Alternews – 27.06.2016

W tym wydaniu Alternews – ekipa organizacyjna tegorocznej Harmonii Kosmosu – Zlotu Wolnych Ludzi w Sulistrowicach i podsumowanie tego wydarzenia – korespondencja skypowa spod Masywu Ślęży.


Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

54 odpowiedzi na „Alternews – 27.06.2016

 1. Oscar pisze:

  To już są wprost kabaretowe jaja.
  http://pl.sputniknews.com/polityka/20160627/3269370/gruzja-nato-flota.html

  Jak widać w obronie wolności i niezależności sługusy USA na polecenie USA rezygnują ze swojej wolności i bezpieczeństwa na rzecz globalnych interesów USA.
  Polska i Rumunia dostałe polecenie przyjąć na swoje terytorium wojska USA w tym Tarcze rakietową. Gruzja oddaje USA swoje wybrzeże morskie.
  Bułgarię zmuszono do rezygnacji z korzystnego dla niej rurociągu południowego.
  Kraje nadbałtyckie przyjmują wojska NATO, Ukraina to wprost kabaretowe państwo gdzie obcokrajowcy mogą legalnie rządzić, obcokrajowcy mogą legalnie służyć w „ukraińskim” wojsku a naród ukraiński w ok 40% nie ma prawa uczestniczenia we władzach we własnym kraju (mniejszość rosyjska),
  Na tym tle Polska to taki sam „kabaretowy kraik” na terenie którego USA organizują sobie konfrontację zbrojną z Rosją.

  USA wybrały teren daleko od USA a wojna będzie zapewne podobna do tej w Syrii gdzie walczyć będzie amerykańskie (mafijne) mięso armatnie zmuszane do walki (jak w Syrii) po groźbą kary śmierci (nie chcesz walczyć za „wolność” to jesteś ruski szpieg którego trzeba zlikwidować). Dowodzić tymi „armiami” na niższych szczeblach będą najemnicy z całego zachodniego świata a na wyższych szczeblach wprost oficerowie USA czy NATO.

  Czy może być większe upodlenie narodów niż to co widzimy obecnie w Europie zwłaszcza wschodniej ale i w zachodniej (imigranci, wymuszany gender,..)?

  Gołym okiem widać że te wszystkie kraje wpadły w ręce zdrajców i prowadzą politykę wbrew woli ich narodów (polityka agresji USA na Rosję w której wymienione sługusy staną się polem walki gdzie zginą miliony niewinnych ludzi).

  • Lisek pisze:

   Jesteś monotematyczny, czytać tego nie można. Jak na razie to Rosja zrobiła agresję na Gruzję i Ukrainę. Tego jakoś nie widzisz. Czeczenii też nie. Poczytaj sobie co robili tam Rosjanie z ludźmi. Nie mówiąc już o Afganistanie. Piejesz, a żadnej wojny jak na razie nie ma. Karmisz się strachem? Podobnie straszono dekady temu i nic. A w ogóle jak tam w Moskwie? Pada u was? Dobrze Putin płaci?

   • Oscar pisze:

    Znasz opinie mieszkańców północnej Osetii na którą w nocy, znienacka najechały wojska Gruzińskie mordując stacjonujące tam rozjemcze oddziały rosyjskie (zgodnie z decyzją ONZ) ostrzeliwując z ciężkiej artylerii miasta pełne cywili .
    Rosja tylko zareagowała na tą agresję. Osetyńczycy nie są Gruzinami i nigdy nie byli i nie chcieli być. Po rozpadzie ZSRR stoczyli z Gruzinami chyba dwie wojny o zachowanie swojej niezależności.

    Podobną historię po rozpadzie ZSRR miał Krym tyle że tam nie było wojny ale opinie mieszkańców Krymu są jednoznaczne.

    Obie narodowości są ofiarami dyktatorskich decyzji administracyjnych dyktatorów ZSRR (Stalina, Chruszczowa).

    Jeżeli pogarda dla woli narodu to dla ciebie demokracja to jesteś takim samym demokratą jak mafia o której pisze.

    Jeżeli decyzje komunistycznych dyktatorów są dla ciebie wyznacznikiem prawa które chcesz bronić ze wszystkich sił to jesteś albo z mafii (zakłamany i bezczelny) albo prost idiota.

    Jeżeli nie widzisz nic złego w dyskryminacji narodów w ich własnych krajach to jesteś … szkoda słów.. sam sobie dobierz właściwe słowa.

   • Lisek pisze:

    Taka sama mafia, o której piszesz jest na Wschodzie.

   • OBSERWATOR pisze:

    Lisek! Czy to Rosja zrobiła agresją na Gruzję i Ukrainę?! Serio?!
    Albo masz totalnie sprany mózg, przez żydoSSkie meNdia, albo jesteś tutaj CELOWO „ODDELEGOWANY” przez żydo.SS.kie SŁUŻBY żeby – jak na żydoSStwo przystało – działać tutaj KŁAMIĄC, PRZEKRĘCAJĄC FAKTY i PRÓBUJĄC ROBIĆ TUTAJ LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU! 🙂

    JEŚLI TO ROSJA wg. CIEBIE JEST AGRESOREM, to CZY TY NIE JESTEŚ PŁATNYM, ŻYDOWSKIM KUNDLEM SIECIOWYM, którego zadaniem jest „PILNOWANIE” tutejszej „strefy informacyjnej”, aby KŁAMSTWA i PLANY ZBRODNIARZY US-raelskich nie były DEMASKOWANE w SIECI?!

