Oblicza Duchowości – 28.04.2016

W studio NTV gościmy dwoje młodych artystów: Aleksandrę Stencką (pseudonim artystyczny Biała Woda, Whitewater) i Artura Telakowca, głównego kompozytora i twórcy muzyki dla Białej Wody. Rozmowa, którą poprowadził Michel Rachel oscyluje wokół muzyki i inspiracji klimatami celtyckimi oraz językiem Elfów. Aleksandra zajmuje się również tworzeniem obrazów i fotografią. Z jej śpiewem możemy zapoznać się w dalszej części audycji gdzie zaśpiewała cztery kompozycje ze swojej płyty, a w tle można zobaczyć niektóre z jej obrazów. Akompaniował jej Artur Telakowiec, a instrument został przestrojony tak, aby generowany dźwięk miał podstawę 432 Hz.


Tadeusz Owsianko o szybko postępujących zmianach w duchowym wszechświecie, co uwidacznia się w prezentowanych symbolach i wizjach.


Dorota Pasalska w swoim cyklicznym programie „Duchowe Oblicza Muzyki” rozmawia z Kamilem Rogińskim o pieśniach Słowian. Okazją ku temu jest płyta zespołu LELEK w nagraniu której uczestniczył Kamil.

Album Lelek „Brzask Bogów” dostępny jest na: http://www.karrot.pl/brzaskbogow


 

Ten wpis został opublikowany w kategorii 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „Oblicza Duchowości – 28.04.2016

 1. Tomek pisze:

  Wyjątkowo fajnie słuchało mi się Pana Tadeusza, złączył się z moją aurą, też jestem przemęczony i widać było, że Pan Tadziu też, ale wtedy właśnie wychodzą najciekawsze wizje, bo w przemęczeniu nie mamy czasu by kręcić, piszemy i mówimy wszystko co leży na sercu, ja już długo tak jestem przemęczony, jak będzie to przyśpieszenie, mam nadzieje, że i mnie chwyci 🙂 Może się obudzę… a będzie to przyśpieszenie, musi być, tylko jak ono będzie wyglądać, czy będzie gwałtowne i będzie trwało aż do kompletnego oświecenia ludzkości, znaczy, że tak długo że aż do skutku, czy będzie małymi kroczkami, i w między czasie będą nowe sprawy rzeczy? musimy odczuć to przyśpieszenie, bo Panie Tadeuszu potrzebne jest nam ono głównie do zdrowia !!!! i o to chodzi w tym przyśpieszeniu, bo to nie jest przyśpieszenie dla całej ludzkości, by była oświecona, tylko zdrowa właśnie…. na siłach pełna energii, a takie przyśpieszenie dla ludzkości, My chcemy żeby było to szybko, ale z tego co wiem, trwa to powoli i nawet chociaż 2016 miał być rokiem zmian, to może to być w 2017,18, lub nawet 20, nie śpieszmy się do końca… śpieszmy się do teraz lub do początku, by zyć zgodnie z sobą a zmiany są niezgodne z nami, bo człowiek nie cierpi zmian, dlatego przecież są tacy oporni na nową wiedzę… nowa wiedza już ma swój początek to przyśpieszenie dotyczy się też ludzkości, że będą chcieli zaczynali rozumieć sprawy duchowe, a Pan Tadeusz przekład to na wieczną egzystencję, lub jak rozumiem zmiany dla całego Świata, jest pan przemęczony, bo za dużo myśli pan o nas wszystkich, o tym, co jest dla nas dobre w końcowym rozrachunku, ja rozumiem że trzeba być na topie i zawsze z nową wiedzą wchodzić, bo pan to robi, ale zdrówko to też równoważnia, i czasem trzeba zrozumieć to tak, że nie wszystko jest dla wszystkich, stąd to przemęczenie, przyśpieszenie, będzie dla ludzi kórzy chcą szukać zmian w sobie, dostrzec samoświadomość, duchowość, bo musi ta wizja obejmować wszystkich ludzi, nawet tych kórzy się nie obudzili, nie możemy ciągle mówić, wszystkiego co dobre dla „obudzonych” trzeba patrzeć, na ludzi codzienności… Pozdrowienia 😉

 2. Luzomator pisze:

  A słyszeliście ten utwór ?
  https://m.youtube.com/watch?v=RGAOFelmSa8

 3. ☺seja pisze:

  tadeusz jest niezawodny 😉 zawsze jak sobie pomyślę że już by był czas na jego odcinek, bach i jest … 😛

  a jak bym się miała jak w psychoanalizie własnej odnieść do prezentowanych form i ich wyrazów. to dla mnie można to co by prosto określić mniej więcej tak.

  najpierw powinno być wiadomo – co jest co –
  a potem wiadomo, zmieni się punkt widzenia, relacja tych kwestii i aspektów i transformacja form już bardziej samoświadomego wyrazu …

  i można by bardzo długo sobie fanzolić czy opowiadać co jak i czemu już nie tak a właśnie jakoś tak samo inaczej, inaczej niż do tej pory, ba nawet troszkę odwrotnie … że najpierw by to się stało trzeba było przyjrzeć się temu z osobna, by na nowo stało się jednym. lecz już inaczej.

  i to się dzieję, ramy okienne w jakich się zamknęliśmy, jak i skorupki naszych przekonań puszczają…
  https://www.youtube.com/watch?v=y4i4_e7T7Ig

  naturalnie

 4. ☺seja pisze:

  bio pio woj …? ktoś tam kontynuował przerwaną rozmowę 🙂 poszperaj (bo wczoraj przykryłam niechcący a jest faje)

  • bio pisze:

   z woj. ty fizykalne dyskusje prowadzisz,
   mnie nim, i nimi nie zarazisz,
   nie moja to bajka i w niej nie uczestniczę,
   moze ruda wyjasni tą tajemnice…

 5. Tomek pisze:

  Jezus nigdy nie powiedział, że istnieje Piekło, w Biblii też nie ma podobno o tym słowa, są zamienne słowa, ale z tłumaczenia greckiego, nie ma mowy o Piekle, chociaż nie wiem czy Antychryst na 1000 lat do Piekła ma iść, tego nie jestem pewny… najgorszą karą za grzech jest śmierć. a w Jezusie życie wieczne. wieczne potępienie, to sprawa gdzie nie ma nadziei, na dalsze życie po prostu… wystarczy, że ludzie chcą się poprawić, jest w stanie im wszystko wybaczyć, gniew trwa przez chwilę, a jego łaskawość przez całe życie, Bóg znacznie chętniej wybacza niż karze. A nauka o tym, że Bóg jest sadystą przynosi mu wiele przykrości. To co poprzednie przeminęło… Bóg nie obiecuje że usunie Piekło bo jak można usunąć coś czego nie ma, drugą sprawą znak krzyża wykonuję się w imię ojca (czoło) i syna (ramię) i ducha świętego (ramię) Amen (serce-klatka piersiowa) biorąc pod uwagę krzyż jest to odwrotny krzyż bo czoło to długa kreska aż do piersi, a ramiona, są bliżej dolnej kreski, więc odwrócony krzyż… więc szatan możliwe, że kreuje dużo rzeczy. Ale piekła na pewno nie ma…. wymysł Szatana i Kościoła Katolickiego.

  • Tomek pisze:

   Żeby miłować Boga, głównym atrybutem ku służeniu, jest właśnie strach przed Piekłem, a nie miłość ku Bogu, żeby miłować Boga trzeba poznać w jaki sposób on stworzył człowieka, Ziemie, wszechświat, kosmos, trzeba poznać jego prawa. I te rzeczy przy bliższym zbadaniu ,okazuje sie ze Bóg rzeczywiscie kocha wszystko co dla nas zrobił i chce dla nas jak najlepiej, ale jesteśmy też w szponach szatana który straszy nas piekłem, i w ten sposób zniesławia Ojca, ale powoduje że na dzwięk słowa Bóg po prostu ucieka gdzie się da, bo na słowo Bóg przychodzi ludziom na myśl Piekło, ogniste piekło gdzie człowiek będzie sie smarzył, przez tysiące miliony lat, tylko dlatego, że zrobił jakiś błąd?a szatan będzei wolny, tak wygląda Boża sprawiedliwość? absolutnie nie, Biblia mówi nam cos zupełnie innego, a ludzie którzy rozprzestrzeniają informacje nauki o Piekle, są albo świadomymi współpracownikami Szatana, albo zupełnie nieświadomymi, którzy dali się nabrać Szatanowi i straszą czymś co nigdy nie zostało stworzone, było wiele wizji Piekła i wtym jest też problem, ale jak się przyjrzeć wiekszości wizjom, wyjsciom poza ciała, nieba te wszystkie wizje się od siebie bardzo różnią, nie ma w tych wizjach prawdy, jak jedna wizja mówi to a druga co innego, jak można mieć zaufanie do tego, te wizje,są nie mal zawsze przeciwne do tego co mówi nasza miarka czy to zgodne ze słowem ja sam wkręciłem się w wizję Piekła, ale to „chyba” nie prawda… Oby 🙂 więc już nie chcę być straszydłem 🙂

