Ogłoszenie

Wejdź na czat

#976 16.04.2018 16:01

Zbyszek
Użytkownik
Data rejestracji: 28.02.2015
Liczba postów: 347

Odp: Odprowadzanie dusz.

Slowianskie Ziemie ta energia sa obdarzane jak przypuszczam

#977 17.04.2018 14:29

Chris
Użytkownik
Data rejestracji: 17.08.2012
Liczba postów: 770

Mogło by się wydawać że wysoko technicznie rozwinięte cywilizacje, które brały udział w manipulowaniu naszym dna muszą być wysoko duchowo i działają pozytywnie.
Niestety ta o której właśnie piszę jest bardzo destrukcyjna.
Nauczyli się sprytnie wszczepić zmiany w naszym kodzie  genetycznym co umożliwia im zrzucać na ludzi swoją paskudną karmę a sami odgrywają świętoszków bez skazy i pod tym płaszczykiem rabują energię i nadal kombinują z dna.
Chyba zadarli z tymi od miłości bo wywiązała się gwałtowna, wręcz niebotyczna walka w wyniku czego tak gdzieś w połowie zostali rozbici, zwrócono im karmę i stracili dużo statków.
Te statki to bardzo ciekawe rozwiązanie bo wygląda że są żywymi świadomościami które na szczęście nie są niezniszczalne.
Co będzie dale?
Obydwie strony zbroją się w energie aby skończyć ze sobą ale skoro już w połowie zostali rozbici to myślę że ich los jest przesądzony.
Na początku byli tak zdumieni że ktoś z Ziemi im się postawił że chyba doznali szoku, ale gdy padła połowa floty uwierzyli że nie są wszechmocni, jednak o połowę floty za późno aby uciec, zresztą ich kody są  odczytane więc nie ma mowy aby się ukryli.
Wygląda na to ze w takich działaniach biorą też udział wszyscy odprowadzeni ludzie bo takie działania są przecież bez fizycznych broni a w astralu, bo tylko tak można wywalczyć wolność.
Wszelkie fizyczne bronie są bezwartościowe w stosunku do takich cywilizacji.
Zapomniałem dodać że ilość energii jaką wykorzystano w walce gdyby ją użyć do anihilacji materii to rozpyliła by jakieś 10% na przykład Ziemi.
Są w sieci opisywane przypadki spalonych myśliwców strumieniem energii, a czym niby rozszczelony został meteoryt czelabiński. Nie ma powodów wierzyć że życie na Ziemi zginie przez jakaś zabłąkaną  planetoidę czy inny gruz kosmiczny, chyba   że sami się rozszczelamy.

Ostatnio edytowany przez Chris (17.04.2018 15:11)

#978 17.04.2018 19:58

Zbyszek
Użytkownik

Z tym przesuwaniem na innych swojej karmy to dla przykladu tzw grzech pierworodny co chrzescijanie akceptuja i przyjmuja, a to potezne karmiczne obciazenie bylo co jakies bezpanstwowe plemie wypracowalo Kananejczyków przeokrutnie mordujac. Z tego co wiem, to byl glowny cel chrzescijanstwa co gojom zaserwowano kabalistycznie . Tak od roku czy troche dalej juz dostaja ta karma ci co ja wypracowali ...
Ci od lichwy dzialaja nie swoimi energiami, teraz wiaze mi sie , ze pierscien magow mojzeszowych co 24 grudnia rozpadl sie i poza Ziemie wypchany zostal , gdzie zneutralizowano go, bral od ludzi energie i zasilal tych be co poza Ziemia na nas zerowali. Zydowskie religie sciagaly z nas energie ..., chrzescijanstwo tez z nich, tak jak islam . Moze wieksze zapotrzebowanie na energie, te cale panstwo islamskie, uchodzcow wywoloalo ?
Dobrze, ze rozpad tych dzialan widac

Ostatnio edytowany przez Zbyszek (17.04.2018 20:09)

#979 18.04.2018 14:36

Chris
Użytkownik

Aby ludzie zrozumieli że nie żyją w zgodzie z najlepszym dobrem, czyli że nie kierują się uczciwością i sprawiedliwością a zachowują się jak watahy drapieżników
podjęto decyzję żeby doprowadzić do uwolnienia ich świadomości z wzajemnej destrukcyjnej hipnozy oraz zneutralizować obce negatywne wpływy niezależnie od tego kto je realizuje, z jakiej cywilizacji pochodzi i jaką techniką dysponuje.
Duchowe siły zbrojne planety Ziemia mają środki aby to zrealizować i konsekwentnie realizują.
Obecny priorytet to jak pisałem uświadomienie ludziom jak postępują i jakie to niesie konsekwencje a następnie świadomy wybór co do strony w którą chcą zmierzać zgodnie z prawem wolnej woli, które jednak nie daje wolnej ręki w krzywdzeniu innych i takie postępowanie zostanie osądzone i zneutralizowane zgodnie z najwyższym dobrem.
Naturalnie każdy wybór będzie niósł za sobą odpowiednie konsekwencje co przecież jest oczywiste.
Ci którzy zdecydują się, ale uczciwie wybrać stronę miłości, uczciwości i dobra dostaną pomoc w odrabianiu karmicznych długów co nie znaczy że ktoś weźmie na siebie ich przestępstwa,  jednak będą uczeni jak ich skutki naprawić, odrobić i zadość uczynić.
Samozwańczy tak zwani władcy karmy też zostaną jej prawom podporządkowani i to bardzo sprawiedliwie.
Cały czas nasz świat  jest poddawany działaniom naprawczym i jego skutki myślę że zaczynają być odczuwalne przez co bardziej sensytywnych.

#980 18.04.2018 19:36

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=kKRrLgcjTEM

Tutaj pod przykrywką hipotetycznej cyganki zdolny młody telepata przekazuje wizje przyszłości i to bardzo precyzyjnie.
Dodam jeszcze że te 300 lat osiągną Ci którzy nie krzywdzili.
Aby nie zatruwać naszego domu pozytywnie zorientowanym technikom telepatycznie przekazywana jest wiedza dotycząca
bezpiecznych i czystych technologii energetycznych i chyba już o tym wspominałem.

Ania i Magda w prześlicznej piosence pełnej róż i miłości którą dedykuje członkom forumowej społeczności.

https://www.youtube.com/watch?v=0_Z_F2q92-g
https://www.youtube.com/watch?v=3wyEi3otH9U

Coś może dla tych którzy mają problemy z trzustką.
Ja w takiej opresji zażywałbym po 10 kropli oleju z ogórecznika.
To chyba jedyny naturalny środek ratujący ten organ ale i pomocny pozostałym.

Ostatnio edytowany przez Chris (18.04.2018 19:39)

#981 21.04.2018 15:51

Chris
Użytkownik

Jakoś nie widać chętnych do tak zwanego oprowadzania dusz-świadomości pochodzących z planet na których już od dawna zginęło życie biologiczne a dusze obsiadły na mieszkańcach jedynej znane planety na której jeszcze przetrwało czyli naszej Ziemi.
Jest to ogromnym obciążeniem dla wszelkiego życia bo pomyślmy ile lat trwało i ile na nich żyło istot biologicznych czyli roślin, zwierząt i ludzi jak oni tam wyglądali, jaki poziom świadomosci reprezentowali, skoro doprowadzili do unicestwienia swoich światów.
To wszystko żeruje na nas ludziach zwierzętach i roślinach i skraca nam życie.
Najbardziej wydawało by się świadome istoty, czyli my ludzie robimy to samo co mieszkańcy unicestwionych światów, czyli wymyślamy coraz straszniejsze rodzaje broni zamiast zadbać o własne życie i oczywiście całego systemu biologicznego.
Trzeba sobie uświadomić ze ci którzy zniszczyli siebie wpływają na nas aby naszymi rękami nadal prowadzić wojny o władzę co jak widać bardzo sprawnie idzie.
Jedynym sposobem uniknięcia samo zagłady to oczyszczenie złych dusz ludzkich tak ze zniszczonych planet jak i obecnie żyjących ale kto to bierze na poważne, chociażby z tych portali niby to uduchowionych ludzi, ezoteryków itd, a przecież jest to możliwe, najłatwiej odprowadza się rośliny, potem zwierzęta a najtrudniej ludzi z uwagi na ich uporczywe zaniżanie wibracji i szerzenie niesprawiedliwości i wszelkiego zła, jak przecież widać wokoło,jak myślicie co i jak trzeba do Was mówić, pisać żebyście cokolwiek zrobili aby sobie pomóc?
Czytacie ale przecież nie raczycie nawet zadać pytania o swoje uwolnienie, uratowanie.
Od jakiegoś czasu dochodzę do wniosku że tracę bezproduktywnie czas pisząc tutaj. Przecież mogę go przeznaczyć na bardziej sensowne cele.

A gdzie Wy jesteście, gdzie się widzici?.
https://www.youtube.com/watch?v=P0-vIt8fBYM

#982 22.04.2018 23:25

Zbyszek
Użytkownik

Nie przejmowal bym sie tymi z innych swiatow co tam zycie zniknelo . To pewnei jak u nas ogoniasci dzialali i zaglade wprowadzili,  swiat ogoniastych na pewno istnieje i oni osobiscie biora za to co robili odpowiedzialnosc . Nie my. Strasznei nas obciazali, niszczyli na potege , pora im z tym co robili innym, sie zmierzyc. Duzo zlego co ludzie robili wynikalo z ogoniastych hipnotycznych nakazow .  To jak wiem jest juz zauwazone.

#983 24.04.2018 07:52

Chris
Użytkownik

Na Ziemi żyjemy siódmy raz po sześciu upadkach życia i mieliśmy różne formy fizyczne w tym czasie jak chociażby w trzecim  bodajże mieliśmy kości z kryształu ale były/zbyt kruche i ta forma została zastąpiona takimi jak obecne.
Na Merkurym całkowicie zniszczenie życia nastąpiło jako kolejny osmy raz i nie odbudowało się jak dotychczas.
W ostatniej  formie  przypominali opisywane  często anioły  i tak się pokazują w świecie energii co nie znaczy że są pozytywne i dobrotliwe ale jeśli ktoś im uwierzy to sam sobie winien.
Na Wenus zniszczono życie za dziewiątym razem i była tam forma podobna  wypisz wymaluj do opisu diabłów  i tak ich widać w formie energetycznej tak że niby to bajania ludzi mogą nie być tak znowu takie zmyślone.
Na Marsie odbudowywało się cztery razy zanim uda się go całkowicie unicestwić.
Planeta Tiamat, obecnie gruz na piątej orbicie odzyskiwała życie pięć racy ale szóstego nie doczekała jak wiadomo bo na kupie gruzów nie ma możliwości go odbudować.
Nasuwa się pytanie dlaczego tak się stało na kolejnych planetach?
Popatrzmy się na to co sami robimy i mamy odpowiedź.
Takim pośrednim powodem ale jednak bardzo ważnym jest nie oczyszczanie swoich światów ze zła, nienawiści, pychy, chciwości i myślę że to wystarczy żeby sobie odpowiedzieć czemu ludzie , niby to najwyżej stojący na szczeblu rozwoju sami niszczą swoje światy, które przecież utrzymują ich przy życiu.
Jeśli pozwalamy swoim poprzednim oszalałym nienawiścią żywotom sobą kierować to oczywiste ze zrobimy to co w przeszłości, czyli kataklizm.
Otwórzcie wreszcie oczęta na rzeczywistość zanim nie będzie za późno.
Ale ci którzy są jeszcze bardziej źli niż ich poprzednie wcielenia są niestety sporą przeszkodą bo sami przecie się nie opamiętają i co Wy na to?
Pewnie jak zwykle nic.

#984 24.04.2018 12:46

Chris
Użytkownik

Z uwagi na trudności z dostępem na forum  posty są dublowane pod poniższym adresem.

http://forum.spirytyzm.pl/posting.php?m … =31&t=2474

#985 29.04.2018 11:34

Zbyszek
Użytkownik

tamto forum jakies czarne w/g mnie, a to faktycznie sporadycznie tylko w miare przyzwoicie  laduje sie w przegladarce, czesto blad bo za dlugo, a zwykle kilka minut od klikniecia moze strona sie pojawi ...

#986 02.05.2018 13:47

Chris
Użytkownik

Ci którzy nie zajmowali się krzywdzeniem wchodzą w czasy nagrody, można by na to użyć wielu nazw  więc i ta jest dobra.
Jak już pisałem każdy ma do wyboru, albo miał dwa bieguny-świadomości:  negatywną i pozytywną.
Ci którzy zachowali co najmniej 1% i więcej zasilania z tej pozytywnej strony mają jeszcze szanse pewnie po ciężkiej pracy nad sobą powrócić do tych nie krzywdzących, ponieważ jak do mnie dotarło zasilanie przez ciemna stronę wygasa, jeśli już nie wygasło a  bez zasilania jakoś trudno sobie wyobrazić jak tu żyć.
Nie wiem do końca jak się to skończy dla ciemnych i tak na prawdę szkoda mi czasu na zgłębianie tego.
Jak wiadomo wszystko ma świadomość - dusz, czyli słońce, planety, ludzie, zwierzęta, rośliny i wszyscy mają te dwa bieguny i właśnie ten mroczny biegun jest wygaszany w całym naszym ukazie słonecznym  z uwagi że doprowadził do zniszczenia życia na co najmniej czterech planetach i o włos i na Ziemi.
Nie do końca wiem co zaplanowano na poziomie świadomości które budowały nasz świat i tworzyły życie ale na tyle na ile ich zrozumiałem to pozytywnie się dzieje.
Do ostatniej chwili czekano na opamiętanie, było aż za dyzo tak zwanych proroctw, jednak gdy do zagłady życia na ostatniej planecie brakowało dosłownie moment, miarka się przebrała i , hmm, no cóż, będzie co góra zadecydowała i wprowadziła w czyn.

#987 05.05.2018 09:35

Chris
Użytkownik

No cóż kochani, zdaje się że nowy gatunek ludzi staje się faktem a wygląda to tak że rozwój duchowy został stopniowo zatrzymany z bardzo prozaicznej przyczyny a mianowicie nikt nie oczyszczał się ze swoich ciemnych negatywnych, można by nazwać lustrzanych odbić, a wręcz przeszli na ich stronę co zapewniało przewagę nad pozytywnymi.
Teraz ci pozytywni są oczyszczani z tych negatywnych  części - świadomości.
Wychodzi na to że przerwany rozwój ludzi wraca i o ile wiem to następuje oczyszczanie  helis dna i rozwój ciała i ducha według tego co jest tam zapisane, a dotychczas  było zablokowane przez ciemną świadomość.
Jest nadzieja na odzyskanie długowieczności a co za tym idzie odpowiedniego stanu ciała fizycznego.
Każdy kto w zdrowiu i radości będzie dłużej żył  to i więcej się nauczy a to znów przyspieszy wstrzymany do tych czas rozwój.
Szkoda tylko że tych pozytywnych jest tak mało.
Słyszeliście o wyginięciu neandertalczyka?
Zastanawiam się jak to teraz będzie wyglądało.

#988 07.05.2018 12:07

Chris
Użytkownik

Promieniowanie duchowe słońca jak i wszystkich planet i nawet gruzu jaki sobie podróżuje jest oczyszczane i zmienia się jego wpływ na wszystko co żyje, co może zmienić wyniki jakie odczytują astrolodzy.
Kto się tym zajmuje może sobie poeksperymentować.
Pięć kolejnych od słońca planet było nosicielami życia i one mają przewodnią energię koloru czakry podstawy, czyli czerwoną zasilającą biologicznie aby mogło się rozwijać życie ale została ona totalnie zabrudzona i dopiero w ostatnich dniach jest totalnie oczyszczana co wprowadza ogromne zmiany a jakie  to już sami obserwujcie.
Istnieją też inne formy materii w naszym świecie i też są oczyszczane ale o tym kiedy indziej. :)

#989 11.05.2018 20:25

Chris
Użytkownik

Słuchałem sobie paru przepowiedni na JouTube i z wielkim zaskoczeniem stwierdziłem że przyszłość się jakby zmieniła
https://www.youtube.com/watch?v=DjuH1p2kPws
Tutaj wręcz dokładnie przewidział autor przyszłość, która dla nas wchodzi w teraźniejszość, dostałem info że trwają ciężkie i gwałtowne walki na skale galaktyk ale puściłem to mimo uszu jako za radykalne, jednak po sprawdzeniu już tak nie myślę.
Nie chodzi tutaj o jakąkolwiek religię a o dobrych ludzi obojętnie z jakiej, a autor tak to odebrał jak odebrał.
https://www.youtube.com/watch?v=qDkFwgNjgXk&t=90s
Tutaj bardziej o naszej kuli ziemskiej.
W Polsce w tym roku plony większe o 20% i to już wiem od jakiegoś czasu, ale gdy spytałem o kraje zachodnie nie mogłem uwierzyć, no nie ma plonów, jest woda, ogrom wody i tak jakby nie słona a słodka.
Swoje informacje jakie dostaje traktuje jako ciekawostkę, rozrywkę, ale inny telepata ma to samo i jeszcze powyższe filmy w końcu o wiele wcześniejsze.
Jednak już razem zerknęliśmy w tylko naszą galaktykę a TAM ŚCIERAŁY SIĘ TAK GIGANTYCZNE ENERGIE DOBRA I ZŁA, WRĘCZ NIE DO OPISANIA I DOBRE WYGRAJĄ, ale sprawdzajcie sobie jak tam kto potrafi, bo mnie samemu trudno to przetrawić.

#990 11.05.2018 21:04

Chris
Użytkownik

Jeszcze to bo jest mocno rzeczywiste, dotrwajcie  do końcówki.
https://www.youtube.com/watch?v=cjxI33G0Rz0&t=773s

#991 14.05.2018 16:26

Chris
Użytkownik

Dochodzę do wniosku że moje pisanie niczego nie zmieni jak widać choćby z Waszych postów, dlatego jakoś mi nie po drodze z przekonywaniem nie przekonywanych żeby się ratowali, no bo jak wpłynąć na kogoś żeby ten nie popełniał samobójstwa, przecież to nie jest karalne itd.
Może sobie przesłuchajcie to i nie mam zamiaru potwierdzać ani zaprzeczać jego wiarygodności.
Pozostawiam to Wan.
W latach pięćdziesiątych gdy się urodziłem było około 20% tlenu w atmosferze, a jak myślicie ile go jest obecnie?

#992 15.05.2018 15:19

Zbyszek
Użytkownik

Nie potrafie okreslic od kiedy, ale z kilka dni temu jakies globalne oczyszczanie bylo, to z Ziemia zwiazane , krystalicznie czysta woda - to w.g moich symboli , to spowodowala

#993 15.05.2018 20:03

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=o06UvHgahr8
Nie dodałem tego adresu w poprzednim poście.

