Nauka i technologia nowej ery – 6.10.2015

Koncepty badawcze programu muzykoterapii w IMC Krems oraz Światowy Kongres Muzykoterapii 2014 w Krems, Austria – to tytuł prelekcji Anny Kristiny Stekl wygłoszonej na IV Międzynarodowej Konferencji Studentów Muzykoterapii, która odbyła się w 2014 r. na Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu. Tłumaczenie z angielskiego – Jan Łuszczki.


Bogdan Skrzęta ponownie „odkrywa” przed widzami tajemnice natury, tym razem o warzywach i ziarnach w naszej codziennej diecie oraz ich oddziaływania prozdrowotne.


Z genialnym samoukiem zza krat, z którym konsultują się profesorowie uczelni, o jego pomysłach i wynalazkach rozmawia Janusz Zagórski.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 2. Wt: Nauka i technologia nowej ery, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Nauka i technologia nowej ery – 6.10.2015

  1. BoBo pisze:

    Podoba mi się spontaniczność p.Bogdana …I oczywiście ogromna wiedza .Zawsze wyrzucałam pestki awokado{słyszałam,że są szkodliwe} a tu p.Bogdan z taką niespodzianką…Dziękuję i pozdrawiam

  2. Mag pisze:

    Jak miło słyszeć że rzodkiewka taka super , kiedy mam do zbycia tone ekologicznej pysznej i soczystej rzodkiewy!

  3. Majestic pisze:

    jak widać każdy może tego spróbować , prace naukowe w konsekwencji zostały utajnione, wyciszone i „zamrożone” nie inwazyjna metoda modyfikacji roślin i nie tylko roślin ,modyfikacja z reguły polega na powrocie do przeszłości, DNA obecne, jest de aktywowane i zaczyna się jazda nawet miliony lat wstecz http://www.minotech.de/forschung/pflanzenwachstum/urzeitcode-versuchsreihen/

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.