Nauka i technologia nowej ery – 24.06.2014

„Transhumanizm – ścieżka do upadku ludzkości” to tytuł prelekcji Łukasza Bartoszewicza na XII Harmonii Kosmosu.

Zapis wystąpienia Andrzeja Galińskiego na I Zlocie Sympatyków NTV.

NOP – Niepożądany odczyn poszczepienny. W tym programie Przemysław Cuske przybliża nam problematykę NOPów

8 thoughts on “Nauka i technologia nowej ery – 24.06.2014

 1. Wszystko fajne,
  ale mierzi mnie nie od dziś infantylność w stosunku do wymawianych imion, czyli Boguś zamiast Bogdan, Wojtuś zamiast chociażby Wojtek, itd.
  Mówmy przed kamerą bardziej profesjonalnie dla dobra i jeszcze szybszego rozwoju NTV 🙂

  A za kamerą mówmy jak chcemy, np. Bogusiątko, Wojtusiątko itd. 😉

 2. Moja siostra ma małe dzieck po szczepieniu szpitalnym i ma powikłania maluch . Siostr wiedziała jak działają szczepionki na dzieci . Siostra po studjach o wiedzy medyznej i jej mąż też i nic z tym nie robią. Taki jest silny system. Dlatego niechce mieć dzieci na tym chorym świecie

 3. NOP – Panowie, ta pogadanka skierowana jest chyba tylko do idiotów, którzy nie znają zagrożeń związanych ze szczepieniami. A ja oczekuję konkluzji. Czyli pewnych wskazówek. System mnie zmusza, pod karą grzywny, do szczepienia dziecka. Wiem, że jest ryzyko poszczepienne. Część szczepień jest absurdalna. Ale część prawdopodobnie nie. Jak ułożyć WŁASNY program szczepień dla dziecka? Które szczepionki wybrać, które nie. Jak mam się zabezpieczyć przed panami w czerni? Próbowałem w przychodni zmusić panią „doktor medycyny nienaturalnej” do podpisania oświadczenia, że bierze odpowiedzialność za skutki szczepienia. Odmówiła. To co, mam wysłać to pismo poleconym? Przecież czeka mnie rozprawa w sądzie (bo na razie swojej 1,5 rocznej córy nie szczepię). A może mam ją nagrać na dyktafon? Przyjść ze świadkami? Czy wpuszczą moje nieszczepione dziecko do przedszkola? A może jest jakieś przedszkole przysejmowe dla dzieci nieszczepionych?
  Myślałem, że umrę z nudów słuchając całą Waszą przydługą pogadankę i te delikatne aluzyjki pod adresem niegrzecznych twórców statystyk nopowych, lekarzy darzących mnie szacunkiem, za to, że wiem o co chodzi ze szczepieniami i niebezpieczeństwami związanymi z antybiotykami. Panowie, chyba sam się zaszczepię, bo dzięki temu stanę się warzywkiem, które już niczym nie będzie się musiało przejmować…

 4. Ostasz-na spokojnie to bierz-NTV nikomu nie pomaga,to sztuka dla sztuki-takie przedsięwzięcie twórcze pomysłodawcy.To telewizja weekendowa-przy piwku można ją oglądać,taka do wyluzowania.Zapytaj tu-na forum,czy ktoś czuje się pokrzywdzony zaniechaniem NTV-takim maniem cudzych spraw w de.Może ktoś coś doda.Zamiast pozdrawiam-nie szczep sie-to rownoważnik.

 5. Transhumanizm to shit wymyślony przez psychopatów, tych samych którzy wymyślili chemitrails i cały ten syf który nam i tej planecie serwują na co dzień. To pretekst żeby zniszczyć nasz gatunek w imię walki z niedoskonałościami ludzkiego ciała – bzdury. Nasze ciała są i tak doskonałymi tworami, a także zostaliśmy celowo ograniczenie zdolnościami przez manipulacje genetyczne. Gdyby nie ci sami psychopaci żadne choroby nie byłby nam straszne.

  1. Też tak myślę. I wydaje się, że stoi za tym kompletne niezrozumienie kim jest człowiek, podporządkowywanie go materii. Ani słowa o opcji stania się istotami o innej ‚gęstości wibracyjnej’ , o tym że mózg i myślenie to tylko ‚receptory’ i filtry tego co przychodzi z nadświadomości, itd. Słuchacze NTV wiedzą o co chodzi…
   Jeśli jesteśmy po części tworem obcych, to co oni na taką linię rozwoju? I czy przykłady rozwoju obcych pokazują właśnie taką drogę?
   A może wszystko potoczy się jeszcze inaczej? Bo ta przedstawiona wizja byłaby ponurą konsekwencja tego, przeciw czemu via NTV się buntujemy -NWO i zniewoleniu, wykorzystywaniu ‚rozwoju’ dla środków zagłady itp.

Comments are closed.