Nauka i technologia nowej ery – 25.08.2015

Szósta rozmowa Janusza Zagórskiego z dr Zbigniewem Osiakiem z cyklu „Problemy ogólnej teorii względności”. Linki do jego publikacji, e-boków oraz audycji telewizyjnych i radiowych są dostępne w bazie ORCID pod adresem internetowym:
http://orcid.org/0000-0002-50007-360X/


Z prelekcji wygłoszonej na „5 Wczasach z UFO’ w 2015 r. przez Jerzego Naglika dowiadujemy się jak odkryto biofotony, czym one w istocie są oraz jaką zdrowotną rolę pełnią w naszym życiu.


Bożena Przyjemska opowiada trochę o sobie, o swoich wydanych pozycjach książkowych, a także o wpływie odżywiania na nasze zdrowie. Rozmowa jest wprowadzeniem w tematykę, która będzie poruszana na wrocławskim seminarium pani Bożeny w dniu 11 listopada 2015 r.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

36 odpowiedzi na „Nauka i technologia nowej ery – 25.08.2015

 1. "gUral" :-) pisze:

  😀
  Ło Boże-enko!..
  Pyi myłko, dURZo myłko, bedziesz wielka 🙂 / ^
  DURZRZ cuker, nobo kszepi 🙂 /^
  dURZRZO goske 🙂 /—> { Bedzie eszcze Winksza 🙂 …
  Nui dURZRZo kfaśne 🙂 /^

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=FddY0R8ZwCE serca y rzołontky 😀

 2. "gUral" :-) pisze:

  🙂

  32:23 min. 😛 & 34:42 min. 😛 próba robić Nas we balon-ika 😀 http://pu.i.wp.pl/bloog/84069394/51194094/81102631_preview_000_ZP_orig.gif

  🙂 https://www.youtube.com/watch?v=7OEP6aTGniA

 3. czart pisze:

  Jak zwykle zajmujący wykład pana Osiaka ,ale kiedy będzie poruszony temat modelu elektrycznego wszechświata ?

 4. hela pisze:

  To jeśli Pani Bożena nie je mięsa, nie spożywa mleka, nie je zbóż, to co ona je? Skrobia też zła, więc pewnie ziemniaków też nie, fasoli podobno też nie jada. To na samych owocach i warzywach trzeba jechać? Co innego pozostaje?

 5. req pisze:

  Robił ktoś tą biofotonową rurę? 🙂 Ma ktoś pomysł skąd wyczarować drut/kabel o żyle 3,2 mm?

 6. Majestic pisze:

  req ,drut -kabel zapytaj elektryków co pracują na budowach ,na pewno odsprzedadzą po cenie złomu , przy rozdzielniach gdzie są duże obciążenia stosuje się takie średnice , takie dwa metry to odpad a jest tam kilka żył takiego drutu- przewodu, albo w hurtowniach specjalistycznych ?

  • req pisze:

   Dzięki, może będzie jakaś okazja.
   Swoją drogą jak się komuś podobał ten wykład, to jest książka dostępna na rynku nt. biofotonów Fritza Alberta Poppa – PRZEKAZ JEDZENIA czyli Co nas odżywia?

  • SeJa pisze:

   Zamiast drutu / przewodu 😉 Możesz użyć słonej wody, nawet lepiej bo masz elektrolit 😉 Nie wiem czy to jest lepsze w takiej rurce w mieszkaniu tak do końca. Ale wiem że wody płodowe są identyczne jak morska woda, wiem że leżenie na plaży (kwarc) szczególnie w odpowiednią stronę, w pobliżu wody, szczególnie morskiej (słonej) uzdrawia, że życie wzięło się z Wody, że woda ma klastry, a kwarc (piasek plażowy) to wzmacniacz i też taki nośnik pamięci fotonowej. Ze zaprzęga się żywioł Wody i Ziemi jaki rezonuje świetnie ze światłem, więc i eterem i wszystkim, że nasza Planeta też jest takim żywym rezonatorem. W sumie idea podobna do orgonitów, a gdyby w to jeszcze zaprząc fizykę kształtów i pokombinować z metkabą, ba nie bez powodu budowano z kamienia piramidy a w jaskiniach jest świetne powietrze, przecież to jest nasze niemal naturalne środowisko przez pierwsze kilka tysięcy lat, w łonie Matki Ziemi. Heee, wyjdzie na to że ktoś skonstruuje trumnę wypełnioną Ziemią przodków do spania w piwnicy heee, a może to tylko strach ludzi jacy nie wiedzieli i sobie dośpiewali, a można skonstruować taki regulator i uspokajacz pola antropomorficznego = ciało astralne, potocznie Dusza gdzie różnice w emisji fotonowej w zdrowiu i chorobie nie wynikają z znów potocznej niewiedzy, a z faktu że choroba wibruje mocniej na poziomie kwantowym cząstek elementarnych bo jest większym dysonansem z otoczeniem, równe przestrzeń czy Eter albo jak kto woli wyrazem Ducha co przekłada się na Matrix, formy antropomorficzne czyli ciała astralne za jakimi podąża materia … a zarówno to co nas wibracyjnie uspokaja jak witamina C prawoskrętna, jak i to co nas wibracyjnie rozkręca by przełamać i wyrównać złogi energetyczne jak na przykład witamina C lewoskrętna potrafi tak samo niwelować różnice, więc stany zapalne jakie są wynikiem tego zaognienia, większego rozkręcenia molekuł w większych wirkach czasoprzestrzennych. Co przekłada się bezpośrednio na Cięższą materię i nie rezonuje z mechanizmem utkania reszty organizmu = choroba. Gdzie wychodzi na to że zdrowie przekłada się na mniejszy dysonans energetyczny z otoczeniem (resztą ciała / walka) = spokój co z kolei przekłada się na większą wolność umysłu i swobodę zmysłów lepiej rezonującą z Absolutem czy bańką świadomości zbiorowych.

   Oj rozpisałam się 😉 No bo jak się wie jak to działa, a nie, nie wie Panie Januszu bo nie przeczytało wszystkich wypocin tych co też nie wiedzą, to nie trzeba macać po omacku a nuż się uda, prawda? Kto nie zgubił ten nie szuka 😉 A od kiedy to o powielaczach, uczonych małpach ścisło-wiedzy uczą się przyszłe pokolenia? Uczą się o Geniuszach, często bez papierków z tego świata, uczą się o zegarmistrzach światła, tych kilku, reszta to chciejstwo i wyobrażenia najczęściej na opak i strachach z pod łóżka. 😉

   • SeJa pisze:

    Ja to podpowiedziałam bo nie można zdobywać komponentów w sposób nie do końca moralny, w cieniu nie świetle i liczyć na poprawę, one same wiedzą i nie zadziałają jak należy wtedy 😉

    A co nas Odżywia? Każde słowo 😉 Pamięć, siatka utkań niczego z czegoś. Pamięć związków i pierwiastków, … Nie żadne tam tosty, ale są smaczne 😛 i na jedno wychodzi, więc warto Dziekować 😉

   • SeJa pisze:

    Ps. Sól to też kryształ 😉

   • SeJa pisze:

    Tak na dobrą sprawę tu na Ziemi mamy tego do woli, wystarczy obcować z Naturą, z Ziemią, Wodą Powietrzem, zaznawać Słoneczka, zatańczyć w deszczu, przytulić pieska, pogłaskać kotka, pobyczyć się na plaży czy porozmyślać w lesie 🙂

    Gorzej w przestrzeni kosmicznej, choć i to kwestia świadomości. Niemniej Matka to Matka / Ziemia nasze Ciała wraz z Nią są częścią jednego Organizmu, bez Niej potrzebujemy protez, bo spójrzcie co nam po płucach bez Powietrza? A Ono bierze się z Oceanów i Lasów. Więc to część naszego ciała, ba nasze ciała są nie pełne bez tego i nie działają. Albo Słońce, bez nich nie ma Fotosyntezy, więc nie ma zamiany dwutlenku węgla w tlen, albo na co nam oczy bez światła? … … … Wiec kto niszczy Ziemię, ten dopuszcza się Zbrodni też na Ludzkości, zabija w tym i mnie, Ciebie, każdego wraz z przyszłymi pokoleniami. Kto choćby jedną gałązkę połamie bez naprawdę ważnego powodu. To więc dla tego Planety Cywilizacji na prawdę rozwiniętych, nawet jeśli i same ukryte między przestrzeniami czasem, lub jawiące się jako martwe, są Edenami, czystymi żywymi miejscami kontaktu, a buduje się pod ziemią, a nawet nie naruszając jednego kamienia gdyż buduje się między-wymiarowo (większe w środku niż na zewnątrz) I tak też było budowane na Ziemi. Karpaty, Śnieżka, Ślęża, Bośnia, Gdańsk, Kraków …Niby nic tam nie ma.

    Aha, to że nasze organizmy czegoś tam nie produkują same w swoim naturalnym środowisku w kontekście suplementów, to bzdura po to by kupować, konsumować, nie wyobrażać sobie życia bez Systemu, a jaki jest każdy wie. 😉 To wynik prania umysłów i to gruntownego.

    Co do Kamienia Filozoficznego, to nauka o relacji Kamienia ze Stwórcą, filozofia czyli umiłowanie wiedzy, więc co? Kamień Filozoficzny 😉 Taka podstawa.

   • SeJa pisze:

    Co do witaminy C jaka świetnie jest chłonięta, tak poglądowo jako przykład tyko. Ale pomyliłam eh długo w tym lusterku mieszkam. Więc Prawo i lewo trzeba w tekście zamienić i będzie oki 😛

   • Majestic pisze:

    bardzo dobrze SeJowata ? tak SeJu to wszystko to orgon, eter , eteroid itd , to to czego szukają , ale nie znajdą, bo tego nie można ujarzmić , https://groups.google.com/forum/#!topic/pl.sci.fizyka/TAaywXBATqs po drugie, ta banda doskonale wie o co chodzi ale żaden się nie wychyli , i będą ściemniać do końca .

   • req pisze:

    Archetypy, natura, człowiek itd to soczewki. Bez wątpienia są też różne miary – proporcje harmoniczne. Im szlachetniejsza (ewolucja) materia tym lepszy przepływ.

   • SeJa pisze:

    I Ci 🙂

 7. gas-08 pisze:

  Bardzo ciekawe temat z biofotonami brawo

 8. Kalina pisze:

  Ciekawa by byla dyskusja miedzy Panem Januszem Zieba a Pania Bozena .
  Ja wam powiem jedzcie wszystko tylko bez pestycydow , chemikali i chemtrials . Laczcie jedzenie zeby byl balance w kwasowosci i zasadowosci .
  No wiec organic jedzenie mozemy juz tylko sprowadzac z krajow gdzie nie ma chemtrials w glebie i w powietrzu:)Zacytuje ksiazke Swerdlowa bo z nim sie zgadzam pod wzgledem programowania w 100procentach .
  „Undesirables will be eliminated via chemtrails”mosqito spraying”,flu shots , and other inoculations”
  Wlasnie widze smugi na niebie wojewodztwo Poznan . Zrobilam zdjecia. Krateczki ksztalt.
  Elyminowanie produktow zywnosci z diety obecnie moze przyczynic sie do wycienczenia psych-fizycznego ciala .
  Ja osobiscie jestem raczej za Panem Zieba poniewaz widze , ze jestbardziej ziemski niz Pani Bozena 🙂

 9. Dorota pisze:

  Fajne są te rurki/antenki biofotonowe .
  Pan Naglik miał ich więcej, stąd moje pytanie
  czy nie można ich po prostu kupić, jakoś nie mam zaufania do swoich możliwości „zrób to sam” 😉

  //
  No tam na wczasach te 5 sztuk było do sprzedania…
  Może tu w kraju ktoś by się podjął wykonania, w sumie to dość proste. Bo koszty przesłania z Niemiec od Jurka mogą być droższe niż wartość towaru.

  Voytek – [Admin]

  • Majestic pisze:

   jaka cena Adminie była ? przy seryjnej produkcji cena materiału to gdzieś 25 euro ( gdy materiał kupiony na kilka sztuk) ,no i robocizna plus podatki i własny zysk to na pewno 40-60 euro min ?

   //
   Po 100 zet

   Voytek – [Admin]

 10. "gUral" :) pisze:
 11. Majestic pisze:

  http://whybioscan.com/ scanner biofotonów ? 50 tys dola ? zabiegi pomiarowe kosztują od 15 dola i więcej ?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.