Ogłoszenie

Wejdź na czat

#851 07.01.2017 16:06

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 667

Odp: Odprowadzanie dusz.

Dzisiaj przed może 2 godzinami w całym układzie słonecznym podniesiono wibracje do poziomu znacznie przekraczającego tak zwaną 4 gęstość, znacznie to może niedokładne określenie bo to jest wielokrotność 4.
Obserwujcie się nawzajem, zachowanie, czy ludzie się zmieniają na lepsze, gorsze, czy wcale, co z przyrodą , zwierzętami.
Rozsyłamy telepatycznie do kontaktowców info na temat zaistniałej sytuacji wiec można się spodziewać że coś o zmianach poinformują.
W naszej grupce jest osoba która potrafi się porozumiewać z świadomością planet i te w skrócie komunikują że są szczęśliwe.
Udawało się podnosić wibracje do tej 4 gęstości już wcześniej, ale trudno było je utrzymać ze względu na ogromny opór tych z mroku, ale obecnie jest to tak silne działanie że powinno się utrzymać już na stałe.

Offline

#852 Wczoraj 14:18

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 667

Odp: Odprowadzanie dusz.

Istnieje coś takiego jak wspólna spuścizna, czy przeszłość z której pochodzimy, z której żeśmy wyewoluowali do świadomości jaką obecnie posiadamy, ale niestety mało kto jest tego świadom.
Pozostawiliśmy po sobie  jakiś wydawało by się bezdenny mrok, otchłań, który ma na nas bardzo niemiły wpływ, bo to przecież my sami tyle że z prapoczątków naszego istnienia, a stanowiąc jedność nie ma sposobu aby się od tego odciąć i ponosimy tego przykre  konsekwencje.
Jednak ci którzy pierwsi się nauczyli sposobu jak z tego wybrnąć, zaczęli oczyszczać naszą przeszłość i sporo się zmienia przez to na lepsze, widać to w astralu a i w świecie fizycznym też coś drgnęło z tym że z opóźnieniem bo materia zawsze dłużej reaguje na zmiany.

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB