Nauka i technologia nowej ery – 11.02.2014

19. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

20. rozmowa Janusza Zagórskiego z Jarosławem Kasprzakiem z Wielkopolskiego Centrum Promocji Zdrowia o boreliozie w ramach Akademii Boreliozy.

Na temat habitatów z prof. Zbigniewem Baciem z Politechniki Wrocławskiej rozmawia Krystyna Maciąg.

Pierwsza część wystąpienia Janusza Zagórskiego w ramach panelu dyskusyjnego pt. „Czas Przemian 2014”, który został zorganizowany przez Elżbietę Nowalską w Warszawie dnia 9 lutego 2014 r.

Kolejny wykład Mieczyslawa Cenina poświęcony systemom.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Nauka i technologia nowej ery – 11.02.2014

 1. r.k. pisze:

  Proszę podpiszcie tę petycję i
  przekazujcie ją dalej
  -rodzinie i znajomym
  do podpisania! To sprawa
  zdrowia a nawet życia!
  http://www.zostawcie.pl/podpisz-apel

 2. gregory pisze:

  ,,Jeśli popierasz naszą Kampanię, podpisz się pod apelem, który zostanie przesłany do polskich polityków”
  – – Czy ONI są”polskimi”politykami… (tak czują, myślą? Czy nie czują i nie myślą w ten sposób o tym, o sobie?…)

 3. Tomasz pisze:

  Przyłącz się do medytacji – uwolnienie wolnej energi ,darmowej energi -18.02.2014r. o 17 godz.

 4. BigFan pisze:

  Ja nie wiem, ale czy borelioza to najistotniejszy problem zdrowotny na świecie czy chociaż w Polsce? Dlaczego o tym problemie jest tyle audycji, które koniec końców nie dają żadnego rozwiązania poza udaniem się do Poznania do pana Kasprzaka? Czy nie bardziej użyteczne byłoby zajęcie się np. nowotworami, chorobami układu krążenia astmą itd., albo chociaż słabym wzrokiem. Sam pan Janusz nosi okulary, a kto czytał książki Batesa czy słuchał wykładów prof. Żdanowa wie, że każdy i w każdym wieku może przywrócić sobie doskonały wzrok. Astmę można wyleczyć prostymi ćwiczeniami oddechowymi (metoda Butejki). Miło byłoby posłuchać o czymś co szybko i bez kosztów pozwoli rozwiązać naprawdę dotkliwe codzienne problemy wielu ludzi a nie borelioza, którą można wyleczyć szybko np. ozonowaniem krwi.

 5. Amma pisze:

  Panie Januszu – odnośnie twoich tu rozważań „serce – rozum” 10:42 – oczywiście harmonia alee jaka i czym jest – może o to chodzi o ten aspekt „sercem patrz”: słyszałam z ust Davida Icke „całkowicie bardziej niż cokolwiek innego w 1990 roku to ja postanowiłem że jeśli moja głowa i moja intuicyjna wiedza będą kiedykolwiek w sprzeczności wybiorę moją intuicję” i cytat słowa czy Gandhiego czy nie ale mądre: „tylko jednego tyrana słucham a jest nim cichy głos we mnie” – tak więc rzec by można serce pierwsze – pozdrawiam 🙂

 6. Amma pisze:

  …20:45…”…nie ma informacji bez nośnika…”

  myśl/informacja telepatia/nośnik – co nim jest – dobrze że nie ekwiwalent pieniężny 😉

 7. Amma pisze:

  …oczywiście mój ostatni komentarz dotyczył też wystąpienia pana Janusza…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.