Alternews – 4.04.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Alternews – 4.04.2016

 1. lumen pisze:

  Do odejscia jest przeznaczonych 5 grup z populacji ludnosci swiata. W pierwszej kolejnosci ma odejsc..1.- Wiecznie problematyczna ludnosc III-swiata (biedni).. 2.- Nieuleczalnie chorzy… 3.- Inwalidzi… 4.- Starcy… 5.- Wiezniowie… Sa juz stosowane wszelkie sposoby i skuteczne srodki. Jak widzimy to ta boska „opatrznosc” juz powierzyla swoja prawde grupie Bilderberg,ktorej zadaniem jest drastyczna depopulacja ludnosci. Wpisz w google: georgia guidestones oraz polskie obozy fema https://www.youtube.com/watch?v=TVnMlT-QZEQ Alarm ! Prezydencki program redukcji populacji USA ujawniony ! https://www.youtube.com/watch?v=tSjH52BncFE Mysle ze juz czas by NTV-udostepnil Polakom mozliwosc ochrony zycia na sposob jaki prowadzi to Jerzy Zieba.

 2. lumen pisze:

  Przed Brama NWO…Kiedy zostaniesz przylapany na Uczciwosci odpowiesz za stan swojego pochodzenia. Nie wytlumaczysz sie obojetnoscia. Klamstwo okaze sie Prawda a Prawda zarzada Dowodu. Bedziesz pijany od szczescia,ktore nagrodzi twoje oddanie. Jednak nie rozpoznasz zapachu Kwiatu bo zmysl powonienia zniknie na korzysc Sluchu. Odbiora ci poczucie piekna a jedyna pociecha bedzie wydzielone Swiatlo. Pojdziesz miedzy Cienie i bedziesz Cieniom podobny. Zapytasz dlaczego nie mowia? Odpowiedzia bedzie szarosc cienia twojego. Bowiem to on zakwestionuje zrodlo Swiatla i wyprze sie reguly Spektrum. Na opowiesc o Teczy zareagujesz jak flaga ginacego panstwa z symbolem narodowej barwy. Trzepotaniem Duszy nie wzbudzisz powiewu uczucia. Podniesiesz Lupine rozbitego Dzbanka i przyrownasz do pustej lupiny Orzecha z tym ze obie wydadza swiadectwo o twojej marnosci…
  Zatrzyma ciebie blask Niewiedzy. Bedziesz go oskarzal bo to on ciebie tutaj przyprowadzi. Dolaczysz do tych,ktorzy swoje istnienie przed Brama Nowego Swiata beda usprawiedliwiac. Posluszenstwo wskaze ci na Puste miejsce… Musisz czekac w kolejce . Bo choc bedziesz najblizej to Posluszenstwem najdalej. Zwrocisz sie ze Skarga do Wyznania ale i ono bedzie Puste. Zabija Dzwony ale nie wydadza Echa. Krzyk rozpaczy wypelni kazda Skalna Szczeline. Archeolog zwroci sie Dokumentem ku Dolowi by tam zostawic swoj ostatni Slad terazniejszosci. Podstep i Oszustwo zwroca sie ku Barwom z nakazem ochrony… Pamiec bedzie wymazana a serce wyscielone Czarna Prawda.za ktora bedziesz chodzil… Pojdziesz tam gdzie tobie wskaza… Sam juz nic nie bedziesz mogl uczynic…Nadchodzi Nowy Swiatowy Porzadek.

 3. lumen pisze:

  Czakra i Chip……Jak jest tak naprawde..? Za namowa Sprawiedliwego przekonaja ciebie do zawarcia Podskornej Umowy. Chip bedzie twoja Prawda i twoim Ja. On otworzy Wrota bys mogl wejsc…On zamknie je szczelnie gdybys chcial wyjsc. Chip to konsekwencja tez nie twoich Decyzji. Jednak zabarwiony odpowiednio Monitor zakwalifikuje zdolnosc twojego umyslu.Nie wyprzesz sie Niewygoda lub innym Planem .Uczynisz dokladnie to na co ci wskaza. Sukcesem twoim bedzie nastepny dzien tak bardzo uzalezniony od Sumy Wydarzen dnia poprzedniego. Swoim sprzeciwem wylaczysz Chipa. Zamknal sie wowczas Wrota serca twojego i staniesz sie choc jeszcze zywym to jednak martwym. Juz nikt nie upomni sie o twoje istnienie. Chip zaboli mocniej niz smierc tego co najbardziej kochales. Bowiem Chip pod twoja skora to twoje Ja. Poczujesz piekacy bol gdy pomyslisz inaczej. Czakra i Chip obdarza sie Nieufnoscia.Zycie i Smierc sa juz w rekach tych,ktorym Opatrznosc powierzyla swoja Prawde…

 4. Oscar pisze:

  Afera Wycieku Panamskiego.
  Oj naiwni naiwni naiwni.
  Raje podatkowe stworzono w interesie wiadomej mafii. Raje podatkowe stworzyła wręcz sama mafia poprzez swoje wpływy wśród rządzących sługusów.
  DO rajów podatkowych naganiają rozsiane po całym świecie kancelarie prawne ze stosownymi korzeniami. Jak np ta
  http://biznes.onet.pl/wiadomosci/swiat/panama-papers-tak-bronia-sie-wlasciciele-kancelarii/2y4ppn

  Niech was nie zmyli określenie „niemiecki emigrant” hehehe to Mossiek jako żywo.

  Raje podatkowe pełnią dla mafii bardzo ważną rolę.
  Po pierwsze są miejscem gdzie oligarchowie mafii i ci mniejsi mogą uciekać od podatków (to funkcja dostępna dla wszystkich chętnych).
  Ale co ważniejsze to że mafia ma przegląd ludzi gojów i swoich którzy kantują na podatkach. A to doskonały materiał na tajnego współpracownika, na sługusa, wiernego sługusa bo dyscyplinowanego szantażem.
  W ten sposób mafia poszerza kadry sługusów i przywołuje do porządku tych co jej nie słuchają.

  I dlatego tak wielu sługusów mafii ma firmy w rajach podatkowych. Taka firma jest jakby podpisaniem lojalki wobec mafii.

  Mafia ma kiepełe na karku i w zakresie geszeftów i w zakresie manipulowania ludźmi.

  Ten wyciek to w istocie cios w mafię bo ujawnia wielu jej sługusów z własnej lub z przymuszonej woli.
  Podobnie było kiedyś, pamiętacie” z kontami w Szwajcarii.
  To dokładnie te same cele, te same mechanizmy i ta sama mafia.

 5. dab56 pisze:

  Nieprawdą jest, że PiS przygotowuje ustawę antyaborcyjną. Kłamstwo Wyborczej i TVN. Projekt zgłosiła grupa posłów ale marszałek sejmu Kuchciński( z PiS )odmówił przyjęcia tego projektu (wniosku) do głosowania.

  • lumen pisze:

   dab56…Prawda jednak jest to ze czlowiek zostaje pozbawiony prawa do decydowania o swoim losie!

   • Oscar pisze:

    A za komuny wszystko było proste i przejrzyste.
    Każda kobieta do któregoś tygodnia ciąży miała prawo przerwać niechcianą ciążę a zbieg mogła wykonać w bezpiecznych warunkach w szpitalu.

    KK nie ma prawa narzucać narodowi swojego punktu widzenia.
    KK może instruować i pouczać wyłącznie ludzi którzy są z tyk kościołem związani i to z własnej woli a nie przez chrzest w okresie niemowlęcym.
    KK łamie fundamentalne zasady państwa demokratycznego.
    Rozdział kościoła od państwa to jeden z fundamentów demokracji. A prawo w państwie stanowi państwo nie KK.
    KK nie ma prawa narzucać swojej obłędnej i infantylnej ideologii całemu narodowi. Takie narzucanie swojej ideologii to jest wprost zniewalanie narodu Polskiego. (KK przez wieki brutalnie zniewalał wiele narodów na świecie więc to jest wręcz tradycja KK).

    To kobiety powinny decydować o sobie i swoim płodzie do określonego momentu (Prawo w PRLu dobrze to definiowało).

   • oxfd pisze:

    dziecko i kobieta to dwa odrębne organizmy. Zainteresowane decydowaniem o losie dziecka są trzy osoby: matka, ojciec i dziecko. Np. matka może chcieć zabić dziecko. Ojciec będzie chciał aby żyło i opiekować się nim. Dziecko również będzie chciało żyć. W takim wpadku masz 2:1 za decyją inną niż decyzja matki.

