Dzisiaj 29.03 w naszej audycji:

W dzisiejszej audycji od 19.45 na niezaleznatelewzija.pl nadamy:

 •  Alter News: dwie rozmowy telefoniczne

Od 20.00:

 • Goście studio: Dorota Pasalska, Bogdan Oś
 • Wywiad z Jerzym Łatakiem (Fundacja Cayce`go)
 • Zapis wideo z palenia Agnihotry na Ślęży
 • Rozmowa telefoniczna z Marcinem Rudzińskim na temat nowej książki M. Cremo (temat „zakazanej archeologii”)
 • Gość w studio: Tadeusz Owsianko – Moje wiedza o Wszechświecie

Zapraszamy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dzisiaj 29.03 w naszej audycji:

 1. syriuszA-nin pisze:

  Witam
  Miałbym uwagę do audycji p.Owsianko.
  Budowa wszechświata wg.ojca (jak powiada) jest być może b.ciekawą audycją, lecz pewne info pokrywają się z wiedzą którą współczesna nauka już wyjaśniła, można się o tym przekonać np. w programach prowadzonych przez Morgana Freeman’a w serii odcinków naukowych Discouvery.
  Jak bym był za tym, aby te informację które przekazuje nam p.Owsianko, były b.skupione na przekazach jego ojca dotyczących spraw których (wiadomo) dotknąć fizycznie nie można.
  Jakie np.zapadały decyzję dot. budowy nowej ziemi, jak ma wyglądać cała ta transformacja, jakie ma informację od (ojca) dotyczące obecnej sytuacji na świecie, walki z NWO, czy Galaktyczna Federacja Światła – to wielka ściema i po prostu kolejny socjologiczny zabieg przedstawicieli NWO czy może faktycznie jesteśmy pod jakimś rodzajem parasolu ochronnego istot pozaziemskich.
  Myślę, że te informację były by o wiele ciekawsze niż suche matematyczne fakty, które i tak przeciętny kowalski nie rozumie lub bagatelizuje (a patrząc na komentarze osób na czacie) to raczej nie jest osobą traktowaną zbyt wiarygodnie. I jakby to powiedział p.Rogala – potrzebne są jakieś fakty/dowody empiryczne takich kontaktów i czy są wiarygodne, gdyż jak wszyscy wiemy, mamy już na łączach On-line rodzinę Rajskich, którzy opowiadają niesamowite historię, lecz nadal nie poparte żadnymi dowodami. Jak już ktoś pyta o konkrety tzw. lightworkerów – odpowiedzi z ich strony stają się b.wymijające.
  Prosiłbym też (jeśli to możliwe) o kolejną audycję z panią Iwoną Litewczuk – wg. mnie bardzo wiarygodną dla mnie osobą oraz przekazującą wiele pozytywnych wibracji. Każda audycja z nią powodowała, że człowiek wzrasta duchowo. Więcej tej pani – która nie przynudza i jest moim zdaniem b.uduchowioną osobą.

  A tak przy okazji: P.Januszu – dobra robota z tą TV. Polecam każdemu.
  Pozdr

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.