Alternews – 25.06.2014

Alternews – prowadzi Paweł Nogal.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Alternews – 25.06.2014

 1. Miro pisze:

  A władza nierządu znowu chce Polaków złupić !!!! I to akcyzom za brykiet,to już szczyt arogancji i bezczelności w wyciąganiu i dojeniu społeczeństwa ,co za debilne argumenty plecie szef ministerstwa finansów!!!

  https://www.youtube.com/embed/LX_nz8FsPJY?feature=player_detailpage

 2. Salomon Hindus pisze:

  Prosze wszystkich aby w piatek o 22 giej zrobili wizualizacje aby pierdonlelo cos w cala rodzine Rodschilds . Mam wrazenie ze to jedyna droga na to zeby nam bracia z Nibiru pomogli wysluchac nasze zadania. Enki bracie ktory ocaliles nas trzy razy w przeszlosci. OCAL NAS PLEASE !!!!!!!!!!

  • Salomon Hindus pisze:

   Bo przesladuja nas jakies chuje co zwa sie „chrzescijanie i politycy”

   • Marianek pisze:

    Hindus współczuję ci, bo jesteś człowieczkiem bardzo sfrustrowanym. Ja np. jako chrześcijanin i wiele milionów chrześcijan, np. prześladowanych nadal w Somali itp., nikogo nie prześladujemy. Widać z Twoich wpisów, że masz fobie na punkcie innych religii, niż to w co sam wierzysz. Gdybyś dostał władzę, to nie mam wątpliwości, że mordowałbyś innych jak socjaliści – Lenin, Stalin, Hitler, Polpot.
    Swoją drogą jak człowiek uchodzący za inteligentnego może wierzyć w cos takiego jak „bracia z Nibiru”?
    Rządzą nami wyznawcy głupiej teorii zwanej socjalizmem, podobnie głupiej jak teoria o Anunakach.

   • Marek pisze:

    Chrześcijanie, jak nie mają już kogo prześladować, to prześladują sami siebie!!! Taka ich natura 🙂

   • Salomon Hindus pisze:

    Marianek zapomniales o zbrodniach Watykanu i i dzisiejszych kryminalistach z Waszyngtonu. Pozdrawiam i wspolczuje bycia chrzescijaninem i braku wiedzy o powstaniu rasy ludzkiej. Ale mimo wszystko mam nadzieje ze tacy jak Ty kiedys zmadrzeja i ogarna sie z opetania watykanskiego. Pewnie juz wiesz ze ziemia jest okragla ?????

   • Majestic pisze:

    Marianek, religie wymyślili reptyle wiec ta „fobia” nie dziwi ,zresztą zobacz zakazana archeologie , przynajmniej to co umknęło uwadze bestii i inkwizycji , a tutaj to raczej odwrotnie działa „jak człowiek uchodzący za inteligentnego może wierzyć w cos takiego jak „bracia z Nibiru”?” a ja powiem tak, jak człowiek uchodzący za inteligentnego może NIE wieżyc w anunaki, nibiru itp dla mnie to zawężenie umyslu,miliardy galaktyk szkoda wręcz czasu na dziecinadę , ideologia moherowa ,itd .”Lenin, Stalin, Hitler, Polpot.” Jacy socjaliści ? to niby ateiści ? taka sugestia ? zapewniam ze to wysokiej rangi „kapłani „z tego samego gniazda co przedstawiciele inkwizycji trwa to już tysiace lat a tutaj w tym filmiku jest sedno sprawy zapewne https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s Hindus to raczej jest sprawiedliwy , czlowiek z sumieniem bo wskazuje bezpośrednio zło , chciałby aby ono nie istniało .zapewne religie same w sobie nikomu nie przeszkadzają , jak ktoś jest naiwny to niech wierzy w brednie ile się da !? ale bez cienia nawet przymusu i wyzysku innych ,wspominasz o wladzy ? od czasu krucjaty na Słowiańskie Narody władza się skończyła na świecie , i się nazywa DYKTATURA- religijna- faszystowska -proletariatu, no i (Demon -Krates ).I proszę nie stawiaj Komuś diagnoz ,ta kwestie wyjaśnił kiedyś Gandhi .

   • Marianek pisze:

    Majestic, Salomon Hindus, dajecie chłopaki niexle czadu. powiedzcie, co walicie w żyłe i w jakich dawkach, bo chyba przez nos już nie da radę takiego efektu wywołać.

    Na powaznie proponuje wam albo zmieńcie dealerow, albo obniżcie daweczki. Od tych fobi dostaniecie w głowę i totalnie zwariujecie. Swoja droga, jak cchecie cos sie dowiedzieć o Chrzescijaństwie, to weźcie choć podręcznik do religii dla uczniów II klasy szkoły podstawowej. Skoro dzieci pojmuja podstawowe zasady wiary, to i wy dacie radę.

    Ci z Nibiuru już lecą? Tylko w jakim „filmie”?

   • Majestic pisze:

    Marianek, to nie wszystko !? ja wyznaje jeszcze w Krasne Ludki , Skrzaty ,Elfy itp,a Ci z Nibiru tu są !!! Ps, oni zawsze tu byli , i znalazłem coś co jest przedszkolem ludzkości ,przynajmniej powinno być ?Marianek nie bój się tego, zobacz dotknij itd to nie „herezja” , „egzorcysta” nie będzie potrzebny , Pozdrawiam ,https://www.youtube.com/watch?v=scEyNenHuh4

  • redmuluc pisze:

   Ty weź się lecz człowieku. Zwizualizuj sobie mózg…i powtarzaj mantrę. „Mam własny rozum, mam własny rozum” Potem pomódl się o łaskę ab ktoś nauczył Cię używać tego rozumu.

 3. Oscar pisze:

  Jak wygląda globalna polityka widziana oczyma zwykłego człowieka ?
  To ciekawy widok.
  Z jednej strony mamy absolutnie bezkarnych zbrodniarzy którzy idą po władzę nad światem mordując i rabując na gigantyczną skalę.
  Z drugiej strony mamy resztę świata trochę zastraszonego ale coraz silniejszego i coraz bardzie asertywnego.
  Szczególnie wyraźnie widać bandytyzm zbrodniarzy w Jugosławii, Czeczenii, Kosowie, Iraku, Afganistanie, Libii, Syrii a teraz na Ukrainie.
  Wszędzie tam bandyci wywoływali krwawe wojny wykorzystując najbardziej zbrodnicze odłamy lokalnych społeczeństw (ustasze i islamiści w Jugosławii, islamiści w Czeczenii, islamiści w Kosowie, Irak i Afganistan to były bezpośrednie zewnętrzne agresje, islamiści w Libii i Syrii oraz banderowcy na Ukrainie (w Polsce była to ekstrema katolicka ale dzięki Jaruzelskiemu obyło się bez krwawych ofiar).
  Wszyscy oni byli szkoleni, finansowani, wspierani zbrojnie, wspierani politycznie i medialnie przez bandytów wyciągających łapę po władzę nad światem.
  Wspierająca te hordy zbrodniarzy światowa mafia akceptuje bez zmrużenia oka najpotworniejsze zbrodnie których dokonują na miejscowej ludności.
  Oni mogą nie przestrzegać żadnego prawa (poza dyrektywami mafii) mogą używać dowolnej broni przeciw ludności, mogą mordować jeńców, rannych, cywilów kogo chcą.
  Światowe media w rękach tej mafii tego nie zauważą, politycy pracujący dla tej mafii będą udawać że deszcz pada.

  Mimo tej bezwzględnej agresji mafia natrafia na coraz silniejszy opór ze strony wolnego (od tej mafii) świata.

  Ciekawe jest to że z jednej strony „konfliktu” stoi ta mafia, niezwykle krzykliwa w mediach, niesłychanie brutalna w metodach, nie przestrzegająca żadnych zasad ani zobowiązań, porozumień itp.
  A z drugiej strony stoi wyciszony świat który gra z tą mafią w geostrategiczne szachy.
  Głównym graczem w tej roli jest Rosja. Inni stoją w cieniu (BRICS, część UE)

  Rosja gra spokojnie, bez nadużywania siły, działa poprzez dyplomacje, porozumienia, umowy, negocjacje. Mafia morduje na wielką skalę i zionie wprost nienawiścią, szerzy nienawiść, nakręca spiralę nienawiści w kierunku masowych zbrodni.

  Konkludując mamy naprzeciw siebie
  z jednej strony oszalałego z chciwości i nienawiści pozbawionego wszelkich zasad zbrodniarza o gigantycznej armii ale upadającej ekonomii a z drugiej strony szachistę, stratega o znacznie słabszej armii (ale pod nuklearnym parasolem) i o wzrastającej gospodarce (BRICS) działającego na bazie dyplomacji, negocjacji a nie na bazie przemocy.
  Mamy ślepą nienawiść napędzaną chciwością i strachem przeciw geostrategicznym szachistom. Przy czym szachiści niczego nie zdobywają oni się tylko bronią przed brutalna agresją mafii.

  Na kogo postawić w tej rozgrywce ?
  Z moralnego punktu widzenia ?
  Ze sportowego punktu widzenia ?
  Z pozycji ojca przyszłych pokoleń które będą żyły w warunkach które stworzy im ta globalna rozgrywka ?

  „Polskie” władze a nawet szerzej „polskie elyty okrągłostołowe” postawiły jednoznacznie.

 4. Marianek pisze:

  2014 r. najcieplejszy? Szkoda, ze akurat czerwiec jest chyba najchlodneijszy odkąd robia te pomiary, przynajmniej w Polsce, bo ja tak chlodnego nie pamiętam. Jak bedzie cieplej to dobrze, bo nie bedziemy marznąć zimą, wczesną wiosną i póżną jesienią. Zamist 6-7 miesiecy grzewczych moze beda 3-4?

 5. Oscar pisze:

  Za Głosem Rosji informacja.

  „Władze Ługańskiej Republiki Ludowej (ŁRL) poinformowały, że Kijów podjął próbę zatrucia terytorium i zbiorników wodnych w rejonie miejscowości Biriukowo.

  Jak zaznaczono na stronie internetowej ŁRL, wielokrotnie odnotowane zostały fakty ostrzału miejscowości z moździerzy. Jeden z pocisków trafił w strefę przybrzeżną i nie wybuchł. Pocisk był wypełniony kilkoma warstwami gazy, w których znajdowały się nieznane larwy, robaki i wełna.

  Władze ŁRL oczekują obecnie na oficjalne wnioski bakteriologów, jednak, jak twierdzą, „już teraz nie ma żadnych wątpliwości co do tego, że wojska junty nie cofną się przed niczym, aby zdestabilizować sytuację w republice”.
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/2014_06_26/W-LRL-poinformowano-o-probie-zatrucia-przez-Kijow-zbiornikow-wodnych-2480/

  Ciekawa informacja.
  Krym już odcięli od dostaw wody pitnej dla ludności blokując kanał (wg ONZ to jest zbrodnia przeciw ludzkości).
  Teraz pocisk ewidentnie spreparowany „biologicznie” (broń bakteriologiczna zastosowana do skażenia wody dla mieszkańców NowoRosji ?)
  Stosowanie broni bakteriologicznej to tez zbrodnia przeciw ludzkości.
  Podobnie jak ostrzeliwanie miast z artylerii, bombardowanie z samolotów, stosowanie bomb kasetowych, stosowanie bomb fosforowych.
  Wszystko to Kijów robi bez zażenowania i bez skrywania, są na to liczne dowody w sieci.

  Oni dowodzą swoimi działaniami i oświadczeniami że ich cel główny to wypędzenie lub zamordowanie wszystkich którzy nie chcą być wasalami banderowców czyli tak naprawdę mafii żydowskiej. Czyli czystka etniczna (zbrodnia przeciw ludzkości).
  (Tymoszenko – walić atomem w ruskich z NowoRosji, Poroszenko – w „planie pokojowym” won z Ukrainy wszyscy którzy nie godzą się na jego władzę a resztę zabić jako terrorystów czyli strzelać bez wahania).
  Ten scenariusz przypomina jako żywo scenariusz budowy Izraela na ziemiach Palestyńskich (wypędzenie i wymordowanie tych co nie chcieli odejść).
  Te same siły (mafia żydowska), te same cele(wielki Izrael) i te same metody (zbrodnie przeciw ludzkości).

  Jak bardzo z wasalizowane i niesuwerenne muszą być Polskie „elyty” by te zbrodnie popierać.

  • Oscar pisze:

   Tu kolejna informacja z cyklu „Jak wypędzić ludzi z NowoRosji.
   Gołym okiem widać rozliczne wysiłki i rożne koncepcje na wypędzenie mieszkańców NowoRosji z ich kraju. Tym razem to pomysł na panikę na tle promieniowania atomowego.

   „RBO Ukrainy ostrzega, że w Słowiańsku może wzrosnąć poziom promieniowana

   W Słowiańsku w obwodzie donieckim możliwy jest wzrost tła promieniowania z powodu działań nielegalnych grup zbrojnych – donosi przedstawiciel Informacyjno-Analitycznego Centrum przy Radzie Bezpieczeństwa i Obrony (RBO) Ukrainy, Andrij Łysenko.

   „Na terenie sanatorium „Jubilejny” w Słowiańsku w wyniku rozhermetyzowania przez terrorystów agregatu radonu możliwy jest gwałtowny wzrost tła promieniowania na terenie placówki” – oświadczył Łysenko.

   Powiedział on, że specjaliści określają obecnie poziom zagrożenia i ochrony ludności cywilnej i obiecują w ciągu dnia dać bardziej szczegółową odpowiedź na temat skutków tego incydentu.
   Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_06_26/RBO-Ukrainy-ostrzega-ze-w-Slowiansku-moze-wzrosnac-poziom-promieniowana-7386/

  • tomtom pisze:

   Oscar moj ty daragoj, gdzie tak ładnie nauczyłeś się pisać po polsku? Rewelacje twoich towarzyszy z Ługańska są tyle samo warte co wyniki ich pseudoreferendum. Co do banderowców, to stanowią margines ukraińskiej sceny politycznej i bynajmniej nie są sympatykami Żydów 😉

 6. Kalina pisze:

  Salomon hindus -jak znasz angielski to posluchaj wykladow Lloyd -paye i posluchaj sobie o Tall Whites Aliens.
  http://doubtfulnews.com/2013/12/starchild-skull-proponent-lloyd-pye-has-died/
  ten facet mial racje odnosnie evolucji , dlatego nie zyje .
  Ci faceci w gorach maja wplyw na rase ludzka na wszystkich kontynentach i na rzady w dominujacych panstwach prawdopodbnie oni sa przyczyna tego co sie dzieje w naszym universe ziemskim .Inna nazwa ich moze byc Anunaki .
  https://www.youtube.com/watch?v=7gLQ8Z6vlUY
  nastepny czlowiek , ktory moze miec racje w kwesti konstrukcji naszego universe . Spirytualne jego wywody sa dosyc wired i nie moge sobie dac rady z nimi ale jezeli chodzi o konstrukcje ziemi i co sie dzieje w niej to jest Ok .
  Trzeba posluchac videa i przeanalizowac samemu . Co bedzie pasowac to wziac a co nie to wyrzucic . Nie brac jak leci .
  https://www.youtube.com/watch?v=3ZZ7MWrAtfc

  • Salomon Hindus pisze:

   Kalina znam wypowiedzi Lloyd Pye i zgadzam sie z wiekszoscia jego pogladow. A wszystko jest zapisane w pamietnikach na glinianych tabliczkach w Sumerii. Pozdrawiam Ciebie bardzo 🙂

 7. Kalina pisze:

  A teraz do ogolu na forum . Nikogo nie mozna odrzucac i frustracji ludzi tez nie . Niektorzy z nas sa wrazliwi i nie moga pogodzic sie z ta rzeczywistoscia , wpadaja w szal wscieklosci ,obwiniajac wszystko co nie pasuje do ich przemyslanej koncepcji . Ale wszystkich koncepcje sa oparte na wiadomosciach z internetu i przezyc osobistych . Jezeli ktos popelnia bledy w ocenie sytuacji szamotajac sie w swojej emocji , to trzeba go naprowadzic na zrozumienie sprawy swiatowej troche glebiej . Kazdy z nas tutaj jest wartosciowy nawet ten co hujami rzuca i obwinia religie . Kazdy , poniewaz moze w konsekwencji swojej frustacji dojsc do genialnego poznania ziemskiej matrix i jakie sily naprawde nia manipuluja .

  • Salomon Hindus pisze:

   A wszystkie winy za morderstwa i kradzieze biegna do jednego punku jak widac : Watykan !!!!!!!

 8. Kalina pisze:

  Dlaczego uwazam , ze Lloyd-Paye zostal zainfekowany wirusem raka mozgu , z prostej przyzczyny , wiele ludzi , ktorzy chcieli cos naswietlic co nie pasaowalao kontrolerom tego universe umarli na ta sama chorobe . Na przyklad jeden naukowiec , ktory szykowal ekspedycje na Polnocny Biegun , zeby zanalizowac lej przestrzeni tam prowadzacy do innego universe .
  A dlaczego daja wolne slowo temu co mowi o cocncave Ziemia , dlatego , ze on praktycznie podwaza autorytet NASA , ale NASA i tak juz jest juz skompromitowane i ma sie na wykonczeniu . Dlatego daja mu mowic o concave Ziemi i o budowie naszego universe poniewaz , wszyscy go beda uwazali za wariata bo sie oglosil bogiem . Tak to dziala . Kazdy z przekazicieli pewnych informacji jest zainfekowany czyms co bedzie go dewaluowalo i obnizalao potencjal jego informacji . Ludzie mysla , ze jak juz ktos mowi , ze jest Bogiem dla nas to jest kopniety w czolo . A to nie jest tak ten facet moze mowic prawde o Ziemi a z drugiej strony moze byc kompletnie skompromitowany przez swoje anty religijne , anty ateistyczne poglady . Poniewaz powie , ze on jest Bogiem i tylko on 🙂

  • Majestic pisze:

   Pieknie Kalina , kibicuje Ci w Twoich przemyśleniach , kiedyś znaczy na starych zdjeciach kosmosu tego naszego ,dokladnie były to zdjęcia Agencji Kosmicznej , były widoczne energetyczne struny w jakiś okreslonych odległościach niektórzy uważali ze to windy kosmiczne itp obecnie oczywiscie niema już takich zdjęć ani filmów jak , udają ze wydaja miliardy na badania , super technika niby a zdjęcia powiezchni ziemskiego trabanta wyglądają jak przed ponad stu i więcej laty , byle amator potrafi zrobić o wiele leprze , tysiace satelit jest przy orbicie ziemi a niema Live ziemskiego globu, teraz bieguny, zakaz latania , ekspedycji ,istne czasy K ,Kolumba ? Grenlandia topnieje, zero nowości zamazane zdjęcia z satelit ? albo oszukane jakieś tu i tam wstawki , i Hindus ma racje to psychozy moherowe odcinają ludzi od prawdy ,im jest dane czekać na zbawiciela wiec obojetne jest im czym napełniają mózgownicę i żołądki. Pozdrawiam

 9. Kalina pisze:

  Moze to niektorym bedzie wydawalo sie smieszne co napisze ale mam to w nosie .Generalnie jakby kazdy przemyslal . To im wyzej tym wieksze jest pchanie z kosmosu ziemskiego do ziemi zeby trzymac powloke i kontynenty ferm .Tak wiec im nizej do ziemi to jest mniejsze pchanie a jeszcze nizej pod ziemia prawdopodbnie nie bylo by pchania . Powloka ziemi sie konczy gdzie pchanie jest w punkcie zerowym . Celowo nie uzywam zadnych fizycznych pojeci poniewaz sa one nie adekwatne do sytuacji ziemi .
  Satelity ziemskie jakby nie byly umocowane do firnamentu ziemskiego to nie utrzymaly by sie w przestrzeni ciaglego pchania z gory . Pytanie jest tylko od jakiego momentu zaczyna sie pchanie i co jest sila napedowa rozpychania sie powloki ziemskiej .Bardziej mi to tlumaczy trzesienia ziemi i tsunami .

 10. Kalina pisze:

  Moj ostatni komentarz jest do wkleslej ziemi czyli my zyjemy w ziemi jako naszym universe . A centrum naszego universe jest firnament niebianski czyli skycentrism.

 11. Sylwester pisze:

  Bardo lubię jak Kalina rozprawia nt.kształtu ziemi.Mi się podoba .Pchanie z góry też -bardzo mi sie podoba.

 12. Kalina pisze:

  Dziekuje za zrozumienie 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.