Oblicza Duchowości – 24.10.2013

Kolejna, druga już, rozmowa Janusza Zagórskiego z Teresą Korol.

Teresa Korol doradza w sprawach osobistych, zawodowych i biznesowych. Pomaga osiągnąć komfort i stabilizację życiową oraz wykreować własne życie zgodnie z osobistymi potrzebami. Pomaga w podjęciu i znalezieniu właściwej drogi życiowej.
Opracowuje diagnozę karmy, jak z nią pracować i uwalniać.
http://qlevo-teresakorol.pl

Kolejny, pięćdziesiąty odcinek wiedzy duchowej o wszechświecie w wydaniu Tadeusza Owsianki.

Gościem Janusza Zagórskiego jest Jerzy Strączyński, naturoterapeuta.

Można to potraktować jako bajkę na dobranoc, ale…
W sierpniu 2013 Kerry Cassidy z Project Camelot przeprowadziła wywiad z urzędnikiem wysokiego szczebla jednego z państw Unii Europejskiej. Wywiad zawiera kluczowe informacje dotyczące obecnych czasów, historii świata …

71 thoughts on “Oblicza Duchowości – 24.10.2013

 1. dobre 😀 Rosjanie byli pod kontrolą reptylian, ale się wykręcili, jasne nagle się skapowali, że ich kontrolują i zrobili unik i już nie są, ale to bzdury, polewka.

 2. Szkoda że Reksio nie leciał 😉
  Ale ap ropo jedności w odmienności i docenienia indywidualności w przeciwieństwie do zrzeczenia się tego daru w rozumieniu wschodnich „replikantów” polecam 4 teksty, warte więcej niż pusta paplanina, jeśli nawet uroczego Pana Tadeusza.
  Oto One:
  http://www.przystan.keed.pl/component/k2/item/24-natura-boga.html
  http://www.przystan.keed.pl/component/k2/item/21-jednosc-w-odmiennosci.html
  http://www.przystan.keed.pl/component/k2/item/16-dar-wiezy-babel.html
  http://www.przystan.keed.pl/component/k2/item/17-wzniesienie-ponad-dualizm.html

  Szkoda że Pan nie rozumie prostych przekazów, za to operuje czymś na poziomie przedszkolaków, nadal nie rozumiejąc że całe nowe, jakie idzie to jedynie podróż Pańskiej świadomości do nowej jakości. Cała koncepcja nowego wszechświata jest obiektywnie nie prawdziwa, a subiektywnie i owszem.

  SeJa

 3. Panie Owśnianko wielka szkoda iż nadal nie wiemy kim jest ” ojciec zacierający ręce „,a szkoda ,wielka szkoda. Mogłaby się wkońcu pana wizja stać klarowna dla wszystkich, a nie zagadkową grą słówek. Nawet nie docenia pan tego, że ktoś wogóle słucha i zadaje pytania. Jest pan niczym Sam w Sobie dla Samego Siebie, innymi słowy proboszcz wg którego nie ma co dyskutować z wiernymi o sprawach boskich, bo i tak są za głupi.
  Dokopał pan swoimi odpowiedziami osobom zwracającym sie z zapytaniami w nie mniejszym stopniu niż komenujący pańską wiedzę o wszechświecie.
  To chyba nie jest pozytywna energia.

 4. Dlaczego wasze „oblicza duchowości” to kretyńskie horoskopy opowieści mitomanów o wszechświecie, indyjska wersja religii, kłamstwa i dezinformacje czanelingowe. Naprawdę tylko stać was na rozpowszechnianie najgorszego badziewia jakie istnieje. ?
  Ważne że jest oglądalność…fast food zawsze dobrze się sprzedaje, niczym się nie różnicie od dezinformatorów. Możecie mnie cenzurować nie mniej to ma krótkie nogi. Wg mnie robicie coraz większe szkody, chyba że jest to celowe działanie. Zamydlanie ludziom oczu że w polityce i ekonomi jesteście poważni niewiele zmieni skoro gdzie indziej nie potraficie odróżnić głupca od kłamcy…a wszyscy mówią „prawdę”. Nawet się nie wysilacie.

 5. @Alex- ten Cejrowski ,podróżnik pożal się boże, widzi wszędzie diabły ,przez to że sam jest aniołkiem,hihihi

 6. Pani Tereso to się nie trzyma kupy ,jeśli ta osoba miała pierwszą inkarnacje na początku naszego wieku i później następne, to ile było tych inkarnacji w ciągu 13 lat?

 7. Panie Tadeuszu ,ja akurat wizje i sny tłumacze bardzo prosto.Po prostu wykonuje pan dobrą robotę, ale nie ma zapłaty, więc żona ciosa kołki na głowie.Czas poprosić o zapłatę i wynagrodzić żonie ,czyli związek oparty na gratyfikacji a prosiłem żeby pan rozwiną ten temat hihihi.

 8. @ Redmuluc,

  a czemu to usuwacie i blokujecie na forum Davida Icka takie tematy ,( dot.kontroli).
  To są tacy sami ludzie jak zza ocenu, o ktorych się z dumą rozpisujecie , a naszych olewacie..
  Przykład (fragment wypowiedzi takiej osoby:

  „e: właśnie mój adres IP został zablokowany na forum DI, jeśli ktoś mógłby mi napisać na pw adres mail administratora DI żebym mógł się dowiedziec więcej, z góry dzięi

  Witajcie, zgadza się pisałem na forum DI jednak bez odzewu w dodatku jeden z komentarzy z działo o kontroli umysłu usunieto bez podania przyczyny, szczerze mówiąc liczyłem na rzeczową dyskusję, być może napisze tam nowy temat jednak musze wszystko poukładac w logiczną całość bo mam zamiar zamiescić w miare cały przebieg programowania jaki na mnie prowadzą co nie jest łatwe bo wiele sobie stopniowo przypominam a jeszcze więcej nie pamiętam i ciągle zanika pamięć krótko trwała gdy wracam wspomnieniami więc nie założę tematu dopuki nie będę zadowolony z jego treści i rzetelności informacji.
  Całość na:
  http://zmianynaziemi.pl/forum/mikro-sluchawki-kontrola-umyslu-przy-uzyciu-implantow-w-hipnozie-odleglosc

 9. @redmuluc No ma sens. Piłka okrągła bramki dwie, ale w tej grze 5000 do jaja przegrywają Ci co walą do bramki, wszyscy do jednej 😉 Czy nie słusznej wiec? 😀 😀 😀

  SeJa

 10. @redmuluc chyba znów ktoś się po ciebie podszył.Ten blok jest najwartościowszy ze względu na rozwój każdej istoty.Nawet reptylianie i szaraki wyciągnęli by coś dla siebie.Ta szowinistyczna krytyka do niczego cię nie zaprowadzi z tym TWOIM UFO.

 11. To wiedz David, ale wkleję 😉
  http://www.przystan.keed.pl/component/k2/item/20-kazdy-mlyn.html

  Więc skoro sami to sobie robimy, cytacik z Ciebie. To dla czego sądzisz że stanie się jakichś spontan, i wszyscy zaczną iść w Inną niż idą stronę, właśnie do pokoju i dostatku, banki oddadzą, pieniądze sami zniesiemy bo są zbędne się okaże, … … Naiwność? Więc wynik jest jaki jest 😉
  Chyba że, liczysz na cud (nie Ty, więc czemu liczysz na spontan?), Sam ostrzysz widły na owe zło przecież, czy to też nie część planu jak i kryzys? Bezczynność, i liczenie na spontan też nie wróży wiec i jest „drogą do znikąd” a nawet strzałem samobója.

  Nawiasem też nie znoszę Pani Wróżbitki. Normalnie mnie mdli… Więc nie oglądam hehe
  SeJa

 12. @Alex
  ten film juź dawno narobił szumu.
  Cejrowski ma prawo stawiać takie pytania, ale gdyby ktoś zadał je w takiej formie tak jak on, ale pytając o katolicyzm – Cejro zapłonołby bożym gniewem…
  Może fajniej by było się przyjrzeć swojej własnej wierze – pełno w niej odniesień do demonów, czasek, szkieletów – obrazy średniowieczne.
  Nie wspominając juz o demonicznej stylistyce elementów architektonicznych w gotyckich katedrach – żygacze w formie monstrów z kłami itp.
  No i „obrzydliwy bożek” na tyłach katedry wawelskiej… o którym pisał i publikował zdjęcia Marcin Dachtera.
  Pałno w chrześcijaństwie nieścisłości i wykluczających się informacji.
  Gdyby ktoś o to pytał, tak jak Pan Wojciech – masa ludzi czułaby się dotknięta…
  A że chodzi o inną ścieżkę to fajnie.
  Tradycja Bon ma 18 000 lat. Nięźle się trzyma ta bajka…

 13. …spotkalam sie z P.Teresa i nie jestem zadowolona; wybitnie jest „nastawiona” na kase, mowi duzo na nie temat /placi sie za 0,5h. i kolejne 0,5h……/

 14. 🙂 @ Tereni Korol.

  Wy jednej kłeszen mom tyn sam podglond, łod neonuf, to je;
  Cyt. ” Choć może głupio to brzmi
  Bądź przyjacielem swym
  A zaczniesz na nowo żyć” 🙂 http://teksty.org/dzem,do-przodu,tekst-piosenki
  Wy mojem podglądzie toje PODWALINA wy budowaniu NOWEGO 😀
  A co do reśty, to klasycnie; jezdem za a nawet …sie wstżymom łod głosu 🙂
  Pozdro 🙂

 15. W każdym razie dziwi mnie że Pan Jerzy Strączyński postrzega również w kategoriach religijnych. A właściwie nie dziwi, ludzie są religijni i słusznie powiedział że, podobnie jest wszędzie. Czyli banda powielaczy jacy nie wiedzą nic ani o Buddyzmie, ani o Chrześcijaństwie. Dla nich to obrządki, świątynie, religie z całym tym chłamem dla gawiedzi. No ale skoro już tak jest że Hierarchowie nawet gdzie by nie spojrzeć, nic poza tym mieć nie mogą, a ludzie są jacy są? Niech se biją pokłony 😉

  Więc i Ceilowski, widzi jedynie fasadę. A buddyzm to wspaniałe narzędzia, można by słusznie zauważyć że przynależne ciężkim bioenergiom jedynie. Ale tak samo warto się nauczyć jeździć rowerem, by polepszyć jakość życia a to się z niczym nie kłóci. Kłócić się może z fanatyzmem religijnym jedynie, bez elementarnej wiedzy nawet jaka nie jest religijna. Dla mnie to nie ma nic wspólnego, ani z Chrześcijaństwem, ani z Buddyzmem. Za to te prawdziwe świetnie się uzupełniają, jedna w ramach tego świata, druga filozofia pozwala wznieść się już o wiele dalej jak właśnie nauki Jezusa znów prawdziwe.

  No zresztą, kto rozumie ten rozumie.
  SeJa

 16. to wszystko prawda to dlatego wyniszczyli indian eskimosów ludy syberii aborygenow i ludy afryki oni mieli dostep do sw. mijsc i starych przekazow manuskryptow.

 17. Na przykład nie jest to jeszcze dość powszechna wiedza, ale i Pierwsi Chrześcijanie świetnie zdawali sobie sprawę z możliwości powrotu, czyli reinkarnacji. Na co są do dziś liczne dowody w pismach, nie zafałszowali bo nie dostrzegli. Bardzo wiele jest Analogii do Buddyzmu.
  Człowiek urodził się niewidomy. Pytali Jezusa, kto zawinił, On, czy jego Rodzice? Sam fakt postawienia tak pytania o konsekwencje. Nie mógł by zaistnieć gdyby oczywistym nie było że ktoś mógł sobie nagrabić w poprzednim życiu, skoro urodził się już niewidomy. A Jezus nie złajał ich za dopuszczenie reinkarnacji. Zresztą Cała Biblia aż się roi stwierdzeniami typu w przyszłym życiu. Jest Setki i bardziej przejrzystych i oczywistych przykładów na reinkarnację, no ale kto by to czytał 😉

  Co by być sprawiedliwą, buddyści jacy jedynie powielają, nie maja pojęcia o tym co to jest karma, choć spotyka już się i w zachodniej literaturze prawidłowe rozumienie i nie negację, choć można nagiąć czasem rzeczywistość i pominąć skutki. Świat się nie zawali. Jednak Gdyby nie prawo skutku i przyczyny, nie byli byśmy kim jesteśmy. A jesteśmy wypadkową przeszłości, zaś przyszłość wynika z tego jacy właśnie jesteśmy. Tego nie zmieni nawet nie liniowość doświadczeń, nawet jeżeli wiemy ze strukturalnie się nie zmieniamy, ani nie dewaluujemy, Jednak dzięki temu zjawisku ba prawu się uczymy a nasze działania przynoszą skutek. A już rozumienie karmy jako rodzaj koszmarnego uwikłania, to totalna ignorancja. Wynik chorego umysłu. Gdzie całe uwolnienie się, właśnie od niego.

  SeJa

 18. W ogóle WSZYSTKIE religie są nie tylko mentalnie wierząca, zniewalające, uzależniające, to nawet bardzo destrukcyjne.
  Niby społecznie pożyteczne, ale to wynik uzależnienia właśnie i mentalnej niewoli.

  Tu znów książki pisać 🙂
  SeJa

 19. SeJa pisze:
  25 października 2013 o 22:40
  Qrde ta przeglądarka 😉 mentalnie nie wierzące a wiążące. Sorry już się zamykam 😐

  – – przepraszam za małostkowość, ale zauważyłem coś ważnego. Zapomniałaś się podpisać

 20. Jubileuszowe gratulacje dla pana Tadeusza O. i Ntv z okazji 50 wystąpienia z ‚Wiedzą o Wszechświecie’. Jeszcze raz gratuluję: wytrwałości, odwadze i sile ducha!

  Qcyp pisze:
  ‚Panie Tadeuszu ,ja akurat wizje i sny tłumacze bardzo prosto.Po prostu wykonuje pan dobrą robotę, ale nie ma zapłaty, więc żona ciosa kołki na głowie.Czas poprosić o zapłatę i wynagrodzić żonie ,czyli związek oparty na gratyfikacji’

  – – bardzo interesująca wizja wizji 🙂

  Ja mam inne pytanie. Pan Tadeusz przez rok odnosił się bardzo często do świata jako do, cyt: ‚Niecny matrix’. Na swój sposób zauroczył mnie takim określeniem.
  Co się stało, dlaczego i od kiedy, że świat staje się nagle taki ‚wspaniały…’
  od 16 min: ‚A ja mówię – to jest wspaniałe, że każdy jest kimś innym, i każdy na swój sposób siebie wyraża, i tych sposobów wyrażania jest tak bardzo wiele ,i na tym polega piękno naszego świata i piękno tego że właśnie się spotykamy i każdy z nas jest inny’

  To jest bardzo jednostronne widzenie Rzeczywistości w całej tej Niecnej NIErzeczywistości Panie Tadku w jakiej utkwiliśmy. Tak, to jest fajne, także na tle emocjonalnym, że można się…popstrykać, podyskutować, pośmiać a nawet ‚po-obrażać’ 🙂 chwilowo dla hecy, żeby już za dzień dwa powypaczać sobie co było (to nie jest). To fajne jest z punktu widzenia lokalnego, towarzyskiego , ale nie z szerszej perspektywy Wszechświata…Ziemi, wiedzy o nim..
  Niestety tą drugą ,mroczniejszą stroną NIErzeczywistości NIECNEJ naszej, naszego Matrixa, jest ta różnorodność przekonań, wizji, potrzeb, pragnień itd ,która ciągnie za sobą narzędzia czynienia cierpienia w postaci wojen i tego wszystkiego czym jest Matrix dla ludzi na tym świecie, oraz podpuszczonych, zmanipulowanych przez Siły Ciemni takich ofiar, jednostek-pośredników jak Hitlerowie, Napoleonowie, Stalinowie itp. Żeby nie szukać tak daleko i nie opierać się na standardowych przykładach tyranów przeszłych i teraźniejszych , wystarczy rozejrzeć się za…Waszą (@Antylanser) różnorodnością… po skorumpowanych lekarzach, urzędnikach, zdemoralizowanych, zaślepionych w swej bezkarności księżach katolickich. To także ‚nasza’ różnorodność i NIErzeczywiść w której wszytscy żyjemy i która najbardziej dotyka każdego człowieka. Proszę nie zawężać naszej ludzkiej różnorodności jedynie tylko do… lokalnej korespondencji pod skrzydłami Ntv

  Antylanser pisze:
  ‚ZAAKCEPTUJ ODMIENNOŚĆ, przecież gdyby nie ona wszechświat by nie istniał. (przynajmniej ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić identycznie wyglądających i zachowujących się ludzi, takiego samego krajobrazu za każdym oknem, oraz idealnej standaryzacji całego życia)’
  – – na szczęście @Antylanser dobrze że mówisz za siebie, że to TY nie potrafisz sobie wyobrazić. Na szczęście na Twoim braku wyobraźni świat , wszechświat się nie zaczyna i nie kończy. Twoja niewydolność wyobraźni ogranicza Cię do widzenia ALBO białym (różnorodność) ALBO czarnym (‚identycznie wyglądający i zachowujący się ludzie, taki sam krajobraz za każdym oknem, oraz idealna standaryzacja całego życia).
  To faktycznie smutne;
  może byłeś w poprzednim życiu maszyną stojącą w hali produkcyjnej i z tamtą ‚wyobraźnią’ reinkarnowałeś w ten PRZEróżnorodny świat, który Cię tak zachwyca i fascynuje w swym PRZEPYCHU różnorodności.
  Zgodzę się z taką różnorodnością, i jej pięknem, która tworzy miłość, pokój i wolność, a nie NWO, zatrucie, kłusownictwo w białych rękawiczkach, krzywdę i wszechogarniające niewolnictwo.
  Prześledź proszę ostatni przekaz informacji przez panią Gracjanę, opowiada w końcówce, o wizji raju (normalnej egzystencji) ludzkiego. Można zauważyć tam wiele różnorodności (jednak bez przystawiania lufy do skroni i tego typu emocji, więc nie wiem czy by Ci taki – ograniczony we wrażenia – świat odpowiadał…

 21. SeJa pisze:
  W ogóle WSZYSTKIE religie są nie tylko mentalnie wierząca, zniewalające, uzależniające, to nawet bardzo destrukcyjne.
  Niby społecznie pożyteczne, ale to wynik uzależnienia właśnie i mentalnej niewoli.

  – – jak jeszcze ktoś nie wiedział tego, to już wie, żeby nie miał wątpliwości…

  Tu znów książki pisać , Qrde ta przeglądarka 😉 mentalnie nie wierzące a wiążące.
  Sorry już się zamykam/Wynik chorego umysłu. SeJa’

  – – Nie no..OK, staram się zrozumieć jak mogę Admina, jego współodczuwanie, akceptację (której zwyczajnie może mi brakuje) do tolerowania elaboratów „czasem” niskiej PRZEINTELEKTUALIZOWANEJ jakości, jako wyrazu terapii, katharsis dla @SeJi

 22. 🙂 @gregory &co.
  Grześ ad. SeJi, to ujmne to kr”ó”tko tak: „mojrzesz Jej nogi myć i wode pić”
  A i tak Cie ljubljó, nobo inszej łopcj NIET 😀
  I jeszczo 1-no nie skapowałeś, co Tadziu pszykrył popręgi marynarkiem tudej? 😉
  Nu i tadycyjnie nutki lo Cie 😀
  Cyt. „Mów – niech Twoje słowa zbudzą krew
  Niech wszystko będzie już okej
  Jest tyle miejsc, do których powrócimy
  Mów – niech Twoje słowa zburzą mur
  Niech Twoje dłonie zniszczą chłód
  Ten nagły chłód, co w sercu przyniósł zimę” 🙂 http://teksty.org/bajm,ta-sama-chwila,tekst-piosenki

 23. Gregory pisze: „staram się zrozumieć jak mogę Admina, jego współodczuwanie, akceptację (której zwyczajnie może mi brakuje) do tolerowania elaboratów „czasem” niskiej PRZEINTELEKTUALIZOWANEJ jakości, jako wyrazu terapii, katharsis dla@SeJi”
  Gregory,no normalnie z ust mi to wyjąłeś! Widzę,że SeJa znudziła się typowym forum i teraz „działa” w komentarzach, ja też nie rozumiem admina :)Szkoda, że moja ulubiona ramówka zamieniła się w pole bitwy i wymianę poglądów,kto na jaką terapię ma się udać.
  SeJa… Masz poważny problem z osobowością,współczuję.Może występ w NTV,jakkolwiek traumatyczny dla niektórych widzów może się wydawać,przybliży nam Twoją osobę i może zrozumiemy,czy się bardzo mylimy co do Ciebie (gUral jest wręcz zakochany),czy też jesteśmy niegodni twoich stóp całować.
  Pozdra.
  P.S. SeJa sprawia chyba, że zobrzydza mi kolejną możliwość duchowej przygody,bo forum mi zobrzydziła skutecznie….

 24. To na prawdę było zabawne Greg 🙂 Skoro się dopominasz. Tylko nie bardzo wiem czy jesteś za, czy przeciw i komu hihihi Nie no żart 😉
  Bo biorąc słowa Pana Tadeusza pod lupę, jak to jestem wyrazem równowagi jaka podciąga obraz Kobiety wbrew spiskowi, a jednak przeintelektualizowałam skoro nie piszę wierszyków o aniołkach i nie mam ryżowej kokardeczki by was uspokoić 😉
  Tylko dla czego, nikt nie potrafi podważyć ni słowa? Poza brakiem podpisu i owszem. No ale mam nadzieję że świat się nie zawali, ponieważ seja wiele warzy ;D 😀 😀
  Nie no lubię się pobawić, odpisać. Tym bardziej że, lubię też jeszcze swoją kopkę liści, i seja jest jaki jej nie ma, jak BatMan za to 😉
  Więc można nie lubić sejci, za wiele spraw i rzeczy za jakie może i słusznie, a nawet sama się nie lubię czasem za to samo. Ale jedno jest pewne jak śmierć i podatki, seja wie co mówi. Choć nie jest to pop kultura.

  SeJa

 25. No tam wiecie żart, z tą śmiercią i podatkami tyż. 😉 Ja Was na prawdę lubię, co by nie powiedzieć więcej. Inspirujecie mnie właśnie dla tego że … no jakoś nie zwykłam mówić jednak o tym co wiem, za to wiem co mówię.
  A na przykład gUral, to mój przyjaciel, gdzie to ja korzystam na tej przyjaźni, nawet jeśli mnie nie ma. Wiecie, mam charyzmę jak dynamit, łuuu jak supernowa. Więc wszystko jest kwestią woli. Ale mnie nie ma hihi 😉 Kto ma proste włosy, pragnie mieć kręcone. Kto jest żebrakiem lubi zabłysnąć, … A mnie nie ma nawet. Bo gdybym nie miała nic, prócz kilku opowieści, to bym opowiadałaaaa

  SeJa

 26. Wiem że to wiesz gUral niskopienny 😉
  U nas nie ma większych, ani mniejszych. A Jeśli kto chce więcej dać bo ma, służy innym jak potrafi. Mojżesz to mój Brat w pełni szacunku. On jak i ja nie pochodził z tego świata, i na nim nie pozostał. My zabieramy swoje ciała by marności nie zaznały i nie padły ofiarą dziecięcej zabawy genetyków skoro są mocne. Mało tego, zacieramy wszelkie ślady nawet zabierając ciała bliskich jakie się zrodziły w trakcie powrotu do ludzkiej normy naszych Mam. Bo właśnie bywa, że owe dzieci szybko po nas nie wzrastają w odpowiednim wzorcu genetycznym jeszcze. Choć w ogóle bardzo rzadko się to dzieje że aż potrzebna jest nam asymilacja i czas na przywrócenie norm rodzicom, to jednak bywa kilkukrotnie z przyzwolenia i woli Taty. Wtedy świat się zmienia. I jak broni nie wwozi nikt, tak my odchodzimy nie pozostawiwszy i ciał. Choć strukturalnie jesteśmy jednym, co innego jak wiedza i wiara brak potrzeby doskonalenia umysłu i leczenia Go, się różni. My powracamy, Wy zmierzacie.

  SeJa może to powiedzieć, człowiek nie jeszcze. 😉

 27. Alex pisze:
  ‚Buddyzm to wielka bajka wystarczy obejrzeć ten film’

  – – Cejrowski o buddyzmie, generalnie potwierdzam jego spostrzeżenia, to co sam obserwowałem na żywo w Chinach. Włóczyłem się po świątyniach nie tylko buddyjskich, taoistycznych też, konfucjańskich. Cejrowski nie naciąga, tak trochę…jaskrawi momentami (medialność, itp), ale nie naciąga, nie przesadza, nie nagina faktów.
  Styl Cejrowskiego to ironia, i tu się…wyżył na całego, ulżył sobie jak mało gdzie, a że katolikiem jest przy tym to postawił se buddyzm na celowniku. Trochę przy tym poudawał że wszystkie religie są dla niego tyle samo warte i wyszło że niby prezentuje niestronniczo… Cwaniak, inteligentnie wykonał ten wślizg.

  Ale ja nie o tym chciałem… Prawda jest inna o buddyzmie, Cejrowskim pokazał tylko część, szeroką podstawę piramidy jaka jest buddyzm. Mianowicie, przedstawił buddyzm z dna, natomiast nic z korony. Wspomniał raz coś, że są 3 szkoły, i pozostał na krytykowaniu dalej ‚szerokiej drogi buddyzmu’ dla ludności świeckiej (u nas odpowiednik mas katolickich, tzw wierni(nie czyt: wierzący)-nie praktykujący.
  Gdyby Cejrowski poszedł ze swoimi tekstami do Zen czy innych hermetycznych buddyzmów ,elitarnych, poważnych, medytacyjnych dla mnichów z prawdziwego zdarzenia praktykujących w klasztorach ezoterycznych, wyskoczyłby stamtąd na ‚śmiechu Buddy’. Dlatego program w jakimś sensie jest można powiedzieć przekłamany przez pokazanie buddyzmu ‚małego’. Nie tego co powinno się pokazać. Przedstawił masowy, pospolity, widoczny, otwarty dla wszystkich , głównie lub także turystów z monetą.
  Śmiech buddy
  http://www.youtube.com/watch?v=MxJWj_sMx8U

 28. 😀 @ harriet111 & 7-iu”wspaniałych” zy „Stop Nowemu…” sory (-) harriet-te, to bedzie
  6-ću jusz wspaniałych ale jenacej 🙂
  A bedzie to mnij wincei tak, raczej wincej niżli „-” /aido poziomuf Tadeuszowych/ tysz
  cosik sie najdzie i we ftem je pies pogrzebany, ino nie pytajta jako rasa, nobo ftym je sęk
  co jo nie znaju sie na resie, ftencas by sie narrrobiło, 1-szy. 😛 http://www.youtube.com/watch?v=JGVOtZjtY-s 😀
  Nu lo mie to gadam Wom co było i śmieszno i straszno, ale mnie ubawiło, „a-WAS” ?
  2-gi. 😛 http://www.youtube.com/watch?v=C–CuGfRNcY
  Muwi Wom to cosik? 😀 /dum ino, co rozumieta powage sytuacyi /? 🙂
  Wy mojech młodeh latach jak tak jojcyłem, to babunia kochana gadała ;P
  „one mosz, zesrała sie bida i ryczy” 🙂
  I coby dalyi chepi, chlejeta hopy ??? ;P http://www.youtube.com/watch?v=g9VJ9UUrnAE
  Nu i nutki, coby tradycjy beło zadość 😀 „Nie poddaj się, bierz życie jakim jest
  I pomyśl, że na drugie nie masz szans
  Po co ten stres, myślisz, że nie masz nic
  Każdy ma – nawet Ty” 🙂 /dalyj tysz very gut text/
  http://teksty.org/myslovitz,acidland,tekst-piosenki
  3-ymajta sie 🙂

 29. ren pisze:
  ‚Jak ludzie moga wierzyc osobie ubranej na czarno.’

  – – faktycznie, coś w tym jest…pewnie jest w tym prawda. Kogo, co masz na myśli, czegoś gdzieś nie zauważyłem?

 30. Dziękuje panu Jerzemu za przedstawienie osobowości i zamierzeń naszego Ojca-Matki Kosmosu o które sam prosiłem – a w tych audycjach otrzymuję. Dla mnie jest to pewien etap uwieńczenia wiedzy i zrozumienia a jednocześnie jej początek. Myślę że powoli zbliżamy się do uświadomienia sobie poniższego tekstu, a umysłowa paplanina kiedyś się skończy, jeśli tylko sobie na to pozwolimy!

  Jesteś jedyną rzeczywistością. Nie wierz w nic z wyjątkiem siebie. Przekonania są ograniczeniami. Umieszczają cię one w zamknięciu i dławią twą moc. Przekonania wiążą cię do pewnej rzeczywistości. Budują one strukturę, wewnątrz której działasz, i nie zezwalają na doświadczenia spoza tej struktury. Wierzysz, że świat działa w określony sposób, i tak się dzieje. Wierzysz, że jesteś ograniczony/a, i tak się dzieje. Taka jest moc twych przekonań. Taka jest moc, jaką posiadasz, by stwarzać rzeczywistości. Masz moc, by zmienić swe poglądy, i tym samym zmienić swój świat. Albo możesz wybrać, żeby nie wierzyć w nic z wyjątkiem siebie i w ten sposób uwolnić wszelkie ograniczenia. Nie istnieje nic poza tobą. Świat i wszystko w nim jest twoim wytworem, który stwarzasz od nowa w każdej chwili każdego dnia. Jest to rzeczywiste tylko w stopniu, w jakim wierzysz, że jest to rzeczywiste. Nie wierz w świat wokół ciebie. Jest on produktem twej wyobraźni. Jest twoim odbiciem, niczym więcej, niczym mniej. Wierz w siebie i obserwuj, jak ograniczenia odpadają.

  Twe życie jest tylko snem, jednym z nieskończonej różnorodności możliwych snów, w nieskończonej różnorodności możliwych rzeczywistości. Śnisz ten sen, ale może się wydawać, że masz mało świadomej kontroli nad tym co śnisz. Twa wyobraźnia jest tak potężna, gna dzika i swobodna, zabierając cię w podróż gigantycznych rozmiarów, podróż nieograniczonych wcieleń i wymiarów. Tak jak we śnie – kiedy uświadomisz sobie, że śnisz, staje się on świadomym snem, a ty zaczynasz uczyć się go kontrolować. Na tym polega wzniesienie. Jest to wzniesienie świadomości. Wznosisz się od wiary, że ten sen jest rzeczywisty i że cię kontroluje, do wiedzy, że to TY jesteś jedyną rzeczywistością, i że to TY stwarzasz ten sen.

  Nie wierz w nic z wyjątkiem siebie.
  Mariusz, niosący zrozumienie i natchnienie (jak my wszyscy)

 31. Mariusz pisze 28 października 2013 o 10:30 : „…”

  Mariusz Zgodzę się jeśli odpowiesz na jedno pytanie 😉

  Czy to Ty stworzyłeś moje słońce?
  Bo jeśli odpowiesz że to Ja Tworzę moje słońce, ja odpowiem że w takim razie Tworzę i Ciebie, bo jesteś jedynie częścią mojej iluzji więc mam pełne prawo a nawet powinność Tobą kreować 😉
  A Jeśli to nie Ty stworzyłeś moje słońce, i ja nie jestem częścią Twojej iluzji, czy Ty mojej, to nie jesteś Jedyny.

  Bo jeśli jesteś, to do kogo mówisz? 😀 😀 😀
  Początek wiedzy, i owszem 😉
  SeJa

 32. 🙂 @SeJa

  „Bo jeśli jesteś, to do kogo mówisz? 😀 😀 :D” / 😀
  „Początek wiedzy, i owszem” / :D…x
  🙂

 33. Tak Mariusz, zjednoczmy się Tu, nie za wszystko bo łatwo nie będzie, a mimo wszystko, wszyscy razem.

  Dobra Robota Panie Januszu Z. i Redakcjo.
  Bo ja w prawdzie mogę, jak i nie tylko ja pójść na własny kamień, stworzyć coś sama w materii mediów dla Nas, ale czy będzie tam cisza i kilka dobrych materiałów w kilka lat, czy będziemy się jak Tu wzajemnie inspirować inna Wartość.

  Nasza Wartość, budujmy i dawajmy z Siebie, dbajmy jak o własną ziemię.
  Gdzie i ja jestem jaka jestem, nic więcej.

  SeJa 🙂

  //
  W aspekcie wszystkich Twoich wpisów – czysta schizofrenia 😉

  Voytek – [Admin]

 34. 🙂

  Cyt. „Naukowcy sugerują, że wyższa pod względem rozwoju pozaziemska rasa ingerowała w nasz kod genetyczny. Poszukiwania dowodów na to uczeni nazwali biologicznym SETI, od astrofizycznego odpowiednika programu poszukiwania pozaziemskich inteligencji.”
  http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-twierdza-ze-w-naszym-dna-moze-byc-dowod-pozaziemskie-pochodzenie-ludzkosci
  „To nie jest sen, rzeczy naprawdę dzieją się
  Armią kolorów otaczają cię z każdej strony
  Otwórz oczy, rozłóż ręce
  By nazbierać jak najwięcej
  Podpisuj dni imieniem swym
  Królujesz im” 😀 http://teksty.org/anita-lipnicka,wszystko-sie-moze-zdarzyc,tekst-piosenki

 35. Hehehe 😉

  No widzisz Voytek, bo wszystko co powiesz o SeJa masz rację, jakkolwiek nijak ma się to do całości. Ja jestem nie tylko taka bądź inna, wiec po prostu jestem.
  Ale nie o tym chciałam jaka to ja jestem bądź jaka nie jestem 😉 Pogadajmy za to jak między polakami 🙂

  Bo niby patrzcie, nie potrafimy się dogadać, ale dla czego? Mamy pewną bardzo ciekawą cechę. Wszyscy mamy niezwykłe poczucie wartości, boso a w ostrogach nawet. No co z tego? ktoś by zapytał. My wszyscy jesteśmy jak wyspy. Kiedy się nauczymy wreszcie akceptować wzajemnie i się dogadamy. Z kim się wtedy nie dogadamy? Niemiec chwali to co niemieckie i kupa siła Jego, ale to co inne już nie niemieckie nie ma tej nauki, jak nikt inny poza Izraelitami tylko choć słabo się integrują i kto mówi po izraelsku choć Oni jak Wy? Ale Polacy są znaczącą społecznością niemal w każdym kraju na świecie, każdym większym mieście. Doświadczyli wiele czego nikt inny w takiej pigułce, i krótkim czasie nawet nie pojmie. Polak w kraju, ceni cudze, kto tak potrafi i nie ciągnie tylko swego? Czy to bez powodu? Oj nie. 🙂 Długo by wyjaśniać jak wielka to różnorodność i wyjątkowość, jakiej nikt nie potrafił wyplenić, co skutkowało wieloma doświadczeniami, jak rozbiory. Ale kiedy się okażę Wasza wartość z góry załorzona, będziecie jak emisariusze pokoju uczyć inne narody zgody. Wystarczy mówić po polsku, nie w sanskrycie, ani jak w żadnym innym i cały świat odbija kręgi tych słów. Doceńcie się 🙂

  SeJa

 36. //Voytek – [Admin]// pisze:
  W aspekcie wszystkich Twoich wpisów – czysta schizofrenia 😉

  – – Boże, ty przecież musisz to wszystko czytać, ja współczuć, mam nadzieję że nie czujesz się od tego coraz…dziwniej.. 😉

  //
  Nie bój nic – mam praktykę w te klocki, ale metody nie zdradzę…

  Voytek – [Admin]

 37. Tomasz pisze:
  ‚polecam film z you yube -CHLEB nasz POWSZEDNI’

  – – NIE POLECAM. Obejrzałem kilka scen, co poniektórzy mogą źle spać po zobaczeniu. Ciekawa robota…tylko strzelić sobie w łeb. O zwierzętach nie wspomnę…1h:11min… (scena nadająca się jako tako do zobaczenia)
  Fabryka mięsa

 38. gUral, to bardzo ciekawy temat, i na ten dział i na dział o UFO 🙂 Wiem że były takie rozważania na zjazdach, transmisja, ale no już nawiązywałam do tamtych wypowiedzi.

  No „Niewątpliwie każdy dom ktoś zbudował. Ale tym który zbudował wszystko jest Bóg”
  Słowa Świadka Jana, tego od Objawienia. W liście wyjaśniał tak na te same pytania 😉 Tak dodam od siebie do siebie że owych „kosmitów” zaprojektowała starsza cywilizacja, a Ich sam Bóg powołał, jednak nikt niczego nie uczynił jeśli bez Boga. Tak i dziś, jedni szanują drugich gdzie nie ma większych ni starszych ciał, duch zaś wieje gdzie zechce i wszystko do Niego należmy, wciela się jak zechce. A w duchu nie liczy się wieku ani rangi ciałem ni latami. To tylko i aż nowe światy 🙂

  SeJa

 39. Jestem poszukiwaczem prawdy , doszedłem do , gówno prawdy,jak nazwa wskazuje jest nie doprzyjęcia,ludzie to samobujcy od poczęcia z siłą xmena materjalizują swoją destrukcje , jak wrażliwy artysta który po stworzenju nie chce zaakceptować i pokochać tego cudownego stworzenia , bo widzi niedoskonałość , jak skrzywdzony , odrzucony , pragnie destrukcji , jak piękna której lustereczko powiedziało ,że już nie jest najpiękniesza, tłucze lustro czyli zabija siebie zabijamy innych ludzi nasze odbicie, wchodzimy do pieca krematorjum , zalewamy się falą sunami, grzebiemy się żywcem w gruzach trzęsienia ziemi. Rząd to wie i dlatego stymuluje nas w kturą strone chce.

 40. 😀 @Gregory & CO.
  Fotka z 3-ciego obiegu 🙂
  http://3obieg.pl/wp-content/uploads/2013/10/nigdysienie-poddawaj2-300×215.jpg
  😉 ++++++++++++++++TAK 3-majta CHopy————————- 🙂

  Cyt. „Ty wiesz, że mnie niczym nie zaskoczysz
  Nie ma powodu do zazdrości,
  O tym ja mówić chcę
  Długo i głośno,
  Ważny czuję się, gdy obejmę Cię ramieniem
  Nie jesteśmy w niebie, chodzimy po ziemi
  To wszystko, co stało się przez ten czas
  Jest w Tobie i we mnie, zostało w nas
  I czasem gdy się budzę i mogę być zły
  Ale to nie zmienia niczego, a Ty
  Możesz poczuć czasem brak mojej solidności
  Lecz zrozum, nie ma wolności bez miłości” 😀 😀 😀 http://teksty.org/kult,6-lat-pozniej,tekst-piosenki
  3-y-majtasie 🙂

 41. Z natchnienia opisujecie swe uniesienia o bogu (czy jak mu tam ), a nie widzicie dookoła was rzeczywistości . Może takie tematy są aby trzymać was za lejce ?
  Po co poszukiwać „Ojca” pana Tadeusza skoro możni tego świata szykują nam ARMAGEDON. Amerykanie dalej brną w syfie i dalej powiększają te bańkę zadłużenia . Liczyłem ze juz w październiku zacznie sie 3 wojna światowa , no ale jak na amerykanów przystało dali sie ogłupić znowu i łyknęli bajkę ze niema kasy …..a na dowód wysłali na urlopy kilka tysięcy pracowników NASA. W konsekwencji tej doprowadzą wszytko na ostatni guzik ,a to oznacza według mnie ze będzie 100 razy gorzej . Pomyślcie co zrobicie kiedy odetną was od prądu ,od internetu ,jak sobie i rodzinie zapewnicie jedzenie ,, nie będzie paliwa nie będzie wody czystej , Jak sie obronisz przed desperatem który będzie chciał wymordować twoja rodzinę dla litra czystej wody .Nad tym dumajcie wpierw a kiedy juz hipotetycznie zapewnicie sobie przetrwanie szukajcie Ojca dalej ….
  Osoby które sie orientują, co sie dzieje na świecie dobrze wiedzą, ze to nie następna teoria spiskowa o wojnie ,tylko fakt odwleczony znowu w czasie .Z powodu dalszego sie zadłużania amerykanów kompletnie sie pogubiłem kiedy moze nastąpić ten armagedon. Wychodzi na to ze jeszcze nie wszytko dopięli na ostatni guzik ….

 42. 🙂
  Tzymajmy tych, którzy starają się rozsiewać strach i wzbudzić negatywne zachowania pośród Nas, na conajmniej czysta czydzieści czy „neony” lat świetlnych 😀

  Cyt. „Zbudujemy nowy świat, który nie będzie miał już wad
  Zbudujemy most po którym przejdzie cały świat” 😀 😀 😀 – Wilki N’Avoie
  Aj law Ju 😀

 43. Elohim:
  „nie widzicie dookoła was rzeczywistości „. A Ty co widzisz, poza obrazami mentalnymi, które interpretujesz, tak jak Ciebie wytresowano? Lęk i strach siejesz, to i lęk i strach zbierzesz. Takie jest kosmiczne Prawo.

  „Liczyłem ze juz w październiku zacznie sie 3 wojna światowa ” jak kiedyś pojmiesz, że istnieje tylko ta chwila i innej nie ma, na nic nie będziesz liczyć. Wyczuwasz, jaka to ulga?

  „możni tego świata szykują nam ARMAGEDON”

  …większy jest Ten, który w was jest,
  od tego, który jest w świecie… list św. Jana

  „Pomyślcie co zrobicie kiedy odetną was od prądu ,od internetu ,jak sobie i rodzinie zapewnicie jedzenie ,, nie będzie paliwa nie będzie wody czystej , Jak sie obronisz przed desperatem który będzie chciał wymordować twoja rodzinę dla litra czystej wody”.
  Po pierwsze, to Twoje projekcje a po drugie, nawet gdy zejdziemy „do piekła” będzie z nami Ten który ma Moc. Który Jest Jedyną Mocą. To czegóż mamy się bać?

  „Z powodu dalszego sie zadłużania amerykanów kompletnie sie pogubiłem kiedy moze nastąpić ten armagedon. ” to się tak nie martw o ten armagedon (bo możesz mieć swój prywatny armagedon). Odsapnij trochę. Zrelaksuj się. Zobacz jak pięknie za oknem :-). Uśmiechnij się do swojego odbicia lustrzanego, ktore nazywasz rzeczywistością.

 44. 🙂
  @Voytek – „Admin”

  Przelazłem tu nobo wisz rorumisz ze wzglendóf na morde-nizm 🙂
  Nu daje Wom Tawarycz tom przyjemność i przyzwoleństfo, /na piśmie/ cobyś gUrol-a puściił na trawe tysz,
  niech zajmnie sie babom f końcu
  Dzięks w imieniu mojej 🙂
  „Chodzi pastuszek za gąseczkami,
  a ma ich razem siedem.
  Chodzi pastuszek za gąseczkami,
  ja tam za tobą nie będę!” 🙂 http://teksty.org/kazik,mariolla,tekst-piosenki

Comments are closed.