Chodzi o to żeby do tego nie doszło a co robi ludzkość?
Zajmuje się doskonaleniem przyrody hodując coraz smaczniejsze gatunki grzybów i transport dla nich, aby na pewno do wszystkich te smakowite kąski dotarły, a to tylko jedna z dziedzin ochrony przyrody i pokoju na planecie.
Cały problem bierze się z tego że tak bardzo dbamy aby zniszczyć  każdą formę miłości która by mogła to błędne koło rozerwać i wszędzie to widać, również na takich portalach podobno najbardziej uduchowionych ludzi i czym się ci ludzie zajmują? no czym?, warto poczytać wcześniejsze wypowiedzi.
Kto z Was zadbał chociaż o jedno swoje poprzednie wcielenie, swoje bo to przecież Wy nie ważne że z przed parunastu może lat i dalej wstecz.
A jest bardzo poważny problem przed nami, bo powracająca karma do wszystkich może sprawić że jej ilość spowoduje przerwanie dalszych inkarnacji, bo nie są one aniołkami,inaczej nie były by potrzeby pomagania im.
Ale nikt nie pomaga sobie nawet, więc pomyślny ile ludzi pozostanie w ciałach fizycznych w bardzo nie odległej przyszłości.
Jest wiele prognoz które dosyć dokładnie to podają.
Może malutka podpowiedź-gdy człowiek zobaczy ślady innego, będzie całował ziemie na której są odciśnięte.
Można by to pewnie zmienić, ale jakoś nikt nie robi tego.
Z grusz zdaję sobie sprawę co będzie i jak, ale co z tego skoro nie dało się nikogo przekonać aby nie szedł w stronę bardzo prawdopodobnej zagłady.

Aha Zbyszku, cały nasz świat jest oczyszczany i to gruntownie, tak jak zauważyłeś, no i dlatego karma wraca do każdego bardzo sprawiedliwie, odchodzi może od 12% tych uczciwych na których ją narzucono siłą.

Ostatnio edytowany przez Chris (15.05.2018 20:13)

#994 16.05.2018 16:18

Chris
Użytkownik

https://www.youtube.com/watch?v=kbO2tlu1ulI&t=3022s

Szukałem powodu dużego zmniejszenia  się populacji w bliskiej przyszłości i było sporo powodów, jednak no brakowało takiego fizycznego wytłumaczenia powodu.
Przychodziło jednak sporo wskazówek jak przetrwać, uratować swoje fizyczne ciało i od dawna trwają działania duchowe aby to zrealizować.
Część ludzi którzy nie oddzieli się od swoich najwyższych świadomości poprzez nią są przygotowywani aby przetrwać.
Wiedza o tym nie jest jakąś tajemnicą ale nie ma szans dotrzeć do kogoś kto zlikwidował wszelkie połączenie z nią.
Jest o tym więcej ale jakoś nie widać celu aby to opisywać.

#995 17.05.2018 08:33

Chris
Użytkownik

Sprawdziłem ostatnie dwa przebiedowania pod kontem przeżywalności ludzi i zwierząt.
Rośliny mają pewien składnik który je chroni toteż sobie spokojnie przetrwały.
Zwierzęta straciły około 10% populacji bo z jakichś względów było w nich za dużo zła, pewnie te co były za blisko ludzi.
No i nasz kochany gatunek przeżył w około 20%
Obecnie tak bardzo się rozwinęliśmy jako ten  homo sapiens sapiens, czyli podobno rozumni i naczelni i ojo joj jacy doskonali że nawet nie możemy się doczekać przebiedowania i jakże bardzo konsekwentnie zmierzający do przegrzybkowania się a przecież w obu wypadkach występuje te same cieplutkie promyczki jonizujące, czy jak ktoś woli radioaktywne.
Czy warto się tak spieszyć?, no pomyślmy, przecież za każdym razem jest podobnie i taniej, nie trzeba się w rezultacie zajmować depopulacją stosując dodatkowa tak drogie przysmaki chemiczne.
Przecież i tak zostanie te 20% może.
Wystarczy tylko poczekać i to być może miesiące a nie lata bo myślę że wystąpi coś jak masa krytyczna i przebiegunowanie będzie szybciej i dużo krócej potrwa, tyle żeby, no właśnie, żeby co? jak myślicie będąc przecież homo sapiens sapiens, ale czy aby nie samo homo? skoro tyle przebiegunowań kończyło się dehomopopulacją.
Można też się zagrzebać pod zieniom ale znowuż od spodu też będzie zwiększone promieniowanie bo przecież coś musi przebiegunowanie  wywołać i da skutki uboczne.
Jakieś 10 metrów  ołowiu powinno wystarczyć ale co z powietrzem i papu?.
Ciężki orzech do zgryzienia.
Słyszy się w astralu opinie czarusiów że maja zaklęcia i się nie boją  ale czy  tak skuteczne jak w poprzednich razach?.

#996 18.05.2018 17:15

Zbyszek
Użytkownik

te czarusie pierwsze poleca, z ich przyczyny tak paskudnie Tu nam. Nie wiem czy cos w ogole zauwazalnego w dzialaniu bedzie . Chcialbym aby kiedys jak obudze sie bylo radosnie w kolo , na calej Ziemi , tych co dzialali by bylo jak bylo w inny swiat pacnac , ale tam odradzac sie maja i to z zalozenia waskie gardlo, chyba zeby tam bedacym przyspieszono cykl rozrodczy tak jak gryzonie maja ....

#997 Wczoraj 16:22

Chris
Użytkownik

Post z sąsiedniego forum, częściowo jako odpowiedź.

Skąd przypuszczenie że ci obywatele przetrwają?.
A Ty możesz sobie roić że coś co Ciebie dotyczy jeszcze od Ciebie zależy. :lol:
Straciłeś to gdy obrałeś stronę po której jesteś, to było  właśnie oddanie się w niewolę ilumcium. :lol:
Szkoda mi nawet takich zachłannych i.....w, ale nie przesadzajmy, sprawiedliwość, karma, los, czy żniwo, armagedon, sąd boży itd dotyczy wszystkich, również Twoich długowiecznych przełożonych których tak się teraz wypierasz.
Szczury uciekają z tonącego okrętu i czasem się któryś uratuje, ale te o których piszę nie mają takiej możliwości bo było by to niesprawiedliwością a do tego nie dopuści Najwyższa Inteligencja która przejmuje kontrolę nad tym układem słonecznym co mnie baaaardzo cieszy :D

A teraz coś miłego dla nie krzywdzących.
Jak wiadomo starzejemy się od momentu urodzenia, co nasi naukowcy dawno ogłosili, ale jeśli się nie mylę to ten proces  starzenia zwalnia w miarę oczyszczania naszego świata ze zła.
Być może po przekroczeniu progu który nazwałem roboczo zero starzenia zmieni on kierunek i poddane mu komórki ciał fizycznych zostaną zregenerowane przez co być może odmłodnieją.
W zasadzie chyba to właśnie następuje ale trzeba poczekać aby nabrało rozpędu i było już fizycznie odczuwalne.

#998 Wczoraj 19:17

Zbyszek
Użytkownik

Odczuwalne to od lat jest, tak z 10 . W obecnym zanieczyszczonym srodowisku,  powietrzu, ci co ten proces przechodza padaja , wymagaja czystej wody, czystego powietrza, jedzenia bez chemii ... . W/g mnie cale to trucie atmosfery , lacznie z opryskami nanoczasteczkami w stratosferze mialo na celu wybicie tych co sie mocniej wybudzili i ich dusze zaczynaly cialo naprawiac , czy przemodelowywac w/g swojego wzorca . Jakies korekty wprowadzaja, by jednak przetrwac w tym trutym srodowisku . Szczepionki, lekarstwa u takich ludzi bywa odwrotnie dzialaja, czy w jakis inny sposob .

Stopka

Forum oparte na FluxBB