  • BoBo pisze:

   JEDEN PRZYTOMNY !Janusz powtarza bzdury…smutne ,ale prawdzie…Właściwie to szkoda czasu na Alternewsa…to samo mam w”dużym telewizorze”a nawet więcej…pozdrawiam

 6. JAN PIOTR pisze:

  prawda moja ,prawda twoja -czyja jest PRAWDA tzw. WSPOLNA???

  • Tomek pisze:

   Pomodliłem się za Ciebie JAN PIOTR. Myśl dalej….. :))))

   • Tomek pisze:

    mysl dalej oznacza, że dalej masz myśleć o tym co dalej… hi hi. Nudze już, zmykam spać, heja.. tylko czy zasnę… będę się męczył, chyba przeczekam do wieczora, pogoda? ładna. Czas… nasz 🙂 OJ BEDZIE SIE DZIAŁO DOPIERO ! I gdzie ta pokora zapytacie, ale wszystko zmienia się jak w kalejdoskopie, nie wiem czy mogę pisać, czy nie? Czy zamilczeć, czy coś dawać, nie wiem do końca, jak się macie…. czy ktoś jest??????? na forum.???? Bo nie wiem czy ślęczeć 😛

 7. Tomek pisze:

  Teraz z kolei płaczę jak dziecko, staram się powstrzymać te łzy, nie macie mnie dość, słuchania o mnie, ja o Was też bym chciał usłyszeć, pobudka śpiochy 😉 🙂

 8. Tomek pisze:

  Dla wszystkich jest pisany czas tu w Niebie jak i na Ziemi 🙂 To nie prawda, że trafiłem do Piekła by wyciągnąć ludzi, trafiłem do Nieba, razem w nim jesteśmy… A do piekła trafię jak skończy się nieskończoność bytu. Bóg mnie kocha. I ja kocham Go. To jest priorytet, najważniejsze, cieszę się dlatego, że macie swojego Boga. Może jest naszym wspólnym 🙂 chciałbym do niego dotrzeć, poznać, pogadać, a ciągle jestem zajęty… CZAS, to kwestia czasu, to będzie tylko czasem, czasami chce mi się wyć, zawsze i wszędzie staję za życiem, to też czas. ZAWSZE ! Przestrzeń którą sobie tworzymy do funkcjonowania, jest istotna tylko ze względu na nasz czas, kontrolujmy go, a żeby żyć wiecznie tu i tam. 🙂 Nie wiem co mogę napisać, by Was zainteresować, więc puszczam te gryzmoły hihi. Tęskno mi, ale to nie ja powiedziałem. 🙂

 9. Oscar pisze:

  Kolejny dowód na to że polska to w istocie Judeo i nawet nie Polonia.
  Media głównego hazarskiego ścieku często bombardują Polaków informacjami o tym że zmarł jakiś kolejny „wybitny” Polak.
  Za każdym razem jak poskrobać okazuje się że nie Polak ale żyd.
  O śmierci wybitnych Polaków chazarskie media nie informują.

  Polacy mają się przyzwyczaja`c do tego że warstwy rządzące, „elyty” różnej maści to wyłącznie żydzi.

  I tak się kręci ta chazarska „demokracja” czyli właściwie okupacja.
  (okupują większość ważnych dla Polskie stanowisk decyzyjnych, opiniotwórczych itp)

  • Tomek pisze:

   no bo Polak, jest tylko dla Polaka polakiem, chyba, że gdzieś za granicą kopią się po tyłkach, a co to znaczy chować znanego Polaka? A co z nieznanymi, cichymi, nikt o tym nie mówi, oczywiście ważny jest pochówek, (chociaz ja go mam głęboko) to chowani z czcią Polacy, których jak myślę mało, pewnie cieszą się, że są po śmierci znani, uchowani, pamiętani… Tylko czy to wszystko nie odbywa się na Ziemi tylko, ile grobów z przed 300 lat jest, a ile będzie za 300 lat, nic z nas nie zostanie z ciał, dlatego trzeba już uczyć się żyć wiecznie. By kiedyś wrócić, lub ingerować, jak mi zmarli ingerują ingerowali w moję życie, po smierci jest nieograniczona wiedza, ja w to wierzę 🙂

 10. Tomek pisze:

  Olali mnie wszyscy, dzięki. Znowu ten najgorszy?? Czy może w końcu coś dociera do Was?? Dzis nie spałem całej nocy i nie chce mi się gdzieś wychodzić coś robić, chciałem popisać tu. A nikt mnie nie lubi na pewno tam jesteście, chyba, że nie potrzebnie w taki sposób funkcjonuję że myślę, że ktoś mnie czyta… To nie jest manipulacja, zaznaczam !!!!! Chce dzielić się miłością, ale nie będę zgadywał, kto co jak i gdzie robi, myślę o tym na bierząco, ale co to ma za znaczenie czy myślę… nikogo nie obchodzi Tomek. Albo macie coś na celu, nie bójcie się nie zgadnę co to jest, jesteście bezpieczni, bo w Bogu miłość, jest niezniszczalna, co planujecie?????? Seja, Majestic, Iza, zwracam się po nickach, nie ma Was? a tak ładnie dziś pisałem….. Chciałem żeby ktoś to ocenił, pomógł… bo bycie czasem jest naprawdę trudne, więc pierwszy raz proszę o Pomoc, seja? widzisz łamię się, pomóżcie, nazwijcie tę rzeczywistość… nie chcę z tąd odchodzić…. Piszę do siebie czy jak? Nie lubicie mnie !!!!!!!!! Znowu zawiodłem, chociaż łudzę, się że widzicie mój pogląd, sukces???? Że jestem ??? co to za sukces?? Przecież każdy jest. Dopuki jest a nawet jak go nie ma to jest, bo jest i Wy jesteście, więc dlaczego Was nie ma????? hee nawet dobre :)))))

 11. Tomek pisze:

  Misja zakończona seja jesteś wspaniałą dziewczyną, istniałaś i istniejesz, jesteś wszędzie, prawda o Twojej osobie wyzwoli narody, a prawda o sobie, pozwoli Ci być szczęśliwą jeszcze bardziej, musiałabyś najlepiej pokochać ludzi w Twoim otoczeniu, spędzać czas z rodziną, która Cię kocha, nie zwykłem „wtrącać” się do rodzin, ale Twoja jest przepiekna, proszę odnajdz swojego syna jeszcze raz nawet jak jest nim Twoja mama. Wiesz już teraz wszystko, ja nie będę stawał Ci na drodze do marzeń, to Twoje NTV, ja za Tobą wszędzie jak ogień, bo myślałem, że wspólnie się lubimy, przemyślałem o Tobie całe ostatnie 3 lata NTV, bo wcześniej byłem nie sobą, gdybyś widziała co pisałem na Fejsbooku jak miałaś, znienawidziła byś mnie, to było tragiczne, kiedyś jak się poznaliśmy miałem drugie objawienie, przez pół roku tym razem w Polsce, wszsytkiego się wtedy o Tobie dowiedziałem, to przeznaczenie nas złączyło w przyjazni, co możemy dalej z tym robić? Czy jesteśmy My? Czy tylko wciąż Ty? jak ty doszłaś do tej całej wiedzy, to było wszystko ponadczasowe, poand ziemskie, ale odnalazłem Twój czas. Dlatego bądz szczęśliwa, bo na to zasługujesz, na największe szczęście. Jestem z Tobą, wiem, że to dla nas trudny okres, być może się obwiniasz, że zrobiłaś coś zle, nic zle nie zrobiłaś, to ja, bo ja naprawiałem swoje błedy szukając Cię, a to Ty mnie znalazłaś wczoraj i przedwczoraj, dlatego odwdzięczam się dziś wszystkim co mam, sobą. Piszę szczerze…. To Ty musisz postanowić co dalej, żeby Ci było dobrze, jak ci zawadzam, prosze napiesz szczerze, jak mamy trwac w wiedzy napisz szczerze, jak w przyjazni czy miłości napisz szczerze… Potrzebuję tego, mogłabyś to dla mnie zrobić?? Co czujesz teraz, ostatnio powiedziałem sobie 3 dni temu, do siebie, że nie chcę Ci już nic dawać, do siebie, i wszystko się zmieniło, a jak było u Ciebie?? Wszystko dobrze jest, czy wciąż jestem głupi zły tragiczny?? Może za szybko pytam, i potrzebujesz czegoś, ale co ja mogę Ci dać, dla mnie najwazniejszy jest Twój uśmiech, pa.. albio żegnaj, odpisz, czy pa czy żegnaj?? to będę wiedział co robić…. Buzka :)))

 12. Tomek pisze:

  Rozumiem, żegnam. Zajrzę tutaj za jakiś okres i zobaczę czy ktoś coś napisał, bo najwyrazniej macie mnie wszyscy w dupie i nie mam co się łudzić, że spełnicie moje marzenie, pa czy żegnam? Takie trudne :)? nie wymagam wiele… co chcecie sprawdzić? seja rzadko Cię o coś pytam, ale powiedz? Chciałbyś być moją żoną??? a miała mi to dziewczyna zaproponować 🙂 Bo jak chcesz być żoną, to ja chętnie, bo cie Kocham też jako dziewczynę, ale musisz wiedzieć że wszystkie dziewczyny kocham, a może nie chciałbyś, to w takim razie, powiedz czy mam się oddalić czy nie, bo dziś naprawdę wszystko serio traktuję. drugi raz Cię proszę o rękę, chciałem sobie Ciebie wywalczyć, ale to tylko zabawa, bo wiem, że żadna dziewczyna na Świecie mnie nie chcę… może po prostu odpisz czy pa czy żegnam, dla mnie to zrób, na zakończenie… lub opluj mnie, cokolwiek, nie będę już starał się tego zrozumieć. Uciekło mi ładne słowo… Może zmienię. nie zwracaj na mnie uwagi prośba miłości męsko damskiej, jest tylko spełnieniem moich snów i jako mężczyzna się poczówam, moja jedyna kobieta to ja sam. I Ty jak naprawdę kochasz. Ale to musi iść za ustaleniem stron, pytam o miłość, bo nie byłbym sobą, gdybym nie zapytał, taki był plan, więc go spełniam, możesz odrzucić, i pomyśleć, że jestem chory, ale zakochałem się w dziewczynie, co widzi ten Świat i go akceptuje, a wspólnie moglibyśmy go naprawić… Kocham Cie SeJa. I Zapomnij o mnie, jeżeli potraktowałaś to jako chorobę moją. Bo już nie mam choroby, moją chorobą jest mój charakter, ale nie marzenia… więc nie złamiesz ich, mówiąc, że nie zgadzasz się. A jak się zgadzasz, zrobię dla Ciebie wszystko a nawet więcej, więcej niż dotychczas, mam świadków, że robiłem dla Ciebie dużo, tylko czy dla Ciebie było to coś??? Koleżanko, muszę iść………….. więc zajrzę tu za jakiś czas, jak uspokoję swoje emocje, nerwy z tym związane, bo jednak nie jestem przygotowany na szybką odpowiedz, za bardzo Cię Kocham. PA :* ………………………….

  • R.K. pisze:

   chłopie , stanowczo widać , że masz poważne problemy z psychiką – idź do lekarza zanim nie jest za późno i nie piszę tego złośliwie absolutnie…po prostu czytając twoje teksty tutaj ,każdy zauważyłby ,że potrzebujesz pomocy psychologa conajmniej … a zdrowie jest najważniejsze , więc poważnie o tym pomyśl… powodzenia…

  • Tomek pisze:

   wiem R.K. Zapiszę się do lekarza, dziś jak wstałem 7:30 nie wiedziałem czy to noc czy dzień…

 13. Oscar pisze:

  Tak to chyba wygląda między PO i PIS (kłótnia w chazarskiej rodzinie).
  http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/130820,zydzi-z-pis-kontra-zydzi-z-po

  Fajne są komentarze pod artykułem.
  Zwłaszcza ten o nowej ustawie PIS w sprawie obrotu ziemią.

 14. Oscar pisze:

  Nieco inny, od mojego, punkt widzenia na aferę z Panamskim wyciekiem.
  Oba punkty widzenia się nie wykluczają.
  http://pl.sputniknews.com/opinie/20160405/2475177/usa-panama-papers.html

  USA czyli mafia może poprawić sobie bilanse ściągając kasę z rajów podatkowych do nowego największego na świecie i silnie bronionego raju podatkowego USA.

  A ponieważ kasa w rajach podatkowych jest nielegalna to USA czyli mafia może tę cała kasę przejąć pod pretekstem walki z korupcją. Oczywiście nie cała bo sługusy mafii są i będą bezpieczni. Kasę stracą tylko ci co nie zechcą mafii wiernie służyć.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.