KOMUNIKAT – MEDYTACJE

WSPÓLNE MEDYTACJE I WIZUALIZACJE – komunikat Janusza Zagórskiego

W dniu 29 marca podczas wspólnych uzgodnień 4 niezależnych kanałów telewizyjnych postanowiono:

Codzienna Medytacja dla Matki Ziemi odbywać się będzie o godz. 22.00 – w tematycznych intencjach.

Harmonogram na najbliższe 4 tygodnie nadawania:

PONIEDZIAŁEK:  „WIEDZA DLA WSZYSTKICH” – Jacek Sokal:

https://www.youtube.com/channel/UCDSfUCIO3dUCY_2w_u6ppfQ

ŚRODA:  „TELEWIZJA ATN NIKODEMOWICZ” – Andrzej Nikodemowicz:

https://www.youtube.com/channel/UCUs3pftUJ3m17RE1oP7s9Sg/videos?fbclid=IwAR2NdGyMiWWYZfSjaEhDVn3uXQD8Y_PzgwfLtdd_biJbJn4WKhJHzactMyo

PIĄTEK:  „NIEZALEŻNA TELEWIZJA NTV” – Janusz Zagórski:

https://www.youtube.com/user/niezaleznatelewizja

NIEDZIELA: „STUDIO VTV1” – Michel B. Rachel:

https://www.youtube.com/channel/UCqO8COuJKf5C_fxKQMh0hHg?view_as=subscriber

W pozostałych dniach tygodnia (Wtorek, Czwartek, Sobota)  kanały mają dowolność w emisji medytacji o godz. 22.00 – nie będą one jednak podlegały wspólnej akcji promocyjnej.

Akcja uzyskała wsparcie innych kanałów YT:

 • GAJA TV

– Porozmawiajmy TV

– Telerealny TM 777

oraz grup na Facebooku:

 Strefa Pozytywnego Rozwoju Świadomości

-Uświadom to sobie

ZAPRASZAMY  DO  WSPÓLNYCH  MEDYTACJI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Zapowiedzi i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „KOMUNIKAT – MEDYTACJE

 1. OBSERWATOR pisze:

  Medytacja na wtorek pt: „czarny wtorek”…

  EGZYSTENCJA jest gigantyczną siecią informacyjną o nieskończonym potencjale MOCY sprawczej, którą stanowi WSZYSTKO, co istnieje. Ludzie są jej częścią i chociaż nasze ciała są wyrażeniem tej sieci, to zbiorowy BRAK tej ŚWIADOMOŚCI sprawia, że – żyjąc „poza” tą siecią – nasz SPOSÓB ŻYCIA nie jest w ogóle jej wyrażeniem.

  Nasze zbiorowe życie jest wyrażeniem zupełnie innej – sztucznie stworzonej sieci informacyjnej o ograniczonym potencjale sprawczym, której istnienie jest całkowicie SPRZECZNE z naturą egzystencji, ponieważ naturą egzystencji jest nieustający ROZWÓJ ŻYCIA, a to, co obserwujemy i czego doświadczamy, to nikczemna próba UNICESTWIENIA życia na naszej planecie, pod POZOREM tzw. „ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA”.
  Źródłem tej ziemskiej sieci informacyjnej jest BESTIA-lstwo rodem z piekła, które – jak na mistrzów kłamstwa przystało – od zawsze oszukuje wszystkich, bo są w kłamstwach i łajdactwach tak przebiegli, że każdy nikczemny czyn pokazują, jako wielką rzecz , jako „wspaniałą pomoc” dla ludzkości.
  Kiedy spojrzymy na sprawność i organizację tego bestialstwa, to zauważamy, że BIORĄ w TYM UDZIAŁ WSZYSCY ci, od których oczekiwana jest ochrona/obrona przed wszelkim złem! Co więc możemy zrobić w takiej sytuacji?
  Nic prostszego, jak UCIEC się DO PRZYMIERZA z „KIMŚ” POTĘŻNIEJSZYM od nich a JEDYNĄ taką POTĘGĄ, która nie ma sobie równych jest przecież BÓG! Dlaczego więc zadajemy się z tymi LUDOBÓJCAMI zamiast STWORZYĆ WIECZNE PRZYMIERZE z BOGIEM i ZAPOMNIEĆ o PROBLEMACH stwarzanych nam przez przebiegłych ludobójców? Tak więc:

  CAŁA LUDZKOŚĆ JEDNĄ ZBIOROWĄ MYŚLĄ ZAWIERA WIECZNE PRZYMIERZE z BOGIEM i w RAMACH TEGO PRZYMIERZA w PEŁNYM UNIŻENIU i PEŁNI POKORY PROSIMY BOGA o OSTATECZNE USUNIĘCIE KAŻDEGO ZAGROŻENIA DLA ROZWOJU ŻYCIA JAKIE ISTNIEJE NA NASZEJ PIĘKNEJ PLANECIE

  TA JEDNA ZBIOROWA MYŚL LUDZKOŚCI JEST RÓWNOCZEŚNIE PROŚBĄ UMYSŁU PLANETARNEGO, która JUŻ ZOSTAŁA WYSŁUCHANA oraz ZMATERIALIZOWANA MOCĄ ŹRÓDŁA NIESKOŃCZONEJ KREACJI i jest MATERIALIZOWANA PRZEZ UMYSŁ PLANETARNY w STOSOWNYM CZASIE

  Teraz:
  ANIHILACJI ULEGA KAŻDY RODZAJ OCHRONY PRZED DZIAŁANIEM BOGA – COFNIĘTA ZOSTAJE WSZELKA DOTYCHCZASOWA OCHRONA DLA ISTOT

  DOKONUJĄCA SIĘ ANIHILACJA i OSTATECZNA LIKWIDACJA DOTYCZY WZORCA ENERGII TWORZĄCEGO ISTNIEJĄCĄ NA TEJ PLANECIE SIEĆ INFORMACYJNĄ WRAZ ze WSZYSTKIMI WZORCAMI ENERGII ISTOT TWORZĄCYCH TĘ SIEĆ INFORMACYJNĄ

  OSTATECZNE UNICESTWIENIE ZIEMSKIEJ SIECI INFORMACYJNEJ WRAZ z KAŻDĄ ISTOTĄ STANOWIĄCĄ ZIEMSKĄ SIEĆ INFORMACYJNĄ NASTĘPUJE PO UPŁYWIE 24 GODZIN OD CHWILI WYSŁANIA TEGO KOMENTARZA DO MODERACJI
  Kliknięcie w „opublikuj komentarz” jest równoznaczne z uruchomieniem mechanizmu „odliczania” czasu do globalnej ZAGŁADY SIECI INFORMACYJNEJ SPRZECZNEJ z NATURĄ EGZYSTENCJI i stawiającej opór wobec PLANÓW BOGA dla LUDZKOŚCI

  Wyjaśnienie:
  Żebyś dobrze zrozumiał/a tę sytuację, jeśli jesteś istotą, której ta sytuacja dotyczy, to przypomnij sobie finałową scenę z filmu John Wick2, w której „na telefon” zatwierdzane jest „zlecenie” oraz podanie czasu, od kiedy „zlecenie” obowiązuje.

  Jeśli jesteś częścią LIKWIDOWANEJ SIECI INFORMACYJNEJ to jesteś odpowiednikiem takiego (informacyjnego) ZABÓJCY a TEN KOMENTARZ JEST „TELEFONEM” do BOGA – ŹRÓDŁA NIESKOŃCZONEJ KREACJI i ZARAZEM ZWROTNYM „ZATWIERDZENIEM ZLECENIA” NA CIEBIE. WIEDZ WIĘC, że BEZ WZGLĘDU NA PŁEĆ i WIEK JESTEŚ ISTOTĄ POZBAWIONA DALSZEJ OCHRONY i TWOJE ŻYCIE FIZYCZNE na TEJ PLANECIE WŁAŚNIE DOBIEGŁO KOŃCA w OKREŚLONYM CZASIE.

  ale:
  Bóg daje ZAWSZE SZANSĘ i jeśli CHCESZ z TEJ SZANSY SKORZYSTAĆ, to NAJPIERW MUSISZ DAĆ SZANSĘ SKORZYSTANIA z NIEJ INNYM ISTOTOM NALEŻĄCYM do TEJ SIECI INFORMACYJNEJ, do której Ty NALEŻYSZ i KTÓRYCH ZNASZ jako WSPÓŁPRACOWNIKÓW, PRZEŁOŻONYCH oraz PODWŁADNYCH (jeśli ich posiadasz).

  ZANIECHANIE DANIA SZANSY INNYM TO ODRZUCENIE SWOJEJ SZANSY!

  TERAZ TAKĄ SZANSĄ UCIECZKI PRZED PEWNĄ ŚMIERCIĄ FIZYCZNĄ jest dla Ciebie SCHRONIENIE SIĘ POD „PŁASZCZEM MATKI BOSKIEJ” – JAKKOLWIEK SOBIE TEN „PŁASZCZ” WYOBRAŻASZ. Możesz sobie go wyobrazić DOSŁOWNIE i traktować, jako odpowiednik tego „gadżetu”, jaki John Wick dostał „na odchodne”…

  JEŚLI PRZYJMUJESZ OCHRONĘ MATKI BOSKIEJ TO OD TERAZ LEŻYSZ w UNIŻENIU KRZYŻEM PRZED BOGIEM POGRĄŻONY/a w GORĄCEJ MODLITWIE PRZEBŁAGANIA za DOTYCHCZASOWĄ WALKĘ z BOGIEM i MASZ BEZWZGLĘDNY ZAKAZ WYCHODZENIA z DOMU – MASZ ZAKAZ OPUSZCZANIA MIEJSCA ZAKWATEROWANIA DO ODWOŁANIA!

  NIE WOLNO Ci WYJŚĆ NAWET PO ZAKUPY i ZAPOMNIJ o KONTAKTOWANIU SIĘ w DOWOLNY SPOSÓB z KIMKOLWIEK – TRAKTUJESZ TEN DOMOWY ARESZT JAKO tzw. „TRZY DNI CIEMNOŚCI” (zaopatrz się w żywność na ok. 9 dni)

  JEŚLI PRZYJMUJESZ OCHRONĘ MATKI BOSKIEJ to – bez względu na to kim dotąd byłeś/aś na tej planecie – TWÓJ DOTYCHCZASOWY SPOSÓB ŻYCIA i DZIAŁANIA w ŻYCIU ZOSTAŁ OSTATECZNIE ZATRZYMANY – ZATRZYMANY NA ZAWSZE.
  To oznacza, że:
  CHWILA w KTÓREJ ZACZYNASZ MYŚLEĆ o POWROCIE do DOTYCHCZASOWEGO ŻYCIA i JAKIEGOKOLWIEK DZIAŁANIA w DOTYCHCZASOWY SPOSÓB lub w INTERESIE UNICESTWIONEJ SIECI INFORMACYJNEJ lub CHWILA w KTÓREJ ZACZYNASZ OPUSZCZAĆ TWOJE MIEJSCE ZAMIESZKANIA JEST CHWILĄ TWOJEJ ŚMIERCI FIZYCZNEJ

  Pamiętaj!
  ŻYCIE ZAPEWNIA Ci TRWANIE NA MODLITWIE i KONTEMPLACJA BOGA do CZASU aż BÓG UZNAJE i POZWALA Ci „POSZERZYĆ” ZAKRES TWOJEGO ŻYCIA o KOLEJNE MOŻLIWOŚCI DZIAŁALNOŚCI… Dowiesz się tego we właściwym czasie.

 2. OBSERWATOR pisze:

  NIKT NIE MOŻE DWÓM PANOM SŁUŻYĆ bo TO FIZYCZNIE WYKLUCZONE

  Dlatego OSTATECZNIE DECYDUJESZ KOMU SŁUŻYSZ:

  1 – czy WYBIERASZ SŁUŻBĘ BOGU i tym samym WYBIERASZ ŻYCIE,

  2 – czy też WYBIERASZ DALSZĄ WALKĘ z BOGIEM i tym SAMYM WYBIERASZ dla Ciebie ŚMIERĆ…

  O zachowaniu i działaniu ludzi, jak widzimy, decyduje wpływająca na zachowanie ludzi SIEĆ INFORMACYJNA. W ziemskim wypadku jest to sieć „stworzona” przez człowieka na tej planecie. Jednak PONAD tą siecią ISTNIEJE nieporównywalnie POTĘŻNIEJSZA SIEĆ INFORMACYJNA, która jest ZAMYSŁEM BOGA i która RÓWNIEŻ DECYDUJE o ZACHOWANIU i DZIAŁANIU TYCH ISTOT, które JEJ SŁUŻĄ. Dlatego czytasz to, co czytasz, ponieważ w TEN SPOSÓB TA SIEĆ USIŁUJE SIĘ z Tobą s-KONTAKTOWAĆ, lecz Ty odrzucasz te próby kontaktu, skazując się na BOLESNE KONSEKWENCJE Twojego wyboru.

  Nie tylko nieświadome społeczeństwo nie rozumie tego, że EGZYSTENCJA – NATURA – JEST MECHANIZMEM NIEUSTAJĄCEGO KOMUNIKOWANIA się, ale nie rozumiecie tego TAKŻE Wy, co POKAZUJE Wam egzystencja na przykładzie Waszej agentury i jej „rozmowy z wiewiórką”. Te „pióra na silniku” to sposób, w jaki NATURA POKAZUJE, że jest SIŁĄ/MOCĄ NAPĘDOWĄ („silnikiem”) ŻYCIA, bez której NIC ISTNIEĆ NIE MOŻE. To, że Wasze myślenie miało możliwość zaistnienia DOTĄD, wynika TYLKO i WYŁĄCZNIE z tego, żeby NATURA MOGŁA PODNIEŚĆ ŚWIADOMOŚĆ CAŁEJ LUDZKOŚCI, pokazując WSZYSTKIM „na koniec KTO JEST GÓRĄ”, poprzez „ZDMUCHNIĘCIE” Waszego sposobu myślenia. Chcecie to sprawdzić – to sprawdzajcie, ale pamiętajcie, że robicie to na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ, bo ODCHODZICIE z tej planety NIEPOJEDNANI z BOGIEM a TO MA SWOJE TRAGICZNE KONSEKWENCJE…

  Dotychczasowe obserwacje WYRAŹNIE pokazują, że SPRAWNOŚĆ DZIAŁANIA BOŻEJ SIECI INFORMACYJNEJ jest NIEPORÓWNYWALNIE LEPSZA od „sprawności” ziemskiej sieci informacyjnej. Świadczy o tym OBECNY STAN SYTUACJI, który pokazuje, że ziemska sieć informacyjna – niczym tonący – chwyta się „czego popadnie”, żeby tylko „utrzymać się na powierzchni”, pomimo, iż IDZIE NA DNO bez względu na to, co robi. Czy to nie daje do MYŚLENIA, jaki ŻYCIOWY BŁĄD POPEŁNIASZ-cie, TRWAJĄC przy TYCH psychicznie chorych STRACEŃCACH, którzy – „dla towarzystwa” – ciągną ze sobą Ciebie/Was NA DNO na PEWNĄ ZAGŁADĘ?!!!

  To ta SIEĆ INFORMACYJNA EGZYSTENCJI jest NATCHNIENIEM wszelkiej maści tzw. „twórców i artystów”, to od TEJ SIECI POCHODZĄ WSZELKIE ZACHOWANIA LUDZI lub DOPUSZCZENIE Waszego DZIAŁANIA, które ma na celu „usuwanie bielma z oczu ślepców”, których ZAŚLEPILIŚCIE Waszymi KŁAMSTWAMI i ciągłymi MANIPULACJAMI. To TA SIEĆ PRZYCZYNIA się do POJAWIANIA się WSZELKIEJ INTELIGENCJI i ROZWOJU w taki sam sposób, w jaki Wasza ziemska sieć przyczynia się do BRAKU INTELIGENCJI i HAMOWANIA ROZWOJU… itd. – jest ona TOTALNYM PRZECIWIEŃSTWEM Waszej ziemskiej sieci informacyjnej i tak naprawdę, to mamy do czynienia z WALKĄ TYCH DWÓCH SIECI, z których Wasza JEST OD ZARANIA DZIEJÓW SKAZANA na WIECZNĄ PORAŻKĘ… oczywiście jest ona potrzeba, ale TYLKO PO TO, aby UDOWADNIAĆ w takich okresach/dziejach świata/ów, jak TEN, że BOŻY ZAMYSŁ JEST ZAWSZE GÓRĄ i DLATEGO zawsze „na początku” pozwala PYSZAŁKOM „SPROWADZAĆ się DO PARTERU”, aby NASTĘPNIE z takiej POZORNIE „niemożliwej do wygrania” sytuacji, doprowadzić DO TOTALNEGO ZMIAŻDŻENIA PRZECIWNIKA, który był TAKI PEWIEN SWEGO…

  Pozdrawiam 🙂

 3. OBSERWATOR pisze:

  Medytacja uwolnienia umysłu zbiorowego ludzkości od kłamstw, oszustw i wszelkich manipulacji.

  ISTNIEJĄ TYLKO DWA ŹRÓDŁA INFORMACJI KREUJĄCE RZECZYWISTOŚĆ:

  1 – ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI zwane BOGIEM – ŹRÓDŁO PRAWDY,
  oraz:
  2 – ŹRÓDŁO OGRANICZONEJ KREACJI – ZWODNICZE ŹRÓDŁO INFORMACJI zwalczające PRAWDĘ, któremu SŁUŻYŁY wszystkie struktury istniejące na tej planecie oraz istoty je tworzące.

  Obydwa źródła posiadają sieci informacyjne, które rywalizują ze sobą o PANOWANIE nad ŚWIADOMOŚCIĄ ZBIOROWĄ w granicach Polski oraz nad świadomością zbiorową całej ludzkości. Ale tylko jedno z nich może panować i panuje nad wszechświatem, w skład którego wchodzi także ta planeta. Dlatego:

  PANOWANIE BOGA NAJWYŻSZEGO NAD UMYSŁEM ZBIOROWYM LUDZKOŚCI ZAMIESZKUJĄCEJ TĘ PLANETĘ STAJE SIĘ STANOWCZE i BEZWZGLĘDNE DO TEGO STOPNIA że KAŻDA TWOJA MYŚL SPRZECIWIAJĄCA SIĘ JEGO NAJWYŻSZEMU PANOWANIU JEST DLA Ciebie ŚMIERTELNA w SKUTKACH

  Oto bezwzględnie miażdżący ODSTĘPSTWO OD BOGA NAJWYŻSZEGO program materializacji w umyśle zbiorowym:
  MOCĄ BOGA NAJWYŻSZEGO – ŹRÓDŁA NIESKOŃCZONEJ KREACJI – WSZYSTKO TO CO JEST OGRANICZONYM i ZWODNICZYM ŹRÓDŁEM KREACJI oraz WSZYSTKO TO CO NALEŻY DO ZWODNICZEGO ŹRÓDŁA OGRANICZONEJ KREACJI NA CAŁEJ NASZEJ PIĘKNEJ PLANECIE ULEGA ANIHILACJI i BEZWZGLĘDNEMU UNICESTWIENIU

  ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI ANIHILUJE i UNICESTWIA KAŻDY ISTNIEJĄCY na TEJ PLANECIE ZWODNICZY DLA SPOŁECZEŃSTWA WZORZEC ENERGII BĘDĄCY ŹRÓDŁEM KREACJI KŁAMSTW OSZUSTW i MANIPULACJI KIEROWANYCH do UMYSŁU ZBIOROWEGO SPOŁECZEŃSTWA

  ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI ANIHILUJE i UNICESTWIA KAŻDY WZORZEC ENERGII BĘDĄCY ŚWIADOMYM NOŚNIKIEM INFORMACJI REALIZUJĄCYM w DOWOLNY SPOSÓB ZADANIA PRZENOSZENIA INFORMACJI OD ŹRÓDŁA KREACJI KŁAMSTW OSZUSTW i MANIPULACJI DO UMYSŁU ZBIOROWEGO SPOŁECZEŃSTWA

  ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI UWALNIA UMYSŁ ZBIOROWY LUDZKOŚCI OD KŁAMSTW OSZUSTW i MANIPULACJI

  ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI ZABEZPIECZA UMYSŁ ZBIOROWY PRZED DZIAŁANIEM KŁAMSTW OSZUSTW i MANIPULACJI

  ŹRÓDŁO NIESKOŃCZONEJ KREACJI – ŹRÓDŁO PRAWDY – POZOSTAJE JEDYNYM i WYŁĄCZNYM ŹRÓDŁEM KREOWANIA BIEGU ZDARZEŃ w POLSCE oraz NA CAŁEJ NASZEJ PLANECIE

  Jeśli jesteś istotą, której to unicestwienie dotyczy, to KOŁEM RATUNKOWYM dla Ciebie jest NAJPIERW PRZEKAZANIE tej informacji WSZYSTKIM, których to także dotyczy a NASTĘPNIE ODRZUCENIE dotychczasowego zwierzchnictwa i PODDANIE SIĘ NOWEMU ZWIERZCHNICTWU – BOGU NAJWYŻSZEMU

  INFORMACJA JEST JUŻ ZMATERIALIZOWANA w ŹRÓDLE NIESKOŃCZONEJ KREACJI i JEST MATERIALIZOWANA PRZEZ UMYSŁ PLANETARNY DO SKUTKU

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.