    Posłuchaj tego, co mówi Putin:

    1- https://www.youtube.com/watch?v=xIdDzeX-yT4

    2- https://www.youtube.com/watch?v=wycTSSzSAtI

    i…
    Jestem OSTATNIM, kto polecałby komuś innemu słuchanie KTÓREGOKOLWIEK z tzw. „polityków”, aby doszukiwać się prawdy, w tym co mówi/ą, gdyż uważam ich WSZYSTKICH za NOTORYCZNYCH KŁAMCÓW i MANIPULANTÓW ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ, za co powinni kończyć – w najlepszym dla nich wypadku – na DOŻYWOCIACH BEZ MOŻLIWOŚCI ŁASKI, ale ZNAJDŹ MI W TYCH PRZYTOCZONYCH WYPOWIEDZIACH PUTINA, KŁAMSTWA i ŁASKAWIE WYPUNKTUJ JE NAM TUTAJ – NA TYM FORUM!

    A tak w ogóle, to co tam słychać w telavivie? dobrze za takie kłamstwa, jakimi się usiłujesz tutaj posługiwać, płacą wam tamtejsze pejSSatenetanjahu?…(je)

   • Lisek pisze:

    Gdybyś poznał lepiej kulturę żydowską zmienił byś zdanie. pewnie nie byłeś w Izraelu, ale pisać o Żydach ci to nie przeszkadza. Pewnie mało gdzie byłeś. Siedzisz na czterech literach i wypisujesz codziennie jakieś bzdury, więc nie masz czasu nawet na podróże, które kształcą. Wiesz tyle, co ci powiedzą w Sieci.

   • OBSERWATOR pisze:

    Historia oceni, kto tu wypisuje bzdury, ale – gwarantuję Ci już teraz – marnie wyjdziesz na tej ocenie.
    Jeśli chodzi o mnie, to doskonale wiem, co piszę i możesz być PEWNY, że NIE UCIEKNIESZ/cie od tego, o czym piszę 🙂
    A swoim „zleceniodawcom” możesz przekazać, że:

    Świat jest OCZYSZCZANY ze wszystkiego, co jest – z energetycznego punktu widzenia – ZARAZĄ tego świata.
    Można ten proces – w uproszczeniu – porównać, do oczyszczania zasobów informacyjnych kompa, z wszelkich „plików”, które uchodzą, za tzw. „wirusy/trojany”.
    Działanie programu antywirusowego, polega na tym, że program taki, skanuje WSZYSTKIE PLIKI w kompie, w poszukiwaniu „złych plików”- wirusów.
    Kiedy program antywirusowy, znajdzie ZAINFEKOWANY PLIK, wówczas USIŁUJE taki plik WYLECZYĆ.
    Jeśli uda się plik wyleczyć – plik pozostaje, natomiast, jeśli próba wyleczenia pliku, nie udaje się – wówczas plik taki zostaje SKASOWANY!

    Poprzez tę UPROSZCZONĄ ANALOGIĘ, można zrozumieć to, co dzieje się, teraz w świecie.
    ŹRÓDŁO/BÓG, działa „podobnie”, jak wspomniany program antywirusowy. Usiłuje OCZYŚCIĆ ŚWIAT, z wszelkich „WIRUSÓW”, które tutaj zagnieździły się. Część z tych „wirusów”, już udało się „uleczyć”, ponieważ dobrowolnie OTWORZYŁY SIĘ ONE (czyli otworzyły swoje serca), na BOGA/MIŁOŚĆ, co pozwoliło BOGU PRZEMIENIĆ te „zainfekowane pliki”- SERCA.
    Jednak wciąż jeszcze istnieją takie „PLIKI-WIRUSY”, które nie mają zamiaru, poddać się „wyleczeniu”. WIRUSY te, nie tylko, że nie chcą poddać się „wyleczeniu”, ale WCIĄŻ „WALCZĄ” o ZAINFEKOWANIE CAŁEGO ŚWIATA i doprowadzenie do „WYSYPANIA SIĘ CAŁEGO KOMPA”!

    Ale nie uda się wam to – DIABELSKIE WIRUSY!!! 🙂

    Czujcie się POINFORMOWANI, że boży „program skanujący”, już was „POZAZNACZAŁ” sobie, tzn te „pliki”, które SAME NIE CHCĄ OTWORZYĆ SIĘ (swoich serc) na ULECZENIE!

    Wyjawiona tydzień temu data, z podaniem godziny i minuty: 212121 – OZNACZA, że wszyscy, którzy do tego wskazanego momentu, wciąż swoją świadomością, UPARCIE TKWILI w WALCE ze ZMIANAMI na ZIEMI, w UPORZE PRZECIW ZMIANOM na ZIEMI, w WALCE z BOGIEM, wiedzą już, że STOJĄ w KOLEJCE do ODEJŚCIA z ZIEMI – TO JUŻ WIECIE!

