Ogłoszenie

Wejdź na czat

#1 20.01.2017 12:58

windu
Użytkownik
Data rejestracji: 10.10.2012
Liczba postów: 3

Poszukujemy redaktora dla antimedia.pl

Witam!

Kilka dni temu ruszyłem z niezależnym portalem informacyjnym http://www.antimedia.pl.
Więcej o naszej misji pod adresem http://antimedia.pl/o-nas/

Poszukuję pasjonata, osoby zainteresowanej pisaniem artykułów lub newsów, która będzie mogła dołączyć do redakcji i wspólnie tworzyć portal dla ludzi.
Dziedzina - polityka, wojna, inwigilacja, ekonomia, nauka i technologia, ET, UFO. Wszystko co dotyczmy wpływów globalnych. Zależy mi na rzetelny pisaniu, popartym materiałami źródłowymi. Bez większego teoretyzowania - chyba, że w formie komentarza. Jako przykład proszę sprawdzić dotychczasowy kontent antimedia.pl. Staramy się nie reprezentować żadnej strony politycznej. Nie, nie uważamy, jak większość alternatywnych mediów, że Donald Trump jest z outsidu ;). Nie reprezentujemy również żadnej religii.

Zależy nam na osobach z otwartym umysłem, kwestionujących obecny nurt medialny... których zresztą tutaj nie brakuje.

Działalność póki co tylko lub aż na zasadzie hobbystycznej. Forma realizacji pasji i dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli portal nabierze tempa można pomyśleć o uruchomieniu dotacji w ramach drobnej rekompensaty za poświęcony czas i pracę :).

Po za rzetelnym podejściem do tematu pisania i wieku przynajmniej 21 lat nie mam żadnych wymagań. Może to być jednorazowy artykuł. Lub jeden news na dwa tygodnie. Wszystko w ramach wolnego czasu i szczerych chęci :). Oczywiście wpisy sygnowane własnym imieniem, nazwiskiem lub pseudonimem.

Zapraszam do kontaktu!

http://www.facebook.com/antimediapl - prywatna wiadomość
http://antimedia.pl/kontakt/
antimedia.pl@gmail.com

Ostatnio edytowany przez windu (30.01.2017 17:54)

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB