Ogłoszenie

Wejdź na czat

#201 24.01.2014 23:17

forelgner
Użytkownik
Data rejestracji: 26.12.2012
Liczba postów: 159

Odp: Nio zacznijmy wreszcie..

dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...nie lubię utrwalania mnie w przekonaniu, że nic nie da się zrobić, chodziło mi o to abyś się wypowiedział,,,masz inną drogę? - opisz ją i nie wyjeżdżaj z chemtrailsem jako zastępstwem...kto powiedział że kawalerią na czołgi???
Tylko samotne wilki złodziejskim jednostkom odpłacą a z czasem może się potoczy dalej; kto gdzie i kiedy? zapomnij o takiej informacji... i dlaczego tak wulgarnie?
mr Chapel się kłąnia

#202 24.01.2014 23:45

forelgner
Użytkownik

warszawskiprezesie
http://pl.wikipedia.org/wiki/Perseusz_%28syn_Zeusa%29
Istnieje przypuszczenie, że znane współcześnie mity o Perseuszu stanowią fałszywą interpretację mitów o Hermesie, określanym przymiotem Pterseus – niszczyciel. To Hermes posiadał przypisywane Perseuszowi atrybuty – skrzydlate sandały, hełm – i przedmioty, które heros zdobył podczas swoich wędrówek – oko, wieszczy ząb, diamentowy sierp, torbę ze skóry żurawia, maskę Gorgony i lustrzaną tarczę. Oko i ząb Hermes dostał od Park, dzięki czemu zdobył możliwość opanowania tajemnego alfabetu drzew w świętym zagajniku Gorgon w Tartessos. Sierpem mógł ścinać gałęzie i chować je do torby. Za pomocą maski Gorgony odstraszał niewtajemniczonych w misteria księżycowe[1].
kim Ty jesteś?
ps. są bary tlenowe

#203 24.01.2014 23:53

forelgner
Użytkownik

aha jesteśmy w eko-świecie zatem ... zacznijmy eko rewolucję od siebie

#204 25.01.2014 00:01

forelgner
Użytkownik

eko news
nie popuszczą, celowo i maksymalnie zadłużą, wykończą opłatami - podzielnikami ciepła, nie będzie liczników przedpłatowych - to chcecie czytać? denerować się i rozdrabniać w problemach? jeszcze wrócicie do piętrowych autobusów z roślinkami przy oknach...jako jedno z rozwiązań
http://alexjones.pl/pl/aj/aj-ekologia-i … i%C4%99cej
żegnam z tego wątku
piszczie na e-mail o konkretach: foreigner1981@wp.pl
pozdrawiam wszystkich (szczerze a nie jak z Ojca Chrzestnego)

#205 25.01.2014 14:35

perseush85
Użytkownik
Data rejestracji: 11.12.2013
Liczba postów: 59

Ksywa Perseusz wzięła mi się na dawno niż pojąłem kim był. Perseusz to nazwa statku kosmicznego w jednej z gier, w które kiedyś grałem, Był szybki i zwrotny, cwany. Od tej pory po prostu nie umiem znaleźć innej ksywki. Natomiast co do warszwskiegoprezesa to ta nazwa została wzięta z krótkiego jak to się nazywało "skit polityczny" czy jakoś tak w albumie pewnego polskiego basisty, W. Pilichowskiego i między właśnie jednymi z piosenek jest właśnie część o właśnie warszawskim prezesie, bardzo zabawny tekst o tych wszystkich prezesach, łapówkach i trzymaniu stołków. Jest to zabawne do dziś i daję sobie prawo dzielić tę zabawę:)))

A co wy chcecie zrobić? Zobaczycie do czego doprowadzą te protesty na Ukrainie. "Janek" wezwie posiłki od "Włada Putka" i będzie pozamiatane. Jakie środki mają ci protestujący? Koktajle Mołotowa? To niech rzucają je w czołgi, wozy opancerzone i może trafią w bombowce. Życzę powodzenia. Walka zbrojna to właśnie gra władz. Oni się tym posługują.