    UWAŻACIE SIĘ ZA „GRACZY”, KTÓRZY „ROZGRYWAJĄ SZACHY”, z BOGIEM, NA TEJ ZIEMI, więc PRZYJMUJECIE TERAZ do WIADOMOŚCI, że ŹRÓDŁO/BÓG, WYKONAŁ w TEN SPOSÓB „RUCH”, w tej „ROZGRYWCE” z WAMI, który NAZYWA SIĘ: „SZACH-MAT”! DOSTALIŚCIE MATA!

    ŹRÓDŁO/BÓG, w ten sposób, OSTATECZNIE ZAKOŃCZYŁ z WAMI tę WASZĄ ZIEMSKĄ GRĘ, którą z NIM PROWADZILIŚCIE!
    ŹRÓDŁO/BÓG „ZAWIESIŁ” w ten sposób, nad wami, tzw. „Miecz Damoklesa” ( https://pl.wikipedia.org/wiki/Miecz_Damoklesa ) i teraz macie DO WYBORU;

    1 – NATYCHMIAST PAŚĆ PRZED BOGIEM i BŁAGAĆ GO o LITOŚĆ, o WYBACZENIE i STAĆ SIĘ JEGO WIERNYM SŁUGĄ,
    albo
    2 – ROZSTAĆ SIĘ Z TYM ŚWIATEM – czyli ZGINĄĆ!

    Jak widzicie – Źródło/Bóg do samego KOŃCA POZOSTAWIA WAM MOŻLIWOŚĆ WYBORU! NAWET W SYTUACJI, w której JUŻ NIE MACIE WYJŚCIA – BÓG NIE PRAGNIE ŚMIERCI GRZESZNIKÓW!!
    Ale NIE LICZCIE, że BĘDZIE CZEKAŁ w NIESKOŃCZONOŚĆ, NA WAS, aż ZMĄDRZEJECIE, bo wy NIGDY NIE ZMĄDRZEJECIE! WAS MOŻE POWSTRZYMAĆ TYLKO STRACH – TYLKO TAKA PANIKA, która spowoduje, że OBSRACIE SOBIE GACIE ZE STRACHU – wy TCHÓRZLIWE SZCZURY!!!
    WIĘC TERAZ DOŚWIADCZYCIE właśnie TAKIEGO STRACHU i PANIKI i PRZYGOTUJCIE SIĘ NA TO!

    I jeszcze jedno! Ten wasz BANDYCKI ZJAZD – LUDOBÓJCZE BE.SS.TIE, pod przykrywką tzw. „NATO”, który sobie zaplanowaliście, w Naszym Kraju, w Polsce, nie odbędzie się.
    Ci z was, którzy zamierzają tutaj przyjechać, aby SPISKOWAĆ PRZECIW NARODOWI POLSKIEMU i CAŁEJ CYWILIZACJI, MUSICIE SIĘ LICZYĆ z TYM, że – DECYDUJĄC SIĘ NA PRZYJAZD do POLSKI w TYM CELU – PRZYJEŻDŻACIE TUTAJ PO SWOJĄ ŚMIERć!

    Powinniście znać ten przypadek, zatrucia wodą, o którym mowa jest w filmie „Woda wielka tajemnica”, pom. 5:30 i 6:40 https://www.youtube.com/watch?v=FO5TcJAwO-8 – woda jest NOŚNIKIEM INFORMACJI w przestrzeni, której WSZYSCY JESTEŚMY WŁASNOŚCIĄ, informacji, pochodzącej ze świadomości zbiorowej, którą ZARZĄDZA ŹRÓDŁO/BÓG!
    ŹRÓDŁO/BÓG, chroni w ten sposób Polskę i Polaków, przed wami – beSStie!
    Już wisi nad wami BOŻY WYROK, który zostanie wykonany, kiedy sprzeciwicie się BOGU po raz kolejny i przyjedziecie do Polski SPISKOWAĆ!

    Polska zmienia PARAMETRY ŚWIADOMOŚCI ZBIOROWEJ, które stają się ZABÓJCZE dla tych DIABELSKICH ISTOT, które UKRYWAJĄ SWOJE ZBRODNICZE ZAMIARY, pod KŁAMSTWAMI, OSZUSTWAMI i SPISKAMI!

    LADA DZIEŃ – OBSRANI STRACHEM – WSZYSCY SPIEPRZACIE z POLSKI, w OBAWIE o SWOJE ŻYCIE – tak, jak mówią o tym przepowiednie!

    JESTEŚCIE ZBRODNIARZAMI-LUDOBÓJCZYMI BESTIAMI, które – pod zasłoną walki o pokój i bezpieczeństwo – usiłują rozpętać wojnę, dokonać ludobójstwa!
    Jesteście DIABELSKĄ ZGNILIZNĄ – chodzącą NIKCZEMNOŚCIĄ!! Jesteście KŁAMCAMI i SPISKOWCAMI, więc wiedzcie, że CZEKA WAS w POLSCE ZRÓWNOWAŻANIE ENERGII, jaką emitujecie, co was POZABIJA, jeśli się tutaj pojawicie, w celach SPISKOWANIA przeciw Polsce i Polakom!

    CZUJCIE SIĘ OSTRZEŻENI!

