Alternews – 24.05.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Alternews – 24.05.2016

 1. Lisek Chytrusek pisze:

  To już koniec UE. W zasadzie, dokładniej, początek końca. I będzie coraz gorzej, w sensie Euro-strefy, długiiiiiiiiiiiiiiiii ich wykończą. W zasadzie to patologia, ta konstrukcja finansowa. Strajki we Francji, muzułmanie w Niemczech… Rozłożona na łopatki pani Europa, ale tak się dzieje, jak kultura to dzi*ka, rozkłada przed każdym nogi. A wszystko zwalą na Polskę i PiS. UE aby istnieć musi wciąż się powiększać i pochłaniać nowe kraje. Ukraina byłaby dobrą kroplówką. Ale Rosjanie pokrzyżowali im szyki. Może dadzą zielone światło Turcji?

 2. Oscar pisze:

  Ogórek chwali PIS.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/magdalena-ogorek-o-andrzeju-dudzie-to-bardzo-aktywna-prezydentura/94lgkt
  Dodam że słusznie bo nie porusza wątków polityki międzynarodowej (za politykę międzynarodową nie ma co chwalić …. żebranie o tarcze rakietową to żebranie śmierć dla setek tysięcy Polaków). Polska racja stanu to asertywna przyjaźń ze wszystkimi sąsiadami na zasadach wzajemny korzyści i wzajemnego szacunku. USA i Izrael to nie są przyjaciele to dominatorzy którzy w Polsce załatwiają swoje brudne (bo zbrodnicze) interesy (i nie tylko w Polsce). Polska racja stanu w stosunku do nich to „nie skorzystamy, dziękujemy, jakoś poradzimy sobie sami, nie stać nas”.

  W Polsce jak widać są dwie siły pozornie równe ale tylko pozornie.
  Te siły to naród Polski i wrogie Polakom mniejszości żydowskie, Banderowskie i Niemieckie w sojuszu.
  Naród Polski reprezentuje PIS (przy kruchtowa część narodu) oraz SLD Millera (laicka część narodu) aaa i niestabilny ale patriotyczny Kukiz
  Mniejszości są reprezentowane przez PO, KOD, Nowoczesną..

  Cały dramat Polski po 89r polegał na tym że mafii żydowsko banderowskiej udało się
  (przy poparciu globalnej mafii żydowskiej) wprowadzić swojego człowieka do Watykanu na stanowisko Papieża. Nie udało się to za pierwszym razem i dlatego niepotrzebny mafii Papież szybko umarł i tak nastał JPII.
  JPII spacyfikował całą przy kruchtową część Polaków czyli dzisiejszy PIS.
  W ten sposób mafia antypolska przy pomocy przy kruchtowych polaków zdobył pełnię władzy w Polsce. Mafia miała również swoją agenturę żydowską na lewicy w SLD (Kwaśniewski, Borowski, Cimoszewicz..) co pozwoliło mafii realizować program grabieży Polski i Polaków niezależnie od tego kto rządził.
  Tylko Olszewski, Oleksy i Miller się stawiali i wszyscy wylecieli zamachach stanu zorganizowanych przez mafię.

  Każda pro Polska Partia jak tylko zaczynała mówić o Polskim interesie natychmiast w mediach był opluwania, zaszczuwana przez mafijne media (żydowskie, niemieckie..)
  Tak było z SLD Millera (ale nie Kwaśniewskiego). tak było z Samoobroną Leppera, tak było z PIS. PIS był chwalony dopóki na przy kruchtowych działał kaganiec wiary w JPII. Jak zabrakło JPII i PIS zaczął gardłować o Polskiej racji stanu to natychmiast stał się znienawidzony przez mafijne media i mafijnych polityków.

  Jak widać jest trochę Polski w Polsce , populacyjnie nawet sporo bo ok 90%.
  Niestety mafii udało się skutecznie podzielić Polaków (podkręcana nienawiść przy kruchtowych Polaków do laickich Polaków) .
  Słabością mafii jest populacja (stąd masowy import paszportowy z Izraela i z Ukrainy).
  Jej siła jest fakt posiadania dominacji w mediach, dominacji w finansach, wsparcia ze strony zagranicznych oddziałów mafii.
  PO wywlekając sprawy Konstytucji na zewnątrz Polskie w istocie zabiega o pomoc, wsparcie ze strony międzynarodówki mafijnej.

