Ogłoszenie

Wejdź na czat

#926 04.01.2018 09:52

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 738

Odp: Odprowadzanie dusz.

Nie tylko Mojżesz bo i wielu podobnych przestępców jest neutralizowanych.
Dzisiaj może coś o polityce, o której raczej nie pisałem za bardzo.
Jet to co prawda jakby jeszcze w fazie planowania ale robi to ktoś na tyle zdecydowany i kompetentny że ma spore szanse się zrealizować jeszcze w tym roku i będzie realizowane w następnych, aż do tego co mi wygląda na eden, czyli no czasy sprawiedliwości dobroci i miłości oraz wprowadzenia czystych  źródeł energii.
Chyba powstanie coś jak stowarzyszenie kilku sąsiednich  krajów a w środku Polska jako taka  hmm, przewodnia siła działająca bardziej mądrością i spokojem niż militarnie.
Po niedługim czasie zastanowienia i obserwacji, gdy okaże się ze faktycznie wszyscy są traktowani sprawiedliwie, będą przyłączały się inne kraje.
Za siły militarne posłuży świadomość Ziemi, która oj ma się ochotę  radykalnie wypowiedzieć siłą swoich żywiołów w razie gdyby ktoś się sprzeciwiał odnowie.
Nauczyciele nowych porządków-zmian są przygotowywani, uczeni i niedługo zaczną działać.
Jest to wyraźnie zarysowany plan i mam nadzieję że się zacznie realizować.

No to się chyba zaczyna.
Chiny, Japonia, Indie, może i Rosja, tam kataklizmem może być zupełny brak wiatru i mają komorę gazową.
Kawałek Polski, bardziej zachód i trochę Warszawa, pewnie cała zachodnia Europa i Ameryka Północna, wzburzone morza, i chyba wszystkie rodzaje żywiołów.
Czyżby pogodowa apokalipsa?
Pisałem wcześniej że lepiej mieszkać w kraju i kto wie czy nie miałem racji.
No cósz, poczekamy, zobaczymy.
Nie jestem żadnym tam meteorologie ale i tak nic mnie nie zachęci żeby tam jechać.

Ostatnio edytowany przez Chris (04.01.2018 11:23)

#927 05.01.2018 12:19

Chris
Użytkownik

No w zasadzie to można się było spodziewać że podnoszenie wibracji na Ziemi nie spodoba się sąsiadom z pasa Oriona i coś kombinują.
Otóż szykowali siły aby po raz siódmy z rzędu zniszczyć życie na Ziemi, bo jak się okazuje po wnikliwym przeglądzie naszej historii to oni nas demolowali tyle razy, czyli 6.
Obrona Ziemi podjęła działania wyprzedzające i teraz  oni mają kłopoty i to na miarę istnienia.
Planety nie będą niszczone ponieważ jeden procent ich mieszkańców okazał się być po stronie miłości  i Ci ocaleją, reszta jednak jest neutralizowana i nie bardzo mi wygląda na to że będą niszczyć kolejny raz  Ziemie.
W miarę wolnego czasu opiszę historię reszty planet naszego świata.
Co do pogody to Ameryka jakby zamarzała
Podobno nawet Niagara będzie się nadawała dla łyżwiarzy jeśli się nie ociepli.

#928 07.01.2018 09:59

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=nKUdB3bMhZE
Zastanawiająca sprawa samospalenia..
Zacząłem to sprawdzać i okazało się że są tam podobne okoliczności a mianowicie wokół tych ludzi wcześniej była czarna energetyczna osłona która izolowała ich przed energią kundalini
Natężenie tejże było w otoczeniu jakieś 500000 jednostek a ludzie Ci do kompletu mieli zamknięte także energetyczne zawory bezpieczeństwa które mają odprowadzać nadmiar  energii, jednak ci byli wampirami energetycznymi którzy zasilają się kradzioną energia a energia Stwórcy jest dla nich jak widać niebezpieczna i gdy zużyły się negatywne osłony to energia kundalini wpłynęła w kanału kundalini, natrafiła na zamknięty zawór bezpieczeństwa i ludziska zapłonęli jak pochodnie. 
Jako ciekawostkę dodam że mamy dzisiaj 1000000 energii toteż toteż zastanawiam się co to berdzie teraz z ludźmi-wampirami.
Bywają też inne następstwa, energetyczne i w inny sposób ale jednak ulegają eksplozji kolejne ciała duchowe i to coraz częściej a na końcu ciało fizyczne zostaje puste
Ot i mamy rozkosze bycia po czarnej stronie..

#929 14.01.2018 17:06

Chris
Użytkownik

Dzisiaj bardzo trudna i niemiła sprawa związana z klątwami.
Na Polskę zostało rzucone dużo klątw  z praktycznie  65% krajów naszego globu.
Powód to duża ilość ludzi pozytywnych, może tego nie widać bo klątwy ich blokują ale są .
Z Polski na innych poszło 15% klątw co również szkodzi wszystkim mimom że rzucili je  ludzie mroczni bo takich jest sporo wszędzie.
Na szczęście zostało to całe klątowisko w miarę możliwości oczyszczone i powinno być jakoś luźniej, bo klątwy tak czy inaczej szkodzą wszystkim.
Sprawdziłem sobie również naszą Ziemię i mamy od razu na wstępie puszkę pandory i to bardzo groźną.
Weźmy relacje klątwowe pomiędzy magami z Merkurego i Ziemi.
Obciąża to obydwie planety i to co najmniej po 40% blokuje, utrudnia  życie.
Merkury jest małą planetą i jeśli jego magowie walczyli z podobnymi sobie z reszty planet, a za tym idą przeważnie wojny fizyczne to może tłumaczyć dlaczego tam zginęło życie.
Z tego co wiem to będzie to oczyszczane aby uratować życie na Ziemi, jeszcze nie dawno było ona widoczne  na jakieś 100 lat do przodu i zagłada.
Na razie udało się trochę ten czas przedłużyć ale bardzo z oporami  i proszę, mamy klątwy w arsenale do rozpracowania.
Ludzie od czarnej magi, przecież to zabija żucie tak jednych jak i drugich, weźcie to pod uwagę bo może unicestwić swoje dusze na zawsze.
Mam informacje że 7 000 000 000 dusz przekroczyło limit zła i już nie istnieją  a to dopiero początek wprowadzania sprawiedliwości karmicznej.
Czy warto dołączyć to tek listy?,
Może warto się zastanowić bo czas się kończy i to gwałtownie.
CDN nastąpi w miarę rozwoju sytuacji i wolnego czasu oczywiście.

#930 18.01.2018 06:56

Chris
Użytkownik

Na Polskę klątwy rzucano odkąd przybyła do nas jedyna słuszna organizacja, która do dzisiaj to  jeszcze stosuje pod dumną nazwą ekskomuniki.
Wszelkie obrzędy jakie są stosowane na tzw wiernych są tym samym ale już w bardziej precyzyjnie formie na poszczególne centra energetyczne a za tym na organy które zasilają, czyli mózg, czego efektem są chociażby tzw mohery, serca i mamy bezwzględna i okrutną formę nienawiści , żeby zamknąć usteczka inaczej myślącym to zobaczcie ilu ma problemy z gardłem, zatokami  płucami, bo logicznie że  jeśli nie masz zdrowia to nie podskoczysz i zajmiesz się medycznym leczeniem, kurowaniem, ale nie ma tabletek na klątwy, więc w końcu przegrasz i może zdążysz jedynie zbudować  dom ostatniego urlopu dla ciała, żeby było gdzie zapalić Ci świeczkę w odpowiednie święto,bo innej pomocy przecież nie dostaniesz, sam też nikomu jej nie dałeś przecież, no może kolejne porcje narzuconej karmy w czasie podniosłej kolejnej uroczystości od wszystkich jej uczestników czy o tym wiedzą czy nie, ale wszyscy w tym uczestnicząc sami sobie dokopują jak i bliskim zmarłym.
Ale są przecież sposoby żeby to odwrócić i odzyskać  wolność, naprawić krzywdy, ale one są głęboko w każdym z nas i w oczywisty sposób wynikają z nasze budowy energetycznej, jednak do puki będziemy ich szukać na zewnątrz, to nie znajdziemy.
Wujek Sam ma podobną ilość klątw co Polska miała, ale w wyniku agresywnej polityki tak militarnej jak i ekonomicznej, jednak znana to  przecież wsózależność.
Podobne obciążenia mają inne agresywne i kolonialne państwa okoliczne i jak zwykle chcą to na sąsiadów rozesłać, choćby narzucając gości którzy są przecież ich prywatną karmą.
Obecnie wyczuwam jakieś 60% obciążenia-zagrożenia z tendencją  wzrostową o jakieś 10% rocznie o ile nie przyspieszy, bo wciąż przybywa ogromna ilość energii sprawiedliwości, realizującej karmę tak państw jaki pojedynczych jednostek.
!00% to kompletny upadek kraju i jego populacji.
Co ciekawe muzułmanie też mają podobnie, a panowie od Dawida nawet 70%.
Panie jednych i drugich są obciążone jedynie na 30%, może dlatego że zajmują się pracą i wychowaniem potomstwa a nie okrucieństwem.
Coś mi  mówi że chętnie by zwiały do mężczyzn o mniej okrutnym usposobieniu, mającym choćby troszkę miłości w sercu, a że są  pracowite i posłuszne to stanowią dobry materiał na partnerki.
Przekonałem się o tym gdy na moją mentalną prośbę Wyższe Ja wysłało im bezwarunkową  miłość i od razu 70% odpowiedziało tym samym.
Że też mam już tyle wiosenek, bo miałbym sporo narzeczonych, to znaczy duchowo już odpowiedziały.
Nie jest to wcale czymś trudnym, bo każdy kto zna swoją budowę energetyczną i ma miłość w sercu może to zrobić bez pełnego portfela, szybkich samochodów czy wspaniałych jachtów, chociaż nie jest to przeszkodą.

#931 18.01.2018 09:57

Chris
Użytkownik

Mówi się o Słowianach że byli zacofani ale oni znali prawa przyrody i fizyki dzięki którym mogli uzyskiwać spore plony bez tak zwanych nawozów o których zresztą pewnie nie wiedzieli i nie były im potrzebne skoro umieli pozytywnie wpływać na żywioły tak Słońca jaki i Ziemi.
Znali energetykę planety, miejsca  jej mocy, które  najeźdźcy zasyfili i zablokowali energetyczne budując czarne budowle z takąż energetyką co działa do dzisiaj.
Oni nie czcili Słońca jako bożka, a telepatycznie rozmawiali z opiekunami różnych rodzajów energii która na ich prośbę była na Ziemie przysyłana dla zdrowia czy plonów, albo aby spowodować choćby nawodnienie-opady deszczu.
Jedną z takich energii jest chociażby to co nazwano agnihotrą
Jednak tych energii jest mnóstwo, ostatnio naliczyłem chyba ze 150 gatunków, a Słowianie wiedzieli do czego są.
Kto obecnie to wie?, skoro zapomniano że nawet istnieją.
Ale spokojnie, one są i przez te tysiące lat nazbierało się ich potężne ilości, czekają tylko na sygnał od Słowin a ci się budzą,oj budzą.
To jest taki telepatyczny czerwony alarm-pobudka, nadszedł Wasz czas na działanie.
MOŻECIE TO ODEBRAĆ WE ŚNIE JAK I  W CZASIE WYCISZENIA, ALBO CAŁKIEM ŚWIADOMIE, ZALEŻNIE JAK KTO JEST SENSYTYWNY .Agnihotra potrafi oczyszczać skażenie chemiczne ziemi, wody powietrza, no i  ma zbawienny wpływ na obiekty biologiczne.
Zauważyłem że sporo się odzywa pseudo Słowian, ale karma sobie z nimi poradzi.

No i  pogoda od strony europy zachodniej, wiatr do 190 km, opady śniegu i jakieś dziwne zjawisko, jakby  ciśnienie wchodziło do budynków aż do fundamentów, potem , no właśnie dziwne cosik, jakby na zewnątrz malało nagle a to ze środka robiło rozbiórkę na zewnątrz rozpychając ściany  budynków, może to jakieś podciśnieniowe wiry.
Wziąwszy pod uwagę że to info jest bardzo cichutkie i ulotne to może jednak się nie spełni.
Tak czy inaczej jest to w jakiś sposób następstwo tzw negatywnej  karmy i to w 100% a w tym mam od dawna sprawdzalne  informacje. No cóż, weryfikacja w trakcie.
Jednak w końcu nie jestem meteorologiem to mogę sobie pisać i tak mnie nie zwolnią.

Ten też się nie boi zwolnienia i z jakim wyprzedzeniem, gdzie mi tam do niego
.
https://www.youtube.com/watch?v=V03jaeboccw
https://www.youtube.com/watch?v=EzFD_anlBH0

Ostatnio edytowany przez Chris (18.01.2018 12:44)

#932 01.02.2018 13:30

Chris
Użytkownik

Może czytaliście o tym że z Polski mają pochodzić ludzie o bardzo  wysoko rozwiniętej i uduchowionej świadomości, którzy mają wpłynąć czy też nauczyć tych którzy będą chętni się uczyć tego samego, czyli pozytywnych  wibracji co prowadzi do szczęścia i wolności tak duchowej jak i fizycznej.
Dzisiaj w głębokim skupieni udało mi się przejąć cz bardziej usłyszeć rotę informacji na temat tego co się dzieje obecnie na Ziemi.
Cały czas pole morfogenetyczne  planety poddawane jest starannemu oczyszczaniu i przywracaniu do poziomu jaki był w odległej przeszłości zwanej edenem, czyli okresem gdy życie biologiczne rozwijało się wiele razy dynamicznej niż obecnie.
Przeciwnicy tego wywołują jednak różne działania zaniżające wibracje jak choćby ostatnia wypowiedź pani ambasador Izraela, co bardzo się nie spodobało tym wysoko wibracyjnym i podjęli działania energetyczne aby tę sytuacje zneutralizować i tutaj zastanawiam się jak to się zmaterializuje w  materii fizycznej, bo w świecie  energetycznym to można by powiedzieć że ciała duchowe rozrabiaków jakby plonęły czy były po prostu wymazywane, oczywiście to tylko porównanie dla naszej fizycznej wyobraźni, ponieważ nie bardzo wiem jak to inaczej opisać.
Być może już w tym roku będą widoczne wyraźne skutki działania prawa karmy dotyczące tej sprawy jak i całego zła działającego jeszcze na Ziemi.
No cóż, zobaczymy jak długo nasi przyjaciele od Dawida wytrzymają, bo wyraźnie są teraz w samym centrum energetycznego huraganu.

#933 02.02.2018 15:35

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 346

Mnie sie pojawilo, ze w kn=ury tam gdzie przejda, przeobraza sie .
2 najwazneijsze klatwy watykanskie jedna ok 1002 , druga po 1410 kiedys zneutralizowalem. aktywne nadal byly , nadzorowane ..

#934 03.02.2018 16:45

Chris
Użytkownik

To co się obecnie dzieje na Ziemi można porównać do wielkiej ofensywy uśpionych do tej pory sił Światła.
Jak już pisałem oczyszczaniu podlega cały nasz świat duchowy a co za tym idzie również  fizyczny bo ten to przecież zagęszczona forma energii i z powodu tego zagęszczenia stawia większy opór niż formy luźniejsze co nie znaczy ze nie ma w nim zmian.
Weźmy chociażby sytuację rzekomych długów wobec księstwa dawidowego.
Zostało to sztucznie zbudowane w polu morfogenetycznym i równolegle w fizycznym.
Jest to sprawa którą budowano dziesiątki lat bardzo fachowo i starannie dlatego wydaje się że im to może się udać ale jak starannie to budowali tak też starannie jest to demontowane w świecie energii a gdy tej w końcu zabraknie to cała ta nieuczciwa konstrukcja osłabnie i w upadnie.
Cały problem polega na jej odszukaniu dlatego trud  powiedzieć ile oni mają jeszcze energii bo jak się ją znajdzie to już nie mają, szczególnie że energia też jest kradziona.
Myślę że należało by wspierać Polski rząd pozytywnym myśleniem bo jeśli rząd przegra to my wszyscy,  nasze dzieci i wnuki będziemy za to płacili.
Jaki ten rząd jest to jest ale lepszego, innego nie mamy i lepiej może ten naprawiać
niż robić demolkę i płacić  za fałszywe długi.
WIADOMO ŻE GDZIE SIĘ DWÓCH BIJE TAM TRZECI KORZYSTA I CZY TAK DOKŁADNIE NIE JEST TO ROZGRYWANE U NAS?
ZASTANÓWMY SIĘ.
NA KOGO MOŻEMY LICZYĆ JAK NIE NA SIEBIE.
NASZ PRZYJACIEL SAM JUŻ NAS SPRZEDAŁ A FRANCJA, ANGLIA I NIEMCY NIGDY NAM NIE SPRZYJALI.

#935 03.02.2018 22:40

Zbyszek
Użytkownik

My sie nie bijemy, w Prawdzie Stoimy .
Jestemy jak OPOKA, talmudyczni w kolo wladaja od 1000 lat czy wiecej i o nas sie rozbija . To przesadzone, Powracamy do czasow co prZed byly . Poprzez nas MIlosc Stworcy na Ziemie Splywa i obdarza ja.

#936 07.02.2018 02:55

Chris
Użytkownik

Tak, Ziemia jest oczyszczana, wraca do niej miłość a usuwana jest hipnoza i można  by powiedzieć że co on tam truje?, jakie to ma znaczenie?
A co jeśli dojdzie do tego że po zdjęciu hipnozy waluty zaczną być notowane tak jaką mają rzeczywistą wartość i dolar, euro, funt będą kosztowały w okolicach jednego złotego a juan, ten tygrys Azji aż 10 groszy, no i sławny frank szwajcarski aż, uwaga, 1,1 złotego? a jeszcze rubel 10 groszy.
To oczywiście tylko luźna hipoteza  przeczucie, ale co jeśli się sprawdzi choćby w części.
Tak czy inaczej podane wartości są na dzień dzisiejszy realne a tylko sztucznie czy hipnotycznie zawyżana jest ich wartość, natomiast złotówka jest zaniżana.
Dolar podobno już od jakiegoś czasu lekko traci i jeśli się to utrzyma to wszyscy będą się go pozbywać a to pociągnie za sobą inne waluty, giełdy firmy, jak to w biznesie, przecież
wiadomo że panika jest ogromną, wszechogarniającą siłą i często  powoduje więcej zniszczeń niż jej powód, chociaż chyba nie tym razem bo powód jest przeogromny, czyli totalna denominacja.

#937 07.02.2018 18:20

Chris
Użytkownik

Nasz przyjaciel Dawid może mieć malutki problem bo jaskółki śpiewały podobno  że w porównaniu z nami ma  tylko o 70% więcej kredytów przy około 8 000 0000 ludzików.
Realna wartość jednego ich pieniążka  to 25 grosików więc nic dziwnego że szukają.
Przecież wiadomo że zabawa w Indian i kowboi   jest kosztowna.

#938 08.02.2018 01:46

Zbyszek
Użytkownik

Jakby dodać jeszcze, ze walutę co ludzie na funduszach emerytalnych na zachodzie zebrali, kasę co w bankach odłożyli dawno sprzeniewierzono, bo kto tymi bankami zarządza , ludzie tylko puste wydruki komputerowe mają . Aby to zakryć od lat starają się wojnę w Europie wywołać, nawet miala fala z ich krewnych nas zalać i jak nas by nie bylo , to spokoj by mieli . W ostatnim momencie , choc to kilka lat temu Powrocili Pradawni Prawowici Opiekunowie Ziemi i tak stopniowo dzialaja, usuwaja moze co tamci mieli , by nas podprogowo zniewalac, teraz to nawet w ofensywie na Ziemi juz sa i przspiesza jej oczyszczanie . Podoba mi sie odpowiedz Ziemi na schładzanie jej  atmosfery , skuteczna . Mnie by pasowało, aby ludzie , zwierzęta weszly na inna sciezke odzywiania , zaspokajania potrzeb energetycznych takze domowych . Wtedy pieniadze malo wazne będą .

