Ogłoszenie

Wejdź na czat

#76 18.11.2015 01:05

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik
Data rejestracji: 17.11.2015
Liczba postów: 20

Odp: Ofiara kontroli umysłu, mikroimplanty, PSI, Radiacja EM, ELF, Mikrofal

elimelek napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=Ui-hj97F7RA Polecam zapoznanie się z filmikiem mojego autorstwa oraz zwrócenie uwagi na sprawy duchowe. Pamiętajcie, że schizofrenia to choroba królów - stara jak świat a za zbrodniami stoją sataniści którzy mają hordy demonów do dyspozycji.. Jeszcze nikt z milionów ofiar nie znalazł chipa, a demona wygonić z ciała można co uwalnia umysł.

Na świecie właśnie zmierza ku końcowi wojna szatana z Bogiem. Ci którzy was krzywdzą wybrali szatana, została im skradziona dusza przez co stali się niewolnikami. "Diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. (1P 5,8) - pamiętajcie o współczuciu i wybaczeniu bo oni są w gorszej sytuacji niż wy. Nigdy nie możecie odebrać sobie życia, za to grozi 9 krąg piekła (Magika z PFK tak załatwili[książka "jesteś Bogiem" strona 229, na stronie 255 jest zakodowany nawet opis tortur jaki mu przygotowali], albo Edwarda Stachurę ) - to nie są żarty.

Wojna się kończy i Bóg właśnie oddziela owce od kozłów, radzę wam stanąć po właściwej stronie, chyba że chcecie "grać w drużynie" przeciwko Bogu? Biblia zdradza zakończenie tego konfliktu. Jeśli chcecie odpowiedzieć się po właściwej stronie czytajcie Biblie, módlcie się(ale nie do Arymana, demona który podszywa się pod Marię - matkę Chrystusa, tylko do Boga lub Jezusa), poście i przede wszystkim głoście Słowo Boże. Szatan was nie zaatakował bez powodu, musieliście mu otworzyć drzwi grzechem, zabawą w okultyzm, dragami itp. Ale radujcie się bo macie szansę się nawrócić, dostąpić zbawienia. "Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga" Ef 2. Zaufajcie Bogu a bramy piekieł was nie przemogą. Mika'el

Świetny filmik, brakowało mi jak ich nazwać, wszystko się zgadza, Oni są przy mnie bezwładni, w mojej obecności słabną, wiesz jak to możliwe?

#77 18.11.2015 01:25

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

elimelek napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=Ui-hj97F7RA Polecam zapoznanie się z filmikiem mojego autorstwa oraz zwrócenie uwagi na sprawy duchowe. Pamiętajcie, że schizofrenia to choroba królów - stara jak świat a za zbrodniami stoją sataniści którzy mają hordy demonów do dyspozycji.. Jeszcze nikt z milionów ofiar nie znalazł chipa, a demona wygonić z ciała można co uwalnia umysł.

Na świecie właśnie zmierza ku końcowi wojna szatana z Bogiem. Ci którzy was krzywdzą wybrali szatana, została im skradziona dusza przez co stali się niewolnikami. "Diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć”. (1P 5,8) - pamiętajcie o współczuciu i wybaczeniu bo oni są w gorszej sytuacji niż wy. Nigdy nie możecie odebrać sobie życia, za to grozi 9 krąg piekła (Magika z PFK tak załatwili[książka "jesteś Bogiem" strona 229, na stronie 255 jest zakodowany nawet opis tortur jaki mu przygotowali], albo Edwarda Stachurę ) - to nie są żarty.

Wojna się kończy i Bóg właśnie oddziela owce od kozłów, radzę wam stanąć po właściwej stronie, chyba że chcecie "grać w drużynie" przeciwko Bogu? Biblia zdradza zakończenie tego konfliktu. Jeśli chcecie odpowiedzieć się po właściwej stronie czytajcie Biblie, módlcie się(ale nie do Arymana, demona który podszywa się pod Marię - matkę Chrystusa, tylko do Boga lub Jezusa), poście i przede wszystkim głoście Słowo Boże. Szatan was nie zaatakował bez powodu, musieliście mu otworzyć drzwi grzechem, zabawą w okultyzm, dragami itp. Ale radujcie się bo macie szansę się nawrócić, dostąpić zbawienia. "Łaską bowiem jesteście zbawieni przez wiarę. A to pochodzi nie od was, lecz jest darem Boga" Ef 2. Zaufajcie Bogu a bramy piekieł was nie przemogą. Mika'el

Mam wieka prośbę, czy wiesz co oni robią z tymi telefonami komórkowymi? Jest ich pełno, zawsze sa wpatrzeni w telefon, to po to żeby się skupić? Pewnego czasu były ich setki wokół mnie, wszyscy nie ogłupieni to widzieli i pytali o co chodzi, teraz wystepuja sporadycznie

Ostatnio edytowany przez AmorPatriaeNostraLex (18.11.2015 01:27)

#78 18.11.2015 10:59

elimelek
Użytkownik
Data rejestracji: 13.11.2015
Liczba postów: 16

Dziękuje za miłe słowa. Mógłbyś zdradzić sekret w jaki sposób słabną przy Tobie? Jeśli chodzi o mnie to raz są do mnie nastawieni bardzo wrogo - straszą, że mnie zabiją itp a raz podają się za moich przyjaciół. Innymi słowy zmieniają taktyki, żebym do nich dołączył. Żony brać nie zamierzam bo raz mogli by jej zrobić krzywdę, żeby dobrać się do mnie, mojego przyjaciela szatan pożarł w ten sposób. A dwa: "dobrze, jeśli mężczyzna nie bierze żony ze względu na królestwo Niebieskie - kto ma uszy niechaj słucha."

Co do telefonów - uważam to za element zwodniczy, diabeł nie chce, żeby ludzie wiedzieli, że w ogóle istnieje, tak samo z demonami, lepiej mu się działa jeśli ludzie nie mają pojęcia o świecie duchowym. Dlatego próbuje odwrócić uwagę i skierować uwagę na technologie - aczkolwiek technologia też bierze udział w tym teatrzyku, nie wiem tylko w jakim stopniu. Do mnie diabeł doskoczył jak się zainteresowałem astralem, czyli jakby nie było okultyzmem.

Mam taką teorię, że Lucek nas gnębi bo pochodzimy z rodu Abrahama, nie może pożreć bo Bóg zawarł przymierze z Abrahamem, że będzie nas strzegł, ale gnębić i testować nas może. Ponowne przyjście Mesjasza nastąpi właśnie jak cały duchowy Izrael (nie mówię tutaj tylko o żydach- potomkach chazarów tylko ludzi którzy mają korzenie w jednym z 12 plemion Izraela) zaakceptuje Jezusa z Nazaretu jako Zbawiciela, wtedy Mesjasz powróci i nastąpi wyczyszczenie świata, dlatego odwraca nam wzrok od spraw duchowych w stronę technologi.

#79 18.11.2015 13:04

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

Znalazłem ciekawy temat:  Dopiero dzisiaj dokończyłem tłumaczenie artykułu w oryginale zatytułowanego  Gang Stalking and Community Notifications. Zacząłem go tłumaczyć w listopadzie 2010 r. Kiedy przetłumaczyłem około ¾ całości, moim prześladowcom najwidoczniej musiało się to bardzo nie spodobać. Elektroniczne ataki z wielu stron tak przybrały na sile, że wręcz niebezpiecznym stało się siedzenie przy komputerze. Dobrze miałem w pamięci, jak 1 września 2010 r. niemalże mnie zamordowano. Rozpoczynałem wtedy prowadzenie firmy. Właśnie kiedy pisałem obszernego maila do jednego z potencjalnych kontrahentów, przeprowadzono zamach na moje życie. Przez 5 dni mój stan był tak poważny, że byłem przekonany, że żywy z tego nie wyjdę.

Gdzieś pod koniec 2010 r. zamieściłem to moje niedokończone tłumaczenie na tej stronie. Próbowałem zainteresować parę osób tematem systemu powiadomień społeczności, ale jakoś nie było odzewu.

Dopiero kilka dni temu ktoś z ekipy Niezależnej Telewizji NTV zainteresował się tematem powiadomień i zorganizowanego osaczania. Pomyślałem więc, że dokończę tłumaczenie tego artykułu. Tym razem też nie było łatwo. Po tym jak przetłumaczyłem krótki fragment któregoś wieczoru, w następnych dniach ładowali z taką siłą, że nie dało się nic zrobić, a często samo siedzenie przy komputerze stwarzało bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia. Musiałem wyczekiwać na krótkie okresy, gdy laserowe ataki były znacznie lżejsze. W ten sposób po 3,5 latach zdołałem przetłumaczyć  ten nie aż tak długi przecież artykuł.

Przypominam, że tematem artykułu jest system powiadomień społeczności, czyli taki potwór prawny legalizujący rujnowanie życia niewinnym ludziom. Wystarczy tylko, by ich dane personalne znalazły się na liście potencjalnie niebezpiecznych osobników. Nie wątpię, że ja sam na paru takich listach figuruję. Kiedy tak jest, bezkarnie w majestacie prawa można komuś niszczyć życie, a nawet go zamordować.

Andre Landberg

Zorganizowane osaczanie a system powiadomień społeczności

Ofiarom zorganizowanego osaczania (Targeted Individuals) zabrało parę lat zrozumienie mechanizmów, które umożliwiają funkcjonowanie dotykającego ich typu prześladowania. Wielu próbowało zrozumieć, w jaki sposób możliwe jest istnienie systemu, który ich lokalizuje i monitoruje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; systemu, który śledzi ich, nawet gdy znajdą się w innej społeczności, struktury, która identyfikuje ich, nawet kiedy zmieniają kraje.

Większość figurantów (targets) postrzega siebie jako niewinne osoby. Ludzie ci, nie zrobili nic złego. Mimo to wielu z nich zaczęło doświadczać psychologicznego znęcania się, elektronicznego nękania i bezustannej inwigilacji. Czasami zaczynało się to z dnia na dzień, w innych przypadkach powoli, z biegiem lat przybierając na sile.

Figuranci przyjrzeli się takim tworom jak Cointelpro, Stasi, grupy stalkerów czy straże obywatelskie, czyli strukturom, które istniały w przeszłości i stosowały podobne rodzaje nękania, spośród których wiele było bardzo podobnych do tego, czego doświadczają obecnie figuranci, zarówno jeśli chodzi o zakres tych działań, jak też ich potencjał do zaburzania i niszczenia każdej sfery życia prześladowanych osób. Jak dotąd żaden z tych systemów nie był jednak perfekcyjny.

Jane Clift

W ubiegłym roku głośno było o przypadku pewnej kobiety z Anglii (Jane Clift), kiedy pojawiło się na jej temat wiele artykułów, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i w innych krajach. Pani Clift próbowała spełnić swój obywatelski obowiązek, mianowicie chciała zgłosić, że pewien mężczyzna rozłościł się na nią i zachowywał się w stosunku do niej agresywnie. W trakcie denuncjowania tego mężczyzny sama wdała się w sprzeczkę z pracownicą urzędu, która przyjmowała to zgłoszenie o aspołecznym zachowaniu tamtego człowieka.

Pani Clift zaogniła potem jeszcze bardziej tę dyskusję, wysyłając list w tej sprawie. To wystarczyło, by pani Clift znalazła się na jednej liście wraz z dewiantami seksualnymi i innymi przestępcami. Znalazła się w rejestrze, który w Wielkiej Brytanii nazywa się rejestrem agresywnych osób (the violent person registry). Jest to lista osób, które znalazły się na niej ze względu na swoje agresywne lub nieodpowiednie zachowanie. Pani Clift nie była potem w stanie znieść tego napiętnowania będącego konsekwencją flagującego systemu. Poczuła się zmuszona wyprowadzić z okolicy, w której mieszkała od ponad 10 lat.

Inaczej niż w przypadku wielu figurantów, pani Clift otrzymała powiadomienie o tym, że jej nazwisko zostanie umieszczone na tej liście. Określono tam też rodzaj zarzucanego jej występku i określono okres czasu, przez który jej nazwisko miałoby się na liście znajdować. Historia pani Clift w swojej istocie pasuje do wielu elementów prześladowania opisywanego przez ofiary zorganizowanego osaczania.

Odczuwała, że gdziekolwiek poszła, były "szepty, jakaś konspiracja, ludzie poruszający się w pośpiechu." "Gdziekolwiek poszłam – do szpitala, lekarza rodzinnego, do biblioteki – dosłownie wszędzie. Nawet kiedy telefonowałam do straży pożarnej, kiedy tylko powiedziałam, jak się nazywam, ten system zaraz podawał informację: "osoba agresywna (violent person marker), nie kontaktować się z nią w pojedynkę (only to be seen in twos), ryzyko średnie (medium risk)."2 

Potraktowanie pani Clift, jeżeli nie było identyczne, to co najmniej bardzo podobne do tego, co opisywały ofiary zorganizowanego osaczania. Konspirujący, poruszający się pospiesznie ludzie, szepty, zburzenie życia pani Clift, co spowodowało jej przeprowadzkę. W jej przypadku ostrzegawcze flagi i znaczniki zostały rozesłane do naprawdę wielu agencji. W konsekwencji tego gdziekolwiek poszła, ostrzegający przed nią znacznik już tam był.

Powstają pytania. Czy takie same lub podobne systemy istnieją także w innych krajach? Jakie akty prawne wykorzystano w tym celu? Kto odpowiada za przechowywanie i organizowanie tych informacji?

Dalsze poszukiwania pokazały, że w ustawach dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy, znajdują się takie zapisy, które zezwalają na umieszczanie w aktach danej osoby ostrzegawczych znaczników i flag za różne wykroczenia. Pasuje to do tego, na co skarżyli się figuranci. Jest tam wiele przeróżnych ostrzegawczych znaczników. W myśl tych zapisów ludzie z otoczenia obwinionej osoby mogą być w pełni świadomi tego, co się dzieje, podczas gdy sama obwiniona osoba może być tego w ogóle nieświadoma, a zatem nie może się nawet bronić. Po dalszym, głębszym przeanalizowaniu tej struktury prawnej okazuje się, że bardzo dobrze wpisuje się ona w to, co się działo.

Na mocy ustaw o bezpieczeństwie i higienie pracy, ustaw o służbie zdrowia oraz ustaw dotyczących bezpieczeństwa obywateli w wielu krajach osoby mogą być oflagowywane, a powiadomienia o tym mogą być wysyłane do innych członków społeczności. Wszystko to może się dziać bez poinformowania o tym fakcie danej obwinionej osoby. Ustawy te dają pracownikom prawo do ostrzeżenia ich, że mogą mieć styczność z potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami i osobnikami. Ustawy te nie dają jednak figurantom żadnego prawa do bycia ostrzeżonymi przed skalą przemocy i napiętnowania, jakich doświadczą ze strony swoich bliźnich, jak tylko ich nazwisko znajdzie się w tym systemie ostrzegających powiadomień.

Pracownicy mają prawo wiedzieć o wszystkich zagrożeniach i znać procedury bezpieczeństwa związane z wykonywaną pracą. Może to również oznaczać poinformowanie ich o tym, które osoby mają w swoich aktach zapis, że w przeszłości zachowywały się agresywnie bądź nieprzewidywalnie.

Uczenie pracowników, jak rozpoznawać nasilające się zachowania, które mogą skutkować zaistnieniem aktu przemocy, jest powszechnie stosowanym sposobem minimalizowania ryzyka. W dodatku C wyszczególniono pięć ostrzegawczych znaków przybierających na sile zachowań i sugerowane na nie reakcje.

W sektorze usług może to wymagać podania pracownikom personaliów osób, które w przeszłości odnotowano jako osobników, którzy dopuścili się w sklepie, w barze, w centrum handlowym czy w taksówce zachowań agresywnych lub nieodpowiednich.

Tożsamość osoby i rodzaj zagrożenia z nią związany musi być podany personelowi, który może mieć kontakt z tą osobą. Pracownicy mają prawo być poinformowani o zagrożeniu, ale ważne jest, żeby pamiętać, że nie wolno zapoznawać z tą informacją osób do tego nieuprawnionych. 3

Zatem pracownicy mają prawo wiedzieć, czy będą mieć do czynienia z potencjalnie niebezpiecznymi sytuacjami i osobnikami. Na pierwszy rzut oka brzmi to jak coś dobrego, i powinno być czymś dobrym, jeżeli byłoby to właściwie wykorzystywane. Jednak wiele niewinnych osób ucierpiało już w wyniku stosowania tych przepisów, wiele cierpi z tego powodu właśnie teraz. Jak to możliwe, że nazwiska niewinnych osób, np. takich, które ujawniały malwersacje, znalazły się na takich listach? Co więcej, ludzi tych nie powiadomiono o tym ani nie ostrzeżono, że może ich to spotkać. Nawet osadzonych skazanych informuje się, że ich nazwiska znajdą się w systemie powiadamiania, zatem z prawnego punktu widzenia wydaje się oczywistym, że i inne osoby powinny mieć te same prawa i ochronę przed sytuacjami, które w podobny sposób burzą ich dotychczasowe życie. Zdaje się, że tak jednak w tym wypadku nie jest.
Na mocy ustawy o bezpieczeństwie i higienie pracy incydenty muszą być zgłaszane. Takimi incydentami mogą być groźne spojrzenia, wrzeszczenie na kogoś, albo fizyczna agresja. Oczywiście i wiele innych różnych zachowań. Mieszczą się też w tym inne nieodpowiednie zachowania np. akty seksualnej agresji, nękania, zastraszania, lubieżności itd.

Kiedy pracownik złoży raport, to jeżeli jest to zakład pracy z Programem Wsparcia Pracowników (Emploee Assistence Program), sprawą może się zająć właśnie ten dział. Jeżeli dane nieodpowiednie zachowanie zostanie uznane za naprawdę niepokojące, to sprawa może zostać przekazana do Zespołu Oceny Zagrożeń (Threat Assessment Team). W tym zespole podejmuje się decyzje o umieszczeniu kogoś na liście, powiadomieniu o tym określonych osób i wprowadzeniu do systemu ostrzegawczych znaczników przy nazwisku danej osoby. Odpowiednie adnotacje zostają wprowadzone do akt danej osoby.

Program Wsparcia Pracowników i Zespół Oceny Zagrożeń

Jest to zespół prewencyjny z misją wczesnego rozpoznawania sytuacji wymagających interwencji. Zespół będzie się składał z następujących osób, albo z desygnowanych przez nich przedstawicieli: 4

Wczesne interwencje mogą być oparte na błędnej ocenie zdarzeń i mogą prowadzić do niszczących skutków. Wiele różnych domysłów może być uzasadnieniem podjęcia akcji prewencyjnej, ale może to przecież mieć druzgocące skutki dla osoby, wobec której podejmuje się takie działanie.
Jeff Proulx, sierżant Stanowej Policji Stanu Oregon wyjaśnił gazecie "South Oregon’s Mail Tribune", dlaczego operacja była tak wielkim sukcesem: "Zamiast czekać na rozwój wypadków, przyjęliśmy proaktywne podejście."

Jest tylko jeden problem: David Pyles nie popełnił żadnego przestępstwa, nie był też podejrzanym o popełnienie przestępstwa. Policja nie uzyskała ani nakazu przeszukania, ani nakazu aresztowania go. Przed wysłaniem zmilitaryzowanych zespołów taktycznych celem pojmania Pylesa, policjanci nie konsultowali się ani z sędzią, ani z żadnym specjalistą od zdrowia psychicznego.

"Obudzili mnie, telefonując do mnie około godziny 5:50 rano " – powiedział Pyles w telefonicznej rozmowie ze mną. "Wyjrzałem przez okno i zobaczyłem oddział antyterrorystów z wycelowaną bronią w mój dom. Oficer, który rozmawiał ze mną przez telefon, powiedział, żebym się poddał. Powiedziałem im, że to zrobię, jeżeli spełnią trzy warunki: nie zostanę skuty kajdankami, nie zostanę zabrany poza teren mojej posiadłości i nie zostanę zmuszony do poddania się badaniom psychiatrycznym. Zgodzili się. Jak tylko wyszedłem, skoczyli na mnie. Potem zakuli mnie w kajdanki, zabrali mnie z mojej posiadłości i zmusili do poddania się badaniom psychiatrycznym." 5

Ten zespół składa się z członków działu zasobów ludzkich (Human Resources) i innych organizacji. W przypadku pewnego uniwersytetu w stanie Floryda ta organizacja składa się z wielu różnych osób z różnych obszarów. Pracują oni razem, żeby stwierdzić, czy według nich dana osoba może posunąć się do przemocy, czy też nie.   
·       
komendant uniwersyteckiego komisariatu policji
dyrektor Programu Wsparcia Pracowników
dyrektor personalny
główny radca prawny
odpowiedni wice-prezes
inni, w miarę potrzeby, jeżeli zostanie to uznane za wskazane przez wyżej wymienionych reprezentantów

Zespół ds. Przemocy w Miejscu Pracy (Workplace Violence Management Team)

Zespół ds. Przemocy w Miejscu Pracy odpowiada za przeprowadzanie okresowych przeglądów polityki zapobiegania przemocy w miejscu pracy. Jeżeli wymaga tego sytuacja, poleca wprowadzenie określonych zmian. Zespół składa się z następujących osób, ewentualnie też z desygnowanych przez nie przedstawicieli:
·       
komendant uniwersyteckiego komisariatu policji
dyrektor Programu Wsparcia Pracowników
dyrektor personalny
główny radca prawny

Jednostka Zarządzania Kryzysowego (Crisis Management Unit)

Uniwersytet utrzymuje Jednostkę Zarządzania Kryzysowego przez współdziałanie Wydziału Psychologicznego i Wydziału Kampusowej Policji. W przypadku zaistnienia sytuacji wymagającej natychmiastowej interwencji policyjnej lub psychologicznej należy powiadomić Wydział Policji. Komendant policji lub desygnowany przez niego przedstawiciel określi, czy sytuacja wymaga interwencji policji, Jednostki Zarządzania Kryzysowego lub Zespołu Oceny Zagrożeń. 4

Ostrzegawcze znaczniki otrzymuje się nie tylko za zachowania agresywne lub niestosowne. Jest też wiele innych czynników, które mogą sprawić, że w aktach danej osoby zostaną umieszczone ostrzegawcze znaczniki lub flagi. W różnych instytucjach różnie to wygląda, ale idea jest ta sama. Taki sam lub podobny schemat zostanie wykorzystany do określenia, czy dane osoby znajdą się w systemie ostrzegawczych powiadomień.

V. Zagadnienia zdolności do wykonywania obowiązków

Oprócz definicji zachowań z użyciem przemocy, zachowań stwarzających groźbę stosowania przemocy oraz niewłaściwych zachowań, jak to opisano w Dziale IV, te wytyczne (Guidelines) dotyczą też fizycznych i werbalnych zachowań, które na pierwszy rzut oka mogą nie wydawać się takimi zachowaniami. Takie zachowania, nie mieszczące się w zakresie definicji w Załączniku A, jednak mogą być postrzegane jako zwiastuny zachowań z użyciem przemocy i/lub jako tendencja do zakłócania harmonii środowiska pracy lub też mieć wpływ na wydajność pracy danej osoby, a zatem również będą uważane za kwestie związane z „przydatnością do pracy” (“fitness for duty”). Przykłady zachowań związanych z „przydatnością do pracy” mogą zawierać, ale nie ograniczają się do:

Do takich dodatkowych czynników należą:
wyrażanie dziwacznych i niestosownych myśli
nadmierna nieusprawiedliwiona absencja w pracy
wynaturzony wygląd fizyczny
niska wydajność w pracy
kiepskie relacje z innymi pracownikami
oznaki nadużywania alkoholu lub innych substancji
nadmierne narzekanie4

Ciekawe, że te dodatkowe kryteria, które mogą spowodować, że dana osoba zostanie oflagowana, jakoś bardzo pasują do tego, czego doświadczają ofiary osaczania, nękania i mobbingu. Jeżeli nie stale, to przynajmniej w okresie nasilonego prześladowania ich doświadczały czegoś takiego. Pamiętajmy, że takie prześladowanie może mieć miejsce w pracy, w miasteczku studenckim czy też na osiedlu. Wiele ofiar molestowania seksualnego wyraża "niestosowne myśli" wyrażające to, co chcieliby/chciałyby, żeby się przydarzyło tym, którzy ich skrzywdzili. Wiele ofiar seksualnego czy innego rodzaju nękania nie zawsze dba o swój wygląd fizyczny, kiedy doświadczają tego prześladowania. Mogą też odmówić wykonania polecenia przełożonego, jeżeli ten każe im pracować razem z ich prześladowcą. Osoby będące celem osaczania, nękania i mobbingu często zaczynają pracować mało wydajnie. Efektywność ich pracy jest oceniana nisko. Nie mogąc sobie poradzić z sytuacją, w jakiej się znaleźli, niektórzy faktycznie sięgają po alkohol lub inne substancje psychoaktywne. Prawie wszyscy regularnie składają skargi do działu zasobów ludzkich (personalnego), chcąc jak najszybszego zakończenia nękania ich. Ciekawe, że wszystkie te zachowania mogą być uznane za niespełnienie kryteriów decydujących o tym, czy ktoś nadaje się do pełnienia obowiązków pracowniczych.

VI. Procedury zgłaszania     

Wszyscy pracownicy Uniwersytetu, bez względu na stanowisko, oraz wszyscy czynni studenci mają obowiązek niezwłocznego zgłaszania zaobserwowanych aktów przemocy, potencjalnych aktów przemocy, kierowanych do nich lub innych osób gróźb, w tym także gróźb, o których ktoś inny im powiedział, że były kierowane do niego bądź jeszcze innej osoby. Pracownicy i studenci powinni także zgłaszać zachowania niecodzienne, prześladowcze lub stwarzające zagrożenie określone szczegółowo w Załączniku A, nawet jeżeli takie zachowania nie będą formą bezpośredniego zagrożenia, zwłaszcza jeżeli te zachowania spowodują, że ktoś będzie obawiał się o swoje dalsze bezpieczeństwo. Pracownicy muszą obowiązkowo zgłaszać takie incydenty, bez względu na to, w jakich relacjach jest dany pracownik z osobą, która zainicjowała groźbę, niestosowne zachowanie, czy też dopuściła się popełnienia aktu przemocy. 4

Dzisiaj w miejscu pracy nie ma zbyt wiele miejsca na dyskrecję. Do codziennej rutyny należy zgłaszanie przez pracowników aktów przemocy lub innych nieodpowiednich zachowań. Często ma to druzgocące skutki dla zupełnie niewinnych pracowników.

Technik medyczny zabił się po tym, jak został zawieszony w pracy, po złożeniu na niego skargi, że w "niepoprawny politycznie" sposób zażartował ze swojego czarnoskórego kolegi z pracy. Roy Amor (l. 61) był zdruzgotany perspektywą utraty pracy w charakterze protetyka dentystycznego. Zastrzelił się przed swoim domem, strzelając sobie w głowę. Czekało go postępowanie dyscyplinarne, po tym jak żartem powiedział swojemu czarnoskóremu koledze "Lepiej się schowaj", kiedy zauważyli oficerów imigracyjnych przed kliniką, w której pracowali. Kolega ten był bliskim przyjacielem pana Amora i nie poczuł się urażony. Jednak usłyszał to też ktoś inny, kto potem złożył oficjalną skargę w tej sprawie. 6

Powyższy przypadek pokazuje, jak czyjś pozornie niewinny żart w stosunku do swojego przyjaciela może zostać usłyszany przez trzecią osobę, która może to uznać za słowną agresję, co potem może prowadzić do strasznych konsekwencji. Pan Amor skierował przecież swoją żartobliwą uwagę do kogoś, kto od dawna był jego kolegą. Jednak stało się to podstawą do wszczęcia postępowania dyscyplinarnego. Obawy pana Amora, że może w konsekwencji stracić pracę, były jak najbardziej uzasadnione. Nie mogąc sobie z tym poradzić, zdecydował się popełnić samobójstwo.

Ze względu na zasadę dochowywania tajemnicy obowiązującą w tym programie ofiara osaczania może ze zrozumiałych względów okazywać gniew czy inne formy emocjonalnych wybuchów uznawanych za naganne. Kiedy do tego dojdzie, agresorom obeznanym z funkcjonowaniem tego systemu wystarczy, że taki incydent zgłoszą. Wyjaśnią, dlaczego dany figurant wywołuje w nich poczucie zagrożenia, dyskomfortu, albo wyrażą swoje obawy, że z powodu figuranta może w ich miejscu pracy dojść do aktu przemocy. W rzeczywistości to figurant jest ofiarą. Stale jest prowokowany. Wystarczy dogadać się z paroma kumplami i nagle okaże się, że to właśnie dany figurant jest tym, z kim są problemy. To figurant zachowuje się agresywnie i to on jest tym, który ponosi konsekwencje dyscyplinarne i w którego aktach umieszczane są ostrzegawcze znaczniki. Kiedy dany figurant znajdzie się już na liście potencjalnie niebezpiecznych osobników, często daje się złapać na różne prowokacje zupełnie obcych mu ludzi.

W niedalekiej przyszłości takie ostrzegawcze znaczniki mogą być dodawane do akt dużo większej liczby niewinnych osób. Wszystko za sprawą nowych kryteriów uznawania ludzi za chorych psychicznie. Według nowej wersji Diagnostycznego i Statystycznego Wademekum Zaburzeń Psychicznych (DSM) cała masa różnych zachowań będzie uznawana za objawy choroby psychicznej.

Aktualizacje poradnika diagnostycznego dla psychiatrów (DSM)

Proponowane aktualizacje Diagnostycznego i Statystycznego Wademekum Zaburzeń Psychicznych (DSM) wiele osób skłaniają do postawienia sobie pytania, czy aby sama psychiatria nie oszalała. Według najnowszych uzupełnień za "chorych psychicznie" można uznać np. osoby, które gromadzą wiele różnych rzeczy, często popadają w gniew lub są leniwi. Nawet tacy, którzy oburzają się nadmiarem seksu i przemocy w telewizji, według DSM-V tym samym wykazują zaburzenia psychiczne. 7

"Przygotowując tę najnowszą wersję [DSM-V] utworzyli specjalną grupę roboczą, by zdecydować, czy należy też uwzględnić takie zachowania jak przeżywanie rozgoryczenia, robienie nadmiernych zakupów czy też nadmierne korzystanie z Internetu" – wyjaśnia profesor Christopher Lane. 7

Wielu użytkowników Internetu, którzy spędzają czas grając w takie gry jak "World of Warcraft", mogłoby – według powyższych kryteriów – zostać uznanymi za chorych psychicznie. Osoby spędzające zbyt wiele godzin na forach dyskusyjnych też. Osoby leniwe, łatwo irytujący się ludzie, ci, których drażnią przemoc i seks w telewizji, albo zbieracze różnych różności, w niedalekiej przyszłości wszyscy oni mogą znaleźć się na liście zaburzonych psychicznie osobników. Te zalecane kryteria diagnozowania nie tylko są nienaukowe, ale łatwo też zauważyć, że mogą one na dobrą sprawę dotyczyć prawie każdego człowieka żyjącego w dzisiejszym industrialnym społeczeństwie. Jeżeli jeszcze trochę popracują nad updatowaniem tych definicji, to w przyszłości za chorego psychicznie będzie można uznać praktycznie każdego.

Kiedy już dany figurant zostanie oflagowany, albo kiedy w jego aktach zostanie umieszczony ostrzegawczy znacznik (będzie to zależeć od decyzji Zespołu Oceny Zagrożeń), do osób z otoczenia figuranta rozsyłane są powiadomienia o tym fakcie. Powiadamiane są wszystkie osoby, które mogą mieć styczność z figurantem. Inne osoby, będące częścią tego programu powiadomień, w momencie, gdy figurant pojawia się w ich okolicy, także są powiadamiane.
Kiedy figurant gdzieś telefonuje, albo kiedy jego dane osobowe pojawiają się na ekranie komputera jakiegoś urzędnika, to wszędzie tam jest też przy nazwisku figuranta ostrzegający przed nim znacznik. Naturalnie wszyscy wokół przechodzą w takiej sytuacji w tryb wysoko podwyższonej czujności. Większość osób traktuje te ostrzeżenia tak samo, jak ostrzeżenia o zagrożeniu ze strony gwałcicieli czy pedofilów. Często obecna jest ta sama histeria.

Powiadomienia społeczności

Niektórzy ludzie mogą twierdzić, że czuliby się bezpieczniej, jeżeli znaliby tożsamość niebezpiecznych złoczyńców w swoim sąsiedztwie. Ale powszechne powiadamianie o tym członków społeczności faktycznie służy temu, by zwiększyć ich strach przed staniem się ofiarą. Na obszarach dużych aglomeracji o przebywaniu niebezpiecznego delikwenta na wolności powiadamia się setki tysięcy ludzi, a przecież nie więcej niż kilkaset z tych osób będzie miało z nim styczność. Tak bardzo rozszerzone powiadamianie stwarza powszechne przekonanie, że w danej społeczności jest o wiele więcej "drapieżników" niż kiedykolwiek wcześniej. Bojaźliwe nastawienie członków społeczeństwa znowu jest wzmacniane. Błędne koło się zamyka: rozpowszechnione powiadomienia prowadzą do podwyższenia poziomu lęku, że stanie się ofiarą przestępstwa, to z kolei prowadzi do jeszcze większej liczby zgłoszeń o groźnych incydentach, co skutkuje wzrostem liczby powiadomień. Jesteśmy także przekonani, że używany przez polityków i urzędników podburzający język, z takimi słowami jak "drapieżnik", także podwyższa poziom lęku i pociąga za sobą dużą liczbę głosów, by stosować jeszcze bardziej represyjne działania. 8

Ponieważ niewinna ofiara osaczania nie ma pojęcia o tym, co się dzieje za jej plecami, system ten wykorzystywany jest w niewłaściwy sposób. W oparciu o przeprowadzone badania i spostrzeżenia zdaje się, że ten system powiadomień wykorzystuje się do uciszenia osób ujawniających nieprawidłowości (whistleblowers). Wśród tych osób przeważającą część stanowią kobiety oraz przedstawiciele mniejszości. Jest jednak mnóstwo mężczyzn oraz osób nie należących do mniejszości, którzy także stali się ofiarami tego systemu. Jak zauważa Jane Clift, ten system wykracza poza granice rasowe czy płeć. Program ten nie tylko dotyczy całego społeczeństwa, ale też powiadomienia te stosowane są masowo i docierają nawet poza granice kraju.

Ponieważ większość urzędników państwowych jest dobrze zaznajomiona z tym systemem powiadomień, znaczy to, że figuranci zgłaszający, że zauważyli, że są śledzeni przez różne obce osoby, nie są nieznani policji ani też innym agencjom, które powiadomili o tym rodzaju prześladowania ich. W większości miast te powiadomienia są dobrze znane i korzysta z nich wielu pracowników fizycznych i umysłowych. A jednak, kiedy osaczane osoby składały skargi na ten system i mówiły o prześladowaniu ich wskutek działania tego systemu, osoby takie zmuszano do poddania się badaniom psychiatrycznym.

Pracownicy

Ten program nie tylko będzie korzystał ze wspomnianych już wcześniej urzędników państwowych, ale też będzie poszerzony o inne użyteczne osoby. Będą one mieć dostęp do tajnych źródeł informacji. Uczestnicy tego programu będą się łączyć z centrami informacji agencji wywiadowczych (fusion centres).
W wielu wypadkach nie będą podpisywane jakiekolwiek umowy poufności (confidential disclosure agreements), które miałyby zapewnić, że informacje te będą chronione.9

Gdy tylko powiadomienie zostanie przekazane, figurant dosłownie czuje, jakby się stał wrogiem publicznym (enemy of the state), ponieważ społeczność dostaje powiadomienie z informacjami, które mogą być w pełni prawdziwe lub nie. Pamiętajmy, że mnóstwo zgłoszeń ma miejsce za sprawą osób, które miały jakiś ukryty motyw, by to uczynić, np. chęć zemsty. Dla kogoś, kto jest obeznany z tym systemem, jest to doskonały sposób, by systematycznie niszczyć komuś życie i mieć pewność, że ten ktoś przez lata nie będzie wiedział, kto za tym stoi. Może nawet nie dowie się o tym nigdy.

Ta część nękania, którą figuranci określają jako zorganizowane osaczanie (Gang Stalking), jest celową psychologiczną operacją, która jest integralną częścią systemu powiadamiania.

Składają się na nią:
nękanie przez społeczność (community harassment),
mobbing,
wmawianie figurantowi, że ma zaburzenia psychiczne (gas lighting),
stwarzanie inscenizowanych zdarzeń (street theatre),
elektroniczne nękanie (electronic harassment)
dziesiątki innych technik, które wszystkie razem mają pomóc systematycznie niszczyć figuranta przez długi czas.

Jeżeli figurant zaczyna się z tego powodu skarżyć, zaczyna się o nim mówić, że jest chory psychicznie. Ten system jest w stanie zniszczyć reputację i wiarygodność figuranta. Kiedy figurant szuka pomocy z powodu dostrzeganych przez niego przejawów nękania go przez społeczność, co nieuchronnie musi nastąpić po pojawieniu się powiadomienia, jego żalenie się i prośby o pomoc są ignorowane. Jego opowieści o nękaniu, stalkingu, mobbingu i elektronicznych atakach są dla wygody nietraktowane jako prawdziwe, lecz jako objawy choroby psychicznej, podczas gdy życie osaczanej osoby nadal jest systematycznie zakłócane i stale ulega pogorszeniu.

Większość uczestników tego systemu powiadomień najwidoczniej jest zobowiązana do zachowania poufności, może nawet podpisuje pisemne zobowiązanie. Poza tym istnieje też system, który ma możliwość skutecznego karania każdego, kto jest częścią systemu powiadomień i próbuje się wyłamać. W ten sposób większość osób nie kwestionuje tego programu, nawet wtedy, gdy niszczy się ich bliskich.

Te przepisy bezpieczeństwa i higieny pracy są obecne w większości społeczności, miejsc pracy i placówek edukacyjnych. Istnieją w najbardziej demokratycznych krajach, takich jak Kanada, USA, Wielka Brytania i reszta Europy. Na tym etapie wiele innych krajów zdaje się adaptować ten system, a z odzewu osaczanych osób wynika, że najwidoczniej ten system już teraz jest obecny w większości krajów.

Oznacza to, że świadomie lub nieświadomie ludzie uczestniczą w rozbudowanym systemie inwigilacji, który w pełni monitoruje i nęka osobę, która w ten sposób została oflagowana. Ten system nie ogranicza się do stanów czy prowincji, ale może wykraczać daleko poza ich granice. Informacje o figurantach mogą też być masowo rozprowadzane do szerokiego kręgu osób, m.in. do ludzi, z którymi figurant mógł nigdy nie mieć bezpośredniego kontaktu, ale z którymi mógł mieć kontakty biznesowe lub znać ich tylko powierzchownie. W zasadzie jest to sieć, która może dotknąć każdego, kto jest związany z figurantem, i zatruć ich informacjami zawartymi w aktach figuranta, prawdziwymi lub nie.

Ponieważ większość figurantów nie ma pojęcia, co się dzieje i że taki system w ogóle może istnieć, są wprawiani w zdumienie, kiedy próbują w rzeczowy sposób uzyskać pomoc w różnych instytucjach, a zamiast pomocy lekceważy się ich skargi, bo traktuje się ich jako chorych psychicznie.

Jestem przekonana, że ten system powiadomień będzie się nadal rozwijał, ponieważ wiele osób tego chce. Wielu lubi mieć poczucie, że są częścią tajnego klubu. O ile nie przydarzy się to im samym, większość z nich nigdy naprawdę nie zrozumie, jak druzgocące działanie może mieć taki system na niewinnego człowieka. Mogę jedynie zasugerować, by ci, którzy posiadają odpowiednią wiedzę, środki finansowe i poświęcenie, dołożyli starań, by wprowadzono zmiany prawne mające na celu naprawienie tego systemu.

Sugestie

System ten powinien obowiązkowo wydawać pisemne powiadomienia figurantom. Jeżeli dochodzenie wciąż trwa, powinien być ustalony maksymalny czas trwania takiego dochodzenia. Figuranci skarżą się całymi latami na nękanie ich. Jeżeli wina figuranta została w jakimś zakresie dowiedziona, to niech zostanie on wezwany na przesłuchanie. Jeżeli nie, to po określonym czasie powiadomienia te powinny być obowiązkowo usuwane z systemu. Większość prawników, pracowników placówek psychiatrycznych i policjantów dobrze wie o tym systemie powiadomień, dlatego też zarówno figuranci, jak i ich skargi na nękanie ich powinny być traktowane poważnie. Obecnie ten system powiadomień, zamiast pomagać, służy do rujnowania życia niewinnych osób, do nękania ich całymi latami, co prowadzi do zgubnych skutków dla nich samych i ogółu społeczności.

Wielu ludzi w społeczeństwie wciąż nie rozumie, albo nie uświadamia sobie tego, że istnieje ciemna strona wielu z tych strzelanin i innych przypadków użycia przemocy, istnieje ciemna strona, o której społeczeństwo wolałoby raczej, żebyście nic nie wiedzieli. Ciemna strona, która dzieje się w zamaskowanej formie praktycznie na oczach ogółu. Nie jest jednak dostrzegana. Ale ta ciemna strona jest często bardzo rzeczywista i traumatyczna dla osaczonej osoby (Targeted Individual).11

System powiadomień w całym swoim zakresie i szerokości jest nie mniej niszczący niż system represji enerdowskiej Stasi czy amerykańskiego programu Cointelpro. Różnica polega na tym, że teraz państwo maskuje te przestępstwa, stwarzając pozory, że kieruje się ono dobrem ogółu, pozostawiając niewinnych figurantów na łasce gawiedzi i osobników, którzy wykorzystują ten system do otwartego inwigilowania, nękania, dręczenia i kontrolowania tych, których wciągnięto na listę.

Ostatnio edytowany przez AmorPatriaeNostraLex (18.11.2015 13:23)

#80 18.11.2015 13:18

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

elimelek napisał/a:

Dziękuje za miłe słowa. Mógłbyś zdradzić sekret w jaki sposób słabną przy Tobie? Jeśli chodzi o mnie to raz są do mnie nastawieni bardzo wrogo - straszą, że mnie zabiją itp a raz podają się za moich przyjaciół. Innymi słowy zmieniają taktyki, żebym do nich dołączył. Żony brać nie zamierzam bo raz mogli by jej zrobić krzywdę, żeby dobrać się do mnie, mojego przyjaciela szatan pożarł w ten sposób. A dwa: "dobrze, jeśli mężczyzna nie bierze żony ze względu na królestwo Niebieskie - kto ma uszy niechaj słucha."

Co do telefonów - uważam to za element zwodniczy, diabeł nie chce, żeby ludzie wiedzieli, że w ogóle istnieje, tak samo z demonami, lepiej mu się działa jeśli ludzie nie mają pojęcia o świecie duchowym. Dlatego próbuje odwrócić uwagę i skierować uwagę na technologie - aczkolwiek technologia też bierze udział w tym teatrzyku, nie wiem tylko w jakim stopniu. Do mnie diabeł doskoczył jak się zainteresowałem astralem, czyli jakby nie było okultyzmem.

Mam taką teorię, że Lucek nas gnębi bo pochodzimy z rodu Abrahama, nie może pożreć bo Bóg zawarł przymierze z Abrahamem, że będzie nas strzegł, ale gnębić i testować nas może. Ponowne przyjście Mesjasza nastąpi właśnie jak cały duchowy Izrael (nie mówię tutaj tylko o żydach- potomkach chazarów tylko ludzi którzy mają korzenie w jednym z 12 plemion Izraela) zaakceptuje Jezusa z Nazaretu jako Zbawiciela, wtedy Mesjasz powróci i nastąpi wyczyszczenie świata, dlatego odwraca nam wzrok od spraw duchowych w stronę technologi.

Tak, napisałem że osłabiam ich, chodzi mi raczej o tą technologię, nie wiem jak, jakoś działam na technologie że wariuje, samochody nie mogą ruszyć, elektronika, różne maszyny o to mi chodzi. jeżeli chodzi o odwracanie uwagi to zgadzam sie z tobą, ale w moim przypadku z tymi telefonami, wygląda na to jak by monitorowali nimi z otoczenie, lecz nie jest to pozycji jak by czytac sms, to jest potwierdzone że te telefony mają cel u nich, skur... który chciał żebym sprzedał mu dusze w 2010 roku wskazał mi to gdzie było to tak oficjalnie widoczne że głupi by się skapnął, chcę się tylko dowiedziec jak ta technologia fuckjonuje bo widziałem na własne oczy jak kontrolują innych,chcę sie dowiedzieć jak to działa, będe mógł wtedy próbowac się przeciwstawić, jest ich chmara   "stalkersi" nie wiem jak się nazywają, sługusy na pewno, a jeżeli chodzi o szatana to jawnie zacząl mnie dręczyć też własnie okresie pierwszego świadomego snu,znalazłem ciekawy temat powyżej go umiesciłem, tam jest opisana moja sytuacja, tak się zaczęlo to u mnie już 5-6 mies. po skończeniu 18 lat miałem wyrok 5/8 lat więzienia, byłem bandziorem i to wszystko się wiąże, ten temat może cie zainteresowac o ile go wcześniej nie czytałeś, uważam że oni wybierają ludzi takich jak my czyli podatnych i wrażliwych z intuicja lub 6 zmysłem dlatego że ten zmysł pozwala ich zdemaskować, a robią to w pewnym stopniu każdemu,lecz widzą to ci którzy "słyszą" i "widzą" nie jestem za dodawaniem bohaterstwa tym osobą, po protu tak jest i nie ma w nas wyjątkowości oprócz tych zmysłów i podatności, im większe zdolności widzenia i słyszenia tym więcej my widzimy co robią każdemu, najważniejsze żeby nie dac sie wykończyć, to musimy sie organizować, dzielić informacjami i składać puzle żeby wytworzyć technikę obrony

Ostatnio edytowany przez AmorPatriaeNostraLex (23.11.2015 21:52)

#81 18.11.2015 13:21

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:
elimelek napisał/a:

Tak, napisałem że osłabiam ich, chodzi mi raczej o tą technologię, nie wiem jak, jakoś działam na technologie że wariuje, samochody nie mogą ruszyć, elektronika, różne maszyny o to mi chodzi. jeżeli chodzi o odwracanie uwagi to zgadzam sie z tobą, ale w moim przypadku z tymi telefonami, wygląda na to jak by monitorowali nimi z otoczenie, lecz nie jest to pozycji jak by czytać sms, to jest potwierdzone że te telefony mają cel u nich, skur... który chciał żebym sprzedał mu dusze w 2010 roku wskazał mi to gdzie było to tak oficjalnie widoczne że głupi by się skapnął, chcę się tylko dowiedzieć jak ta technologia funkcjonuję bo widziałem na własne oczy jak kontrolują innych,chcę sie dowiedzieć jak to działa, będę mógł wtedy próbować się przeciwstawić, jest ich chmara   "stalkersi" nie wiem jak się nazywają, sługusy na pewno, a jeżeli chodzi o szatana to jawnie zaczął mnie dręczyć też własnie okresie pierwszego świadomego snu,znalazłem ciekawy temat powyżej go umieściłem, tam jest opisana moja sytuacja, tak się zaczęło to u mnie już 5-6 mies. po skończeniu 18 lat miałem wyrok 5/8 lat więzienia, byłem bandziorem i to wszystko się wiąże, ten temat może cie zainteresować o ile go wcześniej nie czytałeś, tak samo mam z żoną, boje się jej zniszczyć życie, diabeł jest non stop, wiem jak działa, jeżeli ja bym się zakochał to koniec, i ta kobieta mogła by mieć zniszczone życie, nie dopuszczę do tego by biedna niewinna osoba cierpiała bo diabeł zabawia się moim życiem(

)

#82 19.11.2015 12:59

Leyla
Moderator
Data rejestracji: 19.06.2012
Liczba postów: 1,348

Ofiara kontroli umysłu - video

soulhelper napisał/a:

OTO Historia PEWNEJ OSOBY Z POLSKI SPRAWDZCIE...

LINK: https://www.youtube.com/watch?v=aiumXpOR5Ws

#83 19.11.2015 13:00

Leyla
Moderator

Chris napisał/a:

W zasadzie przestałem się na te tematy wypowiadać, ale sprawdziłem o czym mowa i to na wszystkie możliwe sposoby jakich się dotychczas nauczyłem.
Za każdym razem są to wcielenia, czyli poprzednie życia.
Ponieważ wszystkie są połączone z duszą to mają dostęp do tego kto aktualnie jest w ciele fizycznym [oczy duszy] i wmawiają i wgrywają wszystko, tylko nie to że to one są powodem problemów.
Może mimo tego że uwierzyłeś im, spróbuj rozważyć i tę możliwość.
To możne być pierwszy krok do uwolnienia się.
Jestem starszym człowiekiem i przeżyłem podobne historie.
Gdybym w nie uwierzył, to pewnie by mnie wpędzili do domku bez klamek.
Mam znajomych którzy podobnie odbierają, ale przynajmniej już wiedzą kto ich oszukuje i krzywdzi, a to pozwala się bronić.
Pomyśl dlaczego większość religii telepatie i radiestezję uważa co zło?
Bo pozwala zrozumieć kto jest agresorem i bronić się.

#84 20.11.2015 18:48

soulhelper
Użytkownik
Data rejestracji: 26.05.2014
Liczba postów: 189

AmorPatriaeNostraLex napisał/a:
elimelek napisał/a:

Tak, napisałem że osłabiam ich, chodzi mi raczej o tą technologię, nie wiem jak, jakoś działam na technologie że wariuje, samochody nie mogą ruszyć, elektronika, różne maszyny o to mi chodzi. jeżeli chodzi o odwracanie uwagi to zgadzam sie z tobą, ale w moim przypadku z tymi telefonami, wygląda na to jak by monitorowali nimi z otoczenie, lecz nie jest to pozycji jak by czytac sms, to jest potwierdzone że te telefony mają cel u nich, skur... który chciał żebym sprzedał mu dusze w 2010 roku wskazał mi to gdzie było to tak oficjalnie widoczne że głupi by się skapnął, chcę się tylko dowiedziec jak ta technologia fuckjonuje bo widziałem na własne oczy jak kontrolują innych,chcę sie dowiedzieć jak to działa, będe mógł wtedy próbowac się przeciwstawić, jest ich chmara   "stalkersi" nie wiem jak się nazywają, sługusy na pewno, a jeżeli chodzi o szatana to jawnie zacząl mnie dręczyć też własnie okresie pierwszego świadomego snu,znalazłem ciekawy temat powyżej go umiesciłem, tam jest opisana moja sytuacja, tak się zaczęlo to u mnie już 5-6 mies. po skończeniu 18 lat miałem wyrok 5/8 lat więzienia, byłem bandziorem i to wszystko się wiąże, ten temat może cie zainteresowac o ile go wcześniej nie czytałeś

witam mam do ciebie pytanko AMOR chciałbym żebys opisał oczywiscie jak możesz ten motyw jak chcieli żebys sprzedał swoją DUSZE

Ostatnio edytowany przez soulhelper (20.11.2015 18:50)

#85 22.11.2015 13:03

elimelek
Użytkownik
Data rejestracji: 13.11.2015
Liczba postów: 16

Musicie wiedzieć, że setki osób oraz demonów pracuje dzień w w nocy aby wami manipulować. Nawet jeśli myślicie, że jesteście o krok przed nimi to tylko dlatego, że oni tak chcieli. JEDYNYM sposobem żeby z nimi nie przegrać jest czytanie Biblii i sugerowanie się TYLKO i WYŁĄCZNIE Słowem Bożym. Pamiętajcie, że ich szefem jest ojciec kłamstwa i nie wierzcie w nic co mówią. Polecam przeczytanie w pierwszej kolejności opowieści o kuszeniu Jezusa na pustyni (Mt 4,1-11).
Tutaj gadacie o energiach, wibracjach, wyższych JA.. To o czym gadacie to są wierzenia ruchu New Age. Czyli przyszłej ogólnoświatowej religii NWO którą utworzyła i  kieruje  masoneria(sataniści). Powtarzając ich doktryny tylko robicie za nich robotę.

#86 23.11.2015 04:00

controlminder
Użytkownik
Data rejestracji: 23.11.2015
Liczba postów: 1

Witam :) Załóżcie sobie osobny temat o religii bo to wypacza sens tego wątku.

