Alternews – 24.11.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

40 thoughts on “Alternews – 24.11.2016

 1. Janusz , litości , a czego można się było spodziewać
  po Pisiorach ?!!!?? Taki ”stary” jesteś , a taki naiwny 😉

  1. Rewelacyjny tekst. Piszę o tym od lat ale warto jeszcze raz przeczytać i zrozumieć.
   https://pl.sputniknews.com/opinie/201611284308788-polska-rosja-usa-opinie-biegalski/

   Piękna kwintesencja „wolności” po 89r.
   Ale jest i recepta, państwo narodowe jak w Izraelu.
   Pytani czemu w Izraelu można a w zaprzyjaźnionej przecież z Izraelem, Polsce, nie można…
   Takie pytania warto by zadawać publicznie rządzącym miłośnikom Izraela.
   (PIS, PO, KOD, Nowoczesna, SLD Kwaśniewskiego.. ).
   Czemu w Polsce nikt nie chce państwa narodowego a wszyscy cieszą się z państwa w istocie żydowskiego…(bo to oni rządzą).

 2. Szanowny Panie Januszu

  Jeśli chodzi o emerytury otrzymywane przez tak zwanych byłych funkcjonariuszy SB. Emerytury te w przeważającej ilości przypadków są wypracowane przez tych funkcjonariuszy po roku 1990, po weryfikacji którą przeszli pozytywnie. Policjanci ci nieraz pracowali dla wolnej Polski w Policji dużo dłużej niż przed 1990 rokiem w SB.
  Wielu z nich miało tylko krótki okres pracy w tej służbie. Niektórzy z tych funkcjonariuszy jeszcze pracują w Policji, wynikało by z tego że w wolnej Polsce przepracowali w Policji około 26 lat i ten długi czas pracy stanowi główne wyliczenie ich obecnej lub przyszłej emerytury.

  W tego typu przypadkach nie można mówić , że są to emerytury esbeckie skoro wypracowane zostały w wolnej Polsce.

  Ustawa min. Błaszczaka obniża emerytury policyjne wypracowane po 1990 roku w wolnej polsce tym policjantom którzy choćby jeden dzień za czsów PRL pracowali w SB i przeszli pozytywną weryfikację.

  1. Jezlei chodzi o emerytury to w Australii sa dla wszystkich takie same . I tutaj jest punkt . Oczywiscie w Polsce jak zwykle cwanizna, oszustwo i male interesiki dla siebie . Tylko Superannuation jest wieksza albo mniejsza jak sie skonczy prace w danej firmie to z niej sie dostaje i to mozna nazwac demokracja czy cos w tym rodzaju .
   Bo na emeryturze wszyscy prawie robia to samo jak popatrzymy logicznie . 🙂
   No i tak powinno byc , ze ludzie chociaz na koncu swojego zycia powinni sie czuc , ze sa traktowani rowno. Bo przeciez robia tak zwane nic odpowiedzialnego .
   Jakie to jest proste Byly by wieksze emerytury i ZUS bylby Ok .
   Jak cos nie pasuje w prawie to zmienic i po pewnym czasie prawo nasze sie stanie przyszloscia . Tak mnie nauczyl w tej chwili Trey Gowdy tells Obama ‚F–K Off with Your Executive Order!

 3. Tomasz J. Kostyła: Rok minął.

  „Minął rok od wyborów, w którym PiS zamienił się miejscem na ławce rezerwowych z poprzednią ekipą (określenie Beaty Szydło). Jesteśmy świadkami dobrej zmiany- opluwani stali się opluwającymi, nietykalni nadal są nietykalni, ja chodzę po mieście i staram się zarobić na życie/przeżycie. Obserwuję ludzi, którzy przy odrobinie szczęścia dorwali się do władzy. Polityka to dobry biznes dla nieudaczników, mitomanów fantastów i kreatorów równoległej rzeczywistości. Demokracja kreuje miernoty, a ja ciągle się zastanawiam kiedy wreszcie poczuję, iż mój Kraj jest moim Domem, a nie euroregionem.

  Minął rok od wyborczej ustawki, a ja dalej nie mogę się napić na ulicy piwa, które sobie kupiłem za swoje pieniądze w polskim sklepie. Bo dlaczego miałbym się nie napić? Jestem w miejscu publicznym, skupiającym wielu ludzi o różnych filozofiach życia. Moja jest prosta: kiedy jest gorąco, to chcę się napić zimnego piwa na ławce, albo nad rzeką. I nadal nie mogę. Nie mogę tego nawet zrobić, stojąc na chodniku przed własną posesją. Bo to miejsce publiczne. Jednak zimą, chore państwo nakłada na mnie obowiązek odśnieżania tego odcinka chodnika, choć prawnie nie należy do mnie. Pić latem nie mogę, a zimą odśnieżać muszę. To moja Polska jest taka?

