już wszystko się poukładało w logiczną całość.

  Dodać tylko należy że antypolskie władze są jednymi z najbardziej zaangażowanymi sojusznikami a raczej wasalami organizatorów tych czystek na gigantyczną skalę.
  W kwestii popierania tych masowych zbrodni przeciw ludzkości są całkowicie zgodne.. popierają z całych swoich sił.
  To pytanie retoryczne jest takie to czyje interesy popierają te władze ?
  Na pewno nie Polskie i na pewno tych zbrodniarzy którzy te masowe mordy i czystki zaplanowali i realizują od wielu lat z żelazną konsekwencją.

  Hitler i Stalin do dobre dzieciaki przy nich i obaj już nie żyją.
  Czas pozbyć się kolejnych masowych zbrodniarzy.
  Może to zrobić niestety tylko Putin razem z Chinami.

  Putin gra aktywnie choć nie nachalnie, reaguje w krytycznych momentach szybko i sprawnie paraliżuje zbrodniarzy.
  Chiny tylko z pozoru stoją na boku. Chiny toczą wojnę gospodarczą i utrzymują napięcie na dalekim wschodzie odciążając tym samym Rosję bo zbrodniarze muszą dzielić siły na dwa fronty a jednocześnie toną gospodarczo.

  A ty kogo popierasz ?

  • Oscar pisze:

   Tu też ciekawe rozważania na ten sam temat.
   http://alexjones.pl/pl/aj/aj-swiat/aj-polityka-na-swiecie/item/68563-szalency-czy-roboty-na-strazy-naszej-swietlanej-przyszlosci#

   Warto poczytać, zestawić różne opinie i wyciągnąć WŁASNE wnioski.

  • Qcyp pisze:

   Ha HA ha Nieźle tylko zamiast Izraela wstawił bym Chiny.Niech się Putinek wykrwawi w Syrii. Jezuickie Chiny wejdą w Rosję jak nóż w masełko hihihihi.

   Nie masz pojęcia o globalnej zakulisowej polityce Oskar.?

  • Oscar pisze:

   Muszę dodać do kompletu że jedyny projekt czystek etnicznych, wg znanego samego scenariusza (napuścić najczarniejsze siły na swoje ofiary by ich zamordowali, lub wypędzili siły takie jak islamiści, banderowcy a w Polsce solidaruchy przykościelne), który się udał to Jugosławia i Kosowo.
   No ale wtedy Rosją rządził Jelcyn, Rosja była rozgrabiana, „prywatyzowana”, parcelowana (Czeczenia), wtedy nie było jeszcze Putina.

   Putin jak się pojawił to uporządkował Czeczenię gdzie identyczny „program” czystek etnicznych czyli zbrodni przeciw ludzkości był realizowany i pewnie pomyślany przez tych samych inicjatorów a realizowany przez lokalnych i najemnych ekstremistów (katolików, islamistów, zwykłych bandytów).

   Jak widać mafia posługuje się jednym zbrodniczym schematem i teraz wszędzie trafia na jedną przeszkodę, na Rosję.
   A wsparcie dla tej zbrodniczej działalności mafii ze strony Polskich władz mafia ma gwarantowane i bezwarunkowe.

   • Qcyp pisze:

    WCZORAJ SIĘ RZĄDY ZMIENIŁY OSKARKU POLACY NIE BĘDĄ NIKOGO WSPIERAĆ BO I NAS NIKT NIE WSPIERA/Ł.

   • Qcyp pisze:

    Nie mamy nic do Rosjan i pana Putina, no może prócz VIZA ZE SA ZA DROGIE JEDNORAZOWA 200$ I DLACZEGO DOLARÓW NIE RUBLI?a Northstream 2 będzie zablokowany i tyle z grania na dwa fronty hihihihihihi FRONTY NIEMIECKO -ROSYJSKIE.

   • Oscar pisze:

    hahah zmieniły się czapeczki a rządy międzynarodowej chazarskiej mafii pozostały niezmienione.
    Już pisałem o gorliwym poparciu dla międzynarodowego bandytyzmu tej mafii przez PO i PIS. Tylko SLD się odcinało od takiej polityki. .. no i już niema SLD w Sejmie.

    Mafia wygrała te wybory, Polska i naród Polski poniosły kolejna gigantyczną klęskę.
    Teraz okaże się, jak zwykle, że kłamstwa wyborcze, zaklęcia wyborcze już są nieaktualne..
    Ile razy można się dawać okłamywać pod rząd tym samym solidaruchom ?
    Jak widać można , naród potrafi… dać się robić w konia.

 6. Oscar pisze:

  Jak wstawisz Chiny zamiast Izraela a szerzej zamiast światowej mafii korzennej to układanka stanie się całkowicie nielogiczna.
  A z mafią w roli inicjatora tej światowej skrajnie zbrodniczej zadymy to klocki tej układanki pasują jeden do drugiego… i powstaje całkiem spójny obraz sytuacji pozwalający na przewidywanie co zrobią „strony” i jaką postawę przyjmie wasalna Polska.

  • Qcyp pisze:

   To jest tylko twoja Oskarku układanka.Podział świata jest całkiem inny,daleko odbiegający od twoich przypuszczeń/ wyobrażeń?I rzeczywiście nie ma w w tym żadnej Logiki.Ale za to chaos jest wszędzie hihihihihi?

 7. Oscar pisze:

  Tu ciekawy przykład nowej kultury politycznej i edukacyjnej naszych nowych islamskich przyjaciół sprowadzanych masowo do UE przez korzenne siły sprawcze.
  http://www.anna-news.info/node/45747

  To z nimi mamy się zaprzyjaźniać, ustąpić miejsca w kolejkach do lekarza (oni będą obsługiwani bez kolejki), sfinansować im socjal (pewnie na zupełnie innym poziomie niż dla Polaków), pewnie pobudować im minarety, dać mieszkania .. i pozakrywać naszym kobietom twarze, cycki i nogi by nie obrażać uczuć religijnych naszych nowych „przyjaciół”.

  I od tego nie ma odwołania. To są odgórne decyzje płynące z najwyższych kręgów władzy prawie światowej. Nawet Merkel się ugina przed tą władzą choć się miota jak Obama …”nie chcem a alem muszem…” to motto tej światowej demokracji i wolności.

  • Qcyp pisze:

   ustąpić miejsca w kolejkach do lekarza
   Ty się weź za sport i mniej jedz a nie po lekarzach.Lekarze to mordercy nie wiedziałeś o tym?Zresztą ten schorowany naród to wina Gierka i jego ekipy.

   • Oscar pisze:

    W sporcie akurat jestem mocny choć ciągle za słaby jak na ambicje
    ale się przymierzam…
    A o kolejkach do lekarza (tylko dla Polaków) wyczytałem w alternatywnych mediach.
    np Tu :
    http://brukowiec.neon24.pl/post/126896,bez-komentarza
    w pierwszym komentarzu to artykułu.

    Zresztą już wiadomo że np Ukraińcy w Polsce dostają z automatu wypasione stypendia na naukę plus pełne ubezpieczenie zdrowotne za darmo a Polacy w Polsce mają pod górkę.
    A gdyby tak po dociekać jakie warunki w Polsce mają korzenni to by się dopiero okazało (średnie zarobki, stanowiska, winda do góry, dostępność i warunki kredytów…).

 8. Rodak pisze:

  To wszystko zostało zorganizowane przez USA, bo USA zamierza wywołac konflikt na wielką skale w Europie i te podawne wiadomo ści na to skazują.

 9. Oscar pisze:

  Wybory na Ukrainie.
  Popatrzcie siebie na końcu komentarzy jest trochę fotek kart wyborczych z komentarzami wyborców.
  http://zygumntbialas.neon24.pl/post/126895,co-sie-dzieje-na-ukrainie-25-10-2015
  Ciekawe jak wyglądają takie karty w Polsce.
  Powinny być publikowane.

 10. Qcyp pisze:

  Oscar pisze: hahah zmieniły się czapeczki a rządy międzynarodowej chazarskiej mafii pozostały niezmienione.

  Ha Ha Ha buuuuuu A dlaczego Miler miał takie czerwone uszenienka?,nadciśnienie czy cós?hihihihihi A może doszło do niego że z kolegą Kwaśniewskim i etc pójdą siedzieć? hihihihi Wiezienia CIA/WYSŁANIE WOJSK DO IRAKU to tylko czubek góry przekrętów ,,lewackich”hihihihihi?