Trafiłem kiedyś na bloga @Blokowanego i od razu skwitowałem gościa czytając treści, że zaczyna mu się schizofrenia. W czerwcu ubiegłego roku "zaczęło się" z dnia na dzień. Słyszę zresztą głosy w głowie po dzień dzisiejszy. Nie miałem nigdy schizofrenii, ani nie byłem w ciele takiej osoby, stąd też oczywiście nie mogę w łatwy sposób udowodnić, że jej nie mam, a że jest to mind control. Ale nie mam zamiaru nic nikomu udowadniać – wiem swoje. Schizofrenią nie jest, kiedy obcy ludzie na ulicy powtarzają na głos to, co się przed chwilą powiedziało. Oczywiście zaraz znajdzie się grupa ludzi, którzy za wszelką cenę będą dyskredytowali to, o czym piszę - tak więc już na początku pragnę ich uspokoić, że ich zdanie się dla mnie nie liczy, a ja ich usilnie przekonywał nie będę. To co piszę, kieruję wyłącznie do ofiar mind control.

Na początek naszej forumowej znajomości zapraszam na mojego bloga, którego założyłem całkiem niedawno. Delikatnie jest wulgarny, ale na te podłe ścierwa nie mogłem znaleźć innych, lepiej pasujących określeń. Nauczyłem się z tym żyć, tj. słyszeć te brednie, które pchają mi do łba i jednocześnie prowadzić zadowolone życie.

Owszem, na początku czyli w czerwcu 2014 było to dla mnie straszne; nie wiedziałem, co się do cholery jasnej działo. Ale że to półgłówki sterują to nic dziwnego, że się im wymknąłem. Banda pajaców tak naprawdę. Na blogu opisałem kilka wskazówek, które sam stosuję, co pozwala mi głosy traktować jako neutralny zakłócacz w rękach pseudointeligentych troli.

http://controlminder.wordpress.com

Jako że późna pora, to na razie tyle. Zapraszam wszystkich nękanych.

A skurwopląsów z ulicy Sienkiewicza we Wrocławiu gorąco pozdrawiam. Mam nadzieję, że pójdziecie do piekła :)

Ostatnio edytowany przez controlminder (23.11.2015 04:00)

#87 23.11.2015 17:28

Leyla
Moderator

@ dobra uwaga controlminder, temat się rozjeżdża,
proszę autorów "wątku biblijnego" o przeniesienie swoich wypowiedzi do
odpowiedniejszego działu na forum lub o uprzejme wykasowanie własnych wpisów.
Z góry dzięki.
Tymczasem za niedługi czas tu posprzątam, coby było fajnie i przejrzyście na fwl :-) 

Controlminder, jakiś czas temu tagentv opublikowała bardzo dobry wywiad
z pewnym krakowskim psychoterapeutą, który rozeznał różnicę pomiędzy przypadkami klinicznymi
a ofiarami mind control i otwarcie przełamał tabu mind control w psychoterapii.
Niestety wywiad zdjęto z internetu, stąd chyba obecnie w Polsce nie ma
oficjalnego autorytetu, który bada i publicznie wyjaśniłby przeciętnemu człowiekowi
różnicę pomiędzy schizofrenią a mind control. Oby się jednak ktoś taki pojawił.

#88 15.12.2015 01:07

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

Leyla napisał/a:

@ dobra uwaga controlminder, temat się rozjeżdża,
proszę autorów "wątku biblijnego" o przeniesienie swoich wypowiedzi do
odpowiedniejszego działu na forum lub o uprzejme wykasowanie własnych wpisów.
Z góry dzięki.
Tymczasem za niedługi czas tu posprzątam, coby było fajnie i przejrzyście na fwl :-) 

Controlminder, jakiś czas temu tagentv opublikowała bardzo dobry wywiad
z pewnym krakowskim psychoterapeutą, który rozeznał różnicę pomiędzy przypadkami klinicznymi
a ofiarami mind control i otwarcie przełamał tabu mind control w psychoterapii.
Niestety wywiad zdjęto z internetu, stąd chyba obecnie w Polsce nie ma
oficjalnego autorytetu, który bada i publicznie wyjaśniłby przeciętnemu człowiekowi
różnicę pomiędzy schizofrenią a mind control. Oby się jednak ktoś taki pojawił.

Że coooo? Chyba cię poniosło, co to jakaś cenzura? Masz jakiś problem z religią? Usuwać komentarze? My tu szukamy pomocy a wiara jest tu podstawą, nie znasz tematu to się nie wtrącaj albo przeniesiemy się na inne forum, to jest skandal że takie coś wypisujesz, tutaj wielu ludzi ma problem z demonicznymi astralnymi bytami i się modlą bo szukają pomocy i to pomaga, jak śmiesz w ogóle takie coś pisać, tutaj są prawdziwe poważne sytuacje mamy niszczone życie i wszystko bierzemy pod uwagę a nie prowadzimy luźną pogawędkę nawiedzonych idiotów, ŻEBY BYŁO JASNE I WBIJ TO SOBIE DO GŁOWY ALBO SIĘ NIE WYPOWIADAJ! RELIGIA MA TU PODSTAWOWE ZNACZENIE I NIE KŁAM! NIE RAZ MIAŁEM POWAŻNĄ OPRESJE I TYLKO MODLITWA POMOGŁA
MOŻE TEŻ POWINIENEŚ ZOSTAĆ TARGETEM ŻEBY SIĘ PRZEKONAĆ!

#89 15.12.2015 01:09

AmorPatriaeNostraLex
Użytkownik

To Forum jest nie poważne z takim moderatorem, to zbyt poważny temat żeby być zastraszanym za religię przez jakiegoś opętanego patałacha moderatora który szuka sensacji i nie ma pojęcia o o niczym , TUTAJ WSZYSTKO JEST BRANE POD UWAGĘ, ZAPRASZAM WSZYSTKICH NA INNE FORUM, JAKIEŚ PROPOZYCJE? JEŻELI KTOŚ Z WAS Z TAKIM PROBLEM NIE PRÓBOWAŁ SIĘ MODLIĆ DOZNAJĄC CO TE BYTY POTRAFIĄ ROBIĆ TO ZNACZY ŻE NIGDY NIE MIAŁ PRAWDZIWEGO PROBLEMU, MODERATOR TEGO FORUM PENIE SAM JEST STALKEREM I CO JEST DLA NAS ROZWIĄZANIEM BARDZO MU PRZESZKADZA, PODAJ MI DEFINICJĘ SHIZOFRENI MODERATORZE, CIEKAWĘ CZY JAK BYŚ TY ZNALAZŁ SIĘ NA MIEJSCU OBOJĘTNIE KTÓREGO Z NAS TO TEŻ PISAŁ BYŚ O SHIZOFRENI ALE TU NIE MA MIEJSCA NA TWOJE UCZENIE SIĘ NA BŁĘDACH, NIE WTRĄCAJ SIĘ, NIE DŁUGO BĘDZIE INNE FORUM, Tutaj podrzucam typowe działania stalkingu wykorzystywanego do zdobywania bezprawnie własności ziemskich i niszczenia przedsiębiorców https://www.youtube.com/watch?v=3soVzytjIUI   I nie jestem sympatykiem NTV tylko szukam rozwiązania jak wszyscy tutaj więc zrozum że religia gra wielką role gdzie wchodzi w grę ludzka horda pod wpływem demonów z technologią do kontroli umysłu

Ostatnio edytowany przez AmorPatriaeNostraLex (15.12.2015 01:27)

#90 15.12.2015 11:30

Leyla
Moderator

@ AmorPatriae, tzw. wątek biblijny jak to trochę żartobliwie nazwałam
był luźnym offtopem i zjechał z tematu mind control dość mocno.
Autorzy offtopów mogą zachować swoje wątki
przez zamieszczenie ich w nowym temacie, który mogą sobie w każdej chwili założyć
albo mogą je sobie przenieść do adekwatnej dyskusji. 
To forum jest dla wszystkich dlatego ludzie wierzący w jakąkolwiek religię,
modlący się lub ateiści mogą się tu swobodnie wypowiadać.
W żadnym wypadku osoby religijne czy osoby o różnych światopoglądach
nie są ani nie będą tu zastraszane.

#91 10.02.2016 20:26

Zegar Życia
Użytkownik
Data rejestracji: 18.11.2014
Liczba postów: 11

Witam państwa serdecznie z tej strony pisze do was Artur Sierocki.
W ostatnich dniach mieliśmy do czynienia z akcją jaką jest protest przeciwko Mind control.
Ten temat w ostatnich miesiącach a nawet latach stał się głównym tematem zagrożeń i przemocy energetycznej

według internautów i osób, które uważają się za fachowców w tym temacie.
A także innych rodzajów negatywnego promieniowania za pomocą manipulacji informacją na skalę światową,
proszę o uwagę .

Żebyśmy mogli tak naprawdę się wypowiedzieć na ten temat powinniśmy wpierw zrozumieć na czym polega tkzw.
Mind control i co się za tym pojęciem kryje.
W swojej pracy ze stażem 14 lat doświadczeń z energią oraz badań zjawisk nadprzyrodzonych jakie prowadziłem pragnę się z państwem podzielić.
Swoją przygodę zacząłem w tej inkarnacji od tematów i nauk psychotroniki i parapsychologii, to pozwoliło mi
na głębsze zrozumienie i prowadzenie doświadczeń naukowo badawczych z energią.
Teraz chciałbym z państwem podzielić się swoimi doświadczeniami i wynikami swoich badań nie za pomocą liczb, jednak za pomocą doświadczeń i mojej praktyki.
Spotykałem się z wieloma różnymi zagrożeniami kiedy byłem ich uczestnikiem najczęściej ofiarami były młode
zagubione osoby, które miały niski poziom swojej wartości i problemy rodzinne , które spowodowały u nich
pewnego rodzaju luki w aurze i psychice przez które negatywne siły, byty czy inni ludzie mogli skutecznie
oddziałowywać aby zniszczyć psychikę takiej osoby czy tez jej, pole energetyczne, duchowe i aby takie osoby
stały się bardzo podatne na sugestie innych tak aby mogli być ich marionetkami.

W takim razie czym dla mnie jest Mind control o którym tak dużo się teraz pisze i mówi.
Zacznę ten temat tłumaczyć od tematu energii totalnego podporządkowania i starych prac energetycznych

związanych z obrzędami silnej czarnej magii wywodzącej się nie tylko z kultury krajów Afrykańskich.
Magia zwana magią destrukcji, która zawiera w sobie różne praktyki i techniki obezwładniania i manipulacji
ludzką psychiką polega głownie na tym iż człowieka poprzez różne techniki czy to energetyczne czy poprzez
oddziałowywanie na niego i jego pole emocjonalne za pomocą fizycznych czy słownych czynów powoduje
manipulacje emocjami , uczuciami oraz myślami w ściśle określony sposób, manipulacją określonym lękiem,
fobią, poczuciem głębokiego strachu.
Czasy w jakich żyjemy zmieniły się oraz technologia jednak zasady energetyczne u swojej podstawy zostały nie

zachwiane, najstarsze prawa wszechświata zostały niezmienne.
Gdzie płynie myśl tam płynie energia w wielu przypadkach mamy do czynienia z wieloma podstawionymi osobami w
internecie po to aby wzbudzać w nas lęk i dodawać siły do mechanizmu i broni psychotronicznej która w
większości może działać tylko wtedy jeżeli człowiek jej na to pozwoli swoją wolą i postawą.
Oczywiście zgodzę się z opinią na ten temat, który stwierdza iż można taką bronią zabijać na odległość i nie
pozostawiać sladów tej broni w świecie fizycznym dla tych którzy nie widzą tych częstotliwości energii jest
wręcz nie osiągalne namierzenie źródła działania jej .

W takim przypadku należy zgłosić się do specjalisty od pracy energetycznej oraz pracować nad sobą rozwijać
się wewnętrznie rozpalać w sobie światło i miłosć, poszerzać spectrum częśtotliwośći za pomocą stanu
otwartości umysłu.
Siły które czasami starają się przeszkadzać,ludzie, którzy to robią  nie kryją się w wielkim świecie. Często
te doświadczenia  dotyczą nas każdego dnia. Kiedy to narażeni jesteśmy na interakcje z różnymi rodzajami
energii, które nazywa się życiem.
Ludzie wysyłają w naszym kierunku różne myśli i każda myśl człowieka może leczyć lub być bronią
psychotronicznom o mocny polu rażenia silnym lub bardzo słabym . Nie należy ulegać fobii że jest się na
każdym kroku podłuchiwanym czy śledzonym. Ci ludzie których uważa się za panów tego świata finansowego póki co nie sądzę by skupiali się na ludziach dla nich nie atrakcyjnych materialnie czy w jakiś inny sposób
ściągających ich uwagę, gdy są to osoby, które nie mają siły przebicia i skupiają się na swoich codziennych
zajęciach, pracy, szkole, życiu towarzyskim.

A więc co z tego wynika każdego dnia ktoś z was mierzy się z różnymi rodzajami energii i promieniowania
pozytywnego i szkodliwego tak został stworzony ten świat. Każdy potencjał energetyczny o niższych
częstotliwościach może być również pewnym rodzajem samoistnej manipulacji wytworzonej przez was samych lub innych ludzi, maszyny.

Na to wygląda że każdy rodzaj manipulacji możemy zakfalifikować jako broń pychotroniczna ponieważ
manipulacja wytwarza zagrożenie uszczerbek.

Więc pytanie jest jak możemy chronić się przed manipulacją naszymi lękami.
Stwórca przekazuje rozwiązania jeżeli się go o to poprosi z konkretną intencją ta w świecie materii znajdzie
swoją drogę poprzez określone z góry zdarzenia aby do was dotrzeć.

Na całym świecie różne pozytywne siły oddziałowywują teraz aby przywrócić balans energetyczny na ziemi i
ukrucić manipulacje więc to i tak się stanie pytanie jest co wy już teraz możecie zrobić ze swoim życiem
pamiętając o tym że zagłębianie się w temat mind control powoduje mind control czy naprawdę nie widzicie
tego? Na tym polega negatywna część magii chaosu,destrukcji kiedy niszczy się to co powinno żyć czy mieć
swoją wolę do życia.

Kto kolwiek stoi za tymi przypadkami dokładnie oczekuje od nas tego co większość mu daje, uwagę , energię,
myśl, strach to jest strategia tego działania czy tego nie widzicie ?
Ktoś doskonale wie że to słaby punkt społeczeństwa takie siły zwykle robią zasłonę dymną w postaci takich
tematów byśmy mogli się na niej skupić a oni w ten sposób żeby mogli robić inne rzeczy.

I powiem wam że ja nie walczę z tym osobiście odpuszczam staram się tworząc już kolejne  materiały powodować
w ludziach impuls do samo rozwoju i wyższego zrozumienia energii kosmicznych stwórcy i samych siebie. To
sprawia iż mamy najlepszą ochronę i znajdujemy rozwiązania w chaosie informacyjnym, wielu teorii spiskowych.

Skupiając się nie na walce ale na tym co kochamy, co dodaje nam sił i pasji w życiu, napełnia światłem
powoduje że zmniejszamy jakim kolwiek nie powołanym silą dostęp do nas samych a tym samym nawet odcinamy ich od tego. Czy ten proces przyjdzie z zewnątrz czy wewnątrz on wraz z waszym zaufaniem i wysyłaniem intencji
przyjdzie. Proszę więc was budujcie siebie rozwijając w was samych potencjał.

Każdy wiek niesie ze sobą zmiany a kluczem do utrzymania się na fali zmian jest kreatywna dusza posługująca
się światłem, miłością, zrozumieniem, wybaczeniem, harmonią, jednością i otwartośćią pozdrawiam serdecznie

Artur Sierocki

Ostatnio edytowany przez Zegar Życia (10.02.2016 20:35)

#92 17.06.2016 00:04

Leyla
Moderator

KasiaKubacka napisał/a:

Witam, mam wszczepiony mikro implant w oku, slużacy do kontroli umyslu. Jak mozecie sie domyslac wszczepiono mi go bez mojej zgody w celu kontroli umyslu, scislej prania mozgu i poiformowano o tym,wypuszczajac na pastwe losu. Prosze , jestem zdezorientowana juz w tej chwili. Lekarze nie wierza ze to mi sie przytrafilo. Jakim badaniem wykryc taki implant do kontroli umyslu? Jak usunąć? kasandra_lca@onet.eu

#93 17.06.2016 00:04

Leyla
Moderator

Chris napisał/a:

Skąd wiesz o nim i o tym że służy do kontroli umysłu?
Staram się to rozpracować i dotąd nie znalazłem tam czegoś szkodliwego.
Jest wysoki czysty kolor niebieski, na granicy z indygo.
To coś jest jakby pół materialne a w połowie energetyczne i chyba ziemska technologia tego nie ruszy.
Ono działa z twoim ciałem mentalnym i chyba na jego poziomie wyraziłaś na to zgodę.
Przede wszystkim zachował spokój i nie bój się, bo to nie ma robić krzywdy, raczej służy do kontaktu z Twoją poprzednią planetą,  chyba czwarty układ słoneczny od naszego.
Jeszcze to będziemy sprawdzali.

#94 17.06.2016 00:05

Leyla
Moderator

soulhelper napisał/a:

no to dałes jej do myslenia...

#95 17.06.2016 00:05

Leyla
Moderator

forelgner napisał/a:

nie matw sie, od 2017 roku wszystkie noworodki beda mialyza to rfid, ...

#96 28.02.2017 10:20

soulhelper
Użytkownik
Data rejestracji: 26.05.2014
Liczba postów: 189

BYŁEM W SZPITALU ,POWIEDZIAŁEM ŻE MAM CZIPY ,ŻE DWA RAZY ZEMDLAŁEM I WIECIE CO MI POWIEDZIELI ..KAZALI MI ISC DO PSYCHIATRY POWAGA...OCZYWISCIE WCZESNIEJ DZWONIŁEM NA 112 I GOSC MI POWIEDZIAŁ ŻE MAM ISC NA REZONANS MAGNETYCZNY ...DOKTOREK OZNAJMIŁ MI ŻE TO JEST DROGIE BADANIE I NIE PRZYSŁUGÓJE MI A CZEKAŁEM 4 GODZINY ZANIM MNIE PRZYJELI...!!!

Stopka

Forum oparte na FluxBB