A problemów nie można rozwiązać tymi samymi środkami które te problemy stworzyły. To słowa Alberta Einsteina a on raczej głupi nie był:)))

#206 25.01.2014 14:59

forelgner
Użytkownik

nikt nie wyjdzie na ulicę z zabawkami, które zrobił(każdy chce naganiać)...już pisałem jak mr Chapel-owie w różnych miejscach kraju znajdą się osobno i zaczną od dołu wyrywać chwasty za lokalne sprawy/wały to dojdzie do góry, że coś nie halo...swój własny kod zachowań - tylko ew. małe grupki max z jednej klatki/bramy, każdy ma mieć dane innych(ksero dowodu) i nagrywać ukrytą kam kto/kogo/za co... ZA CO - to najważniejsze - i puszczać w u2b-a z ip changerem w tle
nie chce mi się podawać detali
bandyci na górze przygotowani są tylko na rewolucje...ale ludzi,k którzy już mają wyje...ne na komorników/nfz/zusy/prawo znajdzie się kupa w każdej okolicy...a w więzeiniu i tak będzie im lepiej niż na ulicy...można lekko posmarować...

#207 25.01.2014 15:10

Fenek
Użytkownik
Data rejestracji: 23.11.2012
Liczba postów: 768

perseush85 napisał/a:

Przemocą przemocy NIE pokonacie. Ognia ogniem nie ugasicie, Wbijcie to sobie do głowy. Ogień czym gasicie? Wodą, czyli czym jest woda? Przeciwieństwem ognia. Sięgnijcie do swojej świadomości i będziecie wiecieć co jest szalone a co jest dobre.

Rząd ma nas w du..ie i miejcie to na uwadze, policja ma nas w du..ie więc nie ma sensu prosić ich o pomoc bo chu... a zrobią bo są kontrolowani. Warto naprawdę pogrzebać, dowiedzieć się co jest w tych chemitrails i myśleć nad antidotum, odtrutką. Wodą na ten ogień co trzeba ugasić.

A ci co chcą bić się i walczyć to proszę bardzo. Zobaczycie do czego to doprowadzi, do większej przemocy i nawet do waszej śmierci bo oni jednak mają bardziej zabójczy i nowoczesny sprzęt. Co chcecie, kawalerią na czołgi? Zrozumcie, droga do pokonania tego syfu jest inna:)

..no jakoś pod Stalingradem..( a to tylko przyklad jeden z wielu ) Ruskie "Niemiaszkom" tyłka nie sprali rozmowami,dialogiem,zrozumieniem.To z historii powinienes wiedzieć...że juz nie wspomne o siedzeniu w "Lotosie"

#208 26.01.2014 17:32

perseush85
Użytkownik

Fenek "..no jakoś pod Stalingradem..( a to tylko przyklad jeden z wielu ) Ruskie "Niemiaszkom" tyłka nie sprali rozmowami,dialogiem,zrozumieniem.To z historii powinienes wiedzieć...że juz nie wspomne o siedzeniu w "Lotosie""

Z tego co znam i widzę to Stalingrad nadal jest pod wpływem negatywnych ludzi, rusków i komuchów także zmieniła się jedna wielka kupa gów...a:))))

#209 26.01.2014 19:27

Fenek
Użytkownik
Data rejestracji: 23.11.2012
Liczba postów: 768

...nie istotne czy sie zmieniło czy nie zmieniło...powiadam tylko, ze sie walczyło i Niemca wygnało, a nie siedziało i grało z Nimi w szachy np.że nie wspomne o "lotosie"...a poza,  nacisnij --cytuj-- pod postem,nie musisz przepisywać mojej mysli...lub kogo innego...zaoszczędzisz czasu...narka..

#210 26.01.2014 23:14

perseush85
Użytkownik

Fenek napisał/a:

...nie istotne czy się zmieniło czy nie zmieniło...powiadam tylko, ze sie walczyło i Niemca wygnało, a nie siedziało i grało z Nimi w szachy np.że nie wspomnę o "lotosie"...a poza,  naciśnij --cytuj-- pod postem,nie musisz przepisywać mojej myśli...lub kogo innego...zaoszczędzisz czasu...narka..

Ciągle nie możemy nadawać na podobnej fali. Ty z jednej skrajności w inną, taką beznadzieją akurat. Nie chodzi i granie z nimi szachy czy w piłkę czy cokolwiek. Najbardziej ,mniemam najbardziej nie przyswajalny dla Twojego zaprogramowanego umysłu przez "wiedzę popularną" jest pomysł aby sobie potańczyć wesoło np przed siedzibą banków i parlamentu i jeszcze lepiej gdyby ludzie wzięli całą swoją kasę, a mają jej coraz mniej, wkrótce nie będzie czym rzucać:) Aby ludzie zaczęli tańczyć wesoło generując masę pozytywnej energii przez to i rzucić im przed siedzibę wszystkie swoje pieniądze i powiedzieć: "Możecie je sobie wsadzić, my ich nie potrzebujemy do życia" I co? Gdyby tak zrobiła pewna ilość ludzi to założę się, że ani policja ani wojsko ani politycy ani bankowcy nie wiedzieliby co robić bo nie są na to gotowi. A co z jedzeniem i miejscem do życia? A skąd wiesz co osiągniemy przez taką postawę? Wg Twojej negatywności zaprogramowanej pewnie wyrzucą nas na bruk. Ja jednak uważam, że wtedy nastąpi zjednoczenie ludzi i zacznie się dzielenie z innymi bo na pewno są tacy co mają własnościowe mieszkania czy domy i mają ogródki i podzielą się tym.
A zanim napiszesz, że to głupota i niemożliwe do dokonania to popatrz. Czy nie mówisz jak Ci co kiedyś wierzyli, że Ziemia jest okrągła? Jesteś jakimś jasnowidzem i wiesz co się stanie? Nie wiesz, ja też nie wiem, nikt nie wie. Ale wszyscy wiemy, że gdy ludzie się zbiorą RAZEM to wtedy i jedynie wtedy coś zmienimy. Nie przemocą, walką fizyczna czy coś ale SERCEM, MIŁOŚCIĄ i dzieleniem się ze sobą nawzajem.

I spokojnie, jestem przygotowany na ostrą krytykę tego, że to utopijne i wzięte z bajki. Dobrze, a zatem róbcie nadal to samo, protestujcie, generujcie negatywną energię, róbcie ciągle to samo i zobaczymy do czego to doprowadzi.

A czy wiecie, że na Islandii doszło do pozytywnej zmiany? Ludzie zebrali się w siłę i wykopali bankierów i korporacje z kraju, całkiem niedawno. Heh, ciekawe jaką ściemę wymyślą "kochane elitki" aby Islandię zaatakować.. może nastanie Islandzki Terroryzm? Co obstawiacie?:))) Dziadek mróz z rakietami balistycznymi? Heehehehehehe:)))

#211 27.01.2014 21:27

Leyla
Moderator
Data rejestracji: 19.06.2012
Liczba postów: 1,346

posty na temat Islandii zostały przeniesione do wątku, który załozył Perseush tutaj:
http://niezaleznatelewizja.pl/forum/vie … 139#p21139

#212 28.01.2014 01:08

Mieszko
Użytkownik
Data rejestracji: 18.06.2012
Liczba postów: 308

co poczucie władzy robi z człowiekiem

https://www.youtube.com/watch?v=IrgE_c8XgEM

A potem policja się dziwi takim zachowaniom

https://www.youtube.com/watch?v=q1gYEG1TzBk

Ostatnio edytowany przez Mieszko (28.01.2014 01:11)

#213 26.02.2015 16:13

Uśmiech Boga
Użytkownik
Data rejestracji: 25.02.2015
Liczba postów: 76

Temat ciekawy, pomysły nie za bardzo.
Możemy się nawet popisać po twarzach markerami i niczego to nie zmieni, nawet jakbyśmy się podpalili nikt za miesiąc by o tym nie pamiętał.
Dla czego??????
Dla tego że nie potrafimy się połączyć, stworzyć czegoś poważnego, czegoś o mogło by pokazać, że potrafimy razem tworzymy, pokazać że nasza wiara łączy nasze dusze. Myślę że musiało to by być coś w rodzaju filmowego "MISIA" Bareji ....... "... no właśnie, właściwie to nikt nie wie po co jest ten miś ".

Jestem w trakcie tworzenia portala, który ma być czymś w rodzaju serwisu łączącego blogerów którzy tworzą tłumaczą, poruszających się w dziedzinach w których wszyscy poruszamy się na co dzień ( jestem pewien, że 98% czytających to ludzi porusza się w tych tematach o których myślę).
Mam wizję by odnaleźć wspólny mianownik, coś co nas łączy nie dzieli.
Portal otwartej`świadomej egzystencji, ma to być próba łączenia, jako że uważam, iż dajemy się dzielić głupimi dogmatami, szczególikami ,a tak na prawdę Bóg nie wyklucza obcych cywilizacji, obce cywilizacje, nie wykluczają fizyki, fizyka nie wyklucza........ itd.itp. Jedno nie wyklucza drugiego, jednak filozofowie którzy zawierzyli jednemu tematowi będą skutecznie dzielić ludzi za pomocą swoich elokwentnych wywodów i krasomówstwa.
"Dziel i rządź" a my jak te osły powtarzamy nie bon miał złote szaty nie szare.... była dziewicą... Przylecieli...napęd magnetyczny....nie inny rodzaj napędu....a szaraki.... anunaki....a taki a sraki i beżowy.

Poczytałem troszkę o religiach naszego świata, normalne  większość śmierdzi interesami i  łapami tworzących, jednak we wszystkich przyświeca jeden cel bądźmy dla siebie dobrzy szukajmy, rozwijajmy się, kochajmy się........................................... Więc jak to jest że jeden imbecyl z drugim kłócą się, wręcz zabijają w obronie koloru sutanny, czy jakiejś innej pierdoły?????????

Czy jesteśmy w stanie tak na prawdę się połączyć, zjednoczyć skoro mamy wspólny cel ?????
Zobaczymy , na najprostszym doświadczeniu w głupim internecie, ilu z tych oświeconych ma ochotę działać, a ilu chce być tylko eterycznymi celebrytami, mentorami którzy cytują tych którym zawierzyli, "wiedzącymi wyroczniami".......................................

To co zamierzam zrobić ma być stworzone dla nas, tak że każdy kto ma ochotę wziąć w tym udział może swobodnie do mnie pisać twórzmy to budujmy platformę tych którzy chcą i robią, jako że będzie tu potrzebne wiele osób do tworzenia do odnajdywania przesiewania ziaren od plewu....

Z założenia ma to być projekt społeczny, a jeśli pojawiły by się jakieś profity w następnym roku zaczynam realizację budowy Słowiańskiej wioski rybackiej, konstruuję grupę do stowarzyszania jako że takowe będzie potrzebne by wyrwać z gardła Unii odpowiednie środki, jestem na bardzo dobrej drodze, i dostane ti jak i zrobię z faktu kto za mną stoi.........
Będzie tam wielka piramida, będą tam domki będzie to ośrodek świadomości.......................

To powstanie wiem jak to mam zrobić, widziałem to że to zrobię, widziałem jak bierze w tym udział mnóstwo ludzi, widziałem koncerty budzące, lecące.............

Wiem że nie będzie to łatwe, jako że ludzie tylko trują gitarę o tym że robimy, a ich robienie kończy się na lajkowaniu i wypisywaniu pierdół na murze.. Dla czego ???????
Ponieważ tak na prawdę nikomu nic się nie chce nic zrobić.
Można tyle rzeczy  zrobić wspólnymi siłami, można hodować konopie na budowy ekologiczne, można produkować zdrową żywność, na wielką skalę................. Jednak do tego potrzebni są ludzie którzy wiedzą czego chcą i robią to, nie tylko piszą smuty że można by...........
      Jestem zażenowany że muszę to pisać a nie mogę tego robić już teraz, jednak wszystko potrzebuje czasu i ludzi, początki ie są łatwe.........

Na moim kanale you tuba można odnaleźć sesję z Leszkiem, bardzo piękna i owocna sesja która może nakreślić, w jaki sposób grupy mogą już teraz zmieniać, działać........
Zapraszam i pozdrawiam i życzę by Uśmiechem Boga przeżywać każdy dzień......

#214 26.02.2015 20:58

gregory2
Użytkownik
Data rejestracji: 26.02.2015
Liczba postów: 3

CZESC
Dzieki za stworzenie okazji przeczytania o tym Projekcie

'W słowiańskiej wiosce rybackiej można hodować konopie na budowy ekologiczne'
- drobna uwaga: mozna - ale nie wolno :)
Ide   zobaczyc na Yt :)
ps. Duzo nagran/sesji. Na ktora tymczasem szczegolnie zwrocic uwage, ktora zwiazana jest stricte z Tematem?

Ostatnio edytowany przez gregory2 (27.02.2015 08:28)

#215 20.05.2015 14:38

Anina
Użytkownik
Data rejestracji: 20.05.2015
Liczba postów: 7

I coś się zaczęło ? ;)
Ruszyliście z czymś ?

#216 11.06.2016 00:49

forelgner
Użytkownik

jak podpisza ustawe antySzybkowarowa to mozemy sobie wszystko wsadzic; zostaje tylko drukowanie ulotek i rozdawanie/roznoszenie po klatkach sasiadom z informacjami(najlepiej z wolnemedia_net)tylko znowy trzeba szukac wspolnych mianownikow - tyko co tym razem...Pnac, ttip,???
...a pogorszylo sie w tym ostatnio, coraz wiecej wideorejestratowow/wideofonow, czasowych konsol - nie mozna zadzwonic po kolei do wszytkich i po 10 sek byc przy nastepnej bramie...gdzie te czasy(moje)

#217 16.06.2016 22:56

forelgner
Użytkownik

aha kiedys pisaem o mr Chapel...to ''bohater'' z serialu (Vengeance Unlimited - w pl. msciciel) z dawnych lat - grany przez Michael-a Madsen-a
na ten moment wystarczy antykodowska gazetko ulotka i faktami rozdawana rownoczesnie gdy kodeina bedzie rozdawac swoja gazetke 'dekoder'...rozdawalem dla ruchu kontroli wyborow ulotki, ktore sam drukowalem, kupowalem papier, tusze...troche tego bylo; angazowalem czas i checi - to najwazniejsze; przed wyborami prezydenckimi lokalnymi drukowalem info o stanie finansowym miejsca, z ktorego pochodze, informacje o darmowych poradach prawnych i info antyrakowe - wszystko na 1 stronie a4...ludzie nawet pytali czy nie kandyduje...nie moge powiedziec aby chetni robili podobnie...jak chcecie dzialac to najpierw tzeba dokladnie przestudiowac ustawe anty tanty tero szmero pierdu bum butelki i karton...
ps czyta jeszcze ktos ten post/wchodzi na forum?
duzo mamy watkow na forum sympatykow ntv - pora je zbierac do kupy, laczyc sedna spraw...wspolne mianowniki policzalne na palcach 1 reki...ps; sa tu jacys mezowie zaufania rkw/ruchkontroliwyborow...? pozdro wiekie - dostaliscie dyplom?)))pilnowaliscie protokolow i kopii dla mezow zaufania(czlonkowie komisji); przyklejaiscie sobie tasma tel do ubran aby moc jednoczesnie nagrywac proces iczenia i moc wykonywac swoje czynnosci(przed 8 i po 21 godzinie - w trakcie wyborow)...jak nie to na nastepne wybory patent jak znalazl - i tak za duzo sie teraz odslonilem...ale mam juz inne priorytety...robimy zaklady kiedy usa dokonaja prowokacji do wojny z Rosja...oczywiscie PLcy dostana po doopie jak zawsze...Pnac, doktryny juesendej itp. teraz to powinno byc nr 1 - jak nie pojsc na wojne; weekendowe szkolenie za lojalke i juche...super/////
bedzie fajnie...

Stopka

Forum oparte na FluxBB