Ogłoszenie

Wejdź na czat

#926 04.01.2018 09:52

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

Nie tylko Mojżesz bo i wielu podobnych przestępców jest neutralizowanych.
Dzisiaj może coś o polityce, o której raczej nie pisałem za bardzo.
Jet to co prawda jakby jeszcze w fazie planowania ale robi to ktoś na tyle zdecydowany i kompetentny że ma spore szanse się zrealizować jeszcze w tym roku i będzie realizowane w następnych, aż do tego co mi wygląda na eden, czyli no czasy sprawiedliwości dobroci i miłości oraz wprowadzenia czystych  źródeł energii.
Chyba powstanie coś jak stowarzyszenie kilku sąsiednich  krajów a w środku Polska jako taka  hmm, przewodnia siła działająca bardziej mądrością i spokojem niż militarnie.
Po niedługim czasie zastanowienia i obserwacji, gdy okaże się ze faktycznie wszyscy są traktowani sprawiedliwie, będą przyłączały się inne kraje.
Za siły militarne posłuży świadomość Ziemi, która oj ma się ochotę  radykalnie wypowiedzieć siłą swoich żywiołów w razie gdyby ktoś się sprzeciwiał odnowie.
Nauczyciele nowych porządków-zmian są przygotowywani, uczeni i niedługo zaczną działać.
Jest to wyraźnie zarysowany plan i mam nadzieję że się zacznie realizować.


No to się chyba zaczyna.
Chiny, Japonia, Indie, może i Rosja, tam kataklizmem może być zupełny brak wiatru i mają komorę gazową.
Kawałek Polski, bardziej zachód i trochę Warszawa, pewnie cała zachodnia Europa i Ameryka Północna, wzburzone morza, i chyba wszystkie rodzaje żywiołów.
Czyżby pogodowa apokalipsa?
Pisałem wcześniej że lepiej mieszkać w kraju i kto wie czy nie miałem racji.
No cósz, poczekamy, zobaczymy.
Nie jestem żadnym tam meteorologie ale i tak nic mnie nie zachęci żeby tam jechać.

Ostatnio edytowany przez Chris (04.01.2018 11:23)

Offline

#927 05.01.2018 12:19

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

No w zasadzie to można się było spodziewać że podnoszenie wibracji na Ziemi nie spodoba się sąsiadom z pasa Oriona i coś kombinują.
Otóż szykowali siły aby po raz siódmy z rzędu zniszczyć życie na Ziemi, bo jak się okazuje po wnikliwym przeglądzie naszej historii to oni nas demolowali tyle razy, czyli 6.
Obrona Ziemi podjęła działania wyprzedzające i teraz  oni mają kłopoty i to na miarę istnienia.
Planety nie będą niszczone ponieważ jeden procent ich mieszkańców okazał się być po stronie miłości  i Ci ocaleją, reszta jednak jest neutralizowana i nie bardzo mi wygląda na to że będą niszczyć kolejny raz  Ziemie.
W miarę wolnego czasu opiszę historię reszty planet naszego świata.
Co do pogody to Ameryka jakby zamarzała
Podobno nawet Niagara będzie się nadawała dla łyżwiarzy jeśli się nie ociepli.

Offline

#928 07.01.2018 09:59

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

https://www.youtube.com/watch?v=nKUdB3bMhZE
Zastanawiająca sprawa samospalenia..
Zacząłem to sprawdzać i okazało się że są tam podobne okoliczności a mianowicie wokół tych ludzi wcześniej była czarna energetyczna osłona która izolowała ich przed energią kundalini
Natężenie tejże było w otoczeniu jakieś 500000 jednostek a ludzie Ci do kompletu mieli zamknięte także energetyczne zawory bezpieczeństwa które mają odprowadzać nadmiar  energii, jednak ci byli wampirami energetycznymi którzy zasilają się kradzioną energia a energia Stwórcy jest dla nich jak widać niebezpieczna i gdy zużyły się negatywne osłony to energia kundalini wpłynęła w kanału kundalini, natrafiła na zamknięty zawór bezpieczeństwa i ludziska zapłonęli jak pochodnie. 
Jako ciekawostkę dodam że mamy dzisiaj 1000000 energii toteż toteż zastanawiam się co to berdzie teraz z ludźmi-wampirami.
Bywają też inne następstwa, energetyczne i w inny sposób ale jednak ulegają eksplozji kolejne ciała duchowe i to coraz częściej a na końcu ciało fizyczne zostaje puste
Ot i mamy rozkosze bycia po czarnej stronie..

Offline

#929 14.01.2018 17:06

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

Dzisiaj bardzo trudna i niemiła sprawa związana z klątwami.
Na Polskę zostało rzucone dużo klątw  z praktycznie  65% krajów naszego globu.
Powód to duża ilość ludzi pozytywnych, może tego nie widać bo klątwy ich blokują ale są .
Z Polski na innych poszło 15% klątw co również szkodzi wszystkim mimom że rzucili je  ludzie mroczni bo takich jest sporo wszędzie.
Na szczęście zostało to całe klątowisko w miarę możliwości oczyszczone i powinno być jakoś luźniej, bo klątwy tak czy inaczej szkodzą wszystkim.
Sprawdziłem sobie również naszą Ziemię i mamy od razu na wstępie puszkę pandory i to bardzo groźną.
Weźmy relacje klątwowe pomiędzy magami z Merkurego i Ziemi.
Obciąża to obydwie planety i to co najmniej po 40% blokuje, utrudnia  życie.
Merkury jest małą planetą i jeśli jego magowie walczyli z podobnymi sobie z reszty planet, a za tym idą przeważnie wojny fizyczne to może tłumaczyć dlaczego tam zginęło życie.
Z tego co wiem to będzie to oczyszczane aby uratować życie na Ziemi, jeszcze nie dawno było ona widoczne  na jakieś 100 lat do przodu i zagłada.
Na razie udało się trochę ten czas przedłużyć ale bardzo z oporami  i proszę, mamy klątwy w arsenale do rozpracowania.
Ludzie od czarnej magi, przecież to zabija żucie tak jednych jak i drugich, weźcie to pod uwagę bo może unicestwić swoje dusze na zawsze.
Mam informacje że 7 000 000 000 dusz przekroczyło limit zła i już nie istnieją  a to dopiero początek wprowadzania sprawiedliwości karmicznej.
Czy warto dołączyć to tek listy?,
Może warto się zastanowić bo czas się kończy i to gwałtownie.
CDN nastąpi w miarę rozwoju sytuacji i wolnego czasu oczywiście.

Offline

#930 Dzisiaj 06:56

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

Na Polskę klątwy rzucano odkąd przybyła do nas jedyna słuszna organizacja, która do dzisiaj to  jeszcze stosuje pod dumną nazwą ekskomuniki.
Wszelkie obrzędy jakie są stosowane na tzw wiernych są tym samym ale już w bardziej precyzyjnie formie na poszczególne centra energetyczne a za tym na organy które zasilają, czyli mózg, czego efektem są chociażby tzw mohery, serca i mamy bezwzględna i okrutną formę nienawiści , żeby zamknąć usteczka inaczej myślącym to zobaczcie ilu ma problemy z gardłem, zatokami  płucami, bo logicznie że  jeśli nie masz zdrowia to nie podskoczysz i zajmiesz się medycznym leczeniem, kurowaniem, ale nie ma tabletek na klątwy, więc w końcu przegrasz i może zdążysz jedynie zbudować  dom ostatniego urlopu dla ciała, żeby było gdzie zapalić Ci świeczkę w odpowiednie święto,bo innej pomocy przecież nie dostaniesz, sam też nikomu jej nie dałeś przecież, no może kolejne porcje narzuconej karmy w czasie podniosłej kolejnej uroczystości od wszystkich jej uczestników czy o tym wiedzą czy nie, ale wszyscy w tym uczestnicząc sami sobie dokopują jak i bliskim zmarłym.
Ale są przecież sposoby żeby to odwrócić i odzyskać  wolność, naprawić krzywdy, ale one są głęboko w każdym z nas i w oczywisty sposób wynikają z nasze budowy energetycznej, jednak do puki będziemy ich szukać na zewnątrz, to nie znajdziemy.
Wujek Sam ma podobną ilość klątw co Polska miała, ale w wyniku agresywnej polityki tak militarnej jak i ekonomicznej, jednak znana to  przecież wsózależność.
Podobne obciążenia mają inne agresywne i kolonialne państwa okoliczne i jak zwykle chcą to na sąsiadów rozesłać, choćby narzucając gości którzy są przecież ich prywatną karmą.
Obecnie wyczuwam jakieś 60% obciążenia-zagrożenia z tendencją  wzrostową o jakieś 10% rocznie o ile nie przyspieszy, bo wciąż przybywa ogromna ilość energii sprawiedliwości, realizującej karmę tak państw jaki pojedynczych jednostek.
!00% to kompletny upadek kraju i jego populacji.
Co ciekawe muzułmanie też mają podobnie, a panowie od Dawida nawet 70%.
Panie jednych i drugich są obciążone jedynie na 30%, może dlatego że zajmują się pracą i wychowaniem potomstwa a nie okrucieństwem.
Coś mi  mówi że chętnie by zwiały do mężczyzn o mniej okrutnym usposobieniu, mającym choćby troszkę miłości w sercu, a że są  pracowite i posłuszne to stanowią dobry materiał na partnerki.
Przekonałem się o tym gdy na moją mentalną prośbę Wyższe Ja wysłało im bezwarunkową  miłość i od razu 70% odpowiedziało tym samym.
Że też mam już tyle wiosenek, bo miałbym sporo narzeczonych, to znaczy duchowo już odpowiedziały.
Nie jest to wcale czymś trudnym, bo każdy kto zna swoją budowę energetyczną i ma miłość w sercu może to zrobić bez pełnego portfela, szybkich samochodów czy wspaniałych jachtów, chociaż nie jest to przeszkodą.

Offline

#931 Dzisiaj 09:57

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 725

Odp: Odprowadzanie dusz.

Mówi się o Słowianach że byli zacofani ale oni znali prawa przyrody i fizyki dzięki którym mogli uzyskiwać spore plony bez tak zwanych nawozów o których zresztą pewnie nie wiedzieli i nie były im potrzebne skoro umieli pozytywnie wpływać na żywioły tak Słońca jaki i Ziemi.
Znali energetykę planety, miejsca  jej mocy, które  najeźdźcy zasyfili i zablokowali energetyczne budując czarne budowle z takąż energetyką co działa do dzisiaj.
Oni nie czcili Słońca jako bożka, a telepatycznie rozmawiali z opiekunami różnych rodzajów energii która na ich prośbę była na Ziemie przysyłana dla zdrowia czy plonów, albo aby spowodować choćby nawodnienie-opady deszczu.
Jedną z takich energii jest chociażby to co nazwano agnihotrą
Jednak tych energii jest mnóstwo, ostatnio naliczyłem chyba ze 150 gatunków, a Słowianie wiedzieli do czego są.
Kto obecnie to wie?, skoro zapomniano że nawet istnieją.
Ale spokojnie, one są i przez te tysiące lat nazbierało się ich potężne ilości, czekają tylko na sygnał od Słowin a ci się budzą,oj budzą.
To jest taki telepatyczny czerwony alarm-pobudka, nadszedł Wasz czas na działanie.
MOŻECIE TO ODEBRAĆ WE ŚNIE JAK I  W CZASIE WYCISZENIA, ALBO CAŁKIEM ŚWIADOMIE, ZALEŻNIE JAK KTO JEST SENSYTYWNY .Agnihotra potrafi oczyszczać skażenie chemiczne ziemi, wody powietrza, no i  ma zbawienny wpływ na obiekty biologiczne.
Zauważyłem że sporo się odzywa pseudo Słowian, ale karma sobie z nimi poradzi.

No i  pogoda od strony europy zachodniej, wiatr do 190 km, opady śniegu i jakieś dziwne zjawisko, jakby  ciśnienie wchodziło do budynków aż do fundamentów, potem , no właśnie dziwne cosik, jakby na zewnątrz malało nagle a to ze środka robiło rozbiórkę na zewnątrz rozpychając ściany  budynków, może to jakieś podciśnieniowe wiry.
Wziąwszy pod uwagę że to info jest bardzo cichutkie i ulotne to może jednak się nie spełni.
Tak czy inaczej jest to w jakiś sposób następstwo tzw negatywnej  karmy i to w 100% a w tym mam od dawna sprawdzalne  informacje. No cóż, weryfikacja w trakcie.
Jednak w końcu nie jestem meteorologiem to mogę sobie pisać i tak mnie nie zwolnią.

Ten też się nie boi zwolnienia i z jakim wyprzedzeniem, gdzie mi tam do niego
.
https://www.youtube.com/watch?v=V03jaeboccw
https://www.youtube.com/watch?v=EzFD_anlBH0

Ostatnio edytowany przez Chris (Dzisiaj 12:44)

Offline

Stopka

Forum oparte na FluxBB