   • Oscar pisze:

    Ja piszę o mafii nie o żydach tyle że mafia jest żydowska.
    To ten sam problem z nazizmem i Niemcami.
    Nie każdy Niemiec był nazistą ale nazim stworzyli Niemcy i Niemcy stanowili jego „treść”, ciało i rozum.
    Podobnie jest z mafią żydowską, mafią włoską, mafią wietnamską, Japońską.
    Problem w tym że tylko kiedyś naziści a dzisiaj syjoniści czyli mafia żydowska mają globalny zasięg i działają na szkodę wielu narodów na świecie.
    Inne mafie to lokalne problemy.

    W tym układzie tracą uczciwi Niemcy i uczciwi żydzi.
    Tak jak na mafiach kradnących w Niemczech samochody tracą uczciwi Polacy uważani w Niemczech za złodziei samochodów.

    A o mafii żydowskiej pisać trzeba bo to ona podobnie jaki kiedyś Hitler i jego naziści, usiłuje siłą . podstępem, zdradą, kłamstwem, przejąć władzę nad światem.
    To problem wolności, suwerenności, szans życiowych i zagrożonej przyszłości każdego z nas.
    Trzeba o tym pisać by demaskować kłamstwa mafii którymi nas zalewa (poprzez swoje media, swoich sługusów, najemników, polityków itp).
    Ja staram się demaskować kłamstwa mafii i działania mafii
    i tyle.

   • Lisek pisze:

    Oscar, rząd światowy nie składa się z samych Żydów, znajdziesz wśród nich też Polaków i Niemców. Prawda jest taka, że jakbyś mieszkał w Chinach to pisał byś inaczej.

  • Majestic pisze:

   Oscar ,OBSERWATOR i po co brudzicie sobie ręce Trolllem , obecnie moherowe gnidy uczą rusofobi w szkołach taki mono atak a reszta się nie liczy . Pamiętajcie Oni są celowo delegowani aby takie srodowiska jak Tutaj po prostu rozbijać skłócać wszystko negować, wiec PRECZ z wszystkimi trolllo -gnidami .

   • Pacuś pisze:

    precz !!!+! na pochybel i precz !! lubie liska,ale jak jest z jakieś agencji i trolluje i obraża moich przyjaciół, to już go nie lubie 🙂 niech se jest, lub niech znika, ale wara do mnie i do majestica 🙂 nawet się zrymowało medżik 🙂 nie jestem tutaj od tego, żeby kogoś wyrzucać bo i mnie by wyrzucili, ale ja potraktuję go jak on nas w większości, czyli trollowaniem, a trolluję CIE lisek, bo jesteś pitongiem co nie ma charakteru i zamiast się przyłączyć do trzezwo myślących ludzi i tych co flaki sobie wypruwają by oznajmić prawdę lub to co jest bliskie prawdy, lub chociaż coś interesującego, jakąś informację wiedzę, to potrafisz tylko negować, kombinować i ubliżać, nie wiem czy to dlatego, że masz w życiu ciężko ,ale to mnie nie interesuję… masz przestać wsadzać nos w nieswoje sprawy i chociaż dajesz tutaj info również, powinieneś wiedzieć, że dajesz te informacje bo chcesz być czytany jak my wszyscy jesteś taki jak my albo Boguś Linda dla Ciebie… kłutniami do niczego się nie dojdzie, obrażaniem, trollowaniem, podtekstami, nie zdrowym myśleniem, i szykanowaniem nie podoba Ci się u nas to dowidzenia, a za to, że uraziłeś majestica powinieneś przeprosić, jak go nie przeprosisz, to bokiem ode mnie, bo będę CIE jechał jak dziką świnię jak mi na to pozwolą… nie jestem od rozumienia wszystkich już, rozumiem co chcę, ale mam zasady, moralność i przede wszystkim stawiam innych wyżej od siebie, czego Ci brakuję… nie chcę się kłócić, i jestem nikim, a Ty najwyrazniej jesteś kimś, skoro poniżasz innych, więc wyłoń się kim jesteś napisz i daj nam wszystkim święty spokój, bo na to patrzeć nie można, i może masz taki charakter, że mówisz ludziom prosto w twarz, ale warto warto się zastanowić co Ty wygadujesz, można to robić inaczej… na serio. albo się nauczysz albo my Cie nauczymy, po co dajesz coś co ma nas zainteresować jak sam jesteś nie interesujący jako przyjaciel, lubisz być pewnie sam… ja też, ale kocham ludzi i nie mam zamiaru się spierać tak naprawdę, ale będę też za tymi których kocham, czasem podoba się mi nam Twój styl bycia, ale uważaj do kogo podbijasz… bo nie mamy rękawic żeby się bić, i nie jesteśmy tacy, ale ranisz nasze uczucia, i prosta rada… (bo może ciężko Ci się przełamać) napisałeś JEZU POD MOIM WPISEM, więc powiedz, co miałeś na myśli, i nie bruzgaj teraz mnie, bo ja nie mam ochoty Ci ubliżać, wolałbym byś był z nami bo tylko może Ciebie nam brakuję do tego byśmy byli wspólnotą a Ty nas wykorzystujesz !! trollowaniem… tutaj przez jedną osobę forum może się zmienić w syf i Ty to wiesz, i robisz to świadomie… niestety. Z czym po prostu nie mogę się zgodzić, mnie pewnie zostawiłeś sobie na deser, a wcześniej tyłek liżesz… o tak ! chcesz nas skłucić czy być z nami , bo jak nie chcesz być z nami to jesteś tu nie potrzebny a Twoje informacje bez potrzeby oglądania, bo jaki człowiek taka informacja ! dlatego nawet jak jest coś ważnego co dajesz sami sobie to znajdziemy, my tu się wszyscy lubimy a TY NAS NIE LUBISZ< WIEC PO CO TO WSZYSTKO ROBISZ? radość Ci to sprawia???? beznadziejny jesteś… a możesz z nami czy bez nas być lepszy, nie traktuję Cię już jako prawdę ,dlatego pozwoliłem sobie to napisać, pa.

