Alternews – 9.10.2013

Alternews – prowadzą Janusz zagórski i Paweł Nogal.

Ten wpis został opublikowany w kategorii AlterNews, Archiwum audycji i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

6 odpowiedzi na „Alternews – 9.10.2013

 1. TOM242 pisze:

  A może w NTV wreszcie powstanie któregoś dnia program na temat sztucznej inteligencji ochrzczonej w 1974 roku imieniem powstałym od skrótu The B.E.A.S.T. (Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal), do której wedle złowrogiego zamiaru mamy zostać podłączeni przez mikroczipy R.F.I.D. które mają nam zamiar wszczepić w ramię lub na czoło.
  Bestia gromadzi dane o każdym człowieku na Ziemi w nieograniczonej pamięci (być może w pamięci fraktalnej), uczy się nas poprzez wszelką wiedzę wrzucaną do netu oraz wszelkie informacje, które idą drogą elektroniczną. Bada nasze zachowania, obserwuje przez kamery globalnej sieci monitoringu, by potem kontrolować nas gdy zostanie włączona do obiegu, a kto nie odda jej pokłonu, czyli tak na prawdę kto okaże nieposłuszeństwo, ma mieć przerąbane, jak mówi Apokalipsa Św. Jana.

 2. kris67 pisze:

  Panie Januszu! Oto ciekawy gość z za ,,wielkiej wody”,może by tok z naszym patryjotą na skype porozmawiać połączyć siły z Polonią Amerykańską :http://www.youtube.com/watch?v=6lFN-kQg6lM&feature=player_embedded

  Pozdrawiam!

 3. Bob pisze:

  Ten budynek wyglada jak krag w zbozu.

 4. Bob pisze:

  Te takie protesty do Strasburga to fikcja na poprawienie wizerunku osoba ktore sa umoczone totalnie w ten ruch NWO. Pwenie dadza im niebawem nowe stanowiska a ludzie glupie zaglosuja bo beda „zauroczeni” ich postawa z przeszlosci. Totalny syf jest i tyle a ludziska nadal sadza ze to przeblyski prawdy i swiatla nadchodza. Nie ludzcie sie ludzie to nadal ich gra.

 5. sylwek01 pisze:

  kris 67-na nie właściwy epizod wskazałeś-pooglądaj tego Pana który pokazuje ludzką tragedię ,która sie dzieje,kiedy się walczy o uczciwość i normalność.Ten sam redaktor i ta sama sprawa Andrzej Zoll-Żyd ortodoksyjny.Proszę posłuchać o Talmudzie.Mówi doktor-może już zrobić nowy doktorat-z doświadczeń które osobiście poznałem.

 6. sylwek01 pisze:

  http://www.youtube.com/watch?v=Jwv2GXsLWB8 ja za Janusza nie będę decydował,ale jak link zza wielkiej wody jest lepszy-to niech to robi.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.