Alternews – 8.07.2014

Alternews – prowadzi Janusz Zagórski.

10 thoughts on “Alternews – 8.07.2014

 1. Tym razem Pan Janusz pokazal klase i jest jedynym w znanych mi mediach ktory pokazal prawde. Brawo 🙂

 2. Odnosnie zydowskiej kwesti w NTV. To ja mysle ze dzisiaj po tylu latach szkalowania narodu polskiego powinnismy walczyc o polske nie tyle ze w slowie ale i czynie. Kazdy zydek powinien byc opodatkowany trzykrotnie i miec tylko jedna pare majtek. A poza tytm ma miec sandal jeden . Bo dwa pozwola mu szybciej ucieekac z POLSKI.

 3. Bede tylko zatwardzialym zydem ale w betonowej piwnicy.

  Mysle ze to jest sztuka slowa dzisiaj w w wieku klamstwa

  ciekawwe jaka jeat proporcja zabicia slowian do zydow w wieku minionym ???
  mysle ze NTV podniesie kiedys temat holokaustu slowian wreszcie
  i nie bedzie jechal na wygodnych tematach

 4. Dobitny, celny komentarz zarówno do kary na wydawcę tygodnika „Wprost” i tzw. walki z terroryzmem. Osobiscie jednak spodziewałem sie po politykach Po większej godnosci i zasad, ale ci ludzi sa już zdegnerowani przez władzę, jaką otrzymali w wyborach. Ciekawe, czy ludzie wyciągną wnioski, że trzeba ogranczyć zakres władzy i przywrocić nam wolnosć, szczególnie w sferze ekonomii – polikwidować wiele ustaw, a w efekcie deregulacji gospodarki zlikwidować urzędy kontrolne, stołki urzędnicze, ograniczyć podatki (zminimalizować lub czesć zlikwidować). Czy ludzie to zrozumieją?

 5. ha ha ha, pozytywny element że wiceminister padł ofiarą naszej służby zdrowia ,
  mi się to podoba, chociaż nie wiem czy janusz wie ale takie poglądy jak on prezentują od dawna anarchiści, janusz to stary punkowiec,,, keep it up

 6. Proszą bardzo jak pieniądze, najgorsze zło wykańczają ludzi.
  Protesty powiadasz?Z tego co widzę to nie dbamy o siebie a ni o nikogo ,przykład Donbas i oblężenie,ale to nikogo nie obchodzi a cała Polska powinna zaprotestować czy mordy na cywilach nikogo nie przerażają?
  Ta cywilizacja nie ma szansy przetrwać ,to nie Ludzie to manekiny- konsumenci ,mistrzowie w zaspokajani psychicznych doznań, ZAZWYCZAJ BARDZO NISKO WIBRACYJNYCH.
  Dobry alter news, tak trzymać. hihihihihi

Comments are closed.