#939 08.02.2018 15:40

Chris
Użytkownik

Oczyszczanie przebiega coraz szybciej a walki ze złem przeniosły się do 5 układu słonecznego licząc coraz większa odległość od naszego, a po drodze wolność odzyskują te 4 w stronę 5 układu  bo jak na razie  stamtąd  pochodzą najeźdźcy którzy prawie pozbawili życia nasz układ słoneczny, przynajmniej tak to wygląda.
Ścierają się tak potężne istoty po jednej i drugiej stronie, dysponujące wręcz nie opisywalnymi energiami że  nie jest możliwe ich opisanie, ale wygląda że ci z Ziemi leją tamtych chociaż mają przynajmniej 5 zamieszkałych planet i około 100 miliardów mieszkańców.
Co do pieniędzy też zachodzą zmiany i wygląda na to że na każdym dolarze jest dług około 10 złotych na razie i jakby rośnie a jak to będzie wyglądało gdy się zmaterializuje w fizyczności niech każ sam sobie wyobrazi.

#940 09.02.2018 12:18

Chris
Użytkownik

Pierwsza wojna światowa była w polu morficznym przygotowywana przez 8 la ale druga już 5.
To co się dzieje w krajach tak zwanych rozwiniętych a bardziej kolonialnych narastało od wieków i realizuje się choćby w postaci gości z Afryki, Azji i innych zakątków w wielu krajach Europy, Ameryki szczególnie północnej.
Jest to naturalne następstwo prawa przyczyny i skutku czyli tzw karmy czy najzwyklejszej sprawiedliwości ,ale to tylko jedno z jej następstw bo inne które nadchodzą to ogólny kryzys  jakiego nie było jeszcze na Ziemi chyba nigdy, najróżniejsze choroby i wiele innych podobnych przyjemności bo każdy krzywdzący musi poznać,  odczuć na sobie jak czuli się krzywdzeni.
W polu morficznym plan już się zbudował i nadal rośnie.
Jest to przecież suma zła jaką wygenerowały wszystkie poprzednie  życia obecnie przecież żyjących ludzi, inkarnujących się w tych samych krajach, rodzinach, stanowiskach.
Unia to normalny kolonializm w innym mundurku ale jej twórcy  grabią nadal tylko trochę innymi narzędziami, ale po przecież oczywiste.

#941 11.02.2018 12:20

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=rtwQ67DvrVM
Pomyślcie na ile to może być  początek czegoś na prawdę niebezpiecznego dla całej Ziemi i jej mieszkańców.

#942 13.02.2018 07:53

Chris
Użytkownik

No, było nie wesoło bo 95% energii wojny mówi samo za siebie i Ci od miłości w ostatniej chwili to jakoś oczyścili.
To zaawansowany , od dawna budowany plan co nie jest w końcu tajemnicą.
Największym zagrożeniem jest broń grzybkowa i coś jakby miały ją obie strony, ukrytą .

W Ameryce Południowej  budzi się jakiś spory wulkan i ma  ochotę popracować na tyle że  duża część lądu może się zapaść, a w innym miejscu Ziemi podnieść co grozi falami na setki metrów wysokim które mogą odwiedzić sąsiednią Amerykę  Afrykę a w zasadzie większość lądów  ale na ten temat jest sporo przepowiedni wielu telepatów co też nie napawa optymizmem.
Ja to traktuje jako możliwość i nie upieram się że to pewnik dlatego będę się temu jeszcze przyglądał bo zaniepokoiło mnie przeczucie że jest tam duże ciśnienie i rośnie.
Na wszelki wypadek nie wybieram się z Polski przez najbliższe tygodnie
Główną siłą napędową jest zło jakie mieszkańcy planety tworzą bez opamiętania i ci od miłości więcej będą tego już powstrzymywali. .

#943 15.02.2018 12:52

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=za1N-i3MyPk&t=466s
Warto się zapoznać chociażby dla tego aby nie krzywdzić absolutnie nikogo, bo to co nadchodzi  pozwoli przetrwać tylko takim właśnie, czyli tym którzy nie krzywdzą.
Ziemia zachowa się tak jak na nią wpływają ludzi naruszając prawa przyrody wbrew swojemu własnemu dobru.
Wiem co nieco więcej na co się zanosi, czy bardziej jakie prawa fizyki zostały uruchomione i jakie to przyniesie efekty, ale jakoś nikt się nie dzieli swoją wiedzą, przeczuciami, więc sami  rozumiecie.

#944 16.02.2018 23:46

Zbyszek
Użytkownik

Slowo "Przelom" pojawilo mi sie i musialem je tu napisac , pozytywnie odebralem

#945 18.02.2018 12:00

Chris
Użytkownik

Oczyszczanie Ziemi i całego układu słonecznego posuwa się do przodu, czyli przełom ale w ciągłym ruchu.
Problemem dla życia i zdrowia jest nasza energia elektryczna i wszystkie urządzenia z nią związane a dokładnie to smog elektryczny który w 20% jest zabójcą wszelkiego życia.
Widziałem jak na liniach wysokiego napięcia i transformatorach spala się życiodajna biologiczna energia i  staje się ciemną skorupą która następnie odrywała się od przewodów i stopniowo rozpuszczała zabrudzając tę nie spaloną i tak cały czas się dzieje na wszelkich przewodach i urządzeniach również w naszych domach.
Za około 10 lat a może nawet wcześniej troszkę przejdziemy na inne źródła zasilania jak może en kryształów czy elektrostatyczna i wtedy staną się prawdopodobnie możliwe podróże w czasie bo część tzw ufo wygląda mi na
na pojazdy z nieodległej przyszłości.
Myślę że niedługo odkryte zostanie bliźniacze słońce ale chodzi o to że ma wspólny środek - oś obrotu, ale planety swoje własne.
Tam działają trochę inne prawa fizyki bo światło jest wolniejsze i ma szybkość 200000 km na sekundę, toteż dlatego prawdopodobnie go nie widać, ale to podaje jako ciekawostkę do dalszego sprawdzania.
Oni są na samym początku trzeciej gęstości i noże to jest powodem innych trochę praw fizyki jakie tam obowiązują i mają chyba bardziej pod górkę niż my.
Forma życia to zwierzęta, jakoś nie znajduje ludzkiej.

Ostatnio edytowany przez Chris (18.02.2018 12:04)

#946 20.02.2018 14:20

Chris
Użytkownik

Poważnie zastanawiałem się czy pisać ten post, ale jedna z informacji  przeważyła za tym aby jednak pisać.
Są to informacje które większość uzna za bzdury, jednak jest to ostatnia deska ratunku dla niewielkiej grupki ludzi którzy stoją na rozdrożu po między byciem w następnych życiach ludźmi lub formą zwierzęcą. Wiem, wiem, powiecie że to nie możliwe bo tam czy gdzie indziej twierdzą co innego ale niestety to pobożne życzenie.
Do tej pory to się udawało dzięki pewnym umiejętnościom umożliwiającym  zrzucanie karmy na tych pozytywnych.
Jednak z uwagi na wciąż podnoszące się wibracje staje się to coraz trudniejsze a w zasadzie jest gwałtownie wycofywane  co już można dosyć wyraźnie odczytać. Jednak nie znaczy to że wszystko już dokładnie wiadomo ale z każdym dniem sporo więcej się odsłania.
Dotyczy to 9% populacji i jedynie zdecydowane zrezygnowanie ze szkodzenia innym, co jest równoznaczne ze szkodzeniem sobie może zmienić status na człowieka w następnej inkarnacji.
A co? kto chce być bakterią, żabą albo muchą?
Następna sprawa to wygląda mi na to że działanie prawa przyczyny i skutku powoduje skracanie życia w zależności od poziomu świadomości jaką dana osoba sobie wypracowała, bo ktoś kto upadł do poziomu świadomi  na przykład atomu albo niżej, bo właśnie coś takiego się pokazało, nie będzie w stanie utrzymać przy życiu tak rozbudowanej struktury jak ciało fizyczne.
Teraz cokolwiek robimy jest natychmiast wliczane w karmę i w miarę oczyszczania naszego świata coraz szybciej się realizuje.Następnym razem podam wstępne wyliczenie poziomów świadomości i jak się to będzie realizowało w fizyczności, ale sami pomyślcie jeśli ktoś upadł do poziomu minerału to w momencie realizowania się tego ciało fizyczne dosłownie zjedzą mu drobno ustroje, bo nie będzie czym się przed nimi obronić na przykład, a takich problemów jakie się nagle zaczną pojawiać nawet trudno policzyć a co dopiero opisywać.

