Ogłoszenie

Wejdź na czat

#176 19.04.2016 18:34

soulhelper
Użytkownik
Data rejestracji: 26.05.2014
Liczba postów: 189

Odp: Gang Stalking, electronic harassment, voice to skull

witam ponownie ...pisze to do was bo już wiem czego ci popaprani gangstalkerzy chcom ode mnie, otuż
ta banda durni chce mojej DUSZY !!!!    już dali mi to do zrozumienia dosc dobrze ..codziennie od pól roku
dają mi po palic ...od rana zaraz po przebudzeniu przepytoją mnie pytaniami o Dusze ..oni mnie maglója i mowiom że chcą mojej Duszy ..czaicie jakie  to pojeby !!!  panowie naiwniacy ,drenczom mnie i tortoroją mnie 24 na dobe swojom broniom mikrofalowom - lecz ich najwienkszom broniom są astralne demony ktore są bardzo okrótne dla mnie ..one po prostu wchodzom we mnie w moje ciało i wtedy sie zaczyna cala jazda !!!!   
Mam pytanko czy ktos z was wie jak je wypendzic z ciala ????

#177 19.04.2016 20:23

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 701

Wielu ludzi ma podobnie, ja też się nasłuchałem oj nasłuchałem.
Jakoś udało mi się to stłumić.
Rozpoznajemy to praktycznie codziennie i nie było by może problemu gdyby nadawali na jednej częstotliwościowi ale nadają na coraz innych i trochę to trwa żeby je wyłapać, ale nie jest w sumie trudne.
Problemem jest ich duża ilość i no i nie wiadomo jak ich dużo jeszcze jest.
Jak się zdemontuje jednego to działa inny i tak trochę to zajmuje czasu aby oczyścić wszystkie zakresy.
W sumie wygląda ze działją ci sami ale mają dużo jakby nadajników.

#178 20.04.2016 19:31

soulhelper
Użytkownik

chris powiedz lepiej jak wyrzucic z ciała astralne stwory ...to jest ważne dla mnie one zasmiecajom moj umysl gdy
som we mnie ...a może znasz jakies anioły ktore pomagajom DUSZY bo ja mam już dosć tych entities negatywnych bo to złodzieje DUSZ one mnie tylko okłamoją non stop niecierpie jak cos zwłaszcza złego myśli za mnie ...powaga potrzeboje pomocy w moim miescie ...moj dom jest opentany na maxa

#179 21.04.2016 21:54

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 701

Pisałem o tym w temacie o odprowadzaniu dusz.
Na takie problemy jakie opisujesz najlepiej jest pracować ze swoim Wyższym Ja zwanym też Duch Święty.
Energie i techniki jakie tam są stosowane przeciwko ludziom są tak zaawansowane energetycznie że jak na razie tylko w ten sposób można je zneutralizować.
Próbowałem różnych sposobów i ten jedynie działa.
Z tym stwierdzeniem o złodziejach dusz masz sporo racji, a wmawianie i wpisywanie myśli to bardzo uciążliwy problem i wielu ludzi to ma, nie tylko Ty.
Nalepy jednak wiedzieć że ten kto straszy wcale nie jest silny i jeśli by mógł zrobić jakaś fizyczną krzywdę to dawno by ją zrobił, ale nie bardzo może to chociaż straszy.
Nasza grupka ludzi zajmuje się rozkodowywaniem można by nazwać fal , częstotliwości jakimi nam wgrywają niechciane treści i neutralizowaniem tych co to robią.
Jak się rozpozna szyfry jakimi się posługują to już tymi nie mogą nadawać i tak po trochę ich ograniczamy.
Do puki się czegoś nie rozszyfruje to nie wiadomo co tam jest dalej, więc trudno jest powiedzieć kiedy się to skończy ale prace trwają i w końcu je doprowadzimy do całkowitego zdemontowania problemu.

#180 28.06.2016 18:17

soulhelper
Użytkownik

Ja już wiem na pewno że moi sonsiedzi z gory krawczykowie dali sie zrekrutowac gangstalkerom..sprzedali sie ...
i to oni próbójom mnie zabic ....te kurwy tak pisze o nich bo nie moge już zniesc tych ich tandetnych prowokacji..
to trolle-orki szatanisci bandyci ,niedosyc że podsłuchojom mnie całe życie nielegalnym podsłuchem ,walom we mnie mikrofalami ,przywołójom złe duchy i cały czas wysyłajom mi voice too skull te same brednie że mam dac
swojom dusze bo cos tam ...♥♥♥♥♥ sadysci nie dosc że jestem ofiarom mind control i oni siedzom w tym po uszy
to jeszcze straszom mnie policjom ,prowokujom żebym cos zrobił własnej rodzinie , skłócajom mnie ze wszystkimi
do okoła mnie ...dzisiaj była u mnie policja bo na mnie nasłali i jak im powiedziałem że mnie próbujom zabic i wykorzystujom do tego niedozwolonom technologie i black magic to pies sie tylko zasmiał nie miał zamiaru mi
uwierzyc totalna dyskryminacja i pogwałcenie praw człowieka ...wyglonda na to że z ofiary mind control próbujom zrobic jeszcze bandyte ,morderce i bandziora urzywajonc do tego silent woice to skull 24 na dobe ,próbujonc mnie programowac żebym cos komus zrobił i to nagrac ..dokładnie tak jak pisaliscie osaczajom mnie i skłócajom mnie z całym swiatem...każdego kogo mijam na ulicy komentujom wkrencajom kłamstwa ci od mind control..bo widzom przez moje oczy to co ja widze ..totalnie mnie osmieszajom przed wszystkimi i odstraszajom wszystkich ode mnie ...zniszczyli mi już ostatniom prace której sie podjołem w Opolu gadali do mnie na tej kurewskiej czenstotliwosci na ktorej wszystko co mi mowiom jest wprowadzane do mnie przy urzyciu chipnozy oni potrafiom mnie zagadac  i jednoczesnie blokowac moje mysli nawet przez pare godzin i wierzcie że po paru godzinach człowiek ofiara jest totalnie wyczerpana i wtedy własnie gdy już nie mam siły z nimi sie kłócic zaczynajom mnie przepytywac o mojom dusze jak jacys ♥♥♥♥♥♥♥ ssmani !!! to grupa zorganizowanych terorystów złodzieji dusz i złodzieji tożsamosci psychopaci udajoncych nazistów czasami komunistów -ci ♥♥♥♥♥ mysleli że zrobiom ze mnie totalnego rasiste i szataniste i jak już dowiedzieli sie że im sie to nie uda bo sie nie dam przerobic to postanowili mnie tak drenczyc żeby mnie doprowadzic do samobójstwa lub żebym zwariował i poleciał na ulice z nożem i komus cos zrobił powaga to pojeby którymi steruje janus niemiec z opla salonu w opolu ...♥♥♥♥♥ naziole niestety sie przejadom i całom sprawom zajmie sie prokurator a ja za ♥♥♥♥ pana Duszy nie dam tym świrom ..musze tylko znalezc te implanty i zrobic mri i po nich
pozdrawiam

#181 01.07.2016 13:36

forelgner
Użytkownik
Data rejestracji: 26.12.2012
Liczba postów: 160

zmien om na a(a z kreseczka na dole) w wiekszosci slow, ogolnie zajrzyj do slownika ortografiznego; pozniej dadza Ci spokoj...powodzenia))ij wiecej wody niskosodowej typu dobro i wianka niegazowanej...mozg podziekuje i inne czynniki sie nie dostana do srodka...

#182 01.07.2016 15:47

soulhelper
Użytkownik

może byś nie krytykował..tylko napisał byś cos o temacie..

#183 01.07.2016 15:49

soulhelper
Użytkownik

nie moge uwierzyc że są tu tacy którzy jeszcze nie wierzą w to co tu piszom ofiary gangstalkingu..albo to zwykły dezinformator!!!

#184 02.07.2016 13:51

forelgner
Użytkownik

niczego nie krytykuje, jezei zarzucasz mi dezinformacje to moze zarzuc ja sobie...cos malo dales mi tych wykrzyknikow...postaraj sie bardziej; ludzie szukaja realnych rozwiazan swoich problemow jak odwolania od szczepien, szukanie homeschoolingu, na ktore zmniejszono dotacje; boja sie prowokacji wojennej jeszcze przed Trumpem(od odpuszcza ttip i chce sie dogadac z Putinem)...a rozbijanie chceci dzialania i kreatywnosci na wiele watkow to tak dzialaja rozne sluzby...dziel i rzadz...nie mow, ze nie wiesz o tym; jak chcesz pomagac duszy to podrukuj bezdomnym informacje o darmowych poradach prawnych, zalatw im pomieszczenia tymczasowe, wypierz im ciuchy i umyj aby mogli gdzies pojsc szukac zajecia...robiac bledy osmieszasz siebie i temat...lub pisz po angielsku...zmiany zaczynaja sie od wlasnego podworka a nie od rozmytych teorii spiskowo/realnych...aha wode pij mineralna rano, zrodlana wieczorem...taka pozytywna informacja dla Ciebie; smialo mozesz mnie pozniej dyskredytowac - im dosadniej bedziesz to robil tym lepiej dla mnie...
byla kiedys ksiazka - inteligencja emocjonalna...wlasnie dlatego max kolonko ma nawet miliony wyswietlen a ntv czasami tysiace; takie forum na przeczekanie dla alternatywno/buntowniczych jednostek i ich rozmycie, zeby nie zajeli sie ralnymi zmianami problemow otaczajacych(o ktorych czyta sie na wolnemedia.net chociazby - w dzialach gospodarka i prawo...)
tak jestem agentem, wszystkich i ruskich i usa i abw i nsa i gru; co tam chcesz sobie wybierz,
jakbys chcial wiedzie to staram sie znalezc takich na forum - aby nie rozmydlali swiadomosci jednostek, ktore w otoczeniu innych mniej wtajemniczonych w rozne rzeczy, nie wychodzili w rozmowach na dziwakow, inaczej sie slucha o szczegolach ttip a inaczej o reptilianach...czy gangsalkingu; jednostka chcaca innych uswiadomic o tym czy owym jest pozniej traktowana jak powietrze i przyszlosci gdyby zaczela mowic o czym realnie waznym bylaby dalej traktowana jak...///
dezinformator!!!!!!!!!!!!!!to ja

#185 02.07.2016 13:53

forelgner
Użytkownik

aha za ... po inteligencji emocjonalnej powinien byc ; i enter
sorki klawiatura mi czasami zamula

#186 26.10.2016 20:18

TargetodUrodzenia
Użytkownik
Data rejestracji: 26.04.2014
Liczba postów: 20

Mentalnie i astralnie radzę sobie coraz lepiej pomimo ataków na wszystkich płaszczyznach. Niestety doprowadzili mnie do bardzo trudnej sytuacji finansowej. Ucierpiało też moje ciało fizyczne. Na tyle że nie mogę obecnie pracować. Nie mam pieniędzy na czynsz za wynajmowany pokój, ani nawet na jedzenie. Jeśli ktoś zechciałby wesprzeć mnie finansowo i pomóc mi w utrzymaniu dachu nad głową będę wdzięczny. Link do apelu o wsparcie poniżej
https://tomekbieniek.wordpress.com/about/

#187 23.12.2016 18:59

Leyla
Moderator
Data rejestracji: 19.06.2012
Liczba postów: 1,348

Ciekawy materiał - metoda uwolnienia się/ oczyszczenia z implantów.

Podczas hipnozy Calogero Grifasi bada problemy swoich klientów
i często napotyka w ich ciałach implanty oraz inne urządzenia
instalowane przez byty oraz obce rasy jak reptylianie, insektoidy, szaraki.
Sesje tego regresingu mają na celu poszerzenie świadomości,
pozbycie się implantów i oczyszczenie życia z konsekwencji umów zawartych
między obcymi a ludźmi na planie eterycznym.

Hipnoza Regresyjna Calogero Grifasi napisy pl
To jest jedna z wielu sesji dosępnych na yt:

#188 20.04.2017 15:19

soulhelper
Użytkownik

mam pytanko do blokowanego czy dalej widzisz te duchy -swiat astralny ,pytam bo ja tak mam ...napisze wiencej
ale nie na forum bo tu i tak nie potraktója tego poważnie

Stopka

Forum oparte na FluxBB