KONFERENCJA ,,KOBIETA SZAMANKA” Londyn 29 września 2018

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

NA KONFERENCJĘ

,,KOBIETA SZAMANKA
…czyli kobieta przekraczająca granice”

już 29 WRZEŚNIA 2018
w LONDYNIE

10.00-18.00

To będzie…

Magiczne spotkanie ze Wspaniałymi Kobietami…

i ze Sobą…

Wykłady poprowadzą:
Alina Kummer
Barbara Zalewska
Irena Ustinović
Edyta Borzymowska
Izabela Trędowicz
oraz Nasz Gość Specjalny…

Krystyna Mazurówna!

Już o 10.00 rano wyruszamy na Wspólną Wyprawę!

Będziemy…

nasycać się wiedzą

praktykować ćwiczenia radości

poznawać techniki kreowania rzeczywistości

rozwijać intuicję

chłonąć Cudowne Chwile Razem,

delektować się Niezwykłością Każdej z Nas…

Oj, będzie się działo!!

PROGRAM i GOŚCIE KONFERENCJI

Alina Ananda Kummer…
Z wykształcenia mgr pedagogiki, z pasji trenerka radykalnego wybaczania, wizjonerka, podążająca jedyną według niej słuszną drogą – Drogą Radości i Miłości. Od bioterapii poprzez pracę z ludźmi, dźwiękiem i ruchem oraz pracę z rytuałami tybetańskimi i szamanizmem doszła do ,,Jogi radości”, gdzie lekkością i śmiechem transformuje wszystko to, co potrzebuje uzdrowienia. 30 lat praktyki, sesji indywidualnych, warsztatów, szkoleń doprowadziło ją do jednego wniosku: ,,Wszystko co najprostsze jest najlepsze, a więc czemu się nie śmiać?”
…pokaże nam ,,Drogę do radości”
Alina opowie o sile radości w życiu, jej mocy transformowania wszystkiego, co określamy jako trudne. Dowiemy się jak cieszyć się każdą chwilą. Nasza Szamanka Radości pokaże nam różne ćwiczenia wyciszające umysł i w rezultacie prowadzące do życia w radości. Poprowadzi medytację wdzięczności, miłości i radości. Warto zabrać ze sobą notesik, aby zapisać przedstawione przez nią ćwiczenia i praktykować je w domu… Wszak wszyscy chcemy żyć w radości…

Barbara Zalewska…

Terapeutka z wieloletnim doświadczeniem, mistrz bioenergoterapii, masażysta, specjalista metody Volla, jasnowidz… Z ogromnym powodzeniem stosuje chirurgię fantomową, medycynę kwantową oraz zabiegi transowe. Kobieta łamiąca schematy tego, co możliwe i wytłumaczalne. Nie tylko ,,widzi” przyczyny ale uzdrawia konsekwencje chorobowe w naszych ciałach. Łączy to co nienamacalne z tym co w naszym życiu się zdarza i jak mówi: „Wystarczy otworzyć się na bliźniego, oczyścić swoje serce, przebaczyć sobie i innym…”
…przedstawi nam „Sekrety fizyki kwantowej”
Barbara opowie czym jest fizyka kwantowa, jak działa, jakimi mechanizmami się kieruje i jakie może mieć praktyczne zastosowania w naszym życiu. Niezależnie od tego na jakim etapie życia jesteśmy, to MY tworzymy swoją rzeczywistość i trzeba mieć tego świadomość. Opowie o przypadkach zastosowania fizyki kwantowej w swoim życiu i u swoich klientów oraz jakie to dało rezultaty i korzyści. Pokaże autorskie ćwiczenie: ,,Jak odnaleźć się w TU i TERAZ”, które pozwala cieszyć się życiem w każdej chwili i ułatwia świadome kreowanie rzeczywistości.

Irena Ustinović…

Urodzona w Wilnie bizneswoman, na stałe mieszkająca w Warszawie. Trenerka ,,Radykalnego Wybaczania”, regressingu, szamanizmu, councellingu. Prowadzi na co dzień medytacje oraz sesje mentoringowe. Kobieta piękna i wrażliwa, swoją delikatnością sprawia, że kontakt z nią jest prawdziwą przyjemnością. Od wielu lat łączy pracę na rynku nieruchomości ze ścieżką świadomego rozwoju duchowego. Od ośmiu lat promuje metodę ,,Sczytywania duszy”, prowadząc liczne sesje indywidualne oraz warsztaty na których uczy swojej metody.

…wskaże, że ,,Serce jest drogą do intuicji”

Irena opowie o intuicyjnym podejmowaniu decyzji opartym na sercu. Jak poczuć czego ,,naprawdę” pragniemy i co jest dla nas właściwe. Przedstawi metody na odnalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania oraz rozwijających intuicję. Poruszy też temat radzenia sobie ze stresem i niepokojem. Zaprezentuje techniki i ćwiczenia do wykorzystania po wykładzie. Poprowadzi krótką medytację, która jest swoistym ,,punktem startowym” odnalezienia odpowiedzi w nas samych. Jej wykład stanie się dla uczestników konferencji początkiem podejmowania najlepszych dla nich decyzji na przyszłość, decyzji opartych na prawdziwym przewodnictwie naszych serc.

Edyta Borzymowska…

Inżynier elektronik, a jednocześnie… coach, ducholog, mówca motywacyjny, specjalista Nowej Medycyny z wielką pasją łącząca dowody naukowe i fizykę kwantową ze starożytną wiedzą duchową. Z entuzjazmem inspiruje i prowadziposzukujących zdrowia i uzdrowienia, odmłodzenia i witalności, miłości i sensu życia oraz wewnętrznego spokoju i codziennej radości, znajdując skuteczne i konkretne rozwiązania w każdej sytuacji życiowej. Bada logikę i precyzję praw rządzących naszym życiem na Ziemi, poszukując Prawdy oraz ukrytych głębiej znaczeń przychodzących informacji – zgodnie z zasadą „nic nie jest takie, na jakie wygląda…”

…podaruje nam ,,Klucz do Zdrowego i Szczęśliwego Życia”

Edyta zabierze nas do świata magii ludzkiego ciała… dowodząc m.in., że choroba jest najlepszym dla nas rozwiązaniem i świadczy o uruchomieniu procesu zdrowienia! Czy wiesz, że nie łykając pigułki możesz sama uzdrowić się nie tylko z uporczywej migreny czy grypy, ale i z chorób uznawanych za chroniczne i nieuleczalne? A wszystko to oparte jest na naukowo potwierdzonej wiedzy o mózgu, który cały czas zarządza – bez Twojego udziału – wszystkimi procesami w Twoim ciele! Okazuje się, że cierpienie i choroba są w istocie mową tego, co ukryte i są potrzebne tylko do momentu, w którym zrozumiesz ich SENS… Przekonaj się o tym sama! Podczas wykładu będziemy wspólnie ćwiczyć i doświadczać, odkrywając na nowo swoje możliwości, Siebie i swoje Boskie Ciało…

Izabela Trędowicz…

Z wykształcenia pedagog, wykładowca i… pielęgniarka. Z porywów duszy jasnowidz, nauczyciel duchowy. Twórca metody ,,Love Life”, promującej radość życia, świadomą pracę nad sobą oraz ,,szlachetne bogacenie się”. Bo ,,jeśli słuchasz duszy… to ona Cię we wszystkim prowadzi, nawet w zarabianiu”. Kobieta wiecznie poszukująca doznań, podróżnik, poeta, pisarz, pasjonat fotografii… Zakochana w ludzkich możliwościach i w chęci zmiany tego świata na lepszy, piękniejszy, weselszy…. Głęboko wierząca, że możesz wszystko… wystarczy zacząć!

…pokaże nam ,,Uzdrawiające miejsca mocy”

Izabela przedstawi kilka najważniejszych miejsc mocy w Wielkiej Brytanii oraz na magicznej wyspie Bali. Dlaczego te miejsca właśnie? O tym opowie na wykładzie, bowiem nie są to miejsca przypadkowe. Wytłumaczy, jak oddziałują one na nas, jakie są sposoby integracji ich energetyki z naszą aurą oraz jak odczytywać przekazy i informacje poszczególnych miejsc. A także, jak uczynić z ciała źródło informacji, aby rozpoznawać, co jest dla nas budujące, a od czego warto ,,trzymać się z daleka”. Przedstawi między innymi ,,ćwiczenie wahadła”, które pozwala każdemu w prosty sposób uzyskiwać wiarygodną odpowiedź na ważne pytanie: ,,czy to jest dla mnie dobre?”.

O godzinie 16.05 rozpocznie się blok pytań do naszych Gości.

Przez godzinę będą odpowiadać na Wasze pytania.

Ten czas należy do Was!

A na Wielki Finał – Nasz Gość Specjalny

Krystyna Mazurówna…
Wybitna polska tancerka, choreografka, dziennikarka, pisarka… Autorka kilku książek. Na stałe pracująca we Francji, a urodzona we Lwowie. Solistka słynnego Casino de Paris. Od lat 90. felietonistka w nowojorskim tygodniku „Kurier Plus”. Od ubiegłego roku w cudowny sposób opisuje radość życia na portalu ,,teBaby.pl”. Choreografka w telewizyjnym programie TVN „You Can Dance – Po prostu tańcz” i jurorka w programie telewizji Polsat „Got to Dance. Tylko taniec”.

…opowie o tym, że ,,Wszystko zależy od nas”
Pani Krystyna Mazurówna opowie o tym co ją inspiruje do wnikania we własne wnętrze, jak szuka odpowiedzi na rozwiązywanie wszelkich problemów życiowych i jak świadomie się samorealizuje opierając się na intuicji. Czym jest dla niej przekraczanie granic i samostanowienie oparte na wewnętrznej wrażliwości, dlaczego w życiu ważna jest odwaga i wewnętrzna zgoda, aby zawsze być ,,sobą”. Przedstawi swoją kolejną książkę, szczególnie dla nas emigrantów ważną ,,Nasi za granicą”, która opisuje losy Polaków, mieszkających poza granicami Ojczyzny.

Zapraszamy serdecznie na szamańską sobotę…!

BILETY 55 FUNTÓW

ZAKUP NA MIEJSCU LUB ZAMÓWIENIA:

izabelatredowicz@gmail.com

Tel. 0044 783 783 2063

WIĘCEJ INFORMACJI

www.love-life.pl

MIEJSCE KONFERENCJI

Uxbridge Campus

Cowley 106 Oxford Road Uxbridge Middlesex UB8 1NA

Sala Park Room na III piętrze

Dla Uczestników Konferencji, którzy przyjadą  do godziny 10.00 parking pod budynkiem jest bezpłatny

Dojazd metremUxbridge Underground Station  (siedem minut pieszo)

Linie: Metropolitan Line lub Piccadilly Line

* * * * *

Dziękujemy za przesłanie niniejszego zaproszenia do osób, które mogą być nim zainteresowane *

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „KONFERENCJA ,,KOBIETA SZAMANKA” Londyn 29 września 2018

 1. Majestic pisze:

  THRIVE Movement
  „(THRIVE Polski / Polish) Prosperowanie: Co u licha Musimy Zrobić?” https://www.youtube.com/watch?time_continue=3610&v=c5l9SQdGRhA

 2. OBSERWATOR pisze:

  Polecam WSZYSTKIM obejrzenie filmu „Hannibal – Największy Koszmar Rzymu”:
  https://www.youtube.com/watch?v=pthr-yNnSTM – który najlepiej zacząć oglądać od końca, tzn. od sceny w 1:27:00, która POKAZUJE jak zwycięzcy WPROWADZAJĄ SWOJĄ WŁASNĄ wersję historii, co jest równoznaczne ze ZNISZCZENIEM PRAWDY.
  Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że tak jest, bo istnieje powiedzenie mówiące o tym, ale czy jesteśmy w pełni ŚWIADOMI co to oznacza w PRAKTYCE? Warto sobie to wreszcie UŚWIADOMIĆ, ponieważ w PRAKTYCE oznacza to, że od urodzenia do śmierci żyjemy INFORMACJĄ która JEST TOTALNYM KŁAMSTWEM – KŁAMSTWO ISTNIEJE w KAŻDEJ DZIEDZINIE NASZEGO ŻYCIA bo TE KŁAMSTWA DAJĄ naszym wrogom PRZEWAGĘ nad NAMI!

  Podstawowym KŁAMSTWEM które musimy sobie uświadomić to SPOSÓB w jaki jest z nami PROWADZONA WOJNA która wciąż jest dla wielu ludzi NIEDOSTRZEGALNA, ponieważ ZAPROGRAMOWANO nam TAKI widok wojny, który daje NASZYM WROGOM możliwość ELIMINOWANIA istot ŚWIADOMYCH ale nie daje ŻADNEJ możliwości POKONANIA tych psychicznie chorych, człekokształtnych bestii. Dlatego warto obejrzeć sobie ten film, ponieważ jest w nim zawarta informacja o tym, że WOJNĘ PROWADZI SIĘ w SPOSÓB PODSTĘPNY !!!
  Jest tam mowa o NISZCZENIU ŻYWNOŚCI przeciwnikowi. To stary sposób, którego WADĄ jest to, że działanie takie staje się dla wszystkich WIDOCZNE, więc w ramach UNOWOCZEŚNIANIA strategii wojennej, niszczenie zastąpione zostało PRZEJĘCIEM DOSTAW żywności a SKUTKI tego PODSTĘPNEGO PRZEJĘCIA DOSTAW ŻYWNOŚCI dla Narodu Polskiego WIDAĆ w POSTACI POTĘŻNEJ EPIDEMII NOWOTWORÓW i INNYCH CHORÓB o których mówią m.in. CORAZ BARDZIEJ ŚWIADOMI tego stanu rzeczy lekarze. To właśnie z TEGO powodu obłąkani psychole WYMYŚLILI afrykański pomór świń, aby z-NISZCZYĆ resztki tej ŻYWNOŚCI która WCIĄŻ pozostaje POZA KONTROLĄ DOSTAW którymi próbują NAS WYMORDOWAĆ!

  Spójrzcie na ten krótki film: https://www.youtube.com/watch?v=h4FWBZ7Rjlk – żywność jest TYLKO JEDNYM z ELEMENTÓW w tej PODSTĘPNEJ WOJNIE, kolejnym są SZCZEPIONKI które są BRONIĄ BIOLOGICZNĄ …

  Oczywiście działania te nie byłyby możliwe, gdyby w Polsce nie istniała AGENTURA która UMOŻLIWIAŁA WPROWADZANIE tych działań i która – w ramach kolejnego kłamstwa – ODGRYWA TEATRALNĄ ROLĘ tzw. „demokratycznych władz państwa”…

  • OBSERWATOR pisze:

   W wywiadzie, który przeprowadza Rafał Mossakowski z Witoldem Hake:
   https://www.youtube.com/watch?v=ZEumTfXZ5ms – słyszymy (w 27:25), jak Rafał Mossakowski mówi o tym, że w 2017r UMARŁO NAJWIĘCEJ w okresie pokojowym POLAKÓW. Nigdy, w żadnym roku, nie umarło tylu Polaków, co w 2017r, w okresie, kiedy nie prowadzono na terenie Polski działań wojennych, co Witold Hake kwituje zdaniem: „jeszcze mówi się, że nie wiadomo dlaczego”!

   Widzimy więc, że bez problemu można – z jednej strony – mordować ludzi, a z drugiej urządzać im codzienne „teatrzyki wolności”, aby ich utrzymywać w ten sposób w ILUZJI WOLNOŚCI!

   Tytuł tego wywiadu, to: „2300 tajniaków i mundurowych wokół Sejmu – Witold Hake: Magazyn Polskie Sprawy #65” – warto posłuchać, o czym jest mowa, ze świadomością, że to, o czym mówią, jest TYLKO WIERZCHOŁKIEM GÓRY LODOWEJ która TERAZ ULEGA CAŁKOWITEMU ZNISZCZENIU!

   jednak:

   Zanim przyjdę jako Sędzia sprawiedliwy, otwieram wpierw na oścież drzwi miłosierdzia Mojego. Kto nie chce przejść przez drzwi miłosierdzia, ten musi przejść przez drzwi sprawiedliwości Mojej…

   W filmie „Wielka majówka” Bóg zawarł scenę, w której pokazuje co TERAZ MAJĄ ZROBIĆ ci, którzy służą temu GLOBALNEMU OSZUSTWU:
   https://www.youtube.com/watch?v=IRT3BWqdhSQ – ochotnicza straż pożarna SYMBOLIZUJE tych SAMOZWAŃCZYCH OCHOTNIKÓW którym się ubzdurało w diabelskich łbach, że mają moc panowania nad światem i kontroli ludzkości, co w praktyce sprowadzało się do PODPALANIA ŚWIATA aby następnie jechać i GASIĆ pożary, które sami wzniecali – DLA KASY i NARZUCANIA INNYM USTANAWIANYCH PRZEZ SIEBIE PRAW!
   Stąd PORÓWNANIE tych bestii do ochotniczej straży pożarnej, znanej z tego typu ujawnionych zachowań oraz nawiązanie w scenie do „przepisów i pieczątek”, które symbolizują tego typu działanie.

   Jeśli jesteś istotą, która w tym uczestniczyła, to JAK NAJSZYBCIEJ spieprzaj od tego zbrodniczego INTERESU – to właśnie POKAZUJE ta scena!
   Widzimy też pociąg, w którym większość jeszcze śpi, bo jest noc, ale właśnie CIEMNOŚĆ ZNIKA i zaczyna ŚWITAĆ:

   https://www.youtube.com/watch?v=SZUcEmREZ9Y 🙂

   Kiedy wstaje świt, pociąg zatrzymuje się i:
   TWOIM ZADANIEM JEST ZOSTAWIĆ WSZYSTKO i WSIĄŚĆ DO TEGO POCIĄGU WRAZ Z NAMI WSZYSTKIMI o CZYM z kolei MÓWI BÓG w utworze „man in the rain” (człowiek w deszczu):

   https://www.youtube.com/watch?v=p66sMyr9Ayk – TY jesteś tym człowiekiem w deszczu i – jak słyszysz w tym utworze – NIE MOŻESZ TUTAJ ZOSTAĆ, musisz WSZYSTKO RAZ JESZCZE PRZEMYŚLEĆ i WSIĄŚĆ do TEGO POCIĄGU który SYMBOLIZUJE NOWY TOR ŚWIADOMOŚCI którego MOC SPRAWCZA ZACZYNA PRZEJMOWAĆ KONTROLĘ NAD CAŁĄ LUDZKOŚCIĄ, o czym właśnie dowiadujesz się…

   ale najpierw tekst – sugestia od Boga:
   „Prawie złamałeś/aś mi serce, zaprzepaszczając swoją szansę, żyjąc w świecie, którego nigdy nie będziesz częścią a teraz nadszedł czas, by zostawić ten świat i odejść (do świata wzorcowego wraz z całą ludzkością, czyli „wsiąść do tego pociągu”)

   Nie możesz zostać (w tym świecie) i nie jesteś przegranym, bo wciąż jest czas by odjechać tym pociągiem, musisz wyruszyć w swoją podróż, PRZEMYŚL WSZYSTKO OD NOWA bo jesteś człowiekiem w deszczu

   Jakie to uczucie, gdy nadszedł czas, aby WSZYSTKO sobie PRZYPOMNIEĆ, BRANŻE (ludzkiej działalności na tej planecie) stają się WIDOCZNE jak gałęzie drzew w listopadzie (wszystko zostaje odsłonięte) …” itd.

   to jest już KONIEC tego ziemskiego teatru obŻYDliwości i:

   TERAZ DECYDUJESZ PRZEZ KTÓRE z BOŻYCH DRZWI PRZECHODZISZ

   przemyśl WSZYSTKO raz jeszcze, po której stronie OPOWIADASZ się…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.