Ogłoszenie

Wejdź na czat

#901 29.09.2017 10:51

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 707

Odp: Odprowadzanie dusz.

Z 92% Opiekun doprowadził do 50% energie, co powinno odsunąć widmo totalnej wojny.
Gdy dojdzie do 0% każdy będzie się musiał opowiedzieć po której jest stronie .
Prawdziwy rozwój czeka ludzi pokojowo nastawionych. :)

Offline

#902 04.10.2017 10:44

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 707

Odp: Odprowadzanie dusz.

W sąsiednim układzie słonecznym naukowcom udało się doprowadzić do stuprocentowego rozbicia atomu co doprowadziło do tak dużej eksplozji że z 11 planet został 6, w tym jedna doleciała do naszego układu słonecznego
w wyniku czego życie zachowało się tylko na jednej.
Promieniowanie jonizujące skaziło co najmniej 1000 układów słonecznych co doprowadziło do zablokowania ciał wyższych i totalnego upadku uczuć wyższych na wszystkich skażonych układach słonecznych.
Trudno jest się oczyścić ze skażenia  tkwiąc w nim  i aby pomóc rozwiązać zaistniałą sytuacje a planety w centrum wszechświata przybyli ochotnicy którzy umieją takie skażenie oczyszczać i właśnie to robią.
Do tej pory byli zwalczani ale wstępnie obowiązuje rozejm co przyspiesza oczyszczanie ze skażenia.
Naukowcom z Ziemi udało się dojść do 40% tego co zrobili w sąsiednim układzie słonecznym ale może w porę się powstrzymają aby nie doprowadzić go nieszczęścia.

Offline

#903 07.10.2017 08:36

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 707

Odp: Odprowadzanie dusz.

Myślę że wielu zastanawiało się jak będzie wyglądał ten sąd Boży który niektórzy podświadomie kojarzą  z końcem świata.
Krążą też informacje o wydarzeniu zwanym zbiorem czy też selekcją i nie chodzi o jakiś tam hipotetyczny najazd kosmitów którzy zaroją się na naszym niebie i będą kogokolwiek  odławiać czy coś podobnego.
To się odbywa inaczej, po prostu podnoszą się wibracje, i jeśli do tej pory ziemia woda i powietrze stanowiły gęstą breję, obecnie się rozwarstwiają i każdy w zależności jaką konsystencję sobie wypracował, w takim środowisku osiądzie, czyli na przykład kto ma świadomość minerału - kamienne serce, w takim środowisku będzie miał następne życie.
Ot i cała tajemnica naszej przyszłości a w zasadzie teraźniejszości bo to jest w toku.

Offline

#904 07.10.2017 16:53

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 344

Odp: Odprowadzanie dusz.

Widze, zmieniles sie , w/g mnie to dobrze, odpuscilo samo jak przypuszczam,

Offline

#905 13.11.2017 13:31

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 707

Odp: Odprowadzanie dusz.

To co biblia nazywa szatanem, diabłem , a inni archantami istnieje naprawdę.
Jest powodem wszelkiego zła w naszym układzie słonecznym. przeszukując astral czyli świat energii, bo te byty są energetyczne, znalazłem je praktycznie wszędzie, w ziemi, roślinach, ludziach , wodzie i powietrzu.
Może słyszeliście że kosmonauci na orbicie wchodzą czasami w stan miłości i szczęśliwości. A to dlatego że jest ich najwięcej w ziemi i przy ziemi, a im dalej na zewnątrz od planety jest ich mniejsze natężenie.
+Potrafią wytwarzać różne rodzaje energii - np bardzo jasną wręcz oślepiającą podobną do rury jarzeniówki, niby świeci , jest bardzo jasno ale nie da się przez nią nic zobaczyć, wręcz oślepia.
I dzięki niej będąc na bardzo niskich czarnych wibracjach potrafią się wdrapać, wejść w nasze wyższe ciała energetyczne i programować je hipnotycznie , zatruwać czarnym jadem i w końcu przejąć kontrole nad człowiekiem, zwierzęciem, roślinom a nawet przejąć kontrole nad planetą.
Obiecują wieczne życie, szczęście, dobrobyt a jak ktoś się na to zgodzi to przepadł. Jeśli się nie zgodzi to też się wpychają do aury komórek i stopniowo zatruwając świadomości komórek doprowadzają do ich chorób i śmierci.
Nie ważne kto jak z nimi współpracuje i tak go zabijają wysysając energie.
Przykładem tego są najbogatsi ludzie planety którzy mimo że współpracują z nimi w 100 % to są wysysani z energii, zatruwani i zmuszani do następnej reinkarnacji. Nie pozwalają nikomu długo żyć i pamiętać to co się nauczyli w poprzednich życiach, bo ta wiedza pozwoliła by się wyrwać z ich kontroli.
Obserwuje jak każdego kto podnosi wibracje atakują używając wszystkich ludzi nad którymi przejeli kontrole, dlatego tak trudno się przed nimi obronić i ich zneutralizować, bo ma się przeciwko sobie praktyczne wszystkich których opanowali.
Widać to w treści postów jakie pisali ludzie w tematach forów. Jednakże są tacy którzy sobie z nimi radzą i masowo neutralizują. Przed potopem żyliśmy tysiące lat, rosły potężne wspaniałe rośliny, duże i małe zwierzęta, przyroda wręcz kipiała życiem, co można zaobserwować w tym co znajdujemy w pokładach węgla i innych znaleziskach. Pewnie wszyscy wiecie co to są żywioły ziemi, wody, powietrza, ognia i inne.
Te właśnie żywioły były niejako pożywieniem dla wszystkiego co żyje, lecz zostały odgrodzone od nas specjalnymi energetycznymi barierami które stopniowo zagęszczane uszczelniane blokowały ich dopływ do wszystkiego co żyje i życie upadło do takiego poziomu jaki teraz mamy.
Odcinana jest również życiodajna energia słońca która zasilała również ziemi i jądro, przez co ziemia nie może się chyba od 7 tyś lat przebiegunować,  a dawniej robiła to co 220 000 tys lat, pole magnetyczne słabnie, rozrywa się na mniejsze jakby pola co można znaleźć w opracowaniach naukowców.
Jednak znaleźli się tacy którzy przypomnieli sobie wiedzę poprzednich wcieleń i skanują nadal archantów przez co stopniowo ich neutralizują. Rozszyfrowując ich techniki hipnotyzowania i zatruwania. Ponieważ jest ich bardzo dużo , to chwile jeszcze potrwa , ale idzie coraz szybciej i sprawniej. Postarajcie się nie dawać denerwować i złościć, zachowajcie spokój i chociaż neutralność, a pozbawicie ich pożywienia i szybciej ich pokonamy. W każdym razie szybko słabną co widać w wypowiedziach telepatów o zbliżaniu się nowej ziemi i krainy szczęśliwości.
Planeta i rośliny są nam przyjazne i pomagają jak mogą w życiu, czego dowodem jest to że podpowiadają mi jakie rośliny na jakie schorzenia działają uzdrawiająco i ta wiedza pozwala mi podreperować stan zdrowia powieważ nie jest juz tak kwitnące jak za młodszych lat.
ponieważ jestem starszym człowiekiem i nie jest ono tak kwitnące jak za młodu. Jako ciekawostkę podam że na wyleczenie trzustki najskuteczniejszy jest olej z ogórecznika. Mimo że uważa się że trzustki nie da się uleczyć.
regeneruje również inne organy jak serce płuca wątrobę i inne.

Offline

#906 13.11.2017 20:32

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 344

Odp: Odprowadzanie dusz.

W/g mnie nigdy Boga jako Stworce rozumianego w naszym swiecie ne bylo. Okupanci , lubujace sie w tym samym co ich sludzy w Palestynie .  z netu :
ruchy religijne zydowskeigo boga sa 2 typow, jedni co te ruchy organizuja zwykle z zydow, drugi ruch to jest tych co w ramach tego co zorganizowano ida i innych ciagna by szli . Pokarm i tyle .
Gdy istota co zydzi za boga uznali i jej sluzyli wiecej chciala jesc, to wojne bywa swiatowa zydzi swa moca sprawcza, czyli kabalistyczna hipnoza organizowali . Proste jak budowa cepa, czemu ??? dalas? To co zydzi za boga uznali jesc chcialo , cos jak bakterie w jelitach , potrafilo wymuszac by dostalo, a jak pomagierow tu na Ziemi uzyskalo to na calego zerowisko .... wszelkie wzniosle cos tam nie istnieja , po prostu umierajac znajdujemy sie w innej rzeczywistosci i jak Tu na Ziemi nas uchwycili to i tak samo potem, pokarm i tyle . Kiedyss tylko zakres tgo co na Ziemi zauwazalem , dotarlo do mnei ze krowy maja lepiej niz ludzie. O krowy rolnik dba, maja dach nad glowa, jedzenie, malo stresowe zycie by smaczniejsze mleko , potem mieso bylo . Czysto, cieplo .. A jak zydowski bog z nami? Stresy , przeokrutne mordy nasze mu ulubione, nie daje dachu nad glowa, jedzenia , miesza aby w strachu zyc, podtruwaja jego robotnicy nas, duzo gorzej niz krowy mamy, do tego musimy placic by zyc, jako jedyne zwierzeta na Ziemi . W tym co po smierci jeszcze gorzej

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB