Nauka i Technologia Nowej Ery – 27.11.2012

Program prezentuje urządzenie tzw. CHI MACHINE, które omawia Urszula Stania.
Kontakt do gabinetu pani Urszuli Stani we Wrocławiu tel. 698-981-279.

Krótki wywiad z Edwardem Szypunowem (kręgarzem) przeprowadzony u organizatorki jego przyjęć we Wrocławiu – Irmy Szymańskiej-Pyszniak. Kontakt i telefony podane na końcu wywiadu.

Zapis wykładu na temat zdrowego żywienia, który dała lek. med. Jadwiga Kempisty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

5 odpowiedzi na „Nauka i Technologia Nowej Ery – 27.11.2012

 1. michal pisze:

  wyklad pani jadwigi k jak najbardziej ok zachwala warzywa soki itd . ale ja sie pytam skad wziac zdrowe warzywa mieszkajac w duzym miescie ? wogole zdrowa zywnosc ? ano nie ma takiej mozliwosci . mieszkancy miast sa skazani na dziadoskie jedzenie . tu sie umiera na raka lub zawal . na starosc chyba jeszcze nikt nie umarl. mieso trucizna bo nafaszerowane antybiotykami i hormonami wedliny to konserwanty sery zolte trutka bo robione z prasowanych olei plus konserwanty warzywa przenawozone azotanami i pryskane itd … zeby sie w miare zdrowo odzywiac trzebaby sie osiedlic na totalnym zadupiu miec kilka hektarow dobrej ziemi i tam uprawiac i hodowac . oczywiscie trzeba miec tez słuzbe coby o to wszystko dbala no i spory dochod zeby to wszystko dzwignac . hehe . pozdrawiam

 2. Jan pisze:

  Wykład pani doktor Jadzi to zwykłe banały i to słabo trzymające się logiki. Dobre rady cioci Kloci. Jeśli jej książka zawiera takie rady to mocno odradzam po nią sięgać. Nic praktycznegp i konkretnego. Ot takie sobie wymądrzanie się. Puszczanie takich materiałw obniża znacząco poziom tego ciekawago działu.

 3. Docent pisze:

  Daleko wywodom pani Kempisty do wiedzy jaką prezentuje doktor J. Pokrywka. Więc puszczanie godzinnych w sumie dość nudnych i mało konkretnych wynużeń jest marnowaniem czasu w NTV. A tak nawiasem mówiąc, to co wspólnego z technologią ma jej kuchenny wywód?

 4. konstans pisze:

  Rządy reprezentujące ok 60% populacji świata przyjęły już dar od Fundacji Keshe. Z państw UE jedynie Włochy. Obecnie Mehran Keshe zamierza zorganizować nauczanie swojej teorii. Niedługo mają powstać również narodowe strony www . Polska jak i inne kraje ma ciągle szanę na otrzymanie tej technologii. Muszą to jednak zrobić politycy. Pozdrawiam

 5. Tomasz pisze:

  Dzięki Panie Januszu, ładuje sobie moje akumulatory życia Pana telewizją.

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.