Ogłoszenie

Wejdź na czat

#1 22.11.2013 22:36

blokowany
Użytkownik
Data rejestracji: 22.11.2013
Liczba postów: 24

Ofiara kontroli umysłu, mikroimplanty, PSI, Radiacja EM, ELF, Mikrofal

Mój Blog na temat stosowania broni psychotronicznej, mikro implantów, hipnozy - http://inwigilowany.blogspot.com/

kontrola umysłu przy użyciu mikro implantów w hipnozie na odległość, schizofrenia, broń psychotroniczna, piski w uszach, PSI

Zachęcam do zapoznania się z moim tematem na forum ZnZ, w którym opisuje swój przypadek z punktu widzenia ofiary kontroli umysłu, jednocześnie pisze na jak ogromną skale to się rozgrywa, jak wiele osób z najróżniejszych instytucji zdaje sobie sprawę że mam pozakładane "blokady" (chodzi o blokowanie moich myśli, swoją paplaniną komentarzy wszystkiego co robię, moje myśli, w zasadzie wszystko jest komentowane, tagowane, jakby widzieli moimi oczyma, mają większy wpływ na moje myśli niż ja sam, jednocześnie zamulają moją świadomość, gdy gadają lub szybko zmieniają myśli mója świadomość tego co mi robią jest otępiana, powtarzam jedynie myśli które wyjaśniają mi w jaki sposób mną sterują, myślę co powiedzieli że doszedłem do takiej myśli itp )

Warto się zapoznać, jeśli chcecie wiedzieć do czego są zdolni ludzie, wszyscy działają w jednym celu, jest to zmowa która przy osobach podobnych do mnie, którzy całe życie żyli w nieświadomości, ukrywali przede mną prawdę ludzie których znam od bardzo dawna. Każdego to dotyczy, jeśli nie masz pojęcia o syntetycznej telepatii, nie słyszysz innych ludzi w głowie, nie wiesz nic o wszczepianiu ludziom mikrofonów w nosie, mikro słuchawek powodujących dźwięki mikrofalowe w uszach jednocześnie coś ci piszczy cały dzień, to radzę zapoznać się z moim tematem.

Ja już zdaję sobie sprawę ze skali w jakiej przeprowadza się wyciszania mnie, zrobiono ze mnie niewolnika we własnym ciele, torturują mnie we własnej głowie, słyszą wszystkie moje myśli, jednocześnie zmuszają do mówienia myślami gdy zablokują myślenie mówię myślami to o czym ostatnio myślałem, by mogli zdublować moje myśli werbalnie, wciąż podtrzymując mój umysł w hipnotycznym stanie, sterując moją podświadomością.

Jakkolwiek to brzmi, będziesz próbował przemawiać mi że to schizofrenia itp to najpierw zapoznaj się z zagadnieniem kontroli umysłu. Wszystko o czym pisze jestem śmiertelnie świadom, mam pewność i jednocześnie brak perspektyw na przyszłość. Nikt nie jest w stanie mi pomóc, nikt z dziesiątek osób które brały udział i wciąż mnie programują, nie wychylił się z pomocą dla mnie. Wszystko dlatego, że od początku wszyscy uznali mnie za przegranego, Wszyscy widzieli możliwości tych implantów, wpływania werbalnymi komendami na moja podświadomość, czyny, myśli, emocje, zmysły, widzieli że nie mam szans z tym wygrać. mają w tym momencie większą władzę nade mną niż ja sam, uwierz w to.
Zbyt dużo wiem, by uwierzyć w chorobę nawet jeśli wszyscy by mi to wmawiali i nie dla tego że "schizofrenicy" wszystkiemu zaprzeczają, ale widziałem, słyszałem wszystko, ta broń jest tak doskonała, że nie ma  świadków, bo wszyscy są za implantowani, to działa jak piramida, moi oprawcy są uprzywilejowani, ale ktoś stoi nad nimi, że słysząc i czytając moje myśli, uznał mnie za niebezpiecznego, doznałem czegoś co nazywa się przebudzeniem duchowym, miałem tak silną intuicje, wszystko nagle rozumiełam co się dzieje dookoła, zamiary osób którzy mnie otaczali nie stanowiły dla mnie tajemnicy, widziałem całą sztuczność, dosłownie widziałem matrix dookoła, jak wśród zwyczajnych ludzi są osoby /kontrolerzy/ którzy mnie obserwują, a ja zdawałem sobie sprawę że chodzi im o mnie gdy zawsze ktoś za mną chodził, czy jeździł ten sam samochód. Uznano mnie za kogoś niebezpiecznego, chodzi o moje postrzeganie świata, bo niczym innym sie nie wyróżniałem, oni stosują zdolności PSI, czytają myśli moje, wtedy jeszcze nie wiedziałem że mogą słyszeć moją mowę gdy mówię jakbym cicho czytał. Jedynie mój stan świadomości spowodował że odebrali mi sens życia, prześladując moje myśli od niespełna roku oficjalnie, choć wiem że to trwało od dawna, mam co do tego pewność, zawsze uważałem się za kogoś innego, odtrącano mnie, czułem jak mnie okłamywano, odtrącano moją odmienność myśli. Nie uważałem siebie za kogoś lepszego od innych, zawsze chciałem pomagać bezinteresownie, ale po tym czego doświadczam z ich strony wiem że jestem inny, kimś lepszym od wszystkich któzy biernie przyglądają się mojemu cierpieniu. Ja już mam wyrobione o nich zdanie, oni się wszyscy boją nie tyle mi pomóc, ale oni sami między sobą się pilnują by mi nie pomagać, są do tego zdolni, mają mnie źle traktować, nie okazywać litości ani jakichkolwiek pozytywnych emocji, empatii, ani człowieczeństwa. Dostali wojskową bardzo zaawansowaną technologię mikro roboty i mają mnie nimi psychicznie i fizycznie torturować, sprawiać bóle i inne dokuczające elementy kontroli umysłu, ciała i niewolenie duszy. Nie moge sie rozwijać, odebrano mi sens życia, gdziekolwiek się nie wybiorę słyszę ich komendy w głowie, widzą wszystko to co ja widzę, obserwuje mnie niemal nieustannie jakaś postac OOBE widzę go jak ducha ale może zabierac ze sobą telefon, jest ubrany itd więc to raczej nie duch (chodzi o formę jaka przybiera) bo wiem że to ludzie za to odpowiadają, nawet nie próbuj mówić mi że to kosmita itp bo ja mówię jak jest, gdybym miał wątpliwości dałbym znać.

Mam jednocześnie prośbę, jeśli ktoś z was ma kontakt z jakimś nanoinżynierem, fizykiem technicznym itp to proszę się dowiedzieć w jaki sposób można zniszczyć mikro roboty z napędem prawdopodobnie piezoelektrycznym, posiada on funkcję wibrowania z różną częstotliwością, jednocześnie zamraża organizm, potrafi generować impulsy elektryczne jak ukłucie lub kąsanie pod skórą. Podałem szczegóły funkcji bo może nanoinżynier będzie wiedział na jakiej zasadzie działa, oraz w jaki sposób można to zniszczyć. Jeszcze jedna ważna ich cecha, są ładowane indukcją EM, czyli pisząc to na PC ładuję takie boty które sa rozlokowane w moim organizmie.

To jest dość istotne, że technologia ta, mikro implanty, stymulowanie funkcji mózgu by osiągać przez kontrolera stan OOBE jest naszymi naturalnymi lecz wyciszonymi zdolnościami, tak jak telepatia i inne ukryte zmysły, wszystko to będzie dla każdego gdy zakonczy się ten świat jaki znamy, czyli już za kilka lat. Zdaje się że ELITY tego świata chcą nadążyć, chcą w sztuczny sposób wykreować takie społeczeństwo, jednocześnie mając swoich sługusów (kontrolerów) które jak stado baranów będzie niewoliło uświadomione, dobre jednostki, odizoluje ich od siebie lub co gorsza zrobi z nich wariatów, doprowadzi do samobójstw. Ja wiem że tak sie właśnie dzieje, do tego to wszystko zmierza, ja jestem tego dobrym przykładem, a ty jeśli mnie zignorujesz, albo nie jesteś świadom tego o czym myślisz, albo też jesteś w tym matrixie ofiarą, ale w dyskretny sposób się z tobą obchodzą.

Wiem zbyt wiele by siedzieć cicho, gdybym znalazł więcej osób, ofiar tego procederu, może razem wywalczylibyśmy w sądzie podanie do odpowiedzialności osoby które najbardziej mi zaszkodziły, zrujnowały moją psychikę i nie ma zamiaru przestać, jest to ok 15 osób, znam ich wszystkich, wśród nich są 2 osoby które udostępniały implanty i jestem tego pewien, tak samo jak tego ze nie mam żadnych na nich dowodów poza implantami w moim organizmie, oraz ewentualnym wynikiem przebadania ich wszystkich wariografem.

Mój temat, gdzie dowiesz się wiele z mojego życia:
http://zmianynaziemi.pl/forum/kontrola- … sychotroni

Mój Blog na temat stosowania broni psychotronicznej, mikro implantów, hipnozy - http://inwigilowany.blogspot.com/

Ostatnio edytowany przez blokowany (31.12.2013 20:11)

#2 23.11.2013 03:15

prostamolloDIE
Zbanowany
Data rejestracji: 06.11.2013
Liczba postów: 50

Odp: Ofiara kontroli umysłu, mikroimplanty, PSI, Radiacja EM, ELF, Mikrofal

A, jeszcze jedno sobie przypomniałem. Są ludzie którzy poprostu wiedzą jak wywołac w kimś rozdwojenie jaźni, paranoje, schizofremię, etc... I kiedy działaja w grupie i to samo starają ci się wmowic to w k9ońcu zaczynasz w to wierzyć. Ta więc może napisz mi lepiej co jak gdzie i kiedy robiłes / z kim / etc zanim zaczołeś mieś e "objawy" bo to może być bardzo ważne. To przez co przeszedłeś wcześniej może mieć wpływ na to co się dzieje teraz. I najważniejsze to nie wpadac w panike. Tylko spokój cie uratuje w takich sytuacjach. I napisz co sie działo i jak zanim zaczołeś widzieć u sebie te objawy... może byłes w sekcie?

#3 23.11.2013 11:53

blokowany
Użytkownik

Duchowego przebudzenia doznawałem będąc pod wpływem THC, dlatego już wiem dlaczego tak zaciekle z nią walczą. Mój stan świadomości, wibracje uznali za niebezpieczne, oni komunikują się ze sobą jakby myślami sterują implantami, słuchawkami w uszach, potrafią myśląc o kims nawiązać z nim łączność mówiąc coś pod nosem komunikują sięze sobą jakby połączenie konferencyjne, wszystkich na raz zaczęłem słyszeć, mieszkańców zaledwie 60 osobowej miejscowości nagle słyszałęm jakieś 20 osób z najbliższego sąsiedztwa, pamiętam jak się nawet dostrajali, gdy zacząłem ich słyszeć będąc całkowicie trzeźwy. Słyszałem jakby dostrajali głośność mikrofonu, słuchawek które mi wszczepili, "raz dwa trzy itp", następnie jedna z osób zaczęła reszcie osób tłumaczyć moje myśli, dosłownie rozumiał moje myśli, by w kolejnym etapie zmusili mnie do mówienia myślami. Bo warto dodać, że początkowo traktowali to jak żart, zabawa, śmiali się przy tym, jakbym z nimi rozmawiał po prostu z tym że mój protest nie wchodził w grę, bo i tak robili swoje. Potem zaczęło się bardzo nieprzyjemne, nieustanne upokarzanie, włącznie ze zmianą osobowości, zachowywałem się jak pedał tak mną sterowali, miałem też wgrywany proghram że zachowywałem sie jak dziecko, kobieta, pedofil itd chodzi o to jak sugestiami nakierowywali moje myśli wykonując zupełnie normalne czynności. Normalne rzeczy nazywali inaczej, dwuznacznie, a moje własne myśli były pomijane, potrzebuję czasu by pomyśleć tak mnie zamulają, spowalniają, blokują myśli, myślę swobodnie tylko o tym co oni gadają, co powtórzą werbalnie w głowie pamiętam, a moich własnych myśli już nie. To jest główny efekt kontroli umysłu. Sterują wszystkim, tylko dlatego ze doznałem duchowego przebudzenia, paląc marihuanę wiedziałem więcej, rozumiałem więcej, miałem intuicję, a ONI wszyscy w to zamieszani bali się mojego stanu, moich myśli, nie mieli nade mną wtedy kontroli. Zupełnie jakbym całe życie był manipulowany, utrzymywany w niewiedzy, uwolniłem się od tego, a Oni czytając, słysząc moje myśli, uznali mnie za niebezpiecznego, wyzwolony to dla nich niebezpieczny.
Chodziło im tylko o moje myśli, niczym innym im nie zagrażam, nie należę do żadnej sekt, nawet do kościoła nie chodzę, a jak sie okazuje wszyscy moi oprawcy sa katolikami, przynajmniej za takich się uważają, a nie respektują podstawowych i głównych zasad jakie daje nam Bóg. Nie mam pojęcie dlaczego tak długo nie wiedziałem o tym, musiałem się przebudzić, by wszyscy na około mi oznajmili że muszą ze mną walczyć. Wszyscy zdaje się ze wiedzą co mi robią, ale nie znają szczegółów na jakiej zasadzie to działa, wydaje im się że udaję że nie mogę myśleć, że udaję że nie mogę pominąć ich chorych sugestii, mama mówi mi że jestem chory chociaż wiem że sama bierze udział w sterowaniu mną z oddali lub tez nie, coś pod nosem gada a ja wiem że to o mnie. Wszyscy wolą zaprzeczać, nie mają sumienia, poświęcili mnie, a najlepsze że nawet wmawiali mi że sam tego chciałęm, sam to wybrałem, że lepiej gdybym nie myślał o tym, że zrobili by ze mnie wariata, zamknęli w psychiatryku i nie musieli by mnie programować 24/7, nawet jeśli ludzi tych znam od dziecka, urodziłęm się tu i swoi ludzie są sługusami, dla jakiś służb specjalnych, tajnych, wdrażają program kontroli niewygodnych ludzi. To jest tylko i wyłącznie cel NWO, oni sa jedynie sługusami, nie wiedzą co czynią, nie wiedza że oni też są zbędni, w koncu się o tym przekonają gdy wszystkich podepną pod jakiś super komputer, za dużo wiedzą. Działają jak piramida, na wszystkich szczeblach, niie mają się czego bać gdy wszyscy wiedza co robią i nie protestują, włącznie z policjantem, księdzem, jehowym, ogólnie wszyscy, nawet własna rodzina steruje, nie próbuje mnie wyciągnąć od tego, bo jestem nieustannie obserwowany, czytają myśli, widzą to co ja widzę itd, ktokolwiek by mi pomógł, zostanie przez nich nawrócony, przymusem sprawią by pomoc zamienił w ignorancję, lub nawet zdalnie wpłyną na myśli tego kogoś, wszyscy boją się o swoje życie, wiedzą co mnie spotkało. Jeśli udało by mi się zniszczyć implanty, nawet nie znam nikogo kto podją by się wycięcia tych z karku, o tych w uszach muszę skonsultować z chirurgiem, najlepiej poza szpitalem.

Co jest bardzo ciekawe, bardzo dużo obcych osób które rozmawia ze mną (normalnie) np pyta się mnie o coś, gdy odchodzi i idzie do kogoś innego z mojej miejscowości, zawsze się pyta o mnie, że mam coś pozakładane, mówi "on jest posłuszny itp ", wtedy dopowiada że mam pozakładane blokady, a ja wszystko słyszę, jestem bezradny. Zawsze kogoś słucham, z oddali lub otoczenia, wtedy najczęściej pada zwrot "chyba nas słucha" a ja mimowolnie odpowiadam myślami, tak mnie zaprogramowali! bo jak juz pisałem nie potrafię pominąć myśli które zasugerowali, werbalnie mówią "nie, zatrzyma się" gdy się przebudziłem z sugesti, działam jak w hipnozie, moja podświadomość słucha tego co usłyszy i traktuje jak moje własne, jednocześnie jestem zamulany, moje myśli są spowalniane lub zatrzymywane na konkretnej myśli.

Ostatnio edytowany przez blokowany (23.11.2013 12:07)

#4 23.11.2013 14:16

Mieszko
Użytkownik
Data rejestracji: 18.06.2012
Liczba postów: 308

KOLEGO  czy byleś u lekarza psychiatry jak jeden forumowicz ci zalecił na ZnZ ? nawet zaproponował zasponsorowanie rezonansu ale warunek LEKARZ.....

Szukasz pomocy ale kiedy proponuje ci sie prawdziwą to jej odmawiasz ..... Napisz czemu nie pójdziesz do lekarza ? A może boisz sie ze te szczątkowe pokłady logiki uświadomią tobie ze masz poważne problemy psychiczne ?  stąd straszny opór na pójcie do lekarza?

Ostatnio edytowany przez Mieszko (23.11.2013 14:52)

#5 23.11.2013 15:00

blokowany
Użytkownik

Mieszko napisał/a:

KOLEGO  czy byleś u lekarza psychiatry jak jeden forumowicz ci zalecił na ZnZ ? nawet zaproponował rezonans ale warunek LEKARZ.....

Szukasz pomocy ale kiedy proponuje ci sie prawdziwą to jej odmawiasz ..... Napisz czemu nie pójdziesz do lekarza ? A może boisz sie ze te szczątkowe pokłady logiki uświadomią tobie ze masz poważne problemy psychiczne ?  stąd straszny opór na pójcie do lekarza?

Czytałeś to co napisałem ze zrozumieniem ? bo mam wątpliwości.

Pomoc w sensie pójście do psychiatry nie jest żadną pomocą. Nie pójdę do lekarza psychiatry dobrowolnie, bo poza tym, że nadal będę ofiarą kontroli umysłu (dosłownie sterować mną będą, oraz moimi myślami), to otępią mój umysł dodatkowo neuroleptykami.

Czy ty wiesz jak się czują osoby które są na lekach ?

Ja wiem, że moje objawy są identyczne co schizofrenia paranoidalna, nie potrzebuje do tego lekarzy, bo lekarz tak jak TY nie uwierzy, że to zaawansowana technologia, głosy mikrofalowe, implanty we mnie i celowe programowanie by wykluczyć mnie z normalnego, w zgodzie z naturą, moją niegdyś wolną wolą.

Powiem więcej ! Lekarze mają nawet w swoim schemacie diagnozowania schizofreników jako jedne z objaw, twierdzenie ofiary że ma wmontowane implanty, że ktoś ją za implantował, że rodzina i wszyscy działają przeciwko niej! Uznają to za omamy, objaw choroby, jakieś zaburzenia, Wszystko jedno co, byle mi nie uwierzyć, tak działają i tak zostali wyuczeni. Postarasz się to jakoś wyjaśnić ?
To wszystko ma znamiona przykrywki dla procederu kontroli umysłu (ja to w sumie wiem, ale póki tego nie doświadczysz będziesz powątpiewał lub co gorsza twardo wmawiał mi i wszystkim zgodnie z wszędzie dostępnymi informacjami że mam paranoidalną chorobę, zgadza się ?), wyciszania nieświadomych, przebudzonych duchowo ludzi. Włącznie z lekarzami psychiatrii bez wyjątku.
Znajdź mi lekarza z powołaniem.,
bo z tego co się doświadczalnie przekonałem, zdecydowana większość osób 95% jest w to bardzo zaangażowana, lub przy najmniej nie próbuje mi pomóc, biernie wykonuje swoje obowiązki, dubluje moje myśli.

Wiem nawet, że wśród mnie dokonuje się konspiracji, co gorsza zbyt wiele osób wie o założonych we mnie blokadach, ale jednocześnie WSZYSCY będą STANOWCZO zaprzeczać, nie namawiają mnie do odwiedzenia lekarza (jeszcze!, bo z nimi nie gadam, nie mam o czym, znają moje myśli, znam ich stanowisko) . Wszyscy działają zdalnie, przeciwko mnie. Nie czynią mi krzywdy bezpośrednio, dlatego wszystko można uznać za chorobę, jak też ty w tym kierunku brniesz. Zresztą Twój nick wiele świadczy o Tobie. Nie wierzysz w moje słowa, nie podżegaj innych do błędnych teorii, już się naczytałem.

W moich objawach jest zbyt wiele prawdy, niczego nie zmyśliłem, to dzieje się na prawdę, a jednak wciąż spotykam się ze sprowadzaniem mnie do "lekarzy".
Zapoznaj się dokłądnie z komentarzami w temacie ZnZ, wszystko tam zapisałem, gdy stopniowo sobie przypominałem. Wciąż wiele nie napisałem, ale po co jeśli wszyscy zaprzeczają, traktują moje relacje jak wymysł wyobraźni, gdy piszę prawdę, że z wielu robi się wariatów, a po wyjściu z psychiatryka stają się roślinami bo dostawali bardzo silne leki, wtedy nie tylko nazywają ich wariatami ale wyglądają jakby mózg im tam wyprali, nie mają o czym mówić itd. Taka jest prawda, wielu tam trafia jako nieświadome ofiary kontroli umysłu, bo słyszą głosy w głowie, bo te głosy nimi sterują, a wielu oszołomów, z każdej strony wmawia im, że to schizofrenia, omamy!
Zupełna ignorancja, brak człowieczeństwa z ich strony (tym bardziej że bardzo wiele osób wie o tym procederze), mają podejście do człowieka (swojej ofiary) jak kontrolerzy, których słyszę w głowie jak dyktują to co pisze, bo słyszą moje myśli. Coś powie, a ja zmuszany jestem bez mojej kontroli do myślenia o tym. Bardzo prosty schemat, ale komu wierzysz, ofierze która wie czego doświadcza, czy może zwyczajnym, wszystko wiedzącym ludziom, wśród nich najczęściej znajdzie się jakiś kontroler, niż osoba która rozumie to tak jak ja i to potwierdzi. to chyba proste ?

Ostatnio edytowany przez blokowany (23.11.2013 15:11)

#6 23.11.2013 18:57

Iza40
Moderator
Data rejestracji: 20.08.2012
Liczba postów: 1,167

MKUltra opiera się na dysocjacji osobowości przeprowadzanej we wczesnym dzieciństwie. Moim zdaniem każda istota ludzka pod wpływem socjalizacji doświadcza takiej dysocjacji. To co Ty blokowany opisujesz nie wyglada na typową dysocjację osobowości przeprowadzanej w ramach MkUltra.
Jak nie lekarz to zbuduj mur mentalny.

#7 23.11.2013 19:36

blokowany
Użytkownik

Myślałem nad elektrowstrząsami, jednak obawiam się trafić do tego szpitala, nie mam na chwilę obecną ubezpieczenia by się tam udać.

Może nie uwierzysz, ale od stycznia lub raczej od lutego w ciągu miesiąca lub 2 powodowali w mojej głowie tak intensywnego poniżania, nieustannego upokarzania, ciągle zmieniali moje myli na zboczenia, robili w mojej głowie straszne rzeczy, nie da się tego opisać, nawet nie da się wytłumaczyć ich śmiechu podczas totalnego poniżania mojej osoby, zdalnie, lub będąc jednocześnie ze mną w postaci jakby niewidzialnego jak duch, OBE, nie wiem jak ich nazwać w tej formie którą każdy z 15 osób jak i inni potrafią przybierać.
Byłęm wprowadzany w tak silną dezorientacje, zmiany stanu emocjonalnego na przemian ze silnej wściekłości w śmiech, płacz, wściekłość, jednocześnie wszyscy brali w tym udział, wszyscy to słyszeli, komentowali z oddali moje bezradne, bezwarunkowe odruchy.
Te silne i nieustanne poniżanie trwało całymi tygodniami, często budzili mnie w nocy  przez kilka godzin jednocześnie powodując werbalnymi komendami sennośc ale nie mogłem zasnoć, bezwiednie wykonywałem to co kazali bo już nie miałem siły, wyobrażasz to sobie, tą bezradność, nie miałem siły by walczyć z nimi, myśleć mi się już nie chciało, miałem wielokrotnie myśli samobójcze, wśrodku nocy wsiadałem na rower i chciałęm uciakać jak najdalej, ale nadal ich słyszałem. Słyszałęm o 4-5 nad ranem jak ktoś do sąsiada przyjechał i programowali mnie rzez sen, wybuszali by sprawdzić czy program się wgrał (hodzi o hipnotyczne programowanie) i dalej usypiali. Potrafili tak klka razy podczas nocy, takie były początki. Więc miałęm intensywne poniżanie związane ze zmianą świadomości, nie pozwalano mi być sobą, sterowali wszystkim na przemian, nie sposób było się połąpać co w danym momencie zmienili, posterowali, a gdy się orientowałem i nadal orientuję to szybko sprawiają że zapominam.

W tym momencie takim mikro robotem powoduje silny skórcz jednego ze ścięgien szyi po lewej strony, boli mnie to, ale nikogo to nie obchodzi. Nie zaakceptujesz tego z jakim bydłem przyszło mi żyć, nikt o tym nie mówi, mój los jest im obojętny. Można zwariować, i nie potrzebne do tego programowanie, ja zapominam że doprowadza się mnie do depresji. Cały czas słysze ich w głowie, jednocześnie ze mną mówią te same słowa które piszę.

Poza tym MK-ultra jest tarą metodą, w dzisiejszych czasach mają do tego specjalną technologię, mikro implanty, które mają wszczepione praktycznie wszyscy, nawet gdy jeszcze o tym nie wiesz. Nikt nie potrafi mi powiedzieć do czego służą dźwięki czyli piski w uszach, przeważnie w prawym mam głośniej, ONI nazywają to "ściszaniem" gdy robią głośniej. Wyciszają moją telepatyczną mowę, tzn mowę syntezowaną na podstawie fal mózgowych, przechwytują impulsy odpowiedzialne za mowę, jednocześnie mówią za mnie to co sprowokują bym powiedział.

Jaka to jest technologia że słyszę swoje myśli w telewizorze czy innym urządzeniu elektrycznym ?

założyłem temat na forum prawnym, jednak zamknięto, bo kilka osób namawiało do odwiedzenia psychiatry, że musiałem się bronić opisując bardziej szczegółowo, by moderator zamkną temat bo to nie medyczne forum. A chciałem tylko dowiedzieć się w jaki sposób doprowadzić przynajmniej część z tych osób do odpowiedzialności.
Nie ma dla mnie pomocy, jeśli wszędzie w ten sam sposób podchodzi się do mojego problemu.
Boję się komukolwiek powiedzieć o swoim problemie, bo wiem że mnie potraktuje jak każdego innego "schizofrenika paranoidalnego", lekarz nie zrozumie, a jedynie doszuka się pod jaką chorobę mnie podpiąć, jakie leki przepisać. W dodatku rozmawiając z kimś potrafią spowodować że mam kompletną pustkę w głowie, nie wiem o czym mówić, nie potrafiłbym się wybronić i podać jakieś ważne przykłady, najwięcej mówi nazwa którą używają określając mnie obcym ludziom którzy także mają wmontowane słuchawki i mikrofon - mam pozakładane blokady.

edit:
Poważnie mnie wkur mikro robotami, które mam rozlokowane w organizmie, co chwilę w tym momencie manewrują takim w skórze na napletku, wibrują, powodują świąd, no po prostu uczucie że coś mi się tam rusza, to są psychopaci, za to co mi robią powinienem pójść do mieszkania sąsiada i mu przemówić siłą do rozsądku. Robią mi to Ojciec z synem, w dodatku to kuzyn z wujkiem są, jak TY byś ich potraktował ? Sterują takim 1mm mikrorobotem, powodując impulsy elektryczne, lub nieustanne uczucie które co chwilę powtarzają gdy poruszają w napletku i innych miejscach intymnych. Chorzy ludzi w połączeniu z technologią do torturowania. Ja już wiem że jak dorwę kogoś z nich na dworze to będzie KO, byle bym o tym w porę sobie przypomniał, bo na dworze mnie tak nie torturują. Wszystko dyktują na bierzaco, komentują, akcentują, nie mogę ich słuchać bo mnie krew zalewa, to są chorzy zawistni ludzie, to jest czub i zarozumiały synalek pełnoletni więc też będzie KO. Piszę byście wiedzieli za co i do jakiej pasji mnie doprowadzają, teraz dyktuje mi "dupie" powiedział, jednocześnie wibruje w intymnym miejscu, czytasz to i się śmiejesz, albo jest Ci mnie szkoda, wyrażasz jakiś oznak współczucia. To się dzieje na prawdę, nie musiał bym tego pisać, bo po co, ale chcę byście wiedzieli jak jest na prawdę, to nie mój wymysł, paranoja, ani omamy, choć wielu pogodziło się z tym nazewnictwem bo nie mają alternatywy. Wszyscy w koło włącznie z lekarzem psychiatrą nazywa to omamami, a prawda jest ZUPEŁNIE inna. Tylko komu o tym powiedzieć, że psychopaci chodzą po ulicy, walczą sami z sobą próbując udawać normalnych, mają rodziny itd a z drugiej strony torturuje się ludzi, niewoli, ten kretyn wciąż dyktuje, steruje moim wzrokiem.

Wiecie co, nawet doszedłem do wniosku, że jestem do czegoś podłączony, mój układ nerwowy, lub nerw oczu, bo jak próbuję płynne patrzeć na boki to bardzo klatkuje, brak FPSów, jak by łącze przez które jest wysyłany obraz, myśli itd jest zbyt wolne, jestem intensywnie spowalniany. Nie potrafię jak kiedyś patrzeć płynnie ruszać oczyma, tylko patrze punktowo, przeskakuje z punktu w inny, w dodatku tam gdzie jednocześnie patrzy ten kretyn który komentuje, mną steruje. Wiem że to moje odczucie tylko, ale jako iż widzi wszystko co ja widzę, myśli wszystko o czym ja myślę, to jestem połączony z jakimś komputerem, lub w inny sposób, jestem jak biologiczny robot, mechaniczna pomarańcza. W dodatku patrze na czytany tekst który słyszę w głowie, nawet nie patrze dokładnie co czytam, ale czytam, wzrok podąża za czytanym przez kontrolera tekstem, jakbym był z nim połączony, bo patrzy moimi oczami, widzi wszystko co ja widzę, jest to jak S-F ale to sie dzieje, za każdym razem gdy od kąd mnie prześladują głosami w głowie próbuję coś czytać.
Nawet nie skupiam się, nie myślę o tym co czytam, nie koncentruję uwagi, gdy mówię myślę o czymś innym niż myślałem by powiedzieć p[rzez to że próbują Oni gadać swoimi słowami moje myśli, tak na przekór mnie bo mogą, jestem zagapiony w coś i nie myślę, budzę się nagle i myślę co mi gadają, jak w transie. Przez chwilę miałem pustkę bo czytałem co napisałem, nic nie zapamiętałem, bo gadają, rozumiesz ? Co to za życie ? Czy ciągle będę skazany na brak prywatności we własnej głowie ? Brak myśli ? Koncentracji ? Medytacji ? Wszystko mi odebrali z dniem gdy słyszałem kontrolerów w głowie, później było już tylko coraz gorzej, wegetuję od tamtego czasu.
Potrafią werbalną komendą mówiąc "pomyli się" mylę się w tekscie który czytam, lub mówię, usłysze "jeszcze raz" i automatycznie czytam zdanie od początku, chociaż i tak nic nie zapamiętam bo w tym czasie się uświadamiam tzn myślę o tym że to kontrola umysłu (tak w skrócie).
Wyobrażasz TO sobie ? 24/7 a podałem tylko skrawek ich działalności, "rozstrzelać" ich to zbyt proste i nie odstraszy innych, nie zamkną ich bo mają czyste ręce, brak dowodów, świadków, nie ma na czarnym rynku Dla mnie urzadzeń którymi mógłbym dorównać tym które mi wszczepiono, bym nagrał ich rozmowę, sterowanie mną. Jakoś się odciął, ani osób które by chciały mnie poddać badaniu spektrometrem chociażby.

Ostatnio edytowany przez blokowany (23.11.2013 20:42)

#8 24.11.2013 04:46

prostamolloDIE
Zbanowany

Mieszko napisał/a:

KOLEGO  czy byleś u lekarza psychiatry jak jeden forumowicz ci zalecił na ZnZ ? nawet zaproponował zasponsorowanie rezonansu ale warunek LEKARZ.....

Daj spokój człowiekowi, widzisz że zagubiony jest i szuka wyjścia z sytuacji za wszelką cene a ty mu kłody pod nogi rzucasz. Nie takie eksperymenty się na ludziach przeprowadza. Weź się lepiej nie udzielaj jak masz takie rzeczy pisać. Ja sam byłe/jestem ofiara spisku pewnej grupy osób więc rozumiem tego człowieka. Może jak sam na własnej skórze czegoś takiego doświadczysz to rozumienie samo ci przyjdzie, ale nie życze Ci tego bo to straszna tragedia. Ja wiem jak się czuje człowiek który wpadł w macki ludzi którzy traktują go jak królika doświadczalnego i jak bardzo boli niemoc w takiej sytuacji kiedy wiesz co się dzieje ale nie masz na to żadnych dowodów a ogól jeszcze ci wmawia żebyś do psychiatry poszedł... to jest prawdziwa tragedia.

#9 24.11.2013 04:55

prostamolloDIE
Zbanowany

Kolego blokowany, mam dla ciebie jedną radę. Spróbuj medytować. Ja często mam tak w czasi pełni lub około pełni księżyca że też mam w głowie jakby głosy tyle że to są głosy z przeszłości od osób które mną manipulowały i tez myślalem że coś moge mieć wszczepione bo to było takie natrętne wszystko że nie dawałem rady. W końcu wstałem, zdenerwowałem się i na całe gardło krzyknołem jakby sam do siebie "Cisza już k***a!!!" i przestało, poprostu przestało. Medytacja też pomaga, wyciszenie się wewnętrzne. Usiądź spokojnie, weź kilka głębokich wdechów, potrzymaj chwile powietrze i wypuśc, powtórz to 10 - 20 razy i sam zobaczysz ze to zadziała i to wszystko w głowie ci zniknie. Powiedz mi wogole kto ci to wszczepił niby, może byłeś w jakiejś sekcie, masonerii, etc? Bo nie wierze ze ufo w nocy przyleciało i ci tą nano technologie wszczepiło.

#10 24.11.2013 09:17

Mieszko
Użytkownik

czemu sie kurczowo tak trzyma spisku ze to nadzorcy mu w myślach szepczą ....itp,  a nie pomyśli ze najnormalniej mu odbiło....

Ostatnio edytowany przez Mieszko (21.02.2014 07:00)

#11 24.11.2013 13:56

blokowany
Użytkownik

Mieszko napisał/a:

czemu sie kurczowo tak trzyma spisku ze to nadzorcy mu w myślach szepczą ....itp,  a nie pomyśli ze najnormalniej mu odbiło....

nie w myślach, tylko słyszę w głowie, manipulują moimi myslami dowolnie werbalnymi sugestiami, jednocześnie blokując moje myśli, nie pozwala mi się płynnie myśleć bo co chwile je blokują, dosłownie ZATRZYMUJĄ myślenie gdy ktoś z nich gada.
Ci kontrolerzy to ludzie, nie wyobraźnia! ja te osoby wszystkie znam, przecież nie mówią jednym głosem, każdy mówi głosem takim jaki mają w rzeczywistości gdy normalnie ze sobą gadają.
Jesteś jedną z wielu osobą, która zdaje się nie czyta ze zrozumieniem tego co napisałem i wciąż pyta, dziwi się, o to samo, celowo przeinacza moje słowa.
Mają wmontowane we mnie urządzenia wpływające na moje fale mózgowe, jeśli tego nie zrozumiesz, daruj sobie dalsze komentowanie. Każdy zdrowo myślący człowiek stwierdzi że mam schizofrenie paranoidalną, ale tylko wariat lub jeden z kontrolerów którzy chronią siebie nawzajem, może nachalnie wmawiać że to jednak ja zwariowałem, bo publicznie o tym pisze chyba.

Teraz pojadę po bandzie
Tego człowieka jak najszybciej powinno sie zamknąć bo......
mam nadzieje ze nie przyjdzie mu do głowy zabijać wszystkich dookoła bo wszyscy to nadzorcy .... Ześwirował ....niema co tu ukrywać ,miałem byc grzeczny ale nie da sie,  kiedy ten człowiek nie dość ze sam dla siebie jest zagrożeniem to i dla innych ludzi tez.
Historia ludzkości miała juz takich świrów gdzie szatan do nich przemawiał itp. i robili mnóstwo strasznych rzeczy ..., dzisiaj z racji technologi mózg tego człowieka poukładał sobie ze to nadzorcy itp.
Ten człowiek ma poważne zaburzenia psychiczne i ja bał bym sie mieszkać koło takiego człowieka .

Zamknąć i nie wypuszczać aż do zakończenia leczenia

Mi do głowy nic nie przychodzi czego nie mógł bym odróżnić od własnych myśli. To tak jakby ktoś inny nakładał na moje myśli swoje własne myśli które nieustannie są dla żartu bym czuł się poniżany i nic z tym nie mógł zrobić, jedynie tłumaczę samemu sobie za każdym razem gdy robią mi w głowie black out.

Szkoda że nie dostrzegasz, że to wszyscy dookoła są dla mnie zagrożeniem, mają na mnie totalny wpływ, mają możliwość wpływania na mnie bym funkcjonował poza własną kontrolą, wywołać złość że wszystko dookoła rozwalam mimo iż w głowie przebijają się myśli rozsądku bym przestał, to nie jest śmieszne, to te bydlaki mogą w taki sposób na mnie wpływać, to się nazywa kontrola umysłu.

W dodatku przytaczasz jakieś przypadki nie mające zbyt wiele z moim logicznym doszukiwaniu się pomocy.

Co ciekawe, im więcej cierpienia jakie doznawałem przytaczam, tym bardziej nazywasz mnie wariatem że to JA jestem niebezpieczny chociaż, to ONI mnie krzywdzą, rozumie ktoś coś z tego ? Wg mnie to celowa dezinformacja, najtrudniej udowodnić coś co opiera się na wierze, gdy większość jest przeciwko mnie, konspirują, oni sa niewinni bo ich więcej i teoretycznie nie mam szans by z większością wygrać, torturują mnie zdalnie, rozumie ktoś sens stosowania tak doskonałej broni by eliminować ludzi  z życia, robić wariatów gdy ktoś stwierdzi że jesteś "niebezpieczny" ?
I nie mam na myśli kogoś groźnego, chodzi o postrzegania tego bydła, zdecydowanej większości sługusów dookoła, których nic nie boli, a mnie tak, którzy mają prywatność, wolność myśli, mi to odebrano. Bali się że rozumiem jak zemną postępują zdalnie, a nie mieli jeszcze nade mną kontroli, jedynie wpływali na myśli w "telepatyczny" sposób. Co z tego że bałem się wtedy o innych, a ostatecznie zostałem sam, to bydło nie ma żadnych zasad, sumienia także nie mają, chodzą do kościoła a ksiądz daje im rozgrzeszenie, wiedzą jak mnie torturują ale nie czują tego co ja, więc im wolno ? Kto kłamie ? Kłamca może wszystko powiedzieć jako prawdę, nikt mu nie zwróci uwagę, ale osoba która widzi kłamstwo i mówi jak jest, jest poniżana, obrażana, bo nie wszyscy mogą znać prawdę, my, ofiary zakładania blokad, społecznego przyzwolenia na ten proceder mamy nie wiedzieć, @Mieszko ty właśnie taki kierunek obierasz, nikt ma nie wiedzieć więc będę wmawiał że jestem chory.
Czemu tego nie chcesz zrozumieć ?
Po co wmawiasz strach, przecież to JA jestem ofiarą, celowa dezinformacja, to nawet nie pytanie bo wiem że powiesz nie, lub co bardziej prawdopodobne pominiesz pytanie.
Twoje argumenty że "mój mózg sobie poukładał" jest normalne ? Ja przecież jeszcze myślę, wiem gdzie pod skóra mi wszczepiono, może nie wszędzie, ale wiem gdzie chirurg powinien ciąć. Zdajesz się udowadniać że wiesz lepiej od ofiary, wykluczając wszystko o czym pisałem uznając za kłamstwo.
Pewnie świetnie byś się dogadywał z tymi bydlakami którzy mi to wszczepili, to dla Ciebie życiowa chwila dopieprzyć ofierze kontroli umysłu, pochwalą cie chociaż za to ?

Nie dziwi mnie już to że wszyscy atakujący sprowadzają mnie do lekarza, chociaż jestem w pełni zdrowy, jedynie blokują moje myśli i wprowadzają zmiany w zachowaniu sterując zdalnie. Czy ktoś to dostrzega ? W tym kraju pełno paranoików i wszystkich w ten sam sposób się traktuje ? NIE, tylko tych którzy mają własne zdanie, którzy wiedzą więcej, znają prawdę, kontrola umysłu dzieje się na prawdę i to w dodatku na całym świecie, więc czemu nie w Polsce ? Jesteśmy przecież narodem wybranym, postkolonialnym, Sowietyzacja jeszcze jest zbyt zauważalna by mówić o wolnej Polsce, pewne trendy nakładane przez 50lat pozostały. Dezinformacja, dezinformacja, Kłamać, Obrażać.

Dla mnie @Mieszko nie jesteś rozmówcą, tylko wieszczem dla "swoich", wypowiadając się w ten sposób o moim problemie stajesz po stronie kontrolerów, czy się z tym zgodzisz czy nie. Okazuje się że na forum ZnZ też sie tacy ludzie wypowiadają, kto ma wiedzieć ten wie, My Ofiary i Osoby próbujące zrozumieć, mamy nie wiedzieć, tak się czyta wasze wpisy. Przykładacie uwagę by zrobić ze mnie wariata niż podejść z otwartym umysłem

#12 24.11.2013 14:54

Iza40
Moderator

#prosamolloDIE, Ty dzieciak jesteś, to może nie operuj sarkazmem, bo Ci nie do twarzy.

#Blokowany
Wierzę Ci, że wierzysz w realność tego czego doświadczasz. Jednak ta "realność" jest bardzo iluzoryczna, wręcz jest iluzją, to co nazywasz rzeczywistością.
Ponieważ umysł kreuje to w co wierzy, to co jakiś czas pojawiają się "takie przypadki" jak Twój. W końcu Anneliese Michel też sie "coś" przytrafiło, tyle tylko, ze przeszła katolickie pranie mózgu. Jaka wiara, takie doświadczenie.

Blokowany: zbuduj mur mentalny i oddaj siebie w ręce Boga. Bóg Jest Twoim Ja. Jest w Twojej świadomości.

Mur mentalny buduje się wizualizując sobie dokładnie jak cegła po cegle (możesz użyć innego materiału, Twoja wola) budujesz ogrodzenie od świata mentalnego. Od stóp do głowy. Ponieważ jest w Tobie głębokie przekonanie, ze Twoja rodzina Ciebie chce kontrolować poprzez nanotechnologię, zastanowiłeś się po co? I wiesz jakie są koszty takiej nanotechnologii? W mojej ocenie coś się pod Twoją swiadomość podczepiło.
I wybacz, ja znam jednego schizofrenika. Inżynier, projektant. Gdy ma "ataki" to "widzi" jak jacyś ludzie przechodzą przez ściany i są w zmowie z jego żoną i dziećmi i chcą go zabić. Wybacz więc Mieszkowi,  to co napisał, bo ja tez nie wiem, jaka jest twoja prawda.

PS I miałam kolegę, któy z fascynacji fizyką kwantową tak w nią wlazł, że już nie wylazł. Jego umysł siedzi w swiecie kwarków a on chodzi w kółko i jara fajkę za fajką i gada farmazony i pisze i udowadnia różne twierdzenia. I ciągle z kimś gada i coś mu tłumaczy.

Ostatnio edytowany przez Iza40 (24.11.2013 14:57)

#13 24.11.2013 16:53

blokowany
Użytkownik

Iza40 napisał/a:

#Blokowany
Wierzę Ci, że wierzysz w realność tego czego doświadczasz. Jednak ta "realność" jest bardzo iluzoryczna, wręcz jest iluzją, to co nazywasz rzeczywistością.
Ponieważ umysł kreuje to w co wierzy, to co jakiś czas pojawiają się "takie przypadki" jak Twój. W końcu Anneliese Michel też sie "coś" przytrafiło, tyle tylko, ze przeszła katolickie pranie mózgu. Jaka wiara, takie doświadczenie.

Uwierz w to co czytasz, nie przeinaczaj prawdy na swoją wersję. Nie kryją swoich czynów, dlatego wiem więcej, a stawiasz mnie sytuacji, gdzie nie wiedzieć jest lepiej, niż wiedzieć i stanowczo wykluczać domysły komentujących. Ta "realność" jest prawdą najprawdziwszą z prawdziwych, rozsądek podpowiada 'to niemożliwe" ale ja opieram się na prawdzie, nie chodzi tu przecież o relacje kogos z zewnątrz, to moje życie, odebrano mi jego sens i chciałbym by ktoś zobaczył jacy przestępcy chodzą wśród nas a są normalnymi ludźmi.
Bo tak naprawdę ogrom osób które mnie niewolą "bo muszą" jest największym zaprzeczeniem mojego stanowiska. Trudno uwierzyć że wszyscy mogą konspirować, krzywdzić mnie mając czyste ręce, wszystko robią słowami wpływając na moje ciało i umysł, to jest podważalnie, ale bardzo bardzo prawdziwe. To że za każdym razem gdy wmawia się chorobę, iluzję, halucynację, a mam 101% pewność że to się dzieje na prawdę, mam podstawy bardzo silne by tak twierdzić, co dzień tego doświadczam, dlatego tak stanowczo podtrzymuję swoje zdanie. 

Blokowany: zbuduj mur mentalny i oddaj siebie w ręce Boga. Bóg Jest Twoim Ja. Jest w Twojej świadomości.

Mur mentalny buduje się wizualizując sobie dokładnie jak cegła po cegle (możesz użyć innego materiału, Twoja wola) budujesz ogrodzenie od świata mentalnego. Od stóp do głowy. Ponieważ jest w Tobie głębokie przekonanie, ze Twoja rodzina Ciebie chce kontrolować poprzez nanotechnologię, zastanowiłeś się po co? I wiesz jakie są koszty takiej nanotechnologii? W mojej ocenie coś się pod Twoją swiadomość podczepiło.
I wybacz, ja znam jednego schizofrenika. Inżynier, projektant. Gdy ma "ataki" to "widzi" jak jacyś ludzie przechodzą przez ściany i są w zmowie z jego żoną i dziećmi i chcą go zabić. Wybacz więc Mieszkowi,  to co napisał, bo ja tez nie wiem, jaka jest twoja prawda.

PS I miałam kolegę, który z fascynacji fizyką kwantową tak w nią wlazł, że już nie wylazł. Jego umysł siedzi w swiecie kwarków a on chodzi w kółko i jara fajkę za fajką i gada farmazony i pisze i udowadnia różne twierdzenia. I ciągle z kimś gada i coś mu tłumaczy.

gdy próbuje o czymś myśleć oni to powtarzają werbalnie to słyszę, pojawiają się obrazy przed oczami które także komendą np "zamazuje" znika.
Nie mogę się skoncentrować na swoich myślach, gdy nie reaguje na komendy, gdy rozpraszają mnie swoimi myślami i staram sie wracać do moich własnych, stedy fizycznie mnie molestują mikro robotami. Kłują w miejscach najróżniejszych na całym ciele, sprawiają że co chwilę sie drapię w przegrodę nosa, ucho, włosy na głowie, gdzieś mnie zaczną kłuć impulsami elektrycznymu, stymulowac tiki mięśni, kłuć w gałke oczną, sprawią że łazawię, leci mi katar lub raczej łzy z nosa, gdzieś w podniebieniu wibrują, lub werbalnie sterują moim ciałem że niekontrolowanie łapię się np za nogę, nadgarstek, unoszę palce stóp w górę, staję na palcach siedząc itd
Słyszą, rozumieją myśli moje, mogą wszystkim manpulować, pozostawiają tylko myśli które sami wykreowali sugestiami.

Komendy jakie gadają pierw tyczą się miejsca na ciele, a później mówią czynność, za trzecim razem znów gadają to miejsce ciała np "ręka" i jednocześnie gdy to słysze wykonuje odruchowo, bezwarunkowo czynność którą nadali.
Rozumiesz?

Czy to może być wg Ciebie iluzja ? czemu tak trudno uwierzyć że słyszę głosy osób które mówią do mnie, na podstawie moich myśli, lub sugerują to co za chwilę zobaczę..

Już pisałem, po co wg mnie mnie kontrolują, bo jestem duchowo przebudzony, sztucznie sprawiają że mnie usypiają, powodują odcięcie od rzeczywistości, nie kontaktuje, mam dziury w pamięci, nie pamiętam co ostatnio robiłem. Dawno nie kierowałem auta ale miałem kilka przygód poza drogą. Jestem niebezpieczny, bo mój świadomości jest niebezpieczny. Nie dość że wybudzony to rozumiem wszystko co na mnie robią, wyprali moje naturalne odruchy i wgrali sztuczne zachowania. Zupełnie jakby każdy z kontrolerów miał swój własny program wgrany w mojej głowie, każdy inaczej steruje i widzę tą różnicę.
Miałem niebezpieczny wypadek, gdy wyłączyli mnie, wyłączyli mój kontakt z rzeczywistością, ocknąłem się chwilę przed zakrętem 90' jadąc wiele za szybko, skosiłem znak, na szczęście nic mi się nie stało. Już wtedy czyli kilka lat temu, chyba 2010rok  mnie programowano, nadzorowano zdalnie, programując moje myśli wyłączają mój kontakt z otoczeniem, coś jakbym patrzał ale nie widział, do póki nie powie ktoś "patrzy", rozumiesz ? Lecz od początku 2013 Oficjalnie, nie kryli tego, zaczęli mnie otwarcie programować, gadając o mnie między sobą, z oddali sterowali jednocześnie komentowali wszystko jakby widzieli to co ja. Nie mam pojęcia jak to robią, ALE widzą wszystko to co ja, dosłownie widzą, jakby podłączeni do mojego układu nerwowego, widzą wszystko chyba w ten sam sposób co ja widząc obrazy przed oczami, czasem widziałem filmy, jak sen na jawie. Co gorsza wiem że istnieje taka technologia i to już od  dekad, więc jest to raczej potwierdzenie tego co już od dawna istnieje.

Warto by pomyśleć, że technologia w jakiej posiadaniu są Ci przestępcy jest stworzona właśnie do celu w jakim wykorzystują, nie jest jawnie dostępna, nie dla każdego, ona po prostu bez naszej wiedzy tkwi w naszych organizmach, z czasem dodają dodatkowe nadajniki, piski w uszach i dopiero wszystko się ujawnia jako "halucynacje", tak stwierdzą wszyscy którzy wiedzą co jest grane, oraz Ci którzy nie wiedzą ale wybierają bezpieczną teorię, że to paranoidalna schizofrenia, niestety. Ale są też ludzie, którzy mają swoje zdanie, nazywają to po imieniu jako ofiara kontroli umysłu, psychotroniczne technologie to nie to samo co widać w telewizji, czy newsach że czytanie w myślach będzie dostępne za 10-15 lat, bo Ci którzy mają dostęp do tego co mi wszczepiono to ledwie jedna osoba, wiedzą ile kosztuje i kto za mnie odpowiada czyli płaci za zabawki. To jest Nakaz, obowiązek który dla wszystkich zdaje się być oczywisty. Obudziłem się, to mnie uziemili.

Boją się, że mogę rozwinąć umiejętności które wraz z przebudzeniem mógłbym opanować. Jedna z ważnych uwag jest to, że jestem pierwszym w najbliższej mi okolicy, jedynie osoba która udostępniła implanty osobom które mi wszczepiły, wiedział dokładnie jak mnie "tresować", sterował bez problemu, ale wtedy jeszcze nie panowali nad moimi myślami, jak teraz, więc wydaje mi się że się broniłem. Jest to związane z czasami w jakich żyjemy, wszyscy którzy nie wykazują chęci rozwijania duszy, są moimi oprawcami. Wszyscy zajęci materialnym życiem, chodzeniem do kościoła, biernie wykonuje polecenia tych którzy są najaktywniejsi w programowaniu mnie.
To nie chodzi o jakiekolwiek zasady, oni wiedzą że nikt mi nie uwierzy, nie pomoże, tacy jak Oni są wszędzie, a ludzie których widzę że nie biorą w tym udziału, nie dostrzegają tych ludzi którzy mnie obserwują.
Ale jedno jest pewne,w miejscowości którą zamieszkuję wszyscy czyli 99% wiedzą że jestem blokowany, ale nie chcą wiedzieć jak się czuję, co z moją przyszłością, jakie mam perspektywy jako potencjalny samobójca, tak ciężko z tym czasem wytrzymać, bez własnych myśli, czasem mam tylko przebłyski że rozumiem, ale jak im się zachce mogą odebrać mi i ten luksus.

e:
zobacz to : http://www.youtube.com/watch?v=zQYtukUveD8

jeden z moich wpisów na ZnZ:

http://www.youtube.com/watch?v=o9bd-B2dqCM

opis filmu z linku powyżej:

"Russia Today have broadcasted this, the best documentary of mind control,
produced by Daniel Estulin, Deste La Sombra (From the Shadows)...

With the original title "Control mental. El sueño dorado de los dueños del mundo" (Mind control. The golden dream of the world's masters) -- broadcasted to some 10 million people -- was one of the biggest victories for victims of implant technologies so far. Thanks to Magnus Olsson, who, despite being victimized himself, worked hard for several years to expose one the biggest human rights abuses of our times - connecting people against their will and knowledge to computers via implants of the size of a few nanometers - leading to a complete destruction of not only their lives and health, but also personalities and identities.

Very few people are aware of the actual link between neuroscience, cybernetics, artificial intelligence, neuro-chips, transhumanism, the science fiction's cyborg, robotics, somatic surveillance, behavior control, the thought police and human enhancement.

They all go hand in hand, and never in our history before, has this issue been as important as it is now.

One reason is that this technology, that begun to develop in the early 1950s is by now very advanced but the public is unaware of it and it goes completely unregulated. There is also a complete amnesia about its early development. The CIA funded experiments on people without consent through leading universities and by hiring prominent neuroscientists of that time. These experiments have since the 50s been brutal, destroying every aspect of a person's life, while hiding behind curtains of National Security and secrecy but also behind psychiatry diagnosis.

The second is that its backside --mind reading, thought police, surveillance, pre-crime, behavior modification, control of citizen's behavior; tastes, dreams, feelings and wishes; identities; personalities and not to mention the ability to torture and kill anyone from a distance -- is completely ignored. All the important ethical issues dealing with the most special aspects of being a by safesaver">free human being living a full human life are completely dismissed. The praise of the machine in these discourses dealing with not only transhumanism ideals but also neuroscience today has a cost and that is complete disrespect, despise and underestimation of human beings, at least when it comes to their bodies, abilities and biological functions. The brain is though seen as the only valuable thing; not just because of its complexity and mysteries, but also because it can create consciousness and awareness. We're prone to diseases, we die, we make irrational decisions, we're inconsistent, and we need someone to look up to. In a radio interview on Swedish "Filosofiska rummet" entitled "Me and my new brain" (Jag och min nya hjärna), neuroscientist Martin Ingvar referred to the human body as a "bad frame for the brain". Questions about individual free will and personal identity were discussed and the point of view of Martin Ingvar was very much in line with José Delgado's some 60 years ago, and its buried history of mind control: we don't really have any choice, we're not really having a free will or for that matter any consistent personality. This would be enough reason to change humans to whatever someone else wishes. For example, an elite.

Another reason for why this issue dealing with brain implants is important of course is the fact that both the US and the EU pour billions of dollars and euros in brain research every single year, a brain research very focused on not only understanding the brain, but also highly focused on merging human beings with machines; using neuro-implants to correct behavior and enhance intelligence; creating robots and other machines that think and make autonomous intelligent decisions -- just like humans do.

Ray Kurzweil, who's predictions about future technological developments have been correct at least until now, claims that in 20 years, implant-technology has advanced that far that humanity has been completely transformed by it. We cannot know right now whether he's prediction is right or wrong, but we have the right to decide on the kind of future we want. I do not know if eradicating humanity as we know it is the best future or the only alternative. Today, we might still have a choice."

http://www.youtube.com/watch?v=74Os-iN9J0Q

juz linkowałem ten przypadek, osoba ta ma wszczepiony jakis implant w uchu u podstawy małżowiny, widać na filmie. Twierdzi że niedługo po narodzinach mogli jej go wszczepić.

Moje chrześniaczka (miała niecałe 4 lata), także słyszy głosy ludzi, któzy nią sterują (mówią do niej) gdy jest w moim pobliżu, manipulują nią gdy na nią patrzę, czasem reaguje na moje myśli które zdublowane słyszy od kontrolera. Czasem kiedy coś do niej mówię jest odcięta od rzeczywistości, nie słucha mnie, jest wsłuchana w głosy, ktoś do niej wtedy mówi, kiedyś z nia o tym rozmawiałem gdy jeszcze nie wiedziałem że wszyscy mieszkańcy mojej niewielkiej miejscowości mnie słyszą  komunikują się zdalnie i słysze ich bezpośrednio w głowie. Nie wiem kiedy ją zaimplantowali, być może dzieje sie to już w szpitalu, po narodzinach. Nie jest programowana tak jak ja, ale jest podatna na sterowanie jak każdy w moim otoczeniu, włącznie ze zwierzętami, chodzi być może o fale mózgowe, któe sa przesyłane do mojej głowy przetworzone przez jakiś super komputer do którego jestem podłączony.

Bo jestem pewnie gdzies podłączony, chociażby dlatego że nagrywają dźwięki, muzykę w moim otoczeniu i wielokrotnie moga ją odtwarzać w mojej głowie.

Po wyłączeniu radia którego słuchałem, słysze muzykę jeszcze przez kilkanaście sekund lub nawet kilka minut powtarzają mi krótkie fragmenty bym nucił sobie w głowie.

mam mikrofon w nosie dlatego moga nagrywać dźwięki

zobacz też to:
EUCACH ORG Magnus Olsson 80% of humanity may have Transhumanist remote neural monitoring implants

http://youtu.be/j2LKjbzeFTs

Ktoś "bawi się" technologią psychotroniczną a gdy ofiara się zorientuje w czym rzecz, zostaje wtrącona do wariatkowa (taki świadomy człowiek jest uznany za niebezpiecznego,władza chce ludzi głupich i nieświadomych niczego) aby nie wydało się na światło dziennne to, jakie pewni ludzie mają możliwości technologiczne i do czego mogą służyć.

W dodatku potwierdza się to co już od dawna wiadomo, że na najważniejszych urzędach w naszym kraju zasiadają tylko pionki, sługusy w rękach międzynarodowych bankierów itp realizują interesy obcych, agenturalnych służb, których w Polsce nie mało, podobno 6 wg S. Michalkiewicza.

Najgorsze że ten potajemny i z biernym przyzwoleniem, zaimplantowanego społeczeństwa sługusów (tych 'bezpiecznych', uprzywilejowanych do nękania dobrych, niezależnych, ale też niestety nieświadomych ludzi) ma się dobrze, a wszelkie próby jego obnarzenia spotykają się z atakiem na "schizofrenika", unieszkodliwiają w zakłądach psychiatrycznych na przymusowe "leczenia" przy próbie dochodzenia na drodze prawnej swoich praw. Każdego w tych czasach wsadza się na obserwacje jeśli jest niewygodny, a społeczeństwo sługusów nie reaguje bo 'narazie' nic złego im się nie dzieje, są zbyt tempi by dostrzec do czego ich bierność się przysłuża. Najbardziej boli mnie że "bawią się" czyimś życiem, nie mając żadnego pojęcia (nie wyrażają żadnych pozytywnych emocji, nawet współczucia) o najważniejszych wartościach jakie czynią z nas człowieka, jedynie materialne życie, kosztem mojego (czyjegoś) przebudzenia duchowego, dalszego rozwoju. Autodestrukcja ludzkości ? Czy do tego zmierzają elity ?

e: 19.11.13 10:00

http://www.aisjca-mft.org/chips-viol.htm

ciekawy link, przrtłumacz sobie w translatorze google niektóre wpisy, mowa jest m.in o mikro wszczepach w uszach lub okolicy, ktoś pisze że ma 2000zdjęć MRI na których widać wszczepy niemal w tych samych miejscach, że na RTG nie widać. Jakieś wszczepy w postaci żelowych implanów wyjęto autorowi książki w której się zmaga z kontrolą umysłu poczytajcie o nim Michael Fitzhugh Bell, a to link do filmu o tym co ten Pan pisze w swojej książce http://www.youtube.com/watch?v=iwLcFo9PAUw

Po przewinięciu do 2/3 paska stanu są zdjęcia MR implantu w kanale słuchowym/uszach.

Cytat z tej włąśnie strony, już kiedyś gdzies to czytałem, ale pod tym linkiem są wszystkie powiązane tematy.

"Dobry test, aby udowodnić istnienie wewnętrznych implantów ucha.

Zauważyłem, że kiedy używam "Bose Quiet Comfort 15 słuchawek redukujących hałas, szumy z otoczenia", mam donośne zwrotne zakłócenia/ sprzężenia, powodowane przez moje wewnętrzne implanty ucha. Zapytaj jedną z ofiar, które znasz, aby spróbować tych konkretnych słuchawek w sklepie i użyć urządzenia do demonstracji. Jeśli masz wewnętrzne implanty ucha, po włączeniu muzyki i dociśnij słuchawki dość mocno, do uszu, usłyszysz dźwięk mikrofonu , jak na koncercie plenerowym. To jest kolejny dowód, jak to zdarza się tylko do mnie, a nie innym ludziom."

http://www.bose.pl/PL/pl/home-and-perso … eadphones/

-----------------------------------------------------

Edit: 21.11.2013

http://www.youtube.com/watch?v=09mpvscHiKI  - bardzo ciekawy wywiad z osobą, która zajmuje się Mikrofalami i potwierdza zastosowanie tej technologii na społeczeństwie, proponuję obejrzeć od 16 minuty, od 17.30 zaczyna mówić technikach manipulacji z użyciem mikrofali, oraz jakie symptomy na ciele jak i na umyśle potrafią mikrofalami powodować. M.in mówi o schizofreni, psychoza, paranoja. Takich faktów jest bardzo dużo w internecie, jednak po angielsku.

Jednak to nie są US że będzie krążył czarny helikopter nad moim domem, czy biała furgonetka stała zaparkowana na ulicy. W każdym kraju może być to w inny sposób zorganizowane, w tym kraju z tego co mi wiadomo, ludzie są sługusami wyposażonymi w implanty i zaszczepiają wybudzonych bo mają do dyspozycji technologię, przywileje bez względu na wiek, torturują sami swoich chociaż od zawsze trzymano to przede mną w tajemnicy podczas gdy oni wiedzą między sobą o WSZYSTKIM i śmieją się mi w twarz, wiejska rozrywka dla motłochu, monitorują na bieżąco podłączeni do moich fal mózgowych, słyszałem często od obcych ludzi, którzy rozmawiali z kontrolerami którzy akurat mnie "pilnowali" prześladowali, "a on się uświadamia", na co odpowiadali że jest bezpieczny, panujemy nad wszystkim, czasem dawali temu komuś mną posterować, dublować werbalnie moje myśli, mówili całkiem sporo nie wyciszając mnie, słyszałem szczegóły sterowania mnie, bo i tak nie jestem w stanie się wybronić, szybko zapominam, ale nie przewidzieli że mogę notować.

http://translate.google.pl/translate?hl … -a%26hs%3D...

http://www.objawienia.pl/leary/mc/2yu.htm   WOLNOŚĆ OSOBISTA I UMYSŁOWA, bardzo ciekawy wpis, polecam niedowiarkom jak i osobom których zdążyłem juz zainteresować swoim problemem.

Cyt. "W szerokiej masie społecznej, ten kto wie będzie torturowany i śledzony zawsze, aż do śmierci. Ci którzy ignorują tą sytuację mogą żyć spokojnie, ponieważ są oni nieustannie śledzeni, a więc: będą pod kontrolą umysłu. Jakkolwiek, te spokojne warunki życia potrwają tylko tak długo, jak długo ludzie ci nie zdają sobie sprawy z istnienia maszyny umysłu i nie mają zamiaru opierać się interesom grupy jej używającej."

Ciekawe linki:

http://www.objawienia.pl/leary/mc/1yu.htm

http://monitorpolskislowian.iq24.pl/def … mat=201182

chyba znany wielu zainteresowanym, oraz poszkodowanym link : http://www.zwiastun2009.republika.pl/

Cytat :

"Wizja Georga Orwella, angielskiego pisarza, który w powieści „Rok 1984" opisuje totalitar­ne społeczeństwo poddane stałemu nadzoro­wi, gdzie nawet najbardziej intymnych myśli nie można ukryć przed władzą, nie jest aż tak odległa. Jednostki niepodporządkowanie obo­wiązującym regułom zostaną najpierw zidenty­fikowane przy zastosowaniu techniki elektro­nicznej. Następnie sklasyfikowane i poddane wyrafinowanym komputerowym metodom stymulacji osobowości. Wszczepi się im pożą­dane wzorce zachowań. W razie potrzeby usu­nie się z ich pamięci niepotrzebne wspomnie­nia, zastępując je nowym zestawem przeżyć.

Czy tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata?"

Wg mnie to już teraz sie dzieje, słysząc ludzi w głowie, dyktując moje myśli jak swoje własne, blokując moje prawdziwe myśli bo takie mieli zamiary od samego początku. Oni nie chcą z tym walczyć, bo jest im dobrze, gdy mogą kogoś torturować a im nic się nie dzieje, nie widać śladów, krew się nie leje, a tortury te są niewyobrażalne, nie do opisania. Wielu już jest niewolnikami tego pocederu czując się zobligowani do torturowania i niewolenia sobie podległych osób. Oni nie mają wyjścia, patrzą sobie na ręce, są bardzo złymi ludźmi w stosunku do mnie i mi podobnych, a wydaje im się że sa normalni, widzisz błąd ? Oni nie przeciwstawiają się bo znają tą technologię, wiedzą do czego sami sa zdolni, poznali techniki i wolą byc skurxxxxxx niż coś zrobić by temu zaradzić, pomagając.

Ostatnio edytowany przez blokowany (24.11.2013 18:52)

#14 25.11.2013 10:38

Mieszko
Użytkownik

Ale ci się zwarcie w mózgu zrobiło ,szkoda ze tego nie dostrzegasz .....nie szukaj pomocy na forach bo ci kompletnie odbije, a przynajmniej się pogorszy.
Wielką korzyść dla siebie byś zrobił, gdybyś dopuścił myśl ze ci odbiło ....mózg własnie tak dział ze to co słyszysz jest realne, bo jest ...ale to wytwór twojego wadliwego działania mózgu.

Ostatnio edytowany przez Mieszko (21.02.2014 07:05)

#15 25.11.2013 13:55

prostamolloDIE
Zbanowany

Blokowany, posłuchaj. Może i masz problem z tymi nadzorcami, może cie podłuchują i sterują twoimi myslami i nawet psychiatra ci nie pomoże bo powie ci że jesteś chory psychicznie bedąc w zmowie z tymi którzy tworzą wokół ciebie spisek. Wyjscie masz tylko jedno. Idź do kościoła jakiegoś ale nie katolickiego. Idź do chrześcijan ewangelicznych i oddaj się pod panowanie Jezusa Chrystusa. Tylko on Cie może wyleczyć i pomóc ci przeciwstawić się tym kontrolerom. Mało tego, kiedy przez te mikro mikrofony co ci wszczepili usłyszą że Jezus jest Twoim jedynym Panem i Bogiem to się od razu wyłączą, musisz w to uwierzyć. To jest dla ciebie jedyna szansa. Kiedy Jezus przychodzi do Twojego życia to wszelkie inne zwierzchności przestaja mieć na ciebie wpływ. Sprawdź to, niby co masz do stracenia. Albo Jezus albo psychiatra.

#16 25.11.2013 15:32

Iza40
Moderator

Jezus - człowiek nie jest Bogiem (sam mówił, ze on sam z siebie (jako cżłowiek) nic nie może). Bóg Jest Jeden i Jest Wszystkim. A blokowany ma zwarcie, jak słusznie zauważa Mieszko. Tyle tylko, że nie wiem czy tu leki pomogą. Zamulą i tyle.

#17 25.11.2013 16:10

blokowany
Użytkownik

Mieszko napisał/a:

Ale ci się zwarcie w mózgu zrobiło ,szkoda ze tego nie dostrzegasz .....nie szukaj pomocy na forach bo ci kompletnie odbije, a przynajmniej się pogorszy.
Wielką korzyść dla siebie byś zrobił, gdybyś dopuścił myśl ze ci odbiło ....mózg własnie tak dział ze to co słyszysz jest realne, bo jest ...ale to wytwór twojego wadliwego działania mózgu.

Znawco tematu, zamilcz ze swoimi mądrościami. Ciągle to samo wypisujesz w innej formie, więc nie komentuj tego co tu czytasz, masz jakieś błędne rozumowanie, nie pojmujesz tego o czym piszę, to jest Twój problem ale nie musisz tego wyrażać w tym temacie.

Ty nie chcesz pomocy, ty szukasz potwierdzenia tego co sobie ubzdurałeś z nadzorcami, a najgorsze ze najbliższych postrzegasz za nadzorców....

a co w tym dziwnego ? jak mówię że wszyscy konspirują, bez wyjątku, z różną intensywnością sterują, to tak jest. Ty mi tej pomocy nie udzielisz, masz ograniczoną zdolność odróżniania prawdy od kłamstwa, jeśli coś napisałęm o sobie to znaczy że mam silne powody by tak twierdzić. to się nie dzieje od wczoraj. Idź na forum psychiatrii i tam wpajaj swoje mądrości, czytelnikom ze stłumionymi neuroleptykami emocjami. 

...,póki co brniesz dalej w iluzje jaka ci mózg podrzuca.

Juz pisałem na ten temat. Poddaj się eksperymentowi z dźwiękami mikrofalowymi, radiacją EM, albo niech ci wszczepi ktoś elektrody w głowie, jeśli ich jeszcze nie masz, powiedz po tym doświadczeniu dlaczego byłeś taki głupi, ograniczony, w bezczelny sposób traktujesz ofiary kontroli umysłu.

Jeszcze trochę i dojdziesz do wniosku ze cały świat chce cie kontrolować całe 7 miliardów ludzi,a ty się urodziłeś po to, aby cie dręczyć ....nawet najbliżsi ....

Czy nadal uważasz ze jesteś normalny ?

Twoje przykłady są bez najmniejszego sensu. Ja ograniczam się do faktów które są racjonalnie do wyjaśnienia i dla myślących do zaakceptowania. W dodatku jest wiele podobnych do mnie udokumentowanych przypadków, na całym świecie. Czemu szydzisz z takich osób ? Ja wiem więcej bo jestem ofiarą, wiele słyszę ale jako ofiara, nie wiem po co dokładnie to robią, dlaczego wszyscy dali się do tego przekonać, czym namówili nawet starsze osoby, dosłownie wszyscy od mądrzejszych po tych z deficytem inteligencji.
Jedno wiem na pewno, wszyscy rozmawiają głośno jak do siebie, a ja ich słyszę gdziekolwiek się znajduję, odległość nie ma znaczenia, słyszę ich jak by mieli mikrofon gdzieś  w nosie wszczepiony, WSZYSCY bez wyjątku, ja wiem że też mam, bo słyszałem szum powietrza w uszach oddychając nosem, każdy wdech powodował szum jakbym dmuchał w mikrofon, nie zmyślam tego. Jest dla mnie tak wiele oczywistych rzeczy, które pomijasz, by nachalnie wmawiać chorobę psychiczną. Weź pod uwagę wszystko o czym mówię, a nie zajmujesz się tymi któe nie mam szans wyjaśnić, udowodnić bez wiary w moje słowa.

Nie jesteś normalny a pytasz mnie o normalność ? Bo mam odwagę o tym pisać ?, twoje cele obalania moich słów są nijakie, dla mnie zrozumiałe ale nikt więcej nie odbierze tego jak ja dostrzegam twoje wywody tutaj. Ty nie jesteś osobą która próbuje zrozumieć przez co przechodzę, cokolwiek napiszę i tak obstajesz przy swoim, takich ludzi jak ty jest niewielu ale zawzięci, fanatycy obalania prawdy tylko dlatego że nie można tego udowodnić, zbyt mało się o tym mówi, to właśnie przez takie osoby jak TY ten problem jest mało rozumiany w Polsce.

Takich jak ja jest bardzo dużo, wręcz powiedział bym że są nas miliony na ziemi, ale sprytnie odseparowani od siebie, z różnym stanem świadomości, w różnym stopniu programowani i nieliczni z tej grupy ma świadomość co tak naprawdę nam się robi i ja mam odwagę o tym pisać, nie na przekór tym wszystkim, lecz dla innych zagubionych, tak jak ja byłem na początku programowania mnie, szukałem odpowiedzi w sieci bo wiedziałem że się mnie programuje, po tych wszczepach implantów itd wszystko się układa w jedną całość.

http://www.youtube.com/watch?v=JDFLEacOIPk (włącz translator i listę dialogową)
Sprawdź ten film, te same objawy, jednak co kraj to obyczaj.

Ostatnio edytowany przez blokowany (25.11.2013 16:14)

#18 25.11.2013 17:09

prostamolloDIE
Zbanowany

blokowany ma racje, wszyscy, no może poza mną i kilkoma innymi osobami przejawiają skłonności do kontrolowania i manipulowania innymi. Wystarczy wejść do empiku, stanąć przy odpowiedniej półce i mamy 100 różnych tytułów książek typu "haker umysłu". To nie bajka, to fakt. Te ksiażki sprzedają się jak świerze pieczywo więc jeśli ktoś twierdzi że nikt nikim nie manipuluje to jest w błędzie a mózg ma w d***e zamiast pod czaszką. Kolejnymi manipulatorami są media, politycy, "autorytety" etc. Wogole samo pojecie "autorytet" ma za zadanie wyłączać krytycyzm i rozsądek z założenia. Poza ty te wszystkie techniki manipulowania masami są znane od setek lat. Powstały nowe programy takie jak MK ultra oraz inne nowsze o których na dzień dzisiejszy nie mamy pojęcia. Do tego została w nie zaangażowana nano-technologia, to akurat fakt i nie da się go podwarzyć. Skoro te technologie istnieją, a istnieją bo nawet samo NLP jest prostą technologią programowania umysłu, to w takim razie testowanie tej technologii musi się odbywac w jakiś sposób. I tu rodzi się pytanie jak? W takiej sytuacji wiadome jest że trzeba to testować na nieświadomych tego faktu ofiarach więc nie zdziwiłbym się naprawde gdyby właśnie zblokowany padł ofiarą tych chorych psychicznie czubów. No rozważcie to sobie na logike. Nie można też wykluczyć, że taki np Mieszko jest tutaj celowo i ma za zadanie wysmiewać i szydzić z ludzi którzy wpadli na trop tego procederu. Nie mowie że tak jest ale jak powiedział ktoś powyżej nic mnie już nie zdziwi, z koleji rzeczy niemozliwych nie ma.

Blokowany, czy możesz podac kilka przykladow zdań jakie słyszysz w głowie?

#19 25.11.2013 17:12

prostamolloDIE
Zbanowany

Iza40 napisał/a:

Jezus - człowiek nie jest Bogiem (sam mówił, ze on sam z siebie (jako cżłowiek) nic nie może). Bóg Jest Jeden i Jest Wszystkim. A blokowany ma zwarcie, jak słusznie zauważa Mieszko. Tyle tylko, że nie wiem czy tu leki pomogą. Zamulą i tyle.

Jezus nigdze nie powiedział że jest człowiekiem. Jezus jest synem Bożym a Bóg jest trójca; Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty więc wychodzi na to że Jezus jest Bogiem!