  Jak widać to że Polska straciła suwerenność w 89r na rzecz rzeczonej mafii (kilka mniejszości narodowych tradycyjnie wrogich Polsce) to wyłącznie wina przy kruchtowych Polaków którzy dali się zaczarować żydowi JPII.

  Sojusz otrzeźwiałych przy kruchtowych z laickimi Polakami dałby Polsce nieustające rządy Polaków w Polsce.
  Niestety mafia ciężko pracuje nad tym by do takiego sojuszu nigdy nie doszło.
  I sukcesy ta mafia ma jak zwykle po stronie przy kruchtowych.
  Polska laicka lewica nie jest nienawistna ale przy kruchtowi są nienawistni i ta nienawiść jest starannie kultywowana no przez IPN.
  I na tym polega dramat Polaków, dają się podzielić, nie potrafią się zjednoczyć.

  • Oscar pisze:

   Jak mafia kopie rowy między polakami ?
   Jest kilka sztandarowych tematów które są nieustannie podkręcane emocjonalnie (dzielenie polega na uruchamianiu negatywnych emocji czyli niechęci, nienawiści).
   Katyń, żołnierze wyklęci, zakaz przerywania ciąży, walka o krzyże,
   anty lewicowe zakłamywanie historii… białe plamy w historii II wojny światowej (całkowite wymazanie walki lewicy z nazistami).

   Tak mafia dzieli Polaków a ci którzy dają się mafii podzielić to czystej krwi pożyteczni idioci. Już nie tak pożyteczni jak kiedyś gdy ochoczo głosowali na mafię ale też użyteczni bo nie poprą innych Polaków.

   Ostatnio przez media przeszła głośna dyskusją że PO nie popiera zagranicą Polaków a PIS popiera hehehehe „polaków” w osobie pupilka Merkel, Tuska (dla którego Polskość to nienormalność).

   W istocie w Polsce po 89r toczy się wojna narodowa starannie skrywana , nie nazywane po imieniu ale walczą zorganizowane w mafię ,mniejszości narodowe (żydowska, banderowska, niemiecka) z narodem Polskim mocno zdezorganizowanym i podzielonym (przez mafię, jej media, jej służby specjalne).

  • Oscar pisze:

   Tutaj macie potwierdzenie opisanych podziałów ustami klasycznego „paszportowego polaka”.
   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rostowski-niektorzy-politycy-pis-moga-zasluzyc-na-wyzsze-kary-niz-komunisci/qgg2k7

   Atakuje i lewicę laicką i prawicą katolicką (przy kruchtową).
   Dla niego tylko mafia i praca dla mafii jest słusznym wyborem.

  • Oscar pisze:

   Na tle opisanych podziałów narodowych (oczywiście skrywanych) i nieoczekiwanej wygranej Polaków (przy kruchtowych) TK w tym systemie „koszernej demokracji” jest dla mafii bezpiecznikiem przy pomocy którego mają gwarancję że Polacy „nie popsują koszernej demokracji” innymi słowy TK obsadzony przez PO jest w stanie zablokować każdą reformę PIS.
   Dokładnie tak zrobiono z reformami Millera i Kołodki (to Polacy nie przy kruchtowi) wtedy TK ale ówczesny Prezydent Kwaśniewski (mafia w szeregach SLD) zablokowali wszystkie pożyteczne dla narodu Polskiego reformy Millera i Kołodki.

   Innymi słowy TK jest kagańcem założonym przez mafię na Polaków (przy kruchtowych i laickich).
   I stąd taka zaciekła walka z jednej strony o zdjęcie tego kagańca a z drugiej o jego utrzymanie.
   Ważą się losy Polski, jej suwerenności.

  • Majestic pisze:

   Oscar pisze: „(całkowite wymazanie walki lewicy z nazistami)” no a dwie armie 1 i 2 LWP , czy żołnierze tych armii mieli mniej do stracenia ? jest to Wielka hańba ! dla tych niby „Narodowych ” awanturników udających patriotów , w zawieruchach wojenno -politycznych żaden CHAM niema prawa dzielić na gorszych lepszych danina KRWI zdrowia życia jest tutaj nadrzędna , czy panującą cisza na Wojennych Cmentarzach jest jakaś inna , czy dzisiaj po latach można poległym powiedzieć ze ich ofiara była zbędna , niepotrzebna ? jeżeli tak, to niech Krew Wszystkich poległych spłynie na takich wichrzycieli , pamietamy tragedie z „brzozą ” !? to miejsce się zemściło, gdzie kat mordował a puzniej na ołtarze wynosił .Tutaj mamy podrzędność bo mięso armatnie to tylko mięso w globalnej manipulacji , wiec szanujmy Wszystkich tych nad którymi powiewała biało- czerwona http://www.mojeopinie.pl/5_v_1985_dzien_w_ktorym_niemcy_znow_staly_sie_mocarstwem,3,1273733405 na jakimś byłym- niebyłym Krajowym poligonie, powinniśmy postawić 6 milionów obelisków itp aby uzmysłowić myślącym jeszcze co to jest wojna -ofiara itp i zakończyć idiotyzmy politycznych awanturników i karierowiczów https://www.youtube.com/watch?v=Omd9_FJnerY

   • ☺seja pisze:

    dałeś się złapać na jakieś szabelki, na usilne podjudzanie, na syndrom sztokholmski wywijania szmatami na patyku? … na ich odwieczną grę…

 3. Oscar pisze:

  Nowy punkt widzenia na zamach 11 września.
  http://wolnemedia.net/to-amerykanie-odpowiadaja-za-ataki-z-11-wrzesnia/

  Brakuje kasy w budżecie to zaradna amerykańska demokracja wie kogo oskarżyć by kasę mu odebrać. To musi być ktoś bogaty, jak Arabia Saudyjska.
  Teraz scenariusze są dwa albo Arabia zapłaci obligacjami USA redukując np do zera dług USA albo USA ich zdemokratyzuje i sprywatyzuje jak Irak i Sadama Husaina.

  Zaradna oj zaradna ta „Amerykańska demokracja”.

 4. Oscar pisze:

  A tu coś co NTV lubi najbardziej.
  https://translate.google.com/translate?depth=1&hl=en&rurl=translate.google.com&sl=auto&tl=pl&u=http://memocode.asia/2016/05/novoe-otkrytie-sledy-drevnej-pogibshej-tsivilizatsii-pogrebeny-podo-ldom-antarktidy/

  Niestety to tylko nieudolne automatyczne tłumaczenie z rosyjskiego.
  O ile to prawda to ta prawda wywraca całkiem znaną historię ludzkości.

 5. Majestic pisze:

  Nie chodzi już o zemstę i tym podobne http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/art,18677,sejm-zbrodnia-wolynska-nie-byla-ludobojstwem.html tutaj widać kto właściwie jest tym notorycznym Ludobójcą na „własnym” Narodzie ,Ukraińcy jak i Rosjanie i Wszyscy Słowianie to porządni ludzie , ale od tysiąca lat Ludobójcy Faktyczni ciągle mieszają wśród Słowiańskich Narodów i to jest Jedyny Problem i jednocześnie ewentualne rozwiazanie tego marazmu .

 6. g-k pisze:

  Polecam stronę wideo , a w niej m.innymi film

  „Jak powstrzymać Nowy Porządek Świata”;

  https://www.facebook.com/Killuminaticompl-905554182834931/videos

 7. Kazik pisze:

  Ta wiadomość Oscara o odkryciu ludzkich budowli pod lodami Antrktyki to fałszywka:
  http://hoax-alert.leadstories.com/378841-hoax-alert-nasa-images-did-not-reveal-ancient-human-settlement-under-23-km-of-ice.html

  • Oscar pisze:

   Faktycznie fałszywka tylko poco komuś takie fałszywki ?
   Historia nie została przewrócona, świat znowu jest nieuporządkowany tak jak dotąd.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.