Festiwal Alternatywny w Krakowie

W dniach 30-31 maja 2015 r. w Krakowie odbył się „Alternatywny Festiwal”, impreza, która nawiązywała do tradycji dawnych festiwali „Nie z tej Ziemi” i potem „Czwartego Wymiaru”. I jak lata temu tak i teraz gościny Festiwalowi użyczyło NCK. Alternatywny Festiwal w nowym wydaniu to spotkanie otwartych ludzi, którzy są ciekawi otaczającego ich świata oraz siebie, którzy chcą poznawać i dociekać prawdy, odkrywać swoje wewnętrzne możliwości i doświadczać zmiany na drodze własnego rozwoju, zdrowia duchowego i fizycznego.

Byliśmy tam z kamerą i prezentujemy I część naszej relacji, w której znalazły się rozmowy, mini wywiady z organizatorami oraz zaproszonymi gośćmi. W roli prowadzącej wystąpiła Krystyna Maciąg, a całość przygotował Michel Rachel.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Archiwum audycji, Inne, Wydarzenia i imprezy i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Festiwal Alternatywny w Krakowie

 1. Kalika war party pisze:

  http://innemedium.pl/wiadomosc/kazdy-ma-prawo-byc-czlowiekiem-globalne-plany-ufo-nautow-ufo-sonow
  No prosze wyzej wideo mowi tez o czlowieku ,ktory prowadzi NOL regressing na ludziach .Pamietacie panstwo slynna Doloress Cannon reklamowana na NTV , ktorej ksiazki rozwalilam o moje sciany w domu . Bo mialam ich kilka . Oczywiscie przeczytalam je .
  No nic kierowalalam sie wielkim moim czuciem dlatego powedrowaly do kosza .
  Oh Jak ja kocham czuc:)

 2. szary pisze:

  nic nie wiedziałem 🙁 a tak chętnie bym wpadł..ale lipa

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.