Oblicza Duchowości – 28.03.2013

Kolejny odcinek programu z Wandą Wegener.

Obszerny wywiad z jasnowidzem Krzysztofem Jackowskim zrealizowany przez NTV Warszawa.

Kolejny suplement aktualności do wiedzy duchowej o wszechświecie w wydaniu Tadeusza Owsianko.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

85 odpowiedzi na „Oblicza Duchowości – 28.03.2013

 1. Kalina pisze:

  Jezeli nie jest ci zal Tomasz Kuriata to jestes programowana kukla znieczulicy ogolnej .Jak myslisz z kad maja technologie , ktora sie posuguja na pewno nie maja od takich jak ty . Tylko przy pomocy takich jak ty .

 2. Kalina pisze:

  Jezeli nie jest ci zal Tomasz Kuriata to jestes programowana kukla znieczulicy ogolnej .Jak myslisz z kad maja technologie , ktora sie posuguja na pewno nie maja od takich jak ty . Tylko przy pomocy takich jak ty .

 3. Kalina pisze:

  Te dwie odpowiedzi sa do Rzekomej Kalina2 .
  I na tym koniec juz mi sie niechce ptrzekomarzac wiecej z Panem Xem

 4. Kalina2 pisze:

  Do rzekomej Kaliny pierwszej
  Sama jesteś kuklą zamknięta w swoim wyimaginowanym swiecie. Pana Tomka w to nie mieszaj.
  Ogarnij sie kobieto. Zdominowalas ta „stronę” a nikomu sie nie chce zwrócić ci uwagi. Może dlatego ze nikt nie widzi sensu tego robić. Jesteś tak bardzo utwierdzona w swojej psychozie ze i tak będziesz robić swoje. Szkoły spirytystuczne jednak coś dały i „nauka” nie poszła w las. Szkoda mi ciebie ale może sie nad tym wszystkim zastanowisz?

 5. aid pisze:

  ALE ŚWIETNY WYWIAD!!!!
  🙂
  Panie Krzychu:
  – niech Pan się przestanie przejmować udowadnianiem swoich zdolności!

  – polecam przeczytanie książki Lynne McTaggart „Pole”
  http://portalwiedzy.onet.pl/42053,105,1,1,biblioteka.html
  http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=501702
  Teoria Pola Punktu Zerowego – kipiacej życiem przestrzeni energo-informacyjnej
  może być naukową podporą w dyskusjach nt. jasnowidzenia.

  – polecam przeczytanie Wolności od Duchowego Materializmu – Trungpy Rinpocze.
  (miesza Pan zachodnioeuropejskie pojęcie EGO z jego buddyjską o wiele dokładniejsza wykładnią).

  P. Sławku – jaki szalony finał rozmowy…
  prąd w kamerze się kończył? 🙂

 6. aid pisze:

  udowodnianiem…

 7. JacekM pisze:

  Pan Jackowski ma przebłyski „jakiegoś widzenia”, ale to nie jest profesjonalne jasnowidzenie. Dużo w tym chałtury, braki głębszej duchowości i pracy nad sobą. Od pewnego daru, który mógł się przejawiać już w dziecięcych latach, to jeszcze daleka droga do profesjonalizmu, a to przede wszystkim, praca, praca i jeszcze raz praca. Kto pracuje jako jasnowidz i nad swoją techniką jasnowidzenia, umie precyzyjniej opisać, jak wchodzi w to doświadczenie. Lata pracy, to kwestia precyzyjnego wchodzenia w ten stan, i opanowania tej drogi. Jasnowidzenie, a myślę, że pan Jackowski powinien się z tym zgodzić, posiada w jakimś stopniu rozwinięte także pozostałe zmysły (poza widzeniem, także czucie i intuicja, itd.) i tu praktyka materialnego wąchania zwłok czy innych znalezisk (jak policyjny pies, który ma tropić) jest trochę śmieszna. To nie ma nic wspólnego z profesjonalnym jasnowidzeniem. Rozmawiałem o tym z dwoma angielskimi mediami. Śmiali się.
  Media które współpracują z policją nie obwieszczają tego tak jak pan Jackowski.
  Osoba jasnowidząca, pracująca na swoją duchowością, wkracza w boskie wymiary rzeczywistości, które chcąc nie chcąc transformują człowieka, otwierają go na nowe wymiary rzeczywistości, otwierają go w postawie etycznej: zrozumienia, tolerancji, współczucia i miłosierdzia. Brak mi takiej postawy u pana Jackowskiego, gdy chodzi o jego wypowiedzi odnośnie np. homoseksualizmu, … pachnie małodusznością i brakiem tolerancji, a to jest dalekie prawdziwie duchowo rozwiniętym mediom. Atestuje panu Jackowskiemu rodzaj jasnowidzenia podobny do detektywizmu niejakiego Rutkowskiego. Więcej sensacji niż treści i jakości.

 8. eljasz pisze:

  jaka publika (tu: dow. all komentarze) takie przedstawienia…

  „Transformacja Teologii w kontekście nauk ścislych..”
  ISBN 978-83-917420-8-2
  szukaj allegro

  Wykład obala stereotyp myślenia neuromi, udowadniając przez syntezę całościowej wiedzy o człowieku iż Jego Istota ma dualistyczny charakter. Słowo duchowy oznacza informatyczny, duch – informacja. Nowa budowa atomu, nauki o metabolizmie w kontekście systemów sterowania.

  Twierdzenie BACONA mówi, że
  „mało nauki odwodzi od Boga, dużo nauki prowadzi do Boga”
  – być może sprawdzi się już wkrótce nie tylko na pojedynczych umysłach, lecz na powszechnej wiedzy.

 9. Kalina pisze:

  Duch kazdego jest tysiace lat nenkany i z tego nenkania wynika jego oprogramowanie dlatego ta duality i Duch (Spirit ) jest jakby modelm dla Soul(Duszy) – ( dlatego mowimy , ze Soul jest w kazdej komorce naszego ciala ) . Logicznie to im bardziej programowany nenkaniem i obciazeniami bolesnych przejsc Duch (Spirit) . Tym wieksza mozliwosc patologicznych chorob u jednostki . Dlatego male dzieci choruja i nikt nie wie dlaczego . Wszyscy dopatruja sie genetyki aczkolwiek to nie jest genetyka to jest rodzaj zwiekszenia stopnia duality i ciaglym nekaniu poprzez tysiace lat naszego individualnego Spirit ( tak wiec balance jest kompletnie zaburzony ) i co za tym idzie wystepuja roznorodne patologie ciala i umyslu .

 10. Kalina pisze:

  Nauka nie spelnia warunkow poniewaz kazdy jest inny .

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.