Alternews – 4.05.2016

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Alternews – 4.05.2016

 1. Oscar pisze:

  No i znowu wyszło kto rządzi Polską, kto nadzoruje władzę w Polsce.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/andrzej-rzeplinski-z-zakazem-wypowiedzi-publicznych/h00m4y

  Gość działa już jawnie na szkodę Polski. Gość najwyraźniej nienawidzi Polski i pilnuje nie Polskich interesów w Polsce. W normalnych krajach politycy uważają na to co mówią by nie zaszkodzić reputacji kraju, notowaniom giełdowym, wizerunkowi narodowemu itp. Nie dotyczy to zdrajców i wrogów danego kraju. Ci opluwają jak mogą, czynią staranie by działo się jak najgorzej, wynoszą brudy na forum międzynarodowe, „srają” do własnego gniazda (a może do obcego dla nich).

  Prawda że opisałem politykę Trybunału Konstytucyjnego, PO, Petru, KODu i innych wrogich Polsce agentur ?

  Co zresztą jest oczywiste po 25 latach doświadczeń.
  .

 2. Oscar pisze:

  Nijaki R.Opara napisał parę mądrych słów.
  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/131487,list-otwarty

  Warto przeczytać o tym czego PIS nie robi a powinien oraz co robi a nie powinien.

 3. ana pisze:

  Ciekawe link http://lustracja.net/index.php/wymiar-sprawiedliwosci/113-krajowy-rejestr-ujawnionych-konfidentow?showall=1&limitstart=
  Czytając info na interii można się pośmiać…w sprawie marszu „Na czele marszu pójdą: Bolek z teczką, Alek z buteleczką i Brono z gęsiareczką. 🙂
  W sprawi imigrantów i Kod „Propozycja KE jest bardzo dobra. W najbliższą sobotę będzie marsz uchodźców wewnętrznych z KOD Nowoczesnej i PO. Nie mogą oni zasymilowac się w społeczeństwie polskim i uważają że ich prawa sa łamane.Uważają oni ze ich interesy reprezentuje rząd w Berlinie i KE w Brukseli i czują się obco wśród Polaków. Polska idąc im naprzeciw powinna wystąpić do KE o relokacje ich do Niemiec. Jeżeli Niemcy ich nie zechcą to niech zapłacą nam za ich utrzymanie po 250 tys € od osoby.” Polacy są super 🙂

  • ☺seja pisze:

   właściwie to nawet niech zapłacą za to że sami ich nie sprowadziliśmy, i nie kazaliśmy im ich przyjąć pod prośbą kary finansowej, to taka sama logika 😉

   swoją drogą, ciekawe jest to co się dla polski (rdzennych słowian, kolebki ludzkości) buduje… nic nie mam do nikogo, niemniej sprowadzanie tu czy ościenni milionów muzeuman, a jednocześnie do nas ilu tylko się da żydów? chwila to przecież mieszanka wybuchowa…

   zatem może warto to też przeczytać? (mając własny rozum)
   https://redoctobermsz.wordpress.com/2015/03/18/izrael-narod-wybrany-przez-diabla/ (w zasadzie i tak sznurki trzyma jezuicka agencja, cesarstwa rzymskiego … spuścizny egipskiej helliańsko orionskiej kolonii)

   o co tu tak na prawdę chodzi, pomijając już że w końcu się doigrają wszyscy najźdzcy ziemi kiedy zmuszą nas ludzi po prostu do pobudki.

 4. Roman pisze:

  Janusz jaki miliard 700 milinów? od 7000 ludzi
  to wychodzi około 7 milardów euro kary!

  • Roman pisze:

   a nie, sorki, Janusz miał rację , w tv coś tak palneli i się zasugerowałem…

 5. slowianin pisze:

  https://www.youtube.com/watch?v=hkSzmPnzF-o

  System nas oszukuje, to nie jest zadna tajemnica, cieszy mnie, ze bracia slowanie piosenka powiedzieli dosc.

  Po Angielsku slowa

  http://lyricstranslate.com/en/sistem-te-laze-system-lying-you.html#ixzz47DCli4gJ

 6. Kiara pisze:

  Dajcie na luz z tym Kryonem…. od dawna wiadomo że to eksperyment służb specjalnych robienia ludziom wody z mózgu.

  Chodzi jedynie o skupienie uwagi i wejście na odpowiednie fale mózgowe żeby zestroić nasze mózgi z mega komputerami.
  Na temat tych technik połączeniowych może się wypowiedzieć Pani Ania Burakowska, ona przez prawie rok używała technik , ćwiczeń żeby odbierać swoje channelingi…. Żaden przekaz od istot DUCHOWYCH nie wymaga używania specjalnego kodu językowego, MY LUDZIE mamy to w naszym DNA.

  Maszyny , cyborgi wszelkiej maści kopiują LUDZKIE naturalne możliwości duchowo , fizyczne i usiłują przenieść je na urządzenia techniczne. Zwyczajnie kopiują życie biologiczne , starają się zastępować je syntetyczną wersją.
  Nie ma czym się zachłystywać ni fascynować a już szczególnie bezużytecznymi bzdetami, którymi chcą nas zablokować mącąc w przejętych głowach ludzi.

  Niestety od pewnego czasu zauważam ,że NTV jest zdominowana przez syntetyczną inteligencję, a to, większości Ludzi nie wychodzi na dobre.

  Kiara.

  To jest łączenie CZŁOWIEKA z maszyną…..

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.