  • Oscar pisze:

   Kwaśniewski nie pójdzie siedzieć (choć powinien) bo to dobrze ukorzeniony działacz tej mafii która rządzi Polską od 89r.
   Miller może pójść siedzieć (a nie powinien) bo jako jeden z nielicznych polityków Próbował stawiać się mafii w interesie Polski za co dostał od mafii kopa w postaci prowokacji Rywina. Drugi który się stawiał był Lepper, już niema pokopanego i opluwanego przez tę mafię Leppera. I nikt nie wierzy w jego samobójstwo.

   Teraz jedynym który się stawia jest Kukiz.
   Za chwilę okaże się że to gwałcicie, ćpacz, pijak, złodziej,, i bije żonę.
   Dyspozycyjni prokuratorzy wytoczą mu kilka spraw tak że nie wyjdzie z sądów.
   Chyba .. że zdradzi Polskę i przyłączy się do mafii w charakterze sługusa czy kolaboranta, wtedy kariera stoi przed nim otworem , może nawet nobla dostanie jak jeden Bolek a profesurę to już na pewno.

 11. Qcyp pisze:

  Zbigniew Ziobro: nie będzie odwetu
  – Nie będzie odwetu. Po chrześcijańsku podchodzimy do naszych przegranych kolegów – powiedział po ogłoszeniu sondażowych wyników wyborów Zbigniew Ziobro, który startował do Sejmu z kieleckiej listy PiS. Dodał przy tym, że „będzie egzekwowanie prawa”.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1329,title,Zbigniew-Ziobro-nie-bedzie-odwetu,wid,17932568,wiadomosc.html

  ~Kargul ?

  Nie po to ludzie szli na wybory. Czy wy chcecie żeby naród wzioł sprawy w swoje ręce i do jakiś rękoczynów doszło? Prawo prawem ale jakś sprawiedliwość musi być.

  • Oscar pisze:

   W czasie pokoju ten ma władzę kto ma media . A kto ma media ?
   W czasie wojny ten ma władzę kto ma więcej kałachów z obsługą. A kto ma więcej kałachów.
   Wszystkie kluczyki od kajdan zniewalających Polaków od 89r są w jednych globalnych rękach, w rękach wiadomej mafii rządzonej przez kilka niezwykle szanowanych ukorzenionych rodzin.

 12. Oscar pisze:

  Tutaj dość długi, świetnie zrobiony przez islamistów film o wyzwalaniu Syrii od Syryjczyków.
  Dokument na żywo ostrzegam że drastyczny. Ale trzeba zobaczyć by zrozumieć.
  http://vk.com/arabcrisis?z=video245947475_171350740%2F0ea07f286e1bf86e8e

  Przypomnę że tacy patrioci np z Czeczenii to przyjaciele polityczni naszej obecnej siły przewodniej.
  To tacy „emigranci” teraz „emigrują” czyli jadą na misję „pokojową” lub „stabilizacyjną” do Europy.

  Koniecznie powinnyście to zobaczyć.

 13. Qcyp pisze:

  Włochy autostradą zapłacą Libii za kolonializm
  http://porady.domiporta.pl/poradnik/1,127301,4666765.html

 14. Karoli pisze:

  Upadek Polski. Historia Bez Cenzury https://www.youtube.com/watch?v=jGhZgEjk6dA

  • lilka pisze:

   Pan Wojtek znalazł sobie nowa fuche i do tego zrobił operacje plastyczna 😀

   apropo szlachty ..tzw elyta :d no

 15. Qcyp pisze:

  Francja i Anglia chcą zarobić na dozbrajaniu syryjskich bandziorów a Żydzi zaczynają się obawiać, że ci islamiści mogą tę broń skierować przeciwko Izraelowi
  https://cyklista.wordpress.com/2013/04/19/francja-i-anglia-chca-zarobic-na-dozbrajaniu-syryjskich-bandziorw-a-zydzi-zaczynaja-sie-obawiac-ze-ci-islamisci-moga-te-bron-skierowac-przeciwko-izraelowi/

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.