Ogłoszenie

Wejdź na czat

#976 16.04.2018 16:01

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 347

Odp: Odprowadzanie dusz.

Slowianskie Ziemie ta energia sa obdarzane jak przypuszczam

#977 17.04.2018 14:29

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 758

Mogło by się wydawać że wysoko technicznie rozwinięte cywilizacje, które brały udział w manipulowaniu naszym dna muszą być wysoko duchowo i działają pozytywnie.
Niestety ta o której właśnie piszę jest bardzo destrukcyjna.
Nauczyli się sprytnie wszczepić zmiany w naszym kodzie  genetycznym co umożliwia im zrzucać na ludzi swoją paskudną karmę a sami odgrywają świętoszków bez skazy i pod tym płaszczykiem rabują energię i nadal kombinują z dna.
Chyba zadarli z tymi od miłości bo wywiązała się gwałtowna, wręcz niebotyczna walka w wyniku czego tak gdzieś w połowie zostali rozbici, zwrócono im karmę i stracili dużo statków.
Te statki to bardzo ciekawe rozwiązanie bo wygląda że są żywymi świadomościami które na szczęście nie są niezniszczalne.
Co będzie dale?
Obydwie strony zbroją się w energie aby skończyć ze sobą ale skoro już w połowie zostali rozbici to myślę że ich los jest przesądzony.
Na początku byli tak zdumieni że ktoś z Ziemi im się postawił że chyba doznali szoku, ale gdy padła połowa floty uwierzyli że nie są wszechmocni, jednak o połowę floty za późno aby uciec, zresztą ich kody są  odczytane więc nie ma mowy aby się ukryli.
Wygląda na to ze w takich działaniach biorą też udział wszyscy odprowadzeni ludzie bo takie działania są przecież bez fizycznych broni a w astralu, bo tylko tak można wywalczyć wolność.
Wszelkie fizyczne bronie są bezwartościowe w stosunku do takich cywilizacji.
Zapomniałem dodać że ilość energii jaką wykorzystano w walce gdyby ją użyć do anihilacji materii to rozpyliła by jakieś 10% na przykład Ziemi.
Są w sieci opisywane przypadki spalonych myśliwców strumieniem energii, a czym niby rozszczelony został meteoryt czelabiński. Nie ma powodów wierzyć że życie na Ziemi zginie przez jakaś zabłąkaną  planetoidę czy inny gruz kosmiczny, chyba   że sami się rozszczelamy.

Ostatnio edytowany przez Chris (17.04.2018 15:11)

#978 17.04.2018 19:58

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 347

Z tym przesuwaniem na innych swojej karmy to dla przykladu tzw grzech pierworodny co chrzescijanie akceptuja i przyjmuja, a to potezne karmiczne obciazenie bylo co jakies bezpanstwowe plemie wypracowalo Kananejczyków przeokrutnie mordujac. Z tego co wiem, to byl glowny cel chrzescijanstwa co gojom zaserwowano kabalistycznie . Tak od roku czy troche dalej juz dostaja ta karma ci co ja wypracowali ...
Ci od lichwy dzialaja nie swoimi energiami, teraz wiaze mi sie , ze pierscien magow mojzeszowych co 24 grudnia rozpadl sie i poza Ziemie wypchany zostal , gdzie zneutralizowano go, bral od ludzi energie i zasilal tych be co poza Ziemia na nas zerowali. Zydowskie religie sciagaly z nas energie ..., chrzescijanstwo tez z nich, tak jak islam . Moze wieksze zapotrzebowanie na energie, te cale panstwo islamskie, uchodzcow wywoloalo ?
Dobrze, ze rozpad tych dzialan widac

Ostatnio edytowany przez Zbyszek (17.04.2018 20:09)

#979 18.04.2018 14:36

Chris
Użytkownik

Aby ludzie zrozumieli że nie żyją w zgodzie z najlepszym dobrem, czyli że nie kierują się uczciwością i sprawiedliwością a zachowują się jak watahy drapieżników
podjęto decyzję żeby doprowadzić do uwolnienia ich świadomości z wzajemnej destrukcyjnej hipnozy oraz zneutralizować obce negatywne wpływy niezależnie od tego kto je realizuje, z jakiej cywilizacji pochodzi i jaką techniką dysponuje.
Duchowe siły zbrojne planety Ziemia mają środki aby to zrealizować i konsekwentnie realizują.
Obecny priorytet to jak pisałem uświadomienie ludziom jak postępują i jakie to niesie konsekwencje a następnie świadomy wybór co do strony w którą chcą zmierzać zgodnie z prawem wolnej woli, które jednak nie daje wolnej ręki w krzywdzeniu innych i takie postępowanie zostanie osądzone i zneutralizowane zgodnie z najwyższym dobrem.
Naturalnie każdy wybór będzie niósł za sobą odpowiednie konsekwencje co przecież jest oczywiste.
Ci którzy zdecydują się, ale uczciwie wybrać stronę miłości, uczciwości i dobra dostaną pomoc w odrabianiu karmicznych długów co nie znaczy że ktoś weźmie na siebie ich przestępstwa,  jednak będą uczeni jak ich skutki naprawić, odrobić i zadość uczynić.
Samozwańczy tak zwani władcy karmy też zostaną jej prawom podporządkowani i to bardzo sprawiedliwie.
Cały czas nasz świat  jest poddawany działaniom naprawczym i jego skutki myślę że zaczynają być odczuwalne przez co bardziej sensytywnych.

#980 18.04.2018 19:36

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=kKRrLgcjTEM

Tutaj pod przykrywką hipotetycznej cyganki zdolny młody telepata przekazuje wizje przyszłości i to bardzo precyzyjnie.
Dodam jeszcze że te 300 lat osiągną Ci którzy nie krzywdzili.
Aby nie zatruwać naszego domu pozytywnie zorientowanym technikom telepatycznie przekazywana jest wiedza dotycząca
bezpiecznych i czystych technologii energetycznych i chyba już o tym wspominałem.

Ania i Magda w prześlicznej piosence pełnej róż i miłości którą dedykuje członkom forumowej społeczności.

https://www.youtube.com/watch?v=0_Z_F2q92-g
https://www.youtube.com/watch?v=3wyEi3otH9U

Coś może dla tych którzy mają problemy z trzustką.
Ja w takiej opresji zażywałbym po 10 kropli oleju z ogórecznika.
To chyba jedyny naturalny środek ratujący ten organ ale i pomocny pozostałym.

Ostatnio edytowany przez Chris (18.04.2018 19:39)

#981 Wczoraj 15:51

Chris
Użytkownik

Jakoś nie widać chętnych do tak zwanego oprowadzania dusz-świadomości pochodzących z planet na których już od dawna zginęło życie biologiczne a dusze obsiadły na mieszkańcach jedynej znane planety na której jeszcze przetrwało czyli naszej Ziemi.
Jest to ogromnym obciążeniem dla wszelkiego życia bo pomyślmy ile lat trwało i ile na nich żyło istot biologicznych czyli roślin, zwierząt i ludzi jak oni tam wyglądali, jaki poziom świadomosci reprezentowali, skoro doprowadzili do unicestwienia swoich światów.
To wszystko żeruje na nas ludziach zwierzętach i roślinach i skraca nam życie.
Najbardziej wydawało by się świadome istoty, czyli my ludzie robimy to samo co mieszkańcy unicestwionych światów, czyli wymyślamy coraz straszniejsze rodzaje broni zamiast zadbać o własne życie i oczywiście całego systemu biologicznego.
Trzeba sobie uświadomić ze ci którzy zniszczyli siebie wpływają na nas aby naszymi rękami nadal prowadzić wojny o władzę co jak widać bardzo sprawnie idzie.
Jedynym sposobem uniknięcia samo zagłady to oczyszczenie złych dusz ludzkich tak ze zniszczonych planet jak i obecnie żyjących ale kto to bierze na poważne, chociażby z tych portali niby to uduchowionych ludzi, ezoteryków itd, a przecież jest to możliwe, najłatwiej odprowadza się rośliny, potem zwierzęta a najtrudniej ludzi z uwagi na ich uporczywe zaniżanie wibracji i szerzenie niesprawiedliwości i wszelkiego zła, jak przecież widać wokoło,jak myślicie co i jak trzeba do Was mówić, pisać żebyście cokolwiek zrobili aby sobie pomóc?
Czytacie ale przecież nie raczycie nawet zadać pytania o swoje uwolnienie, uratowanie.
Od jakiegoś czasu dochodzę do wniosku że tracę bezproduktywnie czas pisząc tutaj. Przecież mogę go przeznaczyć na bardziej sensowne cele.

A gdzie Wy jesteście, gdzie się widzici?.
https://www.youtube.com/watch?v=P0-vIt8fBYM

Stopka

Forum oparte na FluxBB