#947 21.02.2018 00:51

Zbyszek
Użytkownik

Moze ten przelom dotyczyl tych karmicznych obciazen, bezwzglednosci i szybkosci ? Wczesniej to slizgali, a kabalisci na innych przerzucali

#948 23.02.2018 23:04

Chris
Użytkownik

Przełom to sprawiedliwość i uczciwość dla wszystkich i trzeba coś więcej tłumaczyć?
Znalazłem kilka wyników dotyczących pochylenia osi Ziemi.
24,44
23,27
23,5
Jak myślicie? co to może oznaczać?
Warto też śledzić ciśnienie atmosferyczne na kontynentach i obliczać średnią.
Mój barometr jakby stopniowo dźwiga wskazówkę ale za krótko go nam aby wyciągać jakieś pewniejsze wnioski.
Pomyślmy, im cieplej tym więcej pary w powietrzu i ciśnienie powinno wzrastać ale czy tak jest sami sprawdźcie.
Kiedyś w przeszłości było ciśnienie w okolicach dwóch atmosfer, tlenu 25% i dużo więcej dwutlenku węgla i kółko pozytywnych współzależności się zamykało, co było przecież możliwe skoro było więcej tlenu.
Natomiast przez zwiększona ilość dwutlenku  rośliny miały raj i dawały więcej tegoż tlenu więc żucie kwitło jak nigdy.
Teraz mamy węgiel, ropę i gaz.
Nie było czap lodowych na biegunach a woda znajdowała się w atmosferze bo skądś to ciśnienie się przecież wzięło.
Pomyślmy dlaczego lepiej czujemy się w czasie wyżu.
Co prawda nasze organizmy stopniowo przyzwyczajają się do niższego ciśnienia i na dzisiaj najlepiej byśmy się czuli  gdyby było około 1,4 atmosfery.
Podobne warunki sztucznie wytwarza się w komorach hiperbarycznych w celach leczniczych.

#949 Wczoraj 18:51

Chris
Użytkownik

Co nam robi największą krzywdę już teraz, w każdej sekundzie a nie tam kiedyś w przyszłości.
Od dawna obserwuję stan warstwy ozonowej i nie ma się z czego cieszyć  bo jest jej tylko 40% a miejscami prawie nic.
Każdy lot rakiety niszczy tysiące kilometrów warstwy ozonowej.
Samoloty, im wyżej lecą tym bardziej szkodzą a jest ich w powietrzu naprawdę o wiele za dużo.
Następne to wyziewy przemysłu i samochodów a na końcu nasze piece.
O smogu elektrycznym już wspominałem.
Drobnoustroje-na wirusy w zasadzie nie ma leków, bakterie też się uodparniają, grzyby, pleśnie tylko czekają na większe osłabienie organizmu  bo przecież od urodzenie sobie w nas mieszkają.
Wyziewy z plastików, rożne ulepszacze i konserwanty itd, można by długo o tym.
Jedna pozytywna sprawa to to ze jeszcze żyjemy i może coś zrobimy żeby to zmienić bo obserwując przyszłość tak kilka tylko lat do przodu, to nie mogę się doliczyć naprawdę dużej części populacji i nie jest to raczej wina jakiejś większej wojny, a te które trwają obecnie i w przyszłości zabiorą około 10%.
Mam sporo jeszcze do pisania ale braku czasu może jutro więcej.

Ostatnio edytowany przez Chris (Wczoraj 19:36)

Stopka

Forum oparte na FluxBB