  Rok rządów PiS przeleciał dość szybko na nieustannej walce z poprzednią kliką, wciąż nie rozliczoną za osiem lat wierzgania racicami przy korycie. Nadal mamy podatek VAT w wysokości 23 procent, podatek dochodowy i narzucony obowiązek permanentnej reanimacji piramidy finansowej ZUS. Myślicie, że władza demokratyczna zrezygnuje z tego haraczu? Socjaliści od Piłsudskiego, choć rozumieją znaczenie wolności, to nie chcą aby ona wykraczała poza sejm i senat oraz posesje urzędników ogrodzone murami od reszty pospólstwa. Dlatego nigdy nie pozwolą Polakom się bogacić. Armia urzędników stworzona przez PO jest utrzymywana przez tych, którzy jeszcze z Polski nie dali drapaka do Zjednoczonego Królestwa lub nie pozakładali firm w sąsiednich Czechach. Pamiętacie jakie PiS stawiał zarzuty grupie KK (Komorowski, Kopacz)? Rok minął, a duet KK ma się dobrze, opływając w dostatkach, podobnie jak TW Bolek, śmiejący się z Polaków rubaszną gębą, który doskonale wie, że nikt mu nic w republice okrągłego stołu nie zrobi.

  Bo tutaj, pomiędzy Odrą a Bugiem, trwa nieustanna wojna. Nie ta urojona PiSu z PO, ale ta rzeczywista: o panowanie nad Niziną Polską- najlepszym miejscem strategicznym tej części świata. Nikomu tutaj nie jest potrzebny naród Polski jednolity, bogaty i rozwijający się. Polacy w liczbie powyżej 15 milionów są przeszkodą w konfrontacji Wschodu i Zachodu. I mało kto rozumie z tubylców, iż przetrwanie obecne zależy w dużej mierze od demografii. Stąd w katolickim kraju, zarządzanym przez mafie służby i loże, kwestiami głównymi stały się aborcja, GMO i podatki. Jak by wybory demokratyczne miały nie wyglądać, to zawsze strona rządząca nie jest w stanie jednoznacznie opowiedzieć się za życiem ludzkim od poczęcia, za ochroną naszych dóbr i za wolnością ekonomiczną. Nie było takiego przypadku od 1926 roku, aby te trzy wymienione kwestie funkcjonowały należycie. I tego konsekwencji doświadczają zwykli ludzie- tubylcy.

  Dlatego minie jeszcze niejeden rok rządów sił wyłonionych z porozumienia okrągłego stołu, a nam pozostaną nadal niespełnione marzenia oraz odległe wizje; nie doczekamy się Polski ani z Trylogii, ani z kronik Wincentego Kadłubka. Nie doczekamy się nawet Polski z Dwudziestolecia. Bo nie ma już tamtych ludzi i tamtych miejsc… Nic się samo nie wskrzesi. Pomimo tego, że będziemy harować w zagranicznych koncernach-postawionych na gruzach naszego majątku gospodarczego na polskiej ziemi- najdłużej ze wszystkich, obłożeni największymi podatkami, wymordowani w kolejkach do lekarzy i zadłużeni u lichwiarzy. Tak to będzie wyglądać.

  To niebywałe, że rycerskim i zwycięskim narodem, rządzi karłowata mniejszość z podpisanymi folkslistami. Mniejszość, której przedstawiciele polityczni nigdy nie starali się nawet rozumieć realiów polskiej rzeczywistości. Potrafili za to umiejętnie zniechęcić ludzi do oporu. A swoją drogą, ktoś dzisiaj jeszcze pyta o takie zjawisko jak lustracja? Pamiętacie jak bracia Kaczyńscy ze swoją nieogoloną świtą palili kukłę Wałęsy? Tłum wrzeszczał wtedy: lustracja! Tłum wygrażał kułakiem a funkcjonariusze Porozumienia Centrum uśmiechali się chytrze. Pokazywali to wszystko w telewizji, podobnie jak pokazywali film „Nocna Zmiana”. Ale się pomstowało na duet WW (Wałęsa, Wachowski). I co teraz? Gdzie się podział ten cały zapał, do ujawniania zdrajców i agentów, do oczyszczenia przestrzeni publicznej?

  To minął dopiero pierwszy rok. Szybko, jak zwykle i jak zwykle na awanturach politycznych. Ot nie da się, kiedy wszyscy mają wolności pod dostatkiem, prócz tych, którzy mają rację. Dyrektywa 1066 nadal obowiązuje. I zapomnijcie o posiadaniu broni. Nie macie prawa do obrony, tak samo jak nie macie prawa do wycinania drzew we własnym lesie na swojej posesji. A jeśli cokolwiek znajdziecie w swojej ziemi, to przyjdzie do was urzędnik i wam to ukradnie. Jeśli posadzicie u siebie na polu konopie indyjskie lub tytoń, to też nie będzie sielankowo. Oprócz tego, nie pogracie sobie w domu ze znajomymi w karty na pieniądze. Jeśli urzędnicy wyniuchają wasze hazardowe zamiary, to zorganizują wam z miru domowego apokalipsę. Przekonało się już o tym kilka osób. Na prywatnej posesji, nie możesz z własnej i nieprzymuszonej woli brać udział w grach losowych, bo państwo, które dobija nas podatkami nie ma nad tym kontroli. Musi więc wtargnąć siłą do domu, o wiele skuteczniej niż w przypadku nadgorliwców ze straży miejskiej, którzy z polecenia ekoterrorystów chcą zaglądać do naszych pieców, aby sprawdzić, czy pali się właściwym opałem. Taką mamy wolność, której nie ruszy żaden układ sił panujących teraz.

  Czy coś się zmieni?- pytacie się czasami. Coraz częściej, kiedy euforia opada, a proza życia okazuje się niezmiennym elementem egzystencji szarych ludzi. Owszem. Cały czas się coś zmienia. Przybywa kas fiskalnych- na przykład. Przybywa progów zwalniających na drogach, odcinkowych pomiarów prędkości. Rośnie liczba płatnych odcinków autostrad. Nadal tkwimy w Unii Europejskiej, nie mając wpływu na produkcję cukru i mleka. Mamy postęp. Tradycyjnie już, każdy żyje nadzieją podpinając się pod konkretną opcję polityczną, która profesjonalnie roztacza wizje dobrobytu na kiedyś. Proste hasła polityczne są teraz bardziej ubrane w retorykę patriotyczną, niż za czasów PO. Policja- wciąż ta sama- reaguje nieco inaczej na przejawy patriotyzmu. Choć w niektórych miastach- szczególnie na zachodzie kraju- nadal trwa polityczny terror. Mój znajomy za napisanie, zresztą świetnej, książki dostał wyrok ograniczenia wolności. Swoją książkę zatytułował „Jak pokochałem Adolfa Hitlera”. I choć trwa kampania sodomitów pod owsiakowopodobnym hasłem: „Miłość nie wyklucza”, to jednak w demokratycznym państwie nie można kochać kanclerza III Rzeszy. Nagonkę, rzecz jasna, rozpoczęła pewna żydowska gazeta, znana z prezentowania urojonych problemów. Nie posiada jednak- ani ona, ani osoby związane z jej środowiskiem- odrobiny tolerancji dla wolności w kulturze. Co ciekawe, prawo w Polsce wciąż jest nieudolne i niemrawe, kiedy trzeba zastosować sankcję wobec tych, którzy obrażają wartości katolickie i narodowe w sposób jawny. Taka to nastała dobra zmiana.

  Uważam, że wyznacznikiem wolności jest Prawda. Jeżeli Prawda nie wypełnia każdej przestrzeni naszego życia, to mamy poważny problem. Nie jest on widoczny od razu. Ale pojawia się nieuchronnie. Stajemy się niewolnikami. A tego najczęściej bezpośrednio doświadczamy na końcu z przerażającą świadomością klęski. Zatem jeśli Prawdy ubywa w Kościele, to katolicyzm przeradza się w modernizm. Brak prawdy w społeczeństwie rodzi socjalizm, a brak prawdy w człowieku prowadzi do satanizmu. I tak wszystkie drogi wiodą grzeszny świat w jednym kierunku- jedne szybciej inne wolniej. Niemniej jednak, brak Prawdy przywraca niewolnictwo.

  Dlatego, pomimo dobrej zmiany jesteśmy cały czas niewolnikami. Pomimo zadowalającego niekiedy stanu posiadania, zdecydowanie na wyższym poziomie niż przed laty. Jesteśmy niewolnikami własnej niemocy i braku aktywności do zrobienia dokładnie tych rzeczy, o których tak ochoczo rozmawiamy przy piwie, czy kłócimy się w Internecie. Tutaj trzeba się przyjrzeć ruchowi narodowemu, który swój renesans rozpoczął obiecująco w roku 2010. Podczas przełomowego Marszu Niepodległości AD 2011 i rok później padały znamienne słowa, iż to nie jest marsz jedynie od 11 do 11 listopada, ale solidne oraz trwałe budowanie ruchu, tworzenie i działanie na rzecz obalenia republiki okrągłego stołu. Tak było i wszyscy tym żyli. Mogła powstać realna siła, będąca w stanie zniszczyć sojuz bezpieki z Solidarnością. I tego się wystraszyli spadkobiercy etosu, a do tego nie dojrzeli jeszcze liderzy ruchu narodowego.

  To mogła być dobra zmiana, ale wulgarny rockman- celebryta rozjechał kilka organizacji skupionych wokół RN i sen o Wielkiej Polsce stał się koszmarem. Koszmarem świata realnego, ubranego w przeróżne karykatury podpierające się Romanem Dmowskim. Szkoda czasu i miejsca, aby opisywać tych wszystkich pomazańców, stajennych błaznów w mundurach, niedoszłych prezydentów, alimenciarzy i całej masy obłąkanych kretynów, tańczących przy dźwiękach akordeonu nawiedzonego starca w czarnym berecie. W sumie, to wszystko co pozostało z ruchu narodowego, można sprowadzić do tego typu zachowań, reanimowanych przez pieniądze polonusa z Ameryki Południowej. Opłaca się chyba urugwajskiemu przedsiębiorcy wrzucać w koszta wyskoki naszych nieudaczników, skoro tyle lat słaniają się na nogach przy każdych okazjach.

  Ostatnie problemy wirtualne i w związku z nimi panika ruchu narodowego wobec postępowania żydowskiego portalu społecznościowego ukazuje ciągle brak profesjonalizmu w tym starciu. Okazuje się, ze całe życie polityczne- realne oraz wirtualne, skupiło się na internetowej platformie towarzyskiej. Trwa odwieczna wojna i wróg odciął niewygodnym formacjom okno na świat czyniąc niemałe spustoszenie w jego szeregach. Zagraniczny portal skorzystał ze swojej woli i wykopał niepoprawnych politycznie użytkowników. Okazało się nagle, że bez funkcjonowania na cudzych portalach, organizacja nie potrafi zaistnieć. Nie ma środków ani możliwości na skuteczny kontratak, a jest to jedynie wojna medialna. Co zresztą stało się normą czasów współczesnych. Nie ma cię w necie, to nie istniejesz. Chyba tylko to częściowo zrozumiał Robert Winnicki, ale on będąc posłem, ma jeszcze możliwość funkcjonowania w głównych mediach. Tymczasem reszta- a mam tu na myśli RN, ONR, MW- a więc te siły, które wprowadziły myśl narodową do świadomości wielu Polaków- nie rozumie i nie chce, co gorsza, zrozumieć znaczenia internetu i mocy tego przekazu. To wręcz nie do pomyślenia, że przez kilka lat nie zbudowano przejrzystego i profesjonalnego kanału informacyjnego, nie spróbowano nawet uruchomić telewizji internetowej, czy radia, a więc jak dotąd, nie wykorzystano żadnych korzyści jakie daje świat wirtualny. Świat, który nie wymaga ani koncesji, ani licencji, ani specjalistycznego sprzętu i lokalizacji. Co z tego, że Krzysztof Bosak ma wiele racji w tym co mówi i pojawia się tam, gdzie go raczą zaprosić lub wysili się na napisanie czegoś w sieci, kiedy niedoszły prezydent RP z Lublina wraz z przybocznym heretykiem plotą bzdury nie mając o pojęcia o rzeczywistości tylko dlatego, że mają swoją telewizję i regularnie nadają? Kto ma media, ten ma władze nad ludźmi, a w demokracji media to pierwsza władza. Nie na darmo PiS nie zamierza odejść od koncesji radiowo- telewizyjnych i nie zrezygnuje z abonamentu. Doskonale wiedzą po swoich poprzednikach, że dzierżąc media, można skutecznie sterować emocjami i nastrojami, można kanonizować Lecha Kaczyńskiego, można wmówić ludziom, że jak ruszymy z kijami na Kaliningrad, to się zatrzymamy aż w Mandżurii. Mając pod kontrolą informację można cały zapał Polaków przenieść na ekrany i puścić bokiem w niekończących się odcinkach seriali i teleturniejów. To rozumie każdy, ale czemu tego nie zrozumieli jeszcze narodowcy?

  Rok minął od wyborów i jakoś życie w Polsce nie potaniało. Przybywa nam licznych przedstawicielstw handlowych z Portugalii, Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii. W przedstawicielstwach tych miliony rodaków robią zakupy. Dlaczego nie? Wszak kraj promocją i wyprzedażą żyje. Codziennie rano, przed otwarciem tworzą się kolejki. Historia lubi się powtarzać. Kary śmierci też nie przywrócono. obowiązujące przepisy prawa podatkowego są tak skonstruowane, że zarówno uczciwy człowiek, jak i złodziej może mieć z nich korzyść. To sprawia, że jak ktoś zostanie przestępcą, to zachowa swój prestiż i pozycję społeczną, a jak będzie już dla niego niebezpiecznie, sfinguje własną śmierć i jeszcze go pochowają z honorami. To właśnie zawdzięczamy demokracji.

  Nadal obowiązuje w kodeksie karnym paragraf 256, więc wolność słowa ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. W zależności od rządzącej opcji politycznej jest w ręku władzy knebel. Sądzić nas będą ci sami sędziowie lub ich dzieci według aktualnej geometrii politycznej i obowiązujących w danym czasie wyznaczników.

  I jeszcze jedno: odwaga. Kto ma odwagę głosić Prawdę? Było kilku takich ludzi, w tym kapłani. Bez względu na to, czy była w Polsce zła czy dobra zmiana, mówili jak jest. Ale bycie księdzem katolickim wiernym Tradycji w katolickim kraju nosi znamiona martyrologii. Bo nie dość, że wrogowie rzucą się do gardeł, to jeszcze inni kapłani zamkną oczy w imię świętego spokoju. Tak to działa. Układ świecki bezpieki z Solidarnością, ma swoje przełożenie ekumeniczne: układ Kościoła z synagogą. Równowaga, w której Prawda nie odgrywa zasadniczej roli. W tym zestawieniu milczenie sprawia, iż zło zwycięża.

  Z tego wszystkiego nie napisałem czego nam nie brakuje. Mamy pod dostatkiem informatyków i youtuberów. I ludzkie masy młodzieży ubiegające się o lepszy status i prestiż w społeczeństwie, które rok po roku, kończą różne uczelnie. Pomiędzy otrzymaniem dyplomu, a emigracją za chlebem jest czas, by z tej masy spróbować wyłonić przyszłe kadry. Spróbować wykorzystać twórczo ich wyuczone umiejętności, jeżeli się poważnie myśli o przyszłości politycznej własnego kraju. A jeśli absolwenta nie da się nakłonić na czytanie pism Dmowskiego, to może mu tak zapłacić za skorzystanie z jego wiedzy?

  Nie brakuje nam książek Wojciecha Sumlińskiego, który swoje przeżycia pisze w odcinkach po kilkaset stron. Tak samo nie brakuje nam obecności dr Sławomira Cenckiewicza, który odżył dzięki dobrej zmianie i daje temu wyraz kilka razy dziennie w internecie. Szkoda tylko, że historia i dziennikarstwo nie są w stanie odbudować potencjału gospodarczego, bowiem doganialibyśmy już Chiny.

  Na brak zajęć nie mogą narzekać grupy rekonstrukcyjne, których liczba już przewyższa stan polskiej armii. Brzmi obiecująco, lasy czekają na męczenników.

  Nie brakuje nam także różnych organizacji, stowarzyszeń, usilnie domagających się uznania w oczach obłąkanej gawiedzi, za jedynych spadkobierców tradycji politycznych „aż sprzed wojny”.

  Nie brakuje nam Ukraińców, których liczba stale rośnie i nikt nie zdaje się dostrzegać tego problemu. Żyjemy w cichym błogostanie, dopóki mamy przewagę demograficzną, bo potem pojawią się na dwujęzyczne napisy polsko-ukraińskie i to nie na Podkarpaciu na na Dolnym Śląsku.

  Minął rok od wyborów, w których przewagę uzyskali ponownie byli działacze KOR z opcji rozgrywającej patriotyzm, nad działaczami KOR, którzy pozostali „lewitami”. Rozumiem optymizm tych osób, które teraz chcą dostrzec w przyrodzie nowy rok 1918, czy Cud nad Wisłą. Taki stan umysłu w społeczeństwie pojawia się średnio co dziesięć lat. Dajmy na to po 1945 roku: wiec Gomułki w 1956 roku, marzec 1968 i grudzień 1970, następnie sierpień 1980 i grudzień 1981, czerwiec 1989 i czerwiec 1992, potem był rok 2001 i 2004, i następnie Smoleńsk 2010 i Marsz Niepodległości 2011. Można by na tej podstawie wyprowadzić jakiś wzór matematyczny na kontrolowaną rewolucję społeczną, z której nigdy nic nie wynika dla obywateli, a rządzącym daje możliwość zachowania zdobytej pozycji w państwie. Przy okazji przełomu społeczeństwo uzyskuje możliwość wyrzucenia z siebie wszelkiej frustracji, po której następuje fala nieopisanego optymizmu, zamieniającego się w długofalowy letarg, aby potem, kiedy i ślepi dostrzegą że coś jest nie tak, znowu osiągnąć apogeum.

  I jeszcze coś. Jeżeli już naprawdę nie widzicie sensu życia, a codzienność chce was zapędzić w łapy windykatorów, komorników, prokuratorów, sędziów, kuratorów, dzielnicowych, zrzędzących żon, drogich kochanek, wrednych teściowych lub nieślubnych dzieci; jeżeli dzień po dniu nie możecie ogarnąć szaleństwa bezsensu zaglądania w puste lodówki, a stosy przedsądowych wezwań do uregulowania należności walają się po brudnej pościeli, jeżeli macie już dość strachu przed odbieraniem prywatnych połączeń w komórkach, a dźwięk domofonu przyprawia was o wymioty i jeśli męczy was to ciągłe oglądanie się za siebie, a coraz intensywniej pojawia się w waszych głowach obsesyjna wizja skoku z dachu na chodnik, czy nieodparta chęć wyhuśtania się na linie od bielizny (prucie żył i odkręcanie gazu pozostawmy paniom), jeżeli nie możecie uciec przed tym wszystkim, co od lat siedzi w waszych głowach, to wiecie co zróbcie? Żyjcie jak najdłużej, na złość swoim wrogom i prześladowcom.

  A będzie wam dane.”

  Tomasz J. Kostyła.

  1. Sutello S ciekawie przypomina pod
   https://www.youtube.com/watch?v=sS3H6k-qJ0s

   długie, ale na ‚wsjakij nieobycznyj słuczaj” powtarzam poniżej

   Dnia 20.01.2011 r. tytułowy pojedynek odbył się między WładimiremŻyrinowskim a naczelnym rabinem Moskwy. Kim jest Żyrinowski to wiemy. A rabin? Rabin nie może być głupi! To chodząca mądrość żydów. Więc starlisię dwaj godni siebie rywale. Zaczął Żyrinowski. – Ja na twoim miejscu i po tym co twój naród zrobił ludziom w Rosji, to bym nie odważył się ludziom pokazać na oczy. – A cóż takiego złego zrobili żydzi że mają się wstydzić? – A NKWD, które składało się w 84% z żydów? A gułagi i obozy? Ofiary które wy macie na sumieniu, to więcej niż straty w ludziach w drugiej wojnie światowej. Nic ci to nie mówi? – Co ty opowiadasz? Te straty o których tu mówisz, to wina systemu i Stalina. To Stalin kazałzabijać bojąc się utracić władzę. – A kto Stalinowi przygotowywał listy ofiar do egzekucji? I ile na dobę? Kto ich fizycznie mordował? Może Rosjanie Rosjan? – Oczywiście że Rosjanie Rosjan. Nie wykluczam, że mógł być w tej formacji i żyd. Ale działo się to z rozkazu Stalina. – A ja mam tu ksero dokumentu w którym wasz Beria wydał rozkaz likwidacji ludzi których uznawał za wrogów związku radzieckiego. Możesz iść do archiwum i sprawdzić. Więc likwidowaliście milionami ludzi którym nie podobała się wasza działalność. Chcesz wiedzieć ile zbudowaliście gułagów, ile obozów np. przy kamieniołomach i regulacjach rzek? W całym ZSRR był tego ponad 2500. a wiesz że tam nie siedział ani jeden żyd? Że komendantami byli wyłącznie żydzi. A jeśli już był Rosjanin, to taki zaprzedał się wam i robił to co mu kazaliście. – Ale nie zaprzeczysz, że żydzi w czasie wojny odegrali ogromną rolę w pokonaniu armii niemieckiej!!! – Żydowscy żołnierze, a raczej oficerowie, bo jak taki był żyd toautomatycznie otrzymywał stopień oficera politycznego, to tylko krępowali ręce oficerowi radzieckiemu. Bez nich nie mógł nawet samodzielnie rozkazywać. Stalin to zrozumiał pod koniec wojny i trochę ukrócił władzę oficerów politycznych, żydów. Ale skoro ty wyciągnąłeś temat jak walczyliście, to ja ci zaprezentuję wydarzenia z frontu. Jak Niemcy byli pod Moskwą to Rosjanie wywozili za Ural całe fabryki. Dzień i noc szły transporty, i twoi żydzi , oficerowie NKWD którzy obłowili się w czasie rewolucji, rabując z cerkwi obrazy i inne dzieła sztuki, załadowali swoje kufry z kosztownościami w te transporty. Wywiad Żukowa doniósł o tym fakcie Stalinowi, a ten kazał ich rozstrzelać i publicznie ogłosić za co. Nie było w tej grupie ani jednego Rosjanina. I co ty na to? Albo gdy Stalin powierzył Żukowowi obronę Leningradu to tam też był taka historia z 200-oma politycznymi z NKWD. Ci oficerowie, gdy ludność padała z głodu a racje były po parę deko na osobę to oficerowie żydzibrali jedzenia ile chcieli. Ale to nie wszystko, doradzali politycznierosyjskim oficerom z ziemianek. Rosjanie ginęli a wasi chronili się wbunkrach i ziemiankach. Żukow to ujawnił. Kazał ich mimo ostrej zimyrozebrać do gaci i ustawić pod ścianę. Ale zawahał się bo było ich ponad 200-u. zadzwonił do Stalina a ten odparł, że trzeba ich rozstrzelać. I co ty powiesz? za bohaterstwo tych 400 rozstrzelano? To ma być ten wkład w zwycięstwo nad Hitlerem? – Ty to musisz powyciągać takie przykre sprawy! Jak jest wojna to się ujawniają różne charaktery. Żydzi to tacy sami ludzie jak inne narody i bywa że wśród nich są źli ludzie. A co towaszych nie było w NKWD? – Oczywiście że byli. Ale zobacz jak jest statystyka. 16% Rosjanie, 84% żydzi. Rosjan nie awansowano na oficerów, chyba że zasłużył na awans mordując swoich rodaków. A już sama góra w Moskwie to wyłącznie żydzi! Może tu powiesz jak topili ludzi w morzu twoi żydzi. Nawet dzieci. Jak okna i drzwi zaspawali żeby nikt nie mógł się uratować. Co, może Rosjanie to zrobili? – Tu należałoby powołać komisje do sprawdzenia tych zarzutów. Przecież te barki i statki byłyrosyjskie a nie żydowskie. – Tak. Łubianka, gułagi, kamieniołomy, tamy,regulacje rzek były ruskie. Ale kto miał nad tym władzę? Wy żydzi byliście władzą. Wy skazywaliście w sądach Rosjan, a i bez sądu były wyroki wydawane przez dowódcę obozu. Wam Europa zawdzięcza ludobójstwo, które za wszelka cenę chcecie zwalić na ustrój! A ten ustrój kto wymyślił i wcielił w życie? Może rosyjski chłop lub robotnik w fabryce? To twoi rodacy Marks i Engels wykombinowali jak żydzi mają przejąć władze na całym świecie. Mam ci tu wyliczać wasze zbrodnie za które wg mnie kiedyś wasz naród zapłaci krwawo? Mydlenie oczu światu nic nie da. Bo już w narodzie rosyjskim coraz śmielej mówi się o waszych zbrodniach i ofiarach w dziesiątkach milionów. Są jeszcze pewne więzy które w pełni nie pozwalają naszej władzy mówić o faktach i ludziach, ale układy na świecie ulegają zmianom, i będzie tak, że ujawnimy światu wasze ohydneuczynki. Dlatego ci powiedziałem że ja na twoim miejscu nie występowałbym tutaj i to ze mną. – A któż ty jesteś taki, że powinienem się ciebie bać? – Ja mam odwagę powiedzieć wam, że jesteście narodem przestępców, a ubieracie się w szaty świętych. Macie morze niewinnejkrwi na rękach, a krzyczycie na cały świat że wam się krzywda dzieje. ToIzrael wyrzucił z terenów które są ojczyzna Palestyńczyków ponad 4mlnludzi i zajął bezprawnie ziemie innego państwa. To wy żydzi przywłaszczyliście sobie ziemie Libanu, Syrii, i Palestyny. Bo macie poparcie w USA, w których podobnie jak w Polsce żądzą żydzi. Bo tak chytrze dzielicie wypracowane przez Polaków i Amerykanów pieniądze, żebymóc sobie kupić zdrajców i żeby dla was upadlali te narody. Ale to się skończy. Pracujecie na następny pogrom, który może być taki że ci co ocaleją będą przysięgać że nie są żydami. Ta sytuacja zaczyna dojrzewać i nastąpi taki moment że pękną więzy obawy, przestaną się was bać całe narody i przejrzą na oczy jakimi pasożytami świata jesteście. I co ty masz na obronę swojego bandyckiego narodu? Rabin aż podskakiwał na ławce i machał rękami jak Żyrinowski mówił. – Jak śmiesz mówić wulgarnie i kłamliwie o narodzie z którego ty sam pochodzisz!? Przecież twoi rodzice to polscy żydzi. Ty kalasz własne gniazdo. A to bezkarnie ci nieujdzie. Ty zapłacisz za te brednie publicznie wypowiadane. My wniesiemysprawę do sądu tu w Moskwie. Ty zostaniesz za te oszustwa surowoukarany! – Ty pamiętaj, że to już nie czasy Berii i Kaganowicza, że z sądów pousuwano sędziów żydów. A Rosjanie was nienawidzą. Ty nie tykaj moich rodziców bo ci tu i teraz zapłacę. To mówiąc wstał i ruszył w stronę rabina. Służby porządkowe nie dopuściły do rękoczynów – Ja owszem urodziłem się jako żyd, ale ja czuje się Rosjaninem i moją ojczyzną jest Rosja a nie Izrael. Żyłem tak, że Rosjanie mnie akceptują. Ty spróbuj poddać się pod głosowanie i tak jak ja wygrać. Popatrz tu na wielkim monitorze widać jak ludzie głosują. Żyrinowski miał 25000 głosów poparcia, a rabin 2100. – Ty sam zobacz, na ciebie głosowali tylko żydzi i to nie wszyscy. Bo w Rosji jest was dużo więcej niż ci co ciebie poparli. Jak ty możesz być rabinem skoro jesteś taki głupi. Twój bóg odebrał ci resztę rozumu. Tym razem żyd nie wytrzymał, podszedł i opluł Żyrinowskiego ten nie był dłużny i rabin dostał parę razy pięścią w twarz. Po chwili wstał i powiedział. – Ty Żyrinowski za to ciężko zapłacisz. Po czym odpiął mikrofon i wyszedł ze studia. „

  2. podpalenia? czy to znowu zarządzanie ‚zasobami ludzkimi narodu wybranego’?
   jak np. w pogromie kieleckim, (co miało skłonić wybranych do wyjazdu do Palestyny) – tyle że teraz w drugą stronę. vide np.http://polskaniepodlegla.pl/magazyn-patriotyczny/item/2801-wielkie-klamstwo-ub-zdemaskowane-prawda-o-pogromie-kieleckim-wychodzi-na-wierzch

   Inżynieria zarządzania zasobami ludzkimi powoli zwija projekt israel ?
   czy tu już nie mieszka Bóg? (israel = miejsce, gdzie mieszka Bóg)

 4. Ta cała „dobra zmiana „jest dobra ,ale to nie jest szczyt naszej swiadomosci.Moglaby byc duzo lepsza ale….niestety spoleczenstwo jest bardzo nieswiadome,chociaz juz jest z nami lepiej.przynajmniej nikt wojny nie chce i jej nie bedzie w Europie.Ale ja sama sie przekonuje jak ludzie sa oglupieni.Wiekszosc a wiec wiekszosc wybrala swojego reprezentanta.czyli pis.sa oni odzwierciedleniem swiadomosci ludzi.W Szwajcari ludzie maja w swiadomosci referendalne rzady ,i robia to co wydaje sie dla nich najlepsze.U nas w swiadomosci jest jeszcze wladza ktorej sie powierza nasze spoleczne sprawy.
  Widze poziom swiadomosci na codzien.np zamawiam placki ziemniaczane i do tego kefir.A pani mi mowi ze pewnie najlepiej taki 0 % .A ja na to ze moze byc 18%.AAAA no tak pani mloda to sobie moze pozwolic ,ja to juz nie.Tluuuuuszcz.ten straszny winowajca otyłosci.No tak tłuszcz jest niezdrowy.to powszechne myslenie jest.Ja wiem ze jest zdrowy.
  Drugi przyklad gdzie rodziny kolezanek maja raka i nic ,zadne gadanie nie pomaga ze chemia to najgorsze co mozna zrobic.Najlepsze to to co powie lekarz.
  taka mamy swiadomosc spoleczenstwa.To ze jakas mniejszosc jest bardziej posunieta w uswiadomieniu,to nie znaczy ze bedziemy miec wladze super swiadoma.Wladza to projekcja mysli ludzi.w sumie wiekszosci ludzi.Tak to chyba dziala.Więc narazie mozemy sobie pogadac i ponarzekac ze nam sie cos niepodoba,dopoki spoleczenstwo nie zmadrzeje i nie zabierze im wladzy to bedziemy sie jeszcze z nia meczyc.Jest duzo lepiej niz bylo,a do Szwajcari nam jeszcze duzo brakuje ,zwazywszy na fakt ze wiekszosc spoleczenstwa nigdy nawet nie slyszala o demokracji bezposredniej.
  Jakie spoleczenstwo takie rządy w tej demokracji.no sorry.
  Kukiz reprezentuje bardziej swiadome poglady,a gdzies sie zgubili tam ci z demokracji bezposredniej.nie ma ich ,to nie istnieje.Gadajcie sobie dalej o demokracji bezposredniej ,tylko tyle narazie mozna zrobic.i mozna sobie narazie tylko pomarzyc o niej.

  1. „Wladza to projekcja mysli ludzi.w sumie wiekszosci ludzi” Moherowa swiadomosc męki PANskiej ! to dlatego goje zmykają na zmywaki i toalety , bo nie chcą męki , proste jak pastorał !

 5. Kim oni są?Putin i Szulc też zadaje sobie to pytanie
  Co za refleks!
  A to dopiero początek hihihihihihihi

  …Więc kimże w końcu jesteś?
  – Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro.
  J. W. Goethe “Faust”

  1. Zobacz Majestic jak to warto znac teorie tych nawet prowadzacych na manowce innych ludzi niby to swojaj ukryta wiedza Na przyklat przy mojej glepdzej deducji ( po poznaniu materialow Swerdlowa a powiem , ze je znam bo mialam ich wiele juz bardzo dawno temu ) to sa ci Lyrian Swerdlowa z innej planety poniekad z konstelacji Lyra z ktorej my przyszlismy ) prawdziwi ludzie Lyrian i my jestesmy podobno juz nie taka doskonala ludzka rasa .Oni wlasnie mieli oczy zielone i niebiskie i bardzo czerwone wlosy i skore bez pigmentu biala jak mleko . Nawet opowiadal Swerdlow , ze mial tylko ochota na rude kobietki taki program w jego zydowskiej naturze leci I on nie ma zadnych rosyjskich korzeni ale zydowskie modulowane przez homokapensis programy w nim leca od wiekow Ha ha ha .
   Wszystko na odwrot .To Oni sa nasza pochodna i my bylismy ich genetyka zawirusowani stad ta zydowska pieknie wydluzona uszasta czaszkowa profilizacja i mind na morderstwo jako , ze mniejszy wspolczynnik ludzkiego DNA i nie liczenie sie z inna nacja i innym czlowiekiem . Tylko patrzenie na innych ludzi w stylu dojnych krow .
   A z tego linku co podales wyzej to swietnie obrazuja sytuacje na ziemi trzy videa na koncu .

   1. Oczywiscie Kalinko zawsze to powtarzam , i osobiście nie akceptuje, ale nie odrzucam jest to wybornie proste, ale jakie praktyczne .

 6. Myślę , że PiS przerósł w swych draństwach poprzednią ekipę , bezczelnie łamią Konstytucję czują sie bezkarni i w d…. mają całe polskie społeczeństwo , ciągłość polityki z poprzednią ekipą nie jest już nawet kamuflowana ,
  Kaczyńscy sa przekleństwem dla Polski od samego początku :byli przy okrągłym stole, wspólnie ustalali naszą terażniejszość, wepchali nas do UE , spokojnie przyglądali sie złodziejskiej prywatyzacji, wprowadzili masonów do Polski za pieniądze polskich podatników wybudowali muzeum żydom i nadal z tych pieniędzy go utrzymują, a zacieśnienie współpracy z Izraelem absolutnie w każdej dziedzinie nic dobrego nam nie wróży , o szczegółach pewnie się nie dowiemy bo tak jak CETA jest ścisle tajna, cały rząd jest na usługach wielkich korporacji i żydowskiej finansjery
  i tylko cud może to zmienić
  a nawiązując do Szwajcarii , to tam tez władza robi społeczeństwo w konia, najlepszym przykładem jest ten nowy tunel, w referendum zagłosowało społeczeństwo na tak bo cel był szczytny : znaczne skrócenie drogi, a efekt końcowy zupełnie inny

 7. Spalona została kukła żyda Georga Sorosa (węg. György Soros) .
  —————————————————————————————————
  https://www.facebook.com/PrawicaPiotrkow/videos/1429317450431493/
  Relacja z zachowania sędziego bezpośrednio po ogłoszeniu wyroku.
  N I E S A M O W I T E !!!
  Zapraszamy, ponieważ to 8 minut pomoże wyjść z MATRIX-u
  Zupełnie przypadkowo kuriozalny wyrok na Piotra Rybaka
  został wydany podczas wizyty polskiego „rządu” w Izraelu…
  Co za traf…
  Walka z „polską tradycją antysemicką” o której w uzasadnieniu
  mówił człowiek pełniący funkcję niezawisłego sędziego miała
  więc swoją kumulację akurat wtedy, kiedy inna osoba pełniąca
  funkcję premiera Polski – mówiła o tym w Izraelu…

 8. Podesta pizzagate i UFO zainteresownia . Ciekawa konekcja I konekcja do tureckiej flagi na wrotach Komet pizzagate
  Zobaczcie to monstrum Ha Ha ha .https://www.youtube.com/watch?v=8oyxZAqr4Rk
  Turcja masywne pokazy UFO https://www.youtube.com/watch?v=P879hErKlm0
  https://www.youtube.com/watch?v=o2Yz9C6vtJM
  Ktos dal Komentarz Czy US armia mysli tutaj bez ograniczeniem szesciu scian .
  Is that the US army thinking outside the box lol
  https://www.youtube.com/watch?v=JxmBfyjHOL0
  Ciekawe daty Listopad elekcja w USA

Comments are closed.