#20 25.11.2013 17:45

Iza40
Moderator

Jezus nigdzie nie powiedział: ja, Jezus jestem Bogiem :-)). Mówił Ja i Ojciec Jedno Jesteśmy, ale ja sam z siebie nic nie mogę uczynić. Twierdzenie, ze Jezus był Bogiem jest tak samo prawdziwe, jak prostamilloDie jest Bogiem. Sądze, że obydwoje się zgodzimy, że to jest kłamstwem.
Jezus był człowiekiem, który osiągnął komunię z Bogiem czyli Świadomość Chrystusową (Jednię z Bogiem). I nauczał, że to jest dostępne dla każdego. Tyle, że do tej pory nieliczni to uchwycili.

#21 25.11.2013 18:22

blokowany
Użytkownik

Prawdą jest, że nasze ciała to świątynia Boga, mamy w sobie jego cząstkę i należy dbać o swoje ciało, umysł i duszę. Ja postrzegam Boga inaczej, otóż uznaję zasadę starosłowiańskich przodków,
Jedność w Wielości,
Wielość w Jedności

Kto z Was wie o naszej kulturze, zanim doszło do chrystianizacji ? Kogo interesują przodkowie, zwyczaje i obyczaje związane z Bogami, obrzędy zostały skopiowane i odrobinę przerobione u Chrześcijan, bo ludność nie chciała odstąpić od swojej Wiery, kto o tym pamięta ? Polecam forum ag.108.pl i poczytajcie trochę Wed Słowiano-Aryjskich, coś jak Biblia, ale pisana mądrzej i bardziej zrozumiale.

Chciałbym aby każdy kto zaprzecza mojemu przypadkowi, aby przypomniał sobie plany Elit tego świata, Bilderbergów aby zaczipować ludzkość całego świata, czy myślicie że tylko o pieniądze chodzi, że wyłącza mu czip itd ? Chodzi o totalną kontrolę umysłu. Jednak jak juz pisałem są w to zaangażowani ludzie, sługusy, którzy w tym momencie eliminują ludzi w dyskretny sposób, wykluczają ze społeczeństwa bez pytania swojej ofiary o pozwolenie. Przychodzą w nocy jako zdematerializowani przez ściany, usypiają werbalnie lub w inny sposób, że robisz się senny i zapadasz w głęboką hipnozę, budzisz się rano i juz jest po wszystkim, masz implanty w uszach, jakieś mikroroboty wpuszczają pod skórą w ilości ok 20szt i nie masz komu o tym powiedzieć bo nikt ciebie nie rozumie. Lekarze zsyłają Cię do psychiatry, nieważne co mówisz, nie ważne że słyszałeś że naprawde coś wszczepili i czujesz coś w uszach, skrzep wyciągasz czyszcząc je, nikt ci nie powie po co, słyszysz tylko głosy z każdej strony, gdy masz świadomość że wszyscy Ci to robią to już nawet tego nie kryją, potwierdzają tylko przypuszczenia, Wszyscy tobą sterują a ty nie możesz się skoncentrować na własnych myślach, bo nie wiesz co myśleć, odwracają uwagę, myślisz że z nimi gadasz ale tak niewinnie jest tylko na początku. Gdy masz ich dość, dalej musisz kogoś słuchać, komentuje wszystko co robisz, widzi twoimi oczami, lub widzi tym zdematerializowanym jak duch "kimś" kto regularnie mi towarzyszy, nawet biega za mną gdy jeżdżę na rowerze, słyszę ich kierując samochód, nie ma ograniczeń zasięgu, nie ma ucieczki, mam nadajniki w karku które wg mnie mogą powiększać zasięg. A ty i wszyscy sceptycy mówisz że zachorowałem, weź przez chwile poczuj się w mojej sytuacji i tak Ci się nie uda, bo możesz myśleć, mi się odbiera ta możliwość, myślę tylko do momentu aż skomentuje moją myśl jednym lub dwoma wyrazami, taguje. Ważne jest to co już pisałem, te głosy są ich prawdziwymi głosami, oni zachowują się jakby mówili do mikrofonu w nosie, komentując. Oni sobie nie czytaja myśli, tylko JA jestem ofiarą.
Nie ma tylu agentów którzy zapanowali by nad wszystkimi ofiarami kontroli umysłu, lepiej zaangażować do tego społeczeństwo, ogłupiane całe życie dla których tylko materializm się liczy, jak to się mówi "po trupach do celu", ich nie obchodzi mój los to jest pewne, a my się dopiero przebudzamy, od 21.12.2012 lub okolic tej daty jako margines błędu, doświadczamy czegoś co nazywa się przebudzaniem duchowym, mamy możliwość naprawiania swoich dotychczasowych błędów, obierać właściwą drogę duchowa, drogę światła, rozwijać się i swoje zdolności, jednak komuś bardzo zależy by takich ludzi zniewalać, odbierać im wolność, czystość myśli, robić niewolników we własnych ciałach, pasożytować na naszej energii, cały czas ktoś jest do mnie podłączony widzę to jako czarna mgiełka przed oczami, jest to jakaś energia którą ktoś jest do mnie podłączony i złych zamiarach.  Tylko Tyle! Mógłbym to rozwinąć, ale sam się zainteresuj tym problemem. Jak pisze co wiem, to z reguły uznasz mnie za wariata, bo musisz tak robić, nie masz wyboru jeśli chcesz by wszystko dalej pozostało w tajemnicy. Kto ma oczy i uszy ten zobaczy ten matrix dookoła, ja widziałem i zrozumiałem, więc tak skończyłem, wszyscy żyją w tym i jest im dobrze, bo to są sprzedajne sługusy, prawdziwi przestępcy. Mamy nie wiedzieć o ich niewidzialnym manipulowaniu nami, powiedziałbym Ci całą prawdę, to nie zaakceptujesz tego, musiałbyś się wybić na inny stan świadomości, zapalić marihuanę dla mnie była bardzo skuteczna, zobaczyłbyś wszystko takie jakie jest na prawdę, ludzi komentujących ciebie, denerwujących się bo nie mogli moich myśli zwodzić, wszystko rozumiałem, nie da się tego opisać, szyszynka się uaktywnia bardzo wyraźnie po marihuanie. Pewnie powiesz, że to dlatego mam schizofrenie paranoidalną, bo wielu ma schizofrenie po tym, nawet nie chce mi się absolutnej głupoty poprawiać, nie zrozumiesz, bo i tak jeśli będziesz chciał uznasz to za wymysł wyobraźni, zwarcie mam przecież. Najwięcej do powiedzenia mają nie mający z tym nic wspólnego, lub ukrywający prawdę nachalnym kłamstwem, gdybym chciał kłamstw się nasłuchać włączył bym wywiad z politykiem czołowych partii politycznych i tych koministów z nocnej zmiany.

#22 25.11.2013 18:49

prostamolloDIE
Zbanowany

Iza40 napisał/a:

Jezus nigdzie nie powiedział: ja, Jezus jestem Bogiem :-)). Mówił Ja i Ojciec Jedno Jesteśmy, ale ja sam z siebie nic nie mogę uczynić. Twierdzenie, ze Jezus był Bogiem jest tak samo prawdziwe, jak prostamilloDie jest Bogiem. Sądze, że obydwoje się zgodzimy, że to jest kłamstwem.
Jezus był człowiekiem, który osiągnął komunię z Bogiem czyli Świadomość Chrystusową (Jednię z Bogiem). I nauczał, że to jest dostępne dla każdego. Tyle, że do tej pory nieliczni to uchwycili.

Mylisz się księżniczko. Jezus jest Bogiem gdyż Bóg występuje w trójcy. To co mówisz znaczy nie więcej nie mniej niż to że skoro sam wierzę w Boga i mam z nim kontakt to sam jestem Bogiem. Lekko mi to jedzie hipodkryją oraz twórczością kolegi który miał schizofrenie i skoczył z okna. Wogóle to nie bliźnich mi tutaj.

#23 25.11.2013 19:08

Iza40
Moderator

Jak będziesz miał kontakt z Ja, czyli z Bogiem, to wtedy to zrozumiesz. Na razie jesteś ofiarą tresury religijnej, książę :-). Jak nic nie wiesz o masonach, tak nic nie wiesz o Bogu. Taka prawda. Gorzka, ale lepiej od tego zacząć.

#24 25.11.2013 20:28

Dorota
Użytkownik
Data rejestracji: 18.03.2012
Liczba postów: 1,490

jawas niechce martwić, ale dobrze to to nie wygląda ;-)
Ludzie, kontrolujcie się deko, to nie będą kontrolować was...

#25 27.11.2013 09:52

blokowany
Użytkownik

Zwyczajnie nie wdaje się w dyskusje z osobami które nic na temat nie wnoszą, nie skupiają się na niczym tylko wytykaniu niewytłumaczalnych kwestii.
Widać z pierwszym wpisem po co kto tu przychodzi i nawet nie ma zamiaru zwątpić, dopytać, to po co z kims takim dłużej pisać...
Temat założyłem, by dowiedziało się o tym więcej osób. Jako iż istnieje już temat który zalinkowałem, komuś może się przydać obiektywne myślenie na przekór sługusom w każdym miejscu na ziemi.
Nie będzie pomocy bo ja już jestem skończony. Wiem wszystko, poza ograniczanymi we mnie zdolnościami, blokowanymi skutecznie od roku i dłużej bez mojej świadomości byłem potajemnie przygotowywany do tego, nikt mi nic nie mówił choć jak widzę też dzieciaki słyszą moje myśli  i wiedzą co trzeba, dubluje się słyszaną mowę myślami, komentuje na głos bym słyszał itp
Jestem przekonany że jeśli Tobie też nic nie wiadomo, wszyscy na pozór zachowują się normalnie to bądź pewien, że wszystko przed tobą, jeśli byś dodatkowo podnosił swój stan świadomości, wibracje, to oni dostrzegą to przed Tobą i dopiero się zacznie to co przed Toba ukrywali. Piski przed snem, paraliże z rana, być może zaczniesz dostrzegać obserwujące cię osoby w postaci jakby ducha, kłębu czarnego dymu, kontem oka często widuje, lub wczoraj widziałem jak z biurka głowa wystaje ale resztę też było widać, jak biały duch, mruga bardzo szybo tzn jakby na przemian widać i znika. Oczywiście dla Mieszko jak i wielu to omamy. Nie będę tego kwestionował, pozostawiam tylko własne zdanie i wiedze jaka poznałem przeżywając nieludzkie cierpienia. Wszystkich niby znam, a są mi katem. Jak niewiele trzeba, wystarczy duchowo się przebudzić, utrzymają was sztucznie we śnie, prawda jest zupełnie inna, przeżywając lęki, silny niczym nie powodowany strach, wiem juz że jesteś z kimś podłączony, ktoś na tobie pasożytuje, na twojej energii, stymuluje strach bo niesamowicie łatwo kimś takim sterować, manipulować myślami  w strachu, jak pojawia się złość jest podobnie, najgorsze i najniższe emocje. Ale nic nie dzieje sie bez powodu, przemyśl to i potwierdź argumentami, tego kontroler cie nigdy nie będzie uczył.

Stopka

Forum oparte na FluxBB