Oblicza Duchowości – 7.05.2015

Janusz Zagórski wraz z Dominiką Dominiak rozmawia z Anną Burakowską z wydawnictwa Nameya, organizatorka poprzednich wizyt Ramaathis’a Mam’a w Polsce.


Janusz Zagórski rozmawia z Michałem Skibińskim, który uczestniczył w warsztatach Rammathis’a Mam’a i dzieli się swoimi refleksjami.


W obliczach Duchowości, programie prowadzonym przez Krystynę Maciąg poznajemy bliżej osobę Mariusza Alina, którego uczestnicy Powitania Wiosny 2015 znają już z grania na bębnie i medytacji na Ślęży, do której wprowadził właśnie w rytmie bębna.

Ten wpis został opublikowany w kategorii 4. Czw: Oblicza duchowości, Archiwum audycji i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Oblicza Duchowości – 7.05.2015

  1. Gaja pisze:

    Piękna ta rozmowa Pani Krystyny Maciąg z Panem Mariuszem Alinem 🙂

  2. GOLDPRESS pisze:

    oglądałem na discovery id taki program, medium z long island, popłakałem się na nim, to dowód, że duchy ludzkie istnieją a w tym Bóg, to nieprawdopodobne świadectwo tej pani, na you tube było tylko to po angielsku, więc nie puszczam. Kto chce niech sobie wpisze medium z long island, to co wyprawia ta kobieta przekracza moje wyobrażenia na każdej jej sytuacji z ludzmi o duchach zmarłych łezka cisnie się do oczu. Naprawdę warto sobie obejrzeć, no dobra dam po angielsku. https://www.youtube.com/watch?v=MVTOFp24MQU jest tego kilka częsci. Szkoda, że nie po polsku, łezka się ciśnie, ale wierzę tej pani, to takie realne 🙂

Podpowiedź: aby mieć własny avatar w komentarzach zarejestruj się w serwisie Gravatar.