KONFERENCJA ,,MOŻLIWOŚCI UMYSŁU LUDZKIEGO” – 16 -17.IX.2017 LONDYN

KONFERENCJA
,,MOŻLIWOŚCI UMYSŁU LUDZKIEGO”

Człowiek… istota o coraz większych umiejętnościach i możliwościach. Żyje coraz szybciej i coraz więcej się od niego wymaga. A jeśli istnieją sposoby na to, aby nasz umysł służył pełniej? Aby potrafił rzeczy, które jeszcze wczoraj wydawały się niemożliwe? Jak nauczyć się jak ,,wiedzieć-czuć” czy warto inwestować, zawierać spółkę, tworzyć ten a nie inny związek? Jak to jest dotknąć niepojętego a jednak w dobie dzisiejszej nauki, osiągalnego?

Tego wszystkiego dowiemy się już 16-go i 17-go września w Londynie w dzielnicy Ruislip. Będzie to pierwsza konferencja pod wiele znaczącym tytułem ,,Możliwości umysłu ludzkiego”. Przez dwa dni poznamy ludzi, którzy przekroczyli granice niemożliwego, poznamy ich metody, techniki, zadamy pytania na dręczące nas pytania.


16.09.2017

,,ENERGIA RODZINY URODZENIOWEJ I SPOSOBY JEJ WYKORZYSTANIA”

Anna Piprzak-Wałowska

Jako pierwsza wykład poprowadzi Anna Piprzak-Wałowska, która jako współczesna ,,szamanka” oraz terapeutka opowie o manipulacji słownej jakiej nieustannie jesteśmy poddawani i którą sami na sobie i innych stosujemy, nie zdając sobie z tego zupełnie sprawy. Od ponad dwudziestu lat Anna,  zajmuje się zgłębianiem energii rodziny urodzeniowej  oraz jej transformacjom. Pokaże jej siłę, możliwości wykorzystania oraz problemy, jakie powstają w wyniku jej zablokowania. Opowie, dlaczego i jak ważny jest szacunek dla przodków i co wynika z jego braku.

,,STAN RADOŚCI, MIŁOŚCI I SPOKOJU DROGĄ DO ŚWIADOMEGO UMYSŁU”

Ala Kummer – Gaja

Jako kolejna wystąpi Ala Kummer – Gaja, ,,szamanka radości”. Od prawie trzydziestu lat stosuje najróżniejsze formy terapii oparte na wytwarzaniu energii radości, od Jogi śmiechu poprzez wprowadzanie metod na tzw ,,lekkość” w życiu i doświadczaniu, nawet traumatycznych doświadczeń, aż do intensywnych metod syberyjskich. Jest propagatorką tybetańskich rytuałów zwiększających umiejętności umysłu ludzkiego oraz kontakt z nadświadomością. Zaznajomi nas z technikami stosowanymi przez samego Dalajlamę! Opowie o ich mocy i efektywności. Nikt nie wyjdzie z wykładu taki sam!

,,JAK DOJŚĆ DO ROZPOZNANIA I WYKORZYSTANIA SWOICH POTENCJAŁÓW NA TO ŻYCIE”

Renata Engel

Kolejnym wykładowcą będzie słynna jasnowidzka, trenerka samorozwoju oraz coach – Renata Engel. Uczestniczka niezliczonych wywiadów, wykładów oraz audycji. Od lat prowadzi w rozwoju sportowców, biznesmenów oraz ludzi  z pierwszych stron gazet. Dzięki niebywałemu darowi jasnowidzenia i łączeniu  postrzegania pozazmysłowego z analitycznym praktycyzmem, osiąga zdumiewające efekty. Pozwala to wyjść z najtrudniejszych, nawet destrukcyjnych z naszego punktu widzenia doświadczeń. W swojej pracy skupia się jednak głównie na odnajdywaniu ludzkich możliwości i potencjałów oraz ich wykorzystaniu. Co najciekawsze, będzie odpowiadać na pytania nurtujące słuchaczy.


,,CZŁOWIEK WSPÓŁCZESNY I JEGO MOŻLIWOŚCI”

Janusz Zagórski oraz Izabela Trędowicz

Dzień pierwszy zakończą organizatorzy imprezy, którzy opowiedzą o możliwościach poszerzania umysłu ludzkiego, poprzez rozwijanie intuicji. Janusz Zagórski to człowiek niezwykły, współczesny wizjoner, właściciel NTV – Niezależnej Telewizji. Znany z ogromnego talentu jednoczenia ludzi będących wizjonerami, chcącymi zmian w myśleniu i postrzeganiu życia człowieka i jego istnienia. Od lat organizuje niezwykłe imprezy, między innymi ,,Harmonię Kosmosu”, odbywającą się corocznie pod Wrocławiem i gromadzącą tysiące wspaniałych ludzi. Współprowadząca Izabela Trędowicz, z zawodu pedagog z pasji jasnowidz, opowie o swojej metodzie rozwoju intuicji i jej wykorzystaniu w życiu codziennym.

17.09.2017

,,JASNOWIDZENIE JAKO ELEMENT ŻYCIA”

Krzysztof Jackowski

Kolejny dzień zaczniemy wykładem nie kogo innego a samego Krzysztofa Jackowskiego! Najwybitniejszy współczesny jasnowidz, wziął udział w ogólnoświatowym konkursie jasnowidzów w Japonii i go wygrał! Opowie, czym jest jego dar i jak go uzyskał. Odpowie na pytania słuchaczy i podzieli się wizjami współczesnej Europy. Jackowski, jako jedyny jasnowidz posiada ogromną kartotekę własnych osiągnięć, z zakresu odnajdywania ludzi zmarłych i zaginionych, liczne podziękowania od policji i osób zlecających poszukiwania, czym daje namacalny dowód swoich umiejętności.

,,ZDOLNOŚĆ POROZUMIEWANIA SIĘ Z PRZYRODĄ JAKO JEDNA Z FORM ROZWOJU CZŁOWIEKA”

Weronika Dąbrowska

Jako druga 17-go września poprowadzi wykład Weronika Dąbrowska, niezwykła malarka, pisarka, naturoterapeutka. Na co dzień współpracująca z licznymi czasopismami między innymi Newsweek-em. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zakresie rozwijania kontaktu z naturą, ponieważ z zawodu jest architektem krajobrazu. Dzięki ogromnej intuicji odkryła jak porozumiewać się z drzewami i to spotkanie uzmysłowi nam jak to jest proste i cudowne za razem doświadczenie.  Oj będzie się działo!

„POTĘGA UMYSŁU W KREOWANIU RZECZYWISTOŚCI”

Bożena Lewicka

O godzinie 15-tej wystąpi kolejna niezwykła kobieta,  pedagog, psycholog, trener Metody Silvy oraz technik oddechowych Breathflow. Udowodni w swoim wykładzie nieograniczoność umysłu ludzkiego. Opowie o skutecznych metodach zwalczania bólu, migren, uzdrawiania. Dzięki Metodzie Silvy opisze techniki szybszej nauki języków obcych i zapamiętywania. Pokaże z jaką lekkością każdy człowiek potrafi ,,sczytywać drugiego człowiek” i rozwijać postrzeganie pozazmysłowe.

,,ROZWIJANIE INTUICJI”

Janusz Zagórski oraz Izabela Trędowicz

Drugi dzień wykładowy zakończ ponownie prowadzący, zapraszając kolejne imprezy i podsumowując wykłady. Opiszą również i inne techniki i metody, opowiedzą o sposobach poszerzania intuicji, między innymi zademonstrują specjalne karty do ich rozwoju, stworzone przez Izabelę Trędowicz. Zaproszą na wspaniałą wyprawę, która odbędzie się w marcu na wyspę Bali a w związku z niezwykłą energetyką tego miejsca, to ona również wpłynie na rozwój intuicji.

W ramach konferencji do naszej dyspozycji będą dwie sale, jedna wykładowa, druga mniejsza, przeznaczona do spotkań z wykładowcami. Każda osoba, która będzie uczestniczyć w obu dniach wykładowych otrzyma Certyfikat ukończenia Konferencji ,,Możliwości umysłu ludzkiego”, co będzie wspaniałym podsumowaniem i uzupełnieniem kwalifikacji, również zawodowych. Oczywiście z podpisami wszystkich wykładowców!

Konferencja odbędzie się 16-17 września w Londynie w dzielnicy Ruislip. W budynku ,,Fayre & Square” przy ulicy Ickenham Road HA47DQ. Koszt to 40 funtów za dzień wykładowy lub 70 za dwa dni. Przed budynkiem znajduje się ogromny, a co najważniejsze darmowy parking, na parterze restauracja, w której można zjeść posiłek, czy zamówić kawę. Najbliższa stacja metra to West Ruislip linii Central Line, która mieści się po drugiej stronie ulicy, co sprawi, że przyjście z metra nie zajmie nawet minuty!

Zapraszamy w podróż… do nieznanego…


 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Inne, Wydarzenia i imprezy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

11 odpowiedzi na „KONFERENCJA ,,MOŻLIWOŚCI UMYSŁU LUDZKIEGO” – 16 -17.IX.2017 LONDYN

  1. Gaja pisze:

    Wśród wykładowców jest też Pani Ala Kumer -Gaja , czyli ma Ona taki sam nick jak ja ?

  2. Qcyp pisze:

    Oddajcie wszystko co macie .Wasi,, najbliżsi” potrzebują tego bardziej niż WY. MY musimy kultywować tylko to, co nie umiera. Cała reszta, won!hihihihihihih❤️

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.