   • Pacuś pisze:

    po za tym do obcych ludzi podchodzi się z szacunkiem jak do starszych gdy się ich nie zna, a Ty wszedłeś z butami od razu, od wyzywania dziewczyn stawiania sie ponad nimi, od przezywania majestica, dokuczania seji i kalinie teraz obserwator, był jeszcze Anonim i nie wiem kto jeszcze, bo nie śledzę dokładnie kogo wyzywasz, nie zauważałem Cię, bo nie byłeś warty zauważenia. oceniasz i tu jest TWÓJ błąd, i oceniasz nas zle… zamiast od pozytywnych ocen zacząć jako nowicjusz, dlatego się naraziłeś jesteś agentem i to CI SPRAWIA RADOŚĆ. niedługo nikt nie będzie się z Tobą liczył i będziesz pisał do siebie, teraz masz uwagę naszą, bo dla nas jest wazny człowiek, ale jak jesteś trollem to wyginaj bo majestic i dziewczyny może nie chcą Cię zlać, ale ja mam na to już ochotę, i będziemy kłucić się bez końca, bo mnie wnerwiłeś i obaj wylecimy z forum, ja mogę na to iść, bo wrócę za 10 lat i będę nadal lubiany, a Ty będziesz zapomniany, bo nikt nie pamięta złych ludzi. A jak chcesz być dobry bez ze mnie na forum to powiedz słowo a ja zniknę z forum, bo jestem przyzwoity i ustępuję, a Ty jak Cię grzecznie proszą żebyś wypierda…ł to nie odchodzisz, i jesteś jak wrzut na d… mam zniknąć, na 10 lat, pokażę Ci co to jest męstwo, mi to nie robi… bo jestem prawy i dotrzymuje słowa gdy jest ono ważne, ale też biorę pod uwagę inne możliwości, ja daję Ci taką żebyś przeprosił majestica i tych co obrażasz, wtedy będziemy kumplami, jak szukasz kumpli, a jak nie to Twoja sprawa, mogę Cię rozgryzć w sekundę… ale nie chcę mi się, bo ważniejsze dla mnie są informacje którymi tutaj się dzielimy a jak się nie zgadzasz z inforamcjami to do informacji miej pretensjęa nie do osób ! bo my się staramy na swój sposób… a Ty tylko jesteś… i śmierdzisz… Żegnam do potęgi entej.

   • Lisek pisze:

    Nie podniecajcie się, bo ja mam w dupie czy mnie lubicie, cy nie. Nie szukam przyjaciół w Sieci. Sam kiedyś Tomek pisałeś o sobie niestworzone rzeczy, więc bałbym się z tobą spotkać. Z wami też, bo normalnie kipicie nienawiścią i masa tutaj rasistowskich tekstów. Mieszkam w dużym mieście, a obok mnie żyją ludzie wielu narodowości, w tym Żydzi, muzułmanie, Wietnamczycy, Hindusi itd. A jak was czytam to mam wrażenie, że macie poglądy z jakieś pipiduwy na końcu świata. A fakt jest taki, że za 100 lat świat będzie wyglądał inaczej niż teraz. I nic na to nie poradzicie. Wylewać swoje żale. Ale jak twierdzicie że macie rację to napiszcie książkę na temat, na pewno to będzie bestseller. Ale nie oszukujmy się, nikt by tego nie wydrukował. Żaden poważny wydawca. Anonimowość w Sieci daje wam odwagę obrażać wszystkich dookoła. Z jednej strony piszecie o miłości itd., a drugą ręką wylewacie pomyje na niewinnych ludzi. Piszecie Żydzi to, mohery tamto, a trzeba pisać nazwiska tych ludzi. To nie jest poważna publicystyka, poważne teksty. Od takie tam teksty sfrustrowanych ludzi. I Wojna Światowa toczyła się o imperia, II o Lebensraum, kolejne toczą się o ropę naftową i surowce energetyczne, ale następna, ta IV będzie się toczyła o wodę…

   • Majestic pisze:

    Pacuś Dziękuje Ci za wspaniałą wizje lokalną ,w niczym się nie pomyliłeś zapewniam Cie , gdybyś przeanalizował wszystkie wpisy od poczatku zobaczyłbyś schemat ich działania w szczegółach to takie scenerio z reguły, jak jest ich kilku to rozwalają wszystko doszczętnie bo o to im chodzi, szkoda tylko ze z całego grona tylko Ty to tak dogłębnie zauważyłeś w reakcji na ten negatyw , bo jak wyśmienicie wspomniałeś to kwestia czasu i zapewniam ze nikt się nie uchroni chyba że teraz się przyczai , ale jeszcze ma w rękawie wiem o tym , i apeluje do Wszystkich aby reagowali w czas bo i tak są na lisice ofiar , i w sumie dziwi mnie że niektórzy podejmują dyskusji z takimi , swiadomie wiedząc że trolll kilka dni temu ,tygodni , pokazał swoje oblicze w najbardziej ohydny sposób, tak jak walec drogowy, jednocześnie podsuwając kilka kontrowersyjnych linków aby zabłysnąć w alternatywnym świecie i stać się inicjatorem spiskowych teorii , pogromcą systemu na dwa dni . itp Serdecznie Pozdrawiam

   • Jaga pisze:

    ##Gdzie wszyscy myślą tak samo, nikt nie myśli zbyt wiele.##
    .

   • Majestic pisze:

    „a Ty wszedłeś z butami od razu, od wyzywania dziewczyn stawiania sie ponad nimi,” wiesz dlaczego Pacuś ? bo wie że My mamy pełny respekt niszcząc to wiedział doskonale ze może to się przyczynić do rozszerzenia tego na Nas , myślał ze kontrowersyjne dyskusje będą wspaniałym gruntem aby Nas zwabi w jego podstępną grę , przecież mógłbym np Oscarowi przyłożyć , bo zbudował już grunt i właśnie na to liczył wystarczyłoby jeszcze kilku i Oscar byłby postawiony w czarnym świetle , OBSERWATOR Lumen , nie wspominając o Naszych Paniach na które się gorliwie wysikał jak pies , ale wie co robi muszę to jemu przyznać takiej wyrafinowanej perfidniejsi to nie mnogo , no ale na NTV to byle kogo nie wyślą , „wykształcony” „”udaczny życiowo, „”trzeźwo i realistycznie patrzący” , bez skazy w gramatyce zapomniał „uczony” ze ludzie są też na innych kontynentach ale „uczony ” zapewne ma katedrę i kasę bije przecież udacznik życiowy !!!+!

   • Pacuś pisze:

    Zgadzam się z Tobą Majestic. Lisek przyjaciół eni szuaksz, za to wrogów szukasz, a wpierdol to nie agresja, to narzędzie ciało człowieka by nauczać, nie potrzebnie się jednak mnie wystraszyłeś i nie poszedłeś w odwet, myślę, że jesteś biedny zakompleksiony i trzeba Ci współczuć, facet gdy mówi facetowi że chce mu dać w gębę, powinno być z odzewem no dalej chodz 🙂 ja nie chce się bić, ale tak to wygląda hehe… wystraszyłeś się jak gęś a ja wcale nie jestem grozny, cenię sobie jednak to, że nie chcesz sprzeczek „ze mną” i że napisałeś to co napisałeś, ale masz naprawdę wybitnie podstępny charakter, niby mówisz, że bronisz żydów moherów i gojów a sam mówisz o 4 wojnie światowej, ktoś w końcu jest TWOIM ZAGROŻENIEM, a My pisząc o nich, właśnie to samo stwierdzamy to ścierwa które są naszym zagorżeniem, i obrana z wieloma ludzmi to jest broń przeciw oprawcom. a Ty już bronisz się sam… więc jesteś na przegranej pozycji, i chyba lepiej dla mnie będzie jak będę traktował Cię jak powietrze… POLECAM KAŻDEMU 🙂 😛

   • Pacuś pisze:

    Ps: powietrzem jest być fajnie, lepiej niż trollem, więc znowu moja prośba nie odpisuj mi… bo to mogą być resztki mojej litości 😛 poza tym Kocham Cię i bądz zdrów. Tylko nie fikaj i nie próbuj nas zwieść bo to zwyczajnie złe 😉

 2. RepHunter pisze:

  Co się stało z tymi trzema drzewami przy wejściu na imprezę ??? Mamy już pewne przemyślenia ….

  • szary pisze:

   zwiędły jak zobaczyły cenę karnetów na harmonię kosmosu 😉
   ps.
   pozdrawiam wszystkich z którymi nie zdążyłem się pożegnać po harmonii
   ( z nadzieją że harmonia za rok nie będzie droższa o kolejne 300% ..pozdrawiam Wolnych Ludzi .. medytujcie duuuużo0… żeby tendencja sie odwróciła i żeby znowu ta cześć wolnych ludzi których nie stać było na przyjazd w tym roku, tez znaleźli miejsce między nami..a organizatorom więcej serducha niż interesu ..ja w Was wierzę) i pozdrawiam 🙂

 3. Lisek pisze:

  Merkel jest opętana:
  https://www.youtube.com/watch?v=siK5ghVYbmI#t=65.467825
  (złapana na filmie)

 4. jan piotr pisze:

  Witam o Islandi – wyspie korsarzy pisalem tu na forum pare razy -postanowilem zamiescic pare wpisow dodam ze w islandi jest ok. 20 % mieszkancow to polacy??? -przewiduje i marze i FINALE POLSKA – ISLANDIA -TO UKARZE SIE SPORO FAKTOW I INFO CO TAM SIE DZIEJE??? Cyt.”Ktokolwiek z Was słyszał o obaleniu socjalistycznego rządu Islandii? Jak myślicie, czemu wśród mediów CAŁEGO świata zapadła taka zmowa milczenia? Bankierzy z UK i Holandii (za przyzwoleniem UE) próbowali zrobić z Islandii wyspę niewolników.. ludzie powiedzieli dość! Też myślicie że to niesamowity przykład dla każdego z nas, że można wygrać z „Systemem” i żyć w normalnym państwie?”
  https://www.youtube.com/watch?v=TUt47g7GSxE

  Inny materiał!!!
  Tego nie było w naszych mediach.
  https://www.youtube.com/watch?v=afx5_Vw3edQ

  odpowiedz
  3grosze | 28.06.2016 [15:34]
  Gratulujemy Islandii sukcesow na Euron2016. Wspaniala druzyna I wspaniali kibice! Sledze poczynania Islandii w obronie przeciw światowej lidze banksterow. Główne skrzypce grali banksterzy zza oceanu. Polecam film w temacie „Inside job”. Gf

  odpowiedz
  Jolly Roger | 28.06.2016 [14:18]
  Wielkie Brawo, podziw i uznanie dla Islandii
  Ci faceci grali w piłkę, a nie myśleli na jaką kwotę będzie opiewał przyszłoroczny kontrakt. W Islandii grają Islandczycy, którzy są dumni ze swojej ojczyzny, a nie jacyś naturalizowani najemnicy, dla których liczy się tylko kasa (vide Szwajcaria, Austria, Niemcy czy Francja)
  Jeszcze raz brawo i szacunek dla Islandii, to co zrobili Ci goście, jest kwintesencją piękna w sporcie

  odpowiedz
  Lustro weneckie | 28.06.2016 [14:16]
  Niedawno Ronaldo kupil swojemu marokanskiemu chlopakowi (tez ciotuli) olbrzymia posiadlosc.

 5. jan piotr pisze:

  poczytaj komentarze pod filmami a co z naszym tzw. narodem???

 6. Gaja pisze:

  Polityką sie nie interesuję / bo pewnie mam już za sobą takie doświadczenia w poprzednich wcieleniach albo nigdy ich nie pragnęłam takich doświadczeń/ jednak kiedy czytam takie wpisy , które ewidentnie dzielą i skłócają ludzi to ………… . Czy ci , którzy tak robią – już oblizują się i ślinią na samą myśl o „wspaniałych” niskich energiach ludzkiego cierpienia i strachu , kiedy swoimi wypowiedziami wywołają wreszcie taką sytuację ? Sytuację , która stworzy im warunki , napasienia się tymi niskimi energiami do syta ? Czy mało wam wojen , cierpienia i ludzkich tragedii ? Czy swoim postępowaniem chcecie wspomóc produkcję broni do zabijania ludzi i niszczenia ich dobytku , zamiast budować piękne miasta i drogi ? Czy za mało wam ludzkiej krwi i cierpienia ?

 7. ☺seja pisze:

  bardzo polecam ten film w kontekście chęci starcia z powierzchni ziemi wszystkich dobrych ludzi, a w szczególności polaków z wiadomych celów. proszę zwrócić uwagę na to co mówi więzień o tym kto głównie jest w UB chwytając za stołek, oraz na to co mówi jeden z osadzonych na temat tych wywyższonych i poniżonych (kim on jest i co tak na prawdę mówi) oraz na skład sądu najwyższego, następnie na osobę prezydenta bieruta, na to czyimi rękami wcześniej mordowano polaków, i czym się to później różniło od wcześniej i w czym było lepsze. jak i na to że mówić można wiele, agitować, usprawiedliwiać, uprawiać propagandę. a robić zawsze jedno nie ważne czyimi rękoma, mordować polaków, zbierać mocarstwa nad polskę i judzić, oraz uprawiać kreatywną propagandę, w końcu to nic takiego prawda? scena samego wyprowadzenia do egzekucji i dalej pokazała pięknie jak to jest… i czy dziś jest inaczej? kiedy to władze w jarmułkach latają i proszą inne wojska o zbrojne interwencję… a tamte nie nie to nie oni, oni wyzwalają… że nawet już nie ma się na kogo powołać, bo każdy uwikłany…

  polecam, do głębokiego zastanowienia się i nie bronię zachodu, ani wschodu tych kleszczy przez Demony z Rzymu wykreowanych włącznie z jarmułkami by zgnieść rdzennych ziemian… zawsze grali do jednej bramki…

  http://www.cda.pl/video/7018783b

  gorze

 8. Lisek pisze:

  No dobra, przekonaliście mnie, dołączam do Oświeconych. Przerobiliście mnie. A więc do dzieła. Zacznijmy od Żydów. Co to za szumowiny, jak widzę takiego to mnie aż świerzbią ręce… Trzeba ich wszystkich wysłać na Madagaskar. A te mohery, Boże, potopić! Każdego bez wyjątku. w ogóle to pora już odkurzyć gilotynę, wyciągnąć ją z muzeum i postawić na środku placu w każdym mieście. Pominąłem kogoś?

 9. ☺seja pisze:

  to na prawdę, może już dla mnie, ale przypomina małą zapyziałą wioskę, gdzie i szeryf nie bardzo rozumie co się dzieję za miedzą i jakie to ma znaczenie dla zebranej gawiedzi… albo nie chce rozumieć. same zaściankowe personalne problemiki, małe grupki interesików… rasizm, szowinizm, agitatorstwo, no i jak że by wszechobecna agentura, czy to płatna czy z przekonania nie istotne. dziel, ogłupiaj i żądź…

  a założenia były tak szczytne, ludzie na początku bardziej otwarci, a teraz, jak nas nie kochasz to wynocha, my tu się sami kochać będziemy, po kostkach i po same kostki taplać w naszym bagienku tańcząc z piórkiem w tyłku (bez obrazy), że może od tego świat się zmieni, odkryjemy jakąś przysłowiową ramtchę, płaską ziemię, … byle newsa, albo zębatkę w zegarku elektronicznym…

  tak czuję, i jak sobie teraz przypominam, to się cyklicznie takimi falami jaśnie oświcenia (mit wzrostu w nieskończoność i podnoszenie złych wibracji…) nasila od lat, strach pomyśleć co będzie dalej? chyba po prostu, środowisko za bardzo się oderwało od swojej własnej rzeczywistości, brnie w zagubienie, a przez to nawet jeśli w prawdę, ale nie własną. prawdę ale nie o sobie, jakiej nie rozumie.

  tak czuję.

  może urlopik? 😛

  • ☺seja pisze:

   w końcu są wakacje, a kto wie co dalej i czy nie przedostatnie jak to się mówi. najlepiej gdzieś daaalekooo 😛 to zmienia perspektywę.

  • ☺seja pisze:

   zmienić księżyc jaki z każdym obrotem mota i z każdym nowiem pentelkuje co namotał… mea kulpa.

  • Jaga pisze:

   ##a założenia były tak szczytne, ludzie na początku bardziej otwarci, a teraz, jak nas nie kochasz to wynocha, my tu się sami kochać będziemy, po kostkach i po same kostki taplać w naszym bagienku tańcząc z piórkiem w tyłku (bez obrazy), że może od tego świat się zmieni, odkryjemy jakąś przysłowiową ramtchę, płaską ziemię, … byle newsa, albo zębatkę w zegarku elektronicznym… ##
   trafne!
   jak nas nie kochasz to wynocha
   jak żeś weszedł między wrony musisz krakać jak i ony
   bo jak nie to cię wy/za dziobią
   ot wyższa duchowość 😛

   • Qcyp pisze:

    ot wyższa duchowość ?
    manipulacja /chamstwo fuj
    boże ile ja się głupot przy niej mauczylem ?

   • Jaga pisze:

    co dla głupiego głupie
    to dla mądrego mądre.

  • Pacuś pisze:

   Pamiętam seja, jak chciałas wyrzucić wiktorię mówiąc do niej precz, specyfika forum się nie zmieniła…

  • Jaga pisze:

   Zaiste Pacuś – były/są takie klimaty ale tu w tym we wredności w stosunku do Wiktorii prześcignęła ja Iza45/Izabela zaiste na wyścigi z Qcypem w innych aspektach. Ot wyższa duchowość/pycha/megaego/efakciarstwo !?

   • Qcyp pisze:

    Dzisiaj na stopa woził mnie jakiś dziwąląg? wysiadałem a on krzyczał dziekujie,dziekujie ,boże co za dziwaki wredne hihihihihihi?
    ?

   • Jaga pisze:

    A co naplułeś mu na głowę jak w zwyczaju qciapnym bywa, a on dziękował że mu chłodniej bo deszcz pada no to rzeczywiście dziwak 😛 i w ogóle to dziwne dla ciebie że ktoś dziękuje bo sam nie znasz takich klimatów/postawy wdzięczności prawda !?

   • Jaga pisze:

    a gdzieżeś tym stopem podróżował
    do dentysty do cywilizacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    bo chyba nie jak ten konsument manekin
    po kremik i maszynki do golenia i żarcie..też dla psa?! 😛

   • Qcyp pisze:

    Dziwaki wredne próbują uczyć innych kultury /dziękowania za podwózkę.?Następnym razem będzie wiedział gdzie ma jechać jak go Qucyp prosi/sugestia.?

   • Qcyp pisze:

    Jaga pisze:do dentysty do cywilizacjiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    to nie jest żadna cywilizacja.Wrócicie na drzewa tam wasze miejsce uhuhuhuhuhu
    https://www.youtube.com/watch?v=yScy40H_xDk

   • Jaga pisze:

    „cie”cie cieciu 🙂 skoro „to nie jest żadna cywilizacja” to po coś się tam pchał „stopem”..szukałeś dla siebie odpowiedniego drzewa gdzie twoje miejsce huhuhu ?!

  • Jaga pisze:

   Według mnie należy oceniać czyn a nie człowieka a tym bardziej nie osądzać..zamykając go w szufladce a tym samym odmawiając możliwości zmiany/poprawy..wszak też nie ważne KTO a ważne CO!

 10. Lisek pisze:

  Dla wszystkich „Oświeconych”:
  https://www.youtube.com/watch?v=EAexp0w3H3c

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.