Ogłoszenie

Wejdź na czat

#901 29.09.2017 10:51

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Z 92% Opiekun doprowadził do 50% energie, co powinno odsunąć widmo totalnej wojny.
Gdy dojdzie do 0% każdy będzie się musiał opowiedzieć po której jest stronie .
Prawdziwy rozwój czeka ludzi pokojowo nastawionych. :)

Offline

#902 04.10.2017 10:44

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

W sąsiednim układzie słonecznym naukowcom udało się doprowadzić do stuprocentowego rozbicia atomu co doprowadziło do tak dużej eksplozji że z 11 planet został 6, w tym jedna doleciała do naszego układu słonecznego
w wyniku czego życie zachowało się tylko na jednej.
Promieniowanie jonizujące skaziło co najmniej 1000 układów słonecznych co doprowadziło do zablokowania ciał wyższych i totalnego upadku uczuć wyższych na wszystkich skażonych układach słonecznych.
Trudno jest się oczyścić ze skażenia  tkwiąc w nim  i aby pomóc rozwiązać zaistniałą sytuacje a planety w centrum wszechświata przybyli ochotnicy którzy umieją takie skażenie oczyszczać i właśnie to robią.
Do tej pory byli zwalczani ale wstępnie obowiązuje rozejm co przyspiesza oczyszczanie ze skażenia.
Naukowcom z Ziemi udało się dojść do 40% tego co zrobili w sąsiednim układzie słonecznym ale może w porę się powstrzymają aby nie doprowadzić go nieszczęścia.

Offline

#903 07.10.2017 08:36

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Myślę że wielu zastanawiało się jak będzie wyglądał ten sąd Boży który niektórzy podświadomie kojarzą  z końcem świata.
Krążą też informacje o wydarzeniu zwanym zbiorem czy też selekcją i nie chodzi o jakiś tam hipotetyczny najazd kosmitów którzy zaroją się na naszym niebie i będą kogokolwiek  odławiać czy coś podobnego.
To się odbywa inaczej, po prostu podnoszą się wibracje, i jeśli do tej pory ziemia woda i powietrze stanowiły gęstą breję, obecnie się rozwarstwiają i każdy w zależności jaką konsystencję sobie wypracował, w takim środowisku osiądzie, czyli na przykład kto ma świadomość minerału - kamienne serce, w takim środowisku będzie miał następne życie.
Ot i cała tajemnica naszej przyszłości a w zasadzie teraźniejszości bo to jest w toku.

Offline

#904 07.10.2017 16:53

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Widze, zmieniles sie , w/g mnie to dobrze, odpuscilo samo jak przypuszczam,

Offline

#905 13.11.2017 13:31

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

To co biblia nazywa szatanem, diabłem , a inni archantami istnieje naprawdę.
Jest powodem wszelkiego zła w naszym układzie słonecznym. przeszukując astral czyli świat energii, bo te byty są energetyczne, znalazłem je praktycznie wszędzie, w ziemi, roślinach, ludziach , wodzie i powietrzu.
Może słyszeliście że kosmonauci na orbicie wchodzą czasami w stan miłości i szczęśliwości. A to dlatego że jest ich najwięcej w ziemi i przy ziemi, a im dalej na zewnątrz od planety jest ich mniejsze natężenie.
+Potrafią wytwarzać różne rodzaje energii - np bardzo jasną wręcz oślepiającą podobną do rury jarzeniówki, niby świeci , jest bardzo jasno ale nie da się przez nią nic zobaczyć, wręcz oślepia.
I dzięki niej będąc na bardzo niskich czarnych wibracjach potrafią się wdrapać, wejść w nasze wyższe ciała energetyczne i programować je hipnotycznie , zatruwać czarnym jadem i w końcu przejąć kontrole nad człowiekiem, zwierzęciem, roślinom a nawet przejąć kontrole nad planetą.
Obiecują wieczne życie, szczęście, dobrobyt a jak ktoś się na to zgodzi to przepadł. Jeśli się nie zgodzi to też się wpychają do aury komórek i stopniowo zatruwając świadomości komórek doprowadzają do ich chorób i śmierci.
Nie ważne kto jak z nimi współpracuje i tak go zabijają wysysając energie.
Przykładem tego są najbogatsi ludzie planety którzy mimo że współpracują z nimi w 100 % to są wysysani z energii, zatruwani i zmuszani do następnej reinkarnacji. Nie pozwalają nikomu długo żyć i pamiętać to co się nauczyli w poprzednich życiach, bo ta wiedza pozwoliła by się wyrwać z ich kontroli.
Obserwuje jak każdego kto podnosi wibracje atakują używając wszystkich ludzi nad którymi przejeli kontrole, dlatego tak trudno się przed nimi obronić i ich zneutralizować, bo ma się przeciwko sobie praktyczne wszystkich których opanowali.
Widać to w treści postów jakie pisali ludzie w tematach forów. Jednakże są tacy którzy sobie z nimi radzą i masowo neutralizują. Przed potopem żyliśmy tysiące lat, rosły potężne wspaniałe rośliny, duże i małe zwierzęta, przyroda wręcz kipiała życiem, co można zaobserwować w tym co znajdujemy w pokładach węgla i innych znaleziskach. Pewnie wszyscy wiecie co to są żywioły ziemi, wody, powietrza, ognia i inne.
Te właśnie żywioły były niejako pożywieniem dla wszystkiego co żyje, lecz zostały odgrodzone od nas specjalnymi energetycznymi barierami które stopniowo zagęszczane uszczelniane blokowały ich dopływ do wszystkiego co żyje i życie upadło do takiego poziomu jaki teraz mamy.
Odcinana jest również życiodajna energia słońca która zasilała również ziemi i jądro, przez co ziemia nie może się chyba od 7 tyś lat przebiegunować,  a dawniej robiła to co 220 000 tys lat, pole magnetyczne słabnie, rozrywa się na mniejsze jakby pola co można znaleźć w opracowaniach naukowców.
Jednak znaleźli się tacy którzy przypomnieli sobie wiedzę poprzednich wcieleń i skanują nadal archantów przez co stopniowo ich neutralizują. Rozszyfrowując ich techniki hipnotyzowania i zatruwania. Ponieważ jest ich bardzo dużo , to chwile jeszcze potrwa , ale idzie coraz szybciej i sprawniej. Postarajcie się nie dawać denerwować i złościć, zachowajcie spokój i chociaż neutralność, a pozbawicie ich pożywienia i szybciej ich pokonamy. W każdym razie szybko słabną co widać w wypowiedziach telepatów o zbliżaniu się nowej ziemi i krainy szczęśliwości.
Planeta i rośliny są nam przyjazne i pomagają jak mogą w życiu, czego dowodem jest to że podpowiadają mi jakie rośliny na jakie schorzenia działają uzdrawiająco i ta wiedza pozwala mi podreperować stan zdrowia powieważ nie jest juz tak kwitnące jak za młodszych lat.
ponieważ jestem starszym człowiekiem i nie jest ono tak kwitnące jak za młodu. Jako ciekawostkę podam że na wyleczenie trzustki najskuteczniejszy jest olej z ogórecznika. Mimo że uważa się że trzustki nie da się uleczyć.
regeneruje również inne organy jak serce płuca wątrobę i inne.

Offline

#906 13.11.2017 20:32

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

W/g mnie nigdy Boga jako Stworce rozumianego w naszym swiecie ne bylo. Okupanci , lubujace sie w tym samym co ich sludzy w Palestynie .  z netu :
ruchy religijne zydowskeigo boga sa 2 typow, jedni co te ruchy organizuja zwykle z zydow, drugi ruch to jest tych co w ramach tego co zorganizowano ida i innych ciagna by szli . Pokarm i tyle .
Gdy istota co zydzi za boga uznali i jej sluzyli wiecej chciala jesc, to wojne bywa swiatowa zydzi swa moca sprawcza, czyli kabalistyczna hipnoza organizowali . Proste jak budowa cepa, czemu ??? dalas? To co zydzi za boga uznali jesc chcialo , cos jak bakterie w jelitach , potrafilo wymuszac by dostalo, a jak pomagierow tu na Ziemi uzyskalo to na calego zerowisko .... wszelkie wzniosle cos tam nie istnieja , po prostu umierajac znajdujemy sie w innej rzeczywistosci i jak Tu na Ziemi nas uchwycili to i tak samo potem, pokarm i tyle . Kiedyss tylko zakres tgo co na Ziemi zauwazalem , dotarlo do mnei ze krowy maja lepiej niz ludzie. O krowy rolnik dba, maja dach nad glowa, jedzenie, malo stresowe zycie by smaczniejsze mleko , potem mieso bylo . Czysto, cieplo .. A jak zydowski bog z nami? Stresy , przeokrutne mordy nasze mu ulubione, nie daje dachu nad glowa, jedzenia , miesza aby w strachu zyc, podtruwaja jego robotnicy nas, duzo gorzej niz krowy mamy, do tego musimy placic by zyc, jako jedyne zwierzeta na Ziemi . W tym co po smierci jeszcze gorzej

Offline

#907 25.11.2017 11:57

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Powiedzmy że miałem sem iż oś Ziemi wróci do pionu  w ciągu dosłownie tygodni, co spowoduje określone konsekwencje  - straty  na kontynentach:
Ameryka północna 75%  populacji i połowa lądu, dolar bezwartościowy
Ameryka południowa podobnie.
Australia. ląd 20% populacja 60.
Afryka - populacja - 40 do 50.
Azja - populacja ponad połowa.
Europa ląd gdzieś 30, populacja  więcej, euro - 40 groszy, funt-20 groszy, azjatyckie waluty +- też podobnie.
Powstanie nowy ląd, coś jak Australia.
gdy jądro Ziemi wraca na swoje miejsce to w konsekwencji wsysa jedne lądy a wypycha inny,  czyli powrót Atlantydy.
Jako że to sen, to się spełni, a może nie tylko sen  :)

Offline

#908 26.11.2017 15:47

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Post z innego forum jako ciekawostka.

Co do praw najeźdźców - brak jakichkolwiek praw.
Obywatel odnowa - pochodzenie Wenus.
Wiza -brak
Paszport - brak
zawód - agresor planetarny niskiego stopnia
Cel pobytu - zawłaszczenie planety, rabunek i wyniszczenie tubylców.
Wszczte procedury - wydalono w trybie natychmiastowym wszystkie ciała subtelne oprócz  fizycznego - ma być dostarczone do dowolnego magazynu ciał fizycznych na planecie Ziemia jako bezprawnie przywłaszczone.
Świadomość fizyczna - rokowania: brak.

Offline

#909 27.11.2017 20:49

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Są dwa rodzaje ludzi i dusz, podnoszące wibracje - częstotliwość i zaniżające bo krzywdzenie z automatu zaniża.
Dusze czyli świadomości  ciała podświadomość i nadświadomość są albo w z ciałem fizycznym, albo już bez niego, potocznie zwane duchami.
Są ludzie którzy za życia wchodzą w aurę żyjącego aby go okradać z  energii za życia i potem jak już umrze okradać i hipnotyzować jego następne wcielenie jako że są jednością.
Podnoszenie częstotliwości we współpracy ze swoją Nadświadomością  i kierowanie tychże wibracji na swoje poprzednie życia w końcu je uwolni.
Jednak zablokowanie  telepatii dobrym ludziom poważnie to utrudnia, nawet uniemożliwia i dlatego siły światła - wysoko wibracyjni podnoszą wibracje Ziemi jak i całego układu słonecznego co powoduje  żezłe i dobre uczynki  wracają do ich producentów i dotyczy to wszystkich.
To już jest w toku i będzie widać co się z kim dzieje choćby po stanie ciała fizycznego i  psychiki i będzie się nasilać.
Wokół Ziemi krążą potężne jak i mniejsze statki kosmiczne pozytywnej cywilizacji i ludzie wyżej wibracyjni myślę że je zobaczą.
Ma to związek z nadchodzącymi zmianami związanymi z przebiegunowaniem i zmianą pochylenia osi Ziemi.
Największą niespodzianką będzie gdy się okaże czyje  to pojazdy.
Kilka razy pozwoliły się mi zobaczyć pojedyncze a raz cała eskadra i naprawdę są przepiękne.

Offline

#910 04.12.2017 01:14

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Offline

#911 10.12.2017 17:43

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Ciekawie się się dzieje, pozbycie się pani S jest próbą ratowania przywództwa w organizacji i jakąś rozgrywką.
Może tego nie widać było, ale z Nią się liczyli ci z zachodu na zasadzie - jest mocna ale za nią stoi ktoś dużo dużo mocniejszy, nie wiadomo za bardzo kto, ale czuć to wyraźnie.
Jest jednym z niewielu pozytywnych polityków i ktoś się za nią chyba upomni.
Zanosi się że będzie  ciekawie tej zimy.

Na Ziemi gwałtownie podnoszą się wibracje a co za tym idzie  oczyszcza się świadomość znacznej części ludzi.
Czuję że idzie  ku dobremu.

Offline

#912 11.12.2017 23:01

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Rozkład energii pokazuje że pani S jest na drodze do przejęcia przewodnictwa w partii.
Jej  jakby to nazwać hmm,moc, inteligencja świadomości  w wyniku pozytywnych zmian na Ziemi dotychczas mocno tłumiona wzrasta i wygląda że będzie jedną z najbardziej liczących się na planecie jeśli już tak nie jest.
Tak na prawdę nie liczy się ilość lotniskowców i żołnierzy a pozytywna inteligencja która ma możliwości które trudno przecenić.
Oprócz tego nie wszyscy  w partii mają najzdrowsze serduszka i pewnie będą chcieli odpocząć.

Offline

#913 18.12.2017 23:47

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Optymizm we mnei. Szamana z przeszlosci co poprzez swoich akolitow energie z nas zbieral odsunieto z Zimi, a tysiace lat pasozydowal na nas . Miliardy ludzi za pokarm mu sluzylo , akolici ksiazki pisali i poprzez nie zerowal , przymuszal do obrzadkow co jeszcze bardziej spijac z nas mu pozwalaly ... Tysiace lat i coraz wiecej spijac chcial. Podobnie czynil szaman co w ksiazkach Castanedy reklamowany, ale tylko miliony podpiete mial . Mojzesz miliardy ludzi .... i skonczylo mu sie

Offline

#914 20.12.2017 17:36

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

A kto w czwartym odrodzeniu życia na Ziemi władał 60 % populacji ?  i ile tego swojego wcielenia zneutralizował? ano nić  a wcielenie zdemontowało go na tyle że ledwo zipie.Zmiany świadomości ludzi zmierzają w dobrą stronę bo już około 80%ludzi chce pokoju a kiedyś było odwrotnie.
Ta reszta jest jednak problemem który jest w trakcie rozwiązywania a pomoc mentalna  tych pokojowo nastawionych jest cenna dla
tych dosłownie   kilku najwyżej uduchowionych osób na planecie, którzy  pracują nad pokojem i doprowadzeniem do uczciwości w relegacjach miedzy  ludźmi.
Pisałem o bliskich kataklizmach które jednak udało się trochę oddalić co nie znaczy że nie są nadal zagrożeniem.
Z mieszkańców Ziemi zdjęte zostały ogromne poziomy hipnozy i nadal są zdejmowane kolejne w miarę dekodowania tych którzy to robią.
Ogromnym obciążeniem wszystkich ludzi jest karma  bo nasze  negatywne  poprzednie życia napuszczają jednych na drugich byle tylko uniknąć odpowiedzialności za swoje sprawki ale bez rozwiązania tego problemu się nie obejdzie i dlatego do mieszkańców planety poprzez ich Nadświadomość są wysyłane mentalnie wszelkie informacje jak to robić - kody neutralizujące  karmę i te  pozwalające w zadość uczynieniu pokrzywdzonym co kończy  już na zawsze wszelkie animozje z dawnych czasów, a na to co robimy w obecnym życiu sami musimy uważać aby znowu nie narozrabiać na przyszłość.
Jak korzystać z kodów napiszę jeszcze  o ile będą interesowani.

Offline

#915 21.12.2017 01:12

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Hipnoze co cale narody, jednostki, wladcow, zniewalano , podporzadkowywano sobie to kabalisci od tysiecy lat praktykuja , o taka hipnoza ze dowlnei przeciw sobie, przeciw rodzinie by sie robilo, do tego wydawalo sie ze sami tego chcemy . Po to tak przeokrutnie ludzi zwierzeta mordowano , by zasilac energie co ta hipnoze robily . Kabalisc tym sterowali. Tak ponad 2 lata temu ta hipnoza zaczela malec, bo Gora zablokowala karmienie kabaly i coraz mniej energii bylo w neij , zdechla i ciagnie za soba tych co nia sie poslugiwali . Mordy na Wolyniu byly tym wysterowane, nawet Majdan, bo wybudzili tamto wolynskie. Probowali na nas nakierowac , aby nami sie pozywilo icos sie stalo. nie ma juz mozliwosci posilic sie, podobnie papiez Franciszek do isis uwage kierowal bo glodny , cierpieniami naszymi nie zasila sie juz , rozpada sie wszystko co kabala zmotane

Offline

#916 21.12.2017 16:04

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Trwa karmiczny remanent i egzekwowanie jego wyników.
Weźmy pana Hitlera który ma do teraz  dług karmiczny na 3000000 wcieleń  przyszłych, a ponieważ liczenie trwa to długi rosną o kolejne stracone przyszłe życia.
Dotyczy to również tych  którzy  aktualnie zmarli ale też odpowiedzą przyszłymi żywotami.
Widać jak wiele rodzajów energii  opuszcza ciała i dusze  dłużników i wraca do pokrzywdzonych.
Ma to wpływ na jakość i długość żucia, ale jak się to objawi w życiu to sami zobaczymy bo każdy ma długi takie czy inne.
Można  je było odrabiać neutralizując swoje negatywne  wcielenia i naprawiając krzywdy jak o tym pisałem ale jakoś nie zadziałało.
Obecnie jakakolwiek agresja czy kradzież czegokolwiek natychmiast jest weryfikowane i szkodzi szkodnikowi.

Offline

#917 22.12.2017 00:33

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Nie bierz tego co w kolo za real . Zludy by na manowce wciagac. Hitler nie byl odpowiedzialny za te mordy byl w lapach okultyzmu co jego otoczenie praktykowalo i tamci wtedy kabalistycznie chronieni odpowiedza za to ....
Dokad przeprowadzales dusze, bo jak czytalem zablokowano to . Moze trzeba je uwolnic ?

Ostatnio edytowany przez Zbyszek (22.12.2017 00:35)

Offline

#918 23.12.2017 00:22

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

W materii zaistnieliśmy aby się uczyć  życia i rozwijać duchowo.
Teoretycznie mamy połowę ciemnych  a połowę jasnych inkarnacji co by dawało równowagę , jednak ciemna strona od początku dąży do całkowitej dominacji i doszło do tego że uzyskała 80% przewagi choć udaje ze jest inaczej.
Sześć razy zło doprowadziło zniszczenia życia na planecie i stoimy przed siódmą zagładą zważywszy na ilość nagromadzanych  bron destrukcji.
Nie mogąc się dogadać ze złem w sprawie równowagi Opiekun podjął działania oczyszczające i wygląda ze sytuacja nieco się zbliżyła do równowagi.
Co dalej zobaczymy, ale zdaje się że bycie po negatywnej stronie ma spore znamiona ryzyka  i nie rokuje za dobrze na przyszłość, ale w końcu każdy jest kowalem swego losu, nieprawdaż?
Weźmy towarzysza Stalina, ze 100% zła pozostało mu raptem może 20%, a 0 to unicestwienie, bo nie pozostawił sobie nic dobrej części, którą unicestwił a teraz przestanie istnieć, bo jak widać żarty się skończyły.
Myślałem że taka potęga zła coś tam powalczy a tu co?
Kto chce do niego dołączyć?, warto się zastanowić.

Zbysiu, pozostało Ci raptem 20 może % dobrej części, ratuj się chłopie i nie pisz dyrdymałów, pobudka.

Offline

#919 23.12.2017 01:03

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

:) :) :) kazdy soba zajac sie musi,     
co z tymi duszami co przeprowadzales ? Gora nei blokuje jak ok bylo . Szkodziles im . Cos mi mowi, ze to dl anich bez znaczenia , przekierowywali  , ale miales swiadomosc komu ich na pozarcie slales...
Stalin nie istnieje , bo tak soba zasluzyl. to o jakich 20 cos tam piszesz. Kazdy soba zajac sie musi, to co robiles na duszach dzialalo, a tam w punktacji bonusy . Szybciej do zera leciales. cos liczba 3 % juz okreslany jestes.

Offline

#920 23.12.2017 10:47

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Naprawde tak slepy byles, ze nie dostrzegles tego co Toba sterowalo , po owocach przeciez poznac kazdy moze, nie po slowach. w sumie patrzac na religijnych krzewicieli to krzykacze z nich , a co robili ? Dla siebie aby wazniejsi byc, a dla innych aby sprzedani zostali by za cos tymi wazneijszymi byc, w nagrode ... ale to zmyla przeciez.. juz wiesz... bo to tak jak w gettcie warszawskim , wladza co tam byla z swoich

Offline

#921 23.12.2017 21:15

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Zmiany na Ziemi obejmują też uporządkowanie związane z energią elektrostatyczną, tak jakoś można to odczytać jakby wracała możliwość zasilania energią elektrostatyczną urządzeń fizycznych do pozyskiwania  ciepła i jako siła napędowa do fizycznych, technicznych maszyn, odbiorników, generatorów.
Odpowiednia wiedza jest od jakiegoś czasu przekazywana pozytywnym technikom i wynalazcom telepatycznie chociażby w czasie snu ale bardziej sensytywnym w czasie medytacji, całkiem świadomie.
Chyba wspominałem że Opiekun Ziemi robi to od jakiegoś czasu a od dzisiaj przywraca te energie.
Aha, piszcie jakby coś takiego komuś zaczęło działać.

Ostatnio edytowany przez Chris (23.12.2017 21:31)

Offline

#922 25.12.2017 23:25

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

To całe ufo jest faktem bo 5 cywilizacji z 5  najbliższych  układach słonecznych siedzi nam nas karku i a 3 mają statki tak że wszyscy kradną nam energię a te 3 również dobra materialne z tym że w wyniku ciężkich walk z siłami obrony Ziemi stracili w sumie 60% jednostek i ciekawe co teraz zrobią, do tego jakieś 400 baz, magazynów i innych jakichś dziwnych instalacji. Obrona Ziemi nie ma nic wspólnego z państwami.
To odrębna formacja dysponująca niewidzialnością i kto wie czym tam jeszcze.
Wszystkie  organizacje wyznaniowe to robota sąsiadów z gwiazd, ale to już niedługo rozejdzie się po kościach bo hipnoza słabnie.
Pozostają jeszcze rodzimi zwolennicy klęczników ale  też chyba nie za  długo się utrzymają w obliczu ciągle zwiększających się wibracji Ziemi.

Ostatnio edytowany przez Chris (25.12.2017 23:30)

Offline

#923 26.12.2017 22:54

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Dzisiaj widzialem czarny potezny wór, balon taki sflaczaly jak wciaga go cos i unicestwia. To pojawilo sie w czasie gdy w Tv kresowianie opowiadali o swoich swietach , szczegolnie tych wojennych , ale i teraz. Nie dotarlo jeszcze do nich ze to co w wojnie przezyli , takze te swieta co nie bylo czym swietowac, byly takie bo szefunio z watykanu blogoslawich ich katow, mordercow, w sumie dlatego blogoslawil... Musza sie wybudzic, bo zanika... Kilka dni temu Swieto Slonca bylo, na dworze przyjemnie , temp z lekka dodatnia, Slonce ladnei oswietla, nawet w 1 dzien swiat samoloty nas nie opryskiwaly ..

Offline

#924 01.01.2018 05:01

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 737

Odp: Odprowadzanie dusz.

Kiedyś negatywny myślokształt  zajmował ponad 100 km wysokości ponad Ziemie.
Właśnie został zneutralizowqny.
Części kosmonautów na stacji kosmicznej otwierała się łączność z bezwarunkową miłością  bo znajdowali się troszkę ponad myślokształtem.
Obecnie cała Ziemia  jest wolna od tego tworu i będzie się budziło sporo ludzi.
Są jeszcze osoby grające role Boga ale trwa ich odszukiwanie i pozbawianie złych mocy.
Bardzo podniosło wibracje powietrze i woda co źle wpływa na zdrowie złych ludzi, powoduje choroby gardła, zatok, i w końcu płuc bo zmieniły się parametry tlenu i azotu jak i woda jest szkodliwa jako że  przeszła w wyższą gęstość i wciąż podnosi wibracje.
Za tym podążą minerały, czyli cała planeta.
Czyli mamy wyraźne początki powstawania edenu.

Karma to ciężki orzech do zgryzienia bo oprócz swoich poprzednich żywotów są nam narzucane przez innych a do tego karmą są zwierzęta, rośliny, minerały, woda, powietrze i kilka innych form materii których nazw nie znam a z których korzystamy aby żyć w ciałach fizycznych. 
Naszym obciążeniem jest również to co palimy w piecach, środkach transportu itd.
Mniej więcej połowa obciążeń to sprawy bytowe ale jak to działa?
Problemy zdrowotne od stóp do splotu słonecznego to w większości z tego pochodzą ale dalsze centra też są obciążane tylko mniej przez bytowe a więcej przez wcielenia swoje i działalność ludzi parających się czarna magią.
Jest tego tyle że wygląda to jak zbity żelbeton zalegający w naszych ciałach i absorbujący część naszej energii życiowej i zatrówa resztę, a to wybitnie skraca życie , generuje choroby i różne nieszczęścia.
Im dłużnej nic z tym nie robimy tym poprzez kolejne wcielenia  więcej się z tego składa i przysparza więcej cierpień.
Do tego nie wiadomo ile tego mamy w sobie bo kolejne warstwy pokazują się dopiero po oczyszczeniu i odprowadzeniu do ich zbiorowych świadomości poprzednich.
Weźmy kogoś kto podpalił las, albo kosi setki hektarów pól , zatruwanie środowiska też się dodaje, a to tylko część przyczyn powstawania karmy.
Obecnie wibracje są podwyższane co ułatwia odrabianie karmy, ale jak wiadomo nic się samo nie dzieje więc warto się  nad tym zastanowić.

Ostatnio edytowany przez Chris (01.01.2018 12:19)

Offline

#925 01.01.2018 22:14

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Odp: Odprowadzanie dusz.

Kilka dni przed swietem Slonca wypchnieto Mojzesza z Ziemi , jak chcial wrocic to pojawila sie tafla srebrzysta. Chwile pozniej go do rozliczenia wzieto. W/g mnei Mojszesz to byl mag, szaman co te kilka tysiecy lat od fizycznej smierci ciala , karmil sie nami, poprzez plemie co opanowal, co religia nas otumaniali, podporzadkowywali . Cos jak Castaneda .
Z tego dotarlo do mnei, ze na Ziemi nadal sa miejsca w cieniu i  ukrywaja sie tu paskudztwa, te z Mojzeszem  odeszly juz , a na ten czas to one najmocniej na nas sepily

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB