Nauka i technologia nowej ery – 3.12.2013

O naturalnej płodności z lek. ginekologiem Andrzejem Banachem rozmawia Janusz Zagórski.
Więcej na: http://naprotechnolog.wroclaw.pl/

Janusz Zagórski rozmawia z Jarosławem Kułakiem na temat mleka w kontekście jego wiedzy i doświadczeń osobistych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Nauka i technologia nowej ery – 3.12.2013

 1. bardzo się cieszę, że NARESZCIE ktoś podjął temat szkodliwości mleka
  mam nadzieję, że będą kolejne audycje i WIEDZA razem z DOŚWIADCZENIEM będzie dalej rozpowszechniana
  pozdrawiam serdecznie pana Jarosława
  Olga

 2. Środa pisze:

  Bardzo ciekawy odcinek o szkodliwości krowiego mleka. Mam podobne doświadczenia i warto je upubliczniać. Czekam na następne odcinki!

 3. TomKu pisze:

  ..żadnego, kurka wodna, zrozumienia.. hihi 😉

 4. Vicia pisze:

  Polecam

  Aleksander Ożarowski
  Wacław Jaroniewski

  ROŚLINY LECZNICZE
  i ich praktyczne zastosowanie

  Szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie,
  Jako smakuiesz, aż się zepsuiesz,
  Tam człowiek prawie, widzi na iawie,
  Y sam to powie, że nic nad zdrowie, ani lepszego,
  ani droższego.
  Jan Kochanowski (1530-1584)

  Najwyższy stworzył lekarstwo w ziemi, a mąż
  mądry nie będzie się nim brzydził.
  Agryppa Nettesheim (1543)

 5. Hrabis pisze:

  YouTube

  Prof Dr Walter Veith – Pij mleko, będziesz miękki! 1 z 11

 6. armento pisze:

  J. Kułak. Bardzo ciekawy wykład na temat szkodliwości picia mleka. Parę lat temu przeczytałam gdzieś, że osoby dorosłe nie powinny pić mleka,bo coś tam, coś tam… Postanowiłam nie pić mleka i nie spożywać przetworów mlecznych. O dziwo stan mojego zdrowia bardzo się poprawił, przestały mnie boleć stawy i kręgosłup. Ja pochodzę z rodziny która cierpi na choroby reumatyczne, moje rodzeństwo, matka, babka. Wmówiono nam, że to jest choroba genetyczna. Ale słuchając wykładu Pana Jarosława zrozumiałam, że ta choroba reumatyczna w naszej rodzinie może wynikać z naszego odżywiania. Od kiedy pamiętam jako dziecko w naszym jadłospisie królowały zupy mleczne, sery, mleko i inne. Teraz jestem pewna, że to odżywianie było problemem mojej rodziny.

 7. lucjan pisze:

  Na temat mleka polecam lekturę książki Dr Nand Kishore Sharma MLEKO CICHY MORDERCA. Przytoczę tylko jego hasło programu, które brzmi: „Słuchaj Natury,a będziesz nagrodzony, sprzeciwiaj się Naturze, a będziesz ukarany”

 8. AndrzejG pisze:

  PIJ MLEKO, BĘDZIESZ KALEKĄ. W tym zawiera się wszystko o mleku, ja to wiem, od kilku lat i nie bolą mnie kolana, moja żona, mama … uważają inaczej i jęczą z bólu, pomimo tego nada uważają, że ja gadam głupoty. Nie dla każdego jest ta wiedza, ale trzeba o tym mówić, pisać i mówić…

 9. Berta pisze:

  Miło mi było wysłuchać wywiadu o naturalnej płodności . I widać, że Pan doktor kocha ludzi i wie co jest ważne w życiu. Życzę Panu lek. Andrzejowi Banachowi wszystkiego dobrego. Zmiana świadomości u człowieka, to kawał dobrej roboty

 10. Bezprym pisze:

  To są fakty! Rolnicy zawsze zapijali się mlekiem i zawsze mieli popsute zęby, to ja się pytam co z tym wapnem w mleku? Oczywiście jest, ale nie przyswajalne. Przyswoić go może jedynie krowie dziecko czyli cielak. I tak trzymać.

 11. wiki pisze:

  WIELKIE dziękuję za zaproszenie pana doktora i polecanie NATURY.
  WOKOŁO i na okrągło zachwalana jest „chemia”, w każdej już dziedzinie życia, jaka to jest wspaniała, tylko że to jest na skróty, a NATURA „nie lubi” na skróty.
  Stąd tyle wynaturzeń i chorób.
  Pozdrawiam.

 12. mAREK pisze:

  Witam

  Aż przykro słuchać tych wypowiedzi odnośnie szkodliwości picia krowiego mleka.
  Mleko należy pić, najlepiej przed snem, gorące, nie tak bardzo aby parzyło, z miodem i przyprawami (cynamon, kardamon). Powinno się też jeść przetwory z mleka: twarogi, jogurt, maślankę. Z mleka można przyrządzić mnóstwo potraw.
  Krowa zjada bezużyteczną dla nas trawę, a w zamian daje coś tak cudownego i wartościowego jak mleko.

  Jednak nie mylić proszę mleka z tym co sprzedają w sklepach pod nazwą mleko. Biały płyn zapakowany w plastykowe czy papierowe kartoniki, który stoi na sklepowych półkach ma niewiele wspólnego z prawdziwym mlekiem. Mleko pasteryzowane pozbawione jest niezbędnych enzymów, przez co traci ono na wartości, i rzeczywiście staje się szkodliwe. Jeszcze gorsze jest mleko UHT, które nie jest wcale mlekiem. To zwykła trucizna. Wcale się nie dziwię, że osoby pijące coś takiego chorują, a po tym jak zaprzestaną picia tej trutki, odczuwają poprawę samopoczucia.

  Z całą pewnością nie należny jeść krowiego mięsa, a najlepiej mięsa żadnego. Wtedy zdrowie poprawi się z pewnością.
  Mleko nie jest szkodliwe.

 13. "gUral" pisze:

  🙂
  Cyt. ” Do tego wszystkiego, co młodzież jada, trzeba dodać dużą dawkę powietrza i ruchu na świeżym powietrzu, a z drugiej strony dużo MLEKA. Bo to są organizmy, które kończą cykl budowy. Jeśli w pewnym okresie, nawet przy dobrej względnie kuchni, zabraknie dla intensywnego dokończenia budowy organizmu budulca, podówczas te organizmy zaczynają raptem słabnąć, przede wszystkim wysiadają nerwowo.” – http://3obieg.pl/leki-z-bozej-apteki-cz-4
  😀 Pij wóde i jedz śledzie, a dobrze Ci bedzie !

 14. Franciszek pisze:

  a mleko kozy też jest szkodliwe ?

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.