 6. Kalina pisze:

  gadu gadu gadu
  laboratorium rzdu Angielskiego wyjasnilo mi jedno , ze jest totalna zlepka kwadratowych lbow tak zwanych po polsku cepow :)A mysle , ze polskie laboratoria rzadowe sa cepami do kwadratu .
  Gadaka z angielskimi laboratoriami byla w 2007 roku a z naszymi nawet sobie nie mozna bylo pogadac na ten temat a minelo oswiecenia juz prawie 10 lat( jakis pozny rozwoj )czas zmienic pieluszki panowie i panie z laboratori naukowych naszego srodowiska . Ale jak ktos jest naukowcem kiepem to jest i nic na to nie poradzimy . Mozemy im tylko powiedziec , ze domagamy sie wyjasnienia mafiozum chemtrials nad Europa i wogole tam gdzie sa nad Polska .
  Su llison – spokepersonfor for Porton Down gevernment Laboraatory repleid
  „To nie jest naszym zadaniem dyskutowac prowadzone badania na niebie
  I Ona czuje , ze to nie jest nasz bussness to wiedziec „”
  Nie moge w ta arogancje i pewnosc siebie uwierzyc .
  Musimy cos robic z tymi aroganckim skurwielami .
  Akurat ta bakteria rzucana na nieba w leb spiders byla na zalatwienie ludzi rakiem pluc .
  Dziekuje Bardzo ,
  Zycze przyejemnej muzyki slowianskiej i celtyckiej
  tez zycze wdychania powietrza poprzez techniki roznego rodzaju .
  I modlenie sie w kaplicy trzech kroli
  I zycze cieplej rozmowy z wielebnym Ojcem 🙂

 7. Tomek pisze:

  I to mnie boli, albo jestem potomkiem Szatana, prowadzony przez Szatana, albo przez Boga, kiedy się to okaże? skąd ta wizja Piekła, skąd to moje życie, jakie świadectwo noszę? zastanawianie się nad tym nic nie daję, bo Bóg milczy, a ja jestem sterowany, może Szatan sobie mnie upodobał, wciąż o tym myślę, ponieważ rozwiązałem szatańską grę, i okaże się chyba, dopiero jak zacznę zarabiać… Jestem Izrael.

  • Tomek pisze:

   Polecam w/w link, Dobra Nowina.

  • Tomek pisze:

   Skłaniam się ku temu, że służę Szatanowi, ale sny mam Boskie, walka między dobrem i złem to też ja.

   • Tomek pisze:

    Życie bez udziału Boga jest smutnym zyciem, Bóg wkracza w nas indywidualnie, albo Szatan, ale widoczne czyny Boga, powinny być częścią życia każdego człowieka żyjącego, ale umierają przez 2000 lat bez Boga, niech pojawi się Bóg, i poznacie, że ja jestem Pan, odrzucie swoje ochydne praktyki, potem będziecie słuchać i mojego świętego imienia nie będziecie bezcześcili swoimi darami i swoimi bałwanami, gdyż na mojej Świetej górze na górze Izraelskiej służyć mi będzie cały dom Izraelski na wieczność, wtedy Was zaakceptuję, przyjmę Was łaskawie i uświęcę się między Wami na oczach narodów, wtedy poznacie, że ja jestem Pan .

 8. Tomek pisze:

  Idą czasy ostateczne, ucisk od 1980 roku do 2014 +3,5 roku bądzmy cierpliwi ludzie wybrany… Słowianie. !!!

 9. Tomek pisze:

  Jadę w Polskę, na początek Warszawa, wrócę w wrześniu po wakacjach, własnie wychodzę, postaram się znaleść kafejkę jakąś i 5 zł, ale chcę być w Polsce, musze to zrobić, by odzywskac wolność, powodzenia dla Wszystkich, ja właśnie wychodzę :)))

  • Tomek pisze:

   Eh tam, wchodzę do sklepu się załatwić, a tam biedak jakiś zażygany obsrany, ochrona wzywała policję, sprzataczka kazała mu sprzątać żygi, pomyślałem, że to znak dla mnie, że jak pojadę to będę tak wyglądał, wszedłem do sklepu, kupiłem bluzę za 60 zł i ciastka i wróciłem, tyle z mojej podróży, nie nadaję się już… 🙂

   • Qcyp pisze:

    Podnieś sobie wibracje a wtedy Wyższa Jaźń nakieruje cie na właściwe tory.Jak na razie to rezonujesz z zasrańcami/ochroniarzami/sprzątaczkami itd. 🙂

   • Jam pisze:

    „Podnieś sobie wibracje” a ty sobie podnosisz? 😀

   • Tomek pisze:

    A wiesz dlaczego Qcyp, bo kiedyś jak byłem Królem, wróciłem do Polski i jechałem na gapę i mnie potraktowali, tak jak zwykłego śmiecia, okazało się, że nie mam żadnej władzy, od tego czasu boję się kanarów, co to za praca być kanarem? Nie ma lepszych, jak można być ochroniarzem, kogo się boimy, zwracałem na nich uwagę już dawno, bo patrzę na człowieka, masz rację, zmienię to, bo jak narazie jest to dla mnie codziennością, a dziś miałem straszny sen, przed chwilą, że to Azazel rżadzi Ziemią… nie umiem tego wytłumaczyć, ale ten sen był bardzo realny, śniło mi się, jak powstało to wszsytko ten cały duch, to całe zło i jest przewodniczącym Azazel, ten sen miałem już w przeszłości, ale zapomniałem jak wiele innych, posiedzę trochę i podumam o co w nim chodziło… straszne to było…. Pozdrawiam Qcyp. Dzięki.

 10. Tomek pisze:

  Podoba mi się to, że nawet kiedy mam wątpliwości, boski plan trwa, zawsze okazuję się, że to co robię jest boskie, albo Szatanskie? nie raz myślę, że to ja piszę, a potem jak spojrzę na to co jest, wiem, że to było od Boga, zdaję sobie sprawę, że nikt nie może tego zauważyć, ale ja to wiem, działam tak od kilku lat, i nawet to co teraz piszę choćbym powiedział, że Bóg to śmieć, działa przeze mnie Szatan, a jak powiem, że Szatan nie istnieje, to działa przeze mnie Bóg zastanawiam się kiedy to się skończy. Jak tak dalej Bóg będzie mnie prowadził, to nie wiem co może z tego wyjść, mało ścierzek widzę boskich, ale jak już coś zrobię dopiero wiem, że to było boskie. Nigdy się nie mylę. poprowadzę Was, do Nowego Królewstwa, choćby miało to jeszcze trochę potrwać, choćby wszyscy się wykruszyli, moje imię będzie prowadzić po wszelakich torach ludzi zagubionych i szukających nadziei. Chyba, że Bóg czy tam Szatan mnie opuści i że to było tylko chwilowe, wtedy może poraz pierwszy po chorobie będę zdrowy sobą w pełni, bo ja nie wiem co czynię, ale jak po tym co czynię zobaczę co czynię, wiem że czynię dobrze, chociaż nie wielu to zauważa… albo nawet nikt, ja widzę w tym sens, tak jak w tym filmiku Dobra Nowina, ja rozumiem te sprawy, wiem gdzie to prowadzi, wiem, że jestem tego częścią, i czułem się dziś jak dziecko Boga z wątpliwościami co do Szatana, bo zawsze muszę brać go pod uwagę, ale jestem dzieckiem Boga, i na piedestał będziemy wyniesieni, Ci któzy cierpią ,co niosą prawdę, co kochają Boga i ludzi to jest prawda nad prawdami, tylko musi się dokonać…. :))))

  • Tomek pisze:

   Chociaz coraz częściej widzę w tym wątpliwośći, nie wiem nie raz co napiszę, potem obwiniam się głupkiem, ale wiem, że Bóg mnie chroni, i wszystko co robięwyznacza ścieżki, to jest tylko dla Was, ja swoje życie chyba już rozumiem. 😉

   • Tomek pisze:

    Tylko też kłopot w tym, że jak piszę, to to nie jest Boskie, dopiero jak wyślę, dziwnie to działa 🙂 OO! Buzki też są boskie nawet jak je robię :))))) czasem jedno przemyślenie daje mi dużo energii, oby tak dalej 🙂

  • Tomek pisze:

   AA wiem, ten akcelerator, poszukuję Boznu Fiksa, czy jak się to zwie, oraz pracuję nad czarną energią, słyszałem o nim… Dobrze, że nie wybuchło po tej łasiczce, bo nawet takie spięcie mogliby zrobić, jak Wielki Wybuch, bo tam pracuje się też nad początkami wszechświata… i łączą energię (chyba-mówię z pamięci) musiałbym jeszcze raz znaleść ten filmik…

   • Kalina pisze:

    Tak majestic 🙂
    Usmialysmy sie z kolezanka z faktu , ze miliardowa kosztowna technologia moze byc jednym zebem zalatwiona . Medal honorowy dla lasiczki sie nalezy :).
    Sprawa druga i dosyc ciekawa ,nikt o tym jeszcze nie mowil dlatego mnie to dziwi.W tym miesiacu byl kilka razy pobrany tlen z naszej planetarnej atmosfery do solarnego ich systemu do jakis technicznych aktywnosci .Niewatpliwie tlen sluzy nam do oddychania stalo sie to jakosc w srodku tego miesiaca nawet 2 razy tak ze poziom energetyczny spadl i zastygl na chwile i 2 dni temu tez to wyczulysmy az 15 procent zniknelo z planety . To sie nazywa , ze my niszczymy tlen i zuzywamy . Natura szybko zalatwila ubytek . Ja mysle , ze to Ziemi swiadomosc neutralizuje dupkow destruktywne aktywnosci .. Jezeli mi powiecie , ze gadziory nie robia z wami fiku miku to bardzo i to bardzo sie mylicie drodzy panstwo .Wiele ludzi moglo miec dusznosci z brak tlenu i mogli miec kaszel ,katar i szczypanie oczu , mogli miec wzmozone akcje glosow w glowie i palpitacje . Bylo dosyc sensacyjnie w niektorych rejonach ziemskich jak wiem z wielu alternatywnych forow .Wiem tez , ze mialam kaszel ja sama nieziemski jakiego nigdy nie mialam .Bylo to zwiazane z jakas fala poszczona po ziemi + brak tlenu + chemtrials robi swoje .
    Ludzie wrazliwi i nie zdrowi mentalnie moga miec tez nasilenie ich problemow .
    Jezeli ktos jest bardziej organiczny a mniej robotyczny to organic ludzie moga miec sensacje bardziej burzliwe ale ich organizm bedzie to zwalczal .Robotyczne osoby moga miec problem pozniej i moga o tym teraz niewiedziec .
    Pisze o tym , zebyscie sobie poobserwowali swoje czucia i wszystko co jest zwiazane z fizyczna i mentalna strona waszego ciala na obecny czas .
    Chcialam jeszcze nadmienic , ze gadziory biora z ziemi krzem , srebro i diamenty . To ma zwiazek z jakims swiatlem , ktore jest poszczane przez te diamenty . Moze ktos bardziej cwany od nas podchwyci i pomysli co moga robic z tymi trzema elementami ziemskimi /

   • Majestic pisze:

    Kalinko, właśnie dwa dni temu !? piątek – czwartek chyba czułem się ociężały jak nigdy szczególnie odczuwałem swój jakby ciężar i wcale to nie było przyjemne , o dokladnie tak jak wysoko w górach idąc pod górę szlakiem każdy krok trzeba okupić zwiększona energia Dzięki Kalinko za info, Serducha dla Ciebie i Koleżanki !

 11. Tomek pisze:

  Wszyscy jesteśmy chronieni przez Boga, jak to sobie uświadomimy, nie będzie wypadków, zbrodni i bałwochwalstwa Tylko Ty jesteś przyczyną swoich chorób a te co masz np od urodzenia, są Ci potrzebne do dalszej drogi, ja jestem wdzięczny za chorobę jelit w dziecinnstwie, bo teraz mi burczy brzuch wedle życzenia, wedle moich myśli i wiem co jest prawdą a co nie, gdyby nie ta choroba, nie rozumiałbym siebie tak dobrze… może w następnym wcieleniu będę na wózku, ale i to życie trzeba jakoś przeżyć, nigdy się nie poddawać, poznawanie jest piękne, a każdy dzwiga swój Krzyż jak mi powiedziała kiedyś ciocia. Wystarczy uwierzyć, że jesteśmy chronieni przez Boga, nie na darmo przeżyłeś 20-50-70 lat, musisz to zrozumieć….. poczuć się otulanym, pewnym co za tym idzie kochanym… ja zrozumiałem, że jestem chroniony przez Boga, on to potrafi, zawsze znajdę wyjście z sytuacji, a sytuacje nie zależne ode mnie jak ubezwłasnowolnienie, są po coś, po to bym się nauczył z tym żyć, i jak pomyślę, że to Bóg tak chciał, do jakiegoś większego planu, wszystko staje się łatwiejsze… zwątpienia, nie pewności, kryzysy, są nie ważne jak wierzysz w Jego uzdrowienie, w jego opiekę, mężczyzni mają inaczej kobiety mają pewnie też inaczej, ale każdy bez względu na płeć, potrzebuję tej ochrony i ona jest, wystarczy uwierzyć, rozejrzeć się dookoła i powiedzieć, to Twoja sprawka Panie, widzę, w tym Twoją rękę i ja chce być częścią tego planu.. to się naprawdę sprawdza, możesz być kim chcesz i kiedy chcesz, możesz czarować, możesz być biedny, bogaty, uczuciowo też… możesz tęsknić, możesz kochać, ale przedewszystkim możesz obserwować złe odczucia nienawiść, gniew, smutek, możesz być smutkiem, możesz być radością, Ty wybierasz życie, a jak wierzysz, że Bóg się Tobą opiekuję jak to chociaż zauważysz, potem wierzysz… nawet z wątpliwościami, okazuje się zawsze, że to On. Bądz Kochany….. Bądz sobą, Bądz Bogiem, Badz kim chcesz… to możlwie. Poczuj chwilę, a poznasz siebie… i przyjdą z pomocą anioły ludzie, pomocne dłonie, jednak odważ się powiedzieć kocham, i to musi być Twoja decyzja, nawet w myślach… nie mi nie jemu nie jej, nie temu. Bogu. Pozdrawiam i Dobrej nocy. Tomek

  • Tomek pisze:

   Jak zrozumiesz, że to On wybiera Ci ścieżki po prostu płyniesz, możesz zrozumieć co ważne swoje życie, a nawet życie innych w skrajnych wypadkach…

 12. OBSERWATOR pisze:

  Świetna muza – doskonale synchronizuje atomy! 🙂 Warto z niej korzystać, podczas wyciszenia umysłu i prywatnych wizualizacji, do przedstawiania NADCHODZĄCEMU BOGU, TAKIEJ WIZJI ŚWIATA, jakiego PRYWATNIE, INDYWIDUALNIE, PRAGNIEMY. (czyli PRYWATNE omawianie z NIM: „zlecenia wykonania” dla nas 🙂 )
  Zwróćcie uwagę, że – nie przez przypadek – w tle lecą krajobrazy, które są takie „zimowe/szare”, jak nasza obecna życiowa rzeczywistość. Znaczy to, że takie jest też przeznaczenie tej muzy – wizualizacja. Ale muzyka w wizualizacjach, powinna być TYLKO TŁEM, więc można maksymalnie przyciszyć słuchawki, i … puszczać wodze fantazji! 🙂

  CZYLI, JAKIEGO ŻYCIA PRAGNIESZ? CO BYŚ POWIEDZIAŁ/A NA TEN TEMAT BOGU, GDYBYŚ WIEDZIAŁ, ŻE „JUTRO” SIĘ Z NIM SPOTYKASZ, ABY MU O TYM POWIEDZIEĆ? 🙂

  „NIE PŁACZ” – POWIEDZ MU BEZWSTYDNIE i SZCZERZE O TYM, JAKIEGO ŻYCIA PRAGNIESZ: https://www.youtube.com/watch?v=b8MqYs1JKso
  tekst:
  „Jeśli jutro się spotykamy, to jakie masz plany (jakiego życia pragniesz) / nikt nie może żyć w smutku – poproś o to też wszystkich przyjaciół (poinformuj ich o tym i o spotkaniu) / razy z jakimi się w życiu mierzysz – powracają / jako jedyny obmywam krew twych rąk

  nie płacz pomimo ciemności – ja wciąż Cię kocham / nie płacz…. / nie płacz – bo nad Tobą nieustannie czuwa niebo! / więc już nie płacz…

  wiem, że nie masz tego, czego od zawsze pragniesz / a całe to ludzkie gadanie (o zapewnianiu szczęścia) doprowadza Cię już do szału / a jeśli byłbym nieustannie z Tobą/przy Tobie? / jakbyś się czuł-a wiedząc, że Twoja miłość decyduje (o twoim życiu) i tylko miłość jest prawdziwa-rzeczywista?

  nie płacz – ja wciąż Cię kocham …

  przez te wszystkie mijające lata / myślałem, że mogę żyć (z wami) w Twoim świecie / ale te glosy, które słyszałem, sprawiły, że taka możliwość umarła, / jeśli czujesz potrzebę kogoś bliskiego (kto zna Cię jak nikt inny) – moje serce nie zaprze się Ciebie / tak wiele jest samotności (w tym świecie) / bez możliwości wypłakania się komuś…

  nie płacz – ja wciąż Cie kocham”

  PIĘKNY UTWÓR, PRAWDA? 🙂 IDEALNY NA ROZPOCZĘCIE TRWAŁEGO – NIEROZERWALNEGO ZWIĄZKU, Z BOGIEM, KTÓRY… JEST JUŻ TUŻ TUŻ… 🙂

  Ok, to jeszcze kilka słów dopowiedzenia, do wizji prezentowanych przez Tadeusza Owsianko, bo to są wizje o FUNDAMENTALNYM ZNACZENIU w tej chwili!

  To nie jest tak, że te procesy, które się dokonują, są niewidoczne, . One są widoczne, tyle, że nie dla wszystkich, ponieważ nie ma takiej potrzeby. Wszelkie niezbędne informacje mamy podawane, ale nie były one traktowane poważnie. Informacje są wszędzie – są pozawierane wszędzie; w muzyce, w szeroko rozumianej sztuce, w różnego rodzaju PRZERÓŻNYCH przekazach z tzw. innych wymiarów, a także w wizjach.
  To wszystko jest po to, aby ŁATWIEJ było społeczeństwu dostrzec ten mechanizm SAMOORGANIZACJI, kiedy widzi ono, że pochodzą one z tak WIELU różnych ŹRÓDEŁ, a mówią – w tym samym czasie – nieco innym „językiem”, ale PODOBNIE, zmierzając w JEDNYM CELU. Oczywiście – jedni w życiu uczą się SZYBCIEJ, inni WOLNIEJ, ponieważ każdy ma swój czas. Ci, którzy uczą się szybciej – uczą się TAKŻE, dzięki tym, którzy uczą się wolniej, którzy głęboko wierzą, że już wiedzą wszystko, a przynajmniej na tyle dużo, że doskonale orientują się, w tym, co się dzieje w świecie, że widzą „co i jak” jest. To też jest NAUKA postrzegania, kiedy pojawia się w naszym życiu „ślepiec”, który głęboko wierzy, że to on właśnie jest tym, który dobrze „widzi”. To pozwala, unikać niepotrzebnych „spięć”, w przyszłości, kiedy nauczymy się rozpoznawać tych, z którymi nam „nie w tym samym tempie, na tej drodze”.
  To tak, jak z wycieczką w góry, gdzie potrzebna jest kondycja, a czekanie na innych, jest „denerwujące”, z jednoczesnym zachowaniem miłego uśmiechu, tylko po co się denerwować, jeśli „pogarbionych i kulawych” może poprowadzić ktoś inny, który to akurat lubi? 🙂
  Ta droga, którą pokonujemy, to jest tak, jak wyjście z takiej „wydeptanej”, zakurzonej doliny”, w której jest nędza, brud, smród i ubóstwo, na żyzne łąki – równiny rozległe, pełne obfitości. Biblia mówi o tym, to ten fragment o kościach, które pokrywają się mięśniami, skórą… itd. Marsz odbywa się „w górę” (ponieważ jest to „dolina”), więc idą najpierw ci „bardziej odważni”, a reszta to „maruderzy” – ciągle stękają i narzekają 🙂 Ci „pierwsi” – torują drogę, aby mogli pójść „kolejni” za nimi. Ale nie wszyscy są w stanie iść tą sama trasą, ponieważ gdy np. nagle pojawia się „zerwany most” (różnica w świadomości), to dla jednych nie jest to żaden problem, a dla innych jest to droga nie do przebycia, muszą iść „obejściem”. Nikt nikogo, na siłę, w tę drogę, nie ciągnie, więc ta „krawędź”, która dzieli te strome zbocza, z doliny, od wejścia na równinę – czyli te żyzne łąki, zostanie pokonana w różnym czasie przez różne istoty.

  Musimy tez przypomnieć sobie, ze wiele ważnych informacji, jest zawartych nie tylko w filmach, ale też bajkach, czy legendach 🙂 W bajkach dlatego, ponieważ dzieci – mówiąc „ziemskim” językiem – nie odróżniają bajek od prawdy, więc KAŻDA bajka/legenda, jest traktowana przez małe dziecko CAŁKOWICIE POWAŻNIE i w taki sposób zostaje w umyśle małego dziecka ZAKODOWANA ważna informacja, aby następnie umysł – stając się „dorosłym” umysłem – mógł taką informację „wrzucić między bajki”, a następnie, kiedy nadejdzie ODPOWIEDNIA PORA, szybko ją sobie PRZYPOMNIEĆ, ZROZUMIEĆ i ZASTOSOWAĆ w PRAKTYCE 🙂

  No tak, ale PO CO TO WSZYSTKO – po co ten cały KAMUFLAŻ?

  PO TO, ponieważ ŻYJEMY NA PLANECIE TECHNOLOGICZNIE ODCIĘTEJ OD ŹRÓDŁA i PODSTĘPNIE ZNIEWOLONEJ, za pomocą FAŁSZYWEJ INFORMACJI, a MY JESTEŚMY TU PO TO, ABY TO ZNIEWOLENIE ZNISZCZYĆ i PRZYWRÓCIĆ WOLNOŚĆ TEJ PLANECIE i JEJ MIESZKAŃCOM i WŁAŚNIE NADSZEDŁ TEN MOMENT!

  Teraz, kiedy to czytasz, UŚWIADAMIASZ SOBIE, że WŁAŚNIE TERAZ, rozpoczyna się proces stopniowego PRZYWRACANIA PAMIĘCI. Proces ten prowadzi ŹRÓDŁO, które od teraz PRAGNIE TWOJEJ ŚWIADOMEJ w TYM WSPÓŁPRACY:

  TERAZ ROZPOCZYNASZ PROCES SYSTEMATYCZNEGO WYBUDZANIA…

  W związku z tym, na wstępie, krótki opis sytuacji, dla przypomnienia tego, co jest NAJWAŻNIEJSZE.
  Planeta jest ODCIĘTA od INFORMACJI, w związku z tym, ŹRÓDŁO jest w tej lokalizacji, b. SŁABO SŁYSZANE. Najprościej można to zrozumieć tak, jakby ustawić, wokół jakiegoś miasta technologiczne „BARIERY”, które UNIEMOŻLIWIAJĄ docieranie tam np. fal telewizyjnych, w związku z czym, mieszkańcy takiego miasta, NIE MAJĄ DOSTĘPU do tych NIEUSTAJĄCYCH PRZEKAZÓW – KONTAKTÓW „Z ZEWNĄTRZ”. Zamiast tej informacji „z zewnątrz”, pewne samozwańcze „władze miasta”, ustanowiły SWOJA WŁASNĄ „TELEWIZJĘ”, która daje TYLKO TAKI PRZEKAZ INFORMACYJNY, jakiego ŻYCZĄ SOBIE te „samozwańcze władze”.
  W związku z tym, ponieważ ŚWIADOMOŚĆ tych ISTOT, które żyją na terytorium tych „samozwańczych władz”, zależy od informacji, jaką się im podaje, to ISTOTY TE, MAJĄ CAŁKOWICIE ZMIENIONY OBRAZ ŚWIATA, W JAKIM MIESZKAJĄ, NIE ZNAJĄ SWOICH MOŻLIWOŚCI, NIE WIDZĄ, CO SIĘ DZIEJE POZA TYM TERENEM, KTÓRY ZAMIESZKUJĄ, bo się im WMAWIA, ze NIKT NIE MIESZKA, poza tym miejscem, w którym mieszkają te odcięte, od świata zewnętrznego, istoty. Natomiast – z pokolenia na pokolenie – samozwańcze władze, pod pozorem tzw. „powszechnej edukacji”, PROGRAMUJĄ mieszkańcom całkowicie FAŁSZYWY OBRAZ ŚWIATA, który jest im podawany, jako prawdziwy, więc istoty te, żyjąc W KŁAMSTWIE od URODZENIA do samej ŚMIERCI, z pokolenia na pokolenia, NIE MAJĄC PORÓWNANIA – NIE MAJĄ NAWET POJĘCIA, ŻE ŻYJĄ w TOTALNYM ZNIEWOLENIU! 🙂

  Aby taką sytuacje zmienić, istoty „z zewnątrz”, postanowiły zamieszkać w tym OBSZARZE BEZPRAWIA, aby – mówiąc wprost – cały ten syfilis rozpier…lić i przywrócić na tej planecie, PRAWO, które jest JEDYNYM i NIGDY NIEPRZEMIJAJĄCYM PRAWEM, opartym na PRAWIE STWORZENIA!

  Jezus mówił o tym w sensie „zburzenia świątyni i odbudowania jej na nowo” i dzisiaj – szczury – to już nie możecie mieć wątpliwości, co to znaczy! 🙂

  Wprawdzie Tadeusz Owsianko, pokazuje was, w wizji, jako SZERSZENIE, ale wy jesteście SZCZURAMI – TCHÓRZLIWYMI SZCZURAMI, które UKRYWAJĄ SIĘ ZA SŁUŻBAMI i DLATEGO WŁAŚNIE, w TEJ WIZJI, POKAZANI JESTEŚCIE, jako SZERSZENIE! 🙂

  Do tej wizji, należy się uzupełnienie, ponieważ – jak wspomniał Tadeusz Owsianko – my tych procesów nie widzimy, tzn, nie wszyscy je widzą, ale aby stały się one bardziej klarowne, więc Bóg nam je SYMBOLICZNIE POKAZUJE, ponieważ zawarł je w scenach różnych filmów, w tekstach utworów muzycznych.

  A więc, uruchomione zostało PRZEPROGRAMOWANIE społeczeństwa oraz służb, co pokazują te „wywinięte trójkąty”. Dotąd DECYZYJNOŚĆ „szła z góry do dołu”, a teraz rozpoczęty został proces ODBIERANIA SWOJEJ WŁADZY, przez społeczeństwo, dlatego trójkąty, swoim wierzchołkiem (symbol władzy nad światem), teraz dotykają podstawy, co oznacza, że WŁADZA WRACA Z POWROTEM „W RĘCE” TYCH „NA DOLE”, czyli w NASZE RĘCE. To taki „efekt domina”, który trwa i coraz INTENSYWNIEJ NASILA SIĘ. Wywinięcie tych trójkątów, powoduje, że pojawia się otwór, czyli tak jak to zostało wytłumaczone – oznacza, że w miejscu, z którego dotąd płynęła do nas informacja z wierzchołka władzy, teraz płynie INFORMACJA – PROWADZENIE dla naszych wspólnych DZIAŁAŃ, które pochodzi ze ŹRÓDŁA.

  To, że zostało już UKOŃCZONE przeprogramowanie służb (ich umysły podświadome), na służbę dla ŹRÓDŁA, czyli BOGA, pokazują te rurki, które „zasysają szerszenie” – te rurki, to tak naprawdę są służby 🙂 Dlatego też wizja jest w wieżowcu, na najwyższym piętrze, co oznacza te najwyższe „szczeble władzy”, w rozumieniu tej władzy ciemnej, czyli NIEWIDOCZNEJ, a nie tych żałosnych aktorów, grających ten WIDOCZNY TEATR WŁADZY.

  Służby, to taki „SYSTEM NERWOWY” tej WIELKIEJ NIERZĄDNICY, która trudni się nierządem, na tej planecie. Służą do PRZENOSZENIA INFORMACJI w DWÓCH KIERUNKACH:
  1 – zbieranie informacji „z dołu”,
  2 – wysyłanie informacji „do dołu” – czyli PISANIE SCENARIUSZY, dla tych AKTORÓW, którzy następnie odgrywają nam ten żałosny TEATR WOLNOŚCI! 🙂

  Inaczej rzecz ujmując – żeby mogli nami SKUTECZNIE MANIPULOWAĆ, muszą WIEDZIEĆ, co „BYDŁO W ZAGRODNIE” MYŚLI, a żeby mogli to wiedzieć – muszą mieć sprawny system pozyskiwania informacji, czyli całe STADA JUDASZY 🙂
  Oprócz tego, muszą przecież POZYSKIWAĆ INFORMACJĘ z internetu – głównie z internetu, ponieważ to w internecie przecież „dzieje się najwięcej”, a z internetu pozyskują przecież informację SŁUŻBY z CAŁEGO ŚWIATA, czyli ich umysł zbiorowy! 🙂
  Służby najbardziej interesują się informacjami tzw. „nienormalnymi”, ponieważ przewaga „ciemnych”, polega na tym, że WYTRESOWALI sobie społeczeństwo w taki sposób, aby możliwie WSZYSCY, lub jak najwięcej, myślało „normalnie”, a ponieważ sami myślą „nienormalnie”, więc daje im to kolosalną przewagę, na społeczeństwem.
  Kiedy więc, poszukują a następnie „przetwarzają” taką informację, to – mówiąc najprościej – sami padają jej ofiarą! 🙂 i tak właśnie zostali PRZEPROGRAMOWANI…
  Teraz, kiedy sobie to uświadamiają – jednych to bawi, a inni wpadają w PANIKĘ, a panika to EMOCJE, a emocje to SILNA ENERGIA SPRAWCZA, która jeszcze bardziej WZMACNIA to przeprogramowanie… itd 🙂
  Tak to jest – kiedy manipuluje się świadomością, wykorzystując, w tym celu, umysł zbiorowy, to samemu się też pada OFIARĄ – proste, prawda? 🙂

  To przeprogramowanie (czyli te „rurki”), zostało ujęte w scenie filmu „chłopaki nie płaczą”, gdzie Jarosław P(i)S-ikuta-s mówi: „wzięli mnie z zaskoczenia”, a też i bryka, którą się poruszał, ma kolor żółty – co oznacza, że są to ŻÓŁTODZIOBY, które SAME DAŁY SIĘ ZŁAPAĆ W PUŁAPKĘ, którą ZASTAWIALI NA SPOŁECZEŃSTWO! 🙂
  (https://www.youtube.com/watch?v=uL2xYj7NsFM )
  P(i)S-ikuta-s to też SYMBOL CAŁOŚCI – także tego, co kryje się za tymi AKTORZYNAMI. Wiedzcie teraz – wy AMATORZY uważający się za „czarnego konia” tych ziemskich rozgrywek – że żaden „czarny koń” NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS z CZARNĄ ALFA ROMEO, która już dawno „ZAPARKOWAŁA NA WASZYM MIEJSCU”! 🙂 Tym bardziej, kiedy nie jest to żaden „czarny koń”, tylko ZWYKŁY OSIOŁ, któremu się UPIER…ŁO, że jest czarnym koniem, więc już wiecie, że wasze RUMAKOWANIE SKOŃCZONE!!!

  W utworze „Polecą głowy”, jest zawarty przekaz dla was, który właśnie o tym mówi – wy „reżyserzy kina akcji” : https://www.youtube.com/watch?v=XDQjtCfUhPw 🙂
  tekst:
  „możecie rozglądać się na prawo i lewo (w poszukiwaniu zagrożenia dla systemu)/ ale będziecie żyć w zagrożeniu w tej walce (odbywającej się w ciemności) / kiedy pojawi się wasz wróg – nie usłyszycie go / a pojawienie się go – rozwali wam umysły (co znaczy, że przekracza to wasze możliwości pojmowania) / oślepiające światła, kolory, bezsenne noce / kiedy ludzkość niesiona mocą / nie utrzyma jej pod kontrolą to…

  poleca głowy…. polecą….

  szaleńcy rządząc światem / pokażą ci, jak niewiele jesteś wart, według nich / ich zwierzęca żądza zniszczy ci życie totalnie / ale ostatniego dnia / zapłonie dla nich piekło / zostaną zdmuchnięci / kiedy ludzkość niesiona mocą / nie utrzyma jej pod kontrolą to…

  poleca głowy… polecą!

  WIESZ JAK TO JEST, KIEDY BIERZESZ COŚ, ZA PEWNIK A PODSTĘPNE ŻYCIE ŁAPIE CIE W TWOJĄ WŁASNĄ PUŁAPKĘ” !
  (czyli – „kto pod kim dołki kopie…”) 🙂

  Ale to przecież żaden wstyd – PRZEGRALIŚCIE z NAJLEPSZYMI: https://www.youtube.com/watch?v=XPb12Sdlk88 🙂

  Wasza sytuacja – ŻÓŁTODZIOBY, jest TAKA, jak pokazuje ją ta scena, z filmu „poranek kojota”: https://www.youtube.com/watch?v=X8h1IA4cJ4A

  1 – DOSTALIŚCIE (na razie) „Z BANI” na otrzeźwienie, (ale JESZCZE żyjecie) aby pokazać wam wasze miejsce, oraz to, KTO TU KOMU STAWIA WARUNKI! Wasz MEDIALNY WIZERUNEK „dostał z bani”, stąd stwierdzenie: „pan ładny się popsuł”!

  2 – Naród „słucha tego przez uchylone drzwi”, dociera do niego, z jakimi SKUR.SSyNAMI NIE-RZĄDU się zadaje, ma do czynienia!

  3 – Te wasze telewizyjne „konkursy piękności”, które sami sobie robicie, może sobie wetknąć w d..pe! – One nie mają ŻADNEGO ZNACZENIA – NIE LICZĄ SIĘ i NIE POMOGĄ WAM! Zajarzcie to, zanim wkur,,,ni ludzi was dopadną i w telewizji – zamiast was – wasi znajomi będą oglądać wasze zw…oki!!

  4 – Zmarnowaliście już daną wam szansę, ale BÓG chce wam dać jeszcze JEDNĄ – NAPRAWDĘ JUŻ OSTATNIA SZANSĘ. I tak ODDACIE MU TO, co NALEŻY DO NIEGO, ale teraz ODDACIE MU TO NA KOLANACH! Oddacie mu tę CYWILIZACJE WRAZ Z ZIEMIĄ DOBROWOLNIE – ZANIESIECIE MU JĄ TERAZ „W ZĘBACH” i NA KOLANACH oraz GRZECZNIE PRZEPROSICIE, BOGA, ŻE MUSIAŁ NA TO TAK DŁUGO CZEKAĆ!

  5 – MACIE NA TO TRZY DNI! SKRACAM WAM TEN CZAS – TYLKO TRZY DNI!!!

  6 – WASI „REŻYSERZY KINA AKCJI” – SŁUŻBY, KTÓRE U WAS PRZESIADUJĄ i UZGADNIAJĄ „SCENARIUSZE”, SĄ TERAZ W TAKIM WŁAŚNIE STANIE, JAK POKAZANE TO TAM JEST – „STRUCHLAŁE”, bo zaraz będą „zawinięte w dywan” oglądać „niezłą akcję”! 🙂
  TO WSZYSTKO, NA CO WAS OD TERAZ STAĆ: https://www.youtube.com/watch?v=PF_FbqqYgHU

  7 – MACIE TAKŻE – OD ZARAZ – „SZLABAN” NA DALSZE UPRAWIANIE NIE-RZĄDU z DIABŁEM, DO ODWOŁANIA!

  Odwołanie nastąpi wtedy, kiedy dokona się na całej planecie KLAROWNY PODZIAŁ, aby ci wszyscy, którzy ŚWIADOMIE WYBIORĄ BOGA – MOGLI SPOKOJNIE RUSZYĆ W TĘ DROGĘ ROZWOJU, WRAZ Z NIEBEM, które PO NICH TUTAJ PRZYBYŁO, ABY ICH STĄD UWOLNIĆ i ZABRAĆ TAM, GDZIE NIE MAJĄ WSTĘPU TAKIE KREATURY – LUDOBÓJCZE BESTIE, JAK WY!

  Zbyt długo jest ta cała operacja wstrzymywana, a ta wizja tirów, to informacja dla nas, że od tej chwili, to MY – na ZIEMI – DECYDUJEMY, kiedy te tiry mają „zatrzymać” się i „wypakować”!
  PODEJMUJEMY WIĘC KOLEKTYWNIE DECYZJĘ, ŻE ZA TRZY DNI DOKONUJE SIĘ „WYŁADOWYWANIE TIRÓW”! WSZYSCY SĄ JUŻ ZNIECIERPLIWIENI WIĘC WSZYSCY BĘDĄ „ZA”. PRZYJMUJECIE TERAZ DO WIADOMOŚCI ŻE POZOSTAŁO JUŻ TYLKO TRZY DNI!

  – TRZY DNI…

  • Jam pisze:

   „Świetna muza – doskonale synchronizuje atomy!” masz na myśłi te jęki ze sztucznymi pozami czy co?

  • OBSERWATOR pisze:

   Czy ktoś Cię zmusza do słuchania/czytania/oglądania czegokolwiek? Albo do jedzenia lub picia, tego, czego nie lubisz? Jeśli robisz coś, nie z własnej woli, ale w wyniku działań INNYCH, którzy WYMUSZAJĄ na TOBIE ZACHOWANIE, którego nie chcesz, to jest to KONTROLA UMYSŁU – MIND CONTROL, więc jeśli nie chcesz wchodzić w SKŁAD UMYSŁU ZBIOROWEGO, który tutaj wymienia się informacją, to szybko UCIEKAJ STĄD! 🙂

   KONTROLA UMYSŁU, to TECHNIKI ODDZIAŁYWANIA NA UMYSŁY LUDZKIE, POPRZEZ UMYSŁ ZBIOROWY, ponieważ społeczeństwo POSIADA TAKŻE WSPÓLNY UMYSŁ ZBIOROWY – NADRZĘDNY, któremu WSZYSTKIE UMYSŁY INDYWIDUALNE, są BEZWZGLĘDNIE PODPORZĄDKOWANE, tzn, że ZAWSZE WYKONUJĄ PROGRAM, jaki NARZUCA IM UMYSŁ ZBIOROWY.
   TAKIE ODDZIAŁYWANIE ZBIOROWE, DOKONYWANE JEST NA SPOŁECZEŃSTWIE, ZA POMOCĄ MEDIÓW – GŁÓWNIE TV.
   POLEGA TO NA PROGRAMOWANIU ZACHOWANIA SIĘ UMYSŁU ZBIOROWEGO, (wykorzystując do tego umysły pojedyncze), KTÓRY NASTĘPNIE – ODDZIAŁUJĄC NA UMYSŁY POSZCZEGÓLNYCH LUDZI – WYMUSZA NA NICH OKREŚLONE ZACHOWANIE.

   WYMUSZA – OZNACZA, ŻE ODDZIAŁYWANIU UMYSŁU ZBIOROWEGO, NIE MOŻNA SIĘ OPRZEĆ! W TEN SPOSÓB, np. jakaś JEDNA „CHUDZINA”, zdobywa PRZEWAGĘ nad całą ARMIĄ „NAPAKOWANYCH MIĘŚNIAKÓW”, ponieważ MIĘŚNIE NIE MAJĄ TUTAJ ŻADNEGO ZNACZENIA!

   Nam WPOJONO te BREDNIE, o tym, że SIŁA, to SIŁA MIĘŚNI – generalnie, że to jest SIŁA MATERII, czyli, że MUSIMY SIĘ ZBROIĆ, a to jest TOTALNA BZDURA! 🙂

   UMYSŁ i TYLKO UMYSŁ DAJE PRZEWAGĘ i TYLKO TEN, kto MA KONTROLĘ NAD UMYSŁAMI – TEN MA PRZEWAGĘ w MATERII!

   Dlatego nasze umysły (czyli my sami) MUSZĄ SAME chcieć się UWOLNIĆ spod KONTROLI MEDIÓW/SYSTEMU, aby DOBROWOLNIE oddać tę KONTROLĘ swojego UMYSŁU, pod zarządzanie ŹRÓDŁA, ponieważ TYLKO ŹRÓDŁO posiada PEŁNĄ KONTROLĘ, nad WSZYSTKIMI UMYSŁAMI, także „ciemnymi”, więc z DZIECINNĄ ŁATWOŚCIĄ WYROLUJE „ciemnych”, jeśli tylko SAMI na to MU ZEZWOLIMY.

   Czyli – ujmując to językiem religijnym – jeśli DOBROWOLNIE ZDETRONIZUJEMY (!!!) tę kontrolę, nad naszymi umysłami, jaką dotąd miał system, oraz INTRONIZUJEMY (!!!) KONTROLĘ ŹRÓDŁA-BOGA, nad naszymi UMYSŁAMI, to najmniejszy ŚLAD PO „CIEMNYCH” NIE POZOSTANIE i to W KILKA DNI! 🙂

   Siła oddziaływania umysłu ZBIOROWEGO, na umysły POJEDYNCZYCH ISTOT, pokazana jest np. w BAJKACH, o „czarodziejskich fletach”, których gra powoduje, że wszyscy, którzy tego GRANIA SŁUCHAJĄ, to nagle tak TAŃCZĄ, jak im ZAGRA flecista 🙂 np. w tej bajce, pokazana jest POTĘGA ODDZIAŁYWANIA UMYSŁU ZBIOROWEGO: https://www.youtube.com/watch?v=qFAFBHk-uSk – taką siłę ODDZIAŁYWANIA na UMYSŁY, posiadają MEDIA i MASY, JAK ZAHIPNOTYZOWANE, PODĄŻAJĄ ZA TYM, CO TAM IM SIĘ „ZAGRA” i „TAŃCZĄ” TAK, JAK CHCĄ TEGO „FLECIŚCI”! 🙂

   Tak też działają reklamy – ludzie pod wpływem tej siły KUPUJĄ, a potem zastanawiają się PO CO KUPILI, to co kupili, albo DLACZEGO KUPILI WŁAŚNIE „TO”, a nie np. „TAMTO”, albo DLACZEGO ZAWSZE KUPUJĄ TYLKO „TO” – JAKA SIŁA ICH „PRZYWIĄZAŁA” DO TEGO, że WCIĄŻ PODEJMUJĄ TAKĄ SAMĄ – CZĘSTO BŁĘDNĄ DECYZJĘ!
   Dzieje się tak, ponieważ nie rozumieją, na czym polega KONTROLA UMYSŁU…

   Na kwietniowej konferencji „Projekt Ziemia”, jeden z mówców, bardzo ciekawie mówił o tym. Nie można zamieścić linka do tej wypowiedzi, ponieważ „KTOŚ” je USUWA z sieci! 🙂 Ale to i tak WYPŁYNIE NA ŚWIATŁO DZIENNE, więc te próby USUWANIA w PANICE informacji, które POGRĄŻAJĄ LUDOBÓJCÓW, i tak się nie powiodą 🙂
   W każdym razie, ci, którzy byli na tej konferencji, jak i ci, którzy ZDĄŻYLI obejrzeć filmy, zanim zostały POUSUWANE, wiedzą, że BYŁA TAM MOWA m.in o PROGRAMOWANIU OKREŚLONYCH ZACHOWAŃ w WOJSKU!

   LUDOBÓJCY PANIKUJĄ PRZED TYM, że SPOŁECZEŃSTWO DOWIE SIĘ, JAK ŻOŁNIERZE PROGRAMOWANI SĄ, NA WOJNĘ! WOJNĘ Z ROSJĄ!
   JAK PLANUJĄ ŚCIĄGNĄĆ TUTAJ ( DO POLSKI) WOJSKO ZACHODNIE, PONIEWAŻ WIEDZĄ, ŻE NA POLSKIE LICZYĆ NIE MOGĄ W PACYFIKACJI i WYMORDOWANIU NASZEGO NARODU, oraz WIELE INNYCH „CIEKAWYCH” RZECZY, o jakich ludzie NIE MAJĄ POJĘCIA!
   A OD TAKIEJ WIEDZY, DO UZNANIA ZA ZDRAJCÓW TE ZAKONSPIROWANE, ZBRODNICZE SZCZURY, W KTÓRYCH NIEKTÓRZY „ZAŚLEPIENI” WCIĄŻ JESZCZE WIDZĄ TE tzw. „WŁADZE”, oraz DO POSTAWIENIA ICH W STAN OSKARŻENIA o ZDRADĘ i – jak na zdrajców przystało – POSTAWIENIA ICH POD ŚCIANĄ, TO JUŻ DROGA KRÓTKA!

   POLACY! NIE DAJMY SIĘ NABRAĆ NA TE SZTUCZKI, KIEDY TE SZCZURY SĄ POKAZYWANE NAM NA TLE NASZYCH BARW NARODOWYCH!
   ZADANIEM TEJ MANIPULACJI, jest KODOWANIE (określonego MYŚLENIA/ZACHOWANIA) w UMYŚLE ZBIOROWYM, czyli, że TO – rzekomo – są POLACY i DZIAŁAJĄ W NASZYM INTERESIE!
   TO TAKIE SAMO ODDZIAŁYWANIE (tylko w „przeciwną stronę”), jak np. TE FLAGI ROSYJSKIE, w KIBLACH u ŻOŁNIERZY AMERYKAŃSKICH, czy TELEWIZORY W BARACH, które MAJĄ ICH NIEUSTANNIE PROGRAMOWAĆ, NA KAŻDYM KROKU, NA ZACHOWANIE i CEL, JAKI MAJĄ REALIZOWAĆ – TAK PROGRAMUJĄC ICH UMYSŁ ZBIOROWY, ROBIĄ Z NICH ZWYKŁE „ROBOTY”!

   PROGRAMOWANIE UMYSŁU ZBIOROWEGO, to NAJNORMALNIEJSZA W ŚWIECIE „ROBOTYZACJA” POSZCZEGÓLNYCH JEDNOSTEK LUDZKICH!

   W NASZYM PRZYPADKU, TEŻ TAK TO MA DZIAŁAĆ – MA ROBIĆ Z POLAKÓW „OGŁUPIONE ROBOTY”, które BEZMYŚLNIE „WIDZĄ” W TYCH AGENTACH-SZCZURACH, POLAKÓW, którzy – rzekomo – DZIAŁAJĄ DLA DOBRA POLSKI i POLAKÓW!
   TE NIEUSTANNE POWTÓRZENIA TYCH OBRAZÓW, TO JEST WŁAŚNIE KODOWANIE UMYSŁU ZBIOROWEGO – MIND CONTROL! TO MA DZIAŁAĆ NA UMYSŁ ZBIOROWY POLAKÓW, W TAKI SPOSÓB, JAK TEN „FLECISTA”, który CHCE, abyśmy TAŃCZYLI MU TAK, JAK ON NAM ZAGRA!

   DLATEGO – JAK NAJDALEJ OD TELEWIZORÓW! POWYŁĄCZAĆ TO DIABELSKIE GOWNO, które HIPNOTYZUJE NARÓD, ROBIĄC z LUDZI NIEŚWIADOME ROBOTY!

   • ☺seja pisze:

    no w zasadzie zawsze ktoś kontroluje jakichś umysł zbiorowy, czy jak to nazywam też bańkę świadomości czy też jej pola rezonacyjne.

    pod słowem kontroluje, mam też na myśli i może nawet wyłącznie na myśli że w zasadzie kreuje czy kierunkuje świadomość społeczną, i nie koniecznie do końca świadomie. a nawet bywa że samą swoją osobą. gdyż w zasadzie wszystko jest interakcją w tym pierwotnie czy wzorcowo na poziomie energii. my jako istoty, świadomości jednak z gruntu społeczne … wymieniamy się energią co nawet jest tożsame walucie, tej prawdziwej walucie. i dla tego też warto mieć pełną kontrolę nad własną energią, czyli nie dawać się za bardzo i nieświadomie wkręcać w zbiorowy umysł, i nie bardziej niż sami chcemy. być asertywnymi.

    kiedyś o tym nawet pisałam bardziej szczegółowo jak z tego tworzy się naturalnie system redystrybucji tej waluty, bioenergii, nominalnie ducha, jednak często nie koniecznie na zdrowie, choć zjawisko samo w sobie nie jest negatywne jeśli mnożyć a nie dzielić się (rozmnażajcie się 😉 ).

    cholewka to jest strasznie dużo pisania. no ale chciałam powiedzieć tym razem że nawet proces nauczania jest niczym innym jak modyfikacją poglądów i przekonań, w tym jakakolwiek pomoc na drodze samorozwoju też nią jest. i nie koniecznie negatywną ale to jednak kontrola umysłu, jeśli nie świadoma interakcja i to taka że cokolwiek przyjmiemy, z tego pola świadomości, czy inspiracji innych, nie powinno być przyjmowane na zasadzie uploadu czy upgreitu bo to już by nas czyniło jakimiś kukłami…

    chciałam też powiedzieć ze to co się przedostanie do pola świadomości danej wspólnej przestrzeni, zawsze już tam jest i jest dostępne, nie ważne czy zostanie opublikowane czy tylko pomyślane, gdzieś ktoś na drugim końcu znanego świata ubierze to w słowa, lub i nawet czyny. tak jak to się dzieje z wynalazkami czy pomysłami. słowem nie da się tego upierdzielić, a można jedynie rzucać kłody czy utrudniać.

    no i jeszcze że tv czy jakiekolwiek massmedia w tym internet faktycznie kreuje jakichś wspólny rezonans umysłu zbiorowego. z jakiego jak z każdego narzędzia jako że samo zjawisko jest dla nas, nasze. warto by potrafić mądrze korzystać, gdyż umysł zbiorowy jest do korzystania z niego, a nie po to by to ktoś sobie z nas korzystał poprzez niego. a nawet z nas eksportował naszą esencję zapodając jedynie zamienniki w postaci hologramów życia i relacji sprzedając nam i co zechce i tym samym programując nasze przekonania, poglądy, wizje świata, pogodę … z naszego i za nas.

    oczywiście świadoma istota duchowa, sama wszystko co zechce zkrakuje jak król krak, sama będąc nieuchwytną. i tak też może wszystko w dziecinnie prosty sposób przejąć, nawet wycofać wojska z granic mocarstw, lub jeśli chce zapchać lufy piaskiem… uciszyć niepokoje lub nasłać szarańczę i wszystkie pchły i kleszcze i komary i psy i ptactwo i co tylko pełza fruwa, lata czy biega… lub posłać wszystkich zbiorowych na majówkę 😉

   • ☺seja pisze:

    lub brr, na majówkę „hip hip hej ho hej ho hura” po drugiej stronie przepaści 😐

   • bio pisze:

    „…Nam WPOJONO te BREDNIE, o tym, że SIŁA, to SIŁA MIĘŚNI – generalnie, że to jest SIŁA MATERII, czyli, że MUSIMY SIĘ ZBROIĆ, a to jest TOTALNA BZDURA! ?
    UMYSŁ i TYLKO UMYSŁ DAJE PRZEWAGĘ i TYLKO TEN, kto MA KONTROLĘ NAD UMYSŁAMI – TEN MA PRZEWAGĘ w MATERII!..”-ciekaw jestem jak powstrzymasz nachodzców, lub
    innych „bratnich przyjaciół” gdy przyjda pod tw.dom z zamiarem eksmisji(w róznych wariantach)…wtedy zapewnie twe oczęta bedą wygladały za jakimis Polskimi uzbrojonymi mięsniakami…,no chyba ze właczysz swój planetarny umysł i jedną myslą wyslesz wszystkich do…tam gdzie ich miejsce.

    I te „chudziny” które teraz wszystich kontrolują,przez wiele,wiele lat za pomoca brutalnej sily miesniaków i ich narzedzi,torowali sobie droge do terazniejszego panowania nad umysłami.I teraz majac władze nad umysłmi,nadal skwapliwie krzystaja z pomocy miesni i stali.

    Cos mi sie wydaje ze patrzymy na inne rzeczwistosci i to z róznych miejsc.Jakos nie widziałem i nie słyszałem, zeby TU,
    nawet zbiorowa mysl, miała przewage nad konkretnym czynem,który jest myslą w DZIAŁANIU(ukoronowaniem własnie tej mysli).
    idea(natchnienie)<mysl,emocja lub uczucie<słowo<czyn

    I nawet jesli zdarzył sie TU ktos, który TYLKO swoja mysla,
    od razu kreował rzeczywistosc, to juz go tu nie ma, albo ma to daleko w powazaniu… bo tu, to i swiety by sie w kur/wił…

    Zrównowazone dbanie o ciało i ducha,
    bez wpadnia w emocjonalne skrajnosci,
    nie/(samo)/dzielne,a holistyczne(całosciowe) korzystanie z Rozumu
    jest droga do Wolnosci

    "…KONTROLĘ ŹRÓDŁA-BOGA, nad naszymi UMYSŁAMI, to najmniejszy ŚLAD PO „CIEMNYCH” NIE POZOSTANIE i to W KILKA DNI! …"-kontrola nad umysłami…,intronizacja…,slad po ciemnych nie pozostanie…?!?

    Czy tu panuje totalna new age(jezuicko-moherowo-koszerna) hipnoza?

   • bio pisze:

    Jestesmy zarzucani półprawdami,nie powielajmy wszystkiego jak leci,bo akurat jest to np.modne.Wrzucmy to przez sita czucia, logiki i doswiadczenia.
    Wiem ze wielu chce dobrze i sie dzieli…,ale przy okazji innych dzieli i rozdrabnia…a nie jednoczy i łaczy w Całosc.

   • OBSERWATOR pisze:

    Jeśli te wypowiedzi są szczere, to proponuję wiaderko, łopatkę i pójść się pobawić do piaskownicy. Jeśli za nimi stoją służby, to ten teatr, który fanzolicie, możecie sobie darować – nie pomoże wam ani w mediach, ani tutaj – w sieci, ani nigdzie indziej 🙂
    Czas się wam skończył! zmarnowaliście go…

   • ☺seja pisze:

    jak dla mnie to obaj macie rację, i w sumie to mówicie o tym samym nawet. razem macie dość, razem uważacie że trzeba działać, tylko też najpierw musi być jakiś zamysł tego działania by znów nas kto w maliny nie wpuścił i nie przekierował na manowce, by się po kościach nie rozeszło i nie poszło w jeszcze większe pokręcenie. obserwator też się wnerwia, i to nawet fajnie jak dla mnie (w dywan, ogolić łby … 😀 ), bio zaś ma dość wyczekiwania, chce postawić na siebie anie na ćwieczkowiecze z czym trudno i mnie się nie zgodzić. w końcu cały świat bardzo nad tym pracuje by wreszcie „nas” wnerwić i się opowiedzieć, pomaga nam w tym by podjąć decyzję. bo gdyby było tak w sumie że nie ma tematu, ogólnie znośnie a nawet za fajnie, to było by i owszem wygodnie jednak myślę że też i zgubnie i nikt ale to nikt nie miał by najmniejszego powodu by coś przemyśleć, zmienić w sobie i tą zmianą zaowocować nawet. a każdy wie że jak jest to jest, ale to się nie ostoi i szkoda by było, faktycznie sobie przeiepierdzielić. tak sobie, bo w końcu to nas dotyka i bardziej jeszcze pewnie dotknie, do skutku.

    tak ja to postrzegam, dzięki że jesteście.

   • ☺seja pisze:

    nie mniej kontrola umysłu jedna na inną? bo przyjdzie wielki kontroler, wielki pan i przejmie stado i wpierdzieli poprzednim rozbrykanym panom… i choć by nie wiem co, to ideologicznie też totalne ćwieczkowiecze jak dla mnie. to fakt.

    a my co? to nasz egzamin dojrzałości 🙂 i w niczym nie umniejsza nikomu że się za siebie weźmiemy… nawet za łby, byle nie w rytm tam-tamów jakich naszych namiestnikóf… wreszcie świadomie i odpowiedzialnie, w końcu świat jest jakim sami go kreujemy, to nawet nie trzeba przemocy a chęci i zrozumienia tego podstawowego faktu i świadomości tego co chcemy osiągnąć, bo bez tego to też byli byśmy zwykłą niszczy cielską tłuszczą z widłami na dokładkę…

   • ☺seja pisze:

    czy może faktycznie jesteśmy tylko jakimś nieudanym eksperymentem, rasą niewolników jaka musi mieć jakiegoś pana, najlepiej tego najsilniejszego w stadzie panów, że może się jakiś wreszcie wnerwi lub nad sobą zlituje i przyjdzie i zrobi jakiś game over, tylko jak my wtedy wypadniemy? jako totalne zombiaki jakich nie warto ratować bo przed sobą?

    a jeśli mamy jakieś rodzeństwo, bo mamy przecież jak i rodziców i dziadka. na pewno chętnie pomogą jak za herosów i dzieciaków boskich. no ale nie chciejmy by sobie nas odpuścili jako totalną porażkę. w końcu niczym nie ustępujemy stwórcy. nasze porażki o nim świadczą, a nasze sukcesy są na chwałę rodziców i dziadka. świadczą o przodkach i determinują przyszłość dla naszych dzieci…

   • ☺seja pisze:

    to może się tak w końcu weźmy i pierwej w sobie naradźmy na prawdę szczerze naradźmy, by to między sobą uzgodnić czego my właściwie chcemy, nawet z pominięciem czego nie chcemy, a na pewno nam się uda to osiągnąć. i innym też może się to co chcemy spodoba? jeśli będzie prawdziwe, nasze, i szczere. nie żeby być lepszejsi od bardzo dobrych z zasady. ale by móc wreszcie być sobą, i nie tylko chcieć wrócić kiedyś na ten uśmiechnięty kamień, w miejsce łez padołu, ale inni tu przychodzili nie za karę heee 🙂

    bo nie ma nic ważniejszego w moim przekonaniu.

   • bio pisze:

    Brakło argumentów to obrazanie,
    i słuzbami sie wysługiwanie…
    Ot i cała duchowa strona mentalnej 😉 niemocy.

    …a do piaskownicy to własnie trafilem…bo wielu sie w niej zapomniało…
    narka

   • romek pisze:

    czyli konkretnie co proponujesz?

   • ☺seja pisze:

    wiesz romek 🙂 ja? ja mogę sobie wiele życzyć, kcieć nowe wypasione literki do mojej klawki, a cy co. ale czego my chcemy jest myślę o wiele istotniejsze.

    wiesz to nie konkurs mis polonia jak mam coś od siebie powiedzieć. że chciała bym pokoju na świecie, i żeby żadne dziecko nie chodziło smutne ani głodne, że że że. o tak wielu bym rzeczy chciała. nawet na mszę za to dam. żartuję 😛 nie dam za to złamanego grosza, ani nie wyślę sms-a o treści pomagam, ani nie wepsnę się na mont blanc w tej sprawię, ani nie zafunduje sobie wakacji za przyznaną sobie premię by to promować … a gdybyś był młotkowym, to co bym powiedziała? chciała bym chciała… 😉

    bo wiesz, jeśli nawet mogę tu strzelić jakiś elaborat, nie tylko co ale i jak to zrobić chciała. nawet jesli jedną rzecz tylko jaka jest w naszej gestii i jaka siłą rzeczy zminiła by świat w jedną godzinę nie do poznania, a tak że wszechświat by zazdrościł. to w obliczy tego że nikt nie wie nawet co to znaczy chcieć, boi się myśleć, nic nie zrobi i nie wierzy w nic. a jedynie szuka perełek co to one oni nam robią i jaki to jest mądry znakiem tego. nikt może nie podzielić mojego chciejstwa. może znakiem tego, wcale nie trzeba, skoro nie można, może dobrze jest, że dobrze nam tak? nie wiem.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Węzeł_gordyjski chcę! by został przecięty, prostym acz nie banalnym radykalnym posunięciem. nie zawsze też trzymającym się reguł…

   • ☺seja pisze:

    chcę by węzeł był przecięty tym narzędziem:
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Excalibur
    „Caliburn może zostać odrodzony tylko z czystej miłości dziecka”
    przez co wyjdzie przykład, iskra dla świata…

  • Jam pisze:

   „więc jeśli nie chcesz wchodzić w SKŁAD UMYSŁU ZBIOROWEGO, który tutaj wymienia się informacją, to szybko UCIEKAJ STĄD!” hmm a ty co? dalej będziesz programował tu..się?

   „DLATEGO – JAK NAJDALEJ OD TELEWIZORÓW! POWYŁĄCZAĆ TO DIABELSKIE GOWNO, które HIPNOTYZUJE NARÓD, ROBIĄC z LUDZI NIEŚWIADOME ROBOTY!” masz na myśli wszystkie programy wszystkich telewizji? znaczy internet też wyłączyć?

  • Jam pisze:

   „Czy ktoś Cię zmusza do słuchania/czytania/oglądania czegokolwiek?” oj przewrotność, przecież pytanie moje dotyczyło innej kwestii! zmuś się do odpowiedzi na pytanie a nie odwracania kota ogonem 😀

   • wojtek pisze:

    https://www.youtube.com/watch?v=HWjCStB6k4o

    O wy którzy wymyślacie bajki, będziecie się odradzać w świecie bajek.
    Będziecie czekać jak śpiąca królewna na pięknego królewicza, w czasie gdy On już jest.
    Nikt was nie zbudzi, jeśli sami się nie obudzicie.
    Biblijne grzechy ojców które dziedziczą dzieci to negatywne czyli destrukcyjne wytwory cywilizacji ludzkiej np.samochody i ich spaliny które zanieczyszczają środowisko.

    ace of base – A man will die but not his ideas
    Człowiek umrze ale nie jego pomysły.
    ace of base – Tell them we’ve gone too far
    Powiedz im że zabrneliśmy za daleko.

 13. jadwiga pisze:

  Nowe informacje dla nas od Pana Tadeusza napawają radością, optymizmem; niezależne, odrębne ‚składowe” człowieka pracują samodzielnie, niezależnie, a równocześnie dla siebie, tak myślę, choć nie było dopowiedziane, może zostawione na następną audycję? czy teraz świadomość będzie mogła dysponować oddzielnie tymi narzędziami? co to będzie powodowało? co się zmieni dla człowieka?

  serdecznie dziękuję

  • ☺seja pisze:

   a jak było do tej pory?

   nerki to nie oczy, oczy to nie płuca, … płuca służą człowiekowi, bo tym samym służą sobie… zaś człowiek – ty/ja … to całość. do tego ciało to wyraz ducha, w zasadzie duch (wcielony)…

   czy może odtąd będzie jadwgi noga lewa i jadwigi okrężnica i jadwigi oko prawe, … i jakiś gdzieś duch i coś jak by 658 ciał mentalnych 300 pedagogicznych i demokracja bezpośrednia? 😀 😉

 14. bio pisze:

  seja
  „…bio zaś ma dość wyczekiwania…”- ja wole jesc np.truskawkę,a nie pierdzielic o jej wygladzie i smaku.A czym dłuzej czekasz i zwlekasz,to ona albo gnije,albo ktos ci ja pod/pier(z)/do/ oli 😉

  Mentalnosc niewolnika jest głeboko wdrukowana,pytaniem jest czy jestesmy gotowi na wolnosc-…bo lepiej z madrym stracic, niz z głupim znalezc…

  „… jeśli będzie prawdziwe, nasze, i szczere. nie żeby być lepszejsi od bardzo dobrych z zasady. ale by móc wreszcie być sobą…”-niektórzy nie chcą i nie mogą byc sobą,bo podswiadomie wiedza, ze jak odkryja swoje prawdziwe oblicze, to moze byc jeszcze gorzej…tak wiec trwa ta gra w człowieczenstwo-stopklatka…

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.