Ogłoszenie

Wejdź na czat

#26 20.04.2017 15:41

soulhelper
Użytkownik
Data rejestracji: 26.05.2014
Liczba postów: 189

Odp: Jak oczyścić destrukcyjny program? Jak świadomie otworzyć swoje serce?

mój destróktywny program to niemoje głosy w mojej głowie ,które cały czas każom mi kogoś zabic ,pobic itp...
zmuszajom mnie do przemocy -to ci spierdoleni mentalnie gangstalkerzy stojom za tymi głosami ,wszystko jest wgrywane -oni mnie programójom codziennie jak narazie bez rezultatu -bo sie nie dałem ale jest cienżko powaga nawet bardzo bo te kurwy hipnotyzojom mnie przez cały dzien-plus gdy próbóje znalezc w internecie jakies materiały o sztuce obrony przed stalkingiem to zawsze atakójom mnie z astrala jakies byty - w moim pokoju stale cos jest lub ktos co mnie pilnoje ,lecz najgorsze jest to że te astralne demony -byty-entities wchodzom w moje ciało i mnie opentójom ,praktycznie cały czas cos we mnie jest i to napewno nie jestem JA...pozdrawiam

#27 24.04.2017 00:09

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 342

Odp: Jak oczyścić destrukcyjny program? Jak świadomie otworzyć swoje serce?

To nie sa demony, ale aniolki co sie nudza. Dostana instrukcje z gory to pokieruja inaczej. Jest cos takiego jak horyzont zdarzen, tam te "mysli" wkladaja. My mozemy je jako swoje uznac, lub odrzucic bo nie nasze. Trzeba sercem rozroznaic. Goje maja serca i potrafia rozrozniac nimi co i jak. Dasz rade, z racji oszczednosci aniolki i diabelki to jedno .

Stopka

